Syryjczyk wspaniale broni Polski i Polaków przed kłamstwami historycznymi II WŚ!

Antypolonizm 10
Długo i starannie wyreżyserowany cyrk hucpy: politycznej, medialnej, histerycznej, w tym tzw. „autorytetów” polskojęzycznych, także w układzie międzynarodowym,  ma na celu zablokowanie lub zmianę za jakiś czas ustawy o IPN.
Kluczem w ustawie o IPN są słowa Naród i RP, które są istotne dla naszego prawa cywilnego i które to zmieniają porządek prawny RP. W sprzeczności z nim będzie każdy wyrok wydany na podstawie ustawy 447, więc nie będzie podlegał automatycznej egzekucji na podstawie paragrafu 1146 kodeksu postępowania cywilnego czyli zero kasy.

Polecamy poniższe nagranie, zwłaszcza obejrzenie mieszkającego w Polsce Syryjczyka  NABILA AL-MALAZI, który twardo mówi o żydowskich kłamstwach z okresu II wojny światowej.

Pan MALAZI będąc Przewodniczącym Klubu Syryjskiego w Polsce oświadczył publicznie ze 2 lata temu w polskim Sejmie, ze w Polsce działa 40 tysięcy agentów Mossadu.

Ponadto polecamy przypomnienie artykułu zamieszczonego na naszej stronie i filmu nagranego przez młodego Izraelczyka, który mówi prawdę o tzw. antysemityzmie.

ZNIESŁAWIENIE, CZYLI PRAWDA O TZW. „ANTYSEMITYZMIE”

Wypowiedz się