Watykan, Komunistyczna Partia Chin, Imperium Brytyjskie i rząd Pentagonu planują

Ziemia 2047150-europa-657-323

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society [ 2018-02-12 ]

Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że Watykan, Chińska Partia Komunistyczna, Imperium Brytyjskie i Pentagon negocjują utworzenie rządu światowego.

Najnowszym sygnałem jest porozumienie między Watykanem a chińskim rządem o wspólnym wyborze biskupów dla Kościoła katolickiego w Chinach. Chociaż może to wydawać się drobną kwestią dotyczącą jedynie około 9 milionów chińskich katolików, jest to w rzeczywistości zgoda na wspólne dzielenie się światem, według źródeł Azjatyckiej Tajnej Organizacji i P2 Masonerii.

Porozumienie oznacza, że ​​każda strona ma prawo weta wobec tego, kto zostanie wybrany jako biskup – co oznacza, że ​​obydwie muszą się zgodzić – i jest to plan przyszłego procesu wybierania przywódców światowego rządu ze Wschodu i Zachodu, wyjaśniają źródła. Pamiętajcie, że większość tak zwanych światowych liderów otrzymuje duże depozyty na rachunkach bankowych w Banku Watykańskim, kiedy przejmują władzę i powiedziano im, że mają wybór między srebrem a ołowiem (łapówka lub kula). Większość bierze srebro. Innymi słowy, większość “światowych liderów” widocznych w ONZ przyjmuje rozkazy od Watykańskiej Loży P2 Wolnej Masonerii. Tak więc, porozumienie między Watykanem i Chińczykami oznacza, że ​​ta zgoda jest pomiędzy zdominowanym przez Zachód starym porządkiem świata a dominującym w Azji ruchem New Age.

Według członka brytyjskiej rodziny królewskiej Chińczycy mogą ogłosić, że użyją “chrześcijaństwa z chińskimi cechami“,  jako swojej narodowej religii jako części tej umowy. Jako aluzja, że może to być prawdą, kanclerz Papieskiej Akademii Nauk Społecznych, argentyński biskup Marcelo Sánchez Sorondo, uparcie twierdził w hiszpańskojęzycznym wywiadzie z Watykańskim Insiderem, że “w tej chwili Chińczycy wdrażają katolicyzm. najlepsze nauczanie społeczne. “

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=93111

Imperium Brytyjskie już publicznie opowiedziało się za azjatyckimi planami rządu światowego, łącząc swoje rynki finansowe z rynkami Chin, wspierając kampanię infrastrukturalną AIIB i Jeden Pas Jedna Droga (OBOR) oraz potajemnie wspierając juana opartego o złoto by zastąpić tak zwanego dolara amerykańskiego.

Brytyjska Wspólnota, Kościół katolicki i Chińczycy są odpowiedzialni za losy 5 miliardów ludzi ze światowej populacji wynoszącej 7,6 miliarda. Dodajmy kraje takie jak Niemcy, Indonezja, Pakistan, Rosja i Iran, których rządy również popierają ten plan i staje się jasne, że świat zmierza ku nowej erze.

Były wyłudzacz kabała, Henry Kissinger, potajemnie krążył po całym świecie, negocjując utworzenie tego rządu, potwierdzają liczne źródła. Po swoim poprzednim spotkaniu z prezydentem Donaldem Trumpem w październiku Kissinger powiedział: “Administracja Trumpa nadzoruje moment, w którym szansa na zbudowanie konstruktywnego, pokojowego porządku na świecie jest bardzo duża.” W zeszłym tygodniu po spotkaniu z Trumpem, powiedział: ” coś nowego i niezwykłego “wyłoni się z administracji Trumpa.

http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1378417/Henry-Kissinger-calls-Donald-Trump-phenomenon.html

Godną uwagi rzeczą, którą w zeszłym tygodniu Kissinger powiedział Trumpowi jest, że “Północna i Południowa Korea ogłoszą ponowne zjednoczenie Półwyspu Koreańskiego, być może 24 marca“, według źródła japońskiej rodziny królewskiej, które to niedawno spotkało się z Kissingerem.

Korea Północna była kontrolowana przez Rothschildów a Korea Południowa przez Davida Rockefellera, ale teraz, gdy zmarł David, nie ma powodu, aby utrzymywać półwysep podzielony“, mówi to źródło.

W przypadku zjednoczenia Korei, przywódca północnokoreański Kim Dzong Un będzie miał  rolę reprezentacyjną podobną do cesarza japońskiego, podczas gdy codzienne zarządzanie rządem zostanie pozostawione politykom i technokratom, jak podaje źródło.

Wojska amerykańskie pozostaną tam, gdzie są teraz – na południe od 38. równoleżnika – aby zapewnić ciągłą niezależność Korei od Chin, podaje źródło.

Inną kwestią, którą Kissinger poruszył z Trumpem, był Bliski Wschód i losy chazarskich oligarchów, mówią źródła Pentagonu.

Kabał jest w totalnym popłochu, po tym jak nie otrzymał żadnej oferty od Trumpa“, więc Kissinger szybko zdystansował się od nich, podały źródła.

Na przykład żydowskie źródło CIA i inne osoby mówią, że satanistyczny premier Izraela Benyamin Netanyahu zrezygnuje, a następnie trafi do więzienia na sześć miesięcy.

Jeśli chazarski mafiozo Netanyahu pójdzie do więzienia, nie wyjdzie z tego żywy” – mówi źródło.

Netanyahu zostanie usunięty, ponieważ był głęboko zaangażowany w masowe morderstwo w Fukushimie jako atak na Japonię i dlatego, że sprzeciwia się rozwiązaniu z Palestyńczykami opartemu na koncepcji dwóch państw, zgodnie z tym i innymi źródłami.

W zeszłym tygodniu Netanyahu podjął próbę i poniósł porażkę jeszcze raz, aby wydostać się z tej sytuacji, próbując rozpocząć wojnę z Iranem, a także między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Zamiast tego stracił poparcie militarne po tym jak izraelskie siły zbrojne i ich najemnicy zakrwawili sobie nosy na kilku frontach.

Kabał również walczy twardo o to, by ukryć ślady i pozbyć się świadków, podczas gdy sidła sprawiedliwości zaciskają się na nich ze wszystkich stron.

Na tym froncie źródła Pentagonu mówią: “Wygląda na to, że rosyjski samolot  rozbił się 11 lutego z 71 zabitymi, aby usunąć tylko jeden cel, który był powiązany z Uranium One i aktami sprawy – dyrektora Rosatom Wiaczesława Iwanowa.

Iwanow mógł zostać zlikwidowany po cichu, więc katastrofa mogła być odwetem kabała za wzmocnienie rosyjsko/amerykańskiej współpracy wywiadowczej po bezprecedensowej podróży do Waszyngtonu, szefów SVR, FSB i GRU “, mówią źródła.

Źródła mówią, że szczególnie rodzina Rothschildów próbuje zatrzeć swoje ślady.

Źródła zauważyły, że “posiadłość myśliwska Rothschildów Langau w Austrii o powierzchni 13000 akrów, której właścicielami byli od 1875 r., została sprzedana po bardzo niskiej cenie, aby uniknąć przejęcia na mocy zarządzenia Trumpa z dnia 12/21/18, ponieważ mogła być używana do polowań na ludzi.

Członkowie rodziny królewskiej srają ze strachu, ponieważ polują i zabijają dzieci, kroją dzieci i widziano jak składali ofiary z dzieci” – źródła kontynuowały.

Łowcy stali się teraz zwierzyną, podczas gdy szefowa Carlyle została aresztowana w Szanghaju, a Schiff jest w kiepskiej sytuacji z powodu [kalifornijskiego kongresmena] Adama Schiffa, winnego zdrady za swoją 42-minutową rozmowę telefoniczną z doradcą [byłego prezydenta USA Baracka] Obamy Valerie Jarrett “, powiedzieli.

Co więcej, Rothschildowie “mogą pozbywać się śmieciowych akcji  Apache, Chevron, Cisco i innych aktywów, ale ich kryminalna odpowiedzialność nadal pozostaje” – mówią źródła Pentagonu.

Parada wojskowa może być wykorzystana do sprowadzenia Gwardii Narodowej do DC po masowych aresztowaniach, jako pokaz siły, aby chronić Trumpa i trybunały wojskowe”,  mówią, dodając, że “jako moment zwrotny w poetyckiej sprawiedliwości, oficerowie wyrzuceni przez Obamę mogą uznać go winnego zdrady. “

Oczywiście, aby trybunały wojskowe mogły działać, trzeba będzie wypłacać wynagrodzenia wojskowym.

Dlatego trwająca wojna finansowa jest tak samo ważna, jak aresztowania i zabójstwa, które mają miejsce w tej epickiej walce o władzę.

Oznaka intensywności tej bitwy była widoczna, gdy ceny akcji rozpoczęły rekordowy spadek, gdy Jerome Powell został mianowany przez Trumpa na szefa Rezerwy Federalnej 5 lutego.

Gwałtowny spadek akcji, a także poprzednie spadki kryptowalut, były częścią planu by najpierw ograbić, a następnie zamknąć system finansowy przed ponownym uruchomieniem go, zgodnie ze źródłami CIA w Azji powiązanymi z Rothschildami.

Aby zapewnić, że pęknięcie bańki giełdowej nie spowoduje problemów dla realnej gospodarki oraz dla Białych Kapeluszy w amerykańskim wojsku i agencjach, Organizacja Białego Smoka i ich sojusznicy pracują nad własnym alternatywnym systemem finansowym dla Zachodu.

W tym celu zapewniono wystarczającą ilość złota, aby sfinansować odpowiedź G7 na chiński projekt OBOR w wysokości wielu bilionów dolarów.

Obejmuje to budowę tunelu łączącego Alaskę z lądem euroazjatyckim oraz tunele łączące Japonię z Koreą i Rosją.

Rozkładająca się infrastruktura Stanów Zjednoczonych zostanie całkowicie zmodernizowana.

Inne projekty obejmują plany, aby zamienić pustynie i regiony arktyczne na zielone, wypełnić oceany rybami i skolonizować inne planety.

Będzie także projekt o wartości kilku bilionów dolarów, aby znaleźć lekarstwo na wszystkie choroby i dolegliwości, w tym samą śmierć.

Oczywiście ludzie na planecie będą mieli największy wybór co do przyszłości, którą będziemy budować.

Teraz, gdy uwalniamy się od niewidzialnych więzów niewolnictwa opartego na długu prywatnych banków centralnych, wszyscy zaczynamy wyobrażać sobie, jaką przyszłość chcemy wspólnie zbudować.

Dlatego prosimy naszych czytelników, aby zaczęli wyobrażać sobie idealny świat i wymyślili plany dotarcia stąd tam.

Na koniec, wojownicy planety wykonują swoją pracę i upewniają się, że dobrzy ludzie wygrają.

Pokorni wkrótce odziedziczą Ziemię.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/02/12/vatican-chinese-communist-party-british-empire-pentagon-plan-world-government/

https://www.disclosurenews.it/en/vatican-chinese-communist-british-empire-pentagon-plan-world-government/

Comments

 1. nanna says:

  Olimpiada olimpiadą, ale rzuciłam okiem i na phoenix, a tam leci program o wydarzeniach historycznych. W języku niemieckim i niemieckiej manierze, rzecz jasna.
  Phoenix, 14 – 16.20h, 18.02.18r.

  Przetłumaczę informację o tym programie:
  Przed 75 laty, egzekucja rodzeństwa Sophie i Hansa Scholl (22.02.1943).
  Rodzeństwo Scholl należą do najbardziej znanych osobistości ruchu oporu przeciw narodowemu socjalizmowi.
  Jako część grupy ruchu oporu „Weisse Rose” (biała róża) rozprowadzali oni ulotki wzywające do natychmiastowego zakończenia wojny i do obalenia nazistowskiego reżimu.
  Rodzeństwo Scholl i inni członkowie tej grupy zostali w końcu aresztowani i zabici.

  To tyle informacji.

  A na bieżąco lecą wspomnienia jeszcze żyjących dziś ludzi podparte licznymi zdjęciami i komentarzami.
  Wynika z nich, że była to akcja dla ratowania „resztki młodzieży niemieckiej” przed śmiercią w wojnie.
  Jest oczywiście i temat żydów. Ale raczej pobieżnie i więcej jest sugestii niż faktów.
  Wspomniano także i o tym, że jeden z członków „Białej Róży” mówił swoim kolegom o tym, że Niemcy wymordowali polską inteligencję.
  Członkowie „Białej Róży” to byli studenci i niemiecka inteligencja.

  Jak wiemy my, Polacy, z naszej historii, od 1939 roku do 1943 roku Niemcy u nas wymordowali co najmniej 5 milionów Polaków.
  Co więc zrobić z tymi wspomnieniami osób, amatorsko zwalczających „nazistów” a jednocześnie studiujących i biorących udział w wojnie jako żołnierze???

  Widać jest to jakaś próba niemieckich (?) mediów wybielenia własnej zbrodniczej historii, czyli robienie ludziom wody z mózgu.
  Bo to właśnie padło z wielkim patosem zdanie, że „rozprowadzili tysiące takich ulotek” przeciw wojnie i „nazistom”. Z cytatami z Arystotelesa, Konfucjusza i innych!

  Czyli byli ci „opozycjoniści białej róży” totalnie oderwani od rzeczywistości wojennej, która swoją brutalnością wykluczała stosowanie do jej zakończenia cytatów wielkich myślicieli.
  Więc w dalszym ciągu leci na phoenixie opowiadanie równoległe do wojennej rzeczywistości, niemal sztubackie wspominki wyimaginowanych, wielkich czynów.

  W piwnicach przechowywali te ulotki. Zapakowane do plecaków przewozili nawet do Wiednia.
  A u nas, na Pawiaku, gestapowcy niemieccy katowali wyłapanych w łapankach Polaków, wyrywając im paznokcie, wyłupiając oczy, łamiąc kości i topiąc w ciemnych piwnicach.
  Jak może Polak wzruszyć się tymi opowiadankami, jeżeli padło właśnie zdanie, że chcieli ci członkowie „Białej Róży” zakończyć „chaos 80.000 żołnierzy” czy to biorących udział w walkach czy wysyłanych na front wschodni. Niemieckich żołnierzy, rozumie się!
  Komendant prowadzący śledztwo rodzeństwa Scholl „niedawno na Białorusi rozstrzelał 4.000 żydów”.
  Można wątpić, czy ludzie biorący w tym filmie udział jako świadkowie naoczni w ogóle rozumieją, na czym polegała II. wojna światowa. Ja jestem przekonana, że poruszają się oni w jakiejś równoległej rzeczywistości i II. wojna to dla nich raczej jakiś rodzaj niedogodności, utrudniającej im beztroskie, studenckie życie.

  „Dopóki nie wiedzieliśmy, że to takie niebezpieczne” powiedziała jedna ze starszych kobiet. Był rok 1943 i oni nie wiedzieli, że to „takie niebezpieczne”???

  A u nas wymordowali do tego czasu ponad 5.000.000 milionów ludzi! Porwali do rajchu 70.000 polskich dzieci przydzielając je niemieckim rodzinom niczym unia przydziela krowy rolnikom dziś.

  Ci starzy ludzie, uczestniczący w tym niby dokumentalnym filmie nie rozumieją, o co chodzi. Nie pojmują całości tragedii, jaką spowodowali Niemcy rozpętując II. wojnę światową.
  Tak to wygląda ten „kulturalny naród niemiecki”. I tak wygląda niemiecki ruch oporu.
  Z naszej, polskiej perspektywy to raczej dziecinada, to zabawa w wojnę i zabawa w ruch oporu. –

  Akurat niedawno przeczytałam, że w 1940 roku Sikorski, chcący tworzyć polską armię u żabojadów, napotykał na niesłychane trudności. Żabojadzi mieli sporo pustych koszar, ale tysiące Polaków, którzy przedarli się do Francji, koczowało pod gołym niebem albo po wsiach, czyli w stodołach. Żabojadzi odwlekali każdą decyzję odnośnie polskich żołnierzy w nieskończoność powtarzając w kółko „czas działa na naszą korzyść”. Na żabojadzią może i tak, ale u nas w kraju mordowali szkopi naszych ludzi masowo.

  Chodziło w praktyce o to, że żabojadzi, czy kto tam się za tym krył, chcieli utworzyć polski oddział i wysłać go do Finlandii, by stamtąd Polacy zaatakowali ZSRR!!!
  Sikorski się na to nie chciał zgodzić, no to żabojadzi nie pozwalali na sformowanie polskich oddziałów.
  Przypomnę: był rok 1940 !!!!!
  Ale w momencie, gdy Sikorski się ugiął, natychmiast dla tego oddziału – ALE TYLKO DLA TEGO !!! – znalazła się broń i mundury. Reszta ćwiczyła siłę bojową maszerując bezsensownie, na 100 osób mając 1 (słownie: jeden) karabin z czasów I. wojny światowej a armaty szkoleniowcy rysowali polskim żołnierzom patykiem na piasku.
  Nic nie zmyślam, czytałam na własne oczy, ale teraz nie mam czasu, żeby przepisać te strony.

  Teraz na tym filmie kobieta opowiada o przesłuchaniach w gestapo. I że niby mogła ona tam kłamać i nawet „być agresywna”.
  U nas coś takiego nie wchodziło w rachubę. Bestialstwo Niemców wobec przesłuchiwanych przez nich Polaków miało całkiem inny, niesłychany wymiar i na „bycie agresywnym” miejsca tam nie było.
  W każdym razie widać, że niektóre osoby wspominające swoją działalność w niemieckim ruchu oporu ”Biała Róża” te przesłuchania przeżyły.
  Nasi, Polacy, takiego szczęścia nie mieli. Albo byli mordowani na miejscu albo jako ludzkie wraki tracili swoje życie w obozach zagłady.
  NIEMIECKICH OBOZACH ZAGŁADY zorganizowanych na terenie podbitej przez Niemców Polski w celu totalnej eksterminacji Narodu Polskiego.

  I co z tego, że oficjalnie Niemcy wzięli na siebie winę za skutki II. wojny światowej???
  – jeżeli w mediach prezentują historię swojej winy za II. wojnę w wersji soft i wielu się do niej przychyli nie chcąc dźwigać ciężaru właściwej odpowiedzialności.

  Można więc się spodziewać, że po tych wspominkach będzie fala filmów o „wypędzonych”, a oni biadolić będą, ile to złota i drogich kamieni musieli pozostawić by ratować życie przed „zemstą Armii Czerwonej”.

  Historia już wielokrotnie udowodniła, że Hydrze należy uciąć wszystkie łby, w przeciwnym razie będą odrastać i stwarzać nowe problemy.

  W Monachium się teraz spotkali by ustalić prawdę, że „Rosja jest zagrożeniem”. W czym i dla kogo to już tym się nie zajęli.

  W tym samym Monachium wykrzykiwał o zagrożeniu ze strony ZSRR niejaki hycler.

  Czy ludzie nie są zdolni wyciągać z historii żadnych wniosków?
  Słyszałam w relacji z obecnych monachijskich obrad, jak pan Morawiecki twierdził, iż „Rosja jest słaba”, „bardzo słaba” a nawet jeszcze słabsza. I jednym ciągiem ten sam pan ogłaszał niczym ten na cha 75 lat temu, że ze strony Rosji jest jakieś zagrożenie.

  Ja nie czuję żadnego zagrożenia ze strony Rosji.
  Ja czuję zagrożenie ze strony Niemiec, relatywizujących zarówno przyczyny jak i przebieg oraz skutki II. wojny światowej.

  WIECZNA CHWAŁA BOHATERSKIM ŻOŁNIERZOM ARMII CZERWONEJ ! ! !
  BOHATEROM, którzy pokonali niemieckich faszystów i ich wspólników ! ! !

  CZEŚĆ ICH PAMIĘCI ! ! !

  PS
  wspomnieli właśnie, że ci wszyscy nazistowscy funkcjonariusze znaleźli zatrudnienie w niemieckiej, powojennej administracji i przemyśle na wyższych stanowiskach. Pod to leci podkład muzyczny taki serdceszczipatielnyj. Kto nad kim ma się wzruszyć? kto kogo i z czego „rozliczać”? I po co? i co to da? I komu? Pokazują podobizny młodych kobiet i mężczyzn, zdjęcia zrobione w czasie wojny, „świadków Białej Róży”. Czy to Niemcom coś da do myślenia? czy dla kogo był ten film przeznaczony?

Wypowiedz się