Czy USA zaatakują… czy blefują ?

Szatan i Jezus

„Napinanie muskułów” w Syrii i ostra wojna z chazarską globalistyczną mafią pod powierzchnią sceny politycznej w USA, są przyczyną światowego napięcia i groźby III wojny światowej. Tekst Jarosława Ruszkiewicza pt. „USA nie mają wyboru. Muszą atakować” i interesujące komentarze pod artykułem analizują zmieniającą się sytuację na szachownicy polityczno-militarnej Bliskiego Wschodu.

Redakcja KIP

USA nie mają wyboru. Muszą atakować

To „USA” to tylko punkt odniesienia, tak naprawdę to międzynarodowa, syjonistyczna, finansowa, szatańska banda, która zdycha i nie chce się z tym pogodzić. Dlatego musi atakować.

Szczur zapędzony do narożnika potrafi skoczyć na dwa metry, żeby uderzyć przeciwnika. Międzynarodowa, syjonistyczna, szatańska banda jest teraz takim szczurem i nic innego im nie pozostało tylko atak. Nikt nie chce wojny. Normalne kraje, rządzone przez normalnych ludzi potrzebują pokoju, żeby się rozwijać, bogacić i zapewnić dobrobyt i bezpieczeństwo swoim obywatelom.

Są jednak siły, siły Synagogi Szatana, które karmią się przemocą, krwią, rabunkiem, wyzyskiem i ludobójstwem. Teraz właśnie czara zaczyna się przelewać i narody wyzyskiwane, deptane i brutalizowane od wieków mówią – nie!

Przyszłe starcie w Syrii, bo pewnie do niego dojdzie, będzie właśnie spotkaniem Człowieka, stworzonego na obraz i podobieństwo Boga z siłami Zła.

Bóg dał nam wolną wolę, kazał czynić sobie Ziemię poddaną. Teraz nadchodzi czas próby.

Kto pójdzie za Panem a kto za Szatanem.

Żydzi i henry Ford

WYBRANE KOMENTARZE

mundial, mundial, mundial…..

No i mundialu pewnie nie będzie. Dupa zbita, trzeba bojkotować.
No ale tak na bardzo poważnie, jest Pan w błędzie. Żadna szatańska
banda nie zdycha. Kiedyś nie była taką mocną i wciąż się rozbudowywała. Ona dopiero się umacnia i zaczyna być mocna. Jeżeli teraz nie będzie powstrzymana już nikt jej nie zatrzyma. Z roku na rok ona rosła w siłę.
Teraz w ostatnich latach wypełzła na powierzchnie.
Piszą ludziska że dolary słabną, że to i tamto. To nie jest dla nich istotne. Dzisiaj dolary jutro inną walutę wydrukują, dla sprawy bez znaczenia.
Mam nadzieję że w całej tej do której może dojść zadymie komuś ręka się „obemknie” i pierdykną kilka większych rakiet w prawdziwego diabła który tam niedaleko mieszka. To przez tych s…nów świat jest zły i podły.

Stara Baba 11.04.2018 18:17:46

@Stara Baba 18:17:46

Drogi Babo, też mam nadzieję, że przy okazji zniknie to „państewko”. Jak już wytniemy raka to wszystko pójdzie lepiej.

Jarek Ruszkiewicz SL 11.04.2018 18:22:51

@Krzysztof J. Wojtas 17:23:38

//ten nakaz czynienia sobie innych poddanymi jest podwaliną działań Zachodu.//

Panie Wojtasie, brzydko Pan manipuluje.
Pan Bóg powiedział o Ziemi a nie narodach ją zamieszkujących. Bo nie wiadomo kto był pierwszy a kto następny.

Takie spojrzenie, jak Pańskie, zalatuje mi talmudem… Ale z tego co wiem to nie jest Pańska bajka.

Jarek Ruszkiewicz SL 11.04.2018 18:53:23

@Autor

Cosik mnie się wydaje, że jankesi dogadają się z Putinem aby wyjść z twarzą. Walną kilka rakiet uprzedzając wcześniej Rosjan w jakieś mało ważne cele, które zostaną opuszczone przez wojska Assada. Strat nie będzie zbyt wiele a i Rosjanie strącą sobie parę rakietek .i na tym się skończy wojenna zawierucha.
Wojny nie chce żaden normalny człowiek i coraz więcej ludzi przegląda na oczy i widzi ,ze jedynymi zwolennikami wojny są kanalie z Izraela.

matterhorn 11.04.2018 18:56:57

@matterhorn 18:56:57

//jedynymi zwolennikami wojny są kanalie z Izraela.//
Dokładnie.

Cieszę się, że zawitał tu jakiś optymista 🙂

Jarek Ruszkiewicz SL 11.04.2018 19:05:26

@Jarek Ruszkiewicz SL 19:05:26

09.06.2016 18:07 Czy to Rosja dokona „atomowej zagłady” Jerozolimy? (cz.1)

Izrael zostanie zniszczony w wyniku atomowej zagłady. / Takimi informacjami odkodowanymi z Biblii dysponuje wywiad Izraela, … i traktuje to poważnie. / A może odkodowanie jest błędne, i „grom z nieba”, który ma zniszczyć Jerozolimę to coś innego?

To, co izraelscy uczeni odkryli w Biblii w 1994 roku być może, może nawet na pewno jest motorem napędowym kształtującym politykę, której skutki odczuwamy dzisiaj, w tym to, co widzimy jeśli chodzi o ostatnie kilka lat w Polsce, … oraz w ostatnich tygodniach w Europie – mam na myśli inwazję migrantów z Syrii.

Wydaje się, że Polska stała się dla Izraela „wyjściem awaryjnym” na wypadek „atomowej zagłady”. / Czy właśnie dlatego w Polsce trwa „Walka o ziemię”? >> http://ziut.neon24.pl/post/132134,czy-to-rosja-dokona-atomowej-zaglady-jerozolimy-cz-1

11.06.2016 07:51 Kod Biblii o tzw. katastrofie w smoleńsku: „To był ZAMACH?!”
>>>

//jedynymi zwolennikami wojny są kanalie z Izraela.// Dokładnie.

https://sites.google.com/site/zonacezara24/home/SYRIA%20MAPA%20IZRAELA.jpg?attredirects=0

Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej 11.04.2018 19:22:17

@Jarek Ruszkiewicz SL 18:53:23

Tak naprawdę nie wiadomo o co tu chodzi.

Jedno jest pewne .. na prośbę blogera Husky ego … premier
,, Theresa May wczoraj oświadczyła prezydentowi Donaldowi Trumpowi, że Wielka Brytania potrzebuje więcej dowodów domniemanego ataku chemicznego, który przeprowadził reżim Asada, zanim dołączy do ataku zbrojnego na Syrię” .

A tak na poważnie .. idzie raczej do konfliktu na małą skalę na bliskim wschodzie , plus Ukraina .
Bardziej skłaniał się , ze to jest zmyłka i szukanie pretekstu na Iran . To dopiero skomplikuje sytuację

fabi 11.04.2018 20:10:55

@fabi 20:10:55

To żadna zmyłka. Chodzi właśnie o Iran a Syria jest tylko po drodze.
Syria jest o tyle ważna, że graniczy bezpośrednio z Izraelem. A Izrael do tej pory nielegalnie okupuje Wzgórza Golan – ziemie syryjskie.

Jarek Ruszkiewicz SL 11.04.2018 20:27:35

@Jarek Ruszkiewicz SL 20:27:35

Sprzęt ewakuowany do rosyjskich baz. Kreml mówi też o użyciu swoich okrętów. Robi się groźnie. Syryjska armia przenosi swoje najważniejsze uzbrojenie z ewakuowanych baz lotniczych do baz rosyjskich oraz wzmacnia współpracę z Rosją i Iranem z powodu możliwości przeprowadzenia nalotów przez USA lub Francję podał dziś francuski dziennik „Le Figaro”. Tymczasem amerykański prezydent ostrzegł na Twitterze przed możliwym atakiem w Syrii. Powołując się na Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka francuska gazeta pisze, że prezydent Baszar el-Asad postawił swe siły zbrojne na lotniskach i w bazach wojskowych „w stan gotowości”, który ma obowiązywać przez najbliższe trzy dni. Cytowany przez „Le Figaro” ekspert ds. Bliskiego Wschodu potwierdził, że „w poniedziałek Syryjczycy zaczęli ewakuować swe najważniejsze bazy sił powietrznych”. Jedną z pierwszych była baza w Dumair pod Damaszkiem, skąd startowały samoloty, które w ostatnich tygodniach bombardowały Wschodnią Gutę, ówczesny bastion rebeliantów.

Ewakuowano również sztaby główne armii.

Według źródła w ONZ syryjskie samoloty wojskowe zostały przetransferowane do rosyjskiej bazy Hmejmim w pobliżu Latakii, na wybrzeżu. „Le Figaro” wyjaśnia, że wydaje się, iż rosyjskie bazy Hmejmim i Tartus nie byłyby celem amerykańskich i francuskich nalotów, o czym zapewniał we wtorek wieczorem prezydent Emmanuel Macron.

Syryjczycy usiłowali schować w bezpiecznym miejscu swą wyrafinowaną broń dodał ekspert.

Według „Le Figaro” w ostatnich dniach Rosjanie, Irańczycy i Syryjczycy wzmocnili swą współpracę. W Syrii przebywa Kasem Sulejmani, dowódca sił Al-Kuds, specjalnej irańskiej jednostki Gwardii Rewolucyjnej. Dziennik przypomina, że Teheran wysłał do Syrii ok. 2 tys. doradców wojskowych, którzy mogliby być celem dla Izraela, ale także dla USA.

Zdaniem eksperta, Sulejmani jest w Syrii nie tylko, aby dowodzić irańskim kontyngentem. Jego obecność może też sugerować przygotowywanie odpowiedzi na zachodnie ataki.

Mają środki, by zaatakować amerykańskich żołnierzy nadal obecnych w Iraku i Syrii, nawet jeśli okaże się to trudne wyjaśnił.

Rosja użyje swych okrętów na Morzu Śródziemnym, by chronić „zasoby rosyjskie” w Syrii przed ewentualnym atakiem amerykańskim oświadczył tymczasem wiceprzewodniczący komisji obrony izby wyższej rosyjskiego parlamentu Aleksiej Kondratiew.

Przypomnijmy, prezydent Donald Trump napisał dziś na Twitterze, że Rosja powinna się przygotować na wystrzelenie przez USA pocisków w kierunku Syrii w odpowiedzi na atak chemiczny w Dumie. Według Trumpa władze w Moskwie nie powinny współpracować z reżimem Asada, który jego zdaniem zabija swoich ludzi przy użyciu broni chemicznej.

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa napisała na Facebooku, że „inteligentne pociski powinny lecieć w kierunku terrorystów, a nie prawowitego rządu, który od lat walczy z międzynarodowym terroryzmem na swym terytorium”. Według Zacharowej amerykański atak rakietowy w Syrii mógłby być próbą zniszczenia dowodów na atak chemiczny w Dumie.

Rosja nie bierze udziału w „twitterowej dyplomacji” oświadczył z kolei rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow pytany o wpis prezydenta USA Donalda Trumpa.

Trump ocenił też, że stosunki jego kraju z Moskwą nigdy nie były tak złe.

Nasze stosunki z Rosją są gorsze niż kiedykolwiek wcześniej, w tym podczas zimnej wojny. Nie ma ku temu powodu. Rosja nas potrzebuje, abyśmy pomogli jej gospodarce, a zrobienie tego byłoby bardzo proste; wszystkie narody powinny współpracować. Skończyć wyścig zbrojeń?
napisał Trump.

kula Lis 67 11.04.2018 20:41:31

@matterhorn 18:56:57

„Rosja ma prawo zestrzeliwać amerykańskie rakiety w Syrii”. Rosja pozostawia za sobą prawo zestrzeliwać wszystkie rakiety i likwidować źródła, skąd prowadzony jest ogień w przypadku amerykańskiej agresji na Syrię – oświadczył ambasador Rosji w Libanie Aleksander Zasypkin w czasie wywiadu dla stacji telewizyjnej „Al-Manar”. Rosja będzie realizować oświadczenie swojego prezydenta związane z jakąkolwiek agresją USA na Syrię, zestrzeliwując amerykańskie rakiety i atakując miejsca, skąd prowadzony jest ogień. Tak powiedział ambasador Rosji w Libanie Aleksander Zasypkin w rozmowie z Al-Manar podaje libańska telewizja.

Ps. Proponuję zapoznać się z interesującą analizą dotyczącą agresywnej polityki zagranicznej, którą obecna waszyngtońska administracja realizuje wobec Syrii…

www.defence24.pl/od-wycofania-do-ataku-syryjskie-pulapki-trumpa-3-punkty

kula Lis 67 11.04.2018 20:52:53

@matterhorn 18:56:57

Istnieje poziom propagandy powyżej której myślącym ludziom zaczyna zbierać się na wymioty.

Mamy Syrię w której rządzi facet który pomimo tego że był skazany na przegranie ( państwa zachodnie wsparły islamski fundamentalizm czyli ISIS aby się go pozbyć). Gość się obronił, wzmocnił i właśnie dobija resztki zarazy, która zrujnowała jego kraj.

W takim więc momencie postanawia sobie strzelić w stopę używając zupełne bez potrzeby broni chemicznej wprost w idealnym momencie aby sobie zaszkodzić. Nie wiem jakim idiotą musiał by być aby tak zrobić. To się tak nie trzyma kupy że trzeba być kompletnym bezmózgiem aby w ten \”atak\” uwierzyć.

Co oczywiście nie przeszkadza USA w atakowaniu państwa walczącego z inwazją na swoje terytorium. W tym kontekście szczerze życzę USA, Turcji, Izraelowi i ostatnio Francji aby posmakowały na sobie polityki jaką prowadzą w Syrii.

Assad dzięki Iranowi i Rosji wygrywa wojnę. Jedyne co może mu w tym przeszkodzić to jego atak chemiczny. A wy twierdzicie, że kilka dni po deklaracji Trumpa o wycofaniu Amerykanów w Syrii, która dla Assada jest jak prezent pod choinkę, on dokonuje bezsensownego ataku gazowego na cywili w Doumie, z której wyjechało już wcześniej większość obrońców z Jais al Islam i która została zajęta bez problemu dwa dni później.

I do tego cywili, którzy gdy tylko mogli uciekali na tereny zajęte przez Assada. W tej całej narracji nic nie trzyma się kupy. Trzeba mieć w sobie naprawdę wielkie pokłady naiwności aby w taką bzdurę uwierzyć.

Byłoby prościej planując politykę bezpieczeństwa w Polsce.. NATO zaczyna być bagażem i blokerem ekonomicznym oraz mentalnym w aparacie decyzyjnym Polski. Czym innym jest sojusz wojskowy z konkretnym państwem a czym innym z jakimś sojusze który jest dość frywolną wariacją czternastu punktów.

W XXI wieku wszelkie gwarancje w postaci zadrukowanych kartek papieru są tyle warte ile interesy każdego z uczestnika tych 14 punktów.

Z tego co wiem nie mamy sojuszy z żadnym państwem. Stany Zjednoczone mogą w każdym momencie zdecydować się na wycofanie z części działań w określonym obszarze (także w Europie). [zwłaszcza przy tym prezydencie] Warto o tym pamiętać, planując politykę bezpieczeństwa w Polsce, czy na wschodniej flance NATO.

Stawianie na słabnące USA, które są daleko, a ich kluczowe problemy i interesy leżą w innej części globu, a ponadto inaczej niż dawniej definiują swoją rolę i odpowiedzialność to naiwność. My możemy robić najwyżej za kartę przetargową w ich polityce.

kula Lis 67 11.04.2018 21:09:12

@matterhorn 18:56:57

@matterhorn 18:56:57
„… jedynymi zwolennikami wojny są kanalie z Izraela.”

Wojny chce Izrael, Arabia Saudyjska, elity finansowe z Londynu i elity finansowe z USA. Są jeszcze gracze lżejszej kategorii w samej Syrii i okolicach. Głowa tego „węża” znajduje się jednak w USA, a nie na zewnątrz. Oni są odpowiedzialni za obecny konflikt amerykańsko-rosyjski. Atak w Syrii został przez nich naprędce spreparowany.

Chaos zapanował natychmiast po tym, jak Trump ogłosił wycofanie wojsk z Syrii i plan spotkania z Putinem w Białym Domu.

FBI jest po stronie tych, którzy chcą pozbawić Trumpa prezydentury. Zdecydowani oni są na wszystko – łamanie konstytucji, przeprowadzanie nielegalnych dochodzeń, sięganie po afery i prostytutki. Trump wspomniał o usunięciu dyrektora FBI, Roberta Muellera ze stanowiska. Ma on jednak obrońców pośród niektórych senatorów.

New York Times, czyli najciemniejsze błota amerykańskiego bagna, znów zaczęły radośnie bulgotać.

AgnieszkaS 11.04.2018 21:10:40

@kula Lis 67 20:41:31

To USA potrzebuje Rosji a nie odwrotnie. Indiańskie terytoria zostały wyeksploatowane, nawet z niewolników, dlatego potrzebują nowych terytoriów z nowymi zasobami do eksploatacji. Inaczej przestaną mieć motywację do życia i zdechną.

Henryk Kreuz 11.04.2018 22:20:43

Banda czworga (albo trojga)

Jestem ciekaw jakie informacje świadczą o zdychaniu międzynarodowej, syjonistycznej, szatańskiej bandy? Według mnie ma się ona całkiem dobrze, a o dobrej kondycji owej bandy świadczy fakt, że mocno prze ku ostatecznemu rozdaniu.

Faktem jest, że oddziaływanie internetu podniosło świadomość stanu rzeczy u pewnej części ludzkości. Jednak ponieważ jest to w dalszym ciągu niezbyt duża część populacji globu, oraz istnieje głęboka przepaść lęku pomiędzy świadomością, a działaniem, banda może spokojnie robić swoje. Zwłaszcza że pozostała część ludzkości ma już tak wyprane mózgi, że nie odróżnia oczywistego kłamstwa od oczywistej prawdy. Wystarczy im powtórzenie zgranego do cna tematu, aby automatycznie pomyśleli jak im każą.
Czy wobec tego uważam, że zrealizują swój szatański plan?
Chyba już kilka razy napisałem tutaj, że szaleństwa dwóch wielkich wojen XX wieku, wywołanych oczywiście, przez rzeczoną bandę, wywołały ogromne i pozytywne przemiany świadomości, które chyba w inny sposób nie miały szansy być wywołane.

Oczywiście banda wcale nie zamierzała osiągać takich celów – miała swoje niecne plany, które w większości zrealizowała. Te pozytywne wyszły ot tak, jakby za sprawą opatrzności.

Dlatego uważam, że i tym razem opatrzność nie pozwoli ludzkości utracić dotychczasowych zdobyczy, a nawet je rozwinie. Czując ogromne obżydzenie mentalnością i motywacjami członków bandy, zupełnie nie widzę ich wśród ludzi, którzy pójdą dalej na drodze rozwoju naszego człowieczeństwa.

Myślę, że gdzieś noga im się powinie i sprawy pójdą zupełnie inną drogą niż zaplanowali. Jednak, ponieważ w chwili obecnej ostawiają wszystkich głównych graczy (chociaż Chiny mogą zaskoczyć), niepowodzenie ich planu przyjdzie z najmniej spodziewanego kierunku.

Kruk63 11.04.2018 22:24:46

@Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej 19:22:17

„Wydaje się, że Polska stała się dla Izraela „wyjściem awaryjnym” na wypadek „atomowej zagłady”. / Czy właśnie dlatego w Polsce trwa „Walka o ziemię”?”

Nie „wydaje się”, a „na pewno”. Polska i Ukraina; stąd ten mit o „Wielkiej Chazarii”, która nigdzie nie istniała poza jedną mapą niewiadomego pochodzenia. To ma być ta Ziemia Obiecana, a my mamy być Palestyńczykami.

Lotna 11.04.2018 22:26:05

@Kruk63 22:24:46

Obyś był prorokiem.

Lotna 11.04.2018 22:29:15

Autor

Co do nieuniknionych prób ekspansji syjonistów, czy dokładniej ideologii o trzech twarzach: korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu, to pełna zgoda.

Piszesz:
„Bóg dał nam wolną wolę, kazał czynić sobie Ziemię poddaną. Teraz nadchodzi czas próby.
Kto pójdzie za Panem a kto za Szatanem
„.

Tak, nam po drodze z tymi, co chcą czynić sobie ziemię poddaną. Niestety syjoniści tu mają opaczne intencje – chcą czynić ziemię przez siebie zniewoloną, wraz jej mieszkańcami. Temat rozwijam w swojej notce
http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/143233,poddanstwo-czy-zniewolenie-pan-czy-wlasciciel

W tej sytuacji nadchodzące starcie może być tylko śmiertelne – albo my, albo oni, wszystko albo nic.

miarka 11.04.2018 22:30:52

@Lotna 22:29:15

Myślę ze głowa mafii ma już przygotowane siedlisko na wypadek wojny nuklearnej (może już tam jest)-umiejscawiam je w okolicach zasobów wody pitnej która kupili Bushowie w Am. Płd-jakiś duży kompleks podziemny całkowicie izolowany od zewnątrz z duża ilości pożywienia , innego sprzętu i lokajów(najemników)
Maja oni gdzieś Amerykanów i Europejczyków.

mac 11.04.2018 22:45:28

Rosja wygrała wojnę w Syrii z terroryzmem.

Bojownicy ISIS poddają się, dostają amnestie ale wywozi się ich autobusami do granicy. Oczywiście wojna jeszcze trwa tu i tam, ale wynik jest przesadzony. Zwyciężyła Syria z pomocą Rosji. ISIS – twór Izraela, USA, Francji i Anglii, czyli międzynarodowego Żydostwa przegrał. Panika wśród Żydów. Prowokacja z gazem, włamanie się do biura adwokata Trumpa i szantażowanie go tym, co tam znaleziono, na pewno nie są to książeczki do nabożeństwa. Trump teraz gra jak Żydzi mu każą i będzie atakować Syrie i Rosje w Syrii dla Izraela. Turcja, członek NATO tez jest w Syrii, ale zawahała się z Syrią i Rosją. Do tego dochodzi Iran. Atak USA, Francji i Anglii na Syrie, Rosje, Turcje (członka NATO) i Iran to bardzo nieciekawy scenariusz i czysta głupota bo mogą po prostu przegrać.
Powyższa sytuacje świetnie omawia Żyd, przechrzta na prawosławie , brat Nathaneal, oto link:
https://www.youtube.com/watch?v=zKwq10SEuHQ&t=32s

staszek kieliszek 12.04.2018 04:11:05

@staszek kieliszek 04:11:05

Mam tylko nadzieję że Bibi ze swoim Izraelem nie spali Iranu, już oficjalnie żydki mu grożą. Wtedy albo USA i Rosja się przestraszą i rozwalą Izrael albo Polska będzie w

Stara Baba 12.04.2018 04:58:47

@staszek kieliszek 04:11:05

Obawiam się ze już postanowiono o ataku. Sprawa z gazem to klasyczny „fake news” będący usprawiedliwieniem dla gawiedzi.
Przeglądając mapkę rozlokowanych baz amerykańskich i okrętów w okolicy to dochodzę do wniosku że mogą oni zasypać cała Syrię rakietami manewrującymi np. kilka-kilkanaście tys. ,z których Rosjanie mogą zestrzelić ok. 100/200 -czyli jest to skala potencjalnego ataku na który Rosja nie jest przygotowana.

mac 12.04.2018 05:17:02

@AgnieszkaS 21:10:40

Nie ma ostatecznej decyzji w sprawie ataku na Syrię. Prezydent USA Donald Trump nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji ws. ataku na Syrię; rozważanych jest kilka innych wariantów odpowiedzi na atak chemiczny, nie tylko militarnych – powiedziała dziś rzeczniczka Białego Domu Sarah Sanders. Sanders zaprzeczyła, że wcześniejsze wpisy prezydenta na ten temat na Twitterze są „źródłem problemów” podaje Reuters.

Trump napisał rano w środę:

Rosja zapewnia, że zestrzeli dowolny i każdy pocisk wystrzelony w kierunku Syrii. Przygotuj się Rosjo, bo one nadejdą, (będą) ładne, nowe i „inteligentne”! Nie powinnaś być partnerką Zwierzęcia Zabijającego Gazem, które zabija swoich ludzi i znajduje w tym przyjemność!.
Ps…Rosja się postawiła i Trumpowi w ciągu 12 godzin „kolanka zagrały”, śmiech na sali. Już widzę jak Rosja np. atakuje Polskę a Trump w odpowiedzi … podnosi cła na rosyjską wódkę :). Wniosek jest jeden, aby NATO chciało pomóc Polsce – Polska musi STANOWIĆ WARTOŚĆ dla NATO…Najwyraźniej żydzi zorientowali się, że nadgorliwiec Trump, chcąc jak najlepiej wypełnić polecenie zniszczenia Syrii trochę się zapędził i może w sąsiedztwie Izraela rozkręcić poważny konflikt. Więc dali mu parę razy po pysku z „liścia” i kazali odszczekać groźby.

kula Lis 67 12.04.2018 07:11:01

@Henryk Kreuz 22:20:43

Wojna kasuje długi ? Dlaczego Assad miałby robić to co się mu zarzuca? Ktoś bardzo chce wojny. Ale żeby ślepo wierzyć np. Trumpowi to trzeba być mocno ograniczonym w swoim myśleniu i widzę, że wielu czytelnikom to się udziela. Mało już było takich manipulacji na mniejszą lub większą skalę? Jedni ślepo czytają Wyborczą, a drudzy niezależną. USA dla wielu jest bożkiem. Dla innych Unia Europejska.

kula Lis 67 12.04.2018 07:30:03

@mac 05:17:02

Ojoj, cały świat już się boi takich wypowiedzi Downing Street May albo z tweettera. A najbardziej pewnie Moskwa… Śmieszny amerykański prezydencik. Dobre sobie. Krowa co dużo ryczy mało mleka daje.

kula Lis 67 12.04.2018 07:34:12

@Kruk63 22:24:46

Globalna mafia już wie że proces zdychania się rozpoczął.
Jeszcze tego nie widać ale proces już został uruchomiony.

Fundamentem siły tej mafii jest petrodolara czy ogólniej dolar narzucony światu jako waluta wymiany międzynarodowej. Mafia ma od każdej wymiany na świecie działkę bo strony muszą wymienić swoje waluty na dolary i rozliczyć się w dolarach.

Chiny uruchomiły na swojej giełdzie „petrojuany” zamiast petrodolara.
Chiny to największy odbiorca ropy na świecie…to zmusza nawet sojuszników USA do handlu w petrojuanach (Arabia Saudyjska) inaczej stracą największy na świecie rynek.
Rosja i Iran idą podobną drogą (handel w walutach innych niż dolar).

I to jest najsilniejszy cios w globalną mafię żydowską.
Skutki będą widoczne w skali miesięcy… dzisiaj pozornie nic się nie zmieniło.

Globalna mafią żydowska ma pełną świadomość że właśnie została ekonomicznie „zlikwidowana”, zredukowana…do mafii mniejszej ..mniej groźnej globalnie… i usiłuje gorączkowo odwrócić ten proces drogą militarną… poprzez agresję na Syrię na potem na Iran..

Mając pod sobą Syrię i Iran mafia wypycha Rosję z bliskiego wschodu
i ma znowu monopol na ropę naftową na świecie (za wyjątkiem zasobów Rosyjskich). Mając monopol na ropę może z Chinami „negocjować”.
ale też musi odciąć Rosję od Chin w zakresie dostaw ropy.

Jak widać to co widać to ostatnie, nerwowe, przed śmiertelne, niekontrolowane do końca drgawki zdychającej globalnej mafii żydowskiej.

Od dwóch dni mafia przeprowadza atak na walutę Rosyjską chcąc doprowadzić do załamania gospodarczego (bo militarnie nic nie mogą zrobić).

To apogeum możliwości tej mafii.
Rosja obroni walutę, odkupi firmy rosyjskich oligarchów wyprzedawane na amerykańskiej giełdzie za półdarmo. Każdy kij ma dwa końce.

Próba zajęcia majątków rosyjskich oligarchów to klasyczny rabunek..
Rosja może odpowiedzieć symetrycznie zajmując majątek firm zachodnich.

To tylko przed śmiertelne drgawki.

Oscar 12.04.2018 08:28:26

@miarka 22:30:52

„Bóg dał nam wolną wolę, kazał czynić sobie Ziemię poddaną. Teraz nadchodzi czas próby.
Kto pójdzie za Panem a kto za Szatanem”.

Ten tekst trzeba czytać ze zrozumieniem… czytać po żydowsku.
To tekst stworzony przez żydów i dla żydów. Tekst bazujący na żydowskim Bogu też stworzonym przez żydów.

Ten tekst mówi w istocie żydom że Bóg daje im świat mają go sobie zdobywać do woli ..
a kto im się przeciwstawia jest diabłem wcielonym.
(diabeł wcielony… dla jasności ..to diabeł pod postacią człowieka)

Innymi słowy tekst jest nawoływaniem żydów raz ich sługusów to robienia tego co robi od lat globalna mafia żydowska.

Bo przecież świat należy do wszystkich jego mieszkańców .. i każdy powinien na tym świecie mieć swój bezpieczny kawałek „podłogi”.

Żydowski Bóg i jego „naród wybrany” oraz inny naziści, syjoniści, koloniści czy wprost bandyci uważają inaczej.

Oscar 12.04.2018 08:35:07

@staszek kieliszek 04:11:05

Syria a właściwie Rosja dopiero za chwilę wygra wojnę w Syrii.

Zapowiadany przez USA atak na Syrię to doskonały pretekst do szybkiej likwidacji baz USA i sojuszników w Syrii… oczywiście rękoma Syryjczyków, ale pod parasolem Rosji, która zapowiedziała że taki parasol stworzy.

Znikną bazy USA w Tanef..na wschodnim brzegu Eufratu… Wojska Syryjskie zajmą pola naftowe.. i żadne samoloty „koalicji” nie będą ich tam bombardować. (Ciekawe jak zachowa się Irak).

Na ziemi USA jest praktycznie bezbronne …w stosunku do armii Syryjskiej.
Kurdowie szybko uciekną z pól naftowych na swoje rodzinne tereny.

Wielka klęska w Gucie zamieni się w jeszcze większą klęskę na terenie całej Syrii… i to już będzie stan trudny do odwrócenia.. zwłaszcza gdy wystrzelone na Syrię rakiety ..nie dolecą..

Na deser pozostanie Daara i wzgórza Golan.
bo reszta terenów Syrii to już raczej polityka a nie wojna…(Kurdowie, Turcja.. )

Oscar 12.04.2018 08:43:42

@Stara Baba 04:58:47

Rosja ma w Izraelu ok 1 miliona swoich „żydów”
Rosja może w Izraelu urządzić „Majdan” w dowolnym momencie.
Zwłaszcza że w Izraelu „mądrzy” są prawie wyłącznie Rosyjscy żydzi..
reszta to tradycyjne żydostwo…wrogie „Bibiemu” i jego polityce.

Oscar 12.04.2018 08:47:14

@Oscar 08:35:07

„”Bóg dał nam wolną wolę, kazał czynić sobie Ziemię poddaną. Teraz nadchodzi czas próby.
Kto pójdzie za Panem a kto za Szatanem”.
Ten tekst trzeba czytać ze zrozumieniem… czytać po żydowsku”.

Nie wymyślaj. Ruszkiewicz nie pisze po żydowsku żeby było trzeba czytać po żydowsku.
„… tekst bazujący na żydowskim Bogu też stworzonym przez żydów”.

Żydzi nie stworzyli to Boga, tylko pewien swoisty obraz interpretujący Boga, bo religia Bogiem jako jedynym była znana i przed Abrahamem. Np. takie jej elementy jak raj, czy potop były i we wcześniejszych religiach.

„Ten tekst mówi w istocie żydom że Bóg daje im świat mają go sobie zdobywać do woli”.

Nie. To żydzi przeinterpretowali ten tekst po swojemu. Uznali się tu za jedynych potomków Adama i Ewy. Uznali że ich wola jest ważniejsza od woli Bożej, która wyraźnie mówiła, że ludzie mają czynić sobie ziemię „poddaną”.
Poddaną, a więc mają zabiegać o ich odpowiedzialne „panowanie”, a nie „dowolne zniewalanie” i traktowanie zniewalanych jak „własność” (wraz zawłaszczonymi ich i ogólnodostępnymi dobrami materialnymi).

„… a kto im się przeciwstawia jest diabłem wcielonym.
(diabeł wcielony… dla jasności ..to diabeł pod postacią człowieka)”

Każdy kto się przeciwstawia woli Bożej jest grzesznikiem, ale jeszcze nie „diabłem wcielonym”. Nikt nie jest „diabłem wcielonym”, nawet „skażonym lub nieczystym” (Dz 10, 28), każdego Bóg kocha, każdy może się nawrócić. „Diabeł wcielony” to raczej poetycki zwrot określający tak człowieka opętanego przez demony, a w istocie chorego na duszy.

„Innymi słowy tekst jest nawoływaniem żydów raz ich sługusów to robienia tego co robi od lat globalna mafia żydowska”.

Znowu powtórzę: Ruszkiewicz do tego nie nawołuje – przeciwnie.

„Bo przecież świat należy do wszystkich jego mieszkańców .. i każdy powinien na tym świecie mieć swój bezpieczny kawałek „podłogi”.
Żydowski Bóg i jego „naród wybrany” oraz inny naziści, syjoniści, koloniści czy wprost bandyci uważają inaczej”.

No, tu już można by się z Tobą zgodzić z wyjątkiem zwrotu „żydowski Bóg”. To też fałszywa żydowska interpretacja, żydowska ideologia podpinająca się pod Boga jedynego na wyłączność. To nie żadna wyłączność a relacja „Pan-poddani jako naród”, poddani jako pierwsi w sensie czasowym, ale nie do jakiejś hierarchii i pozycji nadludzi), bo skoro Bóg jest tylko jeden to ze swojej natury musi być Bogiem wszystkich ludzi.

miarka 12.04.2018 09:31:27

@ Autor

„USA nie mają wyboru. Muszą atakować”

Tylko jak?

I tak źle, i tak niedobrze…

Ale jest sposób.
Najpierw rewolucja w Rosji. W rocznicę październikowej. Najpierw jakiś zamach…. może wysadzić w powietrze budynek chińskiej ambasady w Rosji, a w Chinach „w odpowiedzi” ambasady rosyjskiej…?
Sytuacja się zaogni, dwaj najwięksi wrogowie rzucą się sobie do gardeł i będzie wolna ręka w Syrii, potem w Iranie i wszędzie będzie „demokracja”…

Jasiek 12.04.2018 10:01:31

@Oscar 08:28:26

Wystarczy przypomnieć sobie jakie to „dowody” mieli, gdy za wszelką cenę chcieli zmienić „reżim” (roponośnego) Iraku. Jak w tej chwili wyglądają kraje którym zaserwowano tzw. demokrację, można łatwo sprawdzić.

W Syrii jedynym „dowodem”, czy atak chemiczny miał miejsce są (jak to w mediach mówią) są organizacje typu „białe hełmy”. Jakoś dziwnym trafem.. owe białe hełmy są tylko i wyłącznie w miejscach opanowanych przez islamistów.

Moja znajoma zakonnica która kiedyś pracowała w Syrii powiedziała, że koniec Assada w Syrii to koniec chrześcijan na bliskim wschodzie.

kula Lis 67 12.04.2018 10:11:28

@miarka 09:31:27

„odpowiedzialne „panowanie”
coś takiego nie istnieje .. zwłaszcza w wykonaniu żydów.

Samo słowo panowanie oznacza „władzę absolutną” .. i na zawsze.
a władza absolutna i tym bardziej na zawsze … zawsze się degeneruje
i nieustannie umacnia ..kosztem tych nad którymi „panuje”.

To prawda ponad czasowa.

Reszta interpretacji równie naciągana..

Bogowie przed Bogiem byli i to wielu i liczni…i różnorodni i aborygeni do dzisiaj mają swoich, podobnie jak Zulusi, Papuasi, czy inni Słowianie.

Żydzi zebrali do kupy to, co widzieli we własnym świecie w tamtych czasach … i napisali świetna historyjkę, która czyniła z nich „władców świata” wybranych przez „samego Boga którego ci żydzi ukonstytuowali w swojej księdze na jedynego Boga.

To pierwsze historyczne dzieło żydowskiego „holywood”

To taka sama propaganda jak filmy z dzisiejszego hollywood… gdzie amerykanie to dzielni bohaterzy a ruskie to zbiry i terroryści..

Obie produkcie mają identyczny cel…propagandowy
„my żydzi to lepsza część świata a oni reszta zwłaszcza ta która nie uznaje naszego zwierzchnictwo to gorsza część świata…”

i to żydowskie przesłanie nie zmienia się od 2000 lat…
forma się zmienia .. a treść przesłania nie.

Jesteś żydowskim mentalnym niewolnikiem… żydowskie kajdany masz zainstalowane w głowie…. założono ci je gdy byłaś dzieckiem i prowadzano cię na różne żydowskie ceremonie ku czci żydowskiego Boga.

Czym skorupka za młodu.. tym na starość…

żydzi o tym wiedzą doskonale i stąd była taka wojna o żydowską religię w szkołach.

Oscar 12.04.2018 10:21:16

@Oscar 10:21:16

ogólnie ważne jest by skorupki „nasiąkać” ważnymi treściami…
bo one kiedyś wyrosną.. i będą ubiegać się o władzę nad światem.

Kto czym „nasiąka” swoje skorupki… widzimy dzisiaj gołym okiem…
Hitler nasiąkał skorupki w Hitlerjugent… byli fanatyczni.

Solidaruchy nasiąkają nasze Polskie skorupki nienawiścią do Rosji…
i.. wasalizmem wobec żydowskiego Boga oraz żydowskiej populacji.
to gigantyczna zbrodnia przeciw narodowi Polskiemu.

Wykonawcy tej zbrodni powinni za nią odpowiadać przed narodem Polskim
(wykonawcy to autorzy programów edukacyjnych, organizatorzy okolicznościowych ceremonii z nienawiścią w wasalizmem programie… polityce, dziennikarze…).

Żadnej skorupki nie wolno nasączać nienawiścią z wyjątkiem nienawiści do kłamstwa i łamania praw innych ludzi….ale to nie jest nienawiść.. to dobroć jest…i tak nasiąknięte skorupki wyrosną na dobrych ludzi.

Oscar 12.04.2018 10:30:58

@Oscar 08:43:42

Pentagon obawia się odpowiedzi Rosji na atak na Syrię.

Amerykańscy wojskowi nie chcą otwartej konfrontacji z Rosją, do której może doprowadzić atak na Syrię – pisze gazeta Los Angeles Times.

Pentagon rozpatruje kilka wariantów użycia siły zbrojnej w odpowiedzi na domniemany atak chemiczny w mieście Duma. Jednocześnie Waszyngton chce uniknąć scenariusza, przy którym w ataku zginą znajdujący się w Syrii rosyjscy wojskowi.

Jeden z wariantów to atak na infrastrukturę syryjskich wojskowych uważa były urzędnik Pentagonu Derek Chollet zajmujący się syryjską kwestią w administracji byłego prezydenta Baracka Obamy. Przy takim rozwoju wydarzeń konfrontacji udałoby się uniknąć, gdyby strona amerykańska wcześniej ostrzegła rosyjskich wojskowych przed atakiem.

Jeśli zaś Donald Trump zdecyduje się na zmasowany atak z użyciem nie tylko pocisków manewrujących, ale również lotnictwa wojskowego, prawdopodobieństwo potencjalnego starcia z Moskwą jedynie wzrośnie dodał urzędnik.

„Jeśli ktoś z Rosjan zginie w wyniku ataku USA Moskwa zacznie celować w amerykańskie samoloty wojskowe i infrastrukturę w regionie” podkreśla gazeta. Ps..FR to nie Libia czy Afganistan. Posiada środki aby ukarać yankeską agresję.

A KRLD to inna historia, wszyscy wiedzą, że tam „nie znają się na żartach ” i każda prowokacja to pełnowymiarowy odwet ! Pampersy pełne i po sprawie.

Syria jest pod parasolem Rosji, kto atakuje Syrię to wypowiedział wojnę Rosji, czy to tak trudno zrozumieć, że USA chce III wojny światowej bo jest bankrutem.

Pentagon obawia się odpowiedzi Rosji na atak na Syrię i ma się bać bo bez tego nie byłoby nie tylko Syrii ale i reszty świata. Wtedy poza amerykańskimi oligarchami, którzy są najbardziej pazernymi wśród pazernych, i grupką ich pomocników reszta ludzi na świecie byłaby nędzarzami.

kula Lis 67 12.04.2018 12:10:50

@Oscar 08:47:14

Ze „swoimi żydami” to tak jak z „polską opozycją”. Jest wszędzie i większość, ale jej nie ma.

Stara Baba 12.04.2018 13:43:17

@Oscar 08:43:42

„Ciekawe jak zachowa się Irak?”
W Iraku Usrael „walczy z ISIS”. Wojsko Polskie i F16 stacjonujące w Kuwejcie też bierze udział w operacji. Podobno nie strzela, tylko zajmuje się rozpoznaniem na rzecz „sojuszników”.

wercia 12.04.2018 14:13:28

@Oscar 10:21:16

„Jesteś żydowskim mentalnym niewolnikiem… żydowskie kajdany masz zainstalowane w głowie…. założono ci je gdy byłaś dzieckiem i prowadzano cie na różne żydowskie ceremonie ku czci żydowskiego Boga”

Do kogo to? – Do kogo?
To Ty mi próbujesz tłumaczyć meandry żydowskiego myślenia…, oswajać z nimi jak ze standardem.
Myśl trochę. Myśl!

Samo słowo panowanie nie oznacza „władzy absolutnej” .. i na zawsze.

Prawdziwe panowanie jest z pozycji oddolnej służby, pilnowania fundamentów, krzewienia dobroci i mądrości oraz wolności i odpowiedzialności.
Prawdziwe panowanie zmierza do pokoju między wszystkimi pragnącymi tak rozumianego pokoju – bez pasożytnictwa, bez przywilejów i dyskryminacji.

miarka 12.04.2018 14:17:23

@wercia 14:13:28

Trump o ewentualnym ataku na Syrię… Prezydent Donald Trump napisał dziś na Twitterze, że ewentualne uderzenie militarne przeciwko Syrii może nastąpić bardzo szybko, albo wcale nie tak szybko”. „Nigdy nie mówiłem, że dojdzie do ataku na Syrię” dodał Trump.

Jeszcze wczoraj prezydent ostrzegał na Twitterze, że Rosja powinna się przygotować na wystrzelenie przez USA pocisków rakietowych w kierunku Syrii w reakcji na sobotni atak chemiczny w Dumie koło Damaszku. USA obwiniają o ten atak reżim syryjskiego prezydenta Baszara el-Asada. Damaszek i Moskwa zaprzeczają.

Trump kilkakrotnie potępiał sobotni atak chemiczny na będącą bastionem rebeliantów Dumę i ostrzegał, że Stany Zjednoczone odpowiedzą rozwiązaniem siłowym.

We wtorek wieczorem rosyjski ambasador w Libanie Aleksandr Zasypkin oświadczył, że każdy amerykański pocisk rakietowy odpalony w stronę Syrii zostanie zestrzelony, a miejsca, z których rakiety będą odpalane, zostaną wzięte na cel.

Rzeczniczka Białego Domu Sarah Sanders powiedziała wczoraj wieczorem, że prezydent nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie ataku na Syrię; rozważanych jest kilka innych wariantów odpowiedzi na atak chemiczny, nie tylko militarnych.

kula Lis 67 12.04.2018 14:29:45

@kula Lis 67 14:29:45

To jest wojna informacyjna. Grunt żeby interesz sze kręcił.

wercia 12.04.2018 14:57:17

@wercia 14:13:28

Francja posiada dowody na atak chemiczny reżimu Asada! Macron mówi o szczegółach.

http://niezalezna.pl/222375-francja-posiada-dowody-na-atak-chemiczny-rezimu-asada-macron-moacutewi-o-szczegoacutelach#komentarze

Ps..Makaron kłamiesz. U wybrzeży Syrii są wielkie złoża WĘGLOWODORÓW. Tam mieliście kiedyś kolonię po 1918r. i chętnie położyłbyś łapy francuskie na tych złożach: „W 2009 roku ok. na wysokości Hajfy w odległości ok. 150 km na zachód w kierunku Cypru odkryto kolosalne złoże ropy naftowej „Tamar„.

Dalsze wiercenia na głębokość ok. 5 tys. metrów od dna morskiego przyniosły kolejne efekty. Następnym roku odkryto tu jeszcze większe złoże węglowodorów o nazwie „Lewiatan”. Od tej nazwy cały basen kilku położonych tu złóż nosi tę samą nazwę. Obszar ten o powierzchni ok. 1000 km kwadratowych ma kształt trójkąta. Jego podstawę stanowi wybrzeże, a jego wierzchołek stanowi złoże „Lewiatan” położone pomiędzy Egiptem a Cyprem, bliżej jednak tej wyspy. Szacuje się, że zawiera ono zasobów wydobywanych ok. 230 milionów ton ropy naftowej i 3,4 biliona metrów sześciennych gazu ziemnego. Prognozy badawcze dla tego regionu są znacznie korzystniejsze. Światowa prasa pisze wręcz o drugiej „Zatoce Perskiej”. Podstawowym problemem jest jednak zagospodarowanie kolejno odkrywanych tu złóż. Komplikacje międzynarodowe Zarówno odległości, jak i skomplikowana sytuacja międzynarodowa w tym rejonie powodują, że Izrael rozważa budowę podmorskiego rurociągu do Europy. Jest to o tyle interesujące, że eksploatacja tych złóż spowoduje spadek cen gazu ziemnego w tej części świata. Do odkrytych przez Izrael złóż gazu ziemnego daleko od ich wód terytorialnych rości pretensje przede wszystkim Autonomia Palestyńska, Liban i Turcja. „

http://nettg.pl/news/102325/nowe-mocarstwo-gazu-i-ropy

Oczywiście, ma tam swój interes też ….Rosja, USA i inni wielcy militarnie gracze. No i zaledwie dwa lata po odkryciu złóż zaczyna się walka ze ….znienawidzonym Asadem. Bo część złóż tamtych należy do Syrii ! Przez Syrię można też puścić rury ze….znienawidzonego Iranu.

A na stronie amerykańskich weteranów veteranstoday jest wyjaśnione, kto to zrobił. Ale międzynarodowi lichwiarze potrzebują wojny, na której znów zarobią. Makaron to piesek Rothschyldów. Następny zboczeniec rządów żydolewackiej i pedalskiej zachodniej Europy. Uważa się już za Ludwika 14 ten kurduplowaty tępy palant wczuwający się w rolę ratującego Europe wszechmocnego władcy …….ma słabość do cesarzowej Niemiec Angeli ……zakochany w babciach po 60 i 70 tce.

Izraelski ambasador w Rosji Gary Koren został w trybie natychmiastowym wezwany przez wiceministra rosyjskiego MSZ-tu Michaiła Bogdanowa w sprawie ataku na terenie rosyjskiej bazy wojskowej w wyniku którego zabitych zostało 14 ludzi. Izrael przeprowadził ten atak i go nie konsultował z Rosją. Wszystkie poważniejsze media na świecie o tym piszą, aż huczy.

kula Lis 67 12.04.2018 15:00:28

@kula Lis 67 15:00:28

Tymczasem Duda przyjmując pozycję łokciowo-kolanową w Oświęcimiu ubolewa nad największą tragedią w historii Polski, jaką był holokaust:
https://www.youtube.com/watch?v=fZ87HbxackA

wercia 12.04.2018 15:04:20

@wercia 14:13:28

Trump: wcale nie tak szybko> czyli nigdy.. Bo S400 i 40 dodatkowych zestawów Pancyr ma swoją wymowę, nie bez potrzeby je Ruscy do Syrii ściągnęli.

kula Lis 67 12.04.2018 15:05:05

@kula Lis 67 15:05:05

Trump przestraszył się Kima, a co dopiero Rosji.

wercia 12.04.2018 15:12:48

@wercia 14:13:28

Eve of Destruction? Russia prepared to militarily respond to any US strike on Syria..Syria and Russia are prepared for the US strike and will fight back.

https://www.veteranstoday.com/2018/04/11/eve-of-destruction-russia-prepared-to-militarily-respond-to-any-us-strike-on-syria/

kula Lis 67 12.04.2018 15:20:49

@wercia 14:13:28

White Helmets Ghouta gas hoax an obvious fraud. America’s last gasp to hang a gassing attack on Damascus is the most pitiful of all.
https://www.veteranstoday.com/2018/04/11/white-helmets-ghouta-gas-hoax-an-obvious-fraud/

Polecam także stronę

http://www.moonofalabama.org/

kula Lis 67 12.04.2018 15:41:31

@wercia 15:12:48

Kim mu powiedział krótko: atak i będzie natychmiastowa odpowiedź. Więc odpuścił grożenie i wojenną retorykę z planem ataku na KRLD.

kula Lis 67 12.04.2018 15:51:14

@miarka 14:17:23

„panowanie oddolne” to raczej konserwacja powierzchni płaskich oraz ogólnie konserwacja, utrzymanie ruchu…
a „Pan” co „panuje” siedzi na salonach… i dysponuje w sposób niczym nie skrępowany „zasobami”…tymi na dole.
Te ładniejsze „zasoby” wykorzystuje osobiście ..jak mu sił starczy..
.. to uroki „panowania”

Oscar 12.04.2018 16:15:00

@kula Lis 67 15:41:31

Ciekawy jestem gdzie się podziały „Białe hełmy” z Guty, po wyzwoleniu Guty ?
Nie wyfiltrowali ich.. nie pokazali światu, nie sprawdzili danych personalnych i tego jak trafili do Guty, kto im płacił, skąd pochodzą.. i najważniejsze ..kto reżyserował ich ostatni film z Guty … no i gdzie są aktorzy tego filmu..?
Gdzieś muszą przecież być.. w przyrodzie nic nie ginie.

To mnie zastanawia.
Czyżby Białe hełmy i ich mocodawcy grały razem z Putinem w jednej wielkiej, globalnej sztuce ?

Zaraz sztuka się skończy zapalą się światła… i okaże się że wszyscy, oprócz paru niewidzialnych ale posiadających pół świata na własność kreatur, byli aktorami w tej globalnej sztuce.

hmm…
te fantazje mnie kiedyś całkiem ogłupią.

Oscar 12.04.2018 16:25:36

@Oscar 16:25:36

kontynuując..
a może ich w tej Gucie wyłapali „ekipę filmową” oraz aktorów…
i kanałami przekazali takie dowody prowokacji Trampowi by zrozumiał i usadził tych którzy go niewątpliwie wpuszczali w kanał wojny ?

Teraz Tramp ma twarde dowody na tych co go wpuszczali w kanał, że go wpuszczali w kanał…i może ich spokojnie spuścić do kanału.
W ten sposób Putin po cichu likwiduje rękoma Trampa kilku jakichś jastrzębi wojny z otoczenia Trampa.

Tramp zachowuje twarz (przejrzał i dojrzał prawdę), „judziciele” osaczający Trampa dostają zasłużonego kopa, Guta jest wyzwolona, zmasowanego ataku na Syrię czyli konfrontacji USA-Rosja…nie ma..

To by były szachy na najwyższym światowym poziomie…
ale to tylko domniemania..

Oscar 12.04.2018 16:41:43

@Oscar 16:41:4

Wygląda na to że Tramp to niezły dowcipniś…
Narobił szumu .. wystraszył cały świat łącznie z Rosją…
zobaczył jak i czym reagują….
.. a następnie ogłosił światu … żartowałem 🙂

Ruskie akcje po spadku znowu skoczyły do góry.

Panie Tramp.. w takich sprawach jak być albo nie być świata…się nie żartuje… to burackie jest..

Oscar 12.04.2018 18:06:00

@miarka 17:17:46

nie trawie żydowskiej V kolumny w Polsce..
co nie znaczy że nie szanuje porządnych żydów … choćby Urbana..
który od zawsze pokazywał klasę… oraz liczne ludzkie przypadłości.. ale nigdy typowej dla globalnej mafii żydowskiej …podłości..

Urban trafnie i boleśnie strzela … do różnych kanalii, oszustów, pozerów…sprzedawczyków, ludzi bez honoru, karierowiczów, głupców na stołkach, idiotów na salonach…

to niebezpieczny facet.. dowali każdemu kto na to zasłuży…niema „nietykalnych” …i za to go lubię…wewnętrznie jest moralny….pomimo całej jego zewnętrznej amoralności głównie obyczajowej.

Oscar 12.04.2018 18:13:07

@Oscar 18:06:00

USA nadal nie podjęły decyzji ws. ataku w Syrii( i już raczej nie podejmą wszyscy wiemy dlaczego.)…

Szef Pentagonu Jim Mattis powiedział dziś w Izbie Reprezentantów, że USA chcą uniknąć podsycania syryjskiego konfliktu, który lada chwila może „wymknąć się spod kontroli”.

Obiecał, że administracja poinformuje przywódców Kongresu przed decyzją o interwencji zbrojnej. Szef Pentagonu Jim Mattis oznajmił dziś w Izbie Reprezentantów, że USA nie podjęły jeszcze decyzji o operacji wojskowej w Syrii.

Stany zjednoczone chcą, by w Syrii jak najszybciej zaczęli pracować inspektorzy, którzy będą badać, czy doszło tam do ataku chemicznego. Należy to zrobić jak najszybciej, ponieważ zebranie dowodów staje się z czasem coraz trudniejsze powiedział Mattis. Jednocześnie zaznaczył, iż jego zdaniem w Damaszku doszło do użycia broni chemicznej, jednak administracja poszukuje jeszcze na to dowodów.

Szef Pentagonu podkreślił również, że USA chcą uniknąć podsycania syryjskiego konfliktu, który może „wymknąć się spod kontroli” Mattis powiedział także, że „Waszyngton chce, by konflikt w Syrii został zakończony dzięki procesowi pokojowemu, jaki toczy się w Genewie”.

kula Lis 67 12.04.2018 19:17:40

@kula Lis 67 19:17:40

Scenariusz jak zawsze. Wielcy się pogodzą a maluczkich będą wyżynać.

Stara Baba 12.04.2018 20:50:43

@Oscar 16:25:36

,, Ciekawy jestem gdzie się podziały „Białe hełmy” z Guty, po wyzwoleniu Guty ?
Nie wyfiltrowali ich.. nie pokazali światu ,,
.

Gdyby pokazali światu …to byli by już bezpieczni . Skoro ich nikt nie widział .. to i nie będzie pytań …. gorzej dla nich .
Chociaż raczej nikt gówna nie będzie tykał .. przyjdzie czas .
My tu gadu gadu a…

https://pl.sputniknews.com/video/201804127753316-Sputnik-Polska-Nowy-Jork-posiedzenie-Rady-Bezpieczenstwa-ONZ/

fabi 12.04.2018 21:31:23

@Stara Baba 20:50:43

Brytyjski rząd zdecydował. Będzie odpowiedź na atak chemiczny w Syrii. May grozi.
Ps..USA, Francja i Anglia. To są kraje, których rządy odpowiadają bezpośrednio za arabską wiosnę i wszystkie te wojny, które w jej następstwie wybuchły. Nie wierzę w użycie broni chemicznej przez Assada.

To jest false flag zainicjowana dlatego, że wojska Assada są już bliskie wygranej.

USA , Anglia i Francja nie chcą dopuścić do zakończenia wojny w Syrii i pragną całkowitego upadku tego kraju. Najbliższy czas pokarze, czy May różni się od Clinton.

Koalicja państw bandyckich zaatakowała Syrię i postanowiła odpowiedzieć na ten atak kolejnym atakiem. To się kupy nie trzyma. Niebywały cynizm i przygnębiający teatr terroru.

Dranie już całą północ Afryki zniszczyli i oddali te kraje w ręce islamistów i przemytników. Mafia zarabia na przemycaniu islamistów do Europy. Temu miał służyć projekt „Arabska Wiosna”.

Ostatnim krajem z listy krajów do zniszczenia i przekazania go islamistom jest Syria. Ale tam pojawili się Rosjanie. No i mafia ma problem.

Na szmuglowaniu do Europy milionów islamistów te kanalie zarobiły już grube miliardy. Ten proceder przynosi większe zyski niż narkotyki i prostytucja razem wzięte.

A Polska przyklaskuje tym dewiantom. A dokładniej, rząd polski… Panie Boże, aleś nam dał sojuszników.

Szachrajska międzynarodówka nie wyjawia powodów dlaczego zagięła parol na Syrię i postanowiła ją zniszczyć, bo tam odkryto czwarte na świeci złoża GAZU w zachodniej części Syrii i wszyscy chcą położyć łapę na tych złożach. W 2009 odkryte potężne złoża, w 2011 zaczyna się atak na „dyktatora Assada”

http://nettg.pl/news/102325/nowe-mocarstwo-gazu-i-ropy

kula Lis 67 13.04.2018 07:18:56

@staszek kieliszek 04:11:05

Ważne jest żeby Rosja utrzymywała twardą postawę wobec USA, Izraela itd. Wtedy nikt nie będzie „podskakiwał”. Niestety Trump to nie Putin, za Trumpa myśli Pentagon, DEEP STATE, CIA i Netanyahu..

Trump tak jak „Ból” tylko czyta to co mu na kartce napiszą.

Biedny Trump nie możne dorównać Putinowi, bo mu nie pozwalają ci brodaci z FED..a jak bryknie to nie będzie miał czym płacić. A cyrograf już dawno podpisany…..

Obecnie media w USA i proamerykańskie na Zachodzie zachowują się jak media niemieckie w 1939 roku (od kwietnia do 1 września). Pokazała to sprawa Skripala, pokazuje to sprawa „ataku z użyciem broni chemicznej w Syrii”.

Rosja nie może się ugiąć pod naciskiem terrorysty. A znając „ruskich”…. nigdy tego nie zrobią. Nie pozwolą sobie pluć w twarz. No cóż, czym innym jest strzelanie do uzbrojonych Rosjan, a czym innym bezpieczne bombardowanie afgańskiego wesela, pogrzebu w Iraku czy jemeńskiej szkoły podstawowej…
kodluch.wordpress.com/2018/04/11/11-04-2018-syria-922-dzien-sprzatania-swiata/#more-9577

Na Bliskim Wschodzie sytuacja się wyraźnie zaostrza i jeżeli nie dojdzie do obniżenia napięcia na drodze dyplomatycznej, to może dojść do rozniecenia konfliktu zbrojnego na nieporównanie większą, niż obecnie skalę…

www.newshub.co.nz/home/world/2018/04/us-and-russia-at-risk-of-direct-war-over-syria-expert.html

kula Lis 67 13.04.2018 09:15:19

@Stara Baba 20:50:43

Ławrow: Mamy dowody, że incydent w syryjskiej Dumie był inscenizacją. Rosja ma niezbite dowody, że incydent w syryjskiej Dumie został zainscenizowany oświadczył szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow. Rosja ma dane, że incydent z użyciem broni chemicznej w syryjskiej Dumie był inscenizacją zorganizowaną przez służby specjalne jednego z rusofobicznych państw oznajmił szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. „Mamy niezbite dowody, że była to kolejna inscenizacja i że maczały w niej palce służby specjalne jednego państwa, które obecnie chce znaleźć się w pierwszym rzędzie kampanii rusofobicznej” powiedział Siergiej Ławrow na konferencji prasowej, podsumowującej rozmowy z holenderskim partnerem.

7 kwietnia w zachodnich mediach pojawiły się doniesienia, powołujące się na syryjskich rebeliantów, że wojska rządowe podczas ataku na ich pozycje w mieście Duma we Wschodniej Gucie użyli bomb prawdopodobnie zawierających substancje chemiczne.W wyniku tego zginęły dziesiątki cywilów.

Według informacji „Białych Hełmów” przekazanej przez telewizję Al-Dżazira w wyniku użycia broni chemicznej zginęło do 70 osób, około 100 ucierpiało. Damaszek zaprzecza tym doniesieniom. Jak poinformowała syryjska agencja narodowa, cytując oficjalnego przedstawiciela, członkowie radykalnego ugrupowania Dżajsz al-Islam rozprzestrzeniają fałszywe informacje o rzekomym użyciu broni chemicznej, by powstrzymać ofensywę wojsk rządowych. 9 kwietnia szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow oznajmił, że specjaliści wojskowi z Rosji odwiedzili miejsce domniemanego ataku chemicznego w Syrii i nie znaleźli tam śladów użycia chloru.

Ps..Trochę jak w tym starym dowcipie: Nie powiemy, kto to zrobił, ale jak przypierdolimy w ten ryży, rozczochrany łeb…Po co ten dyplomatyczny unik.? Chodzi o Anglię, siły Assada pojmały szereg angielskich speców. Rosja milczy też o roli Turcji. Niestety ewakuowano te bandy z rodzinami i zachodnich przebierańców do Idlib pod skrzydła tureckie i amerykańskie.

kula Lis 67 13.04.2018 18:19:33

@Stara Baba 20:50:43

MO Rosji: Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacjach w Syrii. Na konferencji prasowej MO Rosji zaprezentowało materiały dotyczące domniemanego ataku chemicznego w syryjskiej Dumie. Ministerstwo Obrony Rosji posiada dowody na udział Londynu w prowokacjach we Wschodniej Gucie oznajmił rzecznik ministerstwa generał-major Igor Konaszenkow.

„Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacji z rzekomym użyciem broni chemicznej w syryjskim mieście Duma” oznajmił Konaszenkow.

„Obecnie rosyjski resort obrony posiada również inne dane świadczące o bezpośrednim udziale Wielkiej Brytanii w tej prowokacji we Wschodniej Gucie” dodał.

Ps…No proszę, „dżentelmeni” czyli Chemical Brothers Part Next…

O ile wcześniejsze sieciowe wpisy się potwierdzą, to Syryjczycy mieli:

a) odstrzelić bądź nawet
b) złapać kilku z SAS.
politicalforum.com/index.php?threads/french-special-services-confirm-the-destruction-of-british-

A nawet Grecy coś mają w temacie, ciekawe co się potwierdzi.
ellinonea.blogspot.com/2018/04/sas.html

kula Lis 67 13.04.2018 18:22:11

Opublikowano za: http://spiritolibero.neon24.pl/post/143228,usa-nie-maja-wyboru-musza-atakowac

Wypowiedz się