Droga Rosjo: Teraz jest czas, aby rzucić wyzwanie Izraelowi

Tuba propagandowa Amerykańskiego Ministerstwa Obrony  Pentagonu – Veterans Today – daje wyraźny sygnał Rosji, jaki kraj powinien być „rzucony o ścianę” zgodnie z doktryną neokona, kryptożyda Wolfowitza, aby skończyła się wojna na Bliskim Wschodzie, zapanował w świecie pokój i … zapoczątkowana normalizacja w Polsce.

Redakcja KIP

Droga Rosjo: Teraz jest czas, aby rzucić wyzwanie Izraelowi
Rosja oczywiście musi zacząć wysyłać reżimowi izraelskiemu ultimatum, które zasadniczo mówi, że reżim nie może kontynuować uwieczniania wojny w Syrii.

Przez Jonas E. Alexis11 kwietnia 2018 r

Netanjahu i PutinNetanjahu i kasacja banksterii… przez Jonas E. Alexis

Rosyjscy urzędnicy wykonali wspaniałą pracę w ciągu ostatnich sześciu lat. Rzucili wyzwanie Nowemu Porządkowi Światowemu i jego najlepszym marionetkom na wielu frontach. Wielokrotnie omawialiśmy te kwestie w przeszłości.
Ale Rosja poważnie musi zając się opracowaniem bardziej rygorystycznej polityki wobec izraelskiego reżimu w Syrii.
Wszyscy wiemy, że Trump to najlepsza izraelska marionetka  i  wsadza  palec w Syrii po uprzedniej konsultacji z reżimem w Tel Awiwie.
Rosja opiera się diabolicznej działalności Stanów Zjednoczonych, którą  desperacko próbują narzucić Syryjczykom i ich rządowi.
Ale co z Izraelem?
Jak argumentowaliśmy w przeszłości, Izrael chciał usunąć Assada z władzy od początku wojny syryjskiej.
Zwróciliśmy również uwagę, że Izrael stoi za praktycznie każdą operacją fałszywej flagi w tym regionie.
Jak wykazano w VT , nie ma wątpliwości, że Izrael jest również odpowiedzialny za niektóre z ostatnich ataków w Syrii.
Ale dlaczego Rosja nadal otwarcie krytykuje Stany Zjednoczone, a nie prawdziwego winowajcę?

Aleksander Zasypkin, rosyjski wysłannik do Bejrutu, niedawno oświadczył: „Jeśli dojdzie do amerykańskiego ataku, wtedy … zestrzelimy pociski i zaatakujemy pozycje, z których zostały wystrzelone.” [1] Zestrzelą izraelskie rakiety także? Jeśli nie, to dlaczego nie? Jak słusznie zauważył jeden z obserwatorów,

Rosja musi ponownie rozważyć swoje obecne stosunki z Izraelem, ponieważ jest to polityka błędna z wielu powodów, między innymi dlatego, że wysyła mieszane wiadomości do rosyjskich sojuszników na Bliskim Wschodzie …
„Dlaczego Rosja milczy, kiedy Izrael bombarduje Syrię, ale zagraża USA, kiedy mówi, że chce zrobić to samo?
Gdzie jest logika?
Dlaczego Izrael może to zrobić, a USA, jako pierwsze na świecie supermocarstwo, nie mogą?
Jeśli Rosja nie jest gotowa na odwet w stosunku do Izraela, dlaczego twierdzi, że jest gotowa na odwet w stosunku do USA?
To nie ma sensu. Dlatego Rosjanin nie powinien dać Izraelowi przepustki bezpłatnej i powinien nałożyć podobny zestaw sankcji gospodarczych i politycznych, jak w przypadku USA ”
Nowy porządek świata wymyślił stare kłamstwo, aby demonizować Rosję w regionie.
Trump, najwyraźniej kierując się wskazówkami izraelskiego reżimu, oświadczył ponownie, że „Rosja ślubuje zestrzelenie wszelkich pocisków wystrzelonych w stronę Syrii. Przygotujcie się na Rosję, bo będą nadchodzić, mili i nowi i „inteligentni!” Nie powinieneś być partnerem dla zwierzęcia zabijającego ludzi gazem, i cieszącego się z tego! „ [2]
To jest całkowicie szalone. Rząd syryjski wygrywał wojnę. Wyzwalał  jeden obszar za drugim. Więc zaraz po tym, jak Trump oświadczył, że Stany Zjednoczone zamierzają wycofać się z Syrii, Assad użył broni chemicznej przeciwko swoim rodakom!
Czy może być głupsze działanie?
Czy ci ludzie naprawdę myślą, że Assad jest najgłupszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek żył?

Żydowski neocon John Podhoretz i jego gangi oświadczyli, że Assad ostatnio zagazował swoich ludzi, ponieważ Trump chciał wyjechać z Syrii. Oni również przewrotnie twierdzili, żeAssad jest bandytą... „

Jest to rodzaj argumentów wysuwanych przez tych diabolicznych agentów, którzy traktują nas jako małe dzieci. Oczekują, że wszyscy uwierzymy ich kłamstwom i połkniemy  haczyk, żyłkę i ciężarek.
The Jerusalem Post niedawno powiedział, że „Izrael stara się omijać rosyjskie interesy w Syrii”, ale ten sam reżim nadal bombarduje siły syryjskie i fałszywie oskarża rząd o zagazowywanie własnego narodu. Nie ma w tym żadnej logiki.
Rosja oczywiście musi zacząć wysyłać reżimowi izraelskiemu ultimatum, w którym zdecydowanie będzie  mówić, że reżim nie może kontynuować działań, które przedłużają wojnę w Syrii.
Jeśli Rosja chce walczyć tam dalej i pozostać na zawsze w regionie, to dobrze. Ale jeśli chce zakończyć misję w całości, to izraelski reżim musi zostać ostrzeżony o ich diabolicznej / talmudycznej działalności.

Netanjahu i Trump

  1. [1] „Trump: Przygotujcie się na Rosję, pociski będą nadlatują w Syrii, ładne i nowe i” inteligentne „!,” Rosja Dzisiaj , 11 kwietnia 2018.
  2. [2] „” Przygotuj się na Rosję! ” Trump zagraża atakowi na Syrię, Moskwa kontratakuje, ” Sputnik , 11 kwietnia 2018.
  3. [3] „Były urzędnik bezpieczeństwa: Izrael stara się unikać rosyjskich interesów w Syrii,” Jerusalem Post , 11 kwietnia 2018.

Za: https://www.veteranstoday.com/2018/04/11/486279/

Tłumacz: https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.veteranstoday.com/&prev=search

Wypowiedz się