PiS – bis, czy fałszywi talmudyczni antysystemowcy ?

Statut Kaliski – rocznica pierwszego spisannego sutenerstwa …

Kontrolowana opozycja, udająca antysystemowców, jest powtarzanym od 30 lat sposobem ogłupiania Polaków za pomocą iluzji obietnic wyborczych, rzadko realizowanych po wyborach. Ostatnim przykładem w najbliższych wyborach będzie „Konfederacja”. Kim jest ta partia wielonurtowa, udająca też narodowców, przez ludzi z fałszywą tożsamością, objaśnia w poniższym nagraniu redaktor Maciej Maciak razem z redaktorem Sławomirem Borsem.

Redakcja KIP

Musisz to wiedzieć(564) Gdzieś nam umknął kawałek historii Polski?

Opublikowany  za: CW24tv 9 wrz 2019

Wybrane komentarze

falcon 3s

Polska to tragiczny kraj. Kiedy Zyd powie ze Zydow zginelo 6 milionow, to tak jest i basta.

Jan Qiraga

Wtedy mieli przywileje absurdalne, a dzisiaj to imumitet

Teresa Wright

PiS to Partia Brunetów/czarnogłowych!!- dokładnie! Brawa!

Dabrowa Debowa

„Partia brunetów” SWIETNE!

marek tomaszewski

A nad tym wszystkim uśmiechnięta sopliwa buźka brauna i z zarośniętych ust scęść boże !…

Zbyszek

i kościół katolicki ha ha- okupant

Hosef Eskimos

No, wielki kawał przedchrześcijańskiej historii Polski nam umknął, a właściwie to został wycięty przez okupantów naszej lechickiej ziemi, aby Polacy-poLachy nie poznali wielkości i wspaniałości swojej prawdziwej historii.

ZenelXD Naw

Brunetów oraz czarnych oczów większa większość tam

Beata Nowacka

Mnie już nic nie jest w stanie zaszokować w tym chorym kraju! I

Ałtorski ałtorytet bezsporny bo odbiorca milczący

Panowie, co do wyborów, to sensownym się zdaje, utworzenie partii o nazwie: Prawo a Sprawiedliwość. Pozdrawiam z Bogiem.

Beatrice Bourne

Partia brunetów! Ha, ah. Czyli Czarnogłowych.

Bela Molly

Haha , a warkoczyki maja schowane w szafie .

Qubas Qubasubaki

K #

Może zabrano nam historię, ludzi wartościowych w opozycji, wolność osobistą i gospodarczą, ale MAMY SOCJAL I ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH!

roman junkiewicz

PANIE MACKU TO JEST SUPER

SnobCzech Kowalski

Wśród (((polskojęzycznych))) blondynów nie uświadczysz no chyba że tlenionych a w gettach był zakaz związków z blondynami (gojami) spoza getta 🙂

Edward Drobinski

Kiedy.wszyscy.polacy.postanowia…nie.idziemy.na.wybory.wtedy.rzad…musi.ujawnic.kto.jest.winien.tego

etka xxx

Polacy nie pójdą to żydzi to zrobią za nas…

Katarzyna Rydz

co wybory namawiam, żeby nie brać w tej szopce udziału, ale ludziska sobie tego nie potrafią wyobrazić.

Nelson Muntz

taaaaa z popisu pójdą PYTANIE KIEDY WY PÓJDZIECIE <KTÓRZY NIE CHODZĄ ???

Sla Mac

To będzie ustanowione przez PO-PiS po wyborach, w ramach tzw Kompleksowego Ustawodawstwa 447….

AliceBaker

Sla Mac w tym nie ma NIC kompleksowego- chcą bezczelnie zagrabić i przywłaszczyć sobie co nasze i co do nich nie należy, a pierdolą ze to takie kompleksowe, bo chcą temu nadać pozory prawne i legalne i chcą to nam tak w ten sposób nam wjebać to głów, żebyśmy to tak zaakceptowali i się nie opierali temu.

Lenon N

panie Maciak wspaniały program historyczny. Jak Polacy nie otworzą oczy po pana odczytach prawnych to Polak nie jest Polakiem, bo przez wieki ukrywano te przepisy prawne, które dawały żydom na przeżycie i ekspansję światową i to Polska jest winna temu; New World Order, bo ci ludzie eksperymentowali na naszym narodzie jak się utrzymać na powierzchni świata , jak gówienko na powierzchni wody, i to Tramp zabronił używania słowa syjonizm w jakiejkolwiek rozmowie na forum światowym. I to dlatego ta zaraza się panoszy bo tam gdzie wyrośli te korzenie ciągle są i dlatego gdy Polacy wyrwą te korzenie oni poczują się bezsilni, uwierz mi pan.

Grazyna Topolska

Partia Brunetów

Maya Prokopowicz

Panie Maćku….przecież mój były niby ”mąż” bandyta, straszliwy oszust i potworne zło i KŁAMCA….Jest absolutnie żydem….on wpędził w obłęd jego oszustwami o mnie i mym Synu, całe mnóstwo ludzi, to jest absolutny absurd wręcz niewyobrażalny…mój były ”mąż” to nie jest człowiek, zresztą on mi to sam powiedział, że on nie jest człowiekiem…tylko z jakiejś pieprzonej ”innej planety”…to po prostu wcielony wampir Leszek Korczala, a także on jest przekonany, bo mi to powiedział już dawno temu, że on potrafi hipnotyzować ludzi jego głosem….a ja myślę, że po prostu jego manipulacją i omamianiem ludzi jego strasznymi kłamstwami…to po prostu męska Modliszka i Absolutny Niebezpieczny Pasożyd!!! …jak i wdał się w jakąś sektę żydowską…jest to pewne!!

Hal KW

No wreszcie mamy rzetelnego dziennikarza. Kto jeszcze ma ( przepraszam panie Macieju) takie ‚jaja’ ? Ach, jest jeszcze doktor Czerniak, Olszański i Kekus. Dzieki panowie!

Hosef Eskimos

Jest jeszcze Jack Caleib. miziaforum.com Jack prowadzi kilkugodzinne nieraz rozmowy na żywo z Maciakiem, Olszańskim, Rybakiem, Porębą, Kudlińskim…….. Tam się prawdy najprawdziwszej dowiesz. Na żydowskim j.t. to tylko tyle ile żyt pozwoli. miziaforum.com

Ikki Kurogane

Ja proponuję żeby PiS zmienił nazwę na Polskę Izraelowi Sprzedali. Pełna nazwa knesetu na wiejskiej Polaków Oszukali Polskę izraelowi Sprzedali.

Jan Gąsienica

Bardzo ciekawa i pożyteczna audycja. Glupi ten nasz naród bo biedny a biedny bo głupi…Wielkie dzięki !!

Paweł Maciaszczyk

Ciągle jeszcze jest za mało ludzi, którzy są świadomi co się dzieje na świecie. Kto pociąga za sznurki, i jak działa system.

Edward Drobinski

Jedyny.sposob.na.bunt.polakow.to..zbojkotowac.wybory.zamiast.na.….wybory.idziemy.do.lozka.spac.jest.to.nakaz.i.zarazem.obowiazek

Iwona Hajduczek

w szkole powszechnej tego nie uczą, a szkoda

Grażyna Klimowicz

Przywileje żydów w Polsce krytykowali papieże. Zabraniali m.in. katolikom pracować w domach żydów. Głupota władz w Polsce jest dziedziczna.

Sebastian Grabowski

Czyli stereotypy o żydach nie wzięły się znikąd.

Wiesiek

Maciak znowu zaorał całego youtuba 😀

And Mos

Witam otwieracie oczy innym Popieram pozdrawiam serdecznie

Goska Cisło

Panie Maciak brawo! Dziękuję za vloga. Dlatego Polacy nie lubili Żydów.

Hal KW

Korwin to przecież Goldberg ….

Teresa Z

Te cytowane przez Was jednostronne prawa dla żydów, spowodowały, że ta nacja stała się bezczelna i bezkarna! To do dzisiaj funkcjonuje w świadomości żydowskiej, że są lepsi od innych i ponad prawem!!!

Farrow of Salzburg

Co za patologia… Potem sie dziwia ze ich nie lubia:)

Aniela Kula

Brawo Panowie! Jak zwykle słuszne uwagi!

Ilona Firadza

Brawo Panowie !!!! nic dodać nic ująć – prawda której na co dzień nikt nie szuka. Pozdrawiam Panów !!!

STOP2NWO

Jestem POLAKIEM, mam obowiązki POLSKIE. Konfederaci oraz PIS są, „brunetami” i maja obowiązki „brunetów” (USrAhell-a). Reszta bandy 4 (czworga), służy niemiaszkom, EuroKolchozowi, trochę oligarchii rosyjskiej oraz tym kto da więcej, w danym momencie … Zdrowia i wytrwałości w byciu świadomymi Polakami.

Bożena Makuła

skoro przywileje pejsatych są wpisane w historycznym Prawie Rzeczypospolitej, to co się dziwić, ze tak się obecnie panoszą??? Pozdrawiam i czekam na c.d….

HANNA BEN MABROUK

Śmiać się czy płakać!? Tak właśnie wyglądała ‚Nasza wspólna 1000 historia’. Ale nasz Prezydent jest z niej dumny!! Ciekawe dlaczego??

Daniel Sęda

Bardzo treściwy materiał.

Gabi28

Dzisiaj zmieniło się na tyle, że ustawy pisane są w Israel przez Mossad .

cezary nowicki

Czyli oni nie byli do ruszenia przez wieki tak jak teraz

Adam Urbański

Po wysłuchaniu tej audycji już wiem dlaczego Korwin chce być królem

Krzysztof Prask

Partia brunetów to też to samo gó.no.

BASIA B

No, dzięki Panowie. Dobrze by było, gdyby wszyscy zwolennicy Konfederacji się zapoznali z tym programem.

Halina Kotwica

Gdyby wybory mogły coś zmienić ,już dawno byłyby zabronione

Teresa Thompson

to po cholere, być „kwiatkiem” u nich na kożuchu”?! ZBOJKOTOWAC WYBORY(pseudo-wybory) a nie uwiarygadniać „ich” – tak?!

Iwona Sadowska

Głosujemy na 6 to rolnicy

beata adamczyk

Panie Maciak – jest Panu b. wdzięczna za wykreowanie osoby Pana Sławomira Borsa, za jego rozsądek, który dopiero jest podstawą odwagi cywilnej! Bardzo cenię takich ludzi jak on, czyli którzy WIEDZĄ, CO MÓWIĄ!

arek kowalski

Na racjonalista.pl jest napisane ,ze tzw. traktat Kaliski to fałszywka .

Mariusz Makarowski

To Państwo Polskie to nawet nie jest republika bananowa to jest państwo z kartonu po bananach.

Jarek Ckshxh

KUZWA chyba ale PARCHA POBOTRZNEGO

Janina Kruszyna

POLACY do głosowania na doktora Hubert Czerniak okrąg wyborczy nr 17 RADOM gdyż żydostwo rządzące nam sprezentuje podwyżki do myślenia pozdrawiam serdecznie Polaków Słowian myślących

Ryn cyn cyn

Beata Nowacka

Mój antysemityzm wzbiera na sile!

lord piap

Dobrze ,ze panowie przytaczacie te nie tak dawne przepisy żydowskie obowiązujące onegdaj w Polsce. Musimy się zacząć do nich przyzwyczajać ,bo lada moment wejdą ponownie do obowiązującego nas prawa w Polin !! Nieznajomość historii oraz ukrywanie prawdziwych wydążeń i faktów przez zarządzających narodem i „nauczycieli” wola o pomstę do nieba ,oj nie ujdzie to bandytom i kłamcą na sucho!!!

ewa ewa

te przepisy funkcjonują do dziś. dzieci kradną bardziej niż ktokolwiek zdaje sobie sprawę. do wyborów może nie iść, najtrudniej sfałszować wybory które się nie odbyły

Jaśko Sławianin

Ozeasz Goldberg vel JKM i cała Konfederacja to alternatywa dla znienawidzonego okupanta popis! A ich główni gracze to syjonistyczne intelektualne bojówki! A Kaliber korwiniści opierają się na prawie Talmudu, szatańskiej księgi nienawiści!!! Budź się narodzie budź!

Emilia maria Lebioda

prawa Talmudu, a konfederacja, no cóż wystarczy spojrzeć na twarze tej sitwy [braun, korwin]  typowe polskie nazwiska. Wypowiedz Berele Lewartowa alias bronislaw Geremek wyjaśnia wszystko niedowiarkom [ cały ruch społeczny , który tworzymy oraz ożywiamy najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze panstwowo-gospodarczej Polski,aby Zydom w Polsce zylo sie zawsze lepiej jak Polak

Marlena Kozlonska

No to mamy faryzeuszy-straszna rzecz.

Joanna B

Panowie minister Gowin ostatnio stwierdził, że nie wyobraża sobie Polski bez judaizmu i tradycji muzułmańskich Tatarów :(((

Lenon N

i bądźcie wy na to przygotowani na lekceważenie sytuacji, bo macie kurę w garnku i jeździcie obsranym Volkswagenem , ale jutro możecie go już niemieć a kura w garnku już wam nie wyrośnie. Pozdrawiam tak zachód myśli.

Rafał Strzelec

Polska jest krajem eksperymentalnym

Teresa dSR

BOŻE TY NASZ DO CZEGO TO DOCHODZI DZIEKUJE PANOWIE BRAWO konfederacja WSPANIAŁY KANDYDAT 👎👎👎👎👎👎 POLACY PRZEJŻYCIE NA OCZY SPRAWDZAJCIE NA KOGO GŁOSUJECIE !!!!!!!!!

Karol Bart

Statuty cytowane to czysty Talmud i „Protokoły mędrców Syjonu” + „Synagoga szatana”= jeśli są prawdziwe (???) to dziękujmy panującym przodkom za obecną okupację i grabież.

Nicola Niki

Partia czarnoglowych

mark woro

Faktycznie nie uczyli tego na historii. A mamy u władzy samych z wykształcenia historyków. Gdyby cesarz rzymski czy niemiecki takie prawa stworzył roznieśli by go na strzępy. A w Polsce jeszcze pomnik postawią.

B Ra

  1. Korwin-Mikke od tradycyjnych wartości, konserwatysta ma z 4 lub 5 kobietami 9 dzieci, jest kolejny raz żonaty. Sporo lat temu, gdy kandydował na prezydenta, pokazał swoją żonę po studiach, chciał, by nie pracowała i zajmowała kilkorgiem dzieci, bo on zadba o rodzinę. Tak zadbał, że żonę zdradzał i miał pozamałżeńskie dzieci, rozwiódł się, a w późnym wieku ma kolejną żonę i dzieci. P. Braun zaś zachwala prywatne szkolnictwo i optuje za płatnymi studiami, by wszyscy mieli gorzej, a studia były tylko dla bogatych. Konfederacja NIC nie zmieni, trzyma z bogatymi.

Mareksempai

Wszystko jest w Deuteronomium czyli Księdze Powtórzonego Prawa, Torze i Tam ludzie. Jest jeszcze tajna Tora, przekazywana ustnie, aby goje nie dowiedziały się, jaki ich los czeka. Arabowie a zwłaszcza Palestyńczycy doskonale to wiedzą od 2500 lat.

Rudolf Holletzek

Pierwsza dama? Opublikowano: 08.09.2019 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM Liczba wyświetleń wpisu: 4218 Kiedy wybór Donalda Trumpa na urząd prezydenta stał się faktem, a zachwytów nad aparycją i gracją modelki w roli pierwszej damy nie było końca, Jeffrey Epstein zdobył się na przechwałkę, albo przestrogę, że to właśnie on wystąpił w roli swata przedstawiając sobie późniejszą pierwszą parę USA. Miało to miejsce w klubie „Kit Kat” należącym do Ghislane Maxwell znanej stręczycielki luksusowych dziewcząt zamożnym ramolom kupującym poniżenie dla upustu własnym instynktom. Epstein zniknął w okolicznościach dających pożywkę spekulacjom. Matrona Ghislane Maxwell także przywdziała czapkę niewidkę, podobnie jak inny uczestnik rozpustnego kręgu Jean Luc Brunel. Na planie pierwszym zaś została milcząca ofiara tych praktyk, co może być jedynie śmiałym domysłem, jednak istnieją fakty, które do tego skłaniają. Prezydent usiłował zdystansować się od publikacji przypisujących mu towarzyskie kontakty z Epsteinem. Pisał o tym „New York Times”, ale wersja EliteDaily.com przytacza inne okoliczności znajomości Melanii jako modelki z Epsteinem. Właśnie w klubie Kit Kat podczas pokazu mody w 1998 roku poznała D. Trumpa w towarzystwie innej kobiety. Wtedy to włoski przedsiębiorca Paolo Zampolli przedstawił ich sobie, doszło też do wymiany telefonów. Późniejsze zdjęcie zrobione w lutym 2000 r. w posiadłości Mar-a-lago pokazuje Melanię i Donalda Trumpa pozujących razem z Jeffreyem Epsteinem i Ghislane’ą Maxwell. W notesie Epsteina widnieją telefony zarówno do Donalda Trumpa jak też Melanii. W wywiadzie z 2005 roku z Larry Kingiem kolejna wersja Trumpa ma dowodzić przypadkowości ich poznania się. Melania miała jakoby przyjechać do Nowego Jorku 2 lata wcześniej jako 26 letnia modelka na zaproszenie Paolo Zampolli na przyjęcie w klubie Kit Kat. Zamiarem była rekrutacja modelek przez organizatora. Zampolli załatwił wizę Melanii, która w tamtym czasie nie miała dobrej passy. Niebawem Zampolli zamknął swoją agencję i zatrudnił się w agencji modelek pod szyldem Trumpa – przedsiębiorcy. Dziwnie zbiegają się nitki zamożnych przedsiębiorców prowadzących agencje modelek z działalnością Epsteina pedofila. Kariera Melanii jako modelki zaczęła się gdy była 5-letnią dziewczynką mieszkającą w Słowenii. Potem jako 16-latka występowała w reklamach. Jej uroda przykuwała uwagę, stąd została polecona Paolo Zampolli. Powtarza się prawidłowość: agencje modelek są zapleczem dostarczającym nowych atrakcyjnych kobiet, lub dziewcząt na uciechę krezusom. Na przynętę dla 12-13 latek jak czynił to Epstein roztaczana jest wizja zyskania sławy, za pośrednictwem znajomego Jean Luc Brunela i kontaktów na całym świecie. Ze sławą ma przyjść bogactwo. Ten sam krąg ludzi prowadzi sieć sklepów Victoria’s Secret. Poza agencją dla modelek D. Trump patronował konkursom miss. Tak oto pierścień, może bardziej pętla wzajemnych powiązań skazywała zwerbowane dziewczęta na stale tych samych obleśnych cwaniaków używających sprytnych szyldów jak choćby dla klubu schadzek „Kit Kat” – oficjalnie mającym status teatru z uwagi na pokazy mody. Zapraszanymi gośćmi byli wyłącznie mężczyźni. Ciekawe musiało być to miejsce dla okolicznych mieszkańców 43 ulicy dzielnicy Times Square, skoro po zamknięciu klubu w roku 2000 na dobre odetchnęli z ulgą, że wreszcie skończą się tam uciążliwe burdy nocne, interwencje policji. Rekrutowane i uwodzone wizją kariery były przede wszystkim młode kobiety z krajów Europy Wschodniej. Niektórzy bywalcy agencji wiedząc o wieku dziewcząt woleli poczekać dla uniknięcia kary więzienia, aż modelki będą pełnoletnie. Dla tych wszystkich zdeprawowanych pieniądzem zombi agencje modelek to tylko przykrywka sex businessu. Niezależnie od nazwisk Epstein, Wexner, Brunel, Trump działają według tego samego schematu. Tacy ludzie stworzyli cały system naczyń połączonych ze szkołami tańca włącznie. Dziewczęta nawet świadome tego w czym uczestniczą upatrują w systemie sposobu na wydobycie się z biedy. Dociekliwy „Daily Mail” przytoczył za słoweńską gazetą jeszcze w 2016 roku, że młoda Melania nie traktowała kariery modelki jako życiowej drogi do fortuny. Sposobem na utrzymanie była praca w agencji towarzyskiej. Informację tę upublicznił bloger Webster Tarpley z Maryland. Za opublikowanie tego tekstu Melania Trump wytoczyła blogerowi i dziennikowi proces o naruszenie dobrego imienia żądając 150 mln USD odszkodowania. Melania osobiście stawiła się w sądzie, który zawyrokował o ugodzie w procesie z blogerem. Webster Tarpley oświadczył, że gotów jest wycofać tekst jakim dotknął reputację Melanii, ale tylko dlatego, że nie ma pieniędzy by walczyć z prezydentową. Dziennik miał opublikować przeprosiny i wypłacić 3,3 mln USD dla poszkodowanej. Jako modelka Melania dysponowała dwiema wizytówkami jedną z agencji modelek, drugą z agencji towarzyskiej. Zamieszczony w „Daily Mail” tekst opisywał: „Melania Trump pracowała w agencji towarzyskiej po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Cieszyła się powodzeniem wśród zamożnych mężczyzn. Dziewczęta agencji pozorowały styl modelek, ale zarabiały jako kobiety do towarzystwa wśród elity. Wizytówka modelki z nazwą agencji Paolo Zampolli zawierała szczegóły aparycji, zaś wizytówka agencji towarzyskiej wymieniała umiejętności seksualne. Agencja modelek służyła za parawan agencji towarzyskiej”. Pomijając czy Melania padła ofiarą sex businessu, istotne jest czy handel młodymi dziewczętami, kobietami, dziećmi prowadzony według zarysowanego schematu odejdzie w niebyt. Wykorzystanie biedy do procederu handlu ludźmi to niewolnictwo, które podobno zniósł prezydent Abraham Lincoln.

Grisza 67

Warto jeszcze wspomnieć o mieczu koronacyjnym szczerbcu ktory to otrzymał Bolesław Pobożny od swoich pupilków jakie są na nim napisy i przestanmy marzyć o Polsce bo jej nie ma i nigdy już nie będzie niestety a bardzo mocno przyczynił się do tego kościół katolicki

Wieslaw Baszowiecki

Dlatego pan Braun chce zostać królem Polski. Prawdziwy Polak, patentowany polonista, człowiek kultury łacińskiej. Miejcie uszy i słuchajcie typa! Ośmiesza Polaków, robi na tym kasę i chce zostać królem. Taka ochronę ma pan Braun. On może mówić o Żydach źle, bo to prawdziwy Polak. Ale jaja. To wszystko można wyczytać na jego twarzy. Dziękuje za potwierdzenie.

H H

Panie Maćku to tak jak było w Rzymie ,Rzymianie zamiast chleba organizowali igrzyska olimpijskie ,na których rzucali biedakom bochenki chleba ,i dzisiaj nic się nie zmieniło ,rzucają ochłapy ,i organizują, a to igrzyska sportowe ,a to kabarety ,które ośmieszają Polaków, a niektórzy mniej rozgarnięci śmieją się z siebie ,to jest tragedia ,Programy tv są tak denne, że nie ma czego oglądać , poziom intelektu Polaków obniża się z roku na rok. Nic dziwnego najpierw wymordowali inteligencję ,została garstka mądrych ludzi ,wobec ,których jest stosowany ,ostracyzm ,,Korwin to stary komuch robi wodę z mózgu młodym. Za komuny to traktorem chciał jechać na ,,hołotę strajkującą, ,,Dla niego strajkujący ,to była hołota, cóż ten pan należy do narodu wybranego pod znakiem węża ,

filippalund TARTARIA an Empire hidden in history

No proszę wnuk rabina Matthew Tyrmand na foto z Rydzykiem, Kaczyńskim, Winnickim , Bosakiem i Liroyem. No proszę duża rodzina. https://twitter.com/MatthewTyrmand/status/857951805363322881

STOP2NWO

Widzowie, naglasniajcie, propagujcie, dzielcie, linkujcie material CW24TV, na innych źródłach propagandy wszystkich stron koryta. Zjawiają się trolle, ale również trochę ludzi chcących spojrzeć na świat z szerszej perspektywy. Zdrowia wszystkim.

Marlena Staszak

Już coś było czuć czosnkiem od „konfederacji” ale teraz to już takie szambo żydowskie się wylało jak w Warszawie do Wisły i taki Wiciu Stoch z Kalisza jak ten „koliberek” pracowity, żeby goi ogłupiać, jesteście w Kaliszu i w Polsce już spaleni wy „czosnkowe dziady”.

Mlaskacz zwyczajny

Ciekawe dlaczego Żydzi w dawnych czasach uczyli się pisać i czytać ? Gdybym był chciwym królem z północy to nie utrzymywał bym poddanych w ciemności ? Zajrzyjmy do ministerstwa edukacji. Cóż ono aktualnie robi ? Każe mi analizować jakieś wiersze, do niczego nie przydatne. Co to za geszeft ?

Barbara Ziemann

Aż nie do wiary, jak to podstępne żydostwo od wieków nikczemnie działało – wymuszając oszukańcze przywileje dla siebie! To dlatego tak się rozbestwili i próbują rządzić całym światem, do czego dążą, po trupach, jak nienażarte hieny. Za bardzo im pozwalano na te ich samouwielbienia, i teraz mamy skutki… Aż człowieka szlag trafia, kiedy (niedouczony) pan Duda – pełniący obowiązki prezydenta – wygłasza w swoich „oracjach”, że Żydzi od wieków współ tworzyli państwo Polskie… PANIE DUDA: ONI NISZCZYLI PAŃSTWO POLSKIE!!!! NAUCZ SIĘ PAN HISTORII KRAJU, KTÓREGO REPREZENTACJĘ POWIERZYLI TOBIE OBYWATELE POLSCY!!! I NIE KŁAM PAN NIGDY WIĘCEJ, NIE OBRAŻAJ PAN NARODU POLSKIEGO !!!!

Opublikowany za: https://www.youtube.com/watch?v=RfZRHfzjPHk&t=20s

Od Redakcji KIP: W uzupełnieniu do powyższych tekstów polecamy przeczytać opracowania na poniższych linkach ( zalecamy czytanie w poniższej kolejności), które dadzą wyczerpująca wiedzę na temat żydów jacy to byli „przyjaciele” i „bracia”  Polaków na przestrzeni wieków. Przeczytanie poniższych tekstów zaoszczędzi czytania co najmniej  kilkudziesięciu tysięcy stron, zwłaszcza „gazetowej” i „świątobliwej” „sieczki”, gdzie ważna prawda jest ukryta w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą. W tekstach zawartych jest wiele tytułów do szacowania roszczeń odszkodowawczych. Zalecamy drukowanie i kolportowanie  różnymi sposobami.

0 Koalicja Polska, a nie samodzielnie PSL, ma dzisiaj wielką szansę w wyborach, ale… [ po aktualizacji]
1.      ANTYSEMICKIE MLEKO, ŻYDZI POSZLI ZA DALEKO…
2.      Żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?
3.      Dlaczego Polska padła z końcem XVIII wieku ?
  1. LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!
5.      Żydowska okupacja – ziszczone obawy Juliana Ursyna Niemcewicza i ks. Stanisława Staszica
6.      O fałszywce tzw. „przywilejów żydowskich”
7.      Żydo-masońscy prowokatorzy Powstania Listopadowego – narodowej zbrodni w „oprawie” romantycznej i pseudopatriotycznej
8.      Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar
9.      POLSKIE MAJĄTKI trafiały w RĘCE ŻYDÓW za ZDRADĘ POLSKI ?!!!
10.  PRAWDA O WIELKIEJ ŻYDOWSKIEJ REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ W ROSJI
  1. Aleksander Sołżenicyn: Rola Żydów w systemie sowieckim
  2. Uszkujnik. Paradoksy historii. Tajna historia Rosji, Europy i Świata http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/
13.  Media przemilczają najgorszy holokaust w dziejach ludzkości. Żydowscy mordercy zabijają 66 mln w sowieckich gułagach.
14.  Przeżyjesz SZOK: 100 lat agresji żydowskiej na Polskę
15.  Jak Żydzi zdradzali Polskę w 1920 roku ?
16.  Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego – zapobiegliwość gen. Sosnkowskiego ocaliła Polaków przed klęską?
17.  Judeopolonia – Paradissus Judeaorum
18.  Wstrząsające kulisy pierwszych dni wojny w Polsce. Oto co wtedy robili Żydzi.
19.  GESTAPO – NKWD Spotkanie Na Szczycie w Zakopanem
20.  Seks, korupcja i hazard: o „bohaterach” getta którzy nie uczestniczyli w powstaniu
21.  To chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniu
22.  “Po pierwsze. W Katyniu nie zginął ani jeden Żyd z polskiego wojska….”
23.  Profesor Chodakiewicz: czy w Jedwabnem w 1941 r. była stacja benzynowa?
24.  Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali Holocaust
25.  Prof. Hirszfeld mieszkaniec Getta Warszawskiego: „ Żydzi nienawidzą Polaków, a Niemcy są ich nieodwzajemnioną miłością …. itd.”
26.  ŻYDOWSKA POLICJA W SŁUŻBIE GESTAPO
27.  Żydzi mordowali Polaków we współpracy z Niemcami
28.  Stawianie histerii holokaustu z „głowy na nogi”, czyli jak „dzielnie” żydowscy żołnierze Hitlera, walczyli ze Słowianami, w tym Polakami i swoimi współbraćmi, w interesie Niemiec !
29.  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
30.  Żydowskie obozy koncentracyjne
31.  Piramida i inne wyszukane tortury Salomona Morela. Komunistyczny zbrodniarz, który nigdy nie poniósł kary za sprawą… państwa Izrael.
32.  ŻYDOWSCY KACI NKWD
33.  ZAMORDOWALI I ZWIALI DO IZRAELA oprawcy, którzy zakatowali Gen Augusta Emila Fieldorfa „Nila”
34.  Dwa „pogromy”(Kielce, Jedwabne) – jedno kłamstwo wielokrotnie powtarzane
  1. Dlaczego Syjoniści rządzą Polską!
36.  Żydokomuna w Polsce po II wojnie światowej – według Kevina MacDonalda
37.  Jak konspirowano Syjonistów ? Zmiana nazwisk.
38.  Skąd się wzięły żydowskie nazwiska?
39.  Szokująca, brutalna prawda o hucpie w marcu 1968 r. i sprawcach terroryzmu na świecie.
40.  Prof. Żaryn o stosunku Episkopatu Polski do emigracji po marcu 68 roku 20.000 Żydów z PRL – „zbrodniarzy komunistycznych z lat stalinowskich” oraz ich rodzin.
41.  Żydzi wyjeżdżali dobrowolnie ! – prawda o Marcu 68′
42.  Żydzi znów chcą kasy od Polski. Wypędzeni w 1968 r. ze stanowisk w partii, bezpiece i rządzie domagają się odszkodowania!
43.  Współodpowiedzialność Żydów za Holokaust
44.  Religia Holocaustu a „polskie obozy śmierci”
45.  Historia powstania i upadek mitu o „holokauście”.
46.  Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był żydowskim oszustwem.
47.  Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!
48.  Holokaust czy 99 procentowy mit?
49.  Dość kłamstw holokaustu
50.  Dlaczego „polski” rząd boi się PRAWDY o holokauście?
51.  Dlaczego żydzi boją się PRAWDY o holokauście?
52.  ANTYSEMITYZM i Holokaust… wg Żydów „To taki trik.”
53.  ELITY III RP – RODOWÓD cz.1 – WŁADYSŁAW GAUZA [Radzę czytelnikowi to zapamiętać, czytając te dokumenty!]
54.  RODOWÓD NADZWYCZAJNEJ KASTY
55.  My weźmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami, czyli Michnik szczery po alkoholu
56.  Czy potomkowie wdrożycieli Komunizmu Wojennego ( 1944-1956) zamierzają przywrócić terror wobec Polaków z tamtego okresu ?
57.  TAJNA POLITYKA JAKUBA BERMANA JEST WSPÓŁCZEŚNIE JAWNIE REALIZOWANA
58.  RASIZM ANTYPOLONIZMU = Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko – żydowski
59.  Przypominamy historię mienia żydowskiego w okupowanej przez Niemców Polsce
60.  WYPŁACONE PRZEZ POLSKĘ ODSZKODOWANIA ZA MIENIE POŻYDOWSKIE
61.  Żydowscy uzurpatorzy Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem
62.  Pamiętne słowa sprzed 22 lat, które dziś brzmią proroczo…
63.  ZERO ODSZKODOWAŃ ŻYDOM ! -Oszczerczy Pozew i Wyrok Sądu USA wydany 3 marca 2006 – Dlaczego Panowie Tusk, Komorowski, Bartoszewski, Bracia Kaczyńscy i Duda ukrywali fakt istnienia takiego wyroku przed Polakami ?
64.  PODWÓJNE STANDARDY SYJONISTÓW. Jeden dla “Ludu Wybranego”, drugi dla “Pogan”
65.  Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia
66.  To nawet nie skandal, to ZDRADA! Potajemnie zmieniana jest pod dyktando Izraela ustawa reprywatyzacyjna!
67.  Jak Kaczyńscy sojusz z Izraelem budowali
68.  ŻYDZI ŻĄDAJĄ OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU
69.  Ustawa 447 kto to robi i kto zyskuje ?
70.  Dwie zrealizowane umowy o odszkodowania za mienie bezspadkowe pomiędzy: Izraelem a RFN z 1952 r., i Izraelem a Polską z 1947 r.
71.  Czy Kaczyńscy nie wiedzieli, że Żydzi już dostali odszkodowanie za mienie bezspadkowe od Niemiec i… w ramach umów indemnizacyjnych od Polski ???????
72.  Po co Polsce Izrael ? Czy tych dwóch, którzy zamierzali ukraść Księżyc – ukradną Polskę?
73.  Czy rzetelna prawda historyczna jest antysemicka ?
74.  Judeopolonia – atak Żydów na Polskę?
75.  Żydzi i inne nacje: symbioza czy pasożytnictwo?
76.  Żydzi i Polacy – po prostu nie pasujemy do siebie
77.  Kilka faktów o naturze „naszych starszych braci w wierze”
78.  „Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów” pod kontrolą WSI, ABW i AW
79.  ANTYPOLONIZM JAKO FORMA RASIZMU I SZOWINIZMU
80.  Dlaczego Żydzi nie walczą z antypolonizmem ? W Izraelu jest znacznie więcej antypolonizmu niż w Polsce antysemityzmu
81.  Antypolonizm i antysemityzm – wolnoć, Tomku, w swoim domku
82.  –Transformacja ustrojowa w demokrację kolonialną
83.  Czy ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?
84.  Żydowski kapitalizm niszczył II RP – dzisiaj niszczy III RP
85.  ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
86.  Żydowskie koncerny przejmują polską wodę pitną
87.  Marek S. Program eliminacji Polaków
88.  PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom !
89.  Transformacja Polski w POLIN: 2 lata więzienia za krytykę żydowskich roszczeń?!
90.  Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…
91.  ODDALIŚCIE POLSKĘ ŻYDOM!
92.  Dekomunizacja czyli grabież majątku narodowego…
93.  MODUS OPERANDI, czyli jak schwytać sprawcę
94.  NIECHCIANI POLACY – przez post-solidarnościowych, syjonistycznych RASISTÓW, w elitach politycznych, intelektualnych i dyplomatycznych, u władzy kolejnych ekip III RP.
  1. I JAK TU NIE BYĆ ANTYSEMITĄ ?
96.  Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni ?
97.  Judeocentrycy i masowe zbrodnie
98.  DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM)
  1. Obiektywna analiza publicystyki politycznej Radia Maryja sprzed 5-12 lat.
  2. SATANISTYCZNY HOLOKAUST- 85% LUDNOŚCI z użyciem IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela
  3. Czy wdrażana technologia 5G stanowi element rozwoju cywilizacji, czy samobójstwa, którego skutki można określić, jako zbrodnię ludobójstwa wykonaną w „białych rękawiczkach” i wprowadzenie łagru cyfrowego, w imię tzw. postępu ( czy podstępu !!!) cywilizacyjnego ?

Wypowiedz się