„Widziałem tam faszyzm” – „proroczy” sen rabina Michaela Schudricha

Faszyzm, hańba, skandal – naczelny rabin Polski Michael Schudrich o Marszu Niepodległości.

O czym z radością powiadamia na twitterze rozmawiająca z nim pani Dorota Wysocka-Schnepf, prywatnie żona byłego ambasadora RP w USA. Ambasador Schnepf za PO tak samo reprezentował Polaków w Waszyngtonie, jak dziś ambasador Piekło w Kijowie czy ambasador Magierowski w Izraelu, ale to temat na kiedy indziej.

Jak śpiewała swego czasu ładna blondyneczka, Kasia Stankiewicz, z zespołem Varius Manx: „Widziałam orła cień, do góry wzbił się niczym wiatr”. Dziś można by zreinterpretować te słowa (choćby wbrew intencjom autora) jako prefigurację Marszu Niepodległości. I nie powinno nas specjalnie dziwić, że tam, gdzie Polacy widzą odradzającego się orła cień, tam talmudyczny wash-&-go czyli nowojorski Żyd i polski rabin w jednym widzi faszyzm, skandal i hańbę. Podobnie nie powinno nas dziwić, że haniebne te słowa talmudycznego rasisty celebruje żydowska gazeta dla Polaków, redagowana przez syna sowieckich kolaborantów.

Zanim przejdę do tematu głównego, warto przy tej okazji zauważyć i podkreślić fakt, iż talmudyczne żydostwo było i jest ciałem cywilizacyjnie i kulturowo całkowicie nam obcym (np. wbrew opinii najpewniej „zalożowanego” ministra Glińskiego, jidysz nigdy nie był elementem kultury polskiej, ale był za to językiem komunistów na ziemiach polskich) i jeśli nawet obserwujemy dziś symptomy odnowy życia żydowskiego w Polsce, to powinno to nas co najwyżej smucić, tym bardziej, im bardziej każą nam się tym entuzjazmować szabesgoje z Partii Interesu Syjonistycznego. Czcigodny pan Schudrich, obrażając Polaków i zgodnie z nieśmiertelnym zaleceniem nieśmiertelnego Stalina nazywając nas faszystami staje w jednym szeregu ze swoimi współplemieńcami, którzy w 1905 roku nieśli szydercze „precz z białą gęsią” – nie ma najmniejszej wątpliwości, że naczelnemu rabinowi „polin” jak i „Wyborczej”  zdecydowanie bliżej, zarówno cywilizacyjnie jak i emocjonalnie, do „precz z białą gęsią” niż do „Bóg, Honor, Ojczyzna”.

A jako że dziś polityki historyczne Niemiec i Izraela są ze sobą ściśle skoordynowane, dlatego też, wg red. Michalkiewicza, po gospodarskiej wizycie tłustej Adolfiny w Warszawie dostaliśmy natychmiastowy zakaz Marszów Niepodległości nie tylko w „małym żydowskim miasteczku na niemieckim pograniczu”, ale również we Wrocławiu i w Gdańsku. Włodarze tych ostatnich za kilka lat będą w to miejsce organizować huczne urodziny Hitlera, zaś w przypadku „chytrej baby z warszawskiego ratusza” związane jest to z nadzieją na ratunek ze strony pani kanclerz, podobnie jak to było w przypadku Tuska –  wprawdzie PiS jak najbardziej przestrzega zasady „wy nie ruszacie naszych, my waszych”, ale póki co sen pani HGW z nawet bladą perspektywą zasłużonego więzienia nie może być krzepiący.

Zaistniałą sytuację postanowił zdyskontować PiS, podejmując błyskawiczną decyzję o zorganizowaniu własnego, rządowego marszu w miejsce „zdelegalizowanego” (nie czekając na decyzję sądu w tej sprawie, zakładając zapewne, że „policmajster powinność swej służby zrozumiał”), a który ma być zabezpieczany przez wojsko.

Pozostałą, część mego wpisu podzielę na dwie części, czysto emocjonalną i w miarę racjonalną:

„Wy ***** szuje i złodzieje, zez wam w klupe, dwa na lupę, bulwa wasza czać!”

OK, ulżyło mi nieco, ściszam więc emocje i włączam racjonalne myślenie:

Historia wprawdzie poucza, że jeszcze nigdy nikogo niczego nie nauczyła, ale popatrzmy na dzieje ustawy rządowej z 3 maja 1791 roku, kiedy był „król z narodem, naród z królem”, ale już w lipcu roku następnego król przystępuje do targowicy – a pamiętajmy, że mimo wszystkich wad króla „Stasia” herbu Ciołek, to w porównaniu z nim nasi dzisiejsi pożal się Boże stratedzy to zwykłe ciołki.

Mimo, że serce mi krwawi widząc, jak w warszawskim ratuszu wciąż panoszy się ta tłusta, wróć, emocje choćby słuszne, ale do wora: mimo, że serce mi krwawi, to patriotyzmu nie da się przecież skanalizować w jednym marszu w jednym dniu w roku. Dziś, kiedy wyszło na jaw, że afera „TVN Wafel-SS” była zorganizowaną prowokacją za 20 tys. PLN, to być może właśnie PiS, nawet wbrew sobie, ale ratuje nas przed interwencją unijną (czytaj niemiecką) na podstawie obowiązującej w UE klauzuli solidarności? Pan Bóg potrafi pisać prosto po liniach krzywych, żaden sąd nie rozwiąże marszu spontanicznego, ale być może właśnie obecność tych fałszywców z PiS-u, w dodatku osłanianych przez wojsko w miejsce milicjantów (policjantów?) na L4, ochroni nas przed pretekstem do wcale nie nieprawdopodobnej zewnętrznej interwencji.

Albowiem środowiska narodowe nie muszą i nie powinny stawiać wszystkiego na jedną kartę w dniu 11 listopada, nie jesteśmy na musiku i aż tak nam się nie spieszy, podczas gdy dla takiej tłustej Adolfiny z pruskiego Berlina to ostatni gwizdek. Nas ten gwizdek nie dotyczy.

KOMENTARZE

A propos niepisanej konstytucji III RP

czy „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych”:
kiedy Grzegorz Braun po śmierci TW „filozofa” nazwał go publicznie i zgodnie z prawdą łajdakiem wywołało to skandal i oburzenie – właśnie dlatego, że słowa p. Brauny były złamaniem tak obowiązującej jak widać do dziś zasady

MacGregor 08.11.2018 13:01:41

@MacGregor 13:01:41

Po przemyśleniu sytuacji obecnie uważam, że to bardzo dobra decyzja, prowokacja nie będzie łatwa. Decyzja prezydenta i premiera jest słuszna, a właściwie jest w zaistniałej sytuacji jedynie możliwa. Narodowcy powinni zrozumieć, że w tym roku okoliczności wymusił takie rozwiązanie. Narodowcy są zaproszeni na marsz razem ze wszystkimi Polakami. Jeśli będą butni wobec rządowych decyzji, przegrają. A szkoda bo to też patrioci. A Walcowa będzie zapamiętana jako zdrajczyni polskiej racji stanu. Szkoda, że nie siedzi za nielegalną reprywatyzację.

Szokuje mnie i nie tylko mnie inna sprawa: „STRAJK” POLICJANTÓW
, czyli panująca w tej formacji tzw. „psia” grypa, polegający na masowym popełnianiu przestępstwa, czego nikt nie chce nazwać po imieniu, mało, padło zapewnienie szefa MSW Brudzińskiego o nie wyciąganiu konsekwencji!

Sprawa ta uzmysławia naocznie wszystkim, jak ciężki przypadek raka trawi polskie społeczeństwo!

Czegoś takiego tak zbiorowego, masowego przestępstwa ściganego przez prawo z urzędu, polegającego na wyłudzeniu nienależnych świadczeń (zasiłku chorobowego wypłacanego przez ZUS) przez osoby stojące na straży przestrzegania prawa, nie znamy w praktyce z żadnego innego państwa, nawet z Rosji czy Chin!

Z drugiej strony

w tym oczywistym oszustwie biorą udział setki lekarzy, przedstawicieli zawodu, którego adepci nie tylko składali przysięgi Hipokratesa, ale od których oczekuje się wysokich standardów moralnych!

I te standardy i ta zwykła uczciwość leżą teraz w rynsztoku!

I co maja powiedzieć ci uczciwi, którzy w tym nie uczestniczą?

Mają sobie powiedzieć: jesteśmy durni?

To jest jedna strona medalu, moralna i prawna.

Drugą stroną medalu jest problem, co maja zrobić władze mając do czynienia ze zbiorową odmową wykonywania obowiązków przez osoby będące w stosunku służbowym, a nie tylko w stosunku pracy?

Zacieranie przez totalniactwo raka i faktyczne wspieranie tego „protestu” to trzecia sprawa, ale do tego też już się jak widać wszyscy w Polsce przyzwyczaili, uważając, że jest to coś całkowicie „normalnego”!

Może zwińmy to polskie państwo w rocznice 100-lecia niepodległości, bo nie umiemy nim zarządzać i w nim żyć?

Niech przyjdzie Szwab, weźmie knuta, wyłoi skórę i wskaże miejsce w szeregu?

kula Lis 67 08.11.2018 13:44:59

@kula Lis 67 13:44:59

Przypomina mi się stary dowcip:

-poproszę bilet do Katowic
– nie ma Katowic, jest Stalinogród
-to niech pani da do Stalinogrodu, a ja i tak pojadę do Katowic.

nie ważne, o której godzinie pójdą Polacy, zawsze mogą powiedzieć policji, że idą razem z Adrianem, a tak naprawdę pójdą na Marszu Niepodległości.

Co do „strajku policji” (25% na L4) – myślę, że tyle może być agentury w tej formacji i sprawdzenie tego jest zadaniem dla ABW

pozdrawiam staropolskim „alleluja i do przodu!”

MacGregor 08.11.2018 13:53:57

@MacGregor 13:53:57

Kłamcy! A Marsz i tak pójdzie!

kula Lis 67 08.11.2018 14:43:22

Nie powinny, ale

„Albowiem środowiska narodowe nie muszą i nie powinny stawiać wszystkiego na jedną kartę w dniu 11 listopada, nie jesteśmy na musiku i aż tak nam się nie spieszy, podczas gdy dla takiej tłustej Adolfiny z pruskiego Berlina to ostatni gwizdek. Nas ten gwizdek nie dotyczy.”

Owszem, z tym, że wierchuszka środowisk narodowych została przejęte i kto wie, co one wykombinowały, być może razem z rządami okupacyjnymi? Chodzi o to, aby zaprowadzić więcej zamordyzmu, a nie mniej, a tym bardziej, by nie dopuścić do spektakularnej, pokojowej demonstracji siły i jedności Narodu polskiego.

Lotna 08.11.2018 15:57:24

@Lotna 15:57:24

Witam

Chyba do takiego przejęcia kierownictwa środowisk narodowych jeszcze nie doszło (spektakularnym przykładem przejęcia przez PiS jest przypadek posła Andruszkiewicza, ale on akurat zawsze był cienkim bolkiem) – jest to o tyle trudne, że środowiska narodowe i kresowe mają formułę dość amorficzną – nie ma jednego wodza jak w PiS-ie 🙂

PS. Przymierzam się do napisania kilku artykułów „na tropie Lechii”, ale o nastawieniu do naszej prehistorii pozytywnej – mam nadzieję, że będzie Pani mile zaskoczona
(przy okazji – zrozumiałem niedawno, że koncepcja „Germanii” mogła być sztucznie przez Juliusza Cezara wymyślona – ale o tym właśnie napisze kiedy indziej.

MacGregor 08.11.2018 16:09:38

Faszyzm-nie obrażajcie nas Polaków…

Jak śmią oni nazywać Nas Polaków faszystami!!!!!!.
Popatrzmy tylko na historie .Lepiej wtedy zrozumieć co dzieje się w Polsce i Unii.
Jest rok 33r, dalej 36r p. 2WW.Hitlerowcy w Niemczech dochodzą do władzy.

Finansowani są przez faszystowskie firmy:

BAYER/ten sam co zabijał w Oświęcimiu Cyklonem B, a dziś sprzedają Polsce polopirynę w aptekach/ ,dalej

BASF, dalej

HOESHST, one te faszystowskie firmy tworzą jeden wspólny kartel Farmacji i Chemii podboju Europy pod jedna nazwą.

FARBEN GmbH. Ten Kartel po wyroku Norymberdze, wypłacał ofiarom wojny niemieckiej drobne odszkodowania. By chronić się przed wypompowaniem wszystkich pieniędzy, zaprzestali wypłacać je ,i w r.2012 ogłosili bankrupt process. Ale główne firmy istnieją nadal i szkolą swą ideologią nowe pokolenia, miedzy innymi poprzez swe siostry firmy przejęli ogłupiania Polaków w ich, niemieckich mediach w Polsce.

Wracając do Hitlera.

Hitler skrzętnie z planów tych faszystowskich firm korzysta ,szczególnie z planów podboju Europy opracowanego przez faszystę HALLSTEINA /-t o nazwisko trzeba pamiętać/.

Ten zdolny faszysta w detalach prowadzi Hitlera w podboju Europy.

Niestety Hitler przegrywa 2WW. Plany podboju chwilowo zawieszono.

Niektórzy dyrektorzy z tych faszystowskich firm musza iść do więzienia wyrokami trybunału Norymberga.

Jednak faszyści z tych firm -Kartelu IG Farben nie rezygnują z podboju Europy. Mimo, że wielu z tych firm trafia do więzienia za ludobójstwo to jednak po paru latach wychodzą na wolność.

I co robią? obmyślają nowa organizacje, która podbije Europe, ale już bez pistoletu.

Co robią zatem?

Otóż, jest gotowy plan podboju Europy wykonany przez faszystów niemieckich, opracowany w detalach przez tego samego faszystę Hallstein`a, on nadal sprawny, organizuje UNIE, wtedy EWG. Bierze do spółki paru innych faszystów np. faszystę Martino z Włoch, Faszystę Pineya z Francji i trzech pseudo prawników z Beneluxu. /dziś, po 60 latach, unia spija szampany w Rzymie na upamiętnienie ich podpisów faszystowskiej grupy założycieli UNI/. ZAKŁADAJĄ faszystowską UNIE.

Kto zostaje przewodniczącym tamtej Uni- EWG, otóż ten faszysta HALLSTEIN .

Ten faszysta zostaje równocześnie w latach od 57 do 68 przewodniczącym tej EWG, Unii, którą stworzyli faszyści.

Tak rozpoczyna się era /60lat/ faszystowskiej Unii.

Tak biegnie do dziś. Faszyści by zapewnić sobie kontrole Unii powołują w Unii organy np. KE /komisje europejska w Unii, która jest ciałem Niewybieralnym!! Bez żadnych nawet pozorów demokracji! w żadnych wyborach, ludzie tam na stanowiska trafiaja z namaszczenia faszystów.

Dziś ci faszyści Polaków nazywają faszystami!!!!!.

Tak, ci faszyści zmieniają semantykę słów, ale wywodzą się z tych faszystowskich firm:

  • Basf,
  • Bayer,
  • Hoeshst, tzw-
  • Kartel Farben gmbH,

w tej KE namaszczają faszyści z tych firm ok 45 tys. technokratów, do kontroli społeczeństw Unii i samej Unii /radio, prasa, Tv. GPS, komputery, emaile SMS itp/ to grono KE, namaszcza swoich prostych wykonawców ,

A teraz parę liczb :

Polska jest dojona rocznie na ok.100 mld euro na rok/banki, sklepy, konta błędów NBP, na obce banki, spłaty kredytów na pokrycie wypracowanego przez Polaków PKB,

lichwa, kreacja inflacji, VAT-y, CIT-y, itd. Itp. z tego wraca jako tzw. pomoc unii ok 6,5 %

I ci faszyści nazywają Nas faszystami.

Hańba im!!! Polacy, tak, ale walczą z faszyzmem, więc nie obrażajcie nas najemnicy!

Andrew08 08.11.2018 17:14:40

@Andrew08 17:14:40

Doucz się zanim coś napiszesz.

W Niemczech nigdy nie było faszyzmu i faszystów i nadal nie ma.

Tam był nazizm odmiana żydokomuny (NSDAP) zresztą utworzona przez żydów!

kula Lis 67 08.11.2018 18:26:54

@Andrew08 17:14:40

Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny).

Faszyzm – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa.

Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu.

Narodowy socjalizm, nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus), czasem określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – rasistowska, antydemokratyczna i antysemicka ideologia Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP).

kula Lis 67 08.11.2018 18:32:50

@Andrew08 17:14:40

UE nie jest faszystowska tylko żydolewacka, jak były sowiet union w gorszym wydaniu. Spinelli nie był faszystą tylko żydolewakiem.

kula Lis 67 08.11.2018 18:36:53

@MacGregor 13:01:41

„Pod biało-czerwonym sztandarem jest miejsce dla każdego” podkreśla prezydent Duda.
http://niezalezna.pl/244781-pod-bialo-czerwonym-sztandarem-jest-miejsce-dla-kazdego-podkresla-prezydent-duda

Ps..To jest święto wszystkich Polaków, wszystkich patriotów i ludzi którym zależy na dobru Polski, Polaków. Ktokolwiek splamił się zdradą interesów polskich, kto szkodził tym interesom nie ma moralnego prawa do świętowania. Bo sam wykluczył się z grona Polaków. Z takimi mi nie po drodze prezydencie ponoć wszystkich Polaków czyli nikogo.

kula Lis 67 08.11.2018 19:46:33

@MacGregor

Koniec .Pozdrawiam. https://www.rp.pl/Bezpieczenstwo/311089922-Sad-Okregowego-w-Warszawie-uchylil-zakaz-organizacji-Marszu-Niepodleglosci.html

Repsol 08.11.2018 19:58:32

@MacGregor 13:01:41

Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz ws. Marszu Niepodległości. Wczoraj Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz organizacji Marszu Niepodległości. Jej decyzja została zaskarżona, a dzisiaj wieczorem postanowienie w tej sprawie wydał sąd. I stwierdził, że prezydent Warszawy nie miała racji. Będziemy uzupełniać szczegóły informacji, a zwłaszcza uzasadnienie sądu.

kula Lis 67 08.11.2018 20:06:57

@MacGregor 16:09:38

Jeśli chodzi o Narodowy SOCJALIZM (po włosku „faszyzm”) w Niemczech to pisałem już o tym wcześniej. Cytuję ponownie:

II-ga Wojna Światowa była zderzeniem dwóch grup żydo-komunistycznych z totalitarnym zamiarem podboju świata. Jak wiadomo, początkowo współpracowali ze sobą. (Pakt Ribbentrop-Mołotow).
Żydowscy organizatorzy po stronie niemieckiej:
1. Żydo-komunistyczna Bawarska Republika Radziecka;
2. Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZVfD) – prężna organizacja syjonistów niemieckich, która stała się podporą (10%) Socjalistyczno-Robotniczej partii Hitlera, NSDAP:

4. Fritz Haber – chemik, opracował produkcję Cyklonu B;
5.  Reinhard Heydrich – Szef Policji Bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS;
6. Adolf Eichmann – Wolnomularz Podpułkownik SS;
7. Prof. Bostowitsch – Instruktor SS;
8. Erhard Milch – Marszałek Polowy Sił Powietrznych (Generalfeldmarschall der Flieger);
9. Hans Frank – Dyrektor Akademii Prawa Niemieckiego i Generalny Gubernator w Polsce;
10. Paul Warburg – główny sponsor Hitlera i właściciela IG Farben Auschwitz;
11. Kapo w obozach;
12. Dr. Rolf Rosenthal, the SS doctor at the Ravensbruck women’s concentration camp;
13. Hans Jeschonnek – generał lotnictwa, szef sztabu generalnego Luftwaffe:
14. Szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera (http://hotnews.pl/artpolska-1229.html);
15. Jüdischer Ordnungsdienst (http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCdischer_Ordnungsdienst)
16. Sadystyczna Żydowska Policja „OD Gruppen” odpowiedzialna za utrzymanie porządku na terenach okupowanych przez Nazistów (http://thisiszionism.blogspot.com/2008/08/hitlers-jewish-police.html).

Przez okres II Wojny, ponad 150 tysięcy Niemców pochodzenia żydowskiego pełniło służbę w szeregach Wehrmachtu, znacznie mniej, w Kriegsmarine i Luftwaffe.

SOCJALIŚCI działają do dzisiaj i z tym samym globalnym zamiarem. Tymczasowo posługują się klawiaturą i kłamstwami, a faszystowska organizacja ANTIFA używa pałek i petard.

Zdzich 08.11.2018 21:21:47

@morgan 21:47:19

Hajka składa odwołanie do SA.

kula Lis 67 09.11.2018 09:08:14

@MacGregor 13:53:57

Kasa lepsza na grypę niż szczepionka! Co na to Big Farma i minister zdrowia?

Brudziński uległ dyktatowi policji! Miliony z kieszeni podatników zakończą „psią grypę”. Podpisanie porozumienia po raz kolejny potwierdziło, jak łatwo przychodzi rządowi Prawa i Sprawiedliwości wyrzucanie pieniędzy podatników. Wystarczył kilkudniowy protest, który znacznie utrudnił funkcjonowanie państwa, aby „nagle” w budżecie znalazło się kilkadziesiąt milionów złotych.

Policzmy szybko. 100 000 policjantów po 1000 zł podwyższy w dwa lata to daje 1,2 miliarda rocznie. W rozumowaniu PiS to dobra inwestycja bo tylko siłą i przemocą można wydrzeć tyle kasy więcej.

A rząd pod te podwyżki wyrwie 2 miliardy żeby i im skapnęło. I takim to sposobem znowu słaby rząd z byle jakim ministrem na czele przyparci do muru i zmuszeni do dodawania pieniędzy ile kto chce. Szantażem tak jak powiedział głośno poseł Jakubiak PiS można zmusić do wszystkiego.

Niech wróci PO to znikną posterunki a policjanci na zieloną trawkę, wszyscy do pracy do 67 roku wszystkie przywileje zabrane itd. No ale niestety ludzie w tyk kraju nie zasługują na to by było i lepiej i lżej żyć. Czarno to widzę, że już nie długo będziemy płakać i zgrzytać zębami zobaczycie.

A tak w ogóle to jakim prawem w służbach na rozkaz są jakieś związki zawodowe?

To jest zarzewie wszystkich konfliktów, rozrób, a dorabianie się nic nie robiących przewodniczących związków wszystkich na czele z przewodniczącym Dudą biorą ekstra kasę za robienie dobrej miny do swojej złej gry.

kula Lis 67 09.11.2018 10:31:39

@MacGregor 13:01:41

Jak widać Polska jest krajem gdzie łamiąc prawo można na rządzie wymóc podwyżki plac i nie ponieść konsekwencji.

Przykłady pierwszy pracownicy Lotu strajkowali mimo wyroku sądu i osiągnęli sukces. Straty Lotu pokryje społeczeństwo.

Przykład drugi to policja, Straż Graniczna, służby. Lewe zwolnienia co wiąże się z wyłudzaniem pieniędzy od ZUS. Osiągnęli sukces. Rząd przyznał duże podwyżki a łamiący prawo policjanci(o ile można ich tak nazywać) zadowoleni, że łamiąc prawo mają co chcieli. Itd…….. Żyjemy w kraju gdzie przestępcy nie ponoszą kary a za wszystko płaci szary obywatel. kula Lis 67 09.11.2018 10:52:09

@MacGregor 13:01:41

Co zrobi prezydent Duda? Niezależny Marsz Niepodległości rusza o 14.00. Organizatorzy wzywają prezydenta by się przyłączył.

Marsz Niepodległości się odbędzie, zapraszamy na niego prezydenta Andrzeja Dudę oświadczył w piątek prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz. W związku z tym, że jak powiedział w niedzielę odbędą się dwa marsze, wciąż liczy na rozmowy w tej „trudnej” sprawie.

Ps..Widać rację miał red. Michalkiewicz wielokrotnie podkreślając, iż historyczny naród polski od 1944 roku musi dzielić terytorium Polski z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą. Marsz Niepodległości to w gruncie rzeczy inicjatywa oddolna, a nie rządowa. Rząd widać nie utożsamia się z narodem, przynajmniej nie z narodem polskim, skoro mu się Marsz nie podoba, a Morawiecki jeszcze stawia wymagania, że zaszczyci on swoją osobą Marsz pod warunkiem, że nie będzie żadnych transparentów.

kula Lis 67 09.11.2018 11:49:46

@MacGregor 13:01:41

Ciekawe czy to prawda? Jeżeli tak, to..nieciekawie będzie.

Ustawa 1066 w ruch? Wojskiem w Marsz Niepodległości? Anonimowe wysoko postawione źródło: „Rząd użyje wojska”. Czekamy na dementi.

Według nieoficjalnych ustaleń Wirtualnej Polski, rządzący w ogóle nie dopuszczają scenariusza, w którym Marsz Niepodległości idzie godzinę przed marszem rządu tą samą trasą. Bardzo poważnie rozważany jest scenariusz użycia wojska.

Nie bez powodu organizatorem uroczystości jest Ministerstwo Obrony Narodowej. Do Warszawy zjadą się rosomaki i inne pojazdy wojskowe. Wszystko to stanie na rondzie Dmowskiego, w asyście wojska, na kilka godzin przez godziną 15, na którą zaplanowany jest start państwowego marszu.

Nie ma mowy, żeby ktoś z narodowców, czy osób postronnych, pojawił się w miejscu, gdzie będą zlokalizowani żołnierze mówi jeden z kluczowych organizatorów rządowych uroczystości proszący o anonimowość. Jeśli uczestnicy Marszu Niepodległości będą chcieli maszerować, to tylko i wyłącznie w marszu z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i prezydenta Andrzeja Dudy. Innej możliwości nie będzie. To jest uroczystość państwowa i wszyscy muszą się do rangi tego wydarzenia podporządkować dodaje.

Dostęp do Ronda im. Romana Dmowskiego, na którym o godzinie 14 ma rozpocząć się Marsz Niepodległości, ma być ochraniany przez szczelny kordon żołnierzy oraz policjantów.

Osoby, które będą próbowały wejść na teren „od razu będą legitymowane i zatrzymywane”. A ewentualni prowokatorzy mają być wyłapywani i przewożeni do aresztów. Nie może być takiej sytuacji, że najpierw idzie marsz narodowców, a godzinę później jedzie sprzęt wojskowy i maszerują władze państwowe. Sprawdzenia pirotechniczne będą robione pod kątem bezpieczeństwa najważniejszych osób w państwie. Przecież za marszem narodowców nie będzie szła ekipa pirotechniczna i na szybko sprawdzała każdy zaułek i każdy kosz na śmieci. Absurd! stwierdza stanowczo anonimowy ważny członek z ekipy organizującej marsz rządu.

Zablokowanie naszego marszu to byłaby skrajna nieodpowiedzialność i wielki skandal, wiązałaby się z wielkim niezadowoleniem społecznym.

Docierają do nas różne głosy, że PiS szuka sposobu na nasz marsz, ale my i tak przejdziemy ulicami powiedział Robert Winnicki. Zawsze jesteśmy gotowi do rozmów, zawsze rozmawiamy. Trzeba tylko chcieć. Myślę, że ten szczególny dzień zmobilizuje wszystkie strony do podjęcia jak najwłaściwszych działań zapewnia rzecznik rządu Joanna Kopcińska.

Jednak anonimowy organizator uważa co innego. Nie będzie żadnego Marszu Niepodległości organizowanego przez narodowców. Nie dopuścimy do tego, żeby na rondzie Dmowskiego, w miejscu w którym rusza rządowy marsz, miałby się gromadzić tłum uczestników drugiego marszu. Jak chcą maszerować to tylko na naszych warunkach stwierdza stanowczo anonimowy informator.

Źródło: wp.pl

Ps…W czasie rozmowy Bosaka w tym śmiesznym żydkiem Węglarczykiem zadzwonił do tego drugiego niejaki Jony Daniels szara eminencja.

To mówi wiele faktycznych podziałach politycznych w Polsce.

To klasyczne zagranie przedtotalitarne. Noc Długich Noży. No to sytuacja wkracza w etap „Majdan bis” …na zasadzie nie dawać wolnościowych przykładów dla Europy, a potem i tak zwali się to na faszystów i antysemitów..

Kim i czym jest teraz wojsko polskie, czy to są przebierańcy?

Sytuacja jest dokładną powtórką z lat 30, z tą różnicą, że Polska jest teraz stałą częścią euronazistów. Oni nigdy nie oddadzą władzy. Musi być III WŚ. Ja to wiem od dawna, ale chciałem trochę powalczyć o te 100,000 ludzi, bo faktycznie uczciwe z nich chłopaki. Ale takich reżim pozbywa się w pierwszej kolejności.

To nie sodomici a patrioci byli dla Hitlera i Stalina zagrożeniem nr 1.

kula Lis 67 09.11.2018 13:23:40

  • @MacGregor

Władze Wrocławia z żydem Dupkiewiczem na zdjęciu(ach te przyklejone uszy) walczą z marszem niepodległości…Jestem zaniepokojony, czy Marsze Żydów, pedałów, lesb, zofili, pedofili też będą zakazane? Wybierajcie dalej żydolewackich debili a niedługo zakażą oddychać. Pedalstwo maszeruje jest ok, Polacy już nie mogą, mają zakazane. Prędzej czy później ludzie tego nie wytrzymają i poleje się krew, a lewacka żydokomuna będzie wisieć na latarniach w każdym dużym polskim mieście.

kula Lis 67 09.11.2018 14:35:56

@MacGregor 13:53:57

Policjanci wspólnie i w porozumieniu popełnili masowe przestępstwo na naszą szkodę! Grabili środki gromadzone przez nas w ZUSie! To oni są bandytami! To oni terroryzują całe państwo, o ile to jeszcze jest państwo, a nie kupa gówna. Na ulicach Warszawy rządzą Ukraińcy i beżowi z Azji a policja się boi, odwraca się w drugą stronę i odchodzi udaje, że nie widzi. Czy niszczenie polskości we Wrocławiu to robota generała ? Piszą, że to policja żądała. Polowa oficerów w policji ma pochodzenie „ze wschodu”..tylko opcja zerowa. Agentura organizuje w policji coś na wzór SS-Galizien? Zwolnić i to natychmiast chorowitych stróżów prawa przyjąć młodych zdrowych wykształconych w Polsce zaczyna działać V kolumna i powolne zajmowanie ziem zachodnich. Wszyscy chorzy powinni być zbadani przez specjalnie powołaną w trybie natychmiastowym komisję lekarską. Wtedy będzie jasne, że zwolnienia w wielu przypadkach to wielka lipa. Problem dotyczy tych co wyłudzili zwolnienia i tych co te zwolnienia wydali. Oszustwo powinno być przykładnie ukarane. W skrajnych przypadkach tzw. plagi chorobowej, jedni, jak i drudzy powinni być wydalani z zawodu. Za Gierka 70 tys urzędników, za Jaruzelskiego 125 tys, za Morawieckiego już ponad 700 tys! i rośnie! To samo z policją. Polska przed wojną 29 tys policjantów, teraz ponad 100 tys! Przy zupełnie innych środkach i sprzęcie! + 200 tys poesbeckich uzbrojonych ochroniarzy. Jeszcze raz poddać weryfikacji ana przydatność do służby w policji wszystkich którzy byli na zwolnieniach w szczególności tych ze stażem do 10 lat. Oni szukali za Tuska płatnej i bezstresowej pracy a nie przychodzili do służby.

A teraz na koniec ile zarabia policjant? Tyle co w USA biorąc pod uwagę siłę nabywczą danej waluty. Wierchuszka w Polsce ma o 1/3 więcej, pozostali to samo. Policja, jak każda służba mundurowa, jest formacją hierarchiczną i od pozycji w tej hierarchii uzależniony jest poziom zarobków. Wynagrodzenie funkcjonariusza składa się z podstawy (tzw. wynagrodzenia zasadniczego) zależnej od grupy zaszeregowania oraz dodatków: stażowego, funkcyjnego i za stopień. Kursant (1. grupa), a więc policjant świeżo przyjęty do służby odbywający szkolenie podstawowe, może liczyć przeciętnie na 1939 złotych. Kwota ta rośnie po ukończeniu kursu i „przejściu” do drugiej grupy zaszeregowania (Policjant) do poziomu średnio 2830 złotych. I to jeden z największych skoków w wysokości zarobków dla wielu funkcjonariuszy przez kilka następnych lat służby. Na stanowisku referenta (3. grupa) średnia miesięczna pensja wynosi 3165 zł, a dzielnicowy i kontroler ruchu drogowego (4. grupa) liczyć może średnio na 3491 zł. Dla porównania detektyw i asystent (5. grupa) zarobi średnio 3748 złotych, ekspert (9. grupa) 5196 złotych, ale już np. komendant powiatowy/miejski/rejonowy (12. grupa) to średnie uposażenie rzędu 7286 złotych, komendant wojewódzki 9517 zł, a zastępca komendanta głównego 13 488 złotych. Szef Policji zarabia miesięcznie średnio 15 304 złotych. Biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniądza to takie zarobki mają policjanci a także w US Army w USA tylko, że w dolarach. Tam w USA wierchuszka nie zarabia tyle co u nas, tylko ok. 2/3 czyli 10tys$-12tys$ brutto, czyli 10tys zł-12tys zł. A jedyny przywilej policjanta, żołnierza czy z innych służb niezależnie od szarży w USA to taki, że po 35 latach nienagannej pracy i ukończeniu 60 lat życia ma zapewnioną państwową emeryturę o ile nie wyleci karnie z policji, innych służb czy wojska. Za częste chorobowe także się wylatuje, jako nieprzydatny do pracy, za lewe tym bardziej. A wylatuje tam się z hukiem za byle przewinienie tak z policji, służb czy wojska nie to co u nas. Do policji nie przyjmują kandydata który choć jeden mandat płacił ponieważ popełnił przestępstwo. A przestępców w swe szeregi nie przyjmują tylko z hukiem wyrzucają.

kula Lis 67 09.11.2018 14:39:53

  • darmowa porada

NA zwidy i urojenia są lekarze odpowiedniej specjalności . JA rabinowi sugeruję na początek bicze szkockie. przywrócą jasność umysłu a przy okazji odnowią układ krwionośny i zyska jędrną skórę

gnago 09.11.2018 18:57:40

  • @kula Lis 67 10:31:39

A skąd ta pewność że policjanci to altruistyczni i ideowi ludzie lekceważący własne by ratować cudze w ciemnym zaułku? Ci szeregowi niech mają te 14 zł za godzinę służby i te same 15 zł za 10 sekund akcji.

Dawno temu za wczesnego Gierka popełniono paromiesięczny eksperyment że krawężnik za każdego na gorącym uczynku ujętego dostawał premię . Trwał tak krótko bo to szeregowe bydło w niebieskich wdziankach bezczelnie zarabiało więcej niż komendant na województwie

gnago 09.11.2018 19:04:42

Za: http://macgregor.neon24.pl/post/146254,widzialem-tam-faszyzm

Od Redakcji KIP: W uzupełnieniu polecamy tekst na linku:

Kto i dlaczego spowodował II wojnę światową oraz planował podział świata na 16 państw po wojnie ?

Wypowiedz się