Te 13 rodzin rządzi światem. Od nich zależy Twoje życie. PEŁNA lista nazwisk!

Masowo rozsyłać! Rząd Światowy schemat działania Globalnej Dominacji!

Schemat na podstawie artykułu pt.” Szczyt piramidy: Rothschildów, Watykanu i Korony Brytyjskiej” https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/02/24/szczyt-piramidy-rothschildow-watykanu-i-korony-brytyjskiej/

Siły cienia stojące za Nowym Porządkiem Świata (NWO) podążają za całkowitą kontrolą ludzkości i zasobami naszej planety. Robią małe kroki w kierunku całkowitego i ostatecznego zniewolenia.

W rezultacie masy pozostają nieświadome faktu, że ich wolność jest stopniowo ograniczana i odbierana.

Siły cienia za programem NWO

Gdzieś na szczycie piramidy stoi niezwykle jelitarna organizacja znana jako „rada 13”. To rodziny w większości: żydowsko-bankierskie zarządzają najważniejszymi wydarzeniami na świecie.

Ronald Bernard, będący byłym członkiem bankierskiej piramidy, uważa że w całej strukturze jest ok. 8 tysięcy osób.

Coraz więcej ludzi uświadamia sobie, że 99% populacji ziemi, kontrolowana jest przez „jelitarną” grupę obejmującą mniej, niż 1% bytów ludzkich.

W ich mniemaniu, mają prawo rządzić ludzkością, ponieważ są bezpośrednimi potomkami starożytnych bogów i uważają się za królewskie rodziny.

Te rodziny to:

 To nie jest wyczerpująca lista. Często nazwiska powtarzają się, w innych listach dochodzą nowe.

Dynastia Rothschildów jest niewątpliwie najpotężniejszą linią krwi węża na ziemi, a jej szacunkowe bogactwo liczy się w bilionach/trylionach dolarów.

Korzystają ze swojej siły poprzez światowe imperium bankowe, które prawie w całości jest ich własnością.

Najważniejszymi instytucjami, które ciężko pracują, aby ustanowić NWO i całkowicie zniewolić nasz gatunek, są:

 • The City of London (finanse kontrolowane przez Rothschildów) – NIE jest częścią Wielkiej Brytanii.
 • Rezerwa Federalna USA (finanse – bank prywatny, własność Rothschildów) – NIE jest częścią USA. (drukuje dolary i pożycza Stanom Zjednoczonym – RM)
 • BiS – Bank Rozrachunków Międzynarodowych – główny bank państwowych banków centralnych – NIE jest częścią Szwajcarii.
 • Waszyngton (wojsko, programowanie umysłu, pranie mózgu i wyludnienie) – NIE jest częścią USA.
Wszystkie powyższe instytucje funkcjonują jako pojedyncze państwa, działające zgodnie z własnymi prawami, dlatego na ziemi nie ma sądu, który mógłby je wsadzić do więzienia.

Masoni, jak i inne tajne organizacje, działają jak oddziały, część gigantycznej korporacji światowej.

Pranie mózgu

Innym narzędziem masowego zniewolenia, którego używają przeciwko nam, jest tak zwany system edukacji. Szkoły nie są już tym, czym były, a dzieci uczą się zapamiętywać bez myślenia, bez kreacji, bez wniosków. Albo materiału jest za dużo, jak w Polsce, albo za mało, jak w USA.

W rzeczywistości ten ustalony system edukacyjny jest niezwykle kosztowny i bezproduktywny.

Jaka jest ich największa broń zniewolenia?
Czy edukacja połączona z ciągłą indoktrynacją?
Czy strach, kłamstwa generowane przez religie?
Czy strach przed byciem ukaranym (uwięzionym lub zabitym) przez system?
Czy niewidzialne zniewolenie przez system monetarny?

Moim zdaniem wszystkie powyższe kombinacje miały ogromny wpływ na nasze społeczeństwo i sposób, w jaki myślimy, jednak największą ich bronią jest manipulacja światowym systemem finansowym.

Walutowi niewolnicy

System finansowy ukradkiem zniewolił nasz gatunek. Pracujemy 8-10 godzin w nudnych i przygnębiających środowiskach, niestymulowanych kreatywnością ani konstruktywnością.

W większości przypadków jedyną motywacją do podjęcia pracy jest kolejna wypłata – i bez względu na to, jak ciężko pracujemy, nigdy nie wydaje się, że mamy wystarczająco dużo pieniędzy.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego mega-korporacje (czerpiąc miliardy zysków) płacą dziesiątki milionów swoim dyrektorom generalnym i minimalne wynagrodzenia pozostałym pracownikom?

Zostało to starannie zaprojektowane.

Osoba, która jest ciągle „na krawędzi”, nigdy nie będzie miała czasu na samokształcenie, zdobywanie wiedzy, wiarę w Boga: duchowe przebudzenie.

„Oni” nie potrzebują ludzi wykształconych, zdolnych do krytycznego myślenia i mających duchowe cele.
Nie, tego rodzaju ludzie są niebezpieczni dla establishmentu!

„Oni” chcą posłusznych „robotów”, wystarczająco inteligentnych, aby obsługiwać maszyny i utrzymywać system w ruchu, ale na tyle głupich, by nigdy nie zadawać pytań.

Pieniądze to oko „diabła”

Wszystkie największe problemy na świecie mają swoje korzenie w plagach finansowych: opłacane wojny, opłacane choroby, generowana prostytucja dzieci i dorosłych, czarne religie, grabieże ziemi i surowców, ludzkie niewolnictwo, niepotrzebna śmierć, kredytowe warunki pracy.

Politycy zostali skorumpowani, partie zostały skorumpowane, w większości krajów świata nie ma na kogo głosować. Tak nie jest tylko w Polsce, ale w wielu krajach świata. Nie ma alternatywy, nie ma uczciwych partii.

Wszyscy zostali skorumpowani. Możemy mówić tylko, która partia bardziej, która mniej.

Dlaczego więc potrzebujemy systemu finansowego, partii politycznych?

Są nam kompletnie niepotrzebne.

Politycy boją się, że bez światowych doradców Polska upadnie, nie widzą, że to oni doprowadzili nasz kraj do potężnej grabieży narodowego majątku.

Przez dziesiątki lat przed 1913 rokiem, nie było banków centralnych. Był to jeden z najlepszych okresów w historii świata. Bez inflacji, bez upadku gospodarek, bez upadku walut, bez manipulacji.

Największym złem tego świata są bankierzy i ich system macek, który dotarł do każdego rejonu świata.

Nie ma sensu inwestować własny czas w partie. Dopóki istnieje ten bandycki system, wszelkiej maści służby będą utrudniać, niszczyć, mordować.

Szkoda czasu na takie działania.

Należy postawić na oddolne systemy, programy, rozwiązania, blogi, portale, widea.

My Polacy jesteśmy bardzo kreatywni, potrzebujemy rozlać wiedzę na całą Polskę, Europę i świat.

Dopiero wtedy mogą powstać niezależne, wartościowe, patriotyczne organizacje.

Najpierw zbudujmy społeczeństwo wartościowe, z otwartym umysłem na prawdę, z prawdziwą wiedzą, patriotyczne, uczulone na krzywdę człowieka, a dopiero później wymagajmy zmian.

Takie struktury muszą powstać w każdej rodzinie, w każdym domu.

Warszawski rząd w tym nie pomoże.

To jest jedyna droga do niezależności, do życia poza systemem…

Powyższy tekst pochodzi z roku 2014 ze strony: http://humansarefree.com/2014/09/the-top-of-pyramid-rothschilds-british.html

Opublikowano za: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/02/26/masowo-rozsylac-rzad-swiatowy-schemat-dzialania-globalnej-dominacji/

Comments

 1. marcin says:

  _____________________
  Przez dziesiątki lat przed 1913 rokiem, nie było banków centralnych. Był to jeden z najlepszych okresów w historii świata. Bez inflacji, bez upadku gospodarek, bez upadku walut, bez manipulacji.
  Największym złem tego świata są bankierzy i ich system macek, który dotarł do każdego rejonu świata.
  _____________________

  Zwracam uprzejmie uwagę na jeden z nurtów propagandy kontrolowanej opozycji. Oni oczywiście nie negują roli bankowości i finansów w systemie zniewolenia, ale całą winę obarczają banki centralne. Inne banki są niewinne, a przynajmniej nie ma o nich mowy.

  W pierwszym cytowanym zdaniu jest zawarte tyle bezczelnych fałszerstw, że aż szkoda do tego się odnosić. Oni liczą na naszą ignorancję. Złe są banki centralne….

Wypowiedz się