Polacy potępiają atak syjonistycznych bandytów na Syrię

Potępiamy bandytyzm USA i jego akolitów z UE z żydowskim reżimem III RP włącznie.

Syria - flaga z napisem

Nasze, WPS, stanowisko w kwestii światowego, syjonistycznego, terroryzmu i jego zbrodni, nazywanych perfidnie eufemistycznie „obroną praw człowieka i demokracji” jest niezmienne od początku istnienia Stowarzyszenia WPS. Potępiamy bandytyzm USA i jego akolitów z UE z żydowskim reżimem IIIRP włącznie. Potępiamy ów bandytyzm Zachodu nie tylko wobec Syrii, ale wobec wszystkich państw, którym syjonistyczna międzynarodówka usiłuje narzucać swoje porządki i zniewala je politycznie i gospodarczo.  Mamy nadzieję, że pogląd ten podziela większość myślących odpowiedzialnie Polaków. Mamy także nadzieję, że coraz więcej polskich katolików skłonnych będzie do refleksji nad rzeczywistą polityczną rolą Kościoła i Watykanu, biernie wspierających światowy, syjonistyczny, terroryzm poprzez zaangażowanie Kościoła na rzecz budowy UE – wspólnego tworu Kościoła i światowej żydowskiej finansjery.

Trzydzieści lat trwania żydowskich rządów w Polsce i tyleż samo lat egzystencji w okowach zachodniej – czytaj: żydowskiej, syjonistycznej – demokracji winno nam unaocznić pogłębiającą się iluzję bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego dla naszego narodu i dla naszej słowiańskiej państwowości. Jesteśmy wykorzystywani do zbrojnego udziału w militarnej agresji syjonizmu na kraje arabskie (Irak, Afganistan), a niebawem sami możemy stać się teatrem działań wojennych, gdy żydowski reżim IIIRP otrzyma z Waszyngtonu odpowiednie instrukcje.

Likwidacja żydowskich rządów w Polsce, opuszczenie zbrodniczych, syjonistycznych, struktur Zachodu, UE i NATO, winny determinować działania politycznie świadomych Polaków – dzisiaj to nasze „być albo nie być”.

Dariusz Kosiur

______________________

Oficjalne oświadczenie kreatury i hipokryty na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin

Duda i opłatekJako Prezydent RP chciałbym wyrazić swoje pełne poparcie dla operacji militarnej przeprowadzonej w nocy z czwartku na piątek przez amerykańskie siły zbrojne w Syrii.

Polska z całą mocą potępia zbrodnie popełniane na cywilach i apeluje, by cała społeczność międzynarodowa jeszcze mocniej zaangażowała się w przywrócenie pokoju w Syrii, zatrzymanie szaleństwa wojny, przerwanie spirali przemocy.

Polska wspiera działania amerykańskiej administracji w tym zakresie – jako sojusznik USA, lecz także jako państwo solidarne z ofiarami wojny domowej w Syrii. (…) – za: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,183,oswiadczenie-prezydenta-rp-w-sprawie-amerykanskiej-operacji-w-syrii.html

________________________

 Wczorajszy akt syjonistycznego bandytyzmu USA, Wlk.Brytanii, Francji, wobec Syrii nie był pierwszym – czy będzie ostatnim? 

Poniżej tekst z kwietnia 2017r.

________________________

Polacy potępiają atak syjonistycznych bandytów na Syrię

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów prezydent Assad wypowiedział się jasno:

„(…) terroryści walczą za Izrael i za cele jego polityki”.
„(…) jest bardzo możliwe, że atak rakietowy był planowany już sporo wcześniej. I Zachód: czytaj syjonistyczni terroryści, najpierw samemu sprowokowali i skonstruowali argumenty o użyciu broni chemicznej.
(…) albo w tym ataku syryjskim, zginęło sporo nie dzieci, kobiet i cywilów, ale….. syjonistycznych instruktorów, i to ich tak rozwścieczyło. No bo nie wierzmy w bajki, że to odwet za atak na cywilistów, na dzieci i kobiety, od kiedy się oni o nich troszczą….? ci bandyci”

http://www.gegenfrage.com/assad-terroristen-kaempfen-fuer-israel/

tłumaczył: Jacek M L Kwiatkowski

Rosja po atakach Stanów Zjednoczonych na bazę lotniczą wojsk rządowych w Syrii zawiesza obowiązywanie podpisanego z Waszyngtonem memorandum o zapobieganiu incydentom i zapewnieniu bezpieczeństwa lotów podczas operacji w Syrii — poinformowało MSZ Federacji Rosyjskiej.

https://pl.sputniknews.com/swiat/201704075195881-Rosja-USA-Syria-Sputnik/

Wbrew wszelkim żydo-medialnym szczekaczkom w Polsce, ujadającym już od rana, USA nie poinformowały wcześniej Rosji, o zamiarze ataku na Syrię.

https://sputniknews.com/military/201704071052392027-us-syria-homs-strike/

 _________________

Bomby z Polski

I na koniec wątek polski. Niektóre media już pytają, co ewentualna eskalacja działań w Syrii oznacza dla Wojska Polskiego? Pamiętajmy, że w regionie już operują nasze F-16 – póki co w misji rozpoznawczej (stacjonują w Izraelu – D.Kosiur). Jednak w MON od dawna rozpatruje się zmianę charakteru zaangażowania na bojowe. To pomysł stary, rozważany zanim jeszcze polskie myśliwce znalazły się na Bliskim Wschodzie – w czasach poprzednich rządów. Dziś jednak ma więcej zwolenników, a i okoliczności niejako wymuszają takie posunięcie.

Powrót Wojska Polskiego na ścieżkę wojenno-ekspedycyjną, to sposób na obłaskawienie Waszyngtonu. Wojsko protestować nie będzie – myśliwcy głodni są takich wyzwań (jako jedyna z elitarnych formacji WP, nie brali dotąd udziału w operacjach bojowych). Ale nawet ten scenariusz nie oznacza, że nasi piloci będą obrzucać bombami pozycje wojsk Asada. Obszar działania pozostanie ten sam i będzie się wiązał z dobijaniem Państwa Islamskiego.

http://fakty.interia.pl/autor/marcin-ogdowski/news-poczatek-czegos-wiekszego-czy-tylko-ostrzezenie-dla-asada,nId,2379148

___________________

Zatem żydowski reżim IIIRP rozważa możliwość ponownego, po Iraku i Afganistanie, wejścia na ścieżkę militarnego bandytyzmu międzynarodowego, wspierającego światowych syjonistycznych terrorystów z USA, Wlk.Brytanii, Izraela i syjonistycznych kundli z UE.

Nie można także wykluczyć, że polskie barwy zostaną użyte przez syjonistycznych bandytów za aprobatą żydowskiego reżimu IIIRP do prowokacyjnych działań względem Rosji.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

chazary z Polin

chwalą się ,że do ostrzału piasku i dołów w Syrii gang użył „nowej broni JASSM ,którą zakupiliśmy”

kfakfa 14.04.2018 15:53:57

Musieli zatrzeć ślady

W drodze do Syrii była grupa ekspertów, która miała przeprowadzić dochodzenie i stwierdzić, czy atak miał miejsce i kto go przeprowadził.

Trump, syjonistyczny klown, jest skończony. Jego kampania wyborcza oparta była na krytyce dotychczasowego zachowania USA w Syrii i hasłach antyglobalistycznych. Powoli wycofał się ze wszystkiego.

AgnieszkaS 14.04.2018 16:46:30

Po co komu wojna w Syrii? Dr Nabil Al Malazi wyjaśnia

https://www.youtube.com/watch?v=3rszA9AQ7cY

Rzeczpospolita 14.04.2018 19:00:14

Opublikowano za: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/143273,polacy-potepiaja-atak-syjonistycznych-bandytow-na-syrie

Comments

  1. peter159 says:

    Banksterskie chazarskie pomioty belzebuba z Wall Street razem z korporacjami zbrojeniowymi odpowiedzialni sa za wszystkie wojny,rewolucje,zbrodnie.Celem tej szatanistycznej,zboczonej sitwy jest globalna wladza, zniewolenie panstw i narodow swiata,oraz depopulacja 90% ludnosci poprzez:wojny,GMO,terroryzm,rewolucje,zabojcze szczepienia i farmaceutyczne pseudoleki. W ksiazkach: ,,WALL STREET AND THE RISE OF HITLER” oraz ,,Wall Street i rewolucja bolszewicka w Rosjii”-(wydawnictwo wektory) autor Antony C.Sutton wyjasnia mechanizm sponsorowania,tworzenia wojen,rewolucji,zbrodni,przez chazarskie pomioty-plemie zmijowe lucyfera z piekla rodem!!!

Wypowiedz się