Netanjahu wezwany do Chin

Netanjahu demonstruje jak oślepić palestyńskie dziecko? (Redaktor)

Czyszczenie „Kabały” zaczyna się w Wielkiej Brytanii, a co z USA?

Jeden z czołowych terrorystów na świecie, masowy morderca Benjamin Netanyahu z Izraela został wezwany do Chin, gdzie będzie poddany konfrontacji z dowodami jego udziału w nuklearnym ataku terrorystycznym i tsunami, na Japonię w dniu 11 marca 2011 r., jak wynika z chińskich źródeł rządowych .

Dowodem jest nagrana na taśmę telefoniczna rozmowa z ówczesnym premierem Japonii Naoto Kan, w której Netanjahu groził zniszczeniem wszystkich japońskich reaktorów atomowych, jeśli Kan nie nakaże japońskiemu rządowi spisania jego kapitału w amerykańskim długu publicznym, jak twierdzi japoński wywiad wojskowy. W zamian za zamiatanie tego problemu pod dywan, sojusz państw BRICS, z udziałem 180 państw, będzie wymagał zakończenia wszystkich dalszych wojennych zmagań na Bliskim Wschodzie.

Izraelska eksplozja bomby atomowej w bunkrze bombowym przeciwko Syrii tuż przed odjazdem Netanjahu była daremnym gestem buntu, gdy rozpętało się ogólnoświatowe prześladowanie sabatowej, satanistycznej mafii.

W podobnym postępowaniu brytyjska policja i komisja kryminalna wszczęły śledztwo w sprawie policji w dolinie Tamizy, w szczególności Sary Thornton, dotyczącej, między innymi, zabójstwa specjalisty ds. broni biologicznej dr Davida Kelly’ego. Jest to część szerszego śledztwa policyjnego w sprawie „kabały”, która oszukawszy rząd Wielkiej Brytanii, wciągnęła go udziału w inwazji na Irak.

Szefowie MI5 londyńskiego oddziału policji w londyńskim Metropolitan Counter i brytyjskich sił specjalnych opuścili swoje stanowiska, zgodnie ze źródłem MI5 (brytyjska służba bezpieczeństwa). Zgodnie z tym źródłem, kilku dziennikarzy również zostało aresztowanych. Wielu świadków okoliczności (wojskowych) przybywa by wesprzeć, zdając sobie sprawę, że brytyjska policja działa w wielu przypadkach poza prawidłowymi procedurami, zgodnie ze źródłem MI5. Źródło podało też: „Nacisk zostanie położony na wewnętrzne dochodzenia w sprawie korupcji w policji i służbie cywilnej”.

Sekretarz gabinetu, sir Jeremy Heywood, szef służby cywilnej, również spodziewa się, że jego stanowisko objęte będzie ścisłą kontrolą. Premier Tony Blair był już badany i zasadniczo śpiewał jak kanarek. Blair już sugerował, że wielu przywódców UE przyjmowało łapówki w zamian za umożliwienie Związkowi Radzieckiemu modelowanie UE, by stopniowo przywłaszczała sobie władzę nad suwerennością europejskich państw narodowych.

Jest to oczywiście wstęp do dochodzeń, które w końcu doprowadzą do sprawiedliwości sprawców ataku terrorystycznego z 11 września 2001 r. i kontroli umysłów w Stanach Zjednoczonych. Koła sprawiedliwości toczą się w kierunku George’a Busha, juniora, Donalda Rumsfelda, Paula Wolfowitza, Franka Carlucciego, Michaela Chertoffa i całej faszystowskiej kabały, która przejęła kontrolę nad USA po sfałszowanych wyborach z roku 2000, według patriotycznych źródeł CIA i Pentagonu.

Pozostaje pytanie, jak daleko w dół do króliczej dziury dojdzie całe to ściganie sprawców 11/09/2001, 11/03/2011 i związanych z nimi wydarzeń. Problem koncentruje się na samym szczycie, a wojskowym i organom ścigania bardzo trudno jest stosować się do poleceń z góry, gdy podejmuje się działania przeciwko swoim „przełożonym”.

Kiedy masz sąd najwyższy, który został zastraszony i nagięty do uległości, Kongres i Senat, które zostały w większości skorumpowane, i prezydenta, który jest marionetką, a potem prowadzisz przeciwko nim staranne postępowanie, nie jest realistyczną opcją radzenie sobie z kryminalnym, faszystowskim przejęciem Stanów Zjednoczonych.

Rozumiem, że wspólni szefowie sztabu Pentagonu są najlepszą nadzieją na przywrócenie Republiki Amerykańskiej i uwolnienie Amerykanów. Muszą zrozumieć, że to nie będzie żadna rozprawa sądowa, która rozwiąże problem.

Jeśli naród amerykański ma zostać uwolniony, wojsko musi tymczasowo przejąć kluczowe centra władzy. Muszą wysłać wojsko, aby zająć następujące miejsca: zarządy oddziałowe Banku Rezerwy Federalnej, instytucje finansowe „zbyt duże, aby upaść”, Kongres, Senat, Biały Dom, Sąd Najwyższy, Departament Sprawiedliwości, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego , FBI, CIA, NSA, główne firmy medialne i Rady Stosunków Zagranicznych.

Gdy to się stanie, dość łatwo będzie ustalić, kto jest częścią faszystowskiej kabały: podążaj za pieniędzmi. Każdy, kto żyje ponad stan i nie może wyjaśnić źródła pieniędzy, powinien zostać zawieszony w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie.

Istnieje również potrzeba usunięcia wszystkich podwójnych obywateli USA / Izraela z jakichkolwiek urzędów państwowych. Podwójna lojalność i usługi dla twojego rządu nie pasują do siebie.

Faceci z Pentagonu słusznie wskazują na lekcję historii, że wojsko nie jest dobre do sprawowaniu rządów, i jest to przyczyna, dla której nie podjęły jeszcze działań. To prawda, ale wojsko bardzo dobrze przywraca ład i wraca do koszar.

Wojsko szczyci się tym, że nigdy nie ingerowało w rządzenie od czasu założenia Stanów Zjednoczonych. Muszą jednak zdawać sobie sprawę, że nigdy wcześniej w historii Stanów Zjednoczonych kraj nie został ukradkiem przejęty przez obcą władzę.

To oczywiście prowadzi nas z powrotem do Izraela. Izrael został założony przez żydów, którzy zamordowali innych żydów, aby zmusić ich do opuszczenia swojej europejskiej ojczyzny w ramach kryminalnie obłąkanego projektu, który miał na celu wypełnienie starożytnych proroctw biblijnych.

Wydaje się to zbyt daleko idące dla nas, normalnych ludzi, byśmy mogli to pojąć, ale historia wyjaśnia, że właśnie to się dzieje. Dlatego nie ma rozwiązania kwestii palestyńskiej pomimo ponad 5 dekad „pokojowych negocjacji”. Ci ludzie nie chcą pokoju, chcą przejąć cały Bliski Wschód, aby uruchomić swój planowany Armageddon.

Wszystkie, jak się wydaje, dowody są przytłaczające, że ta kryminalnie szalona, okultystyczna kabała próbuje pokonać połowę świata przeciwko drugiej połowie (Gogowi i Magogowi), aby pozabijali się nawzajem i pozostawili im same niedobitki, by je zniewolili.

Po zakończeniu II wojny światowej próbowali przez dziesięciolecia zdobyć blok „sowiecki” i blok „kapitalistyczny”, by się nawzajem pozabijały. W tym stuleciu próbowali podziurawić G7 przeciwko Szanghajskiej Radzie Współpracy w totalnej wojnie.

Niedawno próbowali także zmusić Chiny i Japonię do walki przeciwko Korei Północnej lub kilku malutkim wyspom. A teraz poszli i zbombardowali Syrię, w jeszcze jednym zabiegu, by rozpocząć trzecią wojnę światową. Władztwo tych szaleńców musi się skończyć.

Ludzkość chce pokojowego rozwoju, aby zwiększyć zdrowie, długowieczność i szczęście w harmonii z naturą. Chcemy również odkrywać i zasiedlać inne części wszechświata. Żadna zdrowa na umyśle pozaziemska rasa nie pozwoliłaby nam zejść z tej planety tak długo, jak rządzić nami będą drapieżni, ludobójczy gangsterzy.

Wiemy, gdzie są i wiemy, kim są. Proszę, idźcie po nich.

Autor: Benjamin Fulford; 9 maja 2013 r

http://benjaminfulford.net

Benjamin Fulford jest niezależnym dziennikarzem mieszkającym w Tokio w Japonii. Opublikował ponad 30 książek, w tym bestsellerów, po japońsku. Zanim został niezależnym pracownikiem, jego ostatnia korporacyjna praca polegała na tym, że był szefem biura Asia Pacific Bureau for Forbes.

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2013/05/09/netanyahu-summoned-to-china-cabal-purge-starts-in-the-uk-what-about-the-us/

Wypowiedz się