POPIS razem rozkradali Polskę razem służą temu samemu panu

PIS pluje na PO, a PO pluje na PIS, wyborca jeden głosuje na PO przeciw pisowi, a drugi głosuje na PIS przeciw PO!!! Spór toczy się tylko o to, kto ma w imieniu naszego okupanta lepiej nadzorować niewolników.

POPIS razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu…

Ktoś z imienia i nazwiska, który dokonywał rozbiorów ekonomicznych Polski został skazany? Pisiory obiecywali dekomunizację, rozliczenia złodziejskiej prywatyzacji i co???
Ujawnienia aneksu WSI, przyczyn katastrofy smoleńskiej, obniżenia podatków, zaprzestania zadłużania Polski w obcych bankach, itp.

Nic w sprawach zasadniczych dla przyszłości Polaków się nie zmieniło, a wręcz przeciwnie koszty naszego życia są coraz wyższe, a bezpieczeństwo narodowe jest wyjątkowo naruszone. Korupcja polityczna jest olbrzymia, ale obecni rządzący tuszują prawdę w swoich mediach, które ciągle odwracają uwagę od straszliwej korupcji na wszystkich szczeblach władzy, czy to państwowej czy samorządowej.

W zamian, mamy ich gigantyczne kłamstwa, ale elektorat pisowski jest strasznie niekumaty, oni nie rozumieją, jak są brutalnie, prymitywnie oszukiwani przez TV-PIS, radia, media OTR, ich prasę itd.
Pisuary w sposób już jawny budują z Polski – Polin, oddają szybko najważniejsze atrybuty władzy na rzecz rządom światowym, jak wojsko, pieniądz, politykę zagraniczna, gospodarczą, żywnościową, energetykę, zasoby naturalne ziemi, służby specjalne.

Działania POPIS-u polegają na wzorowaniu się na medialnym zatruwaniu mózgu Polakom inspirowanym z CNN itp. Przecież obecni rządzący to byli u władzy za Wałęsy, Mazowieckiego, Suchockiej, Bieleckiego, Buzka, Marcinkiewicza, Tuska, to oni na czele z Kaczyńskim odpowiadają za rozbiory Polski. To architekci III RP, układu magdalenkowego, okrągłego stołu.

Obecni politycy PiS-u, mieli w kraju wszystko co można było mieć, prezydentów, szefów NIK, służb specjalnych, większość sejmową, senacką, kilka rządów, szefa NBP, ministrów sprawiedliwości itd.

I co??? Nie ma żadnych rozliczeń osób, które stały za ekonomicznymi rozbiorami Polski. Rządzą lub współrządzą krajem z 20 lat, razem z UW, SLD, PO, PSL, UP dokonali rozbioru Polski.

Teraz Antypolacy z portalu SZALOM24, wciskają w interesie PIS ciemnocie, że to PO jest winna a MY, czyści.

RAZEM OKRADALI POLSKĘ, RAZEM ZLIKWIDOWALI NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI, RAZEM WEPCHNĘLI NAS DO EUROKOŁCHOZU, RAZEM PRZYJĘLI TL, RAZEM KOSZTEM POLSKI BUDUJĄ BANDEROWSKĄ UKRAINĘ, RAZEM BUDUJĄ POLIN.

Przez 3 lata nie ma zasadniczych zmian w Polsce. Wszystko jest to samo. PISOWCY DORWALI SIĘ DO KORYTA I KRADNĄ JAK POPRZEDNICY, TAMTYCH ZŁODZIEI ZASTĄPILI SWOIMI ZŁODZIEJAMI.

NIC ZASADNICZO SIĘ NIE ZMIENIŁO.
Może po za tym, że bardziej oddani USraelitom są pisowcy od poprzedników.

Przecież obecne elity rządzące, to w połowie ludzie z przeszłością UW – PO, wielu z nich ma przeszłość komunistyczną, wielu ludzi z wierchuszki PIS to dzieci stalinowców np.; Terlecki, Błaszczak, Kaczyński, Kornhauser-Duda.

Jawnie już garbonosy z naleśnikiem na głowie rozdają karty w rządzie i sejmie. Obcierają resztę polskości ze skóry, pod pustymi hasłami patriotyzmu, by uśpić naiwnych i tak kręci się ten kierat przy pomocy, niestety, ale Nas Polaków. Obdzierają Nas żywcem z skóry, a My, nie wymagamy od swoich przedstawicieli nic, co by Nas wzmacniało na przyszłość jako Naród!

To politycy żądają od Nas, żeby na nich głosować, zamiast My, mamy ich zobowiązać do takich działań aby służyli dobru wspólnemu, a nie interesom swoim i obcych.

Polacy nie dajcie się nabierać na propagandę polityków od tego samego jednego woźnicy. PIS pluje na PO, a PO pluje na PIS, wyborca jeden głosuje na PO przeciw PIS-owi, a drugi głosuje na PIS przeciw PO!!!

Przecież POPIS to to samo, w sprawach zasadniczych dla przyszłości Polski mają ten sam program, tego samego pana.

Spór toczy się tylko o to, kto ma w imieniu naszego okupanta lepiej nadzorować niewolników. Tu nie chodzi o dobro Polski i Polaków, tu chodzi o bycie przy korycie, a koryto załatwia im propaganda, czyli antypolskie media ich, które w interesie Ameryki prowadzą wojnę medialną z chrześcijańską Rosją, i My im, tym z USraela, potrzebni jesteśmy jako mięso armatnie, w momencie konfliktu zachodu z wschodem.

Każdy Rząd i Prezydent z Ameryki, jest tylko marionetką potężnych korporacji finansowych, a im zależy na przejęciu bogactw Rosji, nas już mają, upadłą też, nawet wojnę im wywołali i zabijani są tam obywatele jednego Państwa.

Polska to klasyczny przykład podbitego kraju. Musimy się z tego wyzwolić, ale bez świadomości narodowej, będziemy My i nasze pokolenia albo niewolnikami, albo prochem, gdy z naszego terytorium zrobią ci tzw. „nasi przyjaciele” teatr wojenny w interesie biznesu USraelskiego.

Polacy, wiedza i budowanie świadomości narodowej jest nadzieją na wybicie się na prawdziwą Niepodległość Polski. Nie ma niepodległości, gdy politycy realizują politykę w Polsce w interesie USraela, nie ma niepodległości, gdy Polacy nie mają wpływu na media, pieniądz, energetykę, własną ziemią, wojsko, służby specjalne, politykę żywnościową, handel, zasoby naturalne ziemi itp.
Zygmunt Wrzodak

WYBRANE KOMENTARZE

Czy Z naszego terytorium zrobią pole bitwy jeszcze nie wiadomo, natomiast bardzo możliwe jest, że weźmiemy udział w wojnie perskiej. Tak na jesieni. Chyba nie ma wątpliwości, że Duda z PiS bez mrugnięcia okiem wyślą nasze wojsko, bo zażyczą sobie tego koniokrady. Jeszcze będą się chwalić, z jakimi to sojusznikami ramię w ramię przywracamy demokrację.

zbig71 10.08.2019 11:54:06

@ Autor – 5*

To wszystko prawda, ale musimy pamiętać także o żydo-katolickim Kościele – wiem, że dla wielu osób słowa prawdy o Kościele są szokujące i nie do przyjęcia -, który nie tylko umożliwił opanowanie władzy w Polsce przez syjonistyczną bandę, ale brał i bierze czynny udział w okradaniu Polski i Polaków i wspiera konserwowanie istniejącej sytuacji politycznej.

Rzeczpospolita 10.08.2019 13:40:29

@Krzysztof J. Wojtas 12:39:21

„Myślę, że jednak to, że społeczeństwo dzięki PiS żyje na wyższym materialnie poziomie”

Jeśli oprzeć się na żydo-medialnej propagandzie (od Michnika do Rydzyka), to taki wniosek nie dziwi.

Wystarczy jednak analiza danych GUS, roczników statystycznych, żeby wyprowadzić wniosek odwrotny. Pauperyzacja polskiego społeczeństwa systematycznie się pogłębia i nie istnieją jakiekolwiek oznaki zmiany tej sytuacji.

Rzeczpospolita 10.08.2019 13:46:30

@Krzysztof J. Wojtas 12:39:21

Myślę, że jednak to, że społeczeństwo dzięki PiS żyje na wyższym materialnie poziomie i są (jakieś) zabezpieczenia socjalne, to dzięki temu pewna część społeczeństwa zaczyna myśleć.”
Zdaje się, że to nie myślenie ale przyjęcie informacji propagandy.
https://innpoland.pl/153299,gus-wzrasta-wskaznik-skrajnego-ubostwa-w-polsce

wercia 10.08.2019 14:51:19

@zbig71 11:54:06

„bardzo możliwe jest, że weźmiemy udział w wojnie perskiej. Tak na jesieni. Chyba nie ma wątpliwości, że Duda z PiS bez mrugnięcia okiem wyślą nasze wojsko”

Nie da się, bo wojsko nie ma takich możliwości.

Pedant 10.08.2019 15:19:08

PO.PiS demokracji w Wolnej Polsce
tu na ławie oskarżenia. „Miłe złego początki, lecz koniec żałosny“

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

dobrze byłoby sobie uświadomić własny udział w tym wielkim dziele, jakim jest dzisiajsza Wolna Polska.

„wyborca jeden głosuje na PO przeciw pisowi, a drugi głosuje na PIS przeciw PO!!! “

oddajmy większości wyborców sprawiedliwość, bowiem choć fałszowania wyników wyborów nie można całkiem wykluczyć, to pomimo tego była ostatnio ZAWSZE większość,

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

która na PO.PiS i inne grupy przestępcze, nazywane partiami, nie oddała żadenego głosu.

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

Polacy mogą z całą śmiałością uznać zajmujących stanowiska w żądzie warszawskim za bezprawnych uzurpatorów, ba, nawet puczystów.

Laznik 10.08.2019 15:28:37

@Krzysztof J. Wojtas 14:42:28

„Mam w dupie takie uwagi.
Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek najadł się danymi z rocznika statystycznego, a już tym bardziej PKB i temu podobnymi.”

Za to zakłamaną propagandą można obeżreć się jak świnia.

Rzeczpospolita 10.08.2019 15:28:50

@Krzysztof J. Wojtas 12:39:21

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/inflacja-ceny-dane-gus-2017-zywnosc-odziez-i,163,0,2396323.html | 16.01.2018
Żywność drożeje najszybciej od 2011 r. W dekadę ceny wzrosły o 30 proc.
Jaja w ciągu ostatnich lat podrożały o połowę, drób – o 21 proc., a cukier i mleko o ponad jedną dziesiątą. Średnio zakupy w spożywczaku wzrosły więc w ciągu dekady o 31 proc.
Najbardziej przyczyniła się do tego drożejąca żywność, która tylko ostatniego miesiąca ubiegłego roku poszła do góry o 5,8 proc.

Średni wzrost cen żywności w całym 2017 r. był jednak nieco mniejszy – wyniósł 4,6 proc. Nie zmienia to faktu, że to wciąż największy średnioroczny przyrost cen od 2011 r.

Więcej niż w 2016 r. kosztowały owoce (+8 proc.), jaja (+12,9 proc.), sery (+5 proc.) oraz mleko (+2,9 proc.). Wzrosły też ceny cukru (+ 5,5 proc.) oraz mięsa – przeciętnie o 4,8 proc., w tym wieprzowina – o 8,6 proc., wędliny (+4,5 proc.), wołowina (+2,9 proc.) i drób (2,1 proc.).

https://www.forbes.pl/handel/ceny-zywnosci-rosna-od-2015-roku/enzb76j | 5 sie 2018
Tak drożeje żywność w Polsce
Od 2015 roku produkty spożywcze stopniowo drożeją. Ze statystyk GUS wynika, że w ciągu ostatnich 10 lat jedzenie podrożało o 31 proc. Na dodatek trzeba przygotować się na kolejne wzrosty cen.
W 2015 r. średnia cena mięsa wynosiła 20 zł za kg, a w 2017 – już 22,19 zł. Najbardziej jednak zdrożało masło i jajka – odpowiednio o 14 zł/kg i 31 gr/szt.

https://businessinsider.com.pl/firmy/zadluzenie-polskich-firm-na-koniec-2019-r-big/5gxrzjp | 11.02.2019 r.
Rosną długi polskich firm
Na koniec 2018 r. zadłużenie polskich firm sięgnęło 29,57 mld zł. To wzrost o 17,6 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/zadluzenie-polakow-dlugi-polakow-wzrosly-o-niemal-7-mld-zl-big-infomonitor,917364.html | 11 mar 2019
2,78 miliona – tylu Polaków nie radziło sobie z terminową spłatą zobowiązań kredytowych i pozakredytowych na koniec 2018 roku. Łączna wartość ich zaległych długów wyniosła 74 miliardy złotych, o 6,8 procent więcej niż rok wcześniej – wynika z raportu przygotowanego przez BIG InfoMonitor

http://wyborcza.pl/7,155287,24960619,rosna-dlugi-polakow-i-niechec-do-ich-splacania.html | 3 lipca 2019
Rosną długi Polaków
W pierwszym kwartale tego roku wynosiły już ponad 76 mld zł.

http://www.egospodarka.pl/154231,Upadlosci-firm-I-2019-r,1,39,1.html | 13 lut 2019
Upadłości firm I 2019 r.
Są już znane najświeższe dane dotyczące upadłości polskich przedsiębiorstw, do których doszło w pierwszym miesiącu br. Z informacji, które udostępnił właśnie Euler Hermes wynika, że sytuacja nie prezentowała się najlepiej – z bankructwem musiało zmierzyć się aż 98 firm. To o 16 przypadków więcej niż w analogicznym okresie minionego roku i o 29 więcej niż przed dwoma laty. Dynamika upadłości rdr sięga dziś 20%.

http://www.egospodarka.pl/155583,Upadlosci-firm-I-kw-2019-r,1,39,1.html | 15 kwi 2019

Wrzodak Z. 10.08.2019 15:50:38

napisałbym: razem budują żydobanderowską ukrainę

popis w polin to jak republikanie i demokraci w usaelu opłacani przez tych samych bandytów uprawiają polityczny wrestling dla ogłupionych gojów

nieżyt 10.08.2019 17:33:55

@Laznik 15:28:37

Polacy mogą z całą śmiałością uznać zajmujących stanowiska w żądzie warszawskim za bezprawnych uzurpatorów, ba, nawet puczystów”

Polacy mogą uznawać, co chcą ale prawo, jakie sobie napisali nie określa % głosujących dla ważności wyborów. Praktycznie sami kandydaci z rodzinami mogą na siebie głosować: im większa rodzina, tym więcej głosów. PiS coś tam majstrował przy Kodeksie wyborczym, ale tego nie zmienił. Już Kwaśniewski i Tusk chytrze apelowali o grilowanie zamiast głosowania.

wercia 10.08.2019 18:03:07

@Oświat 18:11:40

Tylko chwilowe, gdy rynek jest połączony z innymi dużymi rynkami.
Potem poziomy cen się wyrównują.
Rynki są jak woda w jeziorach…
Jak się doleje do jednego a jeziora są połączone a są i to szerokimi kanałami to poziomy wody szybko się wyrównują.

Oscar 10.08.2019 19:08:13

A skąd u nas świadomość narodowa ?

Ta, owszem, była, za czasów pierwszej Solidarności, i Pan również w tym uczestniczył.

Kto pozwolił na to, aby KK opanowała agentura? Po owocach poznacie. Tak, KK to była agentura i pożyteczni idioci.
Kto jest temu winien?
Nasze wady narodowe. Bezsensowne pieniactwo, bezsensowne, bo oparte na nieuznawaniu faktów, totalne olejwajstwo prowadzące do tego, że nigdy lepsze nie wygrywa, no chyba, że lepsze dla decydenta. Wypychanie do władzy szumowin. Tak też właśnie wyglądały wybory w Solidarności. Ty, do niczego się nie nadajesz, masz mnóstwo czasu, to idź na przewodniczącego. Tak było.

Nic dziwnego, że szumowiny szymowin, gdy tylko poczuli siłę 10 milionów, naszumieli się co nie miara w celu rozwalenia komuny, bez refleksji, że komuna to państwo, jak rozwalą komunę, to i państwa nie będzie.

No to i nie ma. Przy okazji zniszczyli zaufanie Polaków do samych siebie. A potem, i jeszcze potem, wszyscy już chcieli z tego stanu wojennego na zmywak.

Pamiętasz, jak Bujak oddawał legitymację. Czapki z głów. Był niezależny, ale po paru latach, gdy kolesie u żłobu odstawili go na bok, jakoś spokorniał.

My, szeregowi, nie mieliśmy nigdy takich szans. Rzeczywiście szumowiny nie tylko wspięły się po naszych plecach do władzy, to jeszcze przebierając nogami do tej władzy wdeptywały nas systematycznie w gówno.

Młodzi czują się jak wieśniacy, każdy chce się wyrwać z kraju, bo to zaścianek, każdy wie, że aby istnieć musi szprechać, a łamaną polszczyzną to tylko jak zjedzie na ojcowiznę, aby poszpanować.

Powtarzam, skąd ta świadomość narodowa? Tylko pogarda dla innych narodów płynąca z doświadczenia mogłaby ją przywrócić. Nie zanosi się na to.

A może szanowny autor ma jakiś pomysł ?

interesariusz z PL 10.08.2019 20:04:36

@Wrzodak Z. 15:50:38

Szanowny Panie,
profesor Hubner, mając obiecane stanowisko komisarza, mamiła Polaków obiecanką, że po wstąpieniu do uni tu nic nie podrożeje.

To jest dopiero wzorcowa korupcja.

Mi się wydaje, że najbardziej podrożały plomby w zębach.

interesariusz z PL 10.08.2019 20:09:33

5* oczywiście, GDYBYM MÓGŁ DAŁ BYM 6 *!!!

/Polacy, wiedza i budowanie świadomości narodowej jest nadzieją na wybicie się na prawdziwą Niepodległość Polski./

WSPÓŁCZEŚNI ZDRAJCY Z NIZIN SPOŁECZNYCH POLSKI JAK PŁATNE TROLE NA NEONIE O TYM WIEDZĄ, DLATEGO TAK MOCNO KRZYCZĄ JAKI TO PIS WSPANIAŁY.
TO DLATEGO TAKI HUJSKI NIE WYSTĘPUJE POD SWOIM NAZWISKIEM BO WIE, JAKĄ KRECIĄ ROBOTĘ ROBI

Paulus Aquarius 10.08.2019 20:27:18

Opublikowano za: https://wrzodakz.neon24.pl/post/150144,popis-razem-rozkradali-polske-razem-sluza-temu-samemu-panu

Comments

 1. mjacek2013 says:

  Ludzie są na prawdę ślepi. Mają to co wybierają – mają niewolę coraz większą i większą. Smutne.

 2. krnabrny1 says:

  Kolego, sam okazujesz ślepotę…skoro nie widzisz że ludzie NIE MAJĄ TEGO CO WYBIERAJĄ. Co oznacza że LUDZIE NIE MAJĄ WYBORU.

  Demokracja w dzisiejszych czasach to jak jajkowa wydmuszka, jest jedynie POZOREM. Iluzją wyboru. Podobnie zresztą jak każdy inny system polityczny.

  …co Ciebie tak smuci?;-)

 3. elkoguto says:

  PO-PISowy beton, i komuchy od Kwacha vel Stolzman, to faktycznie „Głupie Goje” skoro głosowali na Katów Polskich Patriotów, i już nawet Polskie Wodociągi oddali Izraelskiej korporacji Tahal!!
  „Za pomocą mediów, podzielimy i ogłupimy Polaków.
  Raz będziemy rządzić my, raz Wy. Raz będziemy tym „dobrym policjantem”, raz „złym” i odwrotnie. Musi być koncesjonowana koalicja i koncesjonowana opozycja. Muszą one być w naszych rękach, i pod naszą kontrolą. Dziel i rządź.”
  https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2324180224465372&id=100006202510107&set=a.1434085980141472&source=48

Wypowiedz się