Topowy Bankier UJAWNIA – Światem Rządzi Satanistyczny Spisek

„Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.” Marshall McLuhan

Prezentujemy bardzo interesujące nagranie bankiera wtajemniczonego w funkcjonowanie światowych finansów, w tym pieniądza, na najwyższym poziomie.

Zarówno jego wypowiedź jak i dobry komentarz prowadzącego, w prosty i jasny sposób dla przeciętnego widza, objaśniają mechanizm obecnego pieniądza, który pozwala kilku do kilkunastu  ludziom rządzić obecnym światem. Prezydenci, premierzy i inni rządzący są jedynie marionetkami, spełniającymi rolę buforowych „zderzaków” wobec społeczeństw.

Potwierdzamy, że mechanizm globalnego pieniądza i finansów funkcjonuje tak jak zaprezentowano w nagraniu. Na naszej stronie jest dużo tekstów o obecnym systemie finansowym i pieniądzu, a kilku z członków naszego Klubu zajmuje się tym zagadnieniem co najmniej od kilkunastu lat. Część tekstów na linkach przytaczamy na końcu.

Natomiast stwierdzenie, że światem rządzą sataniści może dla wielu wydawać się niemożliwe, zgodnie z przytoczoną na wstępie myślą Marshalla McLuhana, ale w internecie jest już bardzo dużo materiałów na ten temat i ich ilość szybko rośnie.

Przytaczamy poniżej szereg artykułów związanych z tym tematem i dedykujemy końcowy mem dla tych, którzy uważają to za „spiskowe teorie”, który to knebel został wymyślony przez CIA po zabójstwie prezydenta Kennedego do zdyskredytowania tych, którzy twierdzili że to był zorganizowany spisek, a nie jedna osoba winna !!!.

 

https://www.youtube.com/watch?v=y-EC0-Zy3qA&t=611s

 

Na podsumowanie kilka „złotych myśli” w tych tematach :

  • Kenneth Galbraith – laureat nagrody Nobla z ekonomii: „Proces przez który powstaje pieniądz jest tak prosty, że ludzki umysł go odrzuca. Naprawdę nie ma potrzeby posiadania więcej, niż się potrzebuje. W gospodarce jest tak, że nie możesz handlować pracownikami, ale możesz ich dzierżawić. Po angielsku: Job – to praca dla pieniędzy; work – to praca, którą robisz bo lubisz, albo jesteś w tym dobry.”
  • Maurice Allais, profesor ekonomii i laureat nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii w 1988 roku, napisał w swej książce „Les Conditions Monetaires d’une Economie de Marche” („Monetarne uwarunkowania rynku ekonomicznego”, str.2): „W istocie, obecny sposób tworzenia pieniądza z niczego przez system bankowy jest, nie waham się tego powiedzieć, aby pomóc ludziom wyraźnie uzmysłowić sobie, o co tu chodzi, podobny do wytwarzania pieniędzy przez fałszerzy, tak słusznie potępianego przez prawo. Mówiąc konkretnie, daje te same rezultaty”.
  • Lew Tołstoj: „Pieniądz to nowa forma niewolnictwa, odróżniająca się od starej tym, że jest niepersonalna – że nie ma relacji międzyludzkiej pomiędzy panem i niewolnikiem.”
  • Św. Tomasz z Akwinu: „Pieniądze wynaleziono głównie dla ułatwienia wymiany, i dlatego właściwym i głównym użyciem jest ich zużycie, czyli wydanie przy wymianie rzeczy. Dlatego samo przez się jest niedozwolone brać zapłatę za użycie pieniędzy, a na tym polega lichwa.”
  • Clifford Hugh Douglas założyciel szkoły Kredytu Społecznego: „Władza pieniądza nie chce i nigdy nie chciała ulepszenia systemu pieniężnego. Tarcia społeczne, wojny i sabotaż to jest dokładnie to, czego ona chce.”
  • Henry Ford twórca koncernu Forda ( nazwanego tak od jego nazwiska) sprzed blisko wieku temu: „Jeżeli ludzie w kraju rozumieliby naszą bankowość i system monetarny, wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchłaby rewolucja”.

Na szczęście świadomość w tym temacie szybko się zmienia i nadchodzi rewolucja, która zlikwiduje ten kosmiczny przekręt.

PS. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie w tym globalnym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz mechanizmu pieniądza, w tym finansów, kredytów oraz satanistycznej światowej władzy. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?

Pedofilski krąg we władzach: Pizzagate – 2

Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?

Zeitgeist Addendum – czyli jak globalna mafia finansowa zniewoliła świat za pomocą pieniądza i… Projekt Venus

Synagoga Szatana: tajna historia żydowskiej dominacji świata cz. V – ostatnia

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/czy-satanizm-jest-promowany-jako-jedyna-swiatowa-religia-xxi-wieku/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/niepokojace-zmiany-satanizm-rosnie-w-sile-a-publicznosc-sie-cieszy/  

Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach

Brutalna rzeczywistość? Czy iluzja „teorii spiskowych”? – nie tylko w USA i Polsce.

Lista Rothschilda i powiązania 

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/geszeft-wszechczasow-a-plany-ludobojstwa-planetarnego/

Depopulacja ludności świata, w tym Polski. (Część II.)

Zachód – balansując na krawędzi fundamentalnych zmian

Dr Rauni-Leena Kilde: JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU

Odnośnie mechanizmu pieniądza i finansów oraz jak to zmienić:

Czy Prawo i Sprawiedliwość zamierza wzmocnić grabież kredytową Polaków ? Uwagi do ustawy o kredycie hipotecznym i nadzorze…

II skarga Wojciecha Sawickiego na kolejny Rząd RP do Komisji Europejskiej w związku z zalegalizowaniem grabieży kredytowej Polaków w Polsce

„Kreatywna księgowość” w bankowości jest legalna od 2008 r. !!!

Lichwiarze u bram, a encyklika Benedykta XIV o lichwie i innych nieuczciwych zyskach oraz historia lichwy

Świat tonie w długach. Polski dług to tylko ułamek puli sięgającej 260 bilionów złotych

Eliminacja gotówki – część większego planu?

Kapitalizm i pieniądz odsetkowy, a spółdzielczość i pieniądz barterowy

Jacek Andrzej Rossakiewicz – W stronę DEMOKRACJI FINANSOWEJ – ku nowej, rzetelnej ekonomii

Jacek Andrzej Rossakiewicz EKONOMIA I SZTUKA GOSPODAROWANIA. O PIĘKNIE W EKONOMII. Zależności przemyślane na nowo i od początku.

Jacek Andrzej Rossakiewicz – NACJONALIZACJA PIENIĘDZY- walka o suwerenność monetarną

II Kongres Lokalnej Waluty w Hadze

Systemy finansowe dyskusja

Zasady anulowania długów

Demokracja finansowa i Konstytucja R.P.

Ekonomia pozytywna

Zmiana sposobu emisji pieniądza

Suwerenność Narodu i emisja pieniądza

dr Krzysztof Lachowski: Rozproszenie pieniądza i własności jako podstawa budowy III drogi rozwoju

Jacek Rossakiewicz – W jaki sposób trzeba zmienić system bankowy w Polsce.

Własność wspólnotowa i pieniądz wspólnotowy jako podstawa budowy społeczeństwa obywatelskiego

Dominujące, a pożądane wartości i warunki w budowie społeczeństwa obywatelskiego

Krzysztof Lachowski: Zarys koncepcji ekonomii obywatelskiej i nowego ustroju

Duchowość, ekonomia, przemiany

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej i „świątobliwej” „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować ( i drukować oraz upowszechniać dopóki czynny jest internet) … i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się