Megaważna Megaustawa dopuszczająca 5G w Senacie.

Bulwersująca POPiS-owa ustawa polskojęzycznych „samowybrańców” przeciwko Polakom!!!

Redakcja KIP

 

Czy Senat powtórzy sejmowy skandal?… Czy Senatorowie będą na tyle odważni, by stanąć po stronie Polaków pomimo presji wywieranej przez korporacje i władze „odgórne”?

Sejm przegłosował megaustawę o 5G 4 lipca 2019 a 9 lipca megaustawa będzie już w Senacie (*), w dwóch Komisjach o godz. 16:00: w Komisji Infrastruktury www.senat.gov.pl/wydarzenia/art,5508.html
i w Komisji Samorządu Teryt. www.senat.gov.pl/wydarzenia/art,5510.html

Za megaustwą głosowali wszyscy posłowie PiS z wyjątkiem czterech. Czwórka, która nie głosowała w ten sposób, wstrzymała się od głosu. Nikt nie głosował przeciw!
PO-KO poszedł tą samą drogą: ale z dziewięcioma wstrzymującymi się i jednym przeciw.
Szczególnie kontrowersyjne było głosowanie Kukiz 15. Tutaj, z dwudziestu dwóch posłów, tylko pięciu głosowało przeciw, a ośmiu(!) głosowało za ustawą.

PSL-UED głosowano  dziesięć przeciw i trzy za.

UWAGA! Zaledwie dwudziestu jeden posłów spośród czterystu dwudziestu dwóch, głosowało przeciwko megaustawie! PiS i wszyscy posłowie, którzy przegłosowali tę ustawę, otwarcie naruszyli m.in. Konstytucje RP i Powszechną Deklarację Praw Człowieka. SKANDAL!

[ Red. KIP: Lista imienna posłów jak głosowali na linku: http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/83_44/$file/glos_83_44.pdf

Warto zapamiętać posłów, którzy głosowali za przyjęciem tej nieludzkiej ustawy i zadać im w kampanii wyborczej dwa pytania:

 1. Dlaczego głosowali za ustawą skierowana przeciw Polakom – ich zdrowiu i życiu ?
 2. Czy udokumentują swój rodowód od 1850 r z podaniem imion i nazwisk swoich przodków ? ]

Prof. Henryk Banach o technologii 5G na konferencji w Sejmie – 26.04.2019

Profesor Alicja Bortkiewicz – Konf.: Szanse i zagrożenia wprowadzania technologii 5G – 26.04.2019

Prof. Włodzimierz Klonowski na konferencji – Szanse i Zagrożenia technologii 5 G.

Głosowanie za wdrożeniem niesprawdzonej, nieludzkiej technologii 5G, która przyniesie ogromne korzyści korporacjom a obywatelom/wyborcom choroby i dalsze zniewolenie, jest skandalem na najwyższym poziomie.

Czy Senatorowie będą na tyle odważni, by stanąć po stronie Polaków pomimo presji wywieranej przez korporację i władze „odgórne”?

To głosowanie w Sejmie w dniu  4 lipca pokazało też, że Kukiz 15 jest stroną bez kręgosłupa moralnego. Ruch ten miał stawić czoła niesprawiedliwości i wyzyskowi tego rodzaju, ale zamiast tego skapitulował.

To bardzo rozczarowało zwolenników Kukiza i prawdopodobnie będzie oznaczało koniec krótkiego panowania Kukiza’15 jako pewnej alternatywy wobec wyprzedaży Polski przez znanych polityków, która praktycznie dzieje się codziennie.

PiS, który regularnie twierdzi, że jest partią najbardziej reprezentatywną dla tradycyjnych polskich wartości, podejmuje decyzje, które można określić ludobójstwem przeciwko swoim własnym wyborcom… i nigdy nie ostałaby się w uczciwym sądzie.

UWAGA! Koalicja na rzecz Polski Wolnej od 5G STOP5G.COM.PL domaga się natychmiastowego moratorium na 5G i zyskuje coraz większe wsparcie publiczne. PETYCJA O MORATORIUM NA 5G I REDUKCJĘ EKSPOZYCJI LUDNOŚCI NA POLA ELEKTROMAGNETYCZNE: PETYCJA

Mgr Jadwiga Łopata, góralka, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), dyrektorka Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi. 

Sir Julian Rose, pisarz, rolnik, dyrektor Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi

Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl
www.icppc.pl   www.gmo.icppc.pl 

Od Redakcji KIP:

Stowarzyszenie KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ w dniu wczorajszym przesłało do prawie 80 Senatorów, Imiennie:

MIĘDZYNARODOWY APEL o powstrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej

APEL ten, którego jesteśmy Sygnatariuszem, został podpisany przez ponad
100 TYSIĘCY ORGANIZACJI I OSÓB FIZYCZNYCH  ze 187 krajów świata.

Ten świetnie udokumentowany APEL opublikowaliśmy na naszej stronie w dniu 3 lutego 2019 r.

W uzupełnieniu kilka innych publikacji opublikowanych na naszej stronie w lutym, na ten temat:

Zabójcze systemy? Zamach na nasze życie i bezpieczeństwo??? Nie chcemy!!!
5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia – dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose
CZERWONY ALARM: LUDOBÓJSTWO 5G Ponad Prawem
„Oni” nie mogą czytać moich myśli … prawda? Błąd !
SATANISTYCZNY HOLOKAUST- 85% LUDNOŚCI z użyciem IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No i gdzie jest Pan R.E.D.!!?? Przycichł nagle i nie ma go jak potrzeba, on by nam wyjaśnił kto stoi za rozprzestrzenianiem tej masowej broni w Polsce. Może tym razem dostniemy również jakieś strategicznie tajne plany rosyjskich generałów?;-)

 2. krnabrny1 says:

  Pan R.E.D. albo nas olał, albo pracuje na dwa etaty po „stracie” ciepłej posadki:-)

 3. marcin says:

  A nie udałoby się zamieścić imiennej listy posłów, którzy głosowali za i przeciw? Bo posłowie, jak sędziowie, prokuratorzy czy inne mendy, jednak mają nazwiska i może nastanie okazja pociągnięcia ich do odpowiedzialności za ich przestępczą działalność.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Uzupełniliśmy w tekście ( na ciemno zielono) link do imiennej listy posłów jak głosowali i zasugerowaliśmy pytania, jakie powinni postawić wyborcy w swoich okręgach tym posłom, którzy głosowali za tą ustawą. Z czasem opublikujemy imienną listę głosowań nad tą i innymi bardzo ważnymi ustawami.

 4. niepostepowyoszolom says:

  ALE ….czy ktokolwiek slyszal ,czytal chociazby ..zjakniecie sie o zbrodni jak plynie z 5 G?? z AMBONY ?????.MBONA ! CZY TO KATOLICKA ,MUZULMASKA ,CZY ZYDOWSKA ……MICZY NA TEN TEMAT !!! JAK ..ZAKLETA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. krnabrny1 says:

  Bo to wszystko co kolega wymienił to „Jedna rodzina”, więc milczą jednym głosem.
  Co nie zmienia faktu że tutaj kolega znów próbuje zapalić Gaslighting i przenieść rozmowę o technologii G5 na grunt „religijny”. Jak pisałem, to już NIE DZIAŁA W TYM KRAJU. Spory religijne NICZEMU I NIKOMU NIE SŁUŻĄ…POLACY JUŻ TO WIDZĄ….WSTYDZĄ SIĘ JESZCZE TYLKO POWIEDZIEĆ TO GŁOŚNO!!!

 6. niepostepowyoszolom says:

  Ta zbrodnicza mikrofalowa technologia usmiercania calego naszego wspolnego swiata Ekologicznego (fauny i Flory ) nie bedzie nigdy powstrzymana !!!dopuki rozmodlone w obrzezanych bogach z bibli!! masy ludzkie NIE ZJEDNOCZA SIE WSPOLNIE I … ZACZNA walczyc! „ROBIC” TO CO JUZ SIE ZACZELO Z KATEDRAMI I INNYMI „DOMAMI BOZYMI” WE FRANCJI, Ci zbrodniarze maja tam. siedziby ! w tyhze Domach Bozych od ponad tysiaca lat

 7. niepostepowyoszolom says:

  aby powstrzymac obecny ekologiczny holokaust naszej MATKI ZIEMI ? wystarczy w zupelnosci !!!!!!!!!!!! ABY KAPLANI Z DOMOW OBRZEZANYCH BOGOW:) ZACZELI PRZEBAKIWAC ,MAMROTAC , A NAWET TYLKO DAWAC ALUZJE !,O TEJ ZBRODNICZEJ TECHNOLOGI 5G . ROZMODLONA TRZODA PODATKOWA ZARAZ PO SPOWIEDZI I KOMUNI 🙂 RUSZY STADNIE DO TYCH ZBRODNIARZY KTORZY TO WDRARZAJA I ZABIEGAJA O TO

 8. niepostepowyoszolom says:

  W KRAJACH ANGLOSASKICH ! TAKIE USMIERCANIE NIE BEDZIE WPROWADZONE!! TA ELEKTRONICZNA TRUCIZNA JEST PRZEZNACZONA TYLKO I WYLACZNIE DO USMIERCANIA RASY SLOWIANSKIEJ O HAPLOGRUPIE D N A :R1 A1 potomkowie Scytow,Hunow, Lechitow , Sarmatow = OBECNIE NAZYWANA SLOWIANSKA

Wypowiedz się