Tajna operacja „Odra 2018” – VRIL THULE w akcji depopulacji ?!

Propaganda szczepień, na podstawie pojawienia się „zjawiska” choroby odry, niegroźnej w skutkach, co większość starszych wiekiem doświadczyło, w połączeniu z kontrolą umysłu w skali społecznej, jest przedstawiona w poniższym filmie. Vril Thule są to tajne okultystyczne stowarzyszenia w III Rzeszy Niemieckiej, odpowiedniki innych istniejących od tysiącleci i obecnie na Zachodzie. (red. kip)

Homosapiens sapiens Opublikowany 4 lis 2018

Jeszcze niewidoczne dla społeczeństwa Struktury Zła, zdają się wychodzić z podziemi (Mordoru). Część nadal tam pozostaje tworząc prawdziwe orki i trole, w języku biotechnologii są to istoty humanoidalne GMO, natomiast w języku ufologii są to: „potworaki”. Pierwszy raz słowo to było zastosowane przez wziętego polskiego rolnika Jana Wolskiego, opisującego załogantów NOLa, wyglądających odrażająco-cuchnących. Prawdziwy biblijny (Sauron) władca równie prawdziwego Mordoru, znaczy stref genetyków, usadowionych często w tajnych podziemnych instytutach, nie poprzestanie, aż nie doprowadzi do bitwy Har-Magedonu. W tym ostatecznym starciu między siłami dobra i zła, zetrą się hordy szatana z anielskimi hufcami pod wodzą Chrystusa. Niektórzy podejrzewają, że wówczas zastosowane zostaną wszelkie siły zła, wypuszczone zostaną humanoidy GMO, już teraz Agencja Zaawansowanych Obronnych Projektów Badawczych Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych (DARPA) przeznaczyła 70 milionów dolarów na stworzenie swoistej cyber-terapii, która przy pomocy chipa wszczepianego w mózg żołnierza, w czasie rzeczywistym, dokonywałaby przemiany istoty ludzkiej w szaleńca, a właściwie w pozbawione rozumu quasi inteligentne zwierzę…cały tekst tutaj: http://popotopie.blogspot.com/2017/10…

Wybrane komentarze

Mateusz Bończoszek

Skoro jest OBOWIĄZEK szczepień, to jak do cholery te dzieci niby nie były szczepione ? Jest około 38mln Polaków + z 10mln Ukraińców na terenie Państwa Polskiego z tego z 10mln dzieci. Rzekomo zachorowało 15-20osob i już krzyczą o epidemii w skali całej Polski lub nawet tego miasta to ułamek. Kiedy ten ślepy, głuchy i głupi naród się obudzi :-/!?

Mirek Koszykowsk

Dzięki za ukazywanie prawdy, szacunek 🙂 Trzeba to zło ganić i pokazywać w każdy możliwy sposób, bo traktują ludzi jak króliki doświadczalne i portfele do płacenia im kasy. A tych urzędasów należałoby zaszczepić wszystkimi dostępnymi szczepionkami, skoro są one takie dobre i nieszkodliwe. I takie urzędasy nami i naszym krajem rządzą… Zgroza, ale sprawiedliwość ich kiedyś dosięgnie, nie ma innej możliwości. Pozdrawiam

88kulfon

W Polsce twierdzą że szczepionki nie szkodzą, a w USA są fundacje dla dzieci chorych po szczepionkach

88kulfon

@MAXIMUS7018 jeżeli jest chociaż 10% szansy że moje dziecię będzie miało powikłania po szczepieniu to na 100% nie będę ryzykować, a mózgu to nie masz ty skoro obrażasz nieznajomych,

Aleksandra Samiec

Skoro nie szkodzą to dlaczego pani z boku ministra spuściła głowę?

John Bolec

W USSA nie ma przymusu szczepień…nie ma też epidemii, te świnie chcą wywołać epidemię, ,zęby nas módz przymusowo zaszczepić, nie dajcie się ludzie ogłupić, jak zaszczepicie się teraz, na pewno zachorujecie!!! Taka sytuacja była już kilka lat temu, zaraz po ogromnej kampanii reklamującej szczepionki przeciwko rotawirusom, wszystkie szpitale dziecięce w Polsce były przepełnione, nie dajcie już z siebie robić debili.

Alicja Gurda

Wirusa „Odry” nie ma i nie ma ŻADNYCH prac naukowych NIGDZIE, które udowadniają,  że szczepionka uodparnia. Jest zarzewiem ognisk zapalnych chorób przez osłabienie systemu odpornościowego ludzi dorosłych,  a zmienia DNA dzieci. To się leczy poprzez wygrzewanie w łóżku, smarowaniem wapnem, gdy swędzi i TO WSZYSTKO. Tych skurwysynów którzy tak niszczą dzieci powinno się ubijać od ręki i do dołu z wapnem jak zarazę, to już nie są ludzie, a sterowalne skorupy ludzkie.

Zbyszek

ludobójstwo w białych rękawiczkach trwa ale się niedługo skończy

Alicja Gurda

@MAXIMUS7018 Nie wiem czyim t y synem jesteś, ale odpiera dół się od MOJEGO KRAJU POLSKI NIEUKU. Jest bardzo dużo wiedzy w internecie naukowej, niezależnych od korporacji lekarzy z USA, Anglii ,tyle przykładów zniszczonego życia dzieci i ich rodziców, udowodnionych i tyleż bezczelnych podłych kłamstw jak Szczerskiego, a wcześniej każdego z ” wolnościowych”” ministrów zdrowia i tylko człowiek totalnie zdegenerowany i kupiony za łapówki , wycieczki, albo głupi może pleść nadal, że szczepionki dla noworodków muszą być i to przymusowe. Iluminaci, Masoni czy jak ich żel tych potworów już po II WS zabijali szczepionkami dzieci albo je kradli podkładając martwe. Chcesz szczep się nawet podwójnie to twój wybór , twoja odpowiedzialność za dzieci. A Ukraińcom pędzącym do Polski z rozkradanej „ukochanej ojczyzny” jesteście w podobnej sytuacji jak Polacy, tylko wam dadzą broń abyście mogli walczyć dla Żydów i Amerykańców z Rosjanami i przenieść dupy do Niemców bo tam już kaput. Albo głupi może nadal twierdzić, że szczepienia są konieczne. Napisali że 10 osób zachorowało,  ale że z Ukrainy już nie. Epidemia ? Zamknij się i zacznij szukać wiedzy sam, sprawdzać , puki jeszcze jest gdzie i w czym, bo oprawcy KABALA zniszczyli już wszystkie MEDYCZNE WYDAWNICTWA POLSKIE żeby sprzedawać ten swój szajs.

John Bolec

@MAXIMUS7018 „napędzacie syf jak i wasz ten krajek” to wypierdalaj stąd łachu.

88kulfon

Dr. Czerniak na ministra zdrowia

AM J

Widzę na co dzień jak dzieci po szczepionkach chorują na potęgę, bo koncerny farmaceutyczne hodują sobie klientów.

Jaro Kowalski

Żydzi. Jesteście mordercami, złodziejami, oszustami i zakałą ludzkości. Jest przy tym coś, co was odróżnia od innych ras. Odrażający sposób myślenia, wysokie mniemanie o sobie, a niskie o innych. Wasze wredne mordy zakazane i panoszenie się na świecie niczym robactwo. Znikniecie. Więc drżyjcie. Idziemy po was ścierwa.

Aleksandra Samiec

Oczywiście. Propaganda. Lekarze są wykonawcami nakazu mafii farmaceutycznej i globalistów.

John Bolec

Andrzej Grzeszczak oni już są od dawna przygotowani, i posiadają odpowiednie „szczepionki”…ja przechodziłem w dzieciństwie wszystkie choroby zakaźnie, odrę, różyczkę, świnkę, ospę wietrzną.. bo wszyscy to przechodzą …i kurde nadal żyję, chociaż nie jestem szczepiony!!!!…..a teraz szybciutko leć się zaszczepić, dam ci nawet linka gdzie znajdziesz przychodnie, w których rozpoczynają EPIDEMIĘ: http://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,odra-to-jedna-z-najbardziej-zarazliwych-chorob-i-nie-ma-na-nia-leku–najbardziej-martwimy-sie-o-dzieci,artykul,1728711.html

Daz Lovinger

A ja mam inne zdanie. Jeżeli zniszczono polskie rolnictwo (np. teraz dobija się hodowców świń za pomocą podrzucanych dzików z wymyślonym lub sztucznie stworzonym ASF) po to aby zmusić Polaków do jedzenia „zachodniej padliny” i GMO to równie dobrze mogą chcieć nas zatruwać „w białych rękawiczkach” i wprowadzać niewiadome substancje do naszych organizmów za pomocą szczepionek. Bo tak na prawdę jak idziemy do przychodni na szczepienie to wierzymy lekarzowi i pielęgniarce „na słowo honoru” co do zawartości wstrzykiwanego do krwiobiegu płynu. Bóg jeden wie skąd pochodzą takie szczepionki, co w nich jest i jakie będą konsekwencje dla nas na starość lub dla przyszłych pokoleń. Skoro NFZ kuleje i daje dupy na każdym kroku, to dlaczego miałby teraz nagle się nawrócić kupując najdroższe szczepionki, a następnie przeprowadzać dodatkowo drogie i szczegółowe badania laboratoryjne tak aby na 100% nie szkodziły pacjentom? Niech Pan zobaczy jak działają obce służby i mafie: jeżeli wyjdą na jaw niewygodne informacje to media i środki masowego przekazu (de facto też po ich stronie) od razu szufladkują takie teorie jako „spiskowe” – wtedy większość weźmie to za ciekawostkę lub coś mało wiarygodnego lub wręcz niepoważnego. Gdy to nie zadziała to wtedy z pomocą przychodzi plan B: publiczne wyśmianie takich informacji, np. jak w jakimś programie telewizyjnym na żywo ktoś poda niewygodne informacje to zaraz cała sala w studio się śmieje razem z redaktorem prowadzącym. I to właśnie stało się z „antyszczepionkowcami” – zostali wyśmiani i wykreowani na oszołomów we wszystkich mediach. I teraz każdy jak coś wspomina o szkodliwości szczepień to od razu dostaje gównem po mordzie typu: „To nie słyszałeś o epidemii odry baranie jebany?” Może kiedyś za komuny szczepionki nie były szkodliwe, ale teraz przyszły takie czasy, że chcą robić kasę dosłownie na wszystkim i przy okazji likwidować niewygodne nacje. Czy 3 Wojna Światowa musi się toczyć przy użyciu karabinów szturmowych – niekoniecznie. Niech Pan Panie Andrzeju przedstawi nam teraz raporty, linki i wykresy badań laboratoryjnych o nieszkodliwości wszystkich szczepionek które chcą nam serwować pod przymusem i tych które zostały już wstrzyknięte małym dzieciom, przynajmniej na 5 lat do tyłu. Tylko niech Pan zrobi je osobiście, bo inaczej będą niewiarygodne!

Zbyszek

@Daz Lovinger nie ma takich raportów ani badan szczepionek

Robert Sałyga

A widziałeś szanowny panie dziecko które po 2 dniach od zaszczepienia przestało reagować na imię i poznawać ojca i matkę jak nie to zapraszam do mnie do domu. TO ty zastanów się co piszesz bo nie masz o tym zielonego pojęcia!!!

Aleksandra Samiec 21 godzin temu

Oczywiście, że to nie przypadek. Minister nabrał kasy, albo go zastraszyli- to poleca. Bydlaki. Ludzie nie chcą szczepić,  to mafiom farmaceutycznym dochody spadają.

Halina Zakrzewska

Propaganda przeprowadzona ,przez firmy farmaceutyczne.

zora Polar

Największe mam pretensje do lekarzy, którzy wykonują te szczepienia na naszych dzieciach bez żadnych konsekwencji.

John Bolec

Każdy poniesie konsekwencje swoich działań, w swoim czasie…cierpliwości, Mussolini też myślał, że jest bezkarny.

Mieczysława Sosnowska

W Polsce dokonuje się depopulacji ludności .Kłamstwo i propaganda jest na porządku dziennym . Polacy w jedności siła walczymy z tą mafia farmaceutyczną.

Art Margo Dygas Dygas-Konopacka

Jak można zachorować na odrę , gdy się szczepiło???? Co za bzdury. Zaczynają się choroby podobne do tych znanych objawowo…..o tym mówią nawet przepowiednie. Wyjałowione jedzenie i syf z nieba robia swoje…..mądremu wystarczy.

aNia mOnika85

kobiety w ciąży, też będą królikami, by zabijali płód w łonie matki kosztem życia matki i dziecka (….)

polemer stanpol

skoro chcą nas depopulować , a szczepionki są takie dobre to po co nas szczepią ??? pytanie za 10 pkt

Kemod Alerd

…ponad dwa lata temu, niemiecki sąd orzekł prawomocnie, że choroba zwana „odrą” nie istnieje, gdyż nie ma najmniejszego dowodu na istnienie mikroba lub wirusa wywołującego ten syndrom…

Robert Sałyga

Niestety lemingi są już tak ogłupione że łykają wszystko co tylko usłyszą w mediach głównego ścieku. Mafia farmaceutyczna robi już co chce!!!

Pola Kowalska

Rezygnacja z mamony dla ZYDOW GLOBALISTOW dlaczego sku** nie pokazują dzieci po szczepieniach i nie mówią, ile TYSIECY OKALECZYŁY mendy nasze POLSKIE DZIECI, jest już więcej jak HITLER to ucznilł.

John Bolec

@MAXIMUS7018 ooo no proszę…wiesz pasoŻydzie, że policzone są już wasze dni…???…nieee, nie wiesz, ale się niebawem dowiesz. Twoje wyzwiska są dla mnie zaszczytem, bo potwierdzają, że jesteś NIKIM.

Elżbieta Jankowska

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/11/odra-w-pruszkowie-zachorowali-szczepieni.html Panie Maximus proszę szukać wiedzy, bo to ona czyni nas wolnymi. Łatwo jest Panem manipulować, skoro się Pan wypowiada tylko i wyłącznie na podstawie tego co podają media

Grażyna Kuc

mój wnuczek ma autyzm po szczepiące , teraz ma już 14 lat i żal patrzeć , myślę że podstępnie puścili tą chorobę odry aby zastraszyć i namawiać do szczepienia bo firmy farmaceutyczne chcą na nas robić dużą kasę bo to potężne pieniądze .

Marek Kurza

Niech się parch sam zaszczepi

 

Elżbieta Jankowska

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/11/i-kto-kogo-zaraza.html

Jolanta Dolata

Zgadzam się, żeby nie tracić zdrowego rozumu. Poproszę w takim razie o poradę! Szczepić się przeciw grypie jeśli dwa lata temu przyjęłam szczepionkę i zachorowałam mocno /dużo mam powikłań/?

Lidia Wojciko

William Riker – USS enterprise D pan DOKTOR Jaśkowski, (specjalizacja: chirurgia ogólna II stopnia), wykładowca akademicki, autor wielu książek i publikacji medycznych, a nie żaden pseudo lekarz. A ty jakie masz wykształcenie? Kim jesteś z zawodu? (Pytanie retoryczne- muminku).

Jaro Kowalski

@Jolanta Dolata mądrą jesteś czy ogłupiałą babo ? masz mózg ? Tak, zaszczep się i giń, jak ci życie niemiłe.

John Bolec

William Riker – USS enterprise D Nikt ci nie broni się okaleczać, proszę bardzo, idź do przychodni i zrób, co uważasz za odpowiednie dla ciebie…a decyzję co jest odpowiednie dla mnie, POZOSTAW MI!!!

Zbyszek

@William Riker – USS enterprise D to uwierz w ten światowy spisek – obejrzyj wypowiedzi ludzi z ONZ , deBilla gates,a , agenda 21, 30 to jest ich utopia

Zbyszek

@William Riker – USS enterprise D nie nie wierzę we wszystko, łącze fakty dziejące się na świecie, całe szczęście dzięki odpowiedniemu odżywianiu i witaminkom lekarzy omijam szerokim łukiem co zamierzam robić jak najdłużej ( o jakich lekarzach piszę to wiadomo)

John Bolec

@William Riker – USS enterprise D ja akurat wiem, że łykając witaminki, da się uchronić przed poważną chorobą, jest tylko jeden warunek, wyssany z mlekiem matki i niezniszczony „szczepionkami” układ odpornościowy. Nie byłem szczepiony, mam prawie 50 lat i NIGDY nie chorowałem, nie licząc kataru, moje dorosłe nieszczepione dzieci też nigdy nie chorowały, nie licząc kataru…a panu życzę, żeby pan nie umarł, po jakiejś „zanieczyszczonej” szczepionce, którą oczywiście wycofają zaraz po tym, jak znajdzie się pan w szpitalu…albo w kostnicy.

Zbyszek

@John Bolec każda jest zanieczyszczona tylko niektóre bardziej ( rosyjska ruletka) i zależy też dużo od organizmu dziecka, jedno zachoruje po szczepieniu wcześniej lub później ( dodatkowo w zależności od ilości chemii żywieniowej wprowadzanej do organizmu z jedzonkiem robionym im przez rodziców oraz głównym narkotykiem SŁODYCZOM) inne nie

John Bolec 9 godzin temu

@Zbyszek najgorsze z najgorszych to fast foody, kebaby, pizze, frytki…wszystko to co przypełzło z zachodu. Za mojego dzieciństwa nie było tylu grubasów co teraz, a te co były, były naprawdę chore, nie spasione od obżerania się byle gównem.

Zbyszek 5 godzin temu

@William Riker – USS enterprise D nie ma żadnego przeludnienia oprócz niektórych miast oczywiście i spokojnie sami się nie powybijamy, jak to nie dotyczy to szczepionek i leków? szczepionki to jedna z głównych perfidnych broni biologicznych, drugie to GMO, a co powiesz na syf na niebie i modyfikacje pogody ? bo globalnego ocieplenia nie ma, anomalie pogodowe są spowodowane właśnie tym ( też perfidnym skurwysyństwem) mam nadzieję, że w bogów będą się bawić do czasu

@William Riker – USS enterprise D dobre ha ha – jak to ktoś kiedyś napisał: PRAWDA będzie uznawana za kłamstwo, a kłamstwo za prawdę, lub kłamstwo powtarzane 100 czy 1000 razy ( od tego są media) będzie uznawane za prawdę – kończę bo wymiękłem i zdrowia życzę

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=0QtKbGwCt7A

Comments

 1. nanna says:

  Satysfakcję odczuwam ja, czyli prosta, wiejska kobieta, ponieważ komentarze pokazują ludzi wyraźnie odrywających się od motłochu – zastraszonego i uległego. Aż miło je czytać, bo zwykle to jest narzekanie i jęki, a nie po prostu zwykłe, posiadające moc „paszoł won”! na wszelkie próby odbierania ludziom ich osobistej wolności, czyli pozbawiania prawa do decydowania o własnym życiu i zdrowiu.

  Tak sobie siadłam przed domem i pomyślałam: a gdyby tak powróżyć sobie z fusów?
  Fusów nie mam, ale co to szkodzi, by jednak powróżyć?

  Wyszło mi na to, że jeżeli w czasie „odzyskania niepodległości” w 1918 roku nasze państwo było z nazwy suwerenne a w praktyce nie, to ktoś musiał wypełniać funkcję zarządcy nadrzędnego w II. RP.
  Jeżeli my, Polacy, w dwa lata po „odzyskaniu wolności” ruszyliśmy na Związek Radziecki

  – wyniszczony rewolucjami (1905r, 1917r)
  – I. wojną światową (1914-1918r)
  – natychmiast rozpętaną po tym wojną domową

  by mordować Rosjan osłabionych powyższymi katastrofami, to byliśmy niczym hieny cmentarne rzucające się na ofiarę by ją dobić.

  Nie jest z jakiegoś powodu powszechnie wiadomym, ale to prawda, że wsparcie w tej „wojnie z bolszewikami” w niczym nam nie zagrażającym,
  bo kiedy i jak i czym?!?
  „dawały” nam dwa kraje: ussa (głównie lotnictwem) i francja.

  Można więc z tych fusów wyczytać, że naszego interesu w napaści na ZSRR w roku 1920 nie było żadnego i nie z powodu jakiegoś zagrożenia ze strony Rosjan poszliśmy ich mordować i zmuszać Rosjan by nas zabijali.

  Dlaczego przemilcza się ten fakt „wsparcia” przez ussa i francję naszej wyprawy na „bolszewików”?

  No to patrzmy dalej w te fusy, bo wygląda interesująco.
  W 1989 roku „odzyskaliśmy” ponoć wolność ponownie. Co ciekawe, to przecież ZSRR był sojusznikiem „aliantów” w czasie II. wojny światowej i Polska w obecnych granicach powstała właśnie w wyniku porozumień owych „aliantów”, czyli zachodnich agresorów ze Związkiem Radzieckim, wciągniętym do II. światowej wojny zupełnie tak samo jak do I. wojny światowej.

  Ani Rosja carska ani ZSRR nie miało żadnego powodu ani wszczynać wojen ani uczestniczyć w wojnach w Europie.
  DOKŁADNIE TAK, JAK DZIŚ nie ma takich powodów Federacja Rosyjska!

  Od 1989 roku Polacy są poddawani masowej indoktrynacji, w wyniku której fakty są zastępowane kłamstwami.

  Jeżeli faktem było, iż ZSRR „przy pomocy zachodnich aliantów” pokonał hitlerowskie Niemcy, to dlaczego obecnie Polska, będąc pod wpływem zachodnich aliantów niszczy Pomniki Braterstwa Broni Żołnierzy Radzieckich i Polskich?!?

  Co takiego się stało w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, że mamy coś tak barbarzyńskiego u nas w kraju?

  Fusy pokazują dziwny obraz: Polska została ponownie poddana rozbiorom!

  Ale nie zostało podzielone terytorium w tym sensie co kiedyś, bo to byłoby mało „aliantom” przydatne.
  Więc przy ustalaniu traktatu rozbiorowego na przykład Niemcy maja otrzymać ziemie zrabowane niegdyś Słowianom i brutalnie zgermanizowane, czyli Śląsk Dolny i Górny, Pomorze oraz Mazury.
  Natomiast Francja – jak mówią fusy – przejęła dla siebie istotne gałęzie naszego przemysłu, na przykład telekomunikację i przemysł spożywczy.
  No a co miało by mieć z tego ussa?
  Patrzę w te fusy i widzę węża dusiciela numer osiemnaście.
  Czyli tresowanie Polaków do tego, by swoją akcję „walki z bolszewikiem” tym razem wykonali jak się zleceniodawca zachodni tego po nas spodziewa i nie nawiewali licząc na cuda nad wisłami.
  Wychodzi na to, że dokonano niewidzialnego rozbioru Polski więc nic dziwnego, że Polacy tego nie mogą zobaczyć. I to by tłumaczyło wypowiedź tyleż brutalną co szczerą polityka mówiącego o „teoretycznym państwie”.

  Ale wąż tu, wąż tam, a my możemy jak nam pasuje. Dokładnie tak samo jak z tymi szczepionkami.

  Indianie mówili ponoć, że człowiek posiada tyle wolności na ile jest jej wart.
  Istnieje bardzo wiele dróg prowadzących do celu. Niekonieczne trzeba zaraz łapać za buzdygan, bo można posłużyć się rozumem, a nie sama siłą fizyczną.
  My mamy to w genach, my wiemy jak to się robi tylko musimy to sobie po prostu przypomnieć.
  Może wróżenie z fusów nie jest jedynym sposobem na dostrzeżenie rzeczywistości takiej, jaka ona jest?
  Może wystarczy zwykła, elementarna uczciwość i samo się widzi?
  Czy jesteśmy dostatecznie silni, by znieść ciężar PRAWDY?
  Komentarze na temat przymusu szczepień są dowodem, że TAK.
  Więc JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PÓKI MY ŻYJEMY!

  (obecnie zamiast „póki” ma być śpiewane „kiedy”. Póki oznacza: tak długo, jak jesteśmy żywi, tak długo jak żyjemy. Sugeruje to walkę o przeżycie, o życie. Co oznacza owe „kiedy”? – czy ktoś ma koncept na ten temat?)

 2. nanna says:

  Ponoć „przypadki chodzą po ludziach”, ale przecież nie „po polityce”!

  Na dzień 11 listopada przewidywano wielkie świętowanie 100–lecia niepodległości.
  Miało to polegać na wielkich pochodach, z flagami, hymnem w nowej, poprawionej wersji i pikniku (czy czegoś w tym rodzaju) w ogrodzie prezydenckim.
  Brzmi fajnie, a mając w pamięci socjalistyczne pochody 1-Majowe, gdy tłumy szły ze szturmówkami, ale przecież i flagami biało-czerwonymi, człowiek myśli sobie, że to świętowanie jest takie proste; bo to i zabawy na wolnym powietrzu, i punkty gastronomiczne dobrze zaopatrzone oraz inne atrakcje.

  Ale tak już nie jest.

  Dziś świętowanie to duże ryzyko.
  Można dowolnie podpaść i to nie wiadomo komu, i ma się problemy. Można być nawet zaaresztowanym przebywając w miejscu, w jakim nie powinno się było przebywać, choć to mógł być tzw. przypadek.
  Łatwo nie jest. A jednak ludzie chcą świętować bez względu na wszystko!

  Sytuacja, jaką mamy dziś jest następująca:
  – jest tuż po wyborach, czyli nie do końca wyklarowane
  – „epidemia odry” i gotowość w „służbach zdrowia”
  – zapowiedziane lub tylko przewidywane demonstracje i kontrdemonstracje
  – manewry węża dusiciela w obsadzie międzynarodowej
  – słabujący policjanci na zwolnieniach lekarskich.

  To tak z grubsza, żeby nie wchodzić w detale.

  No i teraz: pochody niepodległościowe, które zamiast Naród jednoczyć atomizują go na przeróżne sposoby. Więc przewidywane są różne zamieszki, starcia i konflikty.
  W imię czego?
  W imię wolności. odzyskanej wolności.
  Po co komu taka wolność, w wyniku której można być pokieraszowanym, pobitym i zaaresztowanym – w najlepszym razie!
  Tego nie wie nikt, ale się przy takiej właśnie formie wolności upiera.

  Gdyby PiS wygrał wybory zgodnie z prognozami, to PiS miałby wszędzie większość, czyli to na PiSie spoczywała by odpowiedzialność za wszystko.
  Tymczasem PO nie mogło stracić jakoś swoich wpływów w administracji państwowej i teraz w razie co też będzie ponosić odpowiedzialność za ewentualne wydarzenia.
  Czy było to słabością PiSu czy może jego mądrym zagraniem? Można się domyślać dowolnie a i tak jest jak jest bez względu na to, czy o tym wiemy czy nie.

  Obecne maniebry ąnakońdy, czyli gada duszącego wybraną ofiarę, nie są przecież w przypadkowym terminie i na naszym terenie. No bo to jest tak, że mamy szczuplutką obsadkę wojskową własną, mamy niedomagających policjantów i mamy w perspektywie zadymy na rocznicowym pochodzie.

  Któż, ach! kto opanować mógłby patriotycznie rozszalałą gawiedź, jeżeli nie mogą nasze służby, bo skąpe liczebnie?
  Cóż, w takim przypadku sojusznik „zmuszony” byłby udzielić pomocy.
  Ale jak mogła by ona wyglądać? Wszak sojusznik, ten nasz dozgonny (do naszego zgonu?) przyjaciel, to wojska obce.
  Bo to tak nas przygotowują od lat patriotycznie, namawiają a to tak, a to inaczej, a my wciąż niegotowi do ataku na Wschód. A czas naszych przyjaciół nagli, pogania, bo im się grunt pod kopytami pali.

  Więc gdyby były zadymy, gdyby odpowiednio krew się lała, gdyby udało się wprowadzić ogólną panikę, no to wówczas konieczne przecież byłoby oddanie spraw w ręce doświadczonego przyjaciela, bo cóż my moglibyśmy nato? A jakie możliwości miałby ów przyjaciel? A no, wprowadzić np. stan wojenny, albo choć stan wyjątkowy, bo co to za sztuka mając gotowych do walki wojaków? Obcych, to by się z nami nie cyndolilli, lecz fachowo za twarz by chwycili a w razie co, to przecież nie podlegają pod polską jurysdykcję, więc swoboda działania zapewniona. Czyli działanie byłoby skuteczne.

  Nieudolny rząd, nie radzący sobie z sytuacją, zostałby odsunięty bądź tymczasowo bądź bezterminowo od władzy i kto wie, czy nie byłoby konieczne zainstalować osób bardziej skutecznych w sprawowaniu funkcji rządowych?

  Ten obecny rząd w Polsce wydaje się jednak mało skuteczny. No bo to z jednej strony przywódcy partyjni wyłgali się od uczestnictwa w obchodach publicznych, czyli nie są chętni firmować swoimi osobami nieuniknionego, ale za to powszechnego mordobicia. Za co tym przywódcom partyjnym chwała, bo jest to działanie jak najbardziej pro polskie.

  Z drugiej strony prezydent naszej stolicy nie udziela zezwolenia na takie pochody i zgromadzenia, czym wywołuje ataki nienawiści nienawistników nie rozumiejących, że ta pani tym razem chce uratować im zdrowie a kto wie, czy i nie życie.

  No a z trzeciej strony to jest sojusznicze wojsko, czekające na rozkazy przebywając na manewrach.
  Więc czyżby zamach majowy w listopadzie?
  Niemożliwe!
  Tak nam dopomóż Bóg!

  Gdyby tylko prowokatorzy poszli maszerować z flagami, natomiast ludzie świętowali by 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę zwyczajnie w domach, przy setce czystej pod galaretę z nóg, a wywieszona na balkonie flaga powiewała by dumnie na wietrze, to świętowanie niepodległości by się udało, wszyscy byliby zadowoleni. Chętni do mordobicia zmuszeni byliby wzajemnie okładać się gębach w czasie marszu na wolnym powietrzu, wojska sojusznicze załatwiały by te sprawy niejako między swoimi i wszystko miało by swoją prawidłowość.

  Tu przytoczę taką opowieść:
  Był sobie w Chinach trener, który uczył koguty walki. Pewnego razu przebywał w tej okolicy król i przyniósł temu trenerowi swoje koguty, by ten nauczył je walczyć.
  Gdy po miesiącu król przyjechał po koguty był zdziwiony, że one były bardzo spokojne i w ogóle nic nie robiły.
  Więc król zapytał trenera: „ a cóż ty zrobiłeś z moimi kogutami? One wcale nie są chętne do walki, one w ogóle nic nie robią! Jakże będą one uczestniczyć w walkach? Będą walki kogutów, na których one muszą pokazać swoją siłę i jak one tam się zachowają?”
  Trener odpowiedział:
  „Proszę je wziąć i o nic się nie martwić”.
  Więc król je wziął i zaniósł na arenę walk, do innych kogutów. Jego dwa koguty stały luzacko na boku obserwując tylko, w czasie gdy inne koguty rzuciły się na siebie walcząc, zadając sobie rany i ból.
  Inne koguty były zaskoczone postawą tych dwóch, uważały je za tak potężne, że z nimi nie walczyły i pouciekały ze strachu.
  – – –
  „Miłość, o której mówię – Boża Miłość – uczyni was nie tylko silnymi, ale także dynamicznymi. To jest największa, oświecająca Siła, jaką tylko można sobie wyobrazić. Tylko wówczas, gdy ta Miłość otoczona jest przez struktury niesubtelne, jest ona stracona, wygląda to tak, jakby się było słabym i w kajdanach. Ale teraz jest czas, w którym ta dynamiczna Siła Miłości może przezwyciężyć wszelkie siły zła”.
  Z tekstu
  https://www.amruta.org/1973/08/28/shri-krishna-puja-mumbai-1973/

 3. nanna says:

  Gdzieś to trzeba napisać, ale gdzie?
  Proszę wybaczyć, dam jeszcze tu.
  Miałam dziś już nic nie pisać, bo to i wieczór, i trochę już napisałam.
  ALE NIE MOGĘ ZDZIERŻYĆ!!!!!!!!!! Bo to woła o pomstę do nieba!!!!!!!

  Na zdf info od 20.15h do 21.00h leci program dokumentalny „Ausgebeutet und misshandelt – Grossbritanniens neue Sklaven” (wykorzystani i sponiewierani – brytfanńscy nowi niewolnicy).

  Szacują, że takich niewolników jest w brytfanni ok. 13 tysięcy.
  Ludzie ci są różnie werbowani, głównie w miejscach, do których przychodzą głodni bezrobotni, bo jest tam darmowa zupka.
  NIC NIE ZMYŚLAM!
  Wabią tych ludzi pracą i trzema posiłkami dziennie.
  Potem, już na miejscu nie ma praktycznie odwrotu, ludziom zabierają dokumenty i telefony, golą głowy na całkiem łyso i zostawiają im ich osobiste ubrania tylko te, co mają na sobie.

  Ludzie ci są kwaterowani w zużytych przyczepach kempingowych i pracują po 14 godzin dziennie.
  W brytfanni uchwalono w 2001 (?) roku ustawę przeciw niewolnictwu. To dało możliwość działania brytolskiej administracji, bo przedtem to nie było nawet możliwe ścigać niewolnictwo z urzędu.

  Namierzyli takich okonorów – takie nazwisko – którzy mieli liczne skupiska niewolników rozmieszczone na rozległym terenie. Było w takim skupisku ok. 20 – 30 przyczep kempingowych, woda do mycia tylko na zewnątrz w jednym kranie, także w zimie; woda oczywiście tylko zimna.

  Była jedna toaleta, ale nieczynna. Ludzie przeskakiwali przez płot – napiszę jak powiedział jeden z niewolników wyzwolonych przez policję – żeby się wysrać, ale nie było czym wytrzeć tyłka, no to tak chodzili śmierdząc i mając stany zapalne odbytu z powodu nie usuniętych ekskrementów.

  Ci zniewoleni ludzie byli wygłodzeni, brudni do niewyobrażalnych rozmiarów. Wielu było chorych.
  Nie mogli ci ludzie uciec, ponieważ te okonory dopadały ich wszędzie. Gdy jeden chłopiec, siedemnastoletni, uciekł któregoś razu w nocy, to potrącił go samochód i chłopiec został zawieziony do szpitala. Ale już na drugi dzień znalazły go tam okonory i zabrały do tych przyczep kempingowych. Tam go okonor skatował.
  Inny niewolnik opowiadał, że dla tych okonorów pracował 30 lat!!!

  Niewolnikami u takich okonorów są także obcokrajowcy, nie tylko bezrobotni Anglicy, a więc i naszych ludzi, POLAKÓW też mógł spotkać taki los.

  Gby policja angielska weszła na posiadłość okonorów, zobaczyła dom, a raczej pałac urządzony z niesłychanym przepychem.
  Zaaresztowali tego okonora i jego żonę, i kogoś tam jeszcze.
  Na policji – ponieważ mają tam demokrację i przestrzegają praw człowieka – przesłuchiwali tego okonora tak, jak u nas przesłuchuje się świadków zdarzenia.
  Nie obejrzałam tego do końca, tak coś do połowy, bo to ponad moje siły.

  Kto Ojczyźnie służy sam sobie służy, bo w niej jego wszystko dobro się zamyka.
  Nie wiem już, kto to powiedział, ale chcę tym podkreślić, iż wszędzie na obczyźnie czyhają na człowieka takie niebezpieczeństwa i najlepiej jest żyć we własnym kraju.

  W latach osiemdziesiątych Polki, które przyjechały do Austrii w ciemno, były wyłapywane przez sutenerów, którzy mamili je „pracą” i potem były one więzione, bite, gwałcone zbiorowo, szprycowane narkotykami i musiały obsługiwać po kilkunastu zboczonych, austriackich napaleńców. Zabierano im paszporty i wszystkie pieniądze, więc kobiety te były bez szans by się uwolnić.

  Nie wierzę, że polska ambasada o tym nie wiedziała.

  Ale to były te właśnie lata osiemdziesiąte, gdy likwidowana była istniejąca w Polsce administracja i gdy ludzie nie byli pewni jutra czy to z powodu likwidacji zakładu pracy czy z innego. Cała struktura została zachwiana i była wolna amerykanka. Dlatego wiele osób wyjeżdżało za granicę. Czy władze Austrii nie wiedziały o tym, że Polacy są wykorzystywani w pracy na czarno? Czy władze Austrii nie wiedziały, że Polki były zwabiane do burdeli i tam więzione? – z całą pewnością władze austriackie o tym wiedziały i to tolerowały!

  Tak samo jak o niewolnikach różnych okonorów w brytfanii władze brytolskie musiały wiedzieć!!! Można takie sprawy ignorować, ale nie jest możliwe o nich nie wiedzieć.

  Polacy powinni przestać się kłócić i zacząć współpracować, czy to u nas czy za granicami. Wówczas przynajmniej my nie dołożymy do tego nieszczęścia.

  Upodlenie i nędza tych zniewolonych ludzi bardzo mnie poruszyła.
  Napiję się nerwosolu, bo inaczej będę przeżywać to jeszcze długo.
  Na koniec dobrze byłoby napisać coś pozytywnego. Ale co?
  Boże, zmiłuj się nad nami…

Wypowiedz się