Aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood

W szokującym ujawnieniu gwiazda filmowa Mel Gibson opowiada o szczycie epidemii „pasożytów” „kontrolujących Hollywood”, którzy są zaangażowani w ofiary z dzieci i pedofilię. Gwiazda Zabójczej Broni powiedział, że „każde studio w Hollywood jest okupione i opłacone krwią niewinnych dzieci”, dodając, że „najcenniejszą walutą tam jest krew dzieci”.

W Londynie podczas promocji filmu Daddy’s Home 2 (2017), w którym wystąpił Gibson, nazwał elitę branży rozrywkowej „wrogiem ludzkości”, która „pije krew niewinnych dzieci”. Powiedział, że kluczowi gracze w branży filmowej „czerpią adrenalinę z tego procesu”, „lubią to, ponieważ łamią tabu”.

„Rażąco lekceważą zwykłych ludzi. Odbieranie ludziom życia to dla nich tylko gra – im więcej mogą sprawić bólu tym mają lepsze doznania. „Dzieci są dla nich tylko jedzeniem”. Ucztują na bólu i strachu, im młodsza ofiara, tym lepiej. „Ci ludzie wyznają swoją religię i używają jej jako moralnego przewodnika.” „To nie są nauki religijne, o których wy, ludzie, słyszeliście. Wykonują święte obrzędy, które u zwykłych ludzi spowodowałyby mdłości, są całkowicie w sprzeczności z moralnością, która związana jest z większością patriotycznych Amerykanów.”

Najgorsze jest to, że „jest to sekret poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą w tym brać udział”. Mel Gibson zjawił się w brytyjskim prime time BBC, The Graham Norton Show w piątek, gdzie aktor odpowiadał na pytania od zaszokowanych gości w zielonym pokoju za kulisami, o prawdziwą naturę hollywoodzkich „elit”.

Wyjaśnił, jak został umieszczony na czarnej liście w 2006 r. przez tych, którzy kontrolują Hollywood, za wyrażanie swoich poglądów na temat tej branży. Powiedział, że od tego czasu „pracuje poza systemem”, co dało mu nową perspektywę, mówiąc: „Trudno to zrozumieć, wiem i przepraszam, że to ja otworzyłem wam oczy, ale Hollywood jest śmiertelnie zalegalizowanymi włościami pedofilów. Używają dzieci, aby zrealizować swoje przerażające chore fantazje.”

„Sam to niezupełnie rozumiem, ale biorą te dzieci ze względu na energię i nasycają się ich krwią. Nie robią tego litościwie, ale na początku straszą zanim je poświęcą. Im bardziej niewinne dziecko, tym lepiej dla nich” – powiedziała gwiazda Braveheart. „Co to znaczy? Nie robią tego jako formę ekspresji artystycznej: po prostu piją krew dzieci i jedzą ich mięso, ponieważ uważają, że daje im to jakieś „siły życiowe”.

Im bardziej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym bardziej daje im „dodatkowe siły”. Nie rozumiem, dlaczego to robią, ale tak robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie go nie mają, a jeśli tak, wskazuje on przeciwny kierunek.”

Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w Hollywood i poza nim mówi, że hierarchia branży „lubuje się w znęcaniu, bólu, torturach, stresie i cierpieniu”. Według Gibsona chęć robienia takich rzeczy nie ogranicza się tylko do hollywoodzkiej elity, robią to wszyscy ci, którzy są na szczycie łańcucha pokarmowego, i mogą sobie pozwolić na taki „luksus ”, chociaż jest też ich dużo w branży filmowej”.

„Hollywood jest przesiąknięty krwią niewinnych dzieci. Od zawsze istniały odniesienia do pedofilii i kanibalizmu, ale przez wiele lat były tajemnicą lub symboliczne. Znam tę praktyki od początku 2000 roku i byłbym w poważnym niebezpieczeństwie, gdybym kiedykolwiek o nich powiedział. Nie mam na myśli tylko mojej kariery, ale życie moje i mojej rodziny. Mogę o tym mówić dopiero teraz, gdy ci ludzie, liderzy branży, już nie żyją.”

„Dzieci są jak „waluta premium ”i mają wyższą wartość niż wszystko, co można sobie wyobrazić: „diamenty, narkotyki, złoto, itp.”. Dosłownie wymieniają te dzieci na gotówkę za usługi, role w filmach, łapówki … ”

Według Gibsona ta perwersja to nie jest najnowsza moda, ale długoletnia kultura w Hollywood od wielu pokoleń, popularne wśród mężczyzn i kobiet.

„To nie jest nic nowego, działo się to jeszcze przed założeniem Hollywood. Jeśli odkryjemy to zjawisko, znajdziemy ukryte fakty w cieniach każdej epoki w historii. Te mroczne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne są stosowane w tajnych stowarzyszeniach od setek lat. Hollywood służy do programowania społeczeństwa i kontroli umysłu, a ich przesłanie rzutuje na psychikę narodu amerykańskiego … ”

Po ostatniej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy zatrzymano ponad 200 osób, gwiazda filmowa Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię pedofilii w Hollywood, brzmi to szokująco.

Jako 30-letni weteran filmowy Pitt opowiada o swoich doświadczeniach po zobaczeniu ciemnej strony branży rozrywkowej z pierwszej ręki. Pitt opisuje przemysł telewizyjny i filmowy jako przynętę dla sieci handlu dziećmi, tak jak ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych i za ich granicami, a także na wyższych szczeblach hierarchii politycznej i społecznej:

„Myślicie, że Hollywood to filmy? To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co ważniejsze, o władzę i kontrolę”.

„Ludzie, którzy kierują Hollywoodem, rządzą także Ameryką i większością świata, z tego najmniej interesują ich filmy”. „Czy słyszeliście o iluminatach? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media to pedofile i to oni rządzą światem, i wszystko to sięga korzeniami Hollywood”. „Dzieci chcą być w filmach, a raczej ich rodzice, aby dostały rolę zrobią wszystko, wszystko aby ich dzieci były sławne”.

Kiedy zapytano Brada, dlaczego Hollywood padło ofiarą tych elitarnych sieci, Pitt odpowiedział:

„To wina rodziców. Amerykańskim marzeniem jest stać się sławnym, a rodzice zrobią wszystko, aby ich tam dostarczyć”.

„Czy spotkaliście kiedyś matki aktorów dziecięcych? Wszystkie są szalone”. „Dla nich to łatwe pieniądze, i to nie tylko w filmach, telewizji, muzyce … to jest show-biznes”. „W przeważającej części rodzice sprzedają swoje dzieci i ich dusze dla sławy”.

Pan Pitt kontynuuje demaskowanie elitarnych kręgów w handlu dziećmi opowiadając w jaki sposób dostają role, w jaki sposób wpływają one na inne dzieci. Opisuje, jak dzieci są używane jako waluta polityczna, jak rodzice przymykają na to oko, jakby chodziło po prostu o wybite okno w pobliskim biurze.

„Ktoś z elity płaci za film. Tysiące dzieci przychodzą po główną rolę, a tylko 100 z nich prawdopodobnie dostanie pracę. Pojawia się młody mężczyzna z wytrwałą matką i zaczynają robić wszystko, aby dostać tę rolę.” „Dziecko wychodzi z jakimś facetem, który pracuje w telewizji. Telewizja kręci film, a facet zarabia dużo pieniędzy gdy film staje się hitem”.

„Nigdy nie mówią złych rzeczy o filmie w telewizji, ponieważ filmowiec wie, co zrobił z tym dzieckiem”. To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą. ”„ Są to zakulisowe umowy z dziećmi jako atutem ”.

Zapytany o to, kim są ci „hollywoodzcy gracze”, Pitt odmówił podania nazwisk, ale wyraził przekonanie, że ostatecznie zwycięży sprawiedliwość:

„Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ same są własnością tych, o których mowa. Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji wyniesie wszystko na powierzchnię ”.
„Oni tracą władzę nad narodem amerykańskim i wiedzą o tym”.
„To tylko kwestia czasu, zanim to się stanie”.

źródło
źródło2

Wybrane Komentarze

ArturS Says: 30 września 2019 o 23:03

Pitt żadnych nazwisk podawać nie musi. Wystarczy sobie tylko poszukać na internecie ceremonię wręczenia oskara Romanowi Polańskiemu w 2003 (Tak już był wtedy skazany i w ukryciu). Bogaci świata to ciasne grono rodzinne, tam nie ma tajemnic między sobą, a przed resztą świata. Gdy się już zobaczy twarze to po sznurkach już można dotrzeć kto i jak..

SlawoMir Says: 1 października 2019 o 10:44

bez sensu, owce i tak tego nie pojmą i już nic tego nie zmieni

Maria. Says: 1 października 2019 o 20:04

„Sam to niezupełnie rozumiem, ale biorą te dzieci ze względu na energię i nasycają się ich krwią. Nie robią tego litościwie, ale na początku straszą zanim je poświęcą. Im bardziej niewinne dziecko, tym lepiej dla nich” – powiedziała gwiazda Braveheart. „Co to znaczy? Nie robią tego jako formę ekspresji artystycznej: po prostu piją krew dzieci i jedzą ich mięso, ponieważ uważają, że daje im to jakieś „siły życiowe”. Im bardziej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym bardziej daje im „dodatkowe siły”. Nie rozumiem, dlaczego to robią, ale tak robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie go nie mają, a jeśli tak, wskazuje on przeciwny kierunek.”

Rozpatrując bez emocji takie działania, zauważyć można, że procedury katowania zajmują czas i trzeba wkładać w nie energię, wysiłek. Z estetycznego punktu widzenia, normalny człowiek raczej przyjemnych doznań nie odbiera w trakcie zadawania tortur żywemu stworzeniu. A więc, PO CO ? Zakładając nawet, że w tych procedurach uczestniczą osobnicy czerpiący z zadawania cierpień jakieś korzyści emocjonalne. Nie podejrzewam też, że smak krwi ludzkiej miałby być aż tak atrakcyjny, żeby tak się „trudzić”.

Biologia jest nauką o życiu. A więc tu można znaleźć wyjaśnienie. Dlaczego taki sposób traktowania organizmu zwierzęcia (halacha) czy człowieka przed śmiercią, ma znaczenie UŻYTKOWE.
Czyli jaką korzyść użytkową może przynieść znęcanie się przed pozbawieniem życia ofiary. Jakie zmiany w ich organizmach, które mogą być atrakcyjne użytkowo?

Co się dzieje w organizmie poddawanym torturom, jakie reakcje zachodzą w ich ciałach?
Wszystkie reakcje organizmów żywych na bodźce ze środowiska są związane z wydzielaniem enzymów, HORMONÓW. Zatem, jakie hormony mogą być wydzielane w sytuacjach ekstremalnego bólu i przerażenia? W organizmach żywych toczą się dwa procesy, funkcjonują dwa układy – sympatykotoniczny (współczulny) i jego przeciwieństwo – układ parasympatykotoniczny=przywspółczulny. Układem sympatykotonicznym zarządzaja hormony aktywności, pobudzenia.
Zaglądamy do Wikipedii, jakie substancje stymulujące są związane z układem sympatykotonicznym. Są to adrenomimetyki.

 „Substancje stymulujące bezpośrednio receptory adrenergiczne nazywa się też adrenomimetykami. Są to substancje o budowie i działaniu podobnym do naturalnie występujących we współczulnym układzie nerwowym neuroprzekaźników, to znaczy adrenaliny i noradrenaliny.  ”
W spisie substancji o pobudzajacym charakterze działania znajdują się znane inne substancje takie jak : amfetamina, efedryna, dopamina czy kokaina. Znawcy „pigułek szczęścia” dopisaliby tutaj całą gromadę podobnie działających substancji.
Jest wśród nich też interesująca neuroaktywna substancja, pochodna adrenaliny – adrenochrom.
Jak powiada Wikipedia: „Adrenochrom jest syntezowany poprzez utlenianie adrenaliny. In vivo substratami są adrenalina lub noradrenalina.Reakcja jest katalizowana metalami przejściowymi (np: miedzią) lub odpowiednimi enzymami.”.

Na temat działania adrenochromu Wikipedia podaje :
” Efekty przezeń powodowane to:
euforia
rozkojarzenie
„gonitwa myśli”[5]
Podczas jednego z badań[6], biorący w nim udział porównywali działanie adrenochromu do psylocybiny i LSD.”

Zatem w sytuacji poddawania organizmu ekstremalnym bodźcom bólowym dochodzi w jego ciele do wytworzenia psychoaktywnych substancji. Które są pożądanym efektem użytkowym.
Tu jest zatem odpowiedź na pytanie o stosowanie tortur przed odebraniem życia ofierze mordu rytualnego. Cel praktyczny, polegający na doładowaniu się substancjami psychoaktywnymi.

Na szczegółowe pytanie, jakich efektów spodziewają się korzystający z takiego „doładowania”, wypowiadaja się znawcy tematów i efektów „doładowań”.https://hyperreal.info/talk/adrenochrome-t18112.html Trzeba się tam zarejestrować. Ale i bez eksploracji z hyperreala, można zasiegnąć informacji z innych źródeł. Np z https://ripsonar.wordpress.com/2018/08/03/adrenochrome-narkotyk-elit/
albo z https://www.disclose.tv/adrenochrome-the-secret-drug-all-the-illuminati-use-324656

Jeszcze jedno źródło, z którego poniżej załączony jest cytat
https://www.odkrywamyzakryte.com/adrenochrom/
„Adrenochrom naukowo
Czym dokładnie jest adrenochrom pod względem naukowym?
Jest to substancja chemiczna o wzorze cząsteczkowym C₉H₉NO₃ wytwarzana w ludzkim ciele, gdy utlenia się adrenalina.

Pomimo podobieństwa w nazwach chemicznych, nie ma związku z chromem.
Adrenochrom po raz pierwszy odkryto w latach 1936-1937 przez D. Green, D. Richter i J. Brosteaux, choć czasami błędnie przypisuje się jego odkrycie zespołowi złożonemu z  H. Osmond. A. Hoffer i J. Smythies w latach 1952-1954, którzy wymyślili hipotezę łącząca adrenochrom ze schizofrenią.
Tę zależność odkryto podczas badania wpływu adrenaliny na ludzkie ciało.
Uznano, że wadliwy metabolizm tego związku może być jednym z czynników wywołujących schizofrenię, a dokładnie halucynacje.
Cenna substancja
Co sprawia, że ​​adrenochrom jest uważany za tak cenną substancję?
Otóż chociaż ten fakt budzi wiele kontrowersji, to przypisuje mu się właściwości psychoaktywne i kontrolujące umysł.
Wywołuje euforię, rozkojarzenie, tzw. gonitwę myśli i dodaje „adrenaliny”.
Większość badaczy uważa, że stanów doświadczanych po jego zażyciu nie należy klasyfikować do grupy psychodelicznych, chociaż niektóre z badań porównują działanie adrenochromu do psylocybiny i LSD.
Mikstura satanistów czy psychodelik Iluminatów?
Dlaczego adrenochrom uważany jest za psychodelik elit i Iluminatów?

Otóż warto przypomnieć o tym, że były amerykański wiceprezydent Al Gore* został kiedyś zatrzymany na lotnisku z walizką pełną fiolek swojej krwi obciążonej adrenochromem. Według amerykańskich dziennikarzy obnażających prawdę o współczesnym świecie wszyscy biurokraci wysokiego szczebla i VIP-owie noszą przy sobie, co najmniej 2 litry własnej obciążonej adrenochromem krwi. Niektórzy uważają, że pobieranie krwi z adrenochromem jest częścią satanistycznego rytuału rzekomo praktykowanego przez członków amerykańskiej elity finansowej.
Wówczas potencjalna ofiara (najczęściej dziecko) jest torturowana, aby zwiększyć ilość adrenaliny przepływającej przez jej ciało. Następnie krew z obecnymi w niej dużymi pokładami adrenochromu jest pobierana od ofiary za pomocą strzykawki i sprzedawana na czarnym rynku po wygórowanych cenach.
Taki eliksir używany jest przez Iluminatów, jako środek kontroli umysłu lub do wywoływania stanów euforycznych.
Niektórzy uważają, że spożycie krwi żywej osoby kradnie jej „siłę życiową” i jest tzw. surowicą nieśmiertelności.”
Adrenochrom może być syntetyzowany in vitro. Jak powiada Wikipedia
„In vitro, jako utleniacz używany jest tlenek srebra (Ag2O). Optymalne pH roztworu wodnego wynosi 4[3].
Możliwa jest także reakcja adrenaliny z reagentem Fentona, czyli roztworem soli żelaza (Fe2+) i nadtlenku wodoru (H2O2). Jony żelaza(II), w obecności wody utlenionej, pełnią rolę katalizatora tej reakcji. W tym przypadku zalecanym pH jest 4,5, a wraz z jego wzrostem, spada efektywność reakcji[4]”

Nie musiałby być pozyskiwany dla spragnionych tego eliksiru kabalisto-masono-iluminatów.
Jednak, być może wolą oni „świeżyznę” pozyskaną z ofiar na takiej zasadzie, jak amatorzy soku ze świeżych owoców zamiast soku z kartonika.

Dlaczego te elity muszą dodawać sobie „sił życiowych” ?
Dlatego, że są okaleczeni psychicznie, nieszczęśliwi, jak każdy człowiek uzależniony. Żadna substancja nie jest w stanie sztucznie doładować zadowolenia z życia, szczęścia, nie mówiąc o „nieśmiertelności”. Zabawy w okultyzm kończą się, jak wynika z informacji z sieci o czołowych okultystach, nieprzyjemnym przedwczesnym zgonem.
Nie wiadomo, co się może dziać z ich duchem – świadomością, która jest rodzajem energii. I ponoć nigdy nie ginie.
Być może wpada do czarnych dziur w kosmosie…

* nie mam możliwości zweryfikowania tej informacji

liberalnapinky Says: 2 października 2019 o 00:50

Tu musi chodzić o coś innego co się kryje w Adrenochromie nie tylko o gonitwę myśli, rozkojarzenie czy euforię. Takie stany można osiągnąć bez zabijania ludzi i pozyskiwania ich krwi, chociażby zażywając Adapend , Pregabalinę-związki Gaba lub zwykły Tramal. Po Tramalu lub Gaba chce się żyć i można osiągnąć taką euforię że się chce góry przenosić. Nie wiem co się kryje w Adrenochromie ale może nic, chodzi tu o wtajemniczenie i podtrzymanie rytuałów ofiar dla Molocha wspólnota lub bractwo wtajemniczonych oświeconych połączonych wspólną tajemnicą, tak straszną, że wszyscy za jednego lub jeden za wszystkich. Profana wprowadza się do ołtarza na którym np, leży niemowlę, gdy chce wejść do bractwa musi pierwszy uderzyć nożem, ktoś to filmuje lub robi foty i profan na zawsze umoczony. Gdy piśnie chociaż słowo lub będzie chciał zrezygnować, lub co gorsza jest jakimś premierem, prezydentem i coś nie będzie chciał podpisać lub wdrożyć obsmaruje mu się dupsko należycie. Coś musiało się kiedyś takiego wydarzyć , że sprawa ujrzała w ogóle światło. A co z pizzagete coś ostatnio przycichło, czyli jak zawsze poszumiało poszumiało i sprzątło . A dzieci dalej giną w niewyjaśnionych okolicznościach na całym świecie, oraz nadal są sprzedawane na czarnym rynku i pozyskiwane z domów opieki niby do adopcji. A taki Benjamin Fulfort jako informator pisze nam że cabal dogorywa i już za chwila za dni parę będzie tutaj raj.

JAN Says:2 października 2019 o 08:09

Dziękuję Mario za Twą PRAcę i przekazanie Nam Jej wyników. Tak jak napisałaś wygląda to po stronie przejawionej całej tej zabawy, GRY w obrazowanie. Teraz napiszę to, co JA myślę, a będzie to rozszerzenie „spojrzenia” na temat adrenaliny i jej działania i funkcji w GRZE w obrazowanie. Hormon strachu – adrenalina – tak to nazwali – wydziela się tylko u Żyjących Isot zRODzonych= czujących, posiadających zdolność do uczuć, emocji, które nie mają Serc z kamienia. Adrenalina wydziela się również w stanie Naszego Naturalnego Zachwycenia [Anioł zabrał Jana przed Tron Boży w zachwyceniu]. Hormon ten daje Nam natychmiastowe panowanie nad Materią [tą holograficzną – przez Nas obrazowaną], Prawami Fizyki [ma się rozumieć tymi obrazowanymi przez Nas, albowiem Świat ten Jest obrazem PRAwdy w Nas]. Myślę, że po stronie przejawionej, PRAwdziwy, bezpośredni kontakt z Naszą własną najwyższą Istotą [JA] materializuje się jako adrenalina. Czemu tak napisałem? Ano dlatego, że kiedyś jakaś Matka podniosła ciężarówkę, która najechała jej dziecko. Ano dlatego, że Sam doświadczyłem działania adrenaliny, kiedy to wjechałem między dwa rzędy samochodów jadąc po śliskiej nawierzchni i „słyszałem”{okazuje się, że to co słyszymy z zewnątrz to też Nasza PROjekcja} brzęk łamanych lusterek i zgniatających się blach. Po tym „zdarzeniu” zatrzymałem się, wyskoczyłem cały rozdygotany z auta i… NIC. Wszystko całe. Ktoś bardziej „czujący” wysiadł ze swojego pojazdu, obejrzał i wsiadł z powrotem NICzego nie zauważywszy. Inni wcale nie zareagowali. To tzw. cud, którego nie ma. Ci krwiopijcy to BESTIE – Istota BEz (t) JA- bez ducha – bezduszna. Kiedyś podstępem zapanowali nad Człowiekiem. ale JUŻ wiemy o co chodzi w GRZE.

JAN Says: 2 października 2019 o 08:24

To dziwne liberalna. Kiedyś TRAMAL uśmierzył „odczuwany” przeze Mnie ból „nie do zniesienia” nazwany w świecie PRPjekcji RWĄ kulszową, i w tym sensie chciało mi się żyć. Jednak przenoszenie gór?{w Moim przypadku}. Byłem otumaniony – reakcje psychofizyczne spowolnione. Kiedyś nawdychałem się oparów rozpuszczalnika NITRO – percepcję miałem taką, że hologram „widziałem” poklatkowo, jak slajdy wyświetlane co pół sekundy:-)

liberalnapinky Says: 3 października 2019 o 03:43

Panie Janie nie chciałbym tutaj propagować morfinizmu lub być lobbystką koncernów BIGPfarmy Ale tak właśnie działa tramal. Parę kropli na początek otumania i spowalnia psycho ruchowo. To tak na rozruch. Potem pójdzie już z górki. Tramal z odludka robi społecznika, z milczka -gadatliwego, z zastraszonego-bohatera. Zmienia przewodnictwo w rdzeniu i poszerza percepcję, działa silnie na uwalnianie serotoniny w mózgu czyli hormonu szczęścia. Ale początkowe przymulenie najczęściej odstrasza wielu pacjentów, którzy mogli lub potrzebowali go pobierać dłużej i w większych ilościach. Lekarze zresztą bardzo rzadko i niechętnie przepisują ten lek, ponieważ szybko uzależnia psychicznie i fizycznie. Miałam z tym lekiem do czynienia przez wiele lat, a poznałam go własnie także poprzez tą wstrętną rwę kulszową. Było to dla mnie cierpienie nie do zniesienia, dlatego Tramal . Ale ten oprócz tego, że w dużym procencie niwelował mi ból, pozwolił także oswoić moje demony strachu, wycofania, niepewności . Tak działał, wygrałam z nim ciężką batalię o stanowisko w pracy, wygrywałam sprawy urzędowe pisząc elaboraty w postaci odwołań, miałam tak jasny umysł, że słowa i zdania układały się w spójną rzeczową całość i argumenty nie do podważenia. Kiedyś przed tym nie było by to możliwe, nie dałabym rady.ze względu na niepewność i bezsens podjęcia tego wyzwania. Do tego dochodziła bardzo duża wydajność fizyczna z brakiem zmęczenia włącznie a jak się zechciało to spanie na zawołanie. po czym od nowa. To tylko tak w skrócie, ale były też inne fajne epizody.gdzie będąc na prochu zwyciężyłam lub odniosłam malutki sukces. Ale to jest sztuczne, nie naturalne to gwałt na organizmie, zawsze trzeba takie stany odkupić wielomiesięcznym odwykiem. I nikomu tego nie polecam , mało tego nie życzę i ostrzegam przed zgubnymi skutkami. Ale pisząc to mam na myśli porównanie do Adenochromu bo od tego cały mój wywód. Jeżeli Adenochrom ma podobne działanie do Tramalu a nie uzależniał by w takim stopniu jak on, to byłby tu jakiś sens.

JAN Says: 4 października 2019 o 19:53

Dzięki liberalna za ciekawą odpowiedź. JA te cechy, które opisujesz u Siebie po TRAMALU, mam odkąd pamiętam. Urodziłem się bez jakiegokolwiek lęku, strachu przed czymkolwiek. Jest to dla Mnie stan Naturalny, choć przyznam, że doświadczyłem też wycofania i niepewności kiedy zacząłem zbytnio „troszczyć się” o Swój byt.[zadziałały programy i wdruki tego Świata – jak ma wyglądać „Życie”]. To było Mi potrzebne, aby zmienić Swe myślenie o Świecie, o Sobie i o Innych Bliźnich. Nauczyć się, a raczej „przypomnieć” Sobie co to Jest MIŁOWAĆ.
Pozdrawiam Cię i… pewnie już Jesteś Odważna bez sztucznych wspomagaczy;-)

Maria. Says: 2 października 2019 o 11:49

„Nie wiem co się kryje w Adrenochromie ale może nic, chodzi tu o wtajemniczenie i podtrzymanie rytuałów ofiar dla Molocha wspólnota lub bractwo wtajemniczonych oświeconych połączonych wspólną tajemnicą, tak straszną, że wszyscy za jednego lub jeden za wszystkich. Profana wprowadza się do ołtarza na którym np, leży niemowlę, gdy chce wejść do bractwa musi pierwszy uderzyć nożem, ktoś to filmuje lub robi foty i profan na zawsze umoczony. Gdy piśnie chociaż słowo lub będzie chciał zrezygnować, lub co gorsza jest jakimś premierem, prezydentem i coś nie będzie chciał podpisać lub wdrożyć obsmaruje mu się dupsko należycie. Coś musiało się kiedyś takiego wydarzyć , że sprawa ujrzała w ogóle światło. A co z pizzagete coś ostatnio przycichło, czyli jak zawsze poszumiało poszumiało i sprzątło . A dzieci dalej giną w niewyjaśnionych okolicznościach na całym świecie, oraz nadal są sprzedawane na czarnym rynku i pozyskiwane z domów opieki niby do adopcji. A taki Benjamin Fulfort jako informator pisze nam że cabal dogorywa i już za chwila za dni parę będzie tutaj raj.”

Pani Pinky, oczywiście, że chodzi TEŻ o „wtajemniczenie i podtrzymanie rytuałów ofiar dla Molocha wspólnota lub bractwo wtajemniczonych oświeconych „.
Co do działania adrenochromu, to nie można twierdzić, że nic w nim nie ma, skoro jest to związek chemiczny o określonych właściwościach.
Jak wiadomo, od czasów najdawniejszych, wszystkie substancje mają jakieś określone właściwości. Ludzie parający się medycyną, twierdzą, że takie, czy inne substancje, czy działania mają uzdrawiający efekt (patrz leczenie okładami z soli)
Tymczasem one mają działanie PRZYSPIESZAJACE LUB OPÓŹNIAJĄCE DZIAŁANIA FIZYKOCHEMICZNE naturalnie przebiegające w organizmach.
Nawet na katar nie ma leku. A na każdym jest na ulotce informacja, że LEK USUWA OBJAWY.
Tak więc podane przez Panią „leki” w rodzaju TRAMAL – usuwają objawy.
cytat z ulotki:
„Co zawiera i jak działa Tramal?
Tramadol to silnie działający narkotyczny lek przeciwbólowy z grupy opioidów, pobudzający głównie receptory nazywane receptorami µ (słabiej pobudza receptory kappa i delta). Siła jego działania określana jest jako 1/6 do 1/10 siły działania morfiny.”
Nawiasem mówiąc rzeczony TRAMAL nie pomógł mi (nie usunął objawu bólu) podczas neurologicznego kilkudniowego porażenia barku.

Jednak zanim wciągnie się delikwenta do lucyferycznego bagna, „pracuje się ” nad jego zmianą postrzegania rzeczywistości. Co jest znamienne, wszyscy ci ludzie, wciągnięci w to bagno, mają za sobą OKREŚLONE historie rodzinne – dzieciństwo w którym zabrakło wsparcia, ukierunkowania moralnego.
Grupę szeregowych „inżynierów” do kręcenia Gescheftów na świecie stale trzeba odnawiać, bo się wykruszają. Mimo przekonania, że pompowanie krwią niewiniątek daje nieśmiertelność.
Na szczycie tej diabelskiej drabiny są programiści „zrównoważonego” rozwoju. W oparciu o „naukowe” podstawy wdrażane są plany NWO zapisane np. w http://www.un.org.pl/agenda-2030-rezolucja.
Tym samym diabelskim pomysłem jest przymus edukacji seksualnej prowadzonej wg wzorców i przez zboczeńców (niektórzy autorzy matryc WHO mają prawomocne wyroki za pedofilię).
Czy leczenie wg. paradygmatu medycznego opartego na XIX wiecznej hucpie ( jakoby wykrył chiorobotwórczy wirus wścieklizny bez mikroskopu elektronowego i współczesnych technik diagnostycznych) Ludwika Pasteura.

Dlaczego cywilizacja białego człowieka się wali ?
Ponieważ opiera się na KŁAMSTWIE W NAUCE.
Nauce – tej dziedzinie, w której teorie mają potwierdzenia w doświadczeniach , a z doświadczeń wynika potwierdzenie teorii. Czyli z nauk przyrodniczych.
MEDYCYNA KONWENCJONALNA NIE JEST NAUKĄ, mimo że korzysta z nauk przyrodniczych.
Wszystko co piszę, można samemu sprawdzić. To są informacje ze świata REALNEGO. Rządzonego przez ludzi z krwi i kości, nie przez boty. Mają nazwiska, swoje rodziny, swoje rodziny, dzieci. Nie żyją w próżni. I taki świat programują dla nich.
Co ciekawe, wiele marionetek na czele rządów jest osobami bezdzietnymi…

KRNABRNY Says: 2 października 2019 o 14:34

Heh, ja osobiście jestem zdania ze zastanawianie się nad tym co robi dana substancja i dlaczego dzieci są męczone chyba mija się z celem. To trochę tak jakby dwie pomarańcze gadały miedzy sobą zastanawiając się dlaczego Ci ludzie nas tak cisną w maszynkach przed wypiciem naszego soku i co on w ogóle im tak smakuje?;)))

Rzecz cała w tym że my możemy co najwyżej stwierdzić jak to działa na ludzi, ( jak działa sok pomarańczowy na pomarańcze?)
Ale tak naprawdę nie wiemy, kto i do czego tego używa i jakie reakcje wówczas zachodzą (pomarańcze znają ludzka fizjologie?;))

A działanie na ludzi jest proste, działa tak samo jak transfuzja krwi od starego lub od młodego dawcy….jest różnica;)

KRNABRNY Says: 2 października 2019 o 15:11

Dla zaostrzenia wyobraźni dodam cytat hyba z Nag Hammadi lub biblii (cytuje z pamięci)
„Nieszczęsny człowiek, którego zje lew, człowiek stanie się lwem
Szczęśliwy lew którego zje człowiek, i lew stanie się człowiekiem”

A co jeśli na przykład odpowiednie dawki specjałów w ich organizmach gwarantują im kolejny przydział właśnie na tą planetę… po uroczystym zgonie?;-)

Myślę że rozpatrywanie kwestii w kategoriach czysto fizykalno-chemicznych może być zwodnicze.

liberalnapinky Says: 2 października 2019 o 17:20

A działanie na ludzi jest proste, działa tak samo jak transfuzja krwi od starego lub od młodego dawcy….jest różnica;) Ok jeżeli Adenochrom działa jako stymulant na odpowiednie ośrodki w mózgu u człowieka to co z Adenochromem we krwi pozyskiwanym ze zwierząt? Przecież wiemy jak się męczy zwierzęta pędzone na ubój w rzeźniach, z pewnością w ich krwi jest obecna ta substancja. Jemy potem krwiste befsztyki, surowe krupnioki lub pijemy czerninę z krwi kaczek, to taka zwierzęca transfuzja przez żołądek. Jahwe i Allach nakazał spożywać mięso koszer lub halal w których nie uświadczysz krwi zwierzęcej, jest ona spuszczana ze zwierzęcia całkowicie. Nie zastanawiało Was nigdy dlaczego Ci „bogowie” wydali taki nakaz? Może dlatego aby własnie nie spożywać krwi zwierzęcej w której jest obecnych masę hormonów i białek, szkodliwych dla człowieka , może to nas odczłowiecza i mieszamy się ze zwierzętami przyjmując do organizmu ich hormony, które potem uaktywnione są przyczyną demencji, nowotworów i innych okropieństw skracających nam życie. Coś widocznie w tym musi być, a my nie jesteśmy w stanie to sprawdzić, lub co gorsza dawno to już sprawdzono ale badania zostały utajnione. Może przez tą spożywaną krew żydzi zawsze nas nazywają bydłem, jesteśmy w ich oczach jak bydło, bo ponoć jesteśmy tym co jemy i to co jemy warunkuje nasze życie. Może najlepiej by było nie jeść zwierząt w ogóle, niektórym udało się to doskonale, nie jedzą naszych braci mniejszych i nie przyczyniają się do ich cierpień. Kiedyś słyszałam czy czytałam taki przekaz chyba z chanellingu , że ludzkość na ziemi nigdy nie dostąpi wzniesienia czy uduchowienia i nic się na ziemi nigdy nie zmieni w tym nasza walka w życiu o wszystko dopóki będziemy jeść mięso. Tak czytałam, może to prawda nie wiem tego.

🙂 Says: 2 października 2019 o 19:17

Ten jeden mroczny muzyk trochę się wygadał co to jest Adrenochrom i go potem zniszczyli. Nic więcej nie napisze w temacie, a kto ma rozum ten zrozumie.

Maria. Says: 2 października 2019 o 22:43

„A działanie na ludzi jest proste, działa tak samo jak transfuzja krwi od starego lub od młodego dawcy…. jest różnica;)”

Jeśli chce się rzeczywiście prowadzić poważną dyskusję, należy opierać się na określaniu definicją przedmiotu dyskusji.
Panie Krnąbrny, jest KARDYNALNA różnica między transfuzją a spożywaniem krwi czy mięsa.
(definicja:Transfuzja krwi (przetoczenie krwi) – zabieg polegający na przetaczaniu pewnej ilości krwi lub składników krwi)

Ponieważ w przypadku spożywania, krew czy mięso przechodzi przez UKŁAD POKARMOWY, gdzie jest TRAWIONE.
skład krwi:W skład krwi wchodzą składniki komórkowe (ok. 44%) i osocze (ok. 55%). Dalsze składniki krwi to HORMONY(!), rozpuszczone gazy oraz substancje odżywcze (cukier, tłuszcze i witaminy), transportowane do komórek, a także produkty przemiany materii (np. mocznik i kwas moczowy),
definicja mięsa to:
mięśnie szkieletowe ssaków i ptaków uznane za zdatne do spożycia przez człowieka wraz z przyległą tkanką, gdzie ogólna zawartość tłuszczu i tkanki łącznej nie przekracza przyjętych wartości, i kiedy to mięso stanowi składnik innego produktu spożywczego[7].
skład mięsa jako produktu żywnościowego: :Mięso jest dobrym źródłem wysokowartościowego białka, a także żelaza, cynku oraz witamin z grupy B, przede wszystkim witaminy B1, B2, niacyny (wit. PP), witaminy B12.

Białko jest niezbędnym składnikiem każdej żywej komórki, uczestniczy we wszystkich procesach życiowych, jest drugim, po wodzie, podstawowym składnikiem organizmów żywych. Białko z pożywienia jest materiałem budulcowym – z jego cząsteczek organizm produkuje własne potrzebne mu białka.
***************************************************************

W przypadku TRANSFUZJI krew – z obcym biologicznie białkiem przedostaje się do układu krwionośnego organizmu, który ma SWÓJ INDYWIDUALNY, NIEPOWTARZALNY BIOLOGICZNIE zestaw białek tworzący krew.
I dlatego krew z transfuzji, jako OBCA biologicznie jest rozpoznawana jako obca i jest USUWANA. Zdarza sie, że przetoczenie krwi wywołuje natychmiast gwałtowną reakcję śmiertelną.http://www.medonet.pl/zdrowie,transfuzja—przebieg–wskazania–powiklania,artykul,1730904.html
cytat:
.”Powikłania po transfuzji krwi dzielą się na powikłania wczesne (występują do 24 godzin po transfuzji krwi) oraz późne (pojawiają się między 3 a 21 dniem po transfuzji). Powikłania po przetaczaniu krwi mogą być łagodne, średnie lub ciężkie – te ostatnie występują zwykle już w trakcie transfuzji.

Do powikłań wczesnych transfuzji krwi o łagodnym przebiegu należą alergie na białka osocza lub składniki dodawane do preparatów krwiopochodnych zapobiegające krzepnięciu przetaczanej krwi oraz pokrzywka.

Do średnich powikłań wczesnych przetaczania krwi zalicza się zakażenia bakteryjne oraz gorączkowy odczyn niehemolityczny spowodowany obecnością przeciwciał dla antygenów krwinek białych lub płytek krwi.

Ciężkie powikłania transfuzji krwi to hiperkalimia spowodowana zbyt dużą ilością potasu w przechowywanym preparacie, hipokalcemia, która występuje przy masywnej transfuzji krwi – magazyny wapnia znajdujące się w kościach nie są uruchomione na czas i dochodzi do zaburzeń pracy serca oraz funkcjonowania układu krzepnięcia. Ciężkie powikłania to także przeciążenie krążenia, wstrząs septyczny, wstrząs anafilaktyczny, ostra niewydolność oddechowa oraz zakrzepy i zatory.”

Dlatego obecnie w przypadku operacji stosuje się AUTORTANSFUZJE – czyli własną krew.

Na bezczelnym, odrażajacym KŁAMSTWIE oparty jest pseudoleczniczy Gescheft nazywany „przeszczepem szpiku”.
Coraz częściej stosowany u dzieci, które cierpią na białaczki (ytrata poczucia wł. wartości) z powodu sytuacji rodzinnych- rozwodów, awantur oraz realizacji zabobonu rodem ze średniowiecza -hucpy szczepień.

Zanim jeszcze dziecko poddane zostanie procedurze „przeszczepu” szpiku (który jest zwykłą transfuzją) dostaje zabójczą chemię/ Która ma „zabić” jego własny szpik, produkujący składniki krwi.
Dziecko do lat 2 NIE PRZEŻYWA PROCEDUR ONKOLOGICZNYCH NIGDY. Tak wynika ze statystyk, których niesposób znaleźć.
Można sobie tylko sprawdzić dane statystyczne przeżywalności chemioterapii dorosłych (do 5 lat przeżywa 10 procent „leczonych”)

https://learninggnm.com/SBS/documents/bones.html
cytat:
„Transplantacja szpiku kostnego jest procedurą, gdzie szpik kostny z białaczką lub chłoniakiem pacjenta jest zastąpiony „zdrowymi komórkami macierzystymi szpiku kostnego dawcy. Przed leczeniem podaje się chemioterapię w wysokich dawkach, radioterapię lub obie, aby wyeliminować wszystkie komórki szpiku kostnego. Następnie zebrane komórki macierzyste są wstrzykiwane do krążenia przy założeniu, że udadzą się do szpiku kostnego, gdzie osiądą i zaczną wytwarzać „normalne leukocyty”. Radioaktywne oznaczenie szpiku dawcy wykazało jednak, że w ciągu kilku tygodni w ciele biorcy nie ma już obcego szpiku. Wszystko zostało unicestwione w wyniku naturalnej reakcji na obce komórki. Jeśli szpik kostny zacznie wytwarzać komórki krwi, dzieje się tak tylko dlatego, że dawka promieniowania i chemioterapii nie zniszczyła całego szpiku kostnego, pozwalając pozostałym komórkom macierzystym ostatecznie wytworzyć nowe komórki krwi.

„ Białaczka limfoblastyczna ”, która jest ściśle związana z układem limfatycznym , jest zwykle spowodowana przez konflikt samooceny w mniejszym stopniu. Białaczka limfatyczna występuje częściej u dzieci w wyniku uogólnionego konfliktu dewaluacji .”
***************************************************************
Tak wygląda obecna cywilizacja Gescheftu, kłamstwa i śmierci.
Wydawaniem wyroków voodoo zajmują się wyedukowani przez rockefelerną „naukę” lekarze. Onkolodzy to współczesne medyczne pytie.

Kto nie chce zginąć od „diagnozy” – ma pan/ pani raka, niech się sam dokształca.

KRNABRNY Says: 4 października 2019 o 19:00

Droga Pani Mario, zdaje się ze nie czytała Pani uważnie tego co napisałem. Wielokrotnie dawałem znać w swoich wypowiedziach o co mi chodzi. Przede wszystkim NIGDY nie porównałem transfuzji krwi do jej spożywania….To Pani sobie wymyśliła tą kwestię.

Ja wskazałem na różnicę w transfuzji w zależności od wieku dawcy, co jest zauważalne. Myślałem ze jest to oczywiste po tym jak użyłem wcześniej metafory o soku pomarańczowym;)

JAN Says: 3 października 2019 o 06:00

„Trochę się wygadał… I go potem, niszczyli”.
Ale to o czym się wygadał na YT zostawili??????
Poszukiwanie PRAWDY to nie rozkminianie tego co przejawione. PRAWDA to PRAwda – Wiedza o tym, że to MY obrazujemy i jak TO dzieje się. W jaki sposób to co przejawione powstaje i co robić aby obrazować świadomie.

Opublikowano za: https://treborok.wordpress.com/aktorzy-o-pedofilii-i-ofiarach-w-hollywood/comment-page-1/#comments

Od Redakcji KIP:

Polecamy więc, zwłaszcza dla  Dociekliwych i Samodzielnie Myślących, przeczytanie w tym  temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach
PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY
Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
PEDOFILIA I SATANIZM … STRUKTURA SIECI
Topowy Bankier UJAWNIA – Światem Rządzi Satanistyczny Spisek
Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?
Brutalna rzeczywistość? Czy iluzja „teorii spiskowych”? – nie tylko w USA i Polsce.
Programowanie umysłu poprzez tortury rytualne
PRELEKCJA O GREENBAUMIE
„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?
Pedofilski krąg we władzach: Pizzagate – 2
Czy satanizm jest promowany jako jedyna, światowa religia XXI wieku ?
Donald Trump – zwiastun odwrotu od totalnej globalizacji, przy pomocy USA jako imperialnego narzędzia ?

 

Wypowiedz się