Zachodnia cywilizacja nieustannie zapada się, gdy przestają funkcjonować stare paradygmaty

Stary reżim w USA i Europie załamuje się w sposób, który dziś staje się oczywisty nawet dla najbardziej mózgowo-wypranych i niepiśmiennych ludzi z Zachodu.

To załamanie się wynika wprost z  niestabilności społecznej spowodowanej ekstremalną koncentracją bogactwa w rękach bardzo małej kliki blisko spokrewnionych oligarchów, znanych obecnie jako chazarska mafia (ang. Khazarian mafia) .

Na szczęście, rozpoczęła się rewolucja, która wkrótce wyzwoli Zachód i resztę ludzkości, od samozwańczych, kochających wojny inżynierów społecznych.

Na razie jednak, istnieje wiele oznak bardzo niebezpiecznego i gorączkowego lata, że stary system się zapada.

W Stanach Zjednoczonych niewypowiedziana wojna domowa, która szaleje od czasu wyborów Donalda Trumpa, może doprowadzić do nuklearnego terroru w USA ze strony chazarskich mafiosów (ang. Khazarian mafiosi), powiedziały CIA i inne źródła.

http://www.tomheneghanbriefings.com/

Jeśli tak się stanie, odwet zechce zmieść chazarskie twierdze w Izraelu, Szwajcarii, Włoszech i innych miejscach, mówią źródła Pentagonu.

Jedną z wielu oznak, jak otwarty jest to konflikt wewnątrz rządu USA, pokazał ostatni weekend, gdy Trump napisał na Twitterze o „Rosyjskim polowaniu na czarownice”, zauważając: „Na przekór wszystkim uprzedzeniom, kłamstwom i nienawiści ze strony śledzących, ludzie chcą zbadać śledczych. O wiele więcej wyjdzie na jaw”.

W godzinę później odpowiedział tweetem były szef CIA, John Brennan: „Twój lęk przed ujawnieniem jest namacalny. Twoja desperacja jeszcze bardziej!”  I wezwał do zamachu stanu przeciwko Trumpowi, co w normalnych czasach doprowadziłoby go do aresztowania za zdradę.

https://www.thegatewaypundit.com/2018/06/john-brennan-in-ominous-tweet-to-pres-trump-calls-for-insurrection-by-cabinet-gop-leadership/

Potem mamy jedno z czołowych kanadyjskich magazynów informacyjnych, otwarcie i tylko półżartem wzywające do inwazji na USA, ponieważ „Ameryka stała się państwem upadłym”.

https://www.macleans.ca/opinion/the-case-for-invading-america/

Mamy też szefa NATO, Jensa Stoltenberga, który w przemówieniu w Londynie powiedział, że „nie jest wyryte w kamieniu, że więzy transatlantyckie przetrwają na zawsze”.

https://www.usnews.com/news/world/articles/2018-06-21/nato-head-no-guarantee-trans-atlantic-alliance-will-survive#close-modal

Moglibyśmy wskazywać dalsze oznaki poważnej, niewypowiedzianej wojny domowej na Zachodzie, ale media są tak przesycone tym tematem, że czyniąc to, powtarzalibyśmy się wielokrotnie.

Powodem tego skrajnego napięcia, jest utrudnianie działań militarnych na kilku frontach zarówno przez USA jak i rosyjskie siły zbrojne, które mogłyby obalić kilka rządów oraz zmienić mapę świata, twierdzą Pentagon, CIA, FSB i inne źródła.

Wielka akcja militarna najbardziej prawdopodobna jest na Ukrainie, w Izraelu i … w Meksyku w ramach tajnej umowy między Trumpem, prezydentem Rosji Władimirem Putinem i chińskim prezydentem Xi Jinpingiem, mówią źródła.

Oczekuje się, że Rosjanie podejmą ruchy wojskowe zarówno przeciwko Izraelowi, jak i Ukrainie, a to prawdopodobnie doprowadzi do zmiany reżimu w obu tych chazarskich państwach zbójeckich (ang. Khazarian rogue states).

Rosyjski program telewizyjny (z angielskimi napisami), wg poniższego linku, pokazuje proces dotyczący zbrodni wojennych, prowadzony przeciwko nielegalnie zainstalowanemu reżimowi na Ukrainie.

https://www.youtube.com/watch?v=2O2yMZymp6E&feature=youtu.be

Źródła CIA twierdzą, że jest to prawdopodobny wstęp do usankcjonowanej przez Stany Zjednoczone, zaplanowanej przez Rosję zmiany reżimu na Ukrainie i aneksji rosyjskojęzycznych wschodnich prowincji Ukrainy.

Jeden z głównych architektów nielegalnej zmiany reżimu na Ukrainie, Wiktoria „Krówka UE” Nuland (ang. VictoriaFudge the UENuland), co można także tłumaczyć jako Wiktoria „Oszukaj UE” Nuland; fudge = cheat= oszukać), powiedziała w środę Senackiej Komisji Wywiadowczej: „Inne kraje i złośliwi aktorzy obecnie dostosowują i ulepszają rosyjską metodologię, w szczególności Chiny …”

https://www.npr.org/2018/06/20/621963286/former-us-diplomat-warns-china-is-emulating-russian-political-interference

To znak, że chazarska wojenna kryminalistka, Nuland, widzi reżimy – rosyjski, chiński i trampowski -jako sojusznicze.

Inny wielki rosyjski ruch rozpoczął się już w zeszłym tygodniu od rosyjskich bombardowań (za amerykańskim zezwoleniem) izraelskich pełnomocników w pobliżu Wzgórz Golan.

Lokaje Departamentu Stanu USA obiecali, że Stany Zjednoczone będą bronić Izraela, ale oni nie kontrolują armii amerykańskiej, która jest chora i zmęczona izraelskimi wybrykami.

Więc teraz Izraelczycy są przerażeni i mówią: „Gdzie są nasi amerykańscy żołnierze-niewolnicy?”

https://www.debka.com/russian-air-strikes-back-syrian-southern-offensive-us-to-southern-front-rebels-youre-on-your-own/

Oto, co źródła Pentagonu mają do powiedzenia na temat tej sytuacji: „Wycofanie się USA z Rady Praw Człowieka ONZ pozwala antyizraelskim środkom przejść bez sprzeciwu, w celu dalszego izolowania i sankcjonowania państwa syjonistycznego”.

Im wcześniej Izraelski naród zrzuci z siebie satanistyczne chazarskie jarzmo wojenne, tym lepiej dla niego.

Tymczasem wojsko amerykańskie wydaje się przygotowywać do jakiegoś militarnego ruchu przeciwko Meksykowi, chociaż natychmiastowa inwazja jest mało prawdopodobna. Zamiast tego, wojsko USA przejmuje kontrolę nad granicą z Meksykiem, ponieważ Trump tweetuje: „Nie możemy pozwolić, aby ci wszyscy ludzie zaatakowały nasz kraj. Kiedy ktoś przychodzi, musimy natychmiast, bez sędziów i spraw sądowych, odesłać ich z powrotem, skąd przybyli”.

„Kiedy Meksyk staje się upadłym narko- stanem, a rozprawianie się z kolumbijskimi Rewolucyjnymi Siłami Zbrojnymi (ang. Skrót FARC) generuje więcej uchodźców, to wojskowych prawników wysyła się, by pomóc Departamentowi Sprawiedliwości w ściganiu cudzoziemców na granicy” – oto, co źródła Pentagonu mają do powiedzenia na temat sytuacji.

Chazarski gang jest także przerażony kryzysem uchodźczym, ponieważ pojawiają się coraz wyraźniejsze oznaki, że pozbawione opieki uchodźcze dziewczynki zaginęły i prawdopodobnie mogły zostać sprzedane.

https://www.vox.com/2018/6/21/17488050/where-are-the-girls-family-separation-trump

Na tym froncie coraz bardziej zwiększa się ryzyko narażenia na chazarskie zbrodnie seksualne. Clare Bronfman, główny sponsor Hillary Clinton, „ma być oskarżona o handel dziećmi w celach seksu w ramach sekty NXIVM” – mówi Pentagon i inne źródła.

https://bigleaguepolitics.com/clinton-donor-clare-bronfman-expects-to-be-indicted-in-sex-cult-child-trafficking-case/

Ujawniają się także demaskatorzy twierdząc, że gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo ukrywa przestępstwa seksualne przeciwko dzieciom.

https://world.einnews.com/pr_news/452937366/gov-andrew-cuomo-is-covering-up-sex-crimes-against-children?afid=777&utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_campaign=breaking+News%3A+world1970-Sunday

Jak mówią źródła Pentagonu, aresztowania odbywają się na podstawie dowodów zebranych w wyniku aresztowań tysięcy niższych rangą sprawców nadużyć wobec dzieci.

Tymczasem, w Europie mianowani przez Chazarów przywódcy Francji i Niemiec są na skraju obalenia w ramach społecznej reakcji odpornościowej (immunologicznej) na napływ milionów młodych uchodźców płci męskiej z krajów muzułmańskich.

 Chazarskiego pochodzenia, rządząca Niemcami Angela Merkel, rodszyldowski niewolnik (ang. Rothschild-slave), prezydent Francji Emmanuel Macron stanęli w obliczu otwartego buntu ze strony dwunastu innych krajów UE, kiedy zaproponowali wzmocnienie scentralizowanej (chazarskiej) kontroli UE w zeszłym tygodniu.

https://www.zerohedge.com/news/2018-06-22/12-european-states-revolt-against-merkel-macron-plan-reform-europe

Następnie Macron dwoił się, wzywając do „finansowych sankcji” (tj. bojkotu finansowego Rothschilda) przeciwko krajom UE (takim jak Włochy, Węgry i Polska), które odmawiają przyjęcia uchodźców.

http://www.france24.com/en/20180623-macron-france-migrants-sanctions-eu-spain-prime-minister-pedro-sanchez

Zamiast tego, źródła Pentagonu i CIA mówią co się wydarzy, czy stanie się zmiana reżimu we Francji i Niemczech oraz poważna kampania mająca na celu usunięcie, w większości męskich, nielegalnych imigrantów z Europy.

Oczywiście, jak zauważyli czytelnicy tego biuletynu, uchodźcy przybywają w dużej części z powodu masowych morderstw i okaleczeń spowodowanych w ich ojczystych krajach przez chazarską mafię.
Z pewnością każde rzeczywiste rozwiązanie tego kryzysu będzie wymagało usunięcia nieuczciwego reżimu w Izraelu i zakończenia ich szalonego projektu Armageddon. Mam nadzieję, że Rosjanie wkrótce się tym zajmą.

Już na Bliskim Wschodzie prawdziwi muzułmanie, którzy kochają pokój, zaczęli podejmować działania przeciwko pseudo-muzułmańskim ekstremistom, którzy zostali stworzeni i sfinansowani przez Chazarów.

https://www.globalresearch.ca/saudi-wahhabism-serves-western-imperialism/5642047

Oczywiście, według CIA, Pentagonu i innych źródeł, Chazarowie, którzy dosłownie walczą o swoje życie, ponieważ ich masowe morderstwa i zbrodnie są ujawniane, postarają się stworzyć jak najwięcej zamętu i śmierci, zanim zostaną odsunięci od władzy.

Z tego powodu trwający tajny wysiłek zmierzający do usunięcia chazarskiej kontroli nad światowym systemem finansowym ma ogromne znaczenie.

Staje się teraz jasne, że Chazarzy uzyskali tę kontrolę nielegalnie, wykorzystując skradzione azjatyckie złoto królewskie. Prawowici właściciele żądają obecnie zwrotu złota od BIS (Banku Rozrachunków Międzynarodowych), a także innych banków centralnych, na co zwrócono uwagę.

W tym celu odbywają się tajne negocjacje między Pentagonem, azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami, azjatyckimi rodzinami królewskimi, chińskim rządem, rosyjskim rządem itd.

Jest wiele rzeczy, których nie możemy ujawnić, ale możemy powiedzieć, że jest ogólna zgoda co do potrzeby stworzenia zachodniej agencji planowania przyszłości, by uzupełnić chińską inicjatywę OBOR (ang. One Belt One Road – chiński projekt nowego Jedwabnego Szlaku).

Źródła Pentagonu, ze swojej strony, mówią:

„Trump stworzył kosmiczne siły, aby uwolnić tajny program kosmiczny i jego zduszoną technologię, aby przynieść korzyści ludzkości z takich wynalazków jak antygrawitacja, darmowa energia, holograficzne łóżka medyczne, przedłużanie życia, teleportacja, maskowanie, replikatory itp.”

Mamy nadzieję, że ten kosmiczny materiał jest prawdziwy, ale nawet jeśli tak nie jest, jeśli chazarska kontrola finansowa skończy się, wiele bilionów dolarów zostanie uwolnionych na projekty, aby zmienić pustynie w zielone pola, odnowić zasoby ryb w oceanach, zbadać wszechświat, itd.

Autor: Benjamin Fulford – raport z dnia 25 czerwca 2018 r.

Źródło: http://www.dinardaily.net/t74106-western-civilization-continues-to-implode-as-old-paradigms-scease-to-function

Comments

  1. assun says:

    Trump to chazarski pachołek ,nie zrobi nic bez ich zgody. U nas takimi pachołkami są Morawiecki, Duda , Kaczyński a Tusk to wszystkim daje za kasę i stołek

Wypowiedz się