Gratulacje dla Władimira W. Putina z okazji kolejnego wyboru na Prezydenta Federacji Rosyjskiej

Putin 21
Szanowny Pan Władimir Władimirowicz Putin
Prezydent Federacji Rosyjskiej

Składamy serdeczne gratulacje z okazji   czwartego wyboru na urząd prezydenta Federacji Rosyjskiej. Pana zdecydowane, kolejne już  zwycięstwo,  jest dowodem zaufania Rosjan do prowadzonej przez Pana polityki,  począwszy od wydobycia  kraju z upadku i rozkładu państwowości w latach 90-tych XX wieku.

Realizacja przez Pana wielu wskazań i przestróg Aleksandra Sołżenicyna, w żmudnym procesie kształtowania świadomości i tkanki obywatelskiej w wielonarodowym i wielowyznaniowym  kraju oraz stopniowe –  krok po kroku – reformowanie gospodarki i państwa, przynosi wyniki cementujące Wielkie Państwo wobec wyzwań globalnych.

Także Pana działania na arenie międzynarodowej, oparte na  równości praw narodów, wzajemnym poszanowaniu, przestrzeganiu prawa międzynarodowego i zawartych umów, wzbudzają uznanie i podziw ludzi na całym świecie.

Pańska polityka międzynarodowa pokojowej koegzystencji narodów ma także uznanie i jest podziwiana  wśród bardzo wielu Polaków. 

Dlatego z nadzieją patrzymy na ułożenie stosunków rosyjsko-polskich w oparciu o wzajemny szacunek i obustronne korzyści oraz przezwyciężenie uprzedzeń, które pozwolą naszym słowiańskim narodom wyzwolić to, co w nich najlepsze – otwartość, tolerancję, siłę twórczą, potęgę ducha i gotowość najwyższych ofiar dla obrony własnej wolności i  niepodległości.

Życzymy wytrwałości w sprawowaniu tej zaszczytnej funkcji dla dobra państwa i narodu rosyjskiego.

Redakcja KIP

Warszawa, 20.03.2018 r.

 Putin 20

 

Od Redakcji KIP: Polecamy przeczytanie poniższych tekstów dla pełniejszego rozeznania pozytywnych zmian zachodzących w Rosji i jej roli w stosunkach międzynarodowych jako stabilizatora pokoju i blokady wprowadzenia judeo-satanistycznego Nowego Porządku Świata:

Wypowiedz się