Zachód obnażony – film dokumentalny z Korei Północnej. Mocny

Polecamy świetnie udokumentowany film Slavko Martinova nakręcony z anonimowym profesorem z Korei Północnej o cywilizacji Zachodu. To że czasami przewija się kult przywódcy Korei w ustach profesora, było warunkiem zabezpieczającym życie profesora i to że się w ogóle ukazał. Wybrane komentarze poniżej, pochodzą z youtube pod filmem.

Redakcja KIP

 

Propaganda 2012 lektor dokumentalny Korea Północna Mocne Polecam

https://youtu.be/aYD4yrtGRTY

Opublikowany za Regie N 7 lut 2016

Kontrowersyjny film Slavko Martinova, w którym anonimowy profesor z Korei Północnej z wielką pasją krytykuje zachodnią politykę, postępującą globalizację i zgnuśnienie moralne ludzi. W świetle jego argumentów KRLD wydaje się kojącą odskocznią od braku zasad moralnych, wszechobecnych korporacji i konsumpcyjnego trybu życia na Zachodzie. Pod adresem twórców wytaczano oskarżenia o zmowę z Koreą Północną. Rząd Korei Południowej prowadził śledztwo w ich sprawie. Nie obyło się także bez wizyty jednostek antyterrorystycznych.

Wybrane komentarze

adamba100

„Najbardziej zniewoleni są ci, którzy błędnie wierzą, że są wolni.” – Johann Wolfgang von Goethe

ボマクバルテク

można mieć uwagi co do autorów i ich intencji, ale to w sumie wszystko prawda

Kero 2 lata temu

Nie tak wiele kłamstw… sporo przegadane ale jest wiele prawdy w tym.

Mister alePompa

a no właśnie bo ludzie wbrew pozorom niewiele się różnią

Judasz Iskariota

najsilniejszą propagandą jest prawda – gdy trafi w cel, czyni nie do oszacowania spustoszenia w szeregach. Może i Korea Północna jest niemoralna, ale prawda o NWO powala na kolana.

Donnie Darko

Wy oczywiście wiecie, że ten film jest tylko stylizowany na produkcję Korei Północnej? To tylko zabieg twórczy autora z Nowej Zelandii. http://propagandafilm.net/Propaganda/about/

Judasz Iskariota

nawet jeżeli masz rację (taka myśl przeszła mi przed oczyma) czy nie zgadzasz się z treścią?! wycinając wstawki nieliczne można zobaczyć całkiem nieciekawy i prawdziwy niewygodny portret starego kontynentu – cywilizacja śmierci.

Donnie Darko

Oczywiście że się zgadzam. Z faktami się nie dyskutuje tylko przyjmuje do wiadomości. Chodzi o to że wielu tu bije pianę jak dzieci, że reżim z Korei nie ma prawa nam wytykać patologii. A to nie reżim jest autorem filmu tylko my 🙂

aarin1986

Niby propaganda, a znacząca część tego to tu zostało powiedziane to prawda. świat zachodni jest owładnięty przez kłamstwo, konsumpcjonizm i zboczenia, oczywiście jest ta druga strona medalu której nie widzi KP. Każdy z tych światów radzi sobie z buntem społecznym na swój sposób, w KP mamy propagandę i zamordyzm, u nas jest propaganda i Woodstock.

Walerian Dabrowski

+MsRoxi85 ale jesteś wolny, nawet nie znasz pojęcia tego określenia. Kupuj sobie rzeczywiście co chcesz a raczej to co jeszcze możesz.

Termitek Termit

Jaka qrwa wolność? Czy wy ryjem beton zarysowaliście? Płacisz haracz na każdym kroku praktycznie i za to, że żyjesz. Obliczcie sobie ile płacicie – vaty, zusy, krusy, srusy, pity, akcyzy, przesyły, cywilno prawny, od powietrza, od deszczu, abonament, obowiązkowe ubezpieczenia, wy oddajecie państwu PONAD 80% swoich dochodów idioci. I jeszcze wyją, że są wolni. To nie zapłać podatku i sprawdź czy jestes wolny 🙂

Lukasz Pianek

Bardzo ciekawy materiał, z jednej strony skrajna hipokryzja bo koreańczycy sa ostatnimi ludźmi na ziemi, którzy powinni wypowiadać się o cudzej propagandzie, z drugiej strony skrajnie trafiony opis naszego współczesnego systemu. O ile film ogląda się z dystansem, to niestety przydałoby się wszystkim, żeby go chociaż raz go obejrzeli. Być może ograniczyłoby to ślepy konsumpcjonizm i dążenie za posiadaniem rzeczy, które nie są nam potrzebne, żeby być szczęśliwymi, a na tą pogoń poświęcamy całe swoje życie :/

DsA Mila

Wiesz Słońce w czym jest problem? Że to Korea stworzyła ten film. Nic nie znacząca i znienawidzona Korea. Nikt nie będzie patrzał na treść i przekaz filmu, bo to Korea stworzyła 🙁 Film dla mnie jest bardzo dobry. Choć oczywiście śmieszy mnie, że to Koreańczycy go stworzyli, ale jest tu 100% prawdy. Niestety.

Poi Poi

Dobry dokument obnażający manipulacje jakimi są poddawani ludzie. Człowiekowi się wydaję że zna prawdę, historię, a tak na prawdę nie ma nawet 10% wiadomości i wiedzy jak to wszystko jest zmanipulowane,. Cel- aby człowieka odłączyć od jakiekolwiek samodzielnego myślenia i stworzyć pozory wolności i dać decydować innym za Ciebie, lub dać ci pozory abyś myślał że jest to twoja decyzja. Podejrzewam, że film nie był kręcony dla Koreańczyków, a to dlatego że za dużo tam szczegółów, których moim zdaniem 99,9 % obywateli Korei by nie zrozumieli. Ok zrozumieli by przekaz obłudni, agresywni i fałszywi Amerykanie, ale te drobne szczegóły zdradzają, że film kierowany jest to znacznie szerszej publiczności. Film jest nakręcona dla wszystkich, aby mieli oczy szeroko otwarte i nie dawali się jednostronnie zmanipulować- Ameryka dobra / Rosja zła Ameryka dobra / Syria, Afganistan, Irak pewnie i Libia, Iran źli bo tak mówią ci co ich najeżdżają. Nie wierzę jednym, ani drugim. Ale wole zadawać się ze szczerym wrogiem niż mieć fałszywego przyjaciela.

DzikiMoron Hackshield

Film niesamowity. Z tego co widzę, to nawet historii nie przekłamuje tylko mówi jak jest. To że Korea to naród wolnych ludzi to przesada, ale o naszej cywilizacji cała prawda.

Hiper Maks

też tak uważam, szkoda że film z krld bo pewnie przez to tyle łapek w dół i nie wszyscy w to wierzą ale trzeba się zastanowić i odnieść wszystko do rzeczywistości wtedy wychodzi że to prawda

Michał Radecki

twierdzicie ze 80 procent jest prawda , a nie ze 99 procent. Napiszcie co w filmie okazało się kłamstwem??????

Arek Lorenz

Prawda w 100%, a świadczy o tym nawet to, iż prawie nikt z nas nie był w Korei, ale wszyscy mamy już o niej wyrobione zdanie 😉 wszystko, co wiemy o tym kraju, pochodzi właśnie z przedstawianych nam obrazów medialnych, to się nazywa paradoks i dobra propaganda .

Arek Lorenz

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_korea%C5%84ska ciekawostka na zwyklej wikipedi Wojna koreańska (kor. 한국전쟁) – wojna tocząca się w latach 1950–1953 na terytorium Półwyspu Koreańskiego między komunistycznymi siłami KRLD (północnokoreańskimi) i wspierającymi je wojskami ChRL, a siłami ONZ (głównie amerykańskimi) wspierającymi wojska Republiki Korei (południowokoreańskie).

Tomek M

To chyba są fakty w większości przypadków a nie propaganda.

Pan Łapka

To nie ten dokument jest propagandą, tylko jest O PROPAGANDZIE. Ludzie pomyślcie czasem szerzej

MrAnonymousDub

Polityka, struktury religijne(min.kościelne), wojsko czy policja to instytucje które promują psychopatów, gdzie ktoś kto nie ma skrupułów i moralności, kto potrafi kłamać w żywe oczy i nie ma poczucia honoru wspina się na najwyższe szczyty. System promuje psycholi bo sam jest psychopatyczny…

MrAnonymousDub

+Arszczur61ap Kurwa co wy macie z tym lewactwem i prawicą. Aż takie klapki na oczach macie, że widzicie tylko biały i czarny? Świat to milion odcieni szarości, nic nie jest takie proste. No ale czego spodziewać się po ludziach wychowanych w infantylnej religii kija i marchewki(piekło i niebo) gdzie jest jeden bóg i jedna tylko prawda(mimo, że to samo uzurpuje sobie kilka innych religii popularnych wśród debili). Powiedziałem samą prawdę, a jak w oczy kole to już nie moja wina. Świat to nie rurki z kremem, a dorosły i odpowiedzialny człowiek potrafi to przełknąć zamiast udawać, że wszystko jest okay lub płakać i uciekać w opiekę do wymyślonego przyjaciela w niebie. Mądrości sobie i wam życzę.

MrAnonymousDub

@Arszczur61ap Wydorośleć to możesz z infantylnych bredni o swoim wymyślonym przyjacielu w niebie. Jeśli dla Ciebie oznaką dorosłości jest wierzenie w to co powie Ci typek w czarnej sukience to nie mamy o czym rozmawiać. Ja rozumiem, że masz już pewnie bliżej niż dalej do śmierci i dlatego dajesz sobą manipulować religii, ale ten kto śmierci się nie boi, boga nie potrzebuje. Tak więc miłej reszty życia owieczko…

MrAnonymousDub

@Arszczur61ap Dla jednych bzdury, dla niektórych prawda, innym znowu(większości zapewne) to wisi. Zależy od punktu widzenia. Na szczęście nie wszyscy na świecie myślą tak samo i mam nadzieje, że nigdy do tego nie dojdzie. Co do obelg to nawet nie próbuję nikogo obrażać, te pojedyncze słowa to tylko wtrącenia mające na celu podkreślenie czegoś. Gdybym Cie chciał obrazić to byś poznał. Szczerze mówiąc jestem tak miły dla Ciebie, że sam się jeszcze dziwie bo z reguły wychodzę z założenia, że brodzika intelektualnego nie należy oszczędzać;p Przez większość historii ludzkości religia była tylko tłem lub narzędziem dla tych którzy wiedzieli po co ona została stworzona, a sensem życia dla plebsu, dla głupich ludzi którzy bojąc się świata i śmierci swój ratunek widzieli tylko w niej. Ty mi wyglądasz na tą drugą grupę, na jedną z owiec która uparcie idzie za stadem bez względu na to gdzie ono powiedzie. Powodzenia owieczko, niech Cię dalej prowadzi Twój wymyślony przyjaciel ustami kapłanów i żyj sobie w świecie fantazji bo pewnie Ci tak łatwiej łyknąć ten świat.

MrAnonymousDub

@Arszczur61ap Ja nie piszę bzdur tylko niewygodną prawdę. Religia(nie sama wiara tylko system zbudowany wokół niej) od ZAWSZE była narzędziem kontroli nad ludźmi. Żadna ideologia w historii(nawet komunizm) nie wyrządziła ludziom tyle zła i nie zebrała tak obfitych ofiar jak wojny religijne. Od zarania cywilizacji kiedy to kapłani egipscy(i nie tylko) straszyli ciemny lud zaćmieniami słońca religia służyła elitom do usuwania niewygodnych jednostek/idei (na przykład faryzeusze pozbywający się Jezusa) oraz kontroli/straszenia ludzi. Ja rozumiem, że antyklerykalizm kojarzy się w dzisiejszej Polsce z komunizmem, ale narzucanie swoich poglądów innym było domeną głównie systemów religijnych. Prawdziwie niewierzący mają w dupie w co inni wierzą póki ci na siłę nie starają się wciskać swoich poglądów innym. Ja rozumiem, że namnożyło się ostatnimi laty sporo tzw. ‚walczących ateistów’, ale prawdziwa niewiara nie polega na walce z waszym bogiem tylko na nietolerowaniu wykorzystywania religii do kontrolowania ludzi i stawiania wymyślonej istoty i jej wyssanych z palca dogmatów ponad życiem innych bez względu na to czy jesteś semitą (chrześcijaninem, żydem, muzułmaninem) czy też wierzysz w Peruna, Zeusa lub Mitrę.

MrAnonymousDub

@Arszczur61ap Śmiesznym jesteś człowieczkiem skoro takie gówno jak religia tyle dla Ciebie znaczy. Współczuję smutnego życia. Właśnie dlatego, że religia nie jest ideologią tylko narzędziem do prania mózgów potem po świecie chodzą tacy głupcy jak Ty myślący, że zjedli wszystkie rozumy. Wydaje Ci się, że tyle wiesz o świecie tylko dlatego, że powielasz jakieś posrane dogmaty. Nie obrażałbym i szanował Cię bardziej gdybyś sam doszedł do tego czym jest życie i jak w nim postępować, a nie ślepo i niewolniczo powtarzał za typem w sukience. Typowa owca ot co, a takich oszczędzać nie mam zamiaru. Znam zasady pisowni i zamierzenie piszę boga małą literą bo jest tylko jedną z wielu postaci jaka nosi to miano. To że chrześcijanie byli za głupi żeby wymyślić sobie własną nazwę dla boga to już nie mój problem. Choć najpewniej było to zamierzone żeby uzurpować prawo do używania tej nazwy która jest dużo starsza od semickiej sekty spod znaku narzędzia tortur. Wiedzy nie muszę porządkować i uzupełniać bo mam ją sporą (może nawet większą niż Ty), ale o dogmatach i aksjomatach chrześcijaństwa rozmawiać nie będę bo te które nie zostały ukradzione(albo przejęte) od dużo starszych religii/ideologii są z reguły wyssane z palca i nie mają się w żaden sposób do zachowania ludzi wyznających tą religię. Chrześcijanie przypominają w tym względzie socjalistów bo są zawsze mocni tylko w gębie, a w czynach rzadko naśladują swojego nauczyciela Jezusa i stosują się do tego co mówił. Swoją drogą strasznie mi szkoda Nazarejczyka bo gość mówił całkiem sensownie (powiedziałbym nawet bardzo ‚Budda style’), ale jego słowa i przesłanie zostały mocno przeinaczone przez kościół i w zmienionej formie są powielane przez rzesze owiec takich jak Ty. Jeśli szatan istnieje to na pewno bardzo podoba mu się w co przez te ok 1700 lat ludzie zamienili dzieło Jezusa. Kościół katolicki to jedna z najbardziej zbrodniczych organizacji w historii i podpinanie się pod przesłanie miłości, a nawet praca tych nielicznych jednostek które prawdziwie w to wierzą i pomagają innym nie zmaże hańby jaką jest ta instytucja.

MrAnonymousDub

@Arszczur61ap Ja dobrze wiem co mówię w odróżnieniu od Ciebie owieczko. Moje nieodróżnianie jest celowe, karykaturalne. Wszyscy wy świętsi od wszystkich świętych jesteście tylko żałosnymi namiastkami człowieka. Śmiać mi się chce jak tacy malutcy ludzie jak Ty gadają o ‚wielkich rzeczach’, tych wszystkich rytuałach, sakramentach i innych tańcach deszczu odprawianych bez zrozumienia znaczenia tylko dlatego, że jest to ‚tradycja’ ważniejsza od przesłania. Nie różnicie się w tym od dzieci bawiących się w domek. Tacy kretyni jak Ty stawiający symbole ponad przesłanie, formę nad treścią sprawili, że słowa Jezusa które mają więcej wspólnego z Buddą niż z tym zabetonowanym kościołem zostały zniekształcone. Nasraliście sobie w głowę jakimiś pierdołami o piekle i niebie, próbujecie uczynić świat czarno-białym choć nigdy taki nie był i nie będzie. Jebie mnie totalnie czy moje zachowanie wpisuje się w jakąś głupią tradycję czy nie, wolę być dobrym człowiekiem od bycia polakiem-katolikiem, który standardowo (czy tego chcesz czy nie) daleki jest od idei ‚sine ira et studio’ co powie Ci każdy kto ma oczy i obiektywnie patrzy na naszą polaczkową rzeczywistość. Wolę być wolny i świadomy od bycia bezwolną sterowaną owcą. Jeszcze na zakończenie chciałbym żebyś nie robił sobie płonnej nadziei, że taki tępy prostaczek może mnie czymkolwiek urazić czy zdenerwować. Przejmuję się Twoim zdaniem równie mocno jak wyciem wiatru czy szczekaniem małego pieska. Piszę to z całym spokojem, a przekleństwa i inwektywy są tylko zabiegiem stylistycznym aby podkreślić niektóre części wypowiedzi. Lubię się w ten sposób droczyć z brodzikami intelektualnymi;p

Wilk

Kościół zawdzięcza wszystko spuściźnie Imperium Romanum. Bez osiągnięć starożytnych Rzymian, bez ich języka, prawa etc. ta sekta spod znaku krzyża już dawno by się rozleciała, uschła niczym drzewo pozbawione korzeni. Cywilizacja europejska nie opiera się na chrześcijaństwie tylko na osiągnięciach Greków i Rzymian, a to, że sekta krzyżowa ukradła od nich to co cenniejsze i przedstawiła jako swoje… przecież chrześcijanie nie wymyślili prawie nic swojego. Żydom ukradli boga oraz mesjasza, poganom święta, symbolikę i tradycje, grekom(głównie Platonowi) część swojej filozofii… chrześcijaństwo jest jak USA – sztuczny twór powstały ze zlepków różnych kultur dostosowany do tego żeby jak najlepiej się sprzedawać. Nawet waszego wielkiego Jezusa nie ominęły zabiegi PR-owe; min zmieniono jego rasę z semickiej na bardziej europejską.

MrAnonymousDub

@Jacek Frąckiewicz Najwyraźniej ‚ponadczasowa’ księga napisana ‚pod natchnieniem od boga’ musi się zmieniać żeby sprostać wyzwaniom zmieniającej się rzeczywistości. Nawet bóg z biblii musiał ewoluować żeby ze skurwysyńskiej istoty jaką był w starym testamencie przeistoczyć się w super miłego gościa z nowego testamentu. Tyle jeśli chodzi o uniwersalność biblii i wszechwiedzę boga. Jak by kreacjoniści czy inni zwolennicy płaskiej ziemi nie krzyczeli o tym jak to ewolucja jest ‚tylko teorią’ itp. to fakty są nieubłagane; nawet ich bóg musi ewoluować żeby dostosować się do chaotycznej rzeczywistości ;]

DsA Mila

Prawdę mówisz

Senju Hanashi

Niewolnictwo zachodu vs niewolnictwo KRLD. Kto ma lepszą propagandę, kto jest większą ofiarą. Ja widzę jasno od ostatnich 50 lat USRaelici spuściły bomby demokracji na 30 suwerennych państw w ponad 50 konfliktach. Grabież zasobów, setki milionów ofiar, równanie kraju z ziemią, zadłużanie, ustanawianie marionetkowego rządu globalistów. Oto zachód obnażony totalitaryzm odwrócony czyli rządy korporacji i garstki Illuminackich, syjonistycznych rodzin, a wszystko pod płaszczykiem demokracji. Do tego stworzyli religie i terroryzm by trzymać plebs za mordę w strachu, posłuszeństwie, totalnym zniewoleniu i kontroli dzięki prawu anty terrorystycznemu. Rządzą nami pseudoelity, psychopaci tajnych lóż masońskich.

Anty Imperializm

USA to najbardziej skurwysyński i totalitarny kraj w historii. Mordowali w Syrii , Libii , Korei , Wietnamie , Iraku i teraz w Syrii. Się mówi , że KRLD jest złe , ale to jest pikuś w porównaniu do tajnych organizacji , które dążą do zniszczenia świata.

ulanGlogow

Czy tylko ja ogladajac ten film mam wrazenie ze 80% tego co pokazali to prawda ??

Janusz Wlodarczyk

Nie tylko Ty! Ja tez uwazam,ze 80% to prawda!

Depp  temu

ja uważam że 100%

jazzkez

Bardzo trafny komentarz. Z tą różnicą że Korei obywatele żyją pod reżimem kłamstwa a my takowy jesteśmy wstanie sobie narzucić za niepotrzebne błyskotki jak niegdyś Indianie za czasów kolonizacji. Nie wymyślono jeszcze doskonałego systemy społecznego, a może po prostu to my jesteśmy niedoskonali..

To jest prawda tyle, że na zasadzie przeciągania liny. Jesteśmy jak mrówki, zawsze będzie ktoś kto będzie nami rządził i zawsze ten ktoś będzie nas nasyłał przeciwko komuś innemu. Zachód to przecież skrajnie źli ludzie, zawsze stojąc po środku doświadczaliśmy tego skurwysyństwa od zachodu i komuchów ze wschodu, sami doświadczamy pisania historii na nowo. Ale to nie oznacza, że komuchy z Korei wnoszą coś nowego. To po prostu kolejna świnia, która pragnie władzy. Żeby to zmienić ludzie musieliby myśleć samodzielnie ale niestety tak nie jest, mimo, że każdy tego pragnie, tak naprawdę, tylko promil ludzi może sobie pozwolić na zrozumienie Orwella, tylko promil jest odporny na manipulację i tylko promil ma otwarte oczy. Mimo, że KAŻDY myśli nawet ja, że oczy mam otwarte, wcale nie musi tak być. Też mogę być lemingiem i nawet o tym nie wiedzieć… Przecież od urodzenia jesteśmy sterowani i nie wiadomo czy wybory, których dokonujemy są słuszne. Nawet jeśli uda nam się stworzyć jakieś stowarzyszenie ludzi, którzy pragną prawdy dla świata, pojawi się jakaś antifa, która nas rozpierdoli, bo będzie miała swój powód ku temu.

m b

dlaczego tylko 80%?

sunsaayy

nic nowego każdy normalny człowiek to wie.. problem w tym ze w około sami debile

AntySyjon

Gdyby dodać jeszcze trochę prawdy o komunizmie i socjalizmie oraz jego paskudnej zgubnej polityce, to byłby pełny obraz dzisiejszego świata ukazany ze 100% trafnością

romek0726

——100 % prawdy—-

Aron3d

Propaganda Koreańska obnaża prawdę o propagandzie rzekomo wolnego zachodu. Zgadzam się z tym filmem.

andrzej3511

Nieźle zrobiony film, sporo prawdy. Doskonała analiza amerykańskiego konsumpcjonizmu. Wskazanie, że to nie społeczeństwo jest winne, ale korporacje, obecnie o globalnym zasięgu. Wszystko to prawdy, o których wiemy bez koreańskiego objawienia. Zwróćcie państwo uwagę, że ten film posługuje się tymi samymi metodami, wykorzystuje te same narzędzia indoktrynacji. Czym się zatem różni ob naszej, bywszej, komunistycznej propagandy? Czym różni się od „amerykańskiego snu”? Czym różni się politycznej poprawności rodem z UE? NICZYM!!!! Brutalna prawda jest taka: OBOWIĄZKIEM każdego, myślącego człowieka jest odklejenie się od telewizora, samodzielne szukanie informacji, potwierdzanie z wielu źródeł, samodzielna analiza i własne wnioski. Nie wierzyć ŻADNYM mediom.

sebapr29

Świetny dokument może otworzy głowy co niektórym niedowiarkom szkoda, że tak mało ludzie interesują się tym, czym tak naprawdę znaczą dla elit rządzących

Judasz Iskariota

to nie propaganda – to niezwykle wnikliwe i trzeźwe spojrzenie na to w czym My (nie)wolni żyjemy _ MARTIX.

Swarowit 卍 Ciechanowski

Jedyna szansa na normalność w Polsce to odcięcie się od szamba zachodu! i tu nawet słychać momentami że cenzura w Polsce wycięła tłumaczenie

JOHN Migus

Głupim jest ten który myśli, że jest wolny w dzisiejszym świecie.

Łukasz Jóźwiak

+ringalibaba Twoim zdaniem zrzucane amerykańskie bomby niosą rozwój? Skoro USA są takie wspaniałe to dlaczego nawet u siebie nie są w stanie wprowadzić dobrobytu? Jak wygląda dzisiaj Detroit?

Userneet

Nie wierzę, że to powiem, wstyd mi też, że takie państwo jak KRLD ma rację. Chociaż w ich kraju panują te same zasady, co na całym świecie, to w tym filmie pokazali w większości samą prawdę 🙂

birgir siggi

Homo sapiens=najokrutniejsze zwierzę świata!

George Ford

Wszystkim kreca Zydzi.

homolewakoszwab z europarlamenty

Doputy ludzie w USA mają co żreć i mają ubrania USA nie padnie . Korporacje nas zniewalające jednocześnie produkują pierdoły które nie są nam potrzebne do przeżycia , ale nas uszczęśliwiają. Dlatego mimo tego że w Niemczech jest dużo ,, imigrantów” , dla których pracują Niemcy i mimo tego że tam możesz pójść do pierdla za mówienie źle o ciabatych (,,imigrantach”) ludzie się cieszą bo mają zasiłki po 400 ojro NETTO( 1500 zł, a Polacy zarabiają za 8h tyranii 1100 zł i nikt im nie opłaca rachunków)+ opłacone rachunki za opierdalanie się Z M.N POLSKICH PIENIEDZY które idą do Niemiec ,,zarobione ” w Polsce w Lidlu , Kauflandzie , Tesco , itp . Jak ? Bo te skurwiele z Niemiec nie płacą podatków nam , tylko Merkel . Dodatkowo biorą 1/5 naszych składek członkowskich , horrendalnie dużych , a 4/5 nam oddają jako ich jebane ,, dotacje ” w dodatku każą nam zlecać niemieckie firmy po zawyzonych stawkach , a nam nic nie dają . zresztą polska płaci nie tylko na Niemcy , ale i na Francję , tonące tytaniki Włochy , Grecja , Hiszpania i Portugalia . Czemu wielką Brytania wyszła z UE ? Bo traktowali ją gorzej . Lecz my , Polska , i nie tylko , ale cała Europa wschodnia jesteśmy traktowani jako kolonie . Wyniszczają nasze Polskie firmy , durnymi europejskimi normami ( polecam przeczytać ) to , do których tylko Europa wschodnia musi się stosować , ta ,,lepsza” nie musi , powodują monopol zachodnioeuropejskich firm w Europie . Więc skąd Tusk miał tyle pieniędzy na inwestycje ? Z zabijania polskich firm . Zresztą te inwestycje są robione byle jak . Po za tym infrastruktura za 20 lat się rozleci a Polska nie będzie miała pieniędzy na remont a z kolonialnego przemysłu nic dla Polski nie ma .Niemieckie media w Polsce mówią że Polacy to lenie i nie umieją się zagospodarować. To nie wina Polaków, tylko UE , Kaczora , Tuska, i Kwaśniewskiego bo każdy naród jest taki sam , zresztą każdego niemal narodu jest parę milionów osób i są różni ludzie więc nie można mówić że jeden naród jest lepszy , drugi gorszy. To wina tych lewaków bo mogliśmy by nie być w UE , która zaraz da nam imigrantów z którymi Niemcy se radzą a Polska nie bo oni jadą tu na social a Polska jest za biedna jest mało polskich firm , i tak , w 1990 byliśmy 900 lat przed murzynami ale za parę lat bez UE bylibyśmy bogatsi a za pół wieku Polska mogłaby być jednym z NAJBOGATRZYCH państw świata , a tak to dupa i nadal będziemy zadupiem . Elo

Radek

Wyciąć to zachwalanie Korei północnej i powinno być nadawane 24 h na dobę w telewizji

dzik.

Cóż.. można się obrażać, ale nie zmieni to faktów.. Dobry dokument poparty dokumentami – żadna fantazja.. a i tak można by zrobić stu godzinny film razy kilka.. Jedna uwaga, bo i o to zahaczył dokument – antysemityzm. Otóż jedynymi i powtarzam – JEDYNYMI antysemitami są żydzi. To nie jest kwestia wyboru czy postawy ani przekonań. Dla żydów każdy – nie żyd, jest antysemitą i nie ma inaczej – sprawdźcie – tak stanowi ich prawo i żaden żyd nie może inaczej oceniać nie – żyda.Ja tego ni cholery nie kumam – są jedynymi na świecie antysemitami a zarazem po świecie piszczą o antysemityzmie. Mózg mi się wysypł – rozumie to ktoś?..

Paweł Kudera

Naprawdę kurwa dobry film. Pierdolic Amerykę i Anglię. Pierdolic te kurwa kraje. Ale Korei Północnej też chuj w dupe dla równowagi społecznej

I’m Lain

Nie ze wszystkim sie zgadzam ale w 90% mam takie same zdanie.. Przegadanie tak jak by to był wykład co mi najbardziej pasuje..

Gurczynsky

Gdybyś znał prawdziwą historie, to byś wiedział, że naziści wraz z aliantami dzielili sie chociazby zrabowanym złotem w Szwajcarii. To USA zatrudnialo nazistów dajac im nowe tożsamości w swoim kraju. To są fakty nie podlegające dyskusji. Owszem film jest czescia propagandy Korei Północnej, ale niezwykle celnie pokazuje swiat zachodu. Co, może Izrael nie morduje masowo palestycznykow? Może, za stanami nie stoi masoneria i na szczycie ich piramidki stoją Rothschildowie i Rockefelerowie???

Piotr Siewierski

Smutne jest to że koreanska propaganda pokazuje materiał który w 99% jest prawdą…

ChillDudeID

+Piotr Siewierski To nie jest dla publiczności koreańskiej…

Donnie Darko

Wy oczywiście wiecie że ten film jest tylko stylizowany na produkcję Korei Północnej? To tylko zabieg twórczy autora z Nowej Zelandii. http://propagandafilm.net/Propaganda/about/

Tadeusz z Nadarzyna A to dla Mnie

NonKonformista737 byłeś w korei? to nie powtarzaj amerykańsko syjonistycznego kłamstwa

†Melkor Szatanik

Dużo prawdy na temat imperializmu AngloSaskiego

Nekromanta0302

W koncu film z drugiej strony. Wiele z tego co mówią ma sens.

Maciej Owy

Krzysztof jest uwięziony w schemacie myślowym, w którym wierzy się, że USA to jedna strona medalu, a Rosja to druga Obie są tak samo złe, tyle, że ich metody ogłupiania i zastraszania różnią się opakowaniem.

Hiper Maks

mega dokument!

slawek glowacki

taka jest prawda

Kamil Bukowski

+pawelzdwola To nie jest Koreański film. Jest tylko zrobiony „z punktu widzenia” Korei. Reżyserem jest Slavko Martinov

paweldzwola

@Kamil Bukowski wiem to, tylko co to ma do mojej wypowiedzi i nie o żaden punkt widzenia Korei chodzi tylko o obnażenie mechanizmów zachodniej propagandy, która trzyma w niewoli bezmyślne społeczeństwo konsumpcyjne do którego należysz owieczko być może nawet o tym nie wiedząc.

Kamil Bukowski

Nie wiem co musiałoby się stać by ludzie się w końcu przebudzili z tego letargu. Jak widać po komentarzach nawet takie filmy nie pomagają. Konsumpcjonizm jest po prostu zbyt wygodny. Boją się prawdy.

HitProof

Wkurwiają mnie ludzi którzy mówią że tak samo jest w korei a skąd wy to kurwy wiecie byliście tam czy znowu przeczytaliście jakieś propagandowe artykuły i filmy w internecie?

HitProof

Genialny film, ale to ślepe idiotyczne społeczeństwo i tak tego nie zauważy bo im rydzyk zabroni

Adam Bińczyk

Świetny film, ale dotyczy również KRLD. Trochę się dziwię, że wypuścili taki film. Podejrzewam, że film nigdy nie został wyświetlony w KRLD. Jest zbyt niebezpieczny dla tego reżimu jak dla każdego innego. Wiele jest w nim prawdy jak w każdej dobrej propagandzie. Pozostaje jednak odpowiedzieć sobie na pytanie: skoro KRLD jest takim rajem to ludzie nie walą tam drzwiami i oknami ?

marcin jodlowski

Przecież od dawna ludzie myślący jak ja czy ty wiedza ze amerykanie i brytyjczycy to najgorsi terroryści świata, ich rządy oczywiście, rządy posługujące się ludźmi czy żołnierzami do zabijania innych ludzi i napadania ich. Tak jak ta kurwa bush i blair napadla na irak, afganistan czy pakistan, ze kurwy z USA i CIA niby znalazły gaz czy chemiczne bomby czy pociski, dlatego napadli na Irak. Ile usa napadło narodów i zabiło niewinnych ludzi po II wojnie światowej?, Nie jestem za Kim Jon Unem ale to jedyny facet z jajami którego terroryści z USA się boja i bardzo dobrze. Nienawidzę amerykanów i państw zachodnich.

Daniel Maciocha

Piszesz że mamy wolność słowa która umożliwia Nam wypowiadanie się w jaki tylko chcemy sposób. Skoro tak twierdzisz to załóż partię polityczną która w swoim programie będzie negowała tzw. holokaust to szybko się dowiesz że podlegasz pod paragraf o tzw. kłamstwie oświęcimskim i trafisz do więzienia za poglądy na tematy historyczne. Nie wiem czy wiesz ale temat tzw. holokaustu jest jedyną w historii zadekretowaną prawdą historyczną i obwarowaną paragrafami, kto się z tą wersją nie zgadza idzie na puche. Nie zastanawia Cię co to za prawda historyczna która boi się dyskusji na swój temat ? No i gdzie w tym wszystkim ta Twoja wolność ?

Nicolas Cage

Korea jaka jest, taka jest, ale o tym kurestwie żydowskim mówi całą prawdę. Usrael i ich wojny, które nie mają końca. Kradzież ropy, wmawianiem całemu światu jaki to kraj jest zły który oni akurat napadli, żeby ropę mu zajebać.

kr1985

Nie jestem komunistą, komuniści to największe zło dla mnie, lecz ten film, to 100 procent prawdy. Trzeba zadać sobie kilka pytań. KTO kręci filmy przeciwko KRLD? KTO mówi, że KRLD, Iran, itd. to największe zło świata? W końcu kto komu zagraża- KRLD zbliża się do granic NATO, czy odwrotnie? To samo tyczy się granic Rosji… Największe zło świata, to ci co są beneficjentami Holocaustu.

DrUfoOfficial

Odnoszę wrażenie po komentarzach, że niewiele osób zrozumiało sens i przesłanie tego filmu.

Miroslaw Jan Borucki

Super robota. Tyle faktow w jednym filmie. Bravo.

xXnovikXx

nie wiesz że za głoszenie prawdy ludzie na świecie „popełniają samobójstwa ” ??

carlos2009774

Przepiękny dokument, brawo Korea,,, brawo na stojąco…

 Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=aYD4yrtGRTY&feature=youtu.be

Comments

  1. mjacek2013 says:

    Ludzie zaczną myśleć – już myślą – myślą i widzą w jakich niewolników zamieniają nas nasi panowie – twórcy NWO. Wszystkie totalitarne systemy rządzą strachem i propagandą – dzielą i rządzą – i tak jest do dziś

  2. marcin says:

    Film „Propaganda” streszczony w 10 minut: https://www.youtube.com/watch?v=zG29C4skboc

Wypowiedz się