5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia – dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose

Niezwykle ważny wywiad o przygotowywanym LUDOBÓJSTWIE NA GIGANTYCZNĄ SKALĘ,  za wiedzą i współudziałem rządzących i ich „przyjaciół” z Bliskiego Wschodu. Polecamy obejrzenie, przeczytanie załączonych pod filmem wybranych komentarzy i upowszechnianie, ponieważ dotyczy to zdrowia i życia każdego z nas!!!

Redakcja KIP

 

niezaleznatelewizja  Opublikowany 14 gru 2018

Polska strefą wolną od 5G, międzynarodowa konferencja, Kraków, 28 luty 2019 http://mywolniludzie.net/wydarzenia/p… Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób dzięki, którym doszło do tego wywiadu: Renata Cyparska, Jadwiga Łopata, sir Julian Rose oraz Daniel Cichy. Link do wersji anglojęzycznej: https://www.youtube.com/watch?v=DLVIb…

Wybrane komentarze

Krystian MTB

Ludzie wywalcie routery wifi. Transmisja danych w telefonie, gdy tylko to jest konieczne. W nocy wyłączajcie całą elektronikę.

Elle Akinorew

… dobrze gdy mieszka się w domku, gorzej w wieżowcu…wyłączysz u siebie ale będziesz mieć u sąsiadów na górze i na dole a czasem i z boku…

Krystian MTB

@Elle Akinorew dlatego tak ważna jest ogólna świadomość

Peter Masey

@Krystian MTB Ogólna świadomość, że od wynalezienia fal radiowych szkodzimy sobie? Analiza zysków i strat, średni wiek przeżywany i zmniejszenie się ilości chorób dowodzą, że wszyscy to akceptujemy. Jak uważnie posłuchacie, i dodatkowo zapoznacie się z raportami na temat 3G, 4G to dojdziecie do wniosku, że 5G właściwie nie zmienia wiele.

CW PTR73

Wyłączyłem tv i radio w 2014. Wi-Fi wyłączone wszystko na kablu mam. Co jednak z 5G, nawet wymalowanie domu Anti EMF nie pomoże!

CW PTR73

Robię tak od 5 lat. Nie mam wifi w domu tylko ona kablu oraz kom, która jest wyłączona w nocy i włożona do pudelka wyściełanego folią aluminiową

Kornelbeniamin Knop

Społeczeństwo robi teraz niepotrzebne rzeczy…myślą wg schematu, który dotyczy korporacji, nie ich samych . Choinka, prezenty… teraz widzimy że wycinają drzewa, żeby mieć silny sygnał, no i olbrzymie łapówki wiszą w powietrzu..

Jadwiga Bob

ja nie subskrybuje ntv,  a nie raz oglądam …sen społeczeństwa jest w wielu dziedzinach – ja też jeszcze niedawno w paru drzemałam a w 1-2 przebudziłam się i chwała Panu BOGU za to- gdy przekazuje info to niestety ludzie patrzą jak na kosmitę i tak to jest…

Iris

Musimy zagrozić Orange i Playowi, ktorzy juz są gotowi testować 5G w Polsce, że jeżeli wprowadzą tę technologie, zrywamy z nimi umowy. Może jakiś z dystrybutorów zagwarantuje, że pozostanie przy dotychczasowych mocach, jakiś inny, bo nie sądzę, by te korpo zrezygnowały tak od razu…może powstanie jakaś nowa na fali sprzeciwu i niechęci do tych korpo?

Tomek Małek

Tylko że 70 procent ludzi jest uzależnionych od smartfonów wiec wątpię żeby oni zrezygnowali z tych sieci

Talus

@Tomek Małek Dlatego zapłacą za 5G własną śmiercią :))))

aNia mOnika85

ludzie już stracili nadzieje na acta 2 nie wychodzą jak w 2012 roku, a co mówić o 5G chcą to to zrobią tak czy tak. Jak zdewastujesz to pójdziesz siedzieć robią  z nami co chcą (…..) może i dobrze ludzie są najgorszym gatunkiem niech to się w końcu zakończy ten prymitywny świat .

Grzegorz Rydzicki

Trzeba zrobić petycje i protesty w Polsce do zakazu technologii  5G.Trzeba też ograniczyć albo zakazać Wi-Fi w Polsce i instalacje tych anten.

Alex Dep

I spać będzie dlatego, że już wszyscy są biernymi robolami. I tak im pasuje,  młodzi już są tak uzależnieni od Wi –fi,  że wręcz czekają  z wielkim entuzjazmem na 5G.  Dla nich jest to Triple Wow ! Nie zależy im ani na zdrowiu własnym,  ani na zdrowiu swoich dzieci, na które to tak rzadko się decydują.  Dla młodych dziewczyn ważny jest tylko ich własny wygląd,  czyli wygląd sztucznej kukły ze sztucznymi rzęsami, ustami sztucznymi, biustem i dopinanymi włosami.  Jedna chce być lepsza od drugiej,  aby zabłysnąć przed innymi chłopakom.  A ci zainteresowani są  grami internetowymi i innymi bzdetnymi rzeczami.  Nikomu na niczym nie zależy. To jest Armagedon.

Iwona Mroczkowska

Dla mnie to czasy ostateczne.

Marian Krakowiak

Bardzo ważny przekaz, proszę  przekazać dalej. Jeśli nie zatrzymamy planowanej tragedii prawnie,  to przestępcze firmy wdrażające 5G należy likwidować, a stacje bazowe odcinać od energii i to skutecznie,  bo inaczej będzie ludobójstwo.

Elzbieta D.

Ten Brytyjczyk mówi o naszej Polsce z 5G,  ale i w Anglii to samo wprowadzają. Coraz więcej slupów z tymi antenami widać. To jest zaplanowane na zniszczenie ludzi.

Janka

Trwa „cicha” wojna przeciw ludności cywilnej

barbara podobas

przeciw całej ludzkości, potrzebna tylko garstka około 0,5 mld ludzi – niewolników

Dawid Cerefin

Co z tego jak politycy mówiący po Polsku przegłosowali 10 km strefę wolną od GMO bo 30 km było by nie możliwe to na naszym rozdrobionych gospodarstw tak niszczą nas!!! Nie kupujcie w hiper makietach tam jest zatruta żywność!!!

Dawid Cerefin

Poszukać rolników którzy jeszcze normalnie produkują. Ja mam szczęście bo ma kawałek ziemi gdzie mogę siać i zbierać swoje produkty. @_ temk

jarek fiebig

Depopulacja pełną parą ! Chemtrails co wdychamy z powietrza i 5G… oj będą smażyć nam mózgi.

STOP NWO – HACKERS ANONYMUS

To zabójstwo ludzi, polecam każdemu kanał YouTube „Elektromagnetyczny Świat Nowotworów” : https://www.youtube.com/channel/UCp0ALbWvFZuJbYU_h5nCo7A/videos jest tam mnóstwo filmów na ten temat, kanał prowadzą 3 osoby: fizyk z Katowic, inżynier elektroniki oraz informatyk .

Agnieszka

Mat.24:21,22. ….”bo nastanie wtedy wielki ucisk, jakiego jeszcze nie było od początku świata i jakiego już nigdy więcej nie będzie. Gdyby te dni nie zostały skrócone, nikt by nie ocalał. Ale ze względu na wybranych te dni zostaną skrócone.”

henryk domagala

PRZYKRE ale PRAWDZIWE>>ludzie nie wierzą że są Dziećmi BOGA>> w potężnej większości są bogami dla siebie

alina dorzak

-bardzo wartościowy, mądry wywiad; gdy spotka się mądrych ludzi wynika z tego coś pożytecznego! -to istotne, ważne, głęboko zapada w pamięć!

Andrzej Stepien

Wystarczy dla tych niedowiarkom i podgrzać wodę w mikrofali i po ostygnięciu podlać kwiaty zobaczysz wspaniały efekt umierania (używasz mikrofali nic nie kosztuje )zobaczysz efekt po 2 tyg

Sławomir Olczak

Andrzej Stepien nawet nie potrzeba takich eksperymentów robić bo szkoda roślin,  a wystarczy rozejrzeć się tylko dookoła i zobaczyć jak współcześnie drzewa usychają stojąc zdrowe drzewa na zdrowej glebie usychają stojąc podobnie jak za obserwujcie jak nienaturalna bywa trawa na trawnikach…

Bartekz

@Sławomir Olczak Trzeba takie coś robić, żeby ludzi budzić! W tym przypadku masz stuprocentowy dowód. Mało jest innych powodów, z których drzewa usychają?

Sławomir Olczak

Bartekz No cóż czynników może być wiele wiesz To chyba lepiej ode mnie a twoje pytanie jest tylko retoryczne? Można przecież sztucznie wytworzyć różnego rodzaju wielorakie koincydencje lecz tak czy owak przyczyna zawsze będzie w każdym przypadku ta sama a mianowicie dysharmonia natury.

Bartekz

@Sławomir Olczak Może masz rację Sławek, nic nie trzeba robić, choć taka emocjonalna odpowiedź nie wiem na ile jest sensowna… Moja wyobraźnia coś mi mówi, że są osoby, które mogą zareagować na to EFEKTYWNIE, pozdrawiam Cię ciepło

CW PTR73

5G w Polsce to jedno,  a co z aluminium itd. które białe samoloty bez oznaczeń sypia permanentnie nam na głowę.  Chem Trails to sposób zamienienia nas w anteny jak już wejdzie 5G.

Tomek Małek

Trzeba rozpowszechniać może do ludzi zacznie docierać

Marek Kowalik

Wspaniały i mądry film. Podziękowania dla tych wspaniałych i mądrych Brytyjczyków. W pełni doceniam ten problem, to będzie trudne do anulowania, duża część polityków poddana jest kontroli umysłu. Większość z nich przechodzi badania, szczepienia i pieniądze dostają miejsce w schronach z tym trzeba walczyć. Ci ludzie są jak pacynki,  nie są w stanie obronić siebie,  a co dopiero innych. W filmie mowa jest o tym, że o skutkach nie informuje się wojskowych używających tych broni , oni też są bardzo narażeni. Wszyscy jesteśmy.

DA AS

Ten mądry wywiad człowieka,  który zna się na tej technologii powinien być przestrogą dla nas wszystkich, a najbardziej dla niedowiarków i hejterów wyśmiewających się z ofiar. Uświadomić sobie należy, że problem dotyczy każdego z nas niezależnie od poglądów pozytywnych czy negatywnych.

Granderfanklub

Ludzie nigdy nie byli poddawani takim oddziaływaniom, efekty mogą być widoczne dopiero po latach. Czemu ma służyć stosowanie tak niesprawdzonych technologii? Depopulacji?

Elle Akinorew

Depopulacji

Kama G

Ach, mój Boże.. przecież cały czas mowa jest o depopulacji. To jej forma. Cicha konsekwencja większego planu. Temu trzeba się przeciwstawić!! Bo inaczej będzie po ludziach.

Delicja Gorzka

Ludzie byli poddawani takim technologiom. Były to tajne badania w USA które w latach 70′ prowadziły organizacje wojskowe. Mówił o tym właśnie Barry. Były to tajne badania i ludzie którzy byli poddawani oddziaływaniom wi-fi nie wiedzieli o tym. Tak – eksperyment medyczny bez zgody badanych. Z tych badań właśnie są te wnioski.

Ella Bela

Nikt Was nie uratuje, sami musicie działać! U mnie są światłowody. Nie mam sąsiadów za każdą ścianą. Zależy mi na Was rodacy! Na naszych polskich dzieciach. Wesprę, ale pobudka musi być Wasza!

Ella Bela

@Regine Jeśli chodzi o przekaz, to nie jestem ekspertem. Proszę sobie samej poszukać. Jednak sygnał przychodzi do mnie do domu kablem, a nie falą niszczącą organizmy żywe w swojej przestrzeni.

wewe

@Ella Bela Nie oglądałaś do końca, światłowód jest jak najbardziej lepsza opcja, działa tylko od źródła do odbiornika. Kiedyś, jak już ci przemysłowcy wyciągną ile się da z 5g, zaczną opracowywać technologie światłowodowe i będą czerpać z tego korzyści (jeśli dożyją i będzie miał kto korzystać z tego światłowodu bo jest tez opcja ze 5g wyrżnie całą ludzkość i nie będzie co zbierać). Przemysłowcy nawet się nie przejmą, że wynalazek który wprowadzili zabił miliardy istnień…

Ania67

MIĘDZYNARODOWY APEL O POWSTRZYMANIE 5G https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal Więcej informacji na temat szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego w broszurze https://www.zdrowapolska.org.pl/files/Zdrowa_Polska_ELEKTROSMOG_broszura.pdf Proszę również o przyłączanie się do grupy POLSKIE NIE DLA 5G! https://www.facebook.com/groups/304446007058524/

jolka Bulinka

Niedawno premier ,chwaląc się na forum swoimi osiągnięciami, dodał na koniec, że cały czas będzie rozwijał technologie i innowacje, wprowadzając min.5 G. W tym wystąpieniu widziałam zagrożenie systemu władzy obecnej.

Jacek Sroczynski

Bioelektronika ks. profesora Włodzimierza Sedlaka powstawała w latach 60-tych ubiegłego wieku. Wiele kwestii poruszanych w jego książkach jest zbieżne z informacjami przekazywanymi w tym materiale.

Arletta Sadowska

Kto ma wpływy i możliwości, niechaj działa z poziomu fizycznego, materialnego przeciwko wdrożeniu technologii 5G. Energetycznie możemy to zatrzymać kiedy obudzi się w naszych sercach Miłość do tej pięknej Planety, na której żyjemy. Miłość i zaufanie, że Ona sobie z tym poradzi. Nasze osobiste podnoszenie wibracji i wzmacnianie Światła, którym jesteśmy ma wielki wpływ na wszystko wokół. Pozdrawiam serdecznie 🙂

TASLAVIUS

PROPONUJE ZOBACZYĆ WYKŁAD Z KANAŁU Copernicus Center for Interdisciplinary Studies ks. prof. Michała Hellera pt. „Jak rośliny tworzą chmury” – https://www.youtube.com/watch?v=0kfVyhucZ7g ŚWIETNY WYWIAD, I JAKŻE WAŻNY DLA LUDZI! DZIĘKUJĘ!

Janina Wysocka

Zagłada wynalazku na świecie dla człowieka i żyjących istnień to jest SZOK>>>>

Grzegorz Kowal

Ta nowa broń z początku filmu to jak się nazywa?

Teresa Gren

WSPANIAŁY WYKŁAD….DZIĘKUJEMY BARDZO ZA CENNE INFORMACJE 🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Leszek Rozen

Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy iskierki WIEDZY by je rozdawać.. Sprawdzaj, doświadczaj.. ignorancją wspieraliśmy system.. Świetny materiał edukacyjny. Polecam…podaj dalej.

Sylwia Hochheimer

Żydzi impreza w sejmie !!!https://youtu.be/BQFpScn_Bg0

karolasbmx

Trzeba wyemigrować na Syberie i jakoś przetrwać albo do Patagonii…

Ewa Anna Naszarkowska

Witam, bardzo dobre pytania i odpowiedzi, świetne tłumaczenie…dziękuje bardzo. Wywiad bardzo ważny i miejmy nadzieje,  że ktoś wyłapie tych kretynów, wyłączy ich z życia społecznego i zniszczy wszystko do realizacji owych chorych obrzydliwych planów depopulacji i zniszczenia naszej ziemi….To najcięższa plaga rozsiewana na ziemi…

Chris Carter

5G,to ludobójstwo zaplanowane przez NWO…!

Sławomir Olczak

37:58 – ach oczywiście wystarczy przecież również sprawa podstawowa jak na przykład zapoznanie się chociażby z  współczynnikiem Sar wymienionym instrukcjach obsługi na przykład telefonów komórkowych smartfonów czy innych tego rodzaju urządzeniach oraz rozejrzeć się wokół i zobaczyć ile jest masztów anten nadawczo-odbiorczych operatorów GSM a także WiFi zobaczcie ile ich jest wokół Szkół w których uczą się dzieci czy nawet w nich samych Ile jest oprócz tego tam również gdzie ich nie powinno być,  a więc na dachach szpitali,  gdzie zakłócają pracę nie tylko organizmów żywych, ale również bardzo czułej aparatury medycznej służącej do podtrzymywania życia,  ile ich jest na dachach budynków mieszkalnych,  a także Ile jest różnego rodzaju urządzeń posiadających różnego rodzaju czujniki mikrofalowe i jeżeli to wszystko się zestawi,  to nie potrzeba być żadnym specjalistą wystarczy być człowiekiem myślącym,  aby zorientować się i dojść do wniosku,  że na wolnej tak zwanej w wolnej przestrzeni żyjemy i niczym w otwartej kuchence mikrofalowej A to jest o wiele bardziej niebezpieczne,  ponieważ trudno tego uniknąć w przeciwieństwie do mikrofal oddziałujących w zamkniętej przestrzeni urządzeń zwanych kuchenkami mikrofalowymi. Zastanówcie się też ilu z was wyłącza swój telefon komórkowy,  czy smartfon czy inne tego rodzaju urządzenia zgodnie z opisem i zaleceniami bezpieczeństwa użytkowania podanymi w instrukcji obsługi wszędzie tam,  gdzie należy A więc żeby nie zakłócać aparatury medycznej i tak że nie przysparzać dodatkowego smogu elektromagnetycznego tam gdzie zwłaszcza może mieć to negatywny wpływ jak na przykład na różnych stacjach paliw czy też właśnie w szpitalach czy poradniach medycznych oraz czy wyłącza się telefony komórkowe czy inne tego rodzaju odbiorniki na przykład Wi-Fi routery chociażby w swoich domach wtedy gdy ich zupełnie nie używacie na przykład na noc?

Sławomir Olczak

Czy ktoś może tutaj podać odnośnik tak zwane link do filmu jednego czy kilku ukazujących proces gotowania na przykład jajek, czy innego rodzaju białka poprzez włączone telefony komórkowe, tak dla zobrazowania rzeczywistości i możliwości jakie powodują działania mikrofal?

Sławomir Olczak

Napiszcie ilu z was żyje w tak zwanych inteligentnych domach w których to tak zwana sztuczna inteligencja działająca za pomocą urządzeń mikrofalowych steruje i kieruje waszą rzeczywistością waszym życiem zamiast was?

Renata Librant-Mróz

Widzę, że jak pan chce, to potrafi trzeźwo i logicznie myśleć i wyrazić to w formie zrozumiałej dla odbiorcy! Tak trzymać! Pozdrawiam!

Lucyna Kaczmarska

5G jest wyprodukowane w Izraelu!!!? To coś mówi nam, i oni chronią się przed tym, a my jak bezmozgowce? Akceptujemy to Gdzie są nasi przywódcy?

Sławomir Przybysz

Dobrze rozumiem ? czeka nas rzeź niewiniątek falami wi-fi

Jaroslaw Czujko

@monika pasek mędrcem tak….. Syjonu. Proszę przeczytać ten dokument PROTOKOLY MEDRCOW SYJONU. Oczywiście ci z synagogi mówią,  ze to nie prawda. Powstał on ponad 100 lat temu, a widać jak na dłoni,  że wszystko jest wdrażane

Regine

Ja włączyłam na 1.75

warrioroflove46

http://www.speedtest.pl/wiadomosci/5g/usa-huawei-5g-ban-europa/ Rząd USA chce, żeby ich sojusznicy zabronili budowy sieci 5G ze sprzętem Huawei, ale nie ma tam POLSKI

Ella Bela

http://www.torsionfield.eu/wordpress/wp-content/uploads/2018/12/UwagiUD172.pdf?fbclid=IwAR2fKzupNP22o-AHyUdMoRQS66sDEJ51EFLhPzgXj4mNr8i7RBfLVjabimU Proszę sobie poczytać z czym się je to 5G

Jan Kania

Woda jako najwyższa substancja nie jest w stanie zmienić jej struktury i woda nie pozwoli zmienić jej struktury w organizmach jeśli przekroczy stan niebezpieczny woda będzie interweniować nie pozwoli na szkodliwe działanie DNA może się zmienić, lecz woda będzie interweniować życie w spójności i integralności.

Tomasz Kowalski

Dlaczego ten pan robi na początku wywiady…palcami znak trójkąta… znak masonerii ????

Unbekannt Unbekannt

Witam, Dobrze jest wiedzieć, Jak zmienia się świat, w którym żyjemy i co dzieje dookoła nas, i uważam, ze nie musimy się bać !!! Istota ludzka jest tak doskonała, posiada możliwości wyjścia na taki poziom świadomości, na którym 5G nie jest w stanie zrobić krzywdy. To zależy tylko od NAS samych ! Jeśli tylko chcemy się rozwijać. Jeśli boimy się Tej „energii ” to przyciągamy ją i karmimy naszą energią i ona w rezultacie ma władzę nad nasza świadomością ! Pozdrawiam

Mela

https://www.gov.pl/documents/31305/436699/Tabela+ze+stanowiskiem+MC+do+zg%C5%82oszonych+uwag+w+konsultacjach+Strategii+….pdf/d8fd1414-68e5-1ae6-dd39-9203ddca3c09 w tym dokumencie jest: że ŚWIATŁOWODY są niezbedne dla 5G,a pan mówi, ze światłowody wyłącznie?

Sławomir Sulewski

Jeżeli do światłowodu podłączysz ruter 5g to owszem ale gdy masz wszędzie przewód to nie.

Jadwiga Bob

tak i nie tylko on o tym mówi a każdy uczciwy fizyk …są ludzie wrażliwsi na smog elektromagnetyczny i bardziej to czują ale działa na wszystkie organizmy żywe. Bardzo ciekawy wykład …Księżycowe drewno-też b. ciekawe -woda w stanie żelowatym (nie wiem czy dobrze pamiętam) wewnątrz drzew i kiedy… dziękuję za ten film i tłumaczenie na bieżąco

A TaleS

Te łapki w dół to jakieś debile …

Krystian Gorczyca

Jedna rada… niszczyć przekaźniki 5g..podpalać..polewa benzyną i podpalać… tylko tak możemy z tym walczyć

Jaroslaw Czujko

@Jan Kowalski jest to siec telefonii komórkowej tak jak ta co mamy ale o wiele większej mocy i częstotliwości. Dzięki 5g można przesyłać dane i oglądać filmy w czasie rzeczywistym i bez opóźnień. 5G łączy się z smart meter czy lodówką,  bądź innymi urządzeniami w domu. Czyli kompletna inwigilacja reszta na filmie

Jaroslaw Czujko

@Jan Kowalski zastanawiam się czemu po testach na ministra cyfryzacji dali Andruszkiewicza,  który kompletnie się na tym nie zna. Czyli mogą mu coś podsunąć,  a on podpisze coś, o czym nic nie wie czyli na przykład częstotliwość  promieniowania. Ponoć  chcą zwiększyć 100 krotnie

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=mElVn08aZQk

Wypowiedz się