NIEMCY ZAWARLI PAKT Z IZRAELEM 20 LAT TEMU !

Dzisiaj jak twierdzi dr. Brzeski to ostatnie działania i wydarzenia na Kongresie Irańskim w Warszawie to potwierdzają!

 Czy to był przypadek czy też nie? Rosyjscy wywiadowcy mawiają: „jeżeli coś zdarzy się jeden raz to jest to przypadek. Jeżeli coś zdarzy się drugi raz to należy zapalić czerwone lampki. A jeżeli coś zdarzy się trzeci raz, to na pewno jest to zaplanowana, zorganizowana kampania.”

„Tutaj zdarzyło się 4 razy co najmniej, w związku z tym mamy do czynienia z kampanią antypolską. Dlaczego teraz? Można uważać, że jest to kampania związana z kampanią wyborczą w Izraelu. Ale to jest trochę za słabe, chociaż logiczne.”

„Dlatego, że jest to odniesienie do ludzi wywodzących się z Polski, którzy w prawdzie doświadczyli dobra, albo ich rodzice, albo ich dziadkowie doświadczyli dobra w Polsce, ale było to w czasach wojny i zostało mocno zapomniane, a po drugie jest taki wewnętrzny podskórny żal: nas w Polsce nie ma a Polacy tam zostali.”

„Drugi segment wyborczy to są ludzie, którzy przybyli do Izraela z Rosji. Dla tych ludzi Polska to jest nadal jak za czasowo sowietów skrajna prowincja Rosji. W związku z czym dlaczego ta skrajna prowincja Rosji nagle wybija się na suwerenność i nie chce słuchać Rosji?”

„Do tego jeszcze można dołożyć rzecz, o której mnie ostrzegał pan Kiełczyński. To był człowiek z partii Likud, swego czasu wpędzał w kompleks winy Niemców, działał terrorystycznie bo podkładał bomby pod biura Lufthansy, który się przykuł do fotela przewodniczącego Bundestagu. I on później był jednym z najlepszych szpiegów CIA w Izraelu, a później został rozpracowany i uciekł do Polski.”

„Ja się z nim widziałem wielokrotnie, wiele godzin żeśmy rozmawiali, i przed samym jego wyjazdem do Stanów Zjednoczonych poprosił mnie o spotkanie i ostrzegł mnie” Niemcy i nasi (Izrael) zawarli porozumienie by wpędzać was w poczucie winy. Ja się na tym znam i ostrzegam. Panie Rafale, niech pan powtórzy komu trzeba.”
„To było w roku 1993 albo może trochę później. W każdym razie w pierwszej połowie lat 90-tych. Wtedy już zaczęła się kampania wpędzania Polaków w poczucie winy. Nieco wcześniej zaczęła się kampania medialna o polskich obozach koncentracyjnych czyli dzieleniem się przez Niemców winą za zagładę Żydów. Apogeum tej sprawy to są ostatnie godziny.”

Wnioski możecie sami postawić i teraz wiecie jak jest naprawdę!

Morskie Drużyny Strzeleckie

Kontradmirał

Sławomir Ziembiński

Opublikowano za: http://prezydent.neon24.pl/post/147856,niemcy-zawarli-pakt-z-izraelem-20-lat-temu

Trackbacks

 1. Homepage pisze:

  … [Trackback]

  […] Informations on that Topic: klubinteligencjipolskiej.pl/2019/03/niemcy-zawarli-pakt-z-izraelem-20-lat-temu/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: klubinteligencjipolskiej.pl/2019/03/niemcy-zawarli-pakt-z-izraelem-20-lat-temu/ […]

 3. sex pisze:

  sex

  NIEMCY ZAWARLI PAKT Z IZRAELEM 20 LAT TEMU !

 4. fuck pisze:

  fuck

  NIEMCY ZAWARLI PAKT Z IZRAELEM 20 LAT TEMU !

 5. YouTube pisze:

  YouTube

  […]Here are a number of the sites we advocate for our visitors[…]

 6. silicone bracelets

  NIEMCY ZAWARLI PAKT Z IZRAELEM 20 LAT TEMU !

 7. cbd oil for dogs

  […]Every after inside a while we select blogs that we read. Listed below are the most current web sites that we pick out […]

Wypowiedz się