Kto zniszczył ZSRR, stworzył komunizm i po co powstała Ukraina.

Polecamy syntetyczne zestawienie najważniejszych wydarzeń związanych z historią Rosji w XX wieku i kto na tym korzystał lub mógł odnieść korzyść, przedstawione przez islamskiego immama z Malezji.

Redakcja KIP

Kto zniszczył ZSRR, stworzył komunizm i po co powstała Ukraina.

Kto zniszczył ZSRR, stworzył komunizm i po co powstała Ukraina.

Opublikowany przez Alternews Wtorek, 14 sierpnia 2018

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tak, Pan Imam mówi tutaj całkowitą prawdę. Dokładnie tak sprawy się miały. Pan Imam nie nawiązał tutaj do wcześniejszej historii i nie wyjaśnia wszystkiego co dotyczy ziem na których leży obecna Ukraina.

  Otóż cała sprawa zaczeła sie w jakimś 900 r. n.e ,kiedy to w okolice terenów morza Czarnego przybyli prawdopodobnie z terenów Turcji nowi osadnicy. Był to ludek koczowniczy, zupełnie nieznany w Europie, a nazywali się Chazarzy. Byli wyznawcami swoich własnych bożków, na przykład Baala i innych, z zawodu byli głównie koźlarzami. Jednakże koło 900 r n.e pojawiło się ciśnienie na zdobycie większego prestiżu dla tych osadników. Wówczas wyznacznikiem takiego prestiżu i poważania było przyjęcie jakiejś monoteistycznej religii. Zastanawiali się trochę i w końcu wybrali… Judaizm. Dzięki temu posunięciu nie tylko udało im sie stworzyć Chazarskie imperium ale na dodatek stali się tymi „Co podają się za Żydów ,a Żydami nie są”:-)

  Zachowały się pewne przekazy co do ich wcześniejszego postępowania jeszcze za czasów wcześniejszych. Ponoć ich taktyka opierała się na czajeniu wokół traktów. Kiedy upatrzyli sobie karawanę kupiecką to napadali na nią, ale nie zabijali. Najpierw wypytywawali wszystkich kto jest kim i po co jadą, i czy tam ich znają, a później dopiero zabijali, przebierali się w ich ubrania i już w przebraniu załatwiali interesy. Dzięki takiej taktyce mogli się dostać w każde miejsce nie wzbudzając podejrzeń.

  Ten kontekst wyjaśni Wam dlaczego obecnie ciągnie ich w te okolice. Chcą odtworzyć swoje wielkie Chazarskie Imperium na swoich własnych ziemiach, jak oni sądzą. Jednakże nie uda im się już to ponieważ świat się zmienił i nie ma się za kogo przebierać aby nie wzbudzić podejrzeń.:-)

  Jaki stąd morał dla Polaków?
  Morał dla Polaków z tego jest taki że od kiedy zginęła ostatnia carska rodzina wszelkie zło jakie uczyniła Rosja Polsce to tak naprawdę zło z rąk Żydów.
  Ludzie muszą to wiedzieć, muszą zdawać sobie sprawę że Rosjanie są naszymi braćmi po krwi i muszą sobie zdawać sprawę że wielu jest takich co takie przymierze chciało by zniszczyć dla własnej korzyści. Polacy muszą sobie zdać sprawę że Rosja to od czasów rewolucji kraj wyniszczony wewnętrznie przez agentów. Nie możemy popadać w syndrom ofiary wobec Rosji. Rosjanin, Czech, Słowak, Węgier, Polak to ta sama krew! PAMIĘTAJCIE O TYM!

 2. krnabrny1 says:

  …i morał związany z przyszłością. Musicie pamiętać że obecnie Chiny przejdą tą samą drogę co Rosja, oni też są komunistyczni, co ich zniszczy tak jak zniszczyło to Rosję gdzie w imię doktryny brat zabijał brata, Syn wydawał władzy własnych rodziców!

  Przykre jest również i nieuniknione to że czeka to także Pana Imama:-( Jak widzę z filmu to mądry człowiek, ale jego Allah to taki sam wytwór jak Komunizm.
  Mohamed kiedy wprowadzał tą religię doprowadził do takiej samej 13 letniej wojny wśród Arabów, gdzie brat zabijał brata, a Syn wydawał rodziców. Kto pozna ich historię będzie wiedział.

  Ta sama historia powtarza się od wieków na tej planecie, gdzie w imię takiej czy innej ideologii ludzie oddają sój rozum i serce:(

  Ale pocieszającym jest to że widać że to się kończy, najlepszym dowodem na to jest to że Pan Imam już to WIE!:-)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Podzielamy to co Pan napisał i mamy tego świadomość. Ta cywilizacja oparta na religiach abrahamowych rozpada się nieuchronnie. Polecamy kompleksowy tekst na ten temat na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/01/lichwiarska-antycywilizacja-pan-czyli-zyd-i-niewolnik-czyli-chrzescijanin-i-muzulmanin/

   • krnabrny1 says:

    Posłuchajcie, powiem tak. Merytorycznie jesteście doskonali, publikujecie ważne rzeczy…. jeśli miał bym się do czegoś przyczepić do to tego że brakuje w nich MOCY. Nie wiem jak to dokładnie opisać, może tak, Polski ułan miał coś więcej niż poczucie świadomości. Polski ułan miał poczucie świadomości ale miał coś jeszcze, miał WOLĘ, wolę czyli MOC sprawczą. Nie chodi tutaj oczywiście o to żebym namawiał kogokolwiek do chwytania za szable. Ja namawiam do SZARŻY!

    W innym wypadku skończy się to tak że Żydzi dopną swego a Wy powiecie, „taaaak byliśmy tego świadomi”, Amerykanie dopną swego a Wy powiecie „Taaaak byliśmy tego świadomi”, Chińczycy dopną swego…… czegoś tu brakuję, jakieś ludzkie mechanizmy nie funkcjonują jeszcze prawidłowo.

    Jesteście Stowarzyszeniem, rozumiem że oficjalnie zarejestrowanym, może by posłać do kancelarii Premiera lub Prezydenta oficjalne zapytanie, jak mają się rozmowy Polsko-Chińskie dotyczące Chińskiej inwestycji.

    Można by się zapytać też dlaczego w Oświęcimiu dokonano oszustwa związanego z przeszacowaniem ilości zabitych a na dodatek uczy się tego w Polskich szkołach?:-)

 3. marcin says:

  Szejk Imran Hosein jest w świecie islamskim popularną postacią, czego świadectwem jest między innymi jego kanał YT: https://www.youtube.com/user/SheikhImranHosein

  Imran Hosein zajmuje się eschatologią islamską. Twierdzi, że znajdujemy się niedługo przed „końcem historii”, który ma zwieńczyć powrót na ziemię proroka Jezusa, dużo znaków „końca czasów” prorokowanych przez Mahometa już się wypełniło.

  Trochę wykładów szejka zostało opublikowanych po polsku: https://zygumntbalas.neon24.pl/tag/102647,imran-hosein

  Święty Prorok Mahomet przed „końcem historii” nakazał muzułmanom zawarcie sojuszu z Rūmem (Rzymem), ze światem chrześcijańskim. W czasach Mahometa Imperium Rzymskie miało stolicę w Konstantynopolu i szejk Hosein twierdzi, że aktualnie muzułmanie powinni stać się sojusznikiem Rosji (Moskwa – Trzeci Rzym), jako największym państwem prawosławnego chrześcijaństwa. Między innymi to właśnie przesłanie szejk Hosein rozpowszechnia na świecie.

Wypowiedz się