Tajna historia planety Ziemia od 2000 do 2018 roku

Przygotowując się do ostatecznej jesiennej ofensywy, która ostatecznie obali kabała chazarskiej mafii, nadszedł czas, aby spojrzeć na całość dla zrozumienia dlaczego tajna bitwa o planetę Ziemia szalała przez te wszystkie lata.

Najlepszym miejscem do rozpoczęcia są nadal amerykańskie wybory z roku 2000, które były zamachem stanu przeciwko amerykańskiej demokracji, co zapoczątkowało nazistowską Czwartą Rzeszę kierowaną przez Fuhrera George’a Busha, Sr.

Wybory miały miejsce między dwiema zachodnimi tajnymi frakcjami rządowymi:  Frakcją 1 – naziści, którzy chcieli zabić 90% ludzkości, aby “ocalić środowisko“; i Frakcja 2 – frakcja globalnego ocieplenia, która powiedziała, że ​​można to osiągnąć, wykorzystując “globalne ocieplenie” jako pretekst do narzucenia podatku węglowego i rządu światowego.

Naziści wygrali, wykorzystując oszustwa, morderstwa i groźby śmierci, aby sterroryzować amerykański establishment w celu przekazania władzy.  Potem nastąpiły bardzo prawdziwe próby zamordowania 90% ludzkości.

Nazistowski reżim George’a Busha Juniora rozpoczął rozprzestrzenianie broni biologicznej, takiej jak SARS, przystosowane do użycia jako broni, ptasiej grypy, eboli, itp., aby zniszczyć większość ludzkości.

W tym samym czasie stworzyli kryzysy głodu w 33 krajach, płacąc rolnikom pieniądze za uprawę “biopaliwa” zamiast żywności.

Próbowali także wielokrotnie rozpocząć nuklearną wojnę światową z wykorzystaniem Iranu, Syrii, Korei Północnej i innych punktów zapalnych.  Ważne jest, aby o tym pamiętać i nigdy za dużo powtarzania o tym: ci ludzie próbowali zabić was i wasze rodziny i wciąż próbują to zrobić.

Przechodząc do tajnych azjatyckich stowarzyszeń. Dowiedzieli się oni o nazistowskich planach zamordowania 90% ludzkości poprzez skuteczne podsłuchiwanie ich tajnych spotkań, w szczególności zgromadzeń w Bohemian Grove, Kalifornia.

W 2003 r. rozprzestrzenianie się SARS- broni biologicznej zaprojektowanej specjalnie do atakowania tylko Azjatów było ich rzeczywistym wezwaniem do broni.

Doprowadziło to do rozłamu między podziemnymi azjatyckimi grupami handlującymi heroiną i amfetaminą oraz ich byłymi nazistowskimi sojusznikami zajmującymi się kokainą i marihuaną.  Naziści przewidzieli jednak ten rozłam, przenosząc operacje związane z heroiną z Azji Wschodniej do Afganistanu w latach 2001-2002.

Naziści, jak opisali w swoim raporcie “Projekt na nowy amerykański wiek“, próbowali także umocnić swoją kontrolę nad światem zajmując się polami naftowymi w Iraku i Azji Środkowej i wykorzystując groźbę odcięcia ropy, aby utrzymać Azję pod kontrolą.

Azjaci zareagowali grożąc zamordowaniem czołowych przywódców zachodniego tajnego rządu.  W szczególności dotyczyły one osób, które były członkami wszystkich trzech następujących grup:  Bilderberg (europejscy kabaliści), Rady Stosunków Zagranicznych (amerykańscy kabaliści) i Komisji Trójstronnej (japońscy zdrajcy i ich władcy).

Azjaci szukali także zachodnich sojuszników przeciwko nazistom. Zauważyli, że zachodnia frakcja walczyła z rozpaczą o ujawnienie i zniszczenie ludobójczych planów nazistów. Można to zobaczyć na przykład w odcinku “The Simpsons” z 1997 r., który zawiera książkę zatytułowaną Ciekawy George i Wirus Ebola. “Ciekawy George“, oczywiście, odnosi się do George’a Busha, Sr.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2786966/How-The-Simpsons-predicted-US-Ebola-outbreak-1997-Episode-shows-Marge-offering-sick-Bart-children-s-book-Curious-George-Ebola-Virus.html

Była też reporterka BBC stojąca przed nienaruszonym budynkiem World Trade Center 7, mówiąc, że się zawalił.

https://youtu.be/677i43QfYpQ

Azjaci utworzyli grupę zachodnich sojuszników, którzy stali się tak zwaną Organizacją Białego Smoka (WDS).  Do tej grupy należą wyższe rangą osoby w Pentagonie, CIA, rosyjskim FSB, brytyjskiej rodzinie królewskiej, Masonerii, watykańskiej Loży P2 itp.

Grupa ta podjęła próbę doprowadzenia do bankructwa Stanów Zjednoczonych w 2008 roku za pomocą zaprojektowanego szoku Lehmana jako sposobu na doprowadzenie do bankructwa amerykańskiego tajnego państwa- mafii chazarskiej w USA.

Amerykanom powiedziano, że nie byli już w stanie kupić towarów od reszty świat na kredyt.  Dlatego deficyt w handlu USA wzrósł z ponad 696 mld USD w 2008 r. do 381 mld USD w 2009 r. po wstrząsie banku Lehmana.

https://tradingeconomics.com/united-states/balance-of-trade

Próba doprowadzenia do bankructwa amerykańskiego Tajnego Państwa również by się udała, gdyby nie fakt, że USA zmusiły bliskowschodnie państwa-klientów do obniżenia cen ropy, którą sprzedały do ​​USA, a Chińczycy zostali oszukani wspierając komunistycznego agenta Baracka Obamy i finansując jego reżim.  Dopiero później zdali sobie sprawę, że był tylko niewolnikiem Bushów/ Clintonów/Rockefellerów.

Również w tym czasie, w serii epizodów nigdy wcześniej nie ujawnionych publicznie, odręczne listy zostały wysłane przez WDS do chińskiego Biura Politycznego, Watykanu i brytyjskiej monarchii, w których poproszono ich o pomoc w powstrzymaniu ludobójczej frakcji.

Rezultatem było usunięcie przeklętego papieża (Benedykta XVI) i abdykacji królowej Holandii, króla Hiszpanii, króla Belgii itd. Był to początek czystki zachodnich rządów, która rozprzestrzenia się od tego czasu.

Inną widoczną oznaką zmiany była decyzja Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Szwajcarii itd. o przystąpieniu do kierowanego przez Chiny AIIB.  W wyniku tych listów, zdominowany przez Europę Komitet 300 osób zatwierdził także wypłatę ponad 5 bilionów dolarów na chiński plan infrastruktury OBOR.

Drugim widocznym rezultatem było podpisanie przez 195 państw narodowych Porozumień Paryskich w grudniu 2015 r. Frakcja Globalnego ocieplenia założyła, że ​​było to całkowite zwycięstwo ich frakcji.

Jednak w tym momencie gnostyczni Iluminaci i członkowie rodziny Rothschildów stworzyli niezwykły sojusz, aby zapewnić wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych.  W związku z tym 8 listopada 2016 r. Sekretarz Stanu USA, John Kerry został wezwany do bazy poza siecią na Antarktydzie i został poinformowany, że Hillary Clinton (Rockefeller) nie zostanie wybrana na prezydenta USA.

Ponadto w noc wyborczą odbyły się bitwy między siłami specjalnymi w gigantycznej bazie podziemnej pod lotniskiem Denver, które pozwoliły amerykańskim wojskowym sponsorom Trumpa na odebranie Hillary maszyny fałszującej wybory.

To był pierwszy raz od czasu wyboru prezydenta Ronalda Reagana w latach 80-tych, kiedy prezydentura Stanów Zjednoczonych wypadła z rąk przestępczej rodziny Clinton/Bush/Rockefeller.

W rezultacie ludobójcza frakcja w amerykańskim kompleksie wojskowo-przemysłowym została zastąpiona przez grupę “America First“(Po pierwsze Ameryka).  Ta grupa walczy obecnie z frakcją Globalnego Ocieplenia.  Dlatego Trump ogłosił, że Stany Zjednoczone opuszczają Porozumienia Paryskie.

Tajne negocjacje między amerykańskim wojskiem a Rosją również miały miejsce przed wyborami Trumpa, według źródła zaangażowanego w te negocjacje. 

W rezultacie osiągnięto tajną umowę, w której Rosjanie mieli uzyskać znacznie większy wpływ na Europę Zachodnią i Bliski Wschód na zachód od rzeki Eufrat.  Chodziło o to, by w zasadzie zaoferować Rosjanom Europę, w zamian za militarny sojusz między Rosją a USA w celu przeciwdziałania Chinom, zgodnie ze źródłami zaangażowanymi w te negocjacje.

Jednak Rosjanie są w pełni świadomi, że mają decydujący głos i zamierzają wykorzystać to do stworzenia bardziej sprawiedliwego, wielobiegunowego systemu światowego, zgodnie z rosyjskimi źródłami FSB. 

Nauczyli się też z doświadczenia, aby ​​nie ufać Amerykanom, ponieważ mają historię mówienia partnerom negocjacyjnym tego co chcą usłyszeć, a następnie zdradzają ich później, zauważają źródła.

Tej jesieni będzie więcej negocjacji z tajnymi stowarzyszeniami azjatyckimi, Rosjanami i amerykańskim kompleksem wojskowo-przemysłowym. Celem będzie wymuszenie ostatecznego kapitulacji mafii chazarskiej.  Będą również negocjacje w sprawie alternatywy dla Porozumień Paryskich jako sposobu na reorganizację światowego autorytetu podejmowania decyzji finansowych, aby odzwierciedlić współczesną rzeczywistość.

Aby reorganizacja zakończyła się sukcesem, kluczowym krajem, który teraz należy uwzględnić, są Indie.  Indie mają populację porównywalną z Chinami (1,34 miliarda versus 1,41 miliarda), ale znacznie młodszą.  Według Wikipedii “ponad 50% ludności Indii jest poniżej 25 roku życia. Natomiast mniej niż 25% populacji Chin ma mniej niż 25 lat.” Tak więc, podczas gdy populacja Chin gwałtownie się starzeje i wkrótce zacznie się kurczyć Indie są młode i rosną.

Ponadto, pod rządami premiera Narendry Modi, Indie mają teraz właściwe zarządzanie gospodarką i doświadczają szybkiego wzrostu gospodarczego.  Jasne jest zatem, że znaczenie Indii rośnie i będzie rywalizować, a nawet przewyższy wzrost Chin, jeśli obecne tendencje będą się utrzymywać.

Jednak Porozumienia Paryskie – które miały dotyczyć emisji dwutlenku węgla, ale faktycznie dotyczyły kontroli procentowej systemu finansowego – dały 29,4% prawa głosu Chinom i tylko 6,8% Indiom.

Jeśli spojrzeć na to, to nic dziwnego, że Indie czują się nieco urażone i niechętnie oddają dominującą światową rolę finansową Chinom lub uczestniczą w chińskim projekcie OBOR.  Oczywiście każde porozumienie w sprawie nowego podziału praw głosu w kwestii światowych finansów będzie musiało być lepsze dla Indii, niż dały to Porozumienia Paryskie.

Dlatego właśnie prowadzone są obecnie tajne negocjacje mające na celu zaoferowanie Indiom światowej roli, która bardziej odzwierciedla rzeczywistość gospodarczą i demograficzną.  Jeśli te rozmowy pójdą dobrze, długo oczekiwane ogłoszenie nowego światowego systemu finansowego może w końcu stać się możliwe.  Nie chcemy podawać konkretnych terminów, ale jeśli jesienne negocjacje przebiegną pomyślnie, możliwe jest ogłoszenie w 2019 lub 2020 roku.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society raport z 30 lipca 2018

Polskie źródło: https://meditation539.com/2018/08/02/benjamin-fulford-tajna-historia-planety-ziemia-od-2000-do-2018-roku/

Źródło ang: https://benjaminfulford.net/2018/07/30/the-secret-history-of-the-planet-earth-from-2000-to-2018/

Wypowiedz się