Spór o Holokaust nie był przyczyną ataku Izraela na Polskę ?

Publikujemy dyskusję o fundamentalnym charakterze dla wyjaśnienia kulisów ataku środowisk żydowskich na Polskę.  Autorem tekstu jest bloger Neon24 „zdaniemdocenta”. Odmienne i polemiczne stanowisko wobec tego tekstu prezentują komentatorzy pod tekstem. Zamieszczamy też pogląd naszej Redakcji oraz prezentujemy najdalej idące wyjaśnienie oparte na Talmudzie  i Starym Testamencie komentatora Marcina zamieszczone pod artykułem Wyłudzane powtórnie odszkodowania na naszej stronie.

Autor tekstu w swoim wywodzie twierdzi, że Zjednoczona Prawica ( czytaj PiS) porządkuje kraj prowadząc propolską politykę – wypowiedział wojnę złodziejstwu dotąd bezkarnie (i w majestacie prawa!) okradającemu Polskę i Polaków”, w tym, „ zaczęła  uszczelniać system podatkowy”. I w związku z atakiem Izraela na Polskę autor stwierdza Stąd szok i całkowite zaskoczenie  rządu i „Nowogrodzkiej” tym bezpodstawnym, wulgarnym i hucpiarskim atakiem…”.

Autor popełnia dwa błędy, o których niżej. Trzeci błąd prezentuje obszernie komentator „Norwid” i inni. Natomiast najważniejszy błąd, wynika z powszechnego niezrozumienia eschatologii  „religii Abrahamowych”, a zwłaszcza Talmudu co przedstawia komentator „marcin”.

Pierwszy błąd dotyczy finansów. Rozpoczęte uszczelnianie systemu podatkowego da nieco środków do budżetu tego rządu. Ale te wpływy będą wielokrotnie mniejsze, niż wpływy z grabieży Polaków, jakie uzyskały zagraniczne korporacje finansowe, głównie bankowe, nadzorowane przez jedną nacje – wskutek „odkręcenia śruby” przez obecny Rząd. Dokumentuje to m.in. Wojciech Sawicki w II Skardze do Unii Europejskiej na obecny rząd PiS i nasz wstęp redakcyjny do opracowania: II skarga Wojciecha Sawickiego na kolejny Rząd RP do Komisji Europejskiej w związku z zalegalizowaniem grabieży kredytowej Polaków w Polsce  (kol. Wojciech Sawicki zmarł na zawał serca w 5 dni po opublikowaniu tego tekstu).

Drugi błąd dotyczy wrażenia dobrych intencji rządzących. Analizując uważnie przekazy medialne trudno oprzeć się wrażeniu logiki, że były to starannie  wyreżyserowane zdarzenia, z dużym prawdopodobieństwem ich wcześniejszego planowania. To taki sam cyrk medialno – polityczny i niemal tak samo przeprowadzony jak przed podpisaniem Traktatu Lizbońskiego przez Lecha Kaczyńskiego.

Prezydent Duda i Premier Morawiecki, na imprezach okolicznościowych w kraju i w czasie oficjalnych wizyt w różnych państwach, nie stali twardo na gruncie prawdy historycznej o realiach okupacji niemieckiej, nie krzyczeli na cały świat, że Polska – ofiara agresji niemieckiej, po wojnie wypłaciła już odszkodowania w ramach umów indemnizacyjnych wszystkim, którym to się należało. Natomiast wiele razy w wielu krajach i w Polsce oskarżali Polaków o  zabijanie żydów i antysemityzm.

Pod przykrywką nagłośnionej do granic absurdu tzw. ustawy o IPN i  zawirowań medialnych wokół wyżej wskazanych wydarzeń, prowadzili rozmowy i podpisywali tajne umowy w Izraelu i USA, w tym wyrażające zgodę na zapłatę przez Polskę BILIONA PLN  tytułem spełnienia  fałszywych, kryminalnych roszczeń żydowskich.

Światło w tej sprawie rzuca nagranie jack caleib opublikowane 15 kwietnia 2018 r.       pt. Izrael dogadał się z Polską ?? w sprawie wypłaty 1 BILIONA ZŁ !? linku: https://www.youtube.com/watch?v=1cfgRwZVW7k   

Nagranie Jacka Celiba  było przedstawione m.in. w nawiązaniu do tekstu, jaki ukazał się na temat tej kwoty na Wirtualnej Polsce. Szybko jednak znaczna część nagrania została zniekształcona  (czyżby wróciły czasy powszechnej cenzury?) Zapomniano jednak o napisach, były widoczne  jeszcze  5 dni temu.  Obecnie całe konto Jacka Celiba zostało zablokowane. Pozostał tylko napis:                  „To konto zostało zamknięte z powodu naruszenia Wytycznych dla społeczności YouTube.

Usunięcie całego konta na youtube potwierdza wiarygodność informacji o zapłaceniu JEDNEGO BILIONA ZŁOTYCH DLA „PRZEMYSŁU HOLOKAUSTU”.
Pikanterii w sprawie dodaje wypowiedź wicepremiera Jarosława Gowina jakiej udzielił on podczas pobytu w USA. Jak podało Polskie Radio: „Wicepremier Jarosław Gowin  podczas  pobytu w USA uznał ustawę Senatu USA zobowiązującą Polskę do wypłaty przez Polskę odszkodowań żydom (czyli BILIONA PLN) – za nieszkodliwą dla Polski i Polaków” !!! Wicepremier wyraził więc oficjalne stanowisko „polskiego” rządu.
W związku z powagą sytuacji  wzywamy wszystkich Polaków, aby niezwłocznie podjęli wszelkie możliwe działania i żądali odtajnienia przed Narodem Polskim wszelkich umów, protokołów i nagrań rozmów, korespondencji elektronicznej, sms-owej  i telefonicznej z władzami Izraela i USA prowadzonych i zawartych przez przedstawicieli naszych władz:
 • prezydentów: Lecha Wałęsy, Aleksandra Kwaśniewskiego, Lecha Kaczyńskiego, Bronisława Komorowskiego, Andrzeja Dudę;
 • marszałków Sejmu i Senatu wszystkich kadencji, poczynając od 1989 r.
 • premierów: poczynając od Tadeusza Mazowieckiego, na Donaldzie Tusku i Mateuszu Morawieckim kończąc;
 • przewodniczących sejmowych i senackich Komisji Spraw Zagranicznych wszystkich kadencji
 • szefów Ministerstwa Spraw Zagranicznych poczynając od Krzysztofa Skubiszewskiego, a na Radosławie Sikorskim, Witoldzie Waszczykowskim i Jacku Czaputowiczu kończąc .

Redakcja KIP

 

Bo to oskarżenie miało zamaskować prawdziwe intencje Izraela.

Dlaczego zostaliśmy tak bezpardonowo zaatakowani przez Izrael i – wbrew faktom oraz prawdzie historycznej – oskarżeni przed całym światem o współudział w Holokauście?

 • Co bardziej wnikliwi obserwatorzy łączą ten cios poniżej pasa z zapisami ustawy reprywatyzacyjnej, które nie przypadły stronie żydowskiej do smaku.
 • Jeszcze inni dopatrują się związku z roszczeniami „nowojorskich grandziarzy” do mienia pożydowskiego, które z uwagi na brak spadkobierców przeszło na nasz skarb państwa.

Żyd Singer

 • A jeszcze inni widzą w tym brutalną próbę zdyscyplinowania zbytnio „rozbrykanych” i zbyt podnoszących głowy Polaków, tak by „wrócili do szeregu” i dalej potulnie akceptowali szykowane nam miejsce i rolę w nadchodzącej Judeopolonii.

Judeopolonia 10

I chociaż każda z tych interpretacji może być słuszna, to moim zdaniem, izraelską furię przede wszystkim wywołały te poczynania rządu Zjednoczonej Prawicy, które ani z polityką historyczną, ani ze zwalczaniem antypolonizmu (penalizacja „polskich obozów”!!!) w ogóle nie miały miejsca.

Stąd szok i całkowite zaskoczenie  rządu i „Nowogrodzkiej” tym bezpodstawnym, wulgarnym i hucpiarskim atakiem…

A przecież już mistrz Sun Tzi ponad 2500 lat temu w swej – => – „Sztuce wojny”  nauczał, że bez prawidłowego rozpoznania natury konfliktu nie sposób wygrać wypowiedzianej nam wojny… A stosowanie forteli i zwodzenie przeciwnika zawsze należało do wojennego abecadła.

Popatrzmy zatem spokojnie i logicznie na ciąg pewnych zdarzeń:

 1. Z Polski dotąd transferowano corocznie za granicę niewyobrażalne kwoty

Drenaż finansów Polski

 1. A któż to był dotąd głównym benficjentem tej bezwarunkowej kapitulacji państwa polskiego wobec „nieuchronnej” globalizacji oraz ideologii „liberalizmu”?

I nie dajmy się tu zwieść powierzchownym etykietkom – bo „ponadnarodowy” kapitał w korporacjach, czy też „niemiecki”, „francuski, „brytyjski”, czy przykładowo – „amerykański”, i tak – poprzez łańcuszek zależności finansowych – pracuje w gruncie rzeczy dla ok. dwudziestu międzynarodowych grup kapitałowych, będących jego końcowym właścicielem – => Kto tak naprawdę rządzi światem?

A konsekwencją jest bezsporny fakt – =>Jeden-procent-populacji-ma-prawie-tyle-pieniedzy-co-pozostale-99-procent

Ale wracając na nasze polskie podwórko…

Żydzi 5

 1. Aż tu przyszła Zjednoczona Prawica i zaczęła uszczelniać system podatkowy – i „zamachnęła się” na wszystkie dotychczasowe zyski i wolności oraz zaczęła ograniczać karuzele vatowskie…

– toż to jawne „złamanie reguł demokracji i naruszenie praworządności,

naruszenie >wartości europejskich<

oraz zerwanie z fundamentami demokratycznego państwa prawa”…!!!

Bo  …KTOS nagle zaczął tracić w Polsce w-i-e-l-k-i-e (i do tego coraz większe!!!) p-i-e-n-i-ą-d-z-e

Podatki w Polsce

Nuuu, jak tak można, „panowie Polacy”?

A co wam jeszcze może przyjść do głowy jutro i pojutrze…?

A wtedy ile jeszcze pewnych dotąd „naszych” miliardów „pójdzie sze zmarnować”...?

A przecież …

I dlatego wszelkie „konsultacje”  projektów ustaw ze stroną żydowską (będące faktycznie wysłuchiwaniem jej apodyktycznych monologów), wszelkie łagodzenie zapisów i sformułowań, wszelkie nadzieje na „załagodzenie sporu” oraz „opamiętanie się” naszych rozmówców – po prostu nie mają dziś sensu, bo w gruncie rzeczy nie o to przecież im chodzi…

I gdy nasza uwaga jest skutecznie odwracana od sedna sprawy

– to możemy bezapelacyjnie przegrać wojnę o przyszłość naszych dzieci i wnuków.

I dlatego polską racją stanu jest położenie kresu tym destrukcyjnym praktykom

– => STOP dalszej talmudyzacji państwa i prawa

Pytanie – czy zdolna do tego będzie już Zjednoczona Prawica,

czy dopiero rząd prawdziwie narodowy i patriotyczny?

Ale nie miejcie wątpliwości, że tak się stanie

– bo dla Polski właśnie otwiera się okienko wielkich historycznych sposobności,

które w perspektywie będą zasługiwać na miano ZŁOTEJ POLSKIEJ DEKADY

–  => Niedlugo-kres-antypolskiej-histerii

P.S. Podsumowując – rząd Zjednoczonej Prawicy prowadząc propolską politykę

– wypowiedział wojnę złodziejstwu dotąd bezkarnie (i w majestacie prawa!) okradającemu Polskę i Polaków

i dlatego Izrael wypowiedział mu wojnę

atakując nas wszystkich oraz maskując swe intencje holokaustyczną retoryką

– gdyż oni z zasady  unikają występowania z otwartą przyłbicą…

preferując ścieżkę obłudy i zdrady, podstępu i kłamstwa.

Żydzi IzraelWYBRANE KOMENTARZE

 • nie zgadzam się

W pełni nie zgadzam się z tezą artykułu. Spór o Holokaust był przyczyną ataku Izraela na Polskę tylko i wyłącznie!!!
Jakiż problem dla diaspory kontrolującej FED kupić sobie w Polsce dosłownie wszystko – po prostu żaden!

Spotyka się 20 żydów nowojorskich ustalają „wyprodukowanie” 20 000 000 000 000 000 000 dolarów, pstryk i dolary są. Za te dolary i to w znacznie mniejszej ilości mogą kupić każde aktywa nie tylko państwa polskiego, ale dowolnego bo rządzi na świecie petrodolar.

Z Polską problem jest zupełnie inny – to problem pamięci historycznej, to problem dowodów na ludobójcze praktyki żydów wobec samych siebie.

To problem negacji legendowanego ubóstwionego narodu wybranego – który Polska swoim niezależnym istnieniem potęguje.

Mało tego, czas pracuje na korzyść państwa polskiego bowiem projekt jedwabnego szlaku stawia nasz kraj w linii z przed wielkich odkryć geograficznych.

Zabicie religii holokaustu przez dowody prawdy historycznej jakie ma Polska, to dezintegracja narodu żydowskiego i likwidacja projektu Wielkiego Izraela w jakiejkolwiek formie.

Zniszczenie uświęconego wielkiego kłamstwa holokaustu stawia pod znakiem zapytania dowolną żydowską inicjatywę na świecie.

Ergo żydzi staną są najbardziej pogardzaną nacją na świecie i to w szczególności przez samych „wyzwolonych” żydów.

Właśnie dlatego diaspora brnie w kłamstwo.

Właśnie dlatego dług i kredyt jest narzędziem kontroli niebezpiecznych dla diaspory narodów.

Tu w ogóle nie chodzi o pieniądze tylko o kontrolę większościowego przekazu na temat prawdy historycznej. CBDO

norwid 22.04.2018 17:01:53

 • @Autor

Chyba chodziło i o to, co Pan napisał, ale w uzupełnieniu także uwagi Norwida.

Po prostu – wszelkimi drogami chodziło o pełne podporządkowanie polskich władz żydowskim decyzjom.
Przegrana de facto w Syrii prowadzi do upadku Izraela, bo jaką siłę reprezentują Żydzi bez USA?

Zatem – chodziło o miejsce ucieczki. Tu zaś Polska jako Polin – do tego się nadaje. I jedynie kwestia zasad – czy pełne podporządkowanie, czy też będą się Żydzi musieli dostosowywać do tego, co jest.

Generalnie poszli za daleko i zaczął się budzić w Polsce prawdziwy, a do tego w pełni uzasadniony, antysemityzm. No i przegrana w Syrii.

Można liczyć się (już pierwsze wypowiedzi były), łagodzenia stanowiska żydowskiego.

Pytanie: czy damy się znowu wziąć na lep nic nie znaczących kilku gestów?

Krzysztof J. Wojtas 22.04.2018 17:47:12

 • @Krzysztof J. Wojtas 17:47:12

Panie Krzysztofie.
Jedynie zaakcentowałem temat pieniędzy. Niby w sprawie noweli ustawy o IPN nic się nie dzieje a proszę zobaczyć jakie naciski są na panią Przyłębską i jej rodzinę. Ta nowela zatrzymuje kongres USA.

Dopóki Przyłębska nie wrzuci noweli Partyka Jakiego do kosza Stany Zjednoczone nic nie mogą zrobić.

Proszę zobaczyć jaki mamy stan polskiej kinematografii, jakie filmy promuje poprzez fundacje narodową państwo.

To wszystko to jedynie znaki że międzynarodówka MUSI trzymać rękę na pulsie Polski.

To jest warunek sine qua non istnienia państwa i narodu żydowskiego. Polacy tego najwidoczniej nie rozumieją a ci co rozumieją niewiele o tym piszą zdając sobie sprawę z niebezpieczeństwa.

Ze sprawą noweli o IPN powiązane są sondażownie polityczne, które realizują projekt zgodny z linią diaspory żydowskiej.

Trwa licytacja. Tusk podbił stawkę, Kaczyński sprawdził i zbił sondaże PO tak że międzynarodówka MUSI liczyć się z działaniami PIS.

Tylko dlatego sprawa restytucji mienia żydowskiego wisi i nikt jej politycznie nie zrealizuje.

Proszę popatrzeć na Republikę Weimarską. Utrata własności, ojcowizny zaowocowała hiper nienawiścią do żydów.

Żydzi po prostu nie mogą pozbawić Polaków własności, aby nie wywoływać demonów historii. Dlatego też restytucja mienia żydowskiego jest straszakiem na polską politykę w szczególności historyczną.

Drenowanie finansów państwa polskiego nie jest pozyskiwaniem środków przez międzynarodówkę, jest ono POZBAWIANIEM środków państwa polskiego. Jest to zasadnicza różnica.

Kreatorzy pieniądza ich od Polski nie potrzebują – oni potrzebują podporządkowania.

norwid 22.04.2018 18:29:19

 • @norwid 18:29:19

Reprezentujący Polskę już są podporządkowani. To mało im jeszcze?
Polaków się dezinformuje, działa na naszą niekorzyść. Taki np. Daniels -wbrew nakazom swojej religii, która zabrania ekshumacji w Jedwabnem- buszuje na cmentarzu i na własną rękę ekshumuje podobno za zgodą rabina:
https://www.youtube.com/watch?v=E_tE__JikJA&t=21s
Zresztą oni słyną z etyki sytuacyjnej.

wercia 22.04.2018 18:46:33

 • @wercia 18:46:33

To mało im jeszcze?
Właśnie że mało. Patryk Jaki żołnierz Ziobry ością w gardle stanął Kaczyńskiemu.

Nie leży PISowi kandydatura Jakiego na prez. Warszawy. Pompowany jest młody Śpiewak syn szefa warszawskiej synagogi.

Teraz pewnie będziemy oglądać kampanie hejtu na Jakiego ze wszystkich kierunków łącznie z narodowym. Gdzie dwóch się bije tam zawsze żyd zwycięża hehe.

O Danielsie pisałem wcześniej, pani jedynie potwierdza moje słowa.

Polskie podporządkowanie – czyli wielowektorowy gest Kozakiewicza. Tak powinien brzmieć tytuł grubego artykułu na temat obecnej polityki RP.

Zależność gospodarcza od Niemiec, finansowa od żydów, militarna od międzymorza/nato, polityczna od chin i turcji.

Przyznaję że podziwiam kaczyńskiego i morawieckiego za piruety które oni wyczyniają.

norwid 22.04.2018 20:54:06

 • @Docent zza morza 16:31:03 5+++++!

Zaskakujący apel wpływowego rabina do ministrów UE:

Żydzi w Europie powinni mieć prawo do noszenia broni. Menachem Margolin, jeden z najważniejszych rabinów w Europie, wezwał ministrów spraw wewnętrznych krajów Unii Europejskiej do zmiany prawa i umożliwienia żydom noszenie broni, co w jego opinii miałoby powstrzymać potencjalne ataki o podłożu antysemickim.

Dyrektor generalny Rabinicznego Centrum Europejskiego (RCE) oraz Europejskiego Związku Żydów (EUA) podkreślił, że żydzi powinni otrzymać specjalne licencje.

Prosimy o zmianę prawa dotyczącego przyznawania licencji na posiadanie broni i umożliwienie wyznaczonym członkom żydowskich społeczności i instytucji posiadanie jej w celu obrony oraz zorganizowanie niezbędnych treningów przygotowujących do udaremniania potencjalnych ataków napisał Margolin.

Rabin zaznaczył w rozmowie „Newsweekiem”, że wierzy, iż broń powinno posiadać „tak wielu członków żydowskiej społeczności jak to jest możliwe”.

Menachem Margolin stwierdził również, że widoczny wzrost liczby ataków antysemickich na Starym Kontynencie „ujawnił pilną potrzebę działania”.

Ps…Jak żydzi dostaną broń to nam zrobią tutaj drugą Palestynę! W swoim kraju możecie nosić nawet bazooke przy gaciach, ale w Polsce to nie przejdzie-chyba, że władza chce rozruchów na ulicy !!!!

W Polsce ta hołota przyjeżdża z ochroną uzbrojoną w broń. Czy teraz każdy gudłaj będzie nosił w Polsce broń?

W poprzednią niedzielę pod Kolumną Zygmunta w Warszawie była jakaś żydowska pikieta, była flaga polsko- izraelska z napisem w jez. angielskim „nasz dom waszym domem”, była ta Litwaczka co się ambasadorką zwie no i była policja około 20 osób ale …izraelska z ostra bronią, młodzi, czujni, to się już dzieje..

Coś na temat dostępu do broni. Powieść przygodowa Henryka Sienkiewicza- W pustyni i w puszczy… Głównymi bohaterami są Staś Tarkowski i Nel Rawlison w Afryce. Ich perypetie i przygody. Na jedną sprawę chcę zwrócić uwagę. Pod choinkę, w Wigilię, czternastoletni Staś otrzymuje od Ojca, sztucer. Czyli broń palną. Ojciec uznał, że syn jest już na to gotowy. Wcześniej, w domyśle, szkolił go w posługiwaniu się bronią, zasad bezpiecznego jej użytkowania i konserwacji. To nie jest opowieść wyssana z palca. Tak było.

Aby tak się działo we współczesnej Polsce potrzeba bardziej liberalnego prawa dostępu do broni. Dla wszystkich. Bez względu na pochodzenie.

A już pomysł, aby jakiś naród miał większe prawa do posiadania broni to jest absurd! Tak się „dziwnie” składa, że lewica (dawni UB-ecy) mają broń w domu (nie musieli jej składać po zakończeniu służby).

kula Lis 67 23.04.2018 07:48:28

http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/143392,spor-o-holokaust-nie-byl-przyczyna-ataku-izraela-na-polske

Eschatologia „religii abrahamowych” i Talmudu

Żydzi własność innych narodów

marcin says: 28/04/2018 at 20:53 (Edit)

W pierwszym zdaniu tekstu, który można zinterpretować jako krytykę pracy dr Ślązaka chciałbym zadeklarować głęboki szacunek dla jego pracy, dla jego wysiłków. Obawiam się jednak że interpretowanie żydowskich wysiłków zmierzających do przejęcia jakiegokolwiek majątku w Polsce jako „wyłudzeń” czy „oszustw”, wynika z niezrozumienia porządku normatywnego, w którym się niepostrzeżenie znaleźliśmy.

Jaki to porządek normatywny? Poniżej próba przedstawienia tego systemu dokonana za pomocą metody indukcji. Ta metoda jest intuicyjna, może być obarczona błędami i może prowadzić może do całkowicie mylnych rezultatów (kula w płot). Cóż – jak mówił żydowski prestidigitator – po owocach ich poznacie.
_____________________

Historia świata toczy się w jakimś porządku, według porządku jakichś cykli. Tych cykli jest dużo, poszczególne trendy o różnej długości znoszą się albo wzmacniają, mało kto uświadamia sobie ich istnienie i w ogóle ciężko się w tym zorientować. Niemniej funkcjonuje kilka „narracji” o rzeczywistości,  jedną z nich w zgrubsza trzech wariantach, przedstawiają „religie abrahamowe”. Poniżej szkic owej „narracji” oczywiście tylko w kontekście praw do majątku na ziemi, w wersji pierwszej i chyba najważniejszej „religii abrahamowej”, judaizmu.

Zaczynamy od „Pisma świętego”, od Przymierza zawartego na Synaju (Wyj 19, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=69):

„3 Mojżesz wstąpił wtedy do Boga, a Pan zawołał na niego z góry i powiedział: «Tak powiesz domowi Jakuba i to oznajmisz Izraelitom:
4 Wyście widzieli, co uczyniłem Egiptowi, jak niosłem was na skrzydłach orlich i przywiodłem was do Mnie.
5 Teraz jeśli pilnie słuchać będziecie głosu mego i strzec mojego przymierza, będziecie szczególną moją własnością pośród wszystkich narodów, gdyż do Mnie należy cała ziemia.
6 Lecz wy będziecie Mi królestwem kapłanów i ludem świętym. Takie to słowa powiedz Izraelitom».
7 Mojżesz powrócił i zwołał starszych ludu, i przedstawił im wszystko, co mu Pan nakazał.”

W wierszu czwartym „Pan” nawiązuje do plag egipskich, zwłaszcza do ostatniej, ogólnoegipskiej masakry ludzi i zwierząt. Wspomnienie o tym mordzie na pewno musiało robić wrażenie.

 „Pan” objawił się w Egipcie jako partykularny bóg jednego plemienia, będąc stroną konfliktu z pewnością wykazywał skłonności psychopatyczne.

W powyższym fragmencie „Pan” deklaruje, że jako bóg plemienny jest właścicielem całej ziemi, a jego lud – Izraelici – będą mieć uprzywilejowany status „pośród wszystkich narodów”.
_____________________

Wiele osób przebąkuje, że zbliżamy się powoli do „końca historii”, w „religiach abrahamowych” do nadejścia Mesjasza, czy Antychrysta (w islamie to al-Masih ad-Dadżdżal, fałszywy Mesjasz). Katolicka eschatologia wyraźnie kuleje, ale chyba można wierzyć Bibi Netanjahu i rebbe Schneersohnowi:

https://www.youtube.com/watch?v=rHBiT6eJaQQ

Tego typu spotkania dowodzą, że eschatologia „religii abrahamowych” inspiruje nie tylko oderwanych od życia ezoteryków, chyba warto ją potraktować poważnie.

Oczywiście wyczekiwanie końca historii może okazać się daremne, czego dowodzi św. Jan Ewangelista, który wyczekiwał nadejścia Antychrysta prawie dwa tysiące lat temu (Pierwszy List św. Jana, 2:18, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=989):

„Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów;”

Antychryst wówczas nie nadszedł, w każdym razie nie był to globalny Antychryst, co w sumie chyba nie ma znaczenia. Ważne jest przede wszystkim, że ludzie wówczas wierzyli w tą „narrację”. Tak samo dzisiaj: ważne że taka „narracja” istnieje i, co ważniejsze, może być wskazówką dla milionów ludzi, w tym dla decydentów.
_____________________

Przechodzimy do Talmudu. Dezinformacja rozpowszechniania w Polsce między innymi przez personel Kościoła katolickiego mówi że „Pismo święte”, Stary Testament, to święta księga zarówno w judaizmie jak i w chrześcijaństwie. To nieprawda.

W judaizmie literatura nazywana przez chrześcijan Starym Testamentem ma status antycznej literatury narodowej o statusie porównywalnym do polskiego „Pana Tadeusza” czy „Dziadów”. Status świętej księgi przysługuje Talmudowi, który jest interpretacją Starego Testamentu.

Talmud jest trudny do studiowana z wielu względów, co stało się racją powstania literatury talmudycznej, której zadaniem było wyjaśnienie jakichś konkretnych elementów judejskiej doktryny, które nabrały znaczenia w pewnym miejscu czy czasie. Dlatego odwołamy się do literatury wyjaśniającej Tamud, dokładnie do książki rabina Michaela Higgera „The Jewish Utopia” (https://ia801408.us.archive.org/8/items/TheJewishUtiopia/Higger.-.The.Jewish.Utopia.authentic.Zionist.Mein.Kampf.1932.pdf). Książka ta przedstawia obraz żydowskiego raju, epoki mesjańskiej, przedstawiony w Talmudzie i w literaturze talmudycznej.

„Żydowska utopia”, str 12 książki, str 14 wydruku pdf, ostatni akapit:

///Wszystkie skarby i naturalne zasoby świata ostatecznie znajdą się w posiadaniu prawych ludzi. Stanie się tak dzięki spełnieniu proroctwa Izajasza: „Ale jego zarobek i jego zysk będą poświęcone Panu i nie będą gromadzone ani przechowywane. Albowiem jego zarobek będzie użyty dla tych, którzy przebywają przed obliczem Pana, żeby mogli jeść do syta i przyodziewać się wystawnie.” (Iz 23:18, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=495).
Podobnie złoto, srebro, drogocenne kamienie, perły i inne cenne przedmioty które zostały zagubione w morzach i oceanach przez wieki zostaną wydobyte i przekazane prawym (…). W obecnych czasach niegodziwcy są zwykle bogaci, cieszą się życiowymi wygodami a prawi cierpią w biedzie i niedostatku. W czasach doskonałych Pan przekaże wszystkie skarby prawym a niegodziwcy będą cierpieć. Pan, Stwórca świata nie jest zadowolony z dobrobytu niegodziwców w dzisiejszych czasach. On będzie szczęśliwy dopiero w czasach które nadejdą, kiedy świat będzie rządzony czynami i działaniami zacnych ludzi i dlatego wszelkie radości i przyjemności życia będą dzielone przez prawych i sprawiedliwych.///

Jeśliby ktoś miał wątpliwości kim są owi prawi i sprawiedliwi, to rozwiewa je rabin Higger, na str. 41 książki, str. 40 wydruku, ostatni akapit:

///Izraelici, idealni i prawi ludzie, staną się duchowymi mistrzami świata i będą sprawować swój moralny i duchowy wpływ od jednego krańca ziemi do drugiego. Wszystkie narody uwierzą wówczas w jednego prawego Boga, jak mówi pismo: „A Pan będzie królem nad całą ziemią. Wówczas Pan będzie jeden i jedno będzie Jego imię” (Zach 14:9, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=830).///
_____________________

Dla porządku, w kontekście dezinformacyjnej działalności Kościoła katolickiego, który promuje swoją interpretację Starego Testamentu, warto przywołać fragmenty, które chrześcijańską interpretację podważają. Jest to fragment 13 rozdziału Księgi powtórzonego prawa (13:2-12), który zresztą w katolickiej redakcji nosi jakże zasadny tytuł „Bałwochwalstwo” (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=227).

„Pan” zapowiada:

2 Jeśli powstanie u ciebie prorok, lub wyjaśniacz snów, i zapowie znak lub cud,
3 i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: «Chodźmy do bogów obcych – których nie znałeś – i służmy im»,
4 nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy.

Zachowały się świadectwa jednoznacznie potwierdzające że Jezus agitował za przejściem ludu „do bogów obcych”. Przykłady z Ewangelii św Mateusza rozdział 5 (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=248):

21 Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi.
22 A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzekł: „Bezbożniku”, podlega karze piekła ognistego.

27 Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż!
28 A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa.

38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!
39 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi!

43 Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził.
44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują;

Jezus zmieniał Prawo, agitował za przejściem do „bogów obcych” i dlatego musiał ponieść śmierć.

W tej interpretacji wszelkie cuda, których dokonał, łącznie z rzekomym zmartwychwstaniem, to tylko prestidigitatorskie sztuczki mające odwieść lud od „Pana”.

Kultura judejska od zawsze produkowała wszelkiej maści proroków a reguła z rozdziału 13 Pwt to to swego rodzaju „czerwona linia” mająca za zadanie dyscyplinować różnej maści krewkich agitatorów. Jezus tą linię przekroczył wielokrotnie.

Święty Szaweł – człowiek który wymyślił chrześcijaństwo, nową judejską sektę z Jezusem jako „synem bożym” sam inicjował kamienowanie świętego Szczepana uznawanego za pierwszego chrześcijańskiego męczennika. Podstawą ukamienowania świętego Szczepana był właśnie zapis z rozdziału 13 Księgi powtórzonego prawa, ten sam który uzasadniał śmierć Jezusa.
_____________________

Podsumowując wywody dotyczące „Pisma świętego” (ST) czy Talmudu, należy podkreślić że żydzi nie rozpatrują jakichkolwiek roszczeń o odszkodowania za zasadne czy niezasadne tylko dlatego, że ewentualne odszkodowania zostały wypłacone przed dekadami. Nie o to chodzi.

Żydzi dysponują specyficzną perspektywą eschatologiczną. W „czasach mesjańskich” wszystkie zasoby ziemi, w tym wszystkie godne uwagi warszawskie nieruchomości, powinny należeć do tych, „którzy przebywają przed obliczem Pana”.

Z ich punktu widzenia fakt, że postulat ten nie jest ciągle spełniony, stanowi wystarczającą podstawę do stawiana żądań „zwrotu” mienia czy przekazania majątku w drodze „odszkodowań”, niezależnie od tego, jak fikcyjne owe roszczenia wydają się z punktu widzenia przepisów polskiego prawa.

Można oczywiście argumentować, że powyższa perspektywa to chore żydowskie urojenia. Talmud podpowiada jednak że w „erze mesjańskiej” porządek normatywny „prawych i sprawiedliwych” będzie uznawany za obowiązujący przez wszystkie narody ziemi, które będą godne, aby „ery mesjańskiej” dotrwać (z braku miejsca pomijam dowód). Inne będą musiały z ziemi zniknąć. Sprzeciw wobec judejskiej „narracji” jest oczywiście możliwy, ale pewnie wymagać może wysiłku podobnego, który jest udziałem palestyńskich Arabów od przynajmniej stulecia.

PS1
Wrażenia z lektury książki rabina Higgera „Żydowska utopia” porównałbym do wrażeń z lektury „Protokołów”.

Eureka – to właśnie się dzieje na świecie! Oczywiście rabin Higger używa innego języka niż język „Protokołów” ale książka faktycznie ma charakter demaskatorski.

Dzisiaj książka znajduje się w domenie publicznej. Osoba, która przedstawiała się jako ten, kto udostępnił książkę szerokiej publiczności w Internecie, mówiła że książka znajdowała się w niepublicznym katalogu w bibliotece uniwersyteckiej w Austin w Texasie. Oficjalnie książka nie istniała! Dostęp do książki stał się możliwy dzięki specjalnym zabiegom i błędom personelu biblioteki.

PS2
Jeśli chodzi o Antychrysta, to wiele środowisk ta sprawa „kręci”. Wyraźnie widać że ta „narracja” jest narzucana przez najwyższe władze Imperium.

Ostatnio księżna brytyjska pojawiła się publicznie z dzieckiem w takiej samej sukience jak ta, w której występowania Mia Farrow w filmie „Dziecko Rosemary” grając matkę Antychrysta. Przypadek?

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/hbz-kate-middleton-rosemarys-baby-index-new-1524843097.jpg

Uzupełnienie o tym co się dzieje w Polsce m.in. po zlikwidowaniu konta na youtube Jackowi Celeibowi ze strony: https://miziaforum.wordpress.com/2018/04/26/witam-konto-you-tube-jack-caleib-zlikwidowali-nic-to-budujemy-polski-y-t-ale-lepszy-o-niebo/

 Wybrane komentarze

Tom said Kwiecień 26, 2018 @ 8:28 PM

UDOSTĘPNIAĆ !!!

6 USTAW ANTY POLSKICH !!!

PATRZYĆ DOKŁADNIE NA WYNIKI INDYWIDUALNE KTO NA CO GŁOSOWAŁ !!!

ROZLICZAĆ POSŁÓW Z GŁOSOWAŃ !!!

 1. GMO

Głosowanie nr 39 na 58. posiedzeniu Sejmu
dnia 08-02-2018 r. o godz. 10:57:56

 1. przyznanie 100 mln zł na żydowski cmentarz

Głosowanie nr 59 na 53. posiedzeniu Sejmu
dnia 08-12-2017 r. o godz. 10:43:47

 1. emerytury bez podatku – ustawa o pomocy państwa dla seniorów

Głosowanie nr 89 na 60. posiedzeniu Sejmu
dnia 22-03-2018 r. o godz. 18:50:01

 1. marzec 68

Głosowanie nr 78 na 59. posiedzeniu Sejmu
dnia 06-03-2018 r. o godz. 12:32:34

 1. CETA

Głosowanie nr 27 na 27. posiedzeniu Sejmu
dnia 06-10-2016 r. o godz. 13:04:26

 1. ustawa rozbrajająca żołnierzy Wojska Polskiego

Głosowanie nr 8 na 58. posiedzeniu Sejmu
dnia 08-02-2018 r. o godz. 09:25:01

gitarowski said Kwiecień 26, 2018 @ 11:31 PM

bardzo ważne daty

Tom said Kwiecień 27, 2018 @ 12:31 AM

GMO – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/58_39/$file/glos_58_39.pdf

100 mln zł na żydowski cmentarz – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/53_59/$file/glos_53_59.pdf

emerytury bez podatku – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/60_89/$file/glos_60_89.pdf

marzec 68 – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/59_78/$file/glos_59_78.pdf

CETA – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/27_27/$file/glos_27_27.pdf

ustawa rozbrajająca żołnierzy Wojska Polskiego – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/58_8/$file/glos_58_8.pdf

Tom said Kwiecień 27, 2018 @ 12:36 AM

GMO – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=58&NrGlosowania=39

100 mln zł na żydowski cmentarz – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=53&NrGlosowania=59

emerytury bez podatku – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=8&nrposiedzenia=60&nrglosowania=89

marzec 68 – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=59&NrGlosowania=78

CETA – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=8&nrposiedzenia=27&nrglosowania=27

ustawa rozbrajająca żołnierzy WP – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xspsymbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=58&NrGlosowania=8

Llubię said Kwiecień 27, 2018 @ 12:26 AM

Rosja miała tego pecha … a raczej szczęście , że Ich wykończono w pół roku Tam prawdziwie rosyjskie służby się ocknęły i pogoniły chlejcyna U Nas takie chlejcyny rządzą od ’89 i się nie zanosi, że tu się jakiś „Putin” pojawi, bo Nasze służby go zaraz ukatrupią
Na Węgrzech też Orban wygrał , bo się tamte służby opamiętały , bo Węgrzy musieli płacić za wodę z własnego Dunaju … a te tutejsze WSIowe głupki patrzą komu by tu bez wazeliny wleźć … a debile nie wiedzą, że to ich się w pierwszej kolejności pozbędą po oficjalnym otwarciu polin

Jakub said Kwiecień 26, 2018 @ 11:50 PM

De facto tam wszyscy „goje” są przeszukiwani,przechodzą przez bramki jak na lotnisku….ale „naród wybrany” z izraela wchodzi bez kontroli,tak samo jak na lotniskach,a propos lotnisk wszyscy „nie-żydzi” przechodzą kontrolę bagażową i przejścia przez bramkę czy nie są niebezpieczni…natomiast „wybrańcy” są bez problemu przepuszczani przez wejścia vip-owskie,z dwójką agentów mossadu na przodzie i tyle,w garniturkach,żeby nie dało się zauważyć co tam mają pod pazuchą.

jaga said Kwiecień 27, 2018 @ 12:28 AM

jest petycja do Trampa w sprawie nie podpisywania przez niego ustawy 447 adres:
https://www.youtube.com/redirect?event=comments&q=https%3A%2F%2Fpetitions.whitehouse.gov%2Fpetition%2Fpotus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017&redir_token=XOq-uzN60Y4x1sHqfMohrY3LHG18MTUyNDg2NzM5M0AxNTI0NzgwOTkz

Mirek said Kwiecień 27, 2018 @ 1:11 AM

TVrepublika to juz nie jest ta sama telewizja co 3, 4 lata temu. Teraz to medium wybitnie eskimoskie podobnie jak media rydzykowe i zdrajcy Sakiewicza gazeta eskimoska dla polakczkow! Nie mamy w kraju ani 1-go KANALU POLSKIEGO KANALU TV w 100% Polskiego. Warto czytac MAGNA POLONIA, KRESY.PL, KRESY24.PL. SPUTNIK, Michalkiewicz.pl

Czy myslicie, ze Pisdzielce jeszcze wygraja nastepne wybory? W tym celu jezdza po pipiduwach POLSKI B i znowu nabieraja i szukaja FRAJEROW!

Jakub said Kwiecień 27, 2018 @ 1:29 AM

W tym jest problem Mirek, jedni głosowali na pis- i co? część będzie posłusznymi owieczkami i to zrobi, część się częściowo przebudziła, i zorientowali się że pis jest „PO” do potęgi drugiej, a reszta będzie głosowała na cokolwiek innego. oprócz pisu-TYLKO NA KOGO?! Znów na platformersów?, na starowczesną? sld? wolność, która chce wziąć układ z układami sldo-wskimi komuchami,?,kukiza, którzy nie są wcale lepsi od pisu?! ,tak! to jest w tych 6-u ustawach, sprawdźcie sobie ilu „kukizowców” za tym głosowało, wtychantypolskich ustawach. Ta wierchuszka jest pieprzonym monolitem, Możemy ją zwalczyć. Ale są to kwestie lat, a POLSKA nie może czekać. Inaczej nas zjedzą.

Mirek said Kwiecień 27, 2018 @ 4:22 AM

Nie ma żadnych roszczeń żydowskich act 447/1226 jest nowy podatek za wodę jak w Boliwii!

Ustawa 447/1226 to wprowadzenie prawa wodnego które wywoła u nas zamieszki tak jak w Boliwii .Reszta to fałszywa flaga

To co mowil ostatnio Jack. Podwyzki CEN WODY W CALEJ POLSCE. Jak placiliscie 10 zl za m3, bedzie teraz 150zl! Zywnosc pojdzie w Gore! Gminy nie wiedza jak to przeliczyc! W Bialym stoku juz w zeszlym Roku podniesiono czynsze w mieszkaniach komunalnych. Gminy beda musialy wymierzyc powierzchnie dachow, ulic po ktorych splywa woda i podzielic przez liczbe mieszkancow!

Act 447 zobowiązuje rząd USA do lobbowania aby wyciągnąć kasę z danych krajów gdzie żydzi roszczą sobie prawa do mienia bez spadkowego po zamordowaniu żydów w holokauście.

Czyli wezma wszystko co jeszcze zostalo: wodociągi ,ziemia,lasy ,powietrze ,surowce naturalne,energia elektryczna,nieruchomości .Wszędzie tam gdzie jest kasa .Przykleją się do niej a USA będzie politycznie im w tym pomagać.To jest największy bandycki atak na ludzi po II WOJNIE ŚWIATOWEJ.

A ja sie moge zalozyc ze podniosom oplate za wode i zydzi odzyskajom to co przeglosowali w kongresie. Nie po to zadali sobie tyle trudu z oczernianiem Polski i przygotowaniem tej ustawy tylko po to zeby przykryc wzrost cen za wode w jakims bantustanie ktory istnieje teoretycznie ( SIENKIEWICZ) lub ze jest posiadany przez kogos z zewnatrz ( MORAWIECKI) . Mamy tutaj doczynienia z prawdziwym gangsterem Usraelem Cappo di Tutti Cappi Americanostra wiec prawo prawem a racja musi byc po ich stronie jak w Kargulu i Pawlaku. W razie czego jest ustawa 1066 i te poboczne. Takze beda do nas strzelac obce wojska i sluzby w polskich mundurach i polskom amunicjom. A w zagranicznych mediach powiedza ze to wybuch typowego polskiego antysemityzmu bo grunt pod taka narracje juz jest przygotowany. .

https://youtu.be/2Krpl9hIvt4

Mirek said Kwiecień 27, 2018 @ 4:27 AM

To wszystko po to by wykonczyc i ograniczyc Polski przemysl i Ogrodnictwo i sadownictwo. Mamy firmy w Polsce, ktore produuja po 3 miliony ton pomidorow. Jestesmy najwiekszym producentem pieczarek i jablek w Europie. W ten sposob nasze warzywa nie beda produkowane i sprzedawane bo ich produkcja bedzie nieoplacalna. Znowu bedziemy zalani tani, niezdrowa zywnoscia z Zachodu! Wszystko przez POPIS

Beata Szydło o podatku od deszczówki https://youtu.be/zPtyx8-VIJM

Osoba tutaj wyjaśnia że rząd obciąża gminy co raz to nowymi daninami a daje w zamian narzędzia do dojenia kieszeni mieszkańców. W ten sposób rząd jest czysty a gmina nie dobra i bydło ciemne dalej będzie za kurwa żydowskim PiSem. Jest to także dowód na to że PiS, PO, SLD, PSL, Nowoczesna, są jedną kompanią, podzieloną na drużyny o ww nazwach, dla zmylenia i ogłupienia Narodu oraz dla zabezpieczenia się przed utratą władzy gdyż ogłupione w ten sposób bydło, zagłosuje zawsze na którąś z ww drużyn (w nieświadomości że głosuje na tą samą kompanię). Chciało by się rzec – „Powstań Polsko skrusz kajdany, dziś Twój tryumf albo zgon” Jednak zgon Polski już dawno nastąpił a armia USA stoi przy grobie i pilnuje by nie zmartwychwstała. Obecnie nad trupem Polski krążą żydowskie sępy i wyżerają co jeszcze się wyżreć da! I nawet gdyby zmartwychwstała to zaraz zdechnie gdyż nawet środowiska Narodowców, nacjonalistów już żrą się między sobą o władzę. A WIĘC POLAKU !!! jEŚLI JESTEŚ W PEŁNI SIŁ, UCZCIWY I CENIĄCY WOLNOŚĆ A NIE DAJ BOŻE MASZ MAJĄTEK DOM, ZIEMIĘ TO SPRZEDAWAJ TO W CHOLERĘ I SPIERDALAJ JAK NAJDALEJ. sPIERDALAJ DO AZJI, AM POŁUDNIOWEJ A NAWET DO ROSJI DALEKO NA WSCHÓD. JEŚLI NIE SPIERDOLISZ TO ŻYDOWSKI SĘP CIĘ ZEŻRE TAK SAMO JAK TWÓJ KRAJ ZEŻARŁ I ZDECHNIESZ W ŁACHMANACH NA ULICY Z GŁODU !!!

Mirek said Kwiecień 27, 2018 @ 4:47 AM

Zamiast spadków żydoustawy 447 dostaniecie nowy rachunek za wodę!

Pamiętacie jak Morawiecki powiedział o DANINIE+. Milioner Jan Sz z branży meblarskiej zapowiedział, ze będzie inwestował zagranica

Myli się drogi Pan z Blog OPCJASPOLECZNA Umowa indemnizacyjna dotyczy mienia skonfiskowanego przez rząd komunistyczny. Ta sprawa jest załatwiona jak najbardziej. Żydom chodzi o „mienie bezspadkowe” czyli o majątek tych żydów którzy zostali wymordowani podczas drugiej wojny i nie pozostawili potomków. Majątek ten zgodnie z prawem przeszedł na skarb państwa polskiego. Roszczenia żydów są bezpodstawne, polegają na zasadzie plemiennej – tam zginęli żydzi i mieli majątek, a my tez jesteśmy żydami więc nam się ten majątek należy. Żydzi wiedzą że nie maja prawa tego żądać, ale podpierają się tym że holocaust był wydarzeniem wyjątkowym w dziejach i dlatego należy go potraktować inaczej. Tu jest cały pies pogrzebany.

Z tym podatkiem na wodę to też przerąbana sprawa, bo faktycznie chcą nam powycinać produkcję naszego ,krajowego dobra żywnościowego. Zniszczą nasze dla konkurencji z zachodu…niestety taka sytuacja jest w wielu krajach na tej planecie. Ludzie i tak będą kombinować na lewo, jak kombinowali przez cały czas, bo nie mają innego wyboru. Będą kopać studnie głębinowe z pompami pochowanymi, gdzie się da nawet do podlewania głupich krzaków, choinek , trawy na własnej posesji zamiast nabijać sobie niewiadomo jakie rachunki czerpiąc z sieci wodociągowej. Albo będą zbierać deszczówkę w beczkach i innych zbiornikach podłożonych pod rynny tak, jak moja ciocia to robi. Logicznie myśląc mając tańszą ziemie, sile robocza, używając mniej nawozów i bez roślin GMO i ROUNDUP wyprodukowalibyśmy więcej i taniej warzyw i owoców niż na Zachodzie. Niestety tak się niestanie Nigdy bo wykończa nas CENY WODY! WYKONCZA NAM ROLNICTWO NA BANK!

16 lipca 1960 r., rząd Polski podpisał ze Stanami Zjednoczonymi umowę, zgodnie z którą zobowiązał się zapłacić 40 mln. ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości spłacona 10 stycznia 1981 r.-

Jednak Izrael i NY, atakują i szkalują Polskę, coś ma to na celu. Ataki rozpoczęły się przy próbie wprowadzenia ustawy reprywatyzacyjnej Partyka Jakiego. Do tego dochodzi coraz większa ilość wydawanych Polskich obywatelstw dla obywateli Izraela. Ustawa 447 tworzy pewien podłoże do ingerencji USA w sprawy wewnętrzne innych państw. Pamiętamy jak sama groźba kary dla TVN, spowodowała od razu naciski ze strony USA.

Fałszywa flaga act 447 zamiast spadków dostaniecie podwyżkę i nowy rachunek za wodę.

Dostaniemy podwyżkę Wody i Podwyżkę Czynszu na bank! Będziemy płacić minimum 1000zł na gospodarstwo domowe! Kogo na to będzie stać, skoro 52% rodzin w Polsce nie stać na dodatkowe wydatki na 1000zl na miesiąc! Dziękuję ci Jarosławie Kaczyński za to, że kolejny raz zrobiłeś nas Polaków w huja!

krab said Kwiecień 27, 2018 @ 8:34 PM

Nie do końca zgadzam się z narracją filmu. … wiadomo, że w pewnym państwie położonym w Palestynie jest niedosyt wody ale przesyt geszeftów i od kilku lat czy nawet kilkunastu opracowywali sposób „zagospodarowania” wód w Polsce i nie tylko bo w całej Europie środkowej. W 2011 roku (chyba?) podczas hołdu lennego w Izraelu została podpisana umowa o współpracy w tej dziedzinie (miedzy innymi). Później gładko i zręcznie wchodzi do Polski ich firma Tahal i powoli przejmuje infrastrukturę wodociągów i kanalizacji, oczywiście jako inwestor. Zapowiadane było również użeglugowienie Odry i Wisły z udziałem owej firmy. Póki co powstały Wody Polskie należące do skarbu państwa , ale podejrzewam, że znaczne udziały należą albo do Tahala, albo jemu podobnej firmy i stąd takie parcie na zyski i obkładanie kolejnymi daninami … od własnej studni ,deszczu , podatek denny itp. Wg mnie do „tego miodku” już się dobrali . No, ale w polskiej ziemi jest nie tylko woda, są jeszcze kopaliny i raczej w ustawie 447 dopatrywałabym się oczyszczania drogi do nich. Bankructwo kraju mocno to ułatwia.

ttteis77 said Kwiecień 28, 2018 @ 6:38 PM

„nawet jeśli to chodzi o 1 bln zł. 1000zł dopłaty przykładowo 25 000 000 polaków suma sumarum 25 000 000 000 40 miesięcy 1 000 000 000 000 i sprawa załatwiona. i tak chyba właśnie myślą.”

Mirek said Kwiecień 27, 2018 @ 7:52 PM

Teraz naprawdę widac CZARNO NA BIALYM po co jest i komu tak naprawdę służy pejstuba I kto tam został patologia typu hujecki, cyrk sendeckiego pseudo-narodowaTV, WREALU24, ATOR, Alex Berdowicz z POROZMAWIAJMYTV, ktory promuje Samozwanca chrabjego Potockiego piata woda po kisielu zlota zapinka! Alex sluszyl w stopniu oficera LWP, wiec mogl tez byc tajnym agentem WSW. Jakos dziwnie sie sklada, ze uklada mu sie fajnie wspolpraca z bylym agentem Winiarskim. Mysle, ze Alex i jego medium maja za zadanie wypromowac i uwiarygodnic Samozwanca. Od 2ch lat go tam promuja i tam pojawil sie poraz pierwszy!

.Chujecki jest oczadzialy z nienawisci do wszystkich PATRIOTOW, RUCHU NARODOWEGO, Michalkiewicza, Brauna, Jablonowskiego bo nie lubia Hameryki i kraju eskimosow. Pejsty pastorek niedosc, ze glupi to jeszcze opetany, bo stworzyl satanistyczno-eskimoska sekte pod plaszczykiem kosciolka protestanckiego! On nawet ma fizjonomie typowego eskimosa, podobnie Maniek zapomnieli jarmulek na lby zalozyc! Teraz widac ewidentnie, ze jest to ESKIMOSKI Agent wplywu jak Maniek Kowalski. Jablonowski juz 2 lata temu mowil, ze maniek jest agentem amerykanskim bo nigdy nawet nie poparl i nie pojechal poprzec ROLNIKOW w ZURAWNIE, protestujach ponad 400 dni przeciwko firmie szewron, ktora chciala przejac bezprawnie ich grunty by wydobywac rope i gaz!

Jack co myslisz o nawiazaniu wspolpracy z CEP POWISLE, SUMIENIE NARODU, POLSKIE SPRAWY, MAGNA POLONIA? Duzo ich filmow jest blokowana. Czy bedzie szansa na zrobienie wywiadu z panem Grzegorzem Braunem i panem Nikt?

krab said Kwiecień 27, 2018 @ 8:07 PM

Dzisiaj pejsbuk zamknął konta ONR i jeszcze komuś, za antysemityzm, ksenofobię i sianie nienawiści . Podobno na wniosek tysięcy użytkowników.

Mirek said Kwiecień 27, 2018 @ 8:56 PM

Bingo! To ONR I NOP! Pisza o tym na kresy.pl

W oficjalnym stanowisku Facebook nazwał ONR i NOP organizacjami rasistowskimi i antysemickimi, na które nie ma miejsca w serwisie.

Obecność organizacji konsekwentnie naruszających nasze zasady może zostać zabroniona na naszej platformie. Tak stało się w przypadku Obozu Narodowo-Radykalnego (ONR) i Narodowego Odrodzenia Polski (NOP) w Polsce. Uważamy, że organizacje te otwarcie propagują poglądy rasistowskie, antysemickie i homofobiczne. Zapoznaliśmy się z wieloma zgłoszonymi nam materiałami, w których atakowano ludzi ze względu na ich cechy chronione – można przeczytać ww oficjalnym oświadczeniu Facebooka.

https://kresy.pl/wydarzenia/facebook-onr-i-nop-to-organizacje-szerzace-rasizm-i-antysemityzm/

Znaczy sie, ze biora sie za Prawdziwa Patriotyczna Prawice, do WSTEP do LIKWIDACJI ONR, NOP, MW i Ruchu Narodowego!

andziaę said Kwiecień 27, 2018 @ 10:17 AM

Czas na pozwy przeciwko firmom doradczym, które działały na niekorzyść klienta tj. Polski w czasie tzw. reprywatyzacji i puściły Polskę w skarpetkach: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/04/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy

Philip79 Polsko Wybacz said Kwiecień 27, 2018 @ 12:33 PM

Wkurza mnie gadanie w kółko, że MSZ coś spieprzył albo ktoś jest nieudolny w rządzie.
Tam nikt nic nie spieprzył, wręcz przeciwnie, wszystko zostało załatwione,
Kaczyński mówił, że powinniśmy trzymać z najsilniejszymi, no to mamy Żydowska masonerię.
Nie musimy im nic płacić, damy im tylko nieruchomości , oni kasy to maja wystarczająco, żeby wykupić tutaj wszystkie wpływy i sprowadzić 40mln Polaków do społeczności drugorzędnej.
Przypomnijcie sobie jaki procent Żydów był Palestynie jak powstał Izrael w 1948r.

krab said Kwiecień 27, 2018 @ 7:44 PM

Jasne że tak, tym bardziej że tutaj na miejscu od lat działa ich V kolumna, poprzebierana w tubylcze nazwiska, a i szabes gojów też mamy dostatek. Odkąd w naszym kraju zamieszkał oficjalny nadzorca tego stada czyli Daniels coraz wyżej i śmielej sięgają, już bez zbytniej krępacji.

Mirek said Kwiecień 27, 2018 @ 8:07 PM

To było dogadane, doklepane od początku. Nie na darmo waffle Maliniaka – Magierowski i Cichocki tyle razy latali za Atlantyk. A nam sypiali piach w oczy, mówiąc, ze latają często bo Polska jest w NIESTALEJ RADZIE BEZPIECZENSTWA ONZ!

Widzicie jakie te skurwysyny są perfidne. Już Michalkiewicz 2 lata temu mówił, ze spotkanie Maliniaka z eskimosami w Nowym Jorku było bardzo podejrzane, bo nie wiemy co im obiecał w styczniu 2016 . Już wtedy maska Pis opadła, Ja już wtedy przestałem im wierzyć. POPIS to jedna i ta sama rodzina, przed kamerami się kloca, wyzywają a za zamkniętymi drzwiami pija wódeczka i zakanszaja jak to robil Bolek, Geremek, Mazowiecki, Bartoszewski i Kaczory z Kiszczakiem, Ciastoniem, Kuflem, Rakowieckim i innymi komuchami!

krab said Kwiecień 27, 2018 @ 8:50 PM

Przecież wiadomo, że na wierzbie nie urosną gruszki. Oni wszyscy wywodzą się z jednego korzenia , okrągłego stołu podlanego Magdalenką. Podzielili się na grupy żeby „ludek” mógł wybierać, kto w danym momencie „najfajniejszy” . A jak ludek zobaczy szkaradę, to się zmienia nazwę lub stawia zaprzyjaźnionego frontmena z „nowoczesną” opcją !

anna38 said Kwiecień 27, 2018 @ 5:41 PM

https://youtu.be/Wi6OJKSLp9M

krab said Kwiecień 27, 2018 @ 7:55 PM

Cały problem polega na tym, że antysemitą jest ten, którego wskażą mośki ! Jeżeli antysemityzmem jest to, że nie podoba mi się nalot na mój kraj takiego zachłannego dziadostwa, które różnymi sposobami obdziera mnie z resztek człowieczej godności, to jestem antysemitą ! albo raczej antysyjonistą .

andzia said Kwiecień 27, 2018 @ 10:42 PM

Petycja do Trumpa. aby nie podpisywał aktu 447/17. Jak będzie 100tys. podpisów, będzie musiał się nią zająć:
https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017

Mirek said Kwiecień 28, 2018 @ 2:36 AM

Ten redaktor kutasina urwał sie z wiatraka, caly czas przeszkadza Jablonowskiemu jak mowi prawdę o banderyzacji Polski i pauperyzacji i nedzy Polakow. Mamy 5 milionow ukropow, większość ma probanderowskie sympatie, do tego nie znana ilość agentury SBU tworzącej podziemne struktury UPA.

Jablonowski to przebieraniec i aktor, ale w jednym mu trzeba przyznac racje, ze stawiajac na jednego konia czyli hameryke i na egzotyczny sojusz – Zostalismy zrobieni w huja na czysto! Zamiast grac na wielu fortepianach jak to wybitnie robil i robi Orban gramy na fortepianie amerykanskim. Od roku 1989 zawsze na wspolpracy z hamerykanami wychodzimy jak Zablocki na mydle! W 2016 Hitlerai chciala zainstalowac 140,000 zoldakow US Army w Polsce by doprowadzic do wojny z ruskimi. Ten ciul senator stwierdzil, ze byloby to chwalebne dla Polski! Jednym slowem gdyby Kwietniowi udalo sie wjechac tym skotem w burdel na wiejskiej – dobrze by zrobil jak by to SZAMBO wyparowalo!

Koniec koncow bedzie taki, ze od sierpnia bedzie podwojenie liczby bandytow z US ARMY by trzymali polaczkow krotko za MORDE! Blaszczak palnal dzis, ze amerykanie zawsze sa gotowi do DYSKUSJI O BEZPIECZENSTWIE POLSKI???? DO DYSKUSJI??? A DLACZEGO NIE DO OBRONY, przeciez do Kurwy nedzy jestesmy w jebanym NATO! Ja pierdole taki sojusz. Milion razy lepiej by nam bylo z ruskimi w NATO BIS i Unii Slowianskiej niz w tym jebanym EUROKOLHOZIE. Za komuny POLSKA i Demoludy jechaly w pierwszywm wagonie Pierwsza klasa, a teraz POLSKA i Demolody jada w ostatnim wagonie i na stojaco!

Jesli sie nie ruszymy i czegos nie zorganizujemy, nie mowie o PARTII POLITYCZNEJ, bo natychmiast bedzie infiltrowana przez dawne WSW, WSI i Stare Kiejkuty. Cos w stylu Konfederacji Narodowej zrzeszajacej wszystkich od lewa do prawa. Bylych zwolennikow pisdzielcow i kukizowcow jak my i bylych zwolennnikow platfusow i nowoczesnej. Potrzebna jest tez Lewica Patriotyczna, ale bez rodowodu SLD i PPR, WSW i bez starych Kiejkutow.

Bedziemy wyszlamowani z kasy na bank, a NaCiulnik Zoofil oglada albumy z kotami i zabawia sie z kotami Do tej pory sie dziadek Kalkstein nie odezwal i nie postawil w sprawie JUST ACT S 447. Podobnie ten tlumok Maliniak wielbiacy HIGH LIFE, blysk fleszy kamer i aparatow i sweet focie. Dawny PIS NIE istnieje zamienil sie w najbardziej eskimoska partie – UNIE WOLNOSCI – chojnie finansowana przez niemcow. Lizemu dupe hamerykanom i za ten zaszczyt za darmoszke oddajemy skurwysynom cala POLSKE!

Jablonowski mowi, „prezydent Obama przyznał, że to USA sprowokowało zamach stanu na Ukrainie
„………..Na chwilę szczerości, albo nieostrożności, zdobył się prezydent Barack Obama. W trakcie wywiadu prasowego wypalił nagle, że to Stany Zjednoczone inspirowały zamach stanu na Ukrainie, który spowodował trwającą do dzisiaj wojnę domową u naszego wschodniego sąsiada.Do krwawego konfliktu zbrojnego na Ukrainie z pewnością nie doszłoby, gdyby „pewne siły” nie próbowały odsunąć od władzy Wiktora Janukowycza. Co za tym idzie, Ukraina nie stałaby się polem bitwy między USA i NATO a Rosją. Do dziś powtarza się, że to zwykli, uciśnieni mieszkańcy tego kraju protestowali na Majdanie i uczestniczyli w zamachu stanu, choć sam poziom zorganizowania całej akcji zadziwiał niejednego.
Dla wielu osób wydawało się to wręcz oczywiste, że ktoś musiał kierować całą operacją, którą widzieliśmy na Ukrainie w zeszłym roku. Z kolei pozostali po prostu nie wierzą, że Stany Zjednoczone miałyby dążyć do obalenia legalnych władz. Zachodnia propaganda wmawia nam, że USA są dobre a Rosja jest zła. Tymczasem z najnowszego wywiadu, jakiego udzielił Barack Obama wynika, że to właśnie Stany Zjednoczone, obrońcy pokoju i wolności, brały udział w „przekazaniu władzy na Ukrainie.”

Wypowiedz się