Programowanie genetyczne : „Brave New UTOPIA”

Podążając śladami raportu Bilderberga.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/ujawniamy-tajny-raport-bilderbe…/

Najpierw przeczytaj dwa poniższe cytaty, których autorami są renomowani naukowcy akademiccy, aby poczuć smak rewolucji genetycznej. Bądź przygotowany na trudne do pojęcia wyznania psychopatów.

Lee Silverman z, Princeton, biolog molekularny, autor Nowego Edenu:

„Posiadacze genu Genricha, reprezentują dziesięć procent światowej populacji. Wszyscy oni noszą ten syntetyczne geny. Wszystkie aspekty gospodarki, mediów, przemysłu rozrywkowego, przemysłu są kontrolowane przez członków klasy Genrich … ”

„Naturalny gatunek człowieka, to kasta niewolników, pracowników, nisko opłacanych usługodawców, żołnierzy lub robotników. [W końcu] Klasa Genrich i klasa ziemian stanie się całkowicie odrębnym gatunkiem, zamkniętą uprzywilejowaną kastą której progu nie przekroczy żaden niewolnik niższej klasy gatunkowej.

http://zanimkupisz.hvs.pl/naukowcy-chca-ustawy-o-produkcji…/

Klasa Genrich nie jest zainteresowana mezaliansem z niższa rasą, której intelekt nie jest lepszy od intelektu małp i zwierząt hodowlanych…”

„Wielu osób uważa, że niesprawiedliwy jest podział społeczeństwa na kasty mające dostęp do wybranych form technologii, które zapewniają korzyści tylko ich twórcom. Iluzja wolności osobistej i szczęścia opartego na fetyszach jest wyznacznikiem tego kim są dzisiejsi ludzie, i jak mało znaczą w obliczu prawdziwej wolności i wiedzy … Ludzie są ubezwłasnowolnieni w obrębie nauczanych przez nas pojęć , nie potrafią myśleć kreatywnie i indywidualnie , wydaje się im ,że wolność jest oparta na standardzie życia i posiadania , podczas gdy właśnie to czyni z nich naszych niewolników …”

„W rzeczywistości, w społeczeństwie, które ceni zdemoralizowaną, sztuczną wolność jednostki, trudno jest znaleźć uzasadnione podstaw do ograniczenia stosowania reprodukcji -genetycznej, przecież ludzie są tak głupi , że pragną kosmicznych technologii nawet jeśli zagrozi to ich gatunkowi i wyeliminowaniu go z życia.

Zastosowanie technologii reprodukcji genetycznej jest nieuniknione. Czy wam się to podoba, czy nie, globalny rynek będzie najwyższą władzą. ”

Oto kolejna perełka od, byłego dyrektor UCLA School of Medicine:

„Nawet jeśli połowa gatunków świata wyginęła [podczas wielu eksperymentów genetycznych], ogromna różnorodność i tak pozostanie. Kiedy ludzie w odległej przyszłości, spojrzą wstecz na ten wycinek naszej historii, to prawdopodobnie nie zobaczą go w czasie, i nie stwierdzą, że w owym czasie środowisko naturalne było zagrożone, lecz był to wiek, transformacji i kreacji nowych form biologicznych i technologicznych, oraz okres połączenia tych form w jeden aspekt życia.

Przyszłe pokolenia tak jak my skoncentrują się na krótkoterminowych, konsekwentnych działaniach, a nie mglistych wyobrażeń na temat nie potrzebnej już nikomu ludzkiej przyszłości w wymiarze czysto gatunkowym. ”

Naukowiec twierdzi, że zniszczenie połowy wszystkich gatunków oznacza tylko formę przejścia na nowy poziom nieuchronnej technokratycznej ewolucji.

Proces ten napędzany przez bogactwo i wolny rynek wytworzy dwie odrębne klasy istot ludzkich, z których jedna będzie miała formę nadrzędną.

Nie jesteście podekscytowani? Wasze dzieci, mogą okazać się pół-organicznymi, pół-technologicznymi produktami niewolniczymi. Ba już nimi częściowo są invitro, sami tego chcieliście …

Głowy z pleksi , dwie kamery zamiast oczu, stopy z tytanu… Istoty te nie będą zdolne do przeżywania wyższych form uczuć, empatii, nie będą posiadały marzeń i wyższych pragnień. Ale spójrzcie już dziś na wasze otoczenie, brak w nim jakichkolwiek wyższych wartości , wszystko opiera się na narzuconych wam fetyszach, tytułach, posadach i pieniądzach.

Czy w tym utopijnym, niewolniczym społeczeństwie urodzi się drugi Michał Anioł, Mozart ?! Wątpliwe ponieważ, wyższe umiejętności logiczne będą przypisane tylko dla klasy wyższej…

Debata sprowadza się do tego, kto będzie kontrolował technologiczny etap ewolucji człowieka. Filozofia, mistyka, wartościowa nauka zostaną odrzucone i zniszczone, lub zachowane dla wybranej kasty rządzącej. Dlaczego? Ponieważ uczą one myślenia opartego na logicznym wartościowaniu własnych poczynań.

http://wojciechdydymski.hvs.pl/niszczenie-logiki-programow…/

Człowiek stanie się technologicznym ekosystemem, mega rojem, bez potrzeby i umiejętności kreacji wolnych myśli, i dziś 95% społeczeństwa tego nie potrafi ponieważ jest zniewoloną nałogami masą robotniczą, siłą fizyczną i mięsem armatnim.

Nie ma już ducha i Boga w piersiach wyznawców wszelakich religii, jest tylko wiara w rządy kapłanów.

Zdecydowana większość naukowców i genetyków uważa, że mózg, w dzisiejszym stanie zostanie zachowany tylko dla klasy rządzącej : polityków, papieży. rządów, przedsiębiorców … Czyli dla ludzi podejmujących ważne decyzje.

Dla Ciebie posiadanie mózgu wydaje się bezużyteczne (zwykły Kowalski do życia w otępieniu ożywa niecały 1% swojego chorego na nałogi i strach mózgu) ,ponieważ i tak z niego nie korzystasz. Jest to zbędny dodatek przeszkadzający Ci bezgranicznie służyć …

http://www.eioba.pl/…/mega-roj-proces-przeksztalcania-ludzk…

Zastanówcie się jak traktujecie dzisiaj ostatnią waszą deskę ratunku: filozofów, mistyków, magów … żyjących w ubóstwie i poniżeniu … Piętnujecie mądrość, żyjąc i pragnąc głupoty !

Pozostaje nam filozoficzny wywód.
Jeśli go nie zrozumiesz, zapomnij o walce, zapomnij o wyborze i na Boga nie myśl o rozmnażaniu !

Poniższych ludzi nie obchodzi twój los, los stada, los robotnika i los niższej hierarchicznie istoty : Lee Silverman z Princeton, Bill Gates ,George Soros, David Rockefeller, Franciszek Pierwszy ,Stephen Hawking, Putin, Obama, Clinton, Busha, hierarchia, twórcy socjalizmu, komunizmu, liberalizmu, konserwatyzmu, demokracji … Mają Ciebie, za nic nie warty element statystyczny wykorzystywany w procesie kreacji ich władzy!

Ludzki impuls twórczy jest ośmieszany, piętnowany i niszczony. Technologia doprowadziła twórców do śmierci głodowej, poprzez próbę technokratyzacji sztuki, muzyki, filozofii … Dzisiaj potrzebujemy podróbek piękna, wulgaryzacji subtelności, szukamy nowych elementów piętnowania prawdziwej sztuki poprzez utopie i promowanie kiczu …

http://radioromantyka.blogspot.de/2012/…/smierc-tworcy.html…

Powiedziano Ci, że możesz być jak Michał Anioł ale nikt nie wspiera Twojego talentu? Ponieważ talent to nie szkoła i nauka, talent to samoistny, silny element kreacji przerabiania piękna swojej duszy, miłości na sztukę, która nie opiera się elementom zasad i fałszywych reguł nauk !

http://dydymus.blog.quicksnake.pl/_/Chaos-nauki-i-Harmonia-…

http://www.eioba.pl/…/iluzja-wolnosci-czyli-psychologiczny-…

http://www.eioba.pl/a/47lq/mysli-ktore-zmienia-swiat

http://www.eioba.pl/…/czlowieczenstwo-wymaga-ortodoksyjnych…

http://www.eioba.pl/a/45q3/wyzszy-stopien-czlowieczenstwa

Czysty nonsens.

Faktem jest, że tysiące eksperymentów genetycznych prowadzonych jest w ciemności, w oparciu o bardzo małą ilości wiedzy, ponieważ wiedza nie opiera się na nauce lecz na logice i etyce działań .

Groteskowe eksperymenty są działaniami szalonych psychopatów pragnących śmierci całego gatunku ludzkiego. To chore wizje, urojenia, istot nie posiadających już duszy i fantazji aby zrozumieć ogrom swojej zbrodni.

Zamyka się wolno myślących ludzi w psychiatrykach podczas gdy bestie utrzymywane są przez rządowych psychopatów.

Marsz w kierunku Nowego porządku Świata.

DNA nie jest kluczem do kreacji „lepszego człowieka.” Wolność i indywidualizm zasilane są przez Boga i duszę, to rozpoczyna proces życia i myślenia ,wyobraźni kreującej tworzenie i samotworzenie … Te piękne wartości, cechy nie mogą być syntetyzowane lub wytwarzane.

Filozofia scjentyzmu jest obecnie paradygmatem. To wykracza poza nauką i kształtuje polityczne, ekonomiczne i psychologiczne anty normy, które propagowane są wśród totalitarnych społeczeństw, opartych na absurdalnej materialistycznej wizji człowieka.

https://radioromantyka.wordpress.com/…/…/samobojstwo-duchowe

https://radioromantyka.wordpress.com/20…/…/21/smierc-tworcy…

https://radioromantyka.wordpress.com/…/rodzina-w-drodze-ku-…

Świadomość jest dla psychopatów funkcją łańcucha DNA w, którym nie ma miejsca na duchowość i pojęcie duszy. Część duszy i jej pamięć ukryta w kodzie DNA jest odpowiedzialna za świadomość opartą na zasadach etyki postępowania, klonowanie łańcucha DNA wyeliminuje duchowość i normy etyczne będące przeszkodą w kreacji niewolnictwa kastowego.

Ani atomy, ani protony, elektrony, kwarki, jądra, czy mezony … Nie mają nic wspólnego z wiedzą, ta anty nauka pojęciowa, to wojna przeciwko ludzkości, duchowości i Bogu. Tak jak religia zabija w człowieku mentalnego Boga, tak nauka kastruje człowieka z cząstki Boskiej duszy.

Kastruje się nas z wyższych wartości i empatycznych zachowań abyśmy mogli wykonywać za hierarchię niemoralne czyny, krzywdząc siebie i innych …

Badania genetyczne od początku są elementem próby stworzenia społeczeństwa kastowego. Oświeceni władcy są jedynymi wrogami ludzkości i Boga w wymiarze nauki, polityki i wiary.

Liga Świata
Dydymus

Opublikowano za: https://ligaswiatowa.wordpress.com/2015/02/01/programowanie-genetyczne-brave-new-utopia/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ehh, kolejny artykuł z tego samego cyklu o czym wszyscy już wiedzą, ile jeszcze razy będziemy mówić i udawadniać sobie że słońce świeci?-))

  Ten artykuł wskazuje że to co kiedyś było ich PLANAMI NA PRZYSZŁOŚĆ, nieuchronnie staje się MYŚLENIEM ŻYCZENIOWYM.

  Myśle że zabija ich już brak konsekwencji w tym co mówią, jeśli ktoś nie ma takich umiejętności mogę tu zrobić analizę wypowiedzi tego co zostało napisane tym artykule…. to już tylko bełkot.

  Oni to wiedzą, stąd te zabawy w robienie banku zbóż, w Dubaju robią bank DNA mieszkańców, jest mowa o powstaniu banku wirusów i bakterii. Zwijają się po cichu.

 2. krnabrny1 says:

  i czemu moje wypowiedzi nie są dopuszczone?

Wypowiedz się