Irańczycy chcą nadal być przyjaciółmi Polaków. Jasny przekaz z tamtej strony

Flagi Iranu i Polski/ Foto: pixabay

Irańczycy są mądrzejsi od całego tego zlotu w Warszawie, bo niepomni na antyirańską konferencję, chcą nadal pozostać przyjaciółmi Polaków.

Polski rząd dokonał politycznego salta i w ramach dbania o interesy Izraela i USA popsuł sobie relacje z Iranem, z krajem, z którym nie mamy żadnych sprzecznych interesów.

W zamian za to otrzymaliśmy nagrody pocieszenia: od Izraela w postaci oskarżenia narodu polskiego o kolaborację z nazistami, a od sekretarza stanu USA w postaci upomnienia, że jeszcze nie wypłaciliśmy się Żydom.

Warto dodać, że Polacy powinni czuć wdzięczność Iranowi. Iran jako jedno z dwóch państw nie uznało zaborów Polski, a w czasie II Wojny Światowej Persowie opiekowali się polskimi dziećmi ewakuowanymi z „nieludzkiej ziemi” sowieckiej.

Magda M‏ @modliszka30

Przekaz od Irańczyków do Polaków na linku i komentarze pod filmowym przekazem:

https://twitter.com/modliszka30/status/1096478736105512960?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1096478736105512960&ref_url=https%3A%2F%2Fwolnosc24.pl%2F2019%2F02%2F17%2Firanczycy-chca-nadal-byc-przyjaciolmi-polakow-jasny-przekaz-z-tamtej-strony%2F

Let’s stay friends! – Zostańmy przyjaciółmi! Przekaz Irańczyków do Polaków.

W odpowiedzi do @modliszka30

Dostałem gęsiej skorki. Jaki olbrzymi kontrast miedzy chamstwem i arogancja, roszczeniami Żydowskimi i ignorancją Yankesow, a tym szczerym i prostym przekazem !!! Magdo.. mogę to ukraść od Ciebie. Zwykły RT nie da takiego zasięgu jaki powinien mieć ten filmik..

Magda M‏ @modliszka30

Proszę bardzo, częstuj się. Niech usłyszy ten przekaz, jak najwięcej osób.

Magda M‏ @modliszka30 15 lut

Pan jest Cyrusem, a to program Pańskiego dzisiejszego przywódcy:

Magda M dodał/a,

Magda M @modliszka30

Dzisiaj w Warszawie protestowała irańska opozycja „Imperium Cyrus”. W jej programie czytamy: * Przyjazne stosunki z Ameryką i Izraelem. * Uznanie Holocaustu za fakt niepodważalny.…

W odpowiedzi do @modliszka30

Daleki jestem od popierania państwa muzułmańskiego i wiem, że to element propagandy. Jednak zadam wam wszystkim jedno proste pytanie: Czy wyobrażacie sobie taki film wyprodukowany przez naszych żydowskich przyjaciół? Tak? Nie? Od Żydów dostaliśmy to…

Piotr‏ @PioPio_Z

Przykre to, ale prawdziwe.

mark

Iran to państwo terroru gdzie kobiety się linczuje jak nie noszą worków na głowie

Arcadio Morales‏ @Arasik2

To nieprawda. Mylisz Iran z Arabią Saudyjską czyli z sojusznikiem USA.

Ali Gholizadeh

Iran loves Poland

  Ojciec Pio‏ @Padre18430906

Poland Love Iran

Jolanta Niziołek‏ @lanta06

W odpowiedzi do @modliszka30

Polish people love peace .We remember your help during WWII.

Pan Pas Ratunkowy

Zaraz zaczniecie nawracać się na islam i wstępować do ISIS. Jest gdzieś granica tego szaleństwa w jedną i drugą stronę?

🇵🇱 Zuzazarbuza🍉🇮🇷‏ @zuzazarbuza

W zrozumieniu, Ty najwyraźniej nie odróżniasz ortodoksów reżimu z ISIS (twór USraela – może też nie wiesz?) od cywilów

Krzyś Fajfer 克里斯‏ @krzys_fajfer

W odpowiedzi do @modliszka30

trzeba być izraelskim pojebem żeby widzieć tam jądro ciemności. @Iran znam tylko z ekranu ale uważam że każdy powinien na początek obejrzeć sobie: Łowcę smoków i gdzie bądziów https://www.youtube.com/watch?v=BOUfsv5oDbk … https://www.youtube.com/watch?v=u3xO_BW24JQ … https://www.youtube.com/watch?v=c20_KJ-arCQ …

KOMENTARZE do tekstu

Szyderca 17 lutego 2019 at 11:42

Wywiad irański przeczytał w komentarzach co na temat tej konferencji sądzą prawdziwi Polacy i nauczył się odróżniać Polaków od obcej agentury w „polskim” rządzie i racjonalnie uznał, że nie należy, w interesie obu narodów, karać Polaków za czyny antypolskiej agentury okupującej Polskę. Znają to z autopsji, bo u nich CIA i MI6 też obaliły demokratyczne rządy Mohammada Mosaddeghiego, który ośmielił się znacjonalizować ropę i zastąpiły prożydowską i proamerykańską pacynką Rezą Pahlawim. :-))))))))))))))))))))))))))))))

Anonim 17 lutego 2019 at 13:14

Dobrze napisane!
Wole Irańczyków od żydów.

zjs 17 lutego 2019 at 16:20

I po co szerzenie tego mitu o szczególnej roli Iranu o opiece nad polskimi uchodźcami podczas II Wojny Światowej? Iran był podzielony na dwie strefy okupacyjne, sowiecką i angielską i Polacy trafili do angielskiej. Decyzję podejmowali Anglicy a Irańczycy mieli tyle do powiedzenia co Żydzi w Generalnej Guberni. Natomiast nie ulega wątpliwości, że Persowie budzą lepsze skojarzenia niż Izrael.

kraaakraa 17 lutego 2019 at 21:34

Iran lub Persja – starożytna potęga, supermocarstwo przez dluuuuugiii czas , kraj który wywierał też wpływ na polska kulturę , a tu masz…kochajmy Iran, nie dajmy się zwieźć dzisiejszym potęgom, USA istnieją jako potęga od ok. 70 lat, cóż to znaczy wobec starożytnej kultury Persów, pomyślcie ….

Ela 19 lutego 2019 at 10:30

I Byliście jesteście i będziecie przyjaciółmi Narodu Polskiego. Nigdy nie zapomnimy Wam pomocy jakiej udzielaliście naszym rodakom i Polskim dzieciom. Sami nie mając wiele dzieliliście się wszystkim co mieliście. Ostatnim kawałkiem chleba. Naród Polski jest za Iranem. Przeciwko okupantowi Izraelowi. Niech Wam Bóg błogosławi i pomaga. Sercem jesteśmy z Wami.

Opublikowano za: https://wolnosc24.pl/2019/02/17/iranczycy-chca-nadal-byc-przyjaciolmi-polakow-jasny-przekaz-z-tamtej-strony/

Od Redakcji KIP: Iran z Polską łączy genetyka i historia współpracy:

 1. Odsetek populacji z haplogrupą R1a1 jest największy w Polsce i w Iranie;
 2. Persowie ( obecny Iran) pomogli Królowi Bolesławowi Krzywoustemu w rozgromieniu potęgi  Świętego Cesarstwa Rzymskiego, czyli niemiecko-watykańskiego, w bitwie na Psim Polu pod Wrocławiem w 1109 r.
 3. Iran wraz z Bizancjum i Lechitami zamieszkałymi na obecnych ziemiach Polski pomogli Rusi w zniszczeniu bandyckiego państwa Chazarów w XIII wieku, link:    http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/03/ukryta-historia-niesamowitego-zla-chazarskiej-mafii-the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Dziękuję Redakcji KIP za umieszczenie tego wątku. To właściwa droga dla nas. Pamiętajcie że opowieści o Amerykanach i Żydach jakie by nie były zawsze to ich promocja. W tej grze chodzi o NASZĄ UWAGĘ. Jeśli poświęcacie swoje łamy na potrzeby przykładowo opisu życia jakiegoś zbrodniarza, to chcąc nie chcąc promujecie jego sposób życia, choćby artykuł był potępiający!

  Dlatego TAK WAŻNE jest to co zrobiliście w tym artykule, NIE SUGERUJECIE JUZ ŻE IRAN MOŻE BYC ZAGROŻENIEM jak w poprzednim artykule. Czytając TYLKO I WYŁĄCZNIE temat artykułu WIADOMO O CO CHODZI. Jeszcze raz dziękuję.

 2. krnabrny1 says:

  Pamiętajcie NASZA UWAGA JEST NAJWAŻNIEJSZA. Takimi właśnie artykułami KRUSZYCIE MURY MANIPULACJI. ROZWALACIE FAŁSZYWĄ ARCHONCKĄ RZECZYWISTOŚĆ …bo oni właśnie tak działają, ta sytuacja jest właśnie dokładnym przykładem jak działali Archonci kilka tysięcy lat temu!!!!!

  NIE TRZEBA WIELE BY ROBIĆ ŚWIETNĄ REDAKTORSKĄ ROBOTĘ…trzeba głównie wiedzieć czego NIE WOLNO WAM ZROBIĆ!:-)))

 3. krnabrny1 says:

  …I CZEGO NIE WOLNO WAM NIE ZROBIĆ!!!

  Miłego dnia!

 4. krnabrny1 says:

Wypowiedz się