PARADOKSY HISTORII Czy grozi[ła] nam wojna z Ameryką ?

Izrealscy neo-żydo-naziści, tak jak ich przodkowie 5 listopada 1916 r. z rąk Niemiec, ponieśli właśnie sromotną porażkę: 2 czerwca 2018 r. NATO, ustami swojego Sekretarza Generalnego Stoltenberga ogłosiło, że nie pomoże Izraelowi, … wbrew USA.

Wyżej [w wykropkowanych granicach] „spiskowa” mapa proponowanej Niemcom przez syjonistów niemieckich JUDEOPOLONI  ///  Niżej mapa żydowskiej „Strefy osiedlenia” w Rosji przed 1917 rokiem.  Kolorem pomarańczowym zaznaczono ówczesne Królestwo Polskie pod zarządem carów rosyjskich.

Mapa „Trójmorza”

Problem z polityką i historią, jest problemem jak problem z kurą i jajkiem: nie wiadomo co było pierwsze, … oraz kiedy i jak ten cykl się skończy: 

Decyzja NATO oznacza, że tak jak obietnicą zawierającą powstania Królestwa Polskiego z 5 listopada 1916 r., w miejsce planowanej JUDEOPOLONI, 2 czerwca 2018 r. szowiniści żydowscy utracili wsparcie Niemiec i większości krajów europejskich, oraz ich pomoc planach ataku na Iran. /  Fakt ten w swoich skutkach porównać można właśnie do poniesionych przez nich klęski z 5 listopada 1916 r. w trwającej wtedy w Europie I Wojnie Światowej, w wyniku której zamiast JUDEOPOLONI powstała Polska.

Niemiecko austro-węgierski akt z 5 listopada  1916 r doprowadził do wejścia Stanów Zjednoczonych do I Wojny Światowej w 1917 r. oraz rewolucji w Carskiej Rosji, która tak jak Niemcy i Austro-Węgry też zaoferowały Polakom powstanie Królestwa Polskiego, tyle że o wiele większego, bo składającego się z terenów odebranych Niemcom i Austro-Węgrom i ziem zaboru rosyjskiego.

Izrealscy neo-żydo-naziści, tak jak ich przodkowie 5 listopada 1916 r. z rąk Niemiec, ponieśli właśnie sromotną porażkę: 2 czerwca 2018 r. NATO, ustami swojego Sekretarza Generalnego Stoltenberga ogłosiło, że nie pomoże Izraelowi, … wbrew USA.

/// Czy grozi nam wojna z Ameryką?  /  KONIEC części [1] / cd

WYBRANE KOMENTARZE

Stoltenberg: NATO nie pomoże Izraelowi, gdyby został zaatakowany,

ponieważ nie jest członkiem Sojuszu

>> https://wpolityce.pl/swiat/396944-stoltenberg-nato-nie-pomoze-izraelowi-gdyby-zostal-zaatakowany-poniewaz-nie-jest-czlonkiem-sojuszu

Słowa te padły w okresie narastających napięć między Iranem i Izraelem. Izraelski premier Benjamin Netanjahu ostatnio ponownie skrytykował porozumienie zawarte w 2015 roku przez sześć światowych mocarstw (Chiny, Francja, Rosja, USA, Wielka Brytania i Niemcy) z Iranem w sprawie programu atomowego tego kraju, zaś prezydent USA Donald Trump na początku maja ogłosił, że jego kraj wycofuje się z tego układu.

Izrael i Iran uczestniczyły też w starciach zbrojnych na terytorium Syrii, gdzie Teheran wspiera siły syryjskiego reżimu Baszara el-Asada.

Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej 06.06.2018 15:50:18

Akt 5 listopada 1916 r. i układ z Układ z Dorothenstrasse’1918

5 listopada 1916 w wyniku konferencji w Pszczynie władze niemieckie i austro-węgierskie wydały proklamację, z podpisami swych generalnych gubernatorów von Beselera i Kuka, zawierającą obietnicę powstania Królestwa Polskiego, pozostającego w niesprecyzowanej „łączności z obu sprzymierzonymi mocarstwami”

>> https://pl.wikipedia.org/wiki/Akt_5_listopada

W akcie tym nie określono granic przyszłej monarchii[2], a jej status wyrażało słowo „samodzielne” zamiast „niepodległe”, co nie satysfakcjonowało m.in. polskich działaczy narodowych na Śląsku, którzy uznali ogłoszenie tego aktu za działanie pozorne[3][4][5]. Dokument ten zawierał natomiast sformułowania dotyczące utworzenia armii polskiej.

Układ z Dorothenstrasse’1918

11 listopada 1918 roku Niepodległości Polska jeszcze nie odzyskała, odzyskiwała Ją nie jednorazowym aktem, lecz mozolną pracą polityczną, kierowaną przez Romana Dmowskiego, a wrogowie Polski ten fakt zatajają. Szczególnie chodzi o dzieło Narodowej Demokracji na Konferencji Pokojowej w Wersalu.

Należy przypomnieć, co się wydarzyło 23-go listopada r.1918 w loży masońskiej przy Dorothenstrasse w Berlinie. Jak „europejskie siły polityczne” szykowały odradzającej się państwowości polskiej zagładę.
>> https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/23/uklad-z-dorothenstrasse1918/

Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej 06.06.2018 15:53:30

USA przegrały 1:14 w Radzie Bezpieczeństwa, a 9:128 w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ

>> https://wpolityce.pl/polityka/373165-usa-przegraly-114-w-radzie-bezpieczenstwa-a-9128-w-zgromadzeniu-ogolnym-onz-swiat-nie-uznal-jerozolimy-za-terytorium-i-stolice-izraela

– świat nie uznał Jerozolimy za terytorium i stolicę Izraela

Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej 06.06.2018 15:54:20

Izraelowi i USA pozostała goła siła… która topnieje w oczach.
Coraz mniej jest już sługusów, niewolników którzy wierzą w propagandowe brednie przy pomocy których globalna mafią żydowska czyli też USA uprawia „politykę”.

Utrata Europy (zachodniej) to koniec hegemonii USA.
Sługusy z Polski tej straty nie nadrobią.

Na Bliskim wschodzie są przegrani razem z Arabią Saudyjską i przystawkami. (jedyny sojusznik to najbardziej skrajne wsteczne anty demokratyczne kreatury).
W Azji są przegrani z Chinami i Japonia też chce „na wolność”.

Ameryka środkowa i południowa pamiętają morze krwi które Amerykańskie marionetki wytoczyły z ich narodów.

Reszta to mało znaczące peryferia.

Izrael i jego kolonia czyli USA nie mają już sojuszników na świecie.
USA przetrwa jako samotna wyspa chyba że podniosą głowę zniewolone przez globalne żydostwo narody USA.

Izrael nie ma najmniejszych szans.
Jedynie Rosja może pozwolić mu przetrwać w zamian za rozbrojenie, prawa dla Palestyńczyków, zwrot wzgórz Golan, odszkodowania i woda dla Palestyny, odejście od rasistowskiego syjonizmu…

W takich warunkach żydzi uważający się za „naród wybrany” nie chcą żyć. Oni chcą być „lepsi” bo wybrani od innych w otoczeniu.

Oscar 06.06.2018 16:21:04

Spór między Timmermansem a Junckerem.

>> https://wpolityce.pl/polityka/397452-spor-miedzy-timmermansem-a-junckerem-odwolano-dzisiejsza-dyskusje-komisarzy-na-temat-praworzadnosci-w-polsce

Odwołano dzisiejszą dyskusję komisarzy na temat praworządności w Polsce: Proszący o anonimowość rozmówca z UE poinformował PAP, że ponieważ komisarze dyskutowali w środę o przyszłym unijnym budżecie na lata 2021-2027, amerykańskich cłach na unijne aluminium i stal oraz Iranie, to „program był napięty”.

W kwestii dotyczącej Polski nie pojawiły się żadne nowe wydarzenia, które uzasadniałyby dyskusję przy tak napiętym programie spotkania. Komisarze powrócą do tej sprawy, gdy pojawią się nowe fakty, wymagające omówienia

— wyjaśnił.

W konferencji wraz z Szefczoviczem uczestniczyła komisarz UE ds. rynku wewnętrznego Elżbieta Bieńkowska. Zapytana przez jednego z dziennikarzy, czy „jest pożądane zakończenie sporu między Polską i KE w sprawie art. 7.” oraz czy jest to moment, aby „za wszelką cenę wyjść z tej sytuacji”, odpowiedziała:

Nie będę tego komentować.

Nieoficjalnie w Brukseli mówi się, że w sprawie dialogu powadzonego z Polską na temat praworządności zdania w KE są mocno podzielone.

WYGLĄDA ŻE ŻYDZI A AMERYKI NIE MOGĄ DOGADAĆ SIĘ Z ŻYDAMI Z EUROPY

Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej 07.06.2018 01:50:28

  • @von Finov 23:09:31

„Dlatego tak mówi Pan Bóg: Żaden cudzoziemiec, nie obrzezany na sercu i na ciele, nie może wstępować do mego przybytku”

„Na czym więc polega wyższość Żyda? I jaki pożytek z obrzezania? 2 Wielki pod każdym względem. Najpierw ten, że zostały im powierzone słowa Boże.”

Muzułmanom też, czy oni są obrzezywani tylko dla towarzystwa?

„Część ludzi – i być może część Żydów postrzega ich wybranie jako to, że są lepsi od innych. Ich wybranie to nie ich lepszość, ale ich zadanie do wykonania, w którym często nawalali.”

Jakim cudem mogli nie nawalić, skoro zostali okaleczeni na sercu i ciele – bo tym właśnie jest obrzezanie??

A ty sam obrzezany, że tak to obrzezanie tutaj ni z gruszki niz pietruszki propagujesz?

Lotna 07.06.2018 13:40:22

Opublikowano za: http://ziut.neon24.pl/post/144053,paradoksy-historii-czy-grozi-la-nam-wojna-z-ameryka-1

Wypowiedz się