Brońmy Rodziny przed znieważaniem!

Centrum Życia i Rodziny wzywa Komisję Etyki Rady m. st. Warszawy do wyciągnięcia konsekwencji za pełną manipulacji i naruszającą godność rodzin wypowiedź radnej Agaty Diduszko-Zyglewskiej. Petycję w tej sprawie można podpisać na stronie BronmyRodziny.pl

W trakcie sesji Rady m. st. Warszawy 28 marca radna Koalicji Obywatelskiej Agata Diduszko-Zyglewska zaszokowała obecnych słowami:

Pedofilia najczęściej zdarza się w rodzinach. To tatusiowie, ojczymowie, wujkowie, dziadkowie gwałcą i molestują dzieci. Radna, która w grudniu „wsławiła się” protestem przeciw spotkaniom opłatkowym swoją wypowiedź zwieńczyła w następujący sposób: Pomysł (…), żeby dzieci zostawić w 100 proc. na łasce rodziców, (…) to stanowisko, którego nie mogę usprawiedliwić moralnie, choćby z powodu pedofilii.

Wypowiedź radnej rażąco narusza prawo do czci i dobrego imienia ogółu polskich rodzin. Jej słowa są szczególnie obraźliwe i bolesne dla milionów ojców, wujów i dziadków, którzy każdego dnia otaczają troską i miłością swoich najbliższych, z poświęceniem zapewniając im niezbędne środki do życia.

Radna Diduszko-Zyglewska insynuuje, że najbardziej bezpieczne środowisko jakim jest rodzina, stanowi równocześnie główne siedlisko jednego z najohydniejszych występków – pedofilii. Rozpowszechnia przy tym krzywdzący stereotyp, ukazujący członków najbliższej rodziny jako głównych sprawców molestowania nieletnich. Są to bezpodstawne oskarżenia – według krajowych i międzynarodowych badań rodzina jest zdecydowanie najbezpieczniejszym miejscem dla dziecka, a najmłodsi znacznie częściej padają ofiarami konkubentów niż osób z nimi spokrewnionych.

Ponadto, w toku dyskusji radna w perfidny sposób manipuluje treścią apelu przedstawicieli organizacji rodziców, sugerując, iż rodzice domagają się absolutnej kontroli nad dziećmi oraz są przeciwni uzasadnionym interwencjom instytucji publicznych w ich obronie.

Przyklejenie rodzicom łatki pedofilii ma zamknąć im usta i wyeliminować ich z debaty społecznej nt. Deklaracji LGBT+.

Dlatego Centrum Życia i Rodziny, aktywnie wspierające rodziców w tej sprawie, postanowiło zaapelować do radnych z Komisji Etyki Rady m. st. Warszawy o udzielenie nagany radnej i wezwanie jej do publicznych przeprosin. Stanowczy nacisk społeczny przynosi konkretne efekty, dlatego każdy może podpisać petycję poprzez stronę BronmyRodziny.pl – automatycznie jest przekazywana do sekretariatu Rady Miasta Warszawy.

Bardzo prosimy o podpis pod petycją na stronie BronmyRodziny.pl i przekazywanie tej informacji dalej.

Opublikowano: 2019-04-09

Opublikowano za: https://czir.org/bronmy-rodziny-przed-zniewazaniem/

Od Redakcji KIP:

Oskarżanie zwyczajnych  rodzin Polaków o pedofilię jest z jednej strony bezczelnością do kwadratu, a z drugiej strony odwróceniem uwagi od środowisk faktycznie pedofilskich i zastraszeniem tych którzy widzą te środowiska i zaczynają o tym mówić coraz głośniej.

 Pedofilia jest jedynie czubkiem przysłowiowej „góry lodowej”,  od której idzie droga dla znacznie bardziej bulwersujących praktyk  ze składaniem ofiar, najczęściej dzieci, w rytuałach satanistycznych. Wiele tego typu praktyk wychodzi na światło dzienne w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii i innych krajach.

Były dyrektor amerykańskiego FBI Ted Gunderson na publicznej konferencji  w USA w latach 90-tych określił liczbę satanistów w USA na 3,75 miliona osób, a liczbę zaginięć dzieci  na 50 – 60 tysięcy rocznie.

U nas ten temat jest traktowany jako tabu, chociaż wiadomo że kulty satanistyczne istnieją, lecz nie znamy skali tego procederu. Czy w Polsce tak jak w USA, Wielkiej Brytanii i innych krajach, wiele publicznych osób jest zaangażowanych w satanizm ?

Polecamy poniżej artykuły na ten temat:

Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach
„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?
Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?
Pedofilski krąg we władzach: Pizzagate – 2
PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY
Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/czy-satanizm-jest-promowany-jako-jedyna-swiatowa-religia-xxi-wieku/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/niepokojace-zmiany-satanizm-rosnie-w-sile-a-publicznosc-sie-cieszy/
UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia

Wypowiedz się