List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela

Ambasador Izraela i o. T. Rydzyk

…za to, coście uczynili temu Narodowi….

…za to, coście uczynili temu Narodowi, który was przygarnął, nie macie prawa choćby śnić – o przebaczeniu… (Jacek Kaczmarski, polski Żyd)

Szanowna Pani, Ekscelencjo 

Trudno znaleźć właściwe słowa nie popadając przy tym w retoryczną przesadę, by oddać wdzięczność za wygłoszone przez Panią i Pana premiera Izraela Beniamina Netanjahu przed kilku dniami słowa pod adresem Polski, polskiego Rządu, polskich Obywateli.

Więc powiem tylko: dziękuję, po stokroć dziękuję. Pani i Panu Premierowi.

Swoimi wystąpieniami pchnęliście Państwo stosunki polsko-izraelskie na zupełnie nową ścieżkę – sądzę, że nową również jakościowo. Przypuszczam, że uczyniliście to Państwo mimowolnie, niechcący – ale to w niczym nie umniejsza wagi wydarzenia i jego oddziaływania na przyszłość.

Dokonaliście Państwo czegoś, co polski Żyd Czesław Bielecki określił mianem: HUCPA. Ordynarna publiczna połajanka, pełna arogancji i nie skrywanej, wręcz ostentacyjnie zademonstrowanej pogardy i nienawiści dla Państwa Polskiego i Narodu Polskiego – rozciągnięta następnie na środowiska międzynarodowe w tym Departament Stanu USA – poskutkowała tak, jak należało się tego spodziewać.

Należę do niezbyt licznej ale dość jednak licznej grupy polskich blogerów, publicystów, komentatorów życia politycznego od lat apelujących o rozwagę i powstrzymywanie się od infantylnej euforii w opisie i ocenie bieżących, ale i historycznych stosunków polsko-żydowskich. Nawołujemy do nie ulegania pozorom, oficjalnym narracjom, do uważnego przyglądania się skrywanym, przemilczanym przez kolejne władze elementom tych stosunków – takim jak kwestia podwójnego obywatelstwa, migracji Żydów do Polski, artykułowanych pod adresem Państwa Polskiego absurdalnych i obraźliwych roszczeń majątkowych, systematycznego instytucjonalnego szkalowania imienia Polski za granicami.

Widzimy to wszystko, zwracamy na to uwagę – niestety z uwagi na całkowitą blokadę informacyjną we wszystkich mediach, jest to działanie nieskuteczne lub bardzo mało skuteczne – przekaz nie przebija się do ogółu obywateli.

Tymczasem – i tu wracamy do poprzedniego akapitu – Państwa ostentacyjna demonstracja buty i arogancji spowodowała rzecz niesłychaną: oto w Polsce spadły z oczy klapki – z hukiem – nawet najbardziej zatwardziałym użytecznym idiotom do tej pory bezustannie wznoszącym tu nad Wisłą niemilknącą pieśń na chwałę Izraela. Świat im się zawalił, niektórzy – jak ten redaktor, co twierdził, że nie polezie orzeł w g…, aż zamilkli. Inni, jak choćby redaktor Ziemkiewicz, z nagła zaczęli mówić ludzkim głosem…nie wiemy rzecz jasna, na jak długo, to się dopiero okaże…

Cała Polska zobaczyła prawdę – o przyjaźni, o sojuszu, o świetnych stosunkach, o strategicznym partnerstwie z USA – wszystkie te narracje runęły jak domek z kart – i została naga prawda: chamskie ostentacyjne połajanki wsparte groźbami. To bezcenna dla nas wiedza.

Z tego wysoce niesmacznego i jako się rzekło – ORDYNARNEGO – zdarzenia płynie jednak pewna nadzieja dla przyszłości stosunków polsko-żydowskich.

Bo przecież, Szanowna Pani Ambasador, możemy sobie wyobrazić sytuację, że definitywnie zakończony zostanie proceder bezustannego zmuszania Polski do samobiczowania się za czyny popełnione i – głównie – niepopełnione. Za Jedwabne, w którym jak wiadomo każdy Polak miał niemiecką broń maszynową….i pełną szafę amunicji.

Za pogrom kielecki – organizowany przez zdominowaną przez jaką grupę etniczną? służbę komunistycznego państwa…. Za liczne urojenia literackie pismaków i niedorobionych historyków – opowiadających dla pieniędzy i zaistnienia w przestrzeni publicznej niestworzone historie nie mające wiele, a czasem nic wspólnego z prawdą historyczną…

My się już dość – jako wyżej wykazano, słusznie lub niesłusznie – biliśmy we własne piersi.

W ramach nowego otwarcia byłoby słuszne i sprawiedliwe, by i Żydzi uderzyli się we WŁASNE piersi. Zaczęli mówić i pisać prawdę: o kolaboracji z najeźdźcami Polski w 39roku, o kwietnych bramach, o wydawaniu Polaków w ręce NKWD, o grabieżczej partyzantce żydowskiej działającej wspólnie z judeobolszewią. O udziale w eliminacji polskich elit intelektualnych. O sprowokowaniu przez żydobolszewicki przecież rząd ZSRR Powstania Warszawskiego – do którego rozpoczęcia najpierw usilnie zachęcano, a następnie spokojnie czekano, aż Niemcy zrobią, to czego się spodziewano – dokonają kolejnej fazy eliminacji polskich elit.

Również o posiadających żydowski rodowód prowokacjach około wielkich polskich powstań narodowych: Listopadowego i Styczniowego – i wynikających z nich zsyłkach, prześladowaniach, eksterminacjach polskich patriotów przez zaborcę. I apanażach, nagrodach, tytułach, orderach dla Żydów – Kronnenberg się kłania zza grobu.

O fałszowaniu ważnych dokumetów państwowych, królewskich…

Także o nieustającej od końca IIwojny światowej istotnej, choć skrytej aktywności w życiu politycznym i gospodarczym Polski tak Ludowej, jak i tej po 89roku. O menorach na stołach w Magdalence. O menorze w 2010 roku na Pałacu Kultury i Nauki… Wiele jest tematów.

O tym wszystkim jest okazja wreszcie zacząć mówić – nie po cichu w gabinetach polityków i historyków – tylko w prime time – tak, by wszyscy chętni i zgłodniali tej wiedzy, mogli się z nią zapoznać.

Na takim nowym otwarciu można by oprzeć odnowienie i oczyszczenie stosunków polsko-żydowskich. Czy to się zdarzy, nie wiem, życzyłbym sobie, Polsce i Izraelowi – ale szczerze mówiąc, wątpię.

Jednak już można mówić o szeregu plusów – oprócz uzdrowienia wielu użytecznych idiotów w Polsce, nastąpiło też coś na kształt ujawnienia hordy ludzi sprawiających wrażenie izraelskich agentów wpływu działających w Polsce pod polskimi nazwiskami. Cała chmara tych indywiduów zameldowała się jak jeden mąż w mediach głównego nurtu, by biczować z zapamiętaniem Polskę i głosić chwałę Izraela…. to było bardzo żenujące ale i bardzo pouczające widowisko. Wystarczy ich starannie zapamiętać.

Świetnym przykładem jest tu przywołany wcześniej polski Żyd, Czesław Bielecki, który stanął w obronie decyzji ustawowej Polski, dosadnie określił zachowanie pana Netanjahu, wskazał też min. na liczne – i powszechnie znane – przykłady wojennego prześladowania Żydów przez Żydów… tymczasem jego interlokutorem było jakieś polskie indywiduum, którego nazwiska nawet nie pamiętam – typek ów robił i mówił wszystko by wykazać, że winna całej awanturze jest Polska – taki polski kocioł…

Wygląda więc na to, że plan „Judeopolonia” przynajmniej w wersji wprowadzenia oszustwem podstępem i metodą faktów dokonanych spalił na panewce – jeżeli zdecydujecie się by jednak ów projekt definitywnie wdrożyć, to chyba będzie to możliwe jedynie przy pomocy Merkav i Abramsów (samymi Merkavami moglibyście nie podołać…) Dzięki Wam, Naród otworzył oczy i  nawet chyba zrozumiał to, co zobaczył. Piszę „chyba” bo niestety, nie jest to oczywiste – stulecia wybijania elit nie pozostały bez wpływu.

Jest też jeszcze jeden wypływający z awantury, którą wywołaliście, bonus, wartość dodana dla Polski: oto dowiedzieliśmy się – z ust samych członków rządu – że są oni „najbardziej proizraelskim rządem w Europie. Wielu z nas, w tym niżej podpisany, dowiedziało się tego ze sporym osłupieniem. Będzie więc pora i okazja na zadanie pytań naszemu rządowi, głównie takiego: Z CZYJEGO UPOWAŻNIENIA prowadzicie najbardziej proizraelską politykę w Europie? Kiedy uzgodniliście to z Suwerenem? Na czym dokładnie ona, ta najbardziej proizraelska polityka, polega?

I szereg dalszych pytań wynikających z tych kilku zarysowanych. Bardzo jestem ciekaw odpowiedzi.

Kończąc już, Pani Ambasador, bo pora późna, a droga daleka – jest taki zwyczaj, znany jak się wydaje wszystkim, nawet niewyrafinowanym niedyplomatom, że gdy się idzie do kogoś w gości, to w którymś momencie trzeba podziękować za gościnę, wstać, ubrać się i wrócić do siebie. Jeżeli się tego nie zrobi w porę, to z miłego gościa, staje się intruzem, natrętem, impertynentem, wreszcie okupantem. Po prostu trzeba wiedzieć, kiedy wyjść, żeby jeszcze było miło – lub by przynajmniej nie zaczynało być wyraźnie niemiło.

Niestety nie jest argumentem wystarczającym dla pozostawania w gościnie ponad przyzwoitość to, że tam skąd przybywamy (przybywacie) , atmosfera jest aż gęsta. Od nienawiści do nas (was). Ta atmosfera sama z siebie taka się nie zrobiła, usilnie pracowaliście by taką się stała. I ciekawa rzecz – tam gdzie ta atmosfera tak gęsta od nienawiści i antysemityzmu – nie ma największych antysemitów (tak przecie twierdzicie) świata. TAM NIE MA POLAKÓW!!!

To kto was tam niepokoi? Czemu boicie się wracać? Skoro nie ma tam tych paskudnych Polaków?

A może problem w tym, że to WY SAMI jesteście źródłem i zarzewiem antysemityzmu? Wasze postępowanie generuje i nakręca spiralę nienawiści?

Zaś to, że tam NIE MA POLAKÓW, daje wam stuprocentową gwarancję tylko co do jednego: że nie znajdzie się tam – skoro nie ma tam Polaków – nikt, kto choć kiwnąłby palcem w bucie, by uratować jakiegoś Żyda….

Pozostając z (należnym) szacunkiem, załączam (stosowne) wyrazy

Andrzej Tokarski

bloger

publicysta

komentator polityczny

Polak (herbowy, jakby się kto pytał)

WYBRANE KOMENTARZE

Przypominajmy naszym „starszym braciom w wierze” ich historię bo jakoś ją zapominają.

Żydowskie dziecko iżydowscy policjanciŻydowska policja prowadzi żydowskie dziecko na śmierć

Husky 03.02.2018 18:39:23

@Husky 18:39:23

„Nie będzie syjonista pluł nam w twarz !”
> http://ziut.neon24.pl/post/142273,nie-bedzie-syjonista-plul-nam-w-twarz

Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej 03.02.2018 18:43:17

@att

Tak, … Netanyahu powinien „dostać” order Virtuti Militari za wskrzeszenie dążanie do prawdy o „Milionie+” obywatelach polskich wyznania mojżeszowego.

Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej 03.02.2018 18:46:23

taka sobie alegoria;

List Jelonka do Wilka:

Po ostatnim odgryzieniu przez ciebie kawałka mojego ogonka mam już 100% pewności co do twych niecnych intencji. Gdy skonsumowałeś wcześniej moich rodziców, a potem moje rodzeństwo, myślałem że mnie oszczędzisz. Jak się okazało byłem w błędzie i dzięki ci za tę lekcję. Teraz będę uciekał z większą determinacją.

Odpowiedź Wilka udzielona Jelonkowi:

Skoro już pokapowałeś się frajerze jak to wszystko działa, to przygotuj się na rychły koniec, abyś nie zdążył podzielić się swoją wiedzą „tajemną” z pozostałymi przy życiu jeleniami.

Nibiru 03.02.2018 19:06:02

@Autor

,, Będzie więc pora i okazja na zadanie pytań naszemu rządowi, głównie takiego: Z CZYJEGO UPOWAŻNIENIA prowadzicie najbardziej proizraelską politykę w Europie? ,,

Myślę ze Husky i kula Lis 67 to z grubsza wyjaśni ..

,, Skąd obecny kryzys? „20 lat polityki wstydu, przynosi fatalne efekty” – podkreśla prezes PiS. Dwadzieścia parę lat polityki wstydu, z którą łączył się zupełny brak tworzenia mechanizmów obronnych, jeśli chodzi o naszą godność, o wszystko, co w świecie mówi się o Polakach, przynosi dzisiaj fatalne efekty – powiedział dzisiaj w radiowej Jedynce prezes PiS Jarosław Kaczyński. ,,

bez komentarza..

fabi 03.02.2018 19:31:22

Aleksandr Isajewicz Sołżenicyn ostrzegał przed żydami !

Uważajcie na żydów bo zamordowali 66 mln Rosjan ! [ 1917-53 r ]

Bracia Słowianie ! anty żydzizm to przebudzenia narodowe Polaków ! to obrona przed zniewoleniem rasowo-plemiennej mafii żydowskiej

Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .

ele 03.02.2018 21:00:42

@Andrzej Tokarski

Dobry wpis . Ave. https://justice4poland.com/brazylijski-zyd-broni-polakow-przed-oszczercza-kampania-nienawisci/

Repsol 03.02.2018 21:15:48

@Repsol 21:13:53

myślę że tylko jedyny Bóg wie kto jest kto ..

http://pressmania.pl/polskie-obozy-koncentracyjne-a-jednak-deal/

dość ważne , warto przeczytać

fabi 03.02.2018 22:15:25

@fabi 19:31:22

My Polacy chyba mamy jeden problem. Nie powinniśmy oczekiwać by nas wszyscy lubili.
To słabość i błąd.
Musimy nauczyć się bezczelności.
Musimy nauczyć się arogancji.
Musimy nauczyć się krzyczeć na innych.
Bo płaksę wszyscy poniewierają jak w szkole. Zabiorą drobne i wyżrą kanapki

Husky 03.02.2018 22:22:12

@Husky 22:22:12

Wystarczy mówić prawdę , a zdradzieckie mordy same przestaną szczekać . Ave.

Repsol 03.02.2018 22:40:28

@Husky 22:22:12

Wiadomo przecież, że biednemu to wiatr w oczy i ch.. w du…
Ale po co jeszcze dodatkowo się przejmować tym że na nas syczą jakieś ch…, muje, dzikie węże?

Nibiru 03.02.2018 23:09:47

@Husky 22:22:12

,, My Polacy chyba mamy jeden problem. ,, – jeden problem to nie problem … dwa problemy to już problem .

Poruszamy się w morzu kłamstw i intryg nasza wiedza o tym co się dzieje jest szczątkowa i formowana .

Nikt z nas nie wie kto co chowa w sercu i duszy .
Z Żydami jest ten problem , ze są religią i Narodem jednocześnie . Co nie oznacza że Oni nie kochają kraju w którym żyją . To że są Żydami powoduje pewien konflikt interesu . Tak jak jest teraz w konflikcie z nami.
Nie wszyscy z nich jednak uznają i kochają Izrael .
Widzisz , problemem jest to ze wielu z nich ukryło się pod Polskimi nazwiskami i dziwnym trafem są wysoko w naszej piramidzie .
Jednak ta zmiana nazwisk była czymś wymuszona …..
No i … ,,Jednak w ostatnich dniach będąc na Kazimierzu w Krakowie – Lech Kaczyński przyznał wobec obecnych… że historia narodu żydowskiego jest jego historią…,, nie sądzisz ze nie dotyczy to i jego bliźniaka . Jak sam widzisz , masz problem … nie wiesz co robisz , albo chodzisz w mycce i podgrzewasz sytuacje , ale to wykluczam .
Sam widzisz to jest trochę skomplikowane .
Chociaż tobie jako katolikowi w herbie , wiedzącego iż wszyscy jesteśmy bracia i siostry wspólny żywot nie powinien przeszkadzać .

Ale żarty na bok .. jeśli nie wiadomo o co chodzi , no to …………pieniądze .

Tak się dziwnym trafem składa ze , Polskie prawo pozwala egzekwować wyroki wydane w USA .
Więc ta Polska ustawa , w takiej treści jak jest , nie pozwala egzekwować tych wyroków . Dlatego ten kwik .

,, Ambasadorowie USA, Izraela i Ukrainy nie wzięli udziału w tradycyjnym spotkaniu z marszałkiem Senatu ,,

Nie dajmy się prowokować , i siać nienawiści , w szczególności opluwać się nawzajem ..a czas i tak sam przyniesie rozwiązanie .

fabi 03.02.2018 23:43:46

właściwa odpowiedź na żydowską agresję

i to jest odpowiedź na żydowską agresję a nie ciągłe tłumaczenie się i przepraszanie Pan poseł Jakubiak powinien zostać prezydentem Polski zamiast rezydenta judy
https://kresy.pl/wydarzenia/marek-jakubiak-zydzi-witali-kwiatami-sowietow-a-uratowali-chociaz-jednego-polaka/

nieżyt 04.02.2018 01:45:15

@ele 21:00:42

Musimy zdać sobie sprawę , iż nad Polskę nadciągają czarne prowokacyjne chmury .

W tej sytuacji należy zachować spokój pokerzysty i nie dać się sprowokować , bo na mojego czuja jakaś gruba prowokacja wisi w powietrzu typu: pogrom . Nie wykluczone przy tym są pomniejsze , dla lepszego efektu, prowokacje. .

Co w tej sytuacji należy robić ? swoje credo w tej kwestii zawarłem tutaj :

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

detektywmjarzynski 04.02.2018 04:47:29

Dobry tekst wyjaśniający o co żydom chodzi.

Ten wrzask żydów to wściekłość zawiedzionego grabieżcy któremu sprzed nosa zabrano upatrzone łupy.
Artykuł poniższy pięknie wyjaśnia prawne mechanizmy w tej kwestii
http://pressmania.pl/polskie-obozy-koncentracyjne-a-jednak-deal/

A tak w ogóle ciekaw jestem czy zasada że zagraniczne s~dy wydają wyroki obowiązujące w Polsce jest zasadą dwustronną, zrównoważoną ?
Czy tylko żydowskie sądy mogą wydawać wyroki do wykonania w Polsce a już Polskie sądy nie mogą wydawać wyroków obowiązujących w Izraelu czy innym USA.

Oscar 04.02.2018 07:20:21

@Repsol 23:15:51 polecam wraz z komentarzami

Przemilczane i niewygodne fakty związane z wybuchem II Wojny Światowej.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/przemilczane-i-niewygodne-fakty-zwiazane-z-wybuchem-ii-wojny-swiatowej/

kula Lis 67 04.02.2018 07:31:53

@Husky 22:22:12

Prof. Jerzy R. Nowak twierdzi, że Polska nadal jest miejscem w którym żydzi z Izraela zamierzają zlokalizować „nowy Izrael” gdyby stary został „zepchnięty do morza”.

kula Lis 67 04.02.2018 07:32:51

@Repsol 22:40:28

No comment. Polski Jeniec Auschwitz Mówi Prawdę o żydach! To jest żywe świadectwo na kłamstwa żydowskie. Ten człowiek opowiada prawdziwą historię. Holokaust to biznes Izraela. A nas żydzi do dziś doją. Bolesna prawda. Proszę o wydanie w języku hebrajskim, angielskim, niemieckim, pamiętając o tytule. Sponsorem Hitlera i II Wojny Światowej był City of London czyli żydowska finansjera więc sami sobie odpowiedzcie kto budował obozy rękami nazistów…Myślę, że zwykli Izraelczycy czy Palestyńczycy mają też dosyć tej propagandy ..tam też są ludzie którzy chcą normalnie żyć. Żydzi to organizacja nie naród , to największy rak naszej cywilizacji…ta mafijna ośmiornica rozlewa się na cały świat. Powiedzcie mi dla czego żydów na świecie nikt nie lubi i zewsząd ich wypędzano?? Powiedzcie mi gzie jest jakiś naród, nacja który ich lubi ?? Moja Babcia jak, żyła zanim powiedziała żyd a raczej parch pluła na ziemię, za wywózkę na Syberię dzięki nim.

https://www.youtube.com/watch?v=mHrW8xy24do

Żydzi na całym świecie zdominowali mass media posiadają MTV oraz VIVE gdzie promuje się dewiacje i rozpasanie seksualne. W Polsce posiadają TVN (żyd Walter), a w innych krajach Europy kolejne stacje ! W USA 64 procent Hollywood jest w rękach żydowskich. Jak wiadomo media to największe narzędzie propagandy ! Dlatego TVN najbardziej promuje PO ponieważ sprzyja żydowskim interesom i poglądom ! Koniec opluwania polaków, koniec z ANTYPOLONIZMEM !

kula Lis 67 04.02.2018 07:33:28

@Nibiru 23:09:47

Jeżeli Netanjahu w oficjalnej rozmowie mówiąc o obozach śmierci ani razu nie wymienia twórców tej zbrodni – Niemców to znaczy, że szkolnictwo w Izraelu ma tyle wspólnego z prawdą co niejaki AH z nagrodą pokojową.

kula Lis 67 04.02.2018 07:37:00

@fabi 19:31:22

Kluczem w ustawie o IPN są słowa Naród i RP, które są istotne dla naszego prawa cywilnego i które to zmieniają porządek prawny RP. W sprzeczności z nim będzie każdy wyrok wydany na podstawie ustawy 447, więc nie będzie podlegał automatycznej egzekucji na podstawie paragrafu 1146 kodeksu postępowania cywilnego czyli zero kasy.

kula Lis 67 04.02.2018 07:43:41

@fabi 19:31:22

ZAFAŁSZOWANA HISTORIA – ZMASOWANY ATAK NA POLSKĘ Prof. Iwo Cyprian Pogonowski, stwierdza, iż „każdy żydowski policjant w getcie warszawskim wysłał do komór gazowych Treblinki przeciętnie ponad 2.200 osób”. Na Umschlagplatzu w Warszawie policja żydowska dawała strawę w wagonach śmierci, żeby do nich zwabiać wygłodzonych mieszkańców getta. Tragedia żydowska podczas II Wojny Światowej polegała również na tym, że władze niemieckie dokonały ludobójstwa Żydów głównie żydowskimi rękami”. I to jest właśnie temat szczególnie wstydliwy dla przeważającej części żydowskich autorów, tym chętniej odwracających uwagę od roli żydowskich policjantów i Judenratów przez oszczercze oskarżenia przeciw Polakom.

kula Lis 67 04.02.2018 07:49:18

@Repsol 21:15:48 klikasz w obóz i wyskakują nazwiska komendantów,

GERMAN DEATH CAMPS.info

https://www.polskieradio.pl/320

kula Lis 67 04.02.2018 07:52:49

@Repsol 21:15:48

Ale naszymi ziemiami się interesują. Wpiszcie sobie „odrzańskie błota” i po niemiecku „oderbruch”. Ciekaw dlaczego Polacy maja o tym nie wiedzieć? A Polacy nic sobie nie robią z tego, ze nasze ziemie zachodnie są dość ubogie w polskość, nie mylić z tubylczością.

kula Lis 67 04.02.2018 08:07:52

@Repsol 21:15:48

„Der Spiegel”: Helmut Kohl jako młody polityk wspierał finansowo byłych SS-manów oraz ich rodziny. Kanclerz Helmut Kohl jako młody polityk wspierał finansowo byłych SS-manów oraz ich rodziny – twierdzi niemiecki tygodnik „Der Spiegel”. Według pisma, które powołuje się na „nowe dokumenty”, Kohl miał przekazywać „Stowarzyszeniu Samopomocy Byłych Członków Waffen-SS” (HIAG) do 200 marek rocznie.

Tzw. „Hilfswerk Hausser”, zwany tak na cześć generała Reichswehry i Waffen-SS Paula Haussera pomagał m.in., uwięzionym po procesach Norymberskich SS-manom. Głównymi celami organizacji była pomoc weteranom, działania na rzecz ich rehabilitacji oraz walka o świadczenia socjalne, w tym prawa do emerytur.

W przeciwieństwie do członków Wehrmachtu żołnierzom Waffen-SS odebrano prawo do świadczeń emerytalnych na skutek uznania przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze ich formacji za zbrodniczą. W procesach norymberskich w 1946 Hausser był najważniejszym świadkiem obrony Waffen-SS, zeznając, że jego ludzie byli „takimi samymi żołnierzami jak wszyscy inni”.

Po procesach „Hilfswerk Hausser”, założony w 1951 r., prowadził także działalność informacyjno-propagandową – pod patronatem związku ukazywały się pisma, np. miesięcznik Der Freiwillige, i publikacje książkowe gloryfikujące formacje SS.

Według „Spiegla” Kohl uważał Haussera za „przyzwoitego człowieka”. Tak ma wynikać z teraz odnalezionych dokumentów. Mimo iż jednostki SS, którym Hausser przewodził popełniały zbrodnie wojenne.

Nawet będąc już kanclerzem Kohl okazywał wyrozumiałość dla Waffen-SS. W 1985 roku wywołał skandal, gdy wraz z Ronaldem Reaganem odwiedził cmentarz wojskowy w Bitburgu, gdzie byli pochowani członkowie tej formacji

—czytamy na łamach „Spiegla”. Jak twierdzili wówczas niemieccy historycy Kohl chciał w ten sposób doprowadzić do „denazyfikacji cmentarzy” poprzez wspólne wspominanie niemieckich i amerykańskich żołnierzy, którzy zginęli w II wojnie światowej. Historyk Heinrich August Winkler zarzucił Kohlowi, że „chce dokonać normalizacji tej wojny, jako wojny europejskiej oraz ustawić Niemcy na równi z zachodnimi Aliantami”.

Można tu rozpoznać główny element polityki zagranicznej i historycznej Kohla: wysiłek na rzecz odzyskania politycznej suwerenności poprzez więź z Zachodem, a tym samym stopniowe dojście do współpracy z sojusznikami na poziomie oczu, jak równy z równym. Niemiecka przeszłość była główną przeszkodą na drodze do tego celu. Zaprzeczanie tej przeszłości byłoby bezcelowe i nie to było intencją kanclerza. Musiał więc wymyśleć szereg symbolicznych gestów, które przy niekwestionowanym uznaniu tej przeszłości, jednocześnie doprowadziłyby do jej dedramatyzacji i pozwoliłyby Niemcom wyjść z pozycji pokory i pokuty, symbolizowanej przez uklęknięcie Brandta w Warszawie mówił wówczas historyk Claus Leggewie. Można powiedzieć, że polityka historyczna Kohla okazała się wyjątkowo skuteczna.

spiegel-online.de

Ps…No proszę, Kohl jako etniczny żyd (frankista) w pierwszej kolejności był lojalnym Niemcem, służył swemu narodowi.

kula Lis 67 04.02.2018 08:23:30

@Repsol 23:15:51

Komunistyczny zbrodniarz, który nigdy nie poniósł kary za sprawą… państwa Izrael. Salomon Morel to jeden z komunistycznych zbrodniarzy, który nigdy nie poniósł kary. Przyczyniło się do tego państwo Izrael, odmawiając wydania go władzom Polski. Dopiero na kilka miesięcy przed śmiercią zawieszono wypłacanie mu emerytury.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/01/piramida-i-inne-wyszukane-tortury-salomona-morela-komunistyczny-zbrodniarz-ktory-nigdy-nie-poniosl-kary-za-sprawa-panstwa-izrael/

Ps…Tu można się zapoznać z odpowiedzią ministerstwa izraela dot. prośby o ekstradycję tego zbrodniarza.

https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/647,Odpowiedz-Panstwa-Izrael-na-wniosek-o-ekstradycje-Salomona-Morela-oraz-opracowan.html

kula Lis 67 04.02.2018 08:39:47

@Repsol 23:15:51

Trzeba zadać pytanie, dlaczego żydów pędzono z całego świata, ano dlatego, że kradli, zajmowali się lichwą, mordowali i truli ludzi, podrabiali pieniądze, prowadzili burdele, ogólnie gdzie przebywali prowadzili politykę wywrotową, na dowód materiał z Berlina.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=x9o9m08F5AE

kula Lis 67 04.02.2018 08:43:03

@Repsol 23:15:51

Pogrzebałem w komputerze i znalazłem materiał który oglądałem wtedy na bieżąco Warszawa, Leszno i Karolkowa, chwała panu Szenicerowi, to jest chyba 6 lub 7 odcinków sama prawda, kopiować i na dysk zewnętrzny bo może „zginac”

https://www.youtube.com/watch?v=7Dc984wPLYQ

kula Lis 67 04.02.2018 08:46:56

@Repsol 23:15:51

Pamiętne słowa sprzed 22 lat, które dziś brzmią proroczo…
holokaust 14,,I nic tu nie pomoże wspinanie się na drzewka w Jad Waszem, powtarzanie mantry „Żegota”, na nic prostowanie kłamstw, na nic wzywanie do dialogu i pojednania…”

W 1996 r. Tomasz Gabiś w piśmie ,,Stańczyk” pisał o temacie, którego praktycznie nikt wtedy nie podejmował. Podobne sformułowania mogły skutkować publiczną infamią. Dziś kiedy wieloletnie ostrzeżenia, również ze strony Stanisława Michalkiewicza, spełniają się, warto przypomnieć pamiętne słowa.

Rola przydzielona Polakom w holocaustycznym pandemonium określona została raz na zawsze: są obojętnymi świadkami, pomocnikami oprawców lub samymi oprawcami. Tylko Niemcy byli zdolni dokonać takiej zbrodni, tylko Polacy mogli być obojętnymi świadkami lub współsprawcami takiej zbrodni. Niemcy, a po nich Polacy obdarzeni zostali kainowym piętnem, otrzymali w ramach religii Holocaustu status „metafizycznych wrogów”, a wrogość taka nie może zostać przezwyciężona poprzez środki racjonalnego, politycznego dyskursu.

Religia Holocaustu osiągnęła dziś swoją pełną i dojrzałą formę, wszyscy jej „aktorzy” muszą grać swoją rolę po wsze czasy. Tradycyjnej wierze Żydów w wybraństwo towarzyszy dziś przekonanie o potępieniu Niemców i Polaków. W religii Holocaustu zawarty jest spreparowany dla Niemców i Polaków dogmat o wiecznej winie przechodzącej z ojca na syna i każdy, kto tę religię akceptuje, musi równocześnie uznawać i ten dogmat i tę „metafizyczną winę. Stan „teologicznego poniżenia” Polaków (i Niemców), ich „metafizyczna” wina będą trwać tak długo, jak długo trwać i panować będzie religia Holocaustu.

Mądrość a prawa-duchowe

Nie będzie oczyszczenia, nie będzie przebaczenia, nie będzie pojednania. Można po raz tysięczny przepraszać, prosić o wybaczenie, błagać o pojednanie – niczego to nie może zmienić: „metafizyczny wróg” jest wrogiem na wieczność – także wówczas, gdy bezustannie kaja się za grzechy, wdziewa pokutną koszulę lub dokonuje permanentnego samobiczowania. Wybaczyć oznaczałoby zakończyć stan „teologicznego poniżenia” Niemców i Polaków. A zakończyć stan „teologicznego poniżenia” Niemców i Polaków oznaczałoby zlikwidować ważny składnik religii Holocaustu.

Dlatego Polska ziemia na zawsze pozostanie przeklęta i na zawsze policzeni będziemy do „nie obrzezanych pomocników śmierci” (z wiersza Czesława Miłosza, cyt. za Jan Błoński „Polak-katolik, katolik-Polak”, Tygodnik Powszechny 1994 nr 34). Tak chce religia Holocaustu i tak pozostanie dopóki będzie ona panować. I nic tu nie pomoże rozpaczliwe wspinanie się na drzewka w Jad Waszem (które przypominać mają o tym, jak niewielu było sprawiedliwych i jak powszechna była obojętność i na nic powtarzanie mantry „Żegota, Żegota, Żegota”, na nic prostowanie kłamstw, na nic wzywanie do dialogu, racjonalnej dyskusji i pojednania.

Przeglądnijmy się w lustrze a zobaczymy „tępy pysk granatowego policjanta ” lub „lisią mordę szmalcownika” (określenia Andrzeja Szczypiorskiego). My – „pomocnicy Amaleka”, „kieleccy pogromiści” strąceni zostaliśmy w otchłań potępienia i przysypani tonami cukru („Niewielu pamięta, że hitlerowcy dawali kilogram cukru za jednego Żyda. W Polsce wydano tego cukru najwięcej” (Ignatz Bubis, prezes Centralnej Rady Żydów w Niemczech i wiceprezes Europejskiego Kongresu Żydów w wywiadzie dla Przeglądu Tygodniowego, 1993 nr 19).).

I nie wydostaniemy się z niej dopóty, dopóki nie runie w gruzy trzymająca nas tam religia Holocaustu.

Holokaust 22KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ 01/02/2018
Pamiętne słowa sprzed 22 lat, które dziś brzmią proroczo…
holokaust 14
,,I nic tu nie pomoże wspinanie się na drzewka w Jad Waszem, powtarzanie mantry „Żegota”, na nic prostowanie kłamstw, na nic wzywanie do dialogu i pojednania…”
W 1996 r. Tomasz Gabiś w piśmie ,,Stańczyk” pisał o temacie, którego praktycznie nikt wtedy nie podejmował. Podobne sformułowania mogły skutkować publiczną infamią. Dziś kiedy wieloletnie ostrzeżenia, również ze strony Stanisława Michalkiewicza, spełniają się, warto przypomnieć pamiętne słowa.

Rola przydzielona Polakom w holocaustycznym pandemonium określona została raz na zawsze: są obojętnymi świadkami, pomocnikami oprawców lub samymi oprawcami. Tylko Niemcy byli zdolni dokonać takiej zbrodni, tylko Polacy mogli być obojętnymi świadkami lub współsprawcami takiej zbrodni. Niemcy, a po nich Polacy obdarzeni zostali kainowym piętnem, otrzymali w ramach religii Holocaustu status „metafizycznych wrogów”, a wrogość taka nie może zostać przezwyciężona poprzez środki racjonalnego, politycznego dyskursu.

Religia Holocaustu osiągnęła dziś swoją pełną i dojrzałą formę, wszyscy jej „aktorzy” muszą grać swoją rolę po wsze czasy. Tradycyjnej wierze Żydów w wybraństwo towarzyszy dziś przekonanie o potępieniu Niemców i Polaków. W religii Holocaustu zawarty jest spreparowany dla Niemców i Polaków dogmat o wiecznej winie przechodzącej z ojca na syna i każdy, kto tę religię akceptuje, musi równocześnie uznawać i ten dogmat i tę „metafizyczną winę. Stan „teologicznego poniżenia” Polaków (i Niemców), ich „metafizyczna” wina będą trwać tak długo, jak długo trwać i panować będzie religia Holocaustu.

Przebudzenia 3

Nie będzie oczyszczenia, nie będzie przebaczenia, nie będzie pojednania. Można po raz tysięczny przepraszać, prosić o wybaczenie, błagać o pojednanie – niczego to nie może zmienić: „metafizyczny wróg” jest wrogiem na wieczność – także wówczas, gdy bezustannie kaja się za grzechy, wdziewa pokutną koszulę lub dokonuje permanentnego samobiczowania. Wybaczyć oznaczałoby zakończyć stan „teologicznego poniżenia” Niemców i Polaków. A zakończyć stan „teologicznego poniżenia” Niemców i Polaków oznaczałoby zlikwidować ważny składnik religii Holocaustu.

Dlatego Polska ziemia na zawsze pozostanie przeklęta i na zawsze policzeni będziemy do „nie obrzezanych pomocników śmierci” (z wiersza Czesława Miłosza, cyt. za Jan Błoński „Polak-katolik, katolik-Polak”, Tygodnik Powszechny 1994 nr 34). Tak chce religia Holocaustu i tak pozostanie dopóki będzie ona panować. I nic tu nie pomoże rozpaczliwe wspinanie się na drzewka w Jad Waszem (które przypominać mają o tym, jak niewielu było sprawiedliwych i jak powszechna była obojętność i na nic powtarzanie mantry „Żegota, Żegota, Żegota”, na nic prostowanie kłamstw, na nic wzywanie do dialogu, racjonalnej dyskusji i pojednania.

Przeglądnijmy się w lustrze a zobaczymy „tępy pysk granatowego policjanta ” lub „lisią mordę szmalcownika” (określenia Andrzeja Szczypiorskiego). My – „pomocnicy Amaleka”, „kieleccy pogromiści” strąceni zostaliśmy w otchłań potępienia i przysypani tonami cukru („Niewielu pamięta, że hitlerowcy dawali kilogram cukru za jednego Żyda. W Polsce wydano tego cukru najwięcej” (Ignatz Bubis, prezes Centralnej Rady Żydów w Niemczech i wiceprezes Europejskiego Kongresu Żydów w wywiadzie dla Przeglądu Tygodniowego, 1993 nr 19).).

I nie wydostaniemy się z niej dopóty, dopóki nie runie w gruzy trzymająca nas tam religia Holocaustu.

Za: niezlomni.pl (2018/01/31) – [Org. tytuł: «Pamiętne słowa sprzed 22 lat, które dziś brzmią proroczo. ,,I nic tu nie pomoże wspinanie się na drzewka w Jad Waszem, powtarzanie mantry „Żegota”, na nic prostowanie kłamstw, na nic wzywanie do dialogu i pojednania…”»]

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Jak brzmiały niedoszłe przeprosiny szefa FBI, zablokowane przez Biały Dom?
Francuska odsłona komitetu obrony Grossa – naukowcy napisali do prezydenta Andrzeja Dudy
Nacjonalizm czy hucpa? – Janusz Korwin-Mikke
Napisał o „Holokauście Polaków”, Żydzi uznają to za „zbyt propolską herezję i skandal”
Polacy to mordercy Żydów i właściciele niewolników – uważa tegoroczna laureatka nagrody NIKE
Kłamstwa posła Knesetu i atak Światowego Kongresu Żydów. Presja na Polskę trwa!
Aj, waj – Jüdischer Ordnungsdienst na posterunku, i co dalej? – Arkadiusz Jakubczyk
Antypolska historiografia nabiera rozpędu! Od „polskich obozów” do „polskiego SS” w kanadyjskiej książce

kula Lis 67 04.02.2018 08:55:01

@Repsol 23:15:51

Dlatego jesteśmy antysemitami…

Antysemici

Nigdy nie miałam żadnych uprzedzeń do narodów Niemieckiego i Żydowskiego. Chciałabym się tylko dowiedzieć, dlaczego u obu tych nacji jest tyle POGARDY dla nas…Polaków ???

Jesteśmy dla nich niebezpieczni. Nie znoszą konkurencji…Bo jednym i drugim od dziecka wmawia się, że są półbogami. Jedni uważają się za spadkobierców porządku rzymskiego, drudzy za naród wybrany. Jednak w kryzysowych sytuacjach tylko Polacy potrafią zachować się szlachetnie. Jesteśmy dowodem ich barbarzyństwa.

Boją się nas i swoich tajemnic. Obie te nacje zaczynają rozumieć, że coraz więcej tracą ,chociaż by zawsze było tabu kto jest wyznania judaistycznego, zmiana nazwisk, ale i posady państwowe i społeczne z górnej półki a teraz zaczyna wychodzić wszystko na światło publiczne i to ich boli..

I jedni i drudzy bogacili się na naszej pracy, korzystali z niepowodzeń. A ponieważ rośniemy w siłę, gryzą coraz bardziej. Byliśmy świadkami hańby moralnej obu narodów. Jedni wykazali się nadludzkim zbydlęceniem w traktowaniu innych narodów, drudzy wyjątkową utratą własnej godności. Polacy byli świadkami i tego nam nie mogą wybaczyć.

Niemce mają dziejową misję, a by nas cywilizować, Żydzi mają dziejową misję aby nas ograbiać.

Nigdzie indziej nie było tak drakońskich kar za pomaganie Żydom jak w Polsce. Tytuł „Sprawiedliwego wśród narodów świata” otrzymało tez najwięcej Polaków. To byli prawdziwi bohaterowie i dobrze o tym przypominać! Całość tu

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/02/dlatego-jestesmy-antysemitami/

kula Lis 67 04.02.2018 08:58:49

@Repsol 23:15:51

Żydowscy uzurpatorzy Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem.
Żydzi i Polacy

Poniżej przypominamy archiwalny i historyczny wywiad z prof. Finkelsteinem, jednak zyskujący dzisiaj nowy wymiar, szczególnie w kwestiach obarczania Polaków za tzw. holokaust oraz podejmowania kolejnych prób wyłudzenia od Polski “odszkodowań”. Przypomnijmy również, że Bronisław Komorowski pełniący funkcję Marszałka RP podczas swojego pobytu w Izraelu w 2009 roku przyrzekł nowe ustawodawstwo gwarantujące “rekompensaty za żydowskie mienie” [link]. Warto również dodać, że prasa izraelska już 3 lata temu pisała, że wypłacenie “rekompensat” będzie możliwe “po zmianie reżimu w Polsce” [link]. Jak wiemy “zmiana reżimu” braci Kaczyńskich już nastąpiła, pora więc na dalsze kroki. – Redakcja BIBUŁY [2010].

Z dr. Normanem G. Finkelsteinem, autorem głośnej książki „The Holocaust Industry”, rozmawia Jan M. Fijor

– Panie profesorze, jakie związki łączą Pana z Polską?

– Moi przodkowie byli polskimi Żydami, w Polsce urodzili się moi rodzice, mieszkali w Warszawie, ich ostatnim miejscem zamieszkania do 1943 roku, czyli do czasu przymusowego przeniesienia do getta, był ich własny dom przy ulicy Milej, pod dziewiętnastym. Moja mama była absolwentką wydziału matematycznego Uniwersytetu Warszawskiego, ojciec zajmował się interesami. Posiadali w Polsce jakieś sklepy, manufakturę, nieruchomości… W czasie wojny wszystko to stracili. Holokaust przeżyli, lecz z Polski wyemigrowali, ja już urodziłem się w Stanach Zjednoczonych… Nigdy jeszcze w Polsce nie byłem.

– Czy Pan, Pańska rodzina, rościcie sobie pretensje do majątku pozostawionego w Polsce?

– Absolutnie nie…

– Dlaczego? Przecież to był wasz legalny majątek, Pan byłby jego spadkobiercą… Nieruchomość w centrum Warszawy to dzisiaj duże pieniądze.

– Takie roszczenia nie mają sensu. Większość majątku należącego niegdyś do mojej rodziny uległa w czasie wojny zniszczeniu. Wprawdzie po wojnie został on częściowo odtworzony, lecz myśmy w tej restauracji nie brali udziału. Trudno więc ocenić nasz rzeczywisty w nim udział. Nie płaciliśmy podatków, nie konserwowaliśmy tego majątku… Sprawa uległa przedawnieniu…

– To jest słaby argument. Władza ludowa wam majątek skonfiskowała, więc o zaległościach podatkowych nie ma mowy. Co prawda zaraz po upaństwowieniu, po konfiskacie majątku, należało decyzje komunistów zaskarżyć w sądzie, ale nawet gdybyście polski rząd wzięli do sądu, to i tak własność nie zostałaby wam przywrócona… W takiej sytuacji trudno mówić także o przedawnieniu. Moim zdaniem, nawet średnio zdolny adwokat jest w stanie udowodnić pańskie prawo do roszczeń majątkowych wobec władz Polski…

– Ale ja tego nie chcę. Nie tylko ja, znakomita większość ofiar holokaustu nie zamierza ani doprowadzać Polski do gospodarczej ruiny, ani tym bardziej pozbawiać polskie dzieci przedszkoli, szkół czy parków. Bo do tego sprowadziłaby się restytucja naszego mienia.

– Skoro tak, na jakiej podstawie Światowy Kongres Żydowski (WJC) skierował w początkach grudnia do sądu w Nowym Jorku pozew przeciwko państwu polskiemu o odszkodowanie za majątek utracony przez Żydów, ofiary holokaustu w Polsce?

– Takiej podstawy nie ma. Nikt im nie dał prawa do reprezentowania ofiar holokaustu. Jeśli ja nie chcę się o ten majątek upominać, to tym bardziej nie chcę, aby robił to ktoś rzekomo w moim imieniu.

– Czy WJC działa z upoważnienia ofiar holokaustu?

– Skądże! To jest czysta uzurpacja! Hucpa! Gdyby Kongres reprezentował ofiary holokaustu, odzyskane mienie czy odszkodowania zostałyby przekazane właśnie im. Tymczasem wiadomo, że do ofiar holokaustu dociera zaledwie ułamek tego, co Kongres Żydowski dotychczas uzyskał.

– Kilka dni temu prasa doniosła jednak, że sąd federalny w Nowym Jorku zatwierdził sposób wypłaty odszkodowań dla tych wszystkich, którzy ucierpieli z powodu przymusowej pracy w niemieckich fabrykach, będących własnością Szwajcarów, lub zostali oszukani przez szwajcarskich bankierów. Wynika z niego, że gros funduszy z odszkodowań przekazanych zostanie jednak ofiarom holokaustu…

– To nieprawda! Posiadam dokumenty świadczące o tym, że do ofiar holokaustu dotrze, w najlepszym razie, może 3 do 5 proc. z wymuszonych na Szwajcarach, prawie 1,5 mld dol. Ponadto pieniądze te wypłaca się w takim tempie, że wielu ich adresatów do wypłaty nie dożyje. Przecież to są w większości ludzie w podeszłym wieku.

– A pozostałe 95 proc., co się stanie z resztą pieniędzy?

– Znajdą się na dziwnych kontach dziwnych fundacji, czyli praktycznie w kieszeniach aktywistów Kongresu Żydowskiego. Ta cała akcja odszkodowań dla Żydów to jeden wielki rabunek!

– Nie powie mi Pan, że ludzie tego nie wiedzą. Jeśli jest tak, jak Pan pisze w „Holocaust Industry”, to dlaczego w środowisku żydowskim nie wrze? Nie uwierzę, żeby Żydzi, naród mądry, wykształcony i tak ciężko doświadczony, godzili się tak łatwo na ten rabunek!

– Większość jest niezorientowana, nie wiedzą, o co toczy się gra. Inni udają, że nie wiedzą. Jeszcze innych to nie interesuje albo uważają, że nie ma po co wyważać drzwi. W końcu Niemcom się to należało, bo naziści tę wojnę rozpętali, Szwajcarzy na krzywdę żydowską nie reagowali, zaś Polacy to naród antysemitów, nie lubią Żydów, więc nie ma sensu ich żałować. Dużą rolę odgrywa żydowski szowinizm, solidarność etniczna, narodowa. W końcu to Żydzi cierpieli, nikt inny. Nam się te pieniądze należą. Jeśli więc pozostają w rękach żydowskich, o co kruszyć kopie? Zresztą gdyby nawet ktoś chciał zaprotestować, w walce ze Światowym Kongresem Żydowskim nie ma szans. Ich wspiera prasa, telewizja, życzliwa jest im administracja Clintona, bankierzy, sądy – to jest ogromna siła, która może złamać każdego. Ludzie się ich boją.

– Jaka była reakcja środowiska żydowskiego na Pańską książkę?

– Kierownictwo WJC ją zignorowało, nabrali wody w usta, wysyłając gdzieniegdzie sygnały, że to, co napisałem, to nieprawda. Starają się przylepić książce etykietkę „antyżydowskiej” albo przeznaczonej dla środowisk… antysemickich. Jednakże dla 90 proc. czytelników żydowskich książka była szokiem. Widać to choćby po listach, jakie od nich otrzymuję. Spotykam się co prawda z opiniami negatywnymi, że kalam własne gniazdo, że jestem pieniaczem, ale generalnie komentarze są mi życzliwe i przyjazne. W oczach znakomitej większości czytelników żydowskich, w tym w oczach ofiar holokaustu, książka spotkała się z uznaniem; wielu piszących do mnie Żydów prosi, abym więcej na temat holokaustu publikował.

– Czy dostaje Pan listy z pogróżkami?

– Niewiele, i co ciekawe, nie są to listy od Żydów, ich autorami są przeważnie niemieccy neonaziści.

– Jak się książka sprzedaje?

– W Europie, a szczególnie w Niemczech, dość dobrze. W Stanach Zjednoczonych jest nieco gorzej, ale sprzedaż rośnie. Na pewno nie jest to bestseller…

– Czy „Holocaust Industry” jest bojkotowana?

– Może należałoby powiedzieć: przemilczana lub zignorowana, zwłaszcza przez takie opiniotwórcze tytuły, jak „New York Times”, „Washington Post”. Trudno się jednak dziwić, skoro i one są częścią spisku, który ja nazwałem Holokaustowym biznesem („Holocaust Industry”), a który na tragedii Żydów robi dzisiaj ogromne pieniądze.

– Panie Profesorze, ile ofiar holokaustu żyje do dzisiaj?

– Moim zdaniem ok. 25 tysięcy, choć Kongres Żydowski twierdzi, że jest ich ponad milion. Na potrzeby „holokaustowego biznesu” sfabrykowano dokumenty dowodzące rzekomo takiej liczby, ale jest ona wyssana z palca. Dla uzasadnienia nacisków na Szwajcarię, Niemcy, a teraz Polskę, skromne „25 tysięcy” brzmiałoby śmiesznie. Aby uzasadnić grabież miliardów dolarów, potrzebne były wielkie liczby.

– Przed sądem trzeba to było jednak jakoś udokumentować…

– W tym celu przyjęto wyjątkowo „elastyczną” definicję „ofiary holokaustu”. Jest nią – według działaczy WJC – każdy Żyd, który przeżył II wojnę światową. Ofiarą holokaustu jest więc nie tylko więzień Auschwitz czy Majdanka, lecz także żydowski oficer Armii Czerwonej lub NKWD czy nawet legitymujący się żydowskim pochodzeniem – byli tacy – oficer Wehrmachtu, pod warunkiem, że przeżyli oni wojnę. Gdyby Kaganowicz żył do naszych czasów, też byłby ofiarą holokaustu!

– Kto, poza działaczami Kongresu, ma kontrolę nad wydatkowaniem pieniędzy pochodzących z odszkodowań?

– Nikt, choć mnie się na przykład udało dotrzeć do dokumentów, do prawdziwych liczb. Opublikowałem je w Holocaust Industry…

– Panowie Bronfman, Singer czy Sultanik mogę się o to na pana gniewać, muszą jednak w jakiś sposób kwoty te wytłumaczyć. Pieniądze nie mogą ot, tak sobie, zniknąć…

– Zniknąć nie, ale można je odłożyć „na inny cel”. Utworzono przy Kongresie tzw. fundusz medyczny dla ofiar holokaustu, który ma finansować ich leczenie, pomoc medyczną w latach… 2030-2035. Komu ta rezerwa służy? Przyszłym pokoleniom ofiar holokaustu? Przecież to absurd zakładać, że w 90 lat po wojnie będą jeszcze żyły jej ofiary! Tworzy się więc fikcję, która ma uzasadnić rabunek. A przy okazji jest argument wobec tych nielicznych, którzy odważyli się Światowy Kongres Żydowski z odszkodowań rozliczyć. Dlaczego wypłacono ofiarom tak mało? Ponieważ stworzono „fundusze rezerwowe” na ich rzecz. Tymczasem tu o żadne ofiary nie chodzi. Liczą się jedynie korzyści osobiste aktywistów WJC! Tej bandzie zachłannych cyników nie zależy ani na prawdzie historycznej, ani na pomocy ofiarom, im chodzi tylko o pieniądze! Dla nich nie cofną się przed żadnym trickiem, łgarstwem czy fałszerstwem.

– Czy na nich nie ma jednak prawa? Czy nie można im dowieść defraudacji?

– To są wszystko procesy cywilne, skoro druga strona się zgodziła zapłacić, to jej problem. Strona atakująca jest grupą wyjątkowo przebiegłych ludzi, którzy wykorzystując bezprecedensową tragedię narodu, naginają prawo do własnych celów. Po swojej stronie mają skorumpowane media, najlepszych adwokatów, sądy, przekupnych polityków. To szczwane lisy. Nie udało się z nimi wygrać Szwajcarom, nie udało się Niemcom… Szwajcarzy walczyli o sprawiedliwość trzy lata, próbowali protestować, argumentować, negocjować i co? Poddali się! Wypłacili łobuzom z World Jewish Congress lekką ręką prawie 1,5 mld dol.

– A ile, Pana zdaniem, Żydom się należało?

– Co najwyżej 100-150 mln dol.!

– Plus odsetki za 50 lat…

– Nie, to już jest razem z odsetkami! Pamiętajmy, że większość wschodnioeuropejskich Żydów przed wojną to byli ludzie ubodzy. W latach 30. prawie jedna trzecia z nich nie zarabiała więcej niż 100 dol. rocznie. Wielu nie posiadało kont bankowych w krajach zamieszkania, a co dopiero w Szwajcarii. Prawie 25 proc. Żydów żyło na skraju nędzy, od głodu ratowały ich tylko amerykańskie organizacje charytatywne…

– A mimo to Szwajcarzy zapłacili?

– Co mieli robić? WJC to groźny przeciwnik, wystraszyli się.

– A Niemcy?

– Niemcy poddali się znacznie szybciej, bo już po roku wysupłali ponad 6 mld.

– Niemcy dopuścili się straszliwej zbrodni, ja ich nie żałuję!

– Ile razy można odpowiadać za to samo przestępstwo? Niemcy płacą Żydom od 1952 roku, łącznie więc wypłacili już 50 mld dol.

– Następna na liście Kongresu Żydowskiego jest Polska. Czy wie Pan, czego się od nas WJC domaga?

– Oficjalnie dowiemy się tego 14 grudnia w Nowym Jorku, podczas pierwszego przesłuchania świadków. Domyślam się jednak, że World Jewish Congress skarżyć będzie Polskę o ok. 65 mld dol.! Na tyle szacują oni wartość mienia, które po wojnie pozostało po polskich Żydach.

– Polski na takie odszkodowanie nie stać.

– Tych ludzi to nie obchodzi. Wiedzą wprawdzie, że w przypadku Polski będzie im nieco trudniej, bo biedna, ale i tak swoje dostaną…

– A jeśli Polacy im nie dadzą?

– To ich do tego przymusza!

– W jaki sposób?

– Bojkot ekonomiczny Polski i Polaków, konfiskata polskiego majątku za granicą, a zwłaszcza naciski na niektóre kraje Unii Europejskiej – głównie Anglię i Niemcy – aby nie zgadzały się na przyjęcie Polski do wspólnoty.

– Dlaczego wytoczono Polsce proces w Nowym Jorku?

– Bo tutaj łatwiej wygrać; swój sąd, swoi sędziowie, adwokaci…

– Kongres nie ma upoważnienia prawowitych właścicieli do występowania w ich imieniu. Poza tym, co to znaczy „własność żydowska”? Nie ma takiej własności. Nie ma też własności plemiennej! Właścicielem mógł być Rosenkrantz, Bauman, Somer, obywatele polscy, Polacy, a nie wszyscy Żydzi.

– To naiwność myśleć w ten sposób. Jeśli będzie trzeba, to ci złodzieje są gotowi sprowadzić do sądu Eastern District w Nowym Jorku tłumy ludzi, którzy przysięgną, że właśnie tak ma być, że upoważnili Kongres do takiego działania. Polacy to przecież znani antysemici, każdy sąd stanie po stronie rzekomych ofiar holokaustu. Konfrontacja jedynie sytuacje pogorszy.

– Czy zatem Polska ma zbankrutować?

– Absolutnie nie! Mówiłem już o tym w wywiadzie dla innej polskiej gazety. Z chwilą, gdy „banda Bronfmana” ruszy do ataku, Polacy powinni zebrać grupę kilkudziesięciu życzliwych Polsce Żydów, ofiar holokaustu, którzy podpiszą się pod całostronnicowym ogłoszeniem w „New York Times”, iż rezygnują z jakichkolwiek roszczeń majątkowych wobec Polski. Takich ludzi nie brakuje, sam pomogę w ich znalezieniu, sam się pod tym ogłoszeniem podpiszę. W Izraelu mieszka wielu polskich Żydów, duża ich część myśli tak jak ja. Jest tam prof. Izrael Szahak, dla którego prawda historyczna ma wartość większą niż pieniądze. Takich ludzi trzeba zmobilizować do walki z łotrami spod znaku WJC. Pokazanie światu, że roszczenia WJC są bezzasadne, że nawet ofiary się ich zrzekają, że Kongres żydowski jest uzurpatorem, że działa bez upoważnienia ze strony ofiar – to ich obezwładni. Innego wyjścia dla Polski nie ma. Traktowanie ich jak partnerów, rozpoczęcie dialogu będzie równoznaczne z przegraną.

Równocześnie Polacy muszą zacząć negocjować z polskimi gminami żydowskimi, które są spadkobierczyniami majątku znajdującego się przed wojną w rękach żydowskich instytucji religijnych. Jeśli komuś należy się odszkodowanie, to właśnie im, a nie Światowemu Kongresowi Żydów! Na tyle, na ile Polaków stać, trzeba tym gminom i ich członkom, których jest dzisiaj niewiele ponad trzy tysiące, pomóc. Tak, aby pokazać światu, że Polacy starają się zadośćuczynić cierpieniom czy stratom swoich obywateli. W miejsce 3 mln nieruchomości, o które upomina się WJC, stworzona zostanie symboliczna rekompensata. To nie jest trudne czy niemożliwe. Chciałbym, aby Polacy wiedzieli, że porządni, prawdziwi Żydzi nie chcą Polski rujnować, nie chcą mieć także nic wspólnego z grupą szantażystów i awanturników…

– Boję się jednak, że pośród amerykańskich Żydów ludzie, tacy jak Pan, stanowią wyjątek.

– Jest ich więcej niż się panu wydaje. W opublikowanej w ostatnim numerze „First Things” recenzji mojej książki wybitny historyk żydowski prof. William D. Rubinstein przestrzega przed utożsamianiem faktu lokalizacji obozów koncentracyjnych na terenie Polski, z uprawianiem przez Polaków ludobójstwa. Rubinstein przypomina, że z tego samego powodu, niższości rasowej, Niemcy mordowali zarówno Żydów, jak i Polaków. W odniesieniu zaś do zgłaszanych przez WJC roszczeń majątkowych pisze, że wprawdzie polscy komuniści konfiskowali majątek Żydom, robili to jednak nie dlatego, że byli oni Żydami, lecz dlatego, że byli kapitalistami. Z tego samego powodu konfiskowano majątek gojów – kapitalistów. Rubinstein pisze wyraźnie, iż nie widzi najmniejszego powodu, aby polski rząd miał wypłacić komukolwiek choćby jednego centa.

– Nie przeszkadza to nowojorskiemu radnemu, p. Dov Hikindowi, Żydowi z Brooklynu, rozgłaszać zmyślenia na temat rozboju, jakiego ofiarą stali się w Polsce Żydzi. Jak takie argumenty obalać?

– Trzeba się spytać p. Hikinda czy równie energicznie domagać się będzie restytucji majątku palestyńskiego w Izraelu? Jeśli domaga się, aby Polacy płacili „martwym”, to przecież tym bardziej powinien ulitować się nad losem „żywych” Palestyńczyków, których Izrael wyeksmitował z ich własnej ziemi. Pan Hikind nie może stosować innego standardu wobec Polaków, a innego wobec Żydów.

– Pan Hikind nie jest wyjątkiem. W tym samym mniej więcej czasie „akademik”, z uniwersytetu w Honolulu, prof. R. Rummel, stwierdził, iż Polacy są narodem „metamorderców”, że mamy na sumieniu prawie 2 mln zamordowanych w latach 1945-1949, Niemców, Żydów i Ukraińców. Co Pan na ten temat sądzi?

– Uważam, że to nieprawda, ale gdyby nawet tak było, to co? Niech mi prof. Rummel pokaże naród, który w sytuacjach zagrożeń, w sytuacjach ekstremalnych nie zabijał. Ilu Indian zginęło podczas kolonizacji Ameryki? Ile istnień ludzkich mają na sumieniu Brytyjczycy? Albo Francuzi? Ilu Irlandczyków zginęło z rąk Anglików, i odwrotnie? Nie oskarżajmy innych, spójrzmy na siebie. A ilu Palestyńczyków wymordowali Izraelczycy? Co się dzieje w Izraelu? Izraelscy żołnierze strzelają w oczy palestyńskim chłopcom, mordują dzieci, eksterminują naród za to tylko, że domaga się godnego traktowania. Nie zapominajmy, że to Żydzi są w Palestynie gośćmi; Palestyńczycy są u siebie…

– A Judea, Galilea, Jerozolima – to nie są ziemie żydowskie?

– Nie można dzisiaj posługiwać się geografią sprzed dwóch czy trzech tysięcy lat. Biblia nie może być traktowana jak załącznik do traktatu terytorialnego. Współczesne konflikty ekonomiczne czy polityczne muszą być rozwiązywane przy użyciu współczesnych metod czy narzędzi. Status quo sprzed 2 tys. lat się nie liczy. Przecież, rozumując w taki sposób, Żydzi mogliby sobie rościć pretensje do Afryki Wschodniej skąd się etnicznie wywodzą. Tymczasem mają oni do Palestyny nie więcej praw niż ja mam w stosunku do Stanów Zjednoczonych. To, co robi dzisiaj Izrael, jest godne napiętnowania. Z tym, że jakiekolwiek głosy potępienia izraelskiego ludobójstwa traktowane są jako przejaw antysemityzmu. Dużo mógłby na ten temat powiedzieć prof. Izrael Szahak.

– Kiedy ukaże się polska edycja Pańskiej książki?

– Szczerze powiedziawszy, nie wiem. Książka miała być na rynku we wrześniu, od tego czasu nie mam wiadomości ani od wydawcy brytyjskiego, ani od polskiego. Mam jednak nadzieję, że wydanie nastąpi niedługo. Miałbym wreszcie okazję do odwiedzin Polski.

– Proszę czuć się już dziś zaproszonym. Dziekuję za rozmowę.

Materiał pochodzi z serwisu polonica.net – miejmy nadzieję, że tylko tymczasowo niedostępnego.

Za: Judeopolonia

Autor Przedsiębiorstwa Holokaust, prof. Norman Finkelstein opowiedział dowcip: ,,Dziennikarz zadał pytanie Rosjaninowi, Polakowi i Izraelczykowi…”

https://youtu.be/_mE_FQlHp3A

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Przedsiębiorstwo holokaust umiera – wywiad z prof. N. Finkelsteinem
Finkelstein: Izrael jest państwem terrorystycznym, obłąkanym, satanistycznym
Izrael: ważny dziennik publikuje wywiad z Janem Tomaszem Grossem. Historyk znów szkaluje Polaków
Izraelska gazeta wzywa Polskę do „rozliczenia się z przeszłością” i zwrotu 170 tys. nieruchomości Żydom
Czekają nas sankcje? Forum Koordynacji Restytucji Mienia Żydowskiego chce, by UE naciskała na Polskę
Izraelska gazeta: Polska musi zapłacić odszkodownia za 1968 rok
Żydowskie obozy koncentracyjne – Wojciech Sumliński
Jak brzmiały niedoszłe przeprosiny szefa FBI, zablokowane przez Biały Dom?
Tags: antipolonism, finkelstein, holocaust industry, israel

Opublikowano za: http://www.bibula.com/?p=23891

kula Lis 67 04.02.2018 09:02:08

@Repsol 23:20:53

// 8. Sprawy bieżące. Działać też na określonych odcinkach, wynikających z zapotrzebowania w danej chwili …..
11. Skłócać Polaków ze sobą, prowokacyjne komentarze.//

Ci z PO chodzą od kilku dni po mediach i „udowadniają”, jak to straszni Polacy mordowali Żydów. To się w głowie nie mieści. Święcicki i spółka jak też cała totalna opozycja mają tyle wspólnego z Polską, co prostytutka z celibatem.Każdy kto w sporze o nowelizację ustawy o IPN staje po stronie Izraela i Niemiec sam stawia się poza Polskim społeczeństwem jest tylko polskojęzycznym rezydentem w naszej Ojczyźnie

Teraz jest dobry moment,by po ustawie IPN iść za ciosem.Wprowadzić w życie ustawę reprywatyzacyjną,a potem dekoncentrację mediów i ostry kurs z niemieckimi mediami. Żydów już nie przekonamy,bo nie mają woli rozmowy.Dziś jest szansa na przeprowadzenie reform,które zakończą III RP

Husky 04.02.2018 09:10:16

@Repsol 23:15:51

Religia Holocaustu a „polskie obozy śmierci”.

Żydzi - Polacy za wszystko Płacą
Rozmowa PCh24.pl

Proces sekularyzacji sprawił, że wśród Żydów zaczął coraz częściej pojawiać się sceptycyzm a wraz z nim pytanie: czy powinniśmy wierzyć, że Morze Czerwone się rozstąpiło i tak dalej? Potrzeba jest matką wynalazków i naprzeciw potrzebie wynikłej z narastania nastrojów sceptycznych w środowiskach żydowskich, wyszła religia holokaustu – mówi w rozmowie z portalem PCH24.pl redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Kiedy po raz pierwszy zaczęto przerzucać odpowiedzialność za niemieckie zbrodnie na Polaków? Całość tu

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/02/religia-holocaustu-a-polskie-obozy-smierci/

kula Lis 67 04.02.2018 09:10:57

@Repsol 23:15:51

O znikaniu z Izraela i potajemnym przesiedleniu pejsatych do Polski i na Ukrainę pisze nie wielu autorów mających odwagę. Jak o tym już pisałem, Izrael musi zniknąć z mapy świata. Nie tylko z jakiś tam wyimaginowanych powodów, ale z bardzo konkretnego – brak wody słodkiej. Stąd wypowiedzi p. Kissingera, że do 2017 Izraela nie będzie. Stąd informacja, że pomiędzy rokiem 2010, a 2017 co najmniej 4.5 miliona mieszkańców obecnego Izraela zostanie przesiedlonych. Całość tu

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/01/o-znikaniu-z-izraela-i-potajemnym-przesiedleniu-pejsatych-do-polski-i-na-ukraine-pisze-nie-wielu-autorow-majacych-odwage/

kula Lis 67 04.02.2018 09:13:39

@Husky 09:10:16

Przepraszam w czyim imieniu wypowiadał się ów pan? Od dawna powtarzam że biografie polityków, rektorów, sędziów etc. powinny być jawne i powszechnie dostępne. Społeczeństwo powinno wiedzieć kim są ludzie pełniący tak ważne funkcje w państwie i mający tak duży wpływ na życie nas wszystkich. On po prostu, nawiązuje do genealogii rodziny swojej i małżonki oraz wiedzy o swoim przywódcy Tw „Oscarze”, których fotki w mundurach SS i Wehrmachtu, krążą w internecie a więc aby negować polski udział w zbrodni, przez tak plugawych reprezentantów trzeba podważyć ich Polskość i udowodnić, że byli i są elementami, reanimowanej strategii V-KOLUMNY a tu wystarczy tylko sugestia, że powstanie PO za niemieckie marki, zdecydowanie było zaplanowane, NIE NA CHWAŁĘ POLSKI i to się potwierdza i jest a nawet musi być widoczne nawet dla, zadeklarowanych sceptyków. Kiedy prezydent podpisze ustawę o IPN, Prokuratura powinna natychmiast zatrzymać tego pana.

kula Lis 67 04.02.2018 09:33:39

@Husky 09:10:16

Jego teść Szyr był prominentnym działaczem KPP, PPR i PZPR, „walczył” w Hiszpanii a Święcicki to najwyższy rangą „działacz” PZPR i złodziej w PO czyli sztafeta POkoleń-pełni teraz rolę POlityka medialnego…..widocznie PO tylko na takich może liczyć!

kula Lis 67 04.02.2018 09:37:03

@Husky 09:10:16

Święcicki posiada domek na Kurytybie. Powinien opuścić moją Ojczyznę. Obywatelstwo polskie zostanie odebrane temu panu zaocznie. Marcin Święcicki – Członek PZPR w l. 1974-1990. W l. 1972-1982 pracował w Komisji Planowania przy Radzie Ministrów. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co takie coś jak towarzysz Święcki może POwiedzieć. Marcin Święcicki „wzorowy” demokrata, członek Związku Młodzieży Socjalistycznej, Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Członek Komitetu Centralnego PZPR oraz sekretarz KC. Święcicki był w 1968 roku organizatorem protestów studenckich, podobnie jak wcześniej opisani Łoziński i Rachtan. Według utajnionego raportu Milicji Obywatelskiej Święcicki został aresztowany 21 kwietnia 1968 roku przez Służbę Bezpieczeństwa PRL-u za organizowanie nielegalnego zgromadzenia. Wraz z nim aresztowano m.in. Michała Komara, Włodzimierza Kuperberga, Claude Goldberga, Fajna Lewina, Lejbe Fogelmana, Stefana Bekiera (Borensztajna) oraz Andrzej Celińskiego. Każdy z nich oprócz Święcickiego miał pochodzenie żydowskie. Co więc wśród nich robił Święcicki ? Jest i o Święcickim i….

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/piekne-opracowanie-postaci-kod-2016-12

kula Lis 67 04.02.2018 09:46:18

@Husky

Dowódca AK. Stefan Rowecki odnotował: …”Ujawniło się, że ogół żydowski we wszystkich miejscowościach, a już w szczególności na Wołyniu, Polesiu i Podlasiu.., po wkroczeniu bolszewików, rzucił się z całą furią na urzędy polskie, urządzał masowe samosądy nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, działaczami polskimi, masowo wyłapując ich jako antysemitów i oddając na łup przybranych w czerwone kokardy mętów społecznych…” Jerzy Robert Nowak czerpiąc z licznych prac przyczynkowych napisał książkę pt. „Przemilczane zbrodnie” w której przedstawia to co działo się nie tylko na Wołyniu, lecz w całej strefie okupowanej przez Sowiety, a jednocześnie nie ukrywa sprawców tych okropieństw i nieszczęść. Podążmy więc jego śladem: Jeszcze w czasie działań wojennych żydzi zaatakowali Polaków w Grodnie. Z bronią długą i krótką atakowali rodziny inteligencji polskiej, urzędników, a nawet żołnierzy w pobliskich miasteczkach: w Skidlu, Łumnie, Jeziorach i innych. Strzelali zza węgła, a kiedy polskie wojsko odeszło i przyszli sowieci, ich czołgami kierowali również miejscowi żydzi, Wziętych do niewoli Polaków, wskazanych przez miejscowych żydów mordowano stosując nieludzkie tortury. Przed śmiercią okrutnie ich kaleczono obcinając nosy, uszy, członki, wydłubywano oczy, wiązano drutem kolczastym, przywiązywano do czołgów i wleczono po kamienistych ulicach. Trupy wrzucano następnie do przydrożnych rowów i lejów po bombach. Jęki i krzyki mordowanych było słychać nawet kilka km. Od miasta.(op. cit. s 17). Brutalne represje dotknęły nie tylko mieszkańców Grodna, ale całego powiatu grodzieńskiego. Dywersja bojówek żydowskich miała miejsce również w Skidlu, Rożyszczach, w Stepaniu, Skałacie a jednocześnie żydzi uaktywnili się jako przewodnicy dla armii najeźdźców. Byli też pierwsi w rozbrajaniu polskich żołnierzy nie szczędząc im upokorzeń, obelg i drwin. Ścigali próbujących uciec przed sowietami jak dziką zwierzynę.

kula Lis 67 04.02.2018 09:49:36

@Husky 09:10:16

A mnie nic nie zszokowało. Ktoś pamięta jeszcze wypowiedź Bodnara? Jak RPO może bez żadnych konsekwencji zarzucać Polakom współuczestnictwo w realizacji Holocaustu, to czemu się teraz dziwić, że są kolejni naśladowcy?

kula Lis 67 04.02.2018 09:52:40

@Husky 09:10:16

Byli to kumple teścia Święcickiego Od listopada 1942 do lutego 1943 roku w Ludmiłówce miał miejsce pogrom społeczności żydowskiej oraz żydowskich członków Gwardii Ludowej, którego dokonali komunistyczni partyzanci z Gwardii Ludowej, pod dowództwem Grzegorza Korczyńskiego. http://telewizjarepublika.pl/wbh-ujawnilo-dokumenty-pokazujace-ze-komunisci-z-armii-ludowej-mordowali-zydow,43844.html Gerszon Szyr [Eugeniusz] – (ur. 15 kwietnia 1915 w Łodygowicach, zm. 15 stycznia 2000 w Warszawie) – polityk komunistyczny i antypolski. Jako zastępca Minca, płk Gerszon Szyr był odpowiedzialny za zniszczenie polskiej gospodarki. Działacz KZM (1930-1934), członek KPP (1934-1936), uczestnik rewolty sowieckiej w Hiszpanii (1937-1939). Karany za zdradę państwa w II RP, członek ZPP, politruk w dywizji Berlinga, pełnomocnik KRN przy dowództwie 1 i IV Frontu Ukraińskiego Armii Sowieckiej, w PPR (1944-1948, członek Biura Politycznego KC PZPR (1964-1968) i członek KC PZPR (1948-1981), teść Marcina Święcickiego, byłego sekretarza KC PZPR, a później prezydenta Warszawy z rekomendacji UW.

kula Lis 67 04.02.2018 09:54:46

@Husky 09:10:16

Czyli familia Święcickiego mordowała żydów i się na tym wzbogaciła to jak już to oznajmił IPN powinien się tym mordercą kretynem zainteresować. Nazywajmy rzeczy po imieniu ! Marcin Święcicki- sprawdzić trzeba koniecznie jego Pochodzenie, kto tego człowieka lub jego rodzinę w Polsce zasadził. Zapewne antypolonizm Święcickiego ma swoje korzenie tak jak całego ugrupowania POodchodów. po II wojnie światowej w PRL zostało min. 4000 oficerów sowieckich z NKWD, którzy przyjęli „polskie” obywatelstwo (czytaj : obywatelstwo UBekistanu NKWD), pozmieniali nazwiska na polsko brzmiące i na pewno nie zostali murarzami .. o co zakład, że ich potomkowie są teraz „sędziami”, siedzą w anty polskich mediach na kierowniczych stanowiskach, na uczelniach itp. ? no i wiadomo, że liczba 4000 to było oficjalnie, a ilu naprawdę tego nikt nie wie poza Moskwą, ich dane są na Łubiance, i to jest dywersyjna sowiecka bolszewicka agentura, V kolumna, państwo w państwie. Gwizdać mu do ucha gdziekolwiek go spotkacie to szuler nie Polak, homosowieticus czystej postaci. Szwagier Balcerowicza a obaj zięciowie Eugeniusza Szyra szychy PZPR-owskiej ministra komunistycznego. Boże za co nas pokarałeś takimi ludźmi. Jeśli Święcicki nie udowodni tych „kilkudziesięciu” przypadków jak w Jedwabnem ( co też jest wątpliwe) to jako jeden z pierwszych powinien załapać się na znowelizowaną ustawę. Czy na pewno te zbrodnie popełnili Polacy?

http://ruch-obywatelski.com/wydarzenia-na-swiecie/kto-na-prawde-mordowal-zydow-w-jedwabnem-1941-ja-tam-bylem/

kula Lis 67 04.02.2018 10:04:06

@Husky 09:10:16

Żony tow. Święcickiego i chazarskiego tow. Aarona Bucholtza alias L. Balcerowicza są siostrami, więc oni są szwagrami.

kula Lis 67 04.02.2018 10:07:08

@Husky 09:10:16

Mało kto wie ile wiosek w Polsce zostało zrównanych z ziemią, spalonych a ich mieszkańcy zabici przez Niemców. Około 800 spacyfikowanych wsi!

kula Lis 67 04.02.2018 10:09:10

@Husky 09:10:16

Skoro mówił mordowaliśmy to już wiemy że sam mordował niech jeszcze ujawni swoich kolegów którzy brali w tym udział. Myślał pewnie o pogromie kieleckim za czasów PRL-u i w tym czasie był pełnokrwistym komuchem. Święcicki to komunistyczna menda i szmalcownik ur.w 1947r widocznie wie co mówi – w domach wspomina się rodzinne akcje, zachowania z czasów wojennych. Był stypendystą i absolwentem studiów podyplomowych z ekonomii George Washington University (1976) i Uniwersytetu Harvarda (1985) w Stanach Zjednoczonych. I kto wtedy mógł tam studiować? Tylko NKWD I ICH BACHORY!

https://wpolityce.pl/gospodarka/240314-posla-platformy-obywatelskiej-sic-marcina-swiecickiego-potomka-czerwonej-dynastii-powrot-do-przeszlosci

kula Lis 67 04.02.2018 10:12:33

@Husky 09:10:16

Państwo bez ustawy, regulaminu, zasad wobec kolaborantów /dywersantów jest na przegranej pozycji. Polska musi zaopatrzyć się w ustawę, regulamin pozwalający na pozbawianie obywatelstwa kolaborantów/dywersantów. Polska która po obu stronach swych granic ma największych ludobójców odnotowanych w dziejach a z innej strony nację odnotowującą najbardziej barbarzyńskie bestialstwo i to wobec narodu polskiego. Ja, dumny syn bohaterskich Żołnierzy 27 WDP AK podpisując się pełnym imieniem i nazwiskiem napisałem do szmalcownika Święcickiego tytułując go PO-dłym szmalcownikiem…ciekawe czy doczekam się pozwu ze strony tego polskojęzycznego szmalcownika…Ten czerwony skurczybyk jest już pierwszy na liście skazanych na 3 lata, za plucie na Polaków, pod warunkiem, że Prezydent podpisze ustawę. Panie Kurski to pańska wina, że nadal mamy taką telewizję do której są zapraszani tacy osobnicy. Za to powinien się pan podać do dymisji. Panie Prezesie zrób pan coś z tym gościem, którego brat cały czas pluje na nas, a on jeszcze to puszcza na TVP-Info.

kula Lis 67 04.02.2018 10:16:46

@Andrzej Tokarski 10:15:45

Teraz to wszystko wraz z komentarzami trzeba wysłać ambasadom Izraela i amerykańskiej.

kula Lis 67 04.02.2018 10:19:44

@ Autora

Powoływanie się na Czesłąwa Bieleckiego mnie nie przekonuje. Zawsze kręcił się koło władzy i jak nie koło prezydentów to koło premierów. Kiedyś startował z poręczenia PiSu przeciw HGW w yborach do prezydenta Warszawy. PiS jest jeszcze dłużny Cz. Bieleckiemu jedną rzecz, a mianowicie ówczesny premier rządu technicznego PiS, Piotr Gliński, obiecywał przywrócenie stanowiska naczelnego architekta Warszawy i na tym stanowisku widział właśnie Czesława Bieleckiego. Rozumiem, że tak zdecydowane wystąpienie to wist Bieleckiego do władz PiSu.

tadman 04.02.2018 10:45:22

@Andrzej Tokarski 10:15:45

W Internecie dostępnych jest bardzo dużo artykułów dotyczących współpracy żydów z Niemcami zarówno przed jak i w latach 1939-1945. Może jakiś historyk mógłby to potwierdzić. Dlaczego w reżimowej telewizji nie mówi się o tej kwestii?

http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/jak-zydzi-kolaborowali-z-niemcami

kula Lis 67 04.02.2018 11:34:25

@Andrzej Tokarski 10:15:45

Żydzi jako nacja nigdy do końca nie zasymilowana próbowali przypodobać się każdemu kto miał być „władzą” i było obojętne czy to brunatny czy czerwony najezdnik, są oczywiście w naszej historii fakty, że nie był to proceder powszechny, jednak w ogólnej masie byli elementem obcym. Jak jednak pokazuje życie historia niczego nie nauczyła i w dalszym ciągu są w Naszym kraju ludzie którzy chętnie przyjęli by następny problem dla pokoleń tym razem w postaci muzułmanów, pomijam już zdziwaczałą i lewacką Europę Zachodnią bo tym durniom niewiele już pomoże.

kula Lis 67 04.02.2018 11:38:15

@tadman 10:45:22

pan Bielecki, podobnie jak pan Wildstein (też stuprocentowy Polak) nie są bohaterami mojej pieśni – jednak niesprawiedliwością byłoby przemilczeć, że to on bronił nowelizacji ustawy o IPN i stanowiska rządu polskiego – a polska kanalia bez nazwiska – wręcz przeciwnie.

I tylko tyle o p. Bieleckim – jeszcze parę słów napiszę pewnie w następnym tekście.

Andrzej Tokarski 04.02.2018 11:46:02

@kula Lis 67 10:19:44

to jest list otwarty – ale nie mam złudzeń – wysłany trafi prosto do okrągłego segregatora

powieszony na tym, a także na innych portalach – zostanie przeczytany przez wiele osób – i MUSI zostać zauważony także przez adresatów – wraz z komentarzami

I dokładnie o to chodzi

Andrzej Tokarski 04.02.2018 11:49:15

@Andrzej Tokarski 10:15:45

Żydzi od zawsze byli kolaborantami, sprzedawczykami wszędzie gdzie się osiedlili i we wszystkim widzieli tylko swój interes. Zawsze ustawiali się tak jak im było wygodnie. Masowo w latach 30 tych i po wojnie zamordowanych Polaków vide Berman alias Borowski, etc, jak i banderowcy z UPA i ich rodziny, przyjmowali spolszczone nazwiska bojąc się swojego żydowskiego pochodzenia. Potwierdzają to historyczne dokumenty. To, że współpracowali z Niemcami i Hitlerem to żadna tajemnica. Problemem jest to, że Polska to kraj który „WSZYSTKICH W OCZY KOLE. Już Caryca Katarzyna sprzedała nas Polaków aby zabić polskość, stłamsić i zniszczyć nasz naród. Żydzi to nacja która od wielu wielu lat robi wszystko aby zawładnąć Polską i Światem. Boją się nas Polaków tak jak bal się nas Hitler. Jesteśmy bardzo mądrym, zaradnym i pracowitym narodem. Nasza słabość to to, że my Polacy nie potrafimy się sami szanować i pomagać sobie wzajemnie. Inni to wykorzystują zwłaszcza żydzi. Jeśli przyjdzie czas, że Polak potrafi szanować Polaka i będziemy pomagać sobie wzajemnie, będziemy największą potęgą na świecie. Tego zawsze bali się i boja żydzi i nie tylko oni. Są nas miliony na całym świecie. Walczmy o Polskę, o Polskość, o szacunek dla każdego Polaka. Polacy z całego świata zacznijmy się wreszcie szanować. Pomagajmy sobie wzajemnie. Jesteśmy mądrym i pracowitym narodem. To nasza siła! Walczmy o prawdę i mówmy głośno jak żydzi sprzedawali żydów Niemcom i Hitlerowi, walmy w nich nazwiskami żydowskich kolaborantów i sprzedawczyków i o tym jak Polacy narażali swoje i swych bliskich życie ratując żydów. To samo dotyczy żydokomuny, morderców z NKWD, Smierszy, IW, UB, vide zbrodniarz, bandyta z NKWD/Smierszy i UB płk. chazar Stolzman alias Kwaśniewski oraz jego syn alkoholik Izaak alias Olo, żydosowiecka matrioszka Margulis alias „Jaruzelski”, etc..etc..Tylko tyle prawdy utoruje sobie drogę ile my sami jej wywalczymy!

kula Lis 67 04.02.2018 12:04:20

@Andrzej Tokarski 11:49:15

Ja już wszystko wysłałem w/w ambasadom z filmami, komentarzami.

kula Lis 67 04.02.2018 12:07:31

@Andrzej Tokarski 11:49:15

Polacy ratowali żydów a w związku z tym mam pytanie: ILU POLAKÓW URATOWALI ŻYDZI ??. Jeżeli ktoś nie wie to odpowiem: ŻADNEGO!!. Żydzi masowo przechodzili na stronę Sowietów. Sporządzali listy Polaków przeznaczone do wywózki na Syberię w tym mojej rodziny, a już w trakcie wojny i w czasach stalinowskich katowali i mordowali Polaków. Jeden tylko Salomon Morel który zwiał do Izraela pod ochronę zamordował 1500 Polaków. Takich Morelów było tysiące!

kula Lis 67 04.02.2018 14:30:23

@Andrzej Tokarski 11:49:15

Czy ktoś może nam wyjaśnić dlaczego w Muzeum Oświęcimskim niedostępna jest wystawa o rotmistrzu Pileckim, czemu sala Pileckiego w muzeum Auschwitz jest już od dawna niedostępna a próba „przedarcia” się do niej rygorystycznie tępiona, oraz dlaczego nie pozwala się składania wieńców w obozie ze wstążkami biało- czerwonymi. Czy dyrekcja Oświęcimia wyjaśniła deficyt miejsc dla Polaków podczas uroczystości tudzież dziwne embargo na polskie flagi? Czy ta sama dyrekcja w ogóle zabrała głos w tej sprawie zadając kłam tezie, że to był polski obóz oraz teorii żydowskiej, że Polacy wymordowali tam więcej żydów niż Hitlerowcy? Pytam bo to jest źródło pamięci o tej zbrodni, które nieprzyzwoicie milczy… a może oszczerstwa mu zwyczajnie nie przeszkadzają. To zasługa dyrektora, który za swe działanie winien być osądzony za fałszowanie historii. Ta sprawa wymaga wyjaśnienia. To skandal. To może składajmy wiązanki z biało-czerwonych goździków jak ich drażnią wstążki z barwami narodowymi. Ciągle tylko zbieranie podpisów, akcje odwołujące się do obywateli. A co robią politycy, proszę posłuchać PAD, Szczerskiego, szefa MSZ. Boją się powiedzieć prawdy, bełkoczą żeby nikt ich nie zrozumiał. Dlaczego taki chazarski żyd Ryszard Sznepf przez tyle lat jako ambasador nie bronił Polski, nikt go nie odwołał, tylko sam odszedł.

kula Lis 67 04.02.2018 14:55:16

@Andrzej Tokarski 11:49:15 o rodzince męża Rózi Woźniak Thun i cośtam.

Najlepszy hitlerowiec. W 1940r. Erwein von Thun und Hochenstein został przydzielony w Abwehrze do 800 zb V Regimentu sił specjalnych Brandenburg, mającego prowadzić sabotaż za liniami wroga i zwalczanie partyzantki, ze względu na znajomość czeskiego, słowackiego, polskiego, angielskiego i rosyjskiego. Po ataku Hitlera na ZSRR rekrutował jeńców (przeważnie nacjonalistów ukraińskich i Kozaków) do grup uderzeniowych. Dowodził kompanią w batalionie „Nachtigall”, wchodzącą w skład Legionu Ukraińskich Nacjonalistów. Do najbardziej znanych operacji batalionu Thuna należy masakra ludności żydowskiej we Lwowie. W 1943r. Thun został dowódcą Abwehrtrupp 204 przy Abwehrstelle w Rzymie, której zadaniem było rozpoznanie na froncie. Po kapitulacji Włoch w 1944 r. został odkomenderowany do Mediolanu. W listopadzie tego roku powierzono mu zadanie sformowania oddziału specjalnego do zwalczania partyzantki na Słowacji. Komando Thuna w sile 300 ludzi otrzymało nazwę Abwehrgruppe 218 „Edelweiss“. Składało się ze Słowaków, Kozaków, Niemców i mieszkańców Kaukazu. Sam Thun przybrał pseudonim „Benesz” (identyczny z nazwiskiem prezydenta Czech na uchodźctwie). Komando Thuna dokonało wielu zbrodni na Słowacji (m.in. masakry w miejscowości Ostry Grun). Prowadziło operacje przeciwko partyzantom i Żydom. Oddział zabił 300 partyzantów, 600 wziął do niewoli, z czego większość trafiła do obozów koncentracyjnych. Ludzie Thuna aresztowali brytyjskich oficerów z SOE i amerykańskich z OSS, których przerzucono na Słowację dla wsparcia partyzantów. Oficerowie ci zostali potem rozstrzelani w Mauthausen. Erwein Thun w randze majora z końcem wojny dostał się do sowieckiej niewoli i 12 lutego 1946r., na mocy wyroku trybunału wojskowego został rozstrzelany. Tłum. z niemieckiego na podstawie Wikipedia „Erwein von Thun und Hohenstein”

kula Lis 67 04.02.2018 14:58:34

@Andrzej Tokarski 11:49:15

Jaka jest siła milionów Internautów, wysyłających dziesiątki milionów e-maili ? Z fizyki wiemy, że pęd ciała jest równy iloczynowi masy tego ciała, razy jego prędkość: p=mV. Akcja z wysyłaniem e-maili bardzo udana. Zróbcie jeszcze dobrzy ludzie spis maili do wszystkich placówek dyplomatycznych na całym świecie !!! Niech akcja trwa do końca świata i jeden dzień dłużej!!!

kula Lis 67 04.02.2018 15:02:32

@Andrzej Tokarski 11:49:15

Panie Prezydencie zanim Pan podpiszę ustawę proszę o odpowiedź. Czy wg. nowej ustawy o IPN takim artystom jak Gross będzie można więcej niż pozostałym. A jak tak to czy Polacy będą mogli nakręcić film jak to amerykański najeźdźca napadł razem z radzieckim na III Rzeszę i wymordował niemieckich patriotów?

kula Lis 67 04.02.2018 15:03:59

@Andrzej Tokarski 11:49:15

Polacy, którzy otrzymali medal Sprawiedliwy wśród Narodów Świata powinni przed ambasadą Izraela się zebrać i wrzucić im te wszystkie medale na dziedziniec !!!

kula Lis 67 04.02.2018 15:45:26

@Andrzej Tokarski 11:49:15

prawda jest taka: Co do ustawy 447 w USA: 16 lipca 1960 r., rząd Polski podpisał ze Stanami Zjednoczonymi umowę, zgodnie z którą zobowiązał się zapłacić 40 mln. ówczesnych dolarów amerykańskich (ok 1 miliard na przeliczenie obecne) za całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem podpisania i wejścia tego układu w życie. * Spłata tego zobowiązania przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości spłacona i 10 stycznia 1981 r. Kopie dokumentu są w Warszawie, Bibliotece Narodowej w Waszyngtonie i w ONZ. Roszczenia żydów z USA i Izraela do Polski to hucpa (fronda.pl, 8.8.2016)

http://www.fronda.pl/a/roszczenia-zydow-z-usa-i-izraela-do-polski-to-hucpa,73909.html

Ten fakt jest znany tak USA jak i żydom. Polonia amerykańska też to ujęła w liście do deputowanych protestując przeciwko ustawie 447. Jednak w tej ustawie chodzi o majątek t.zw. bez spadkobierców. To coś innego, żydzi próbują ugryźć to z innej strony. Tłumaczy to Michalkiewicz i chyba Gadowski, jest na YouTube. Teoretycznie ten majątek przeszedł na skarb państwa. Jednak żydzi chcą wyjątku z racji holokaustu-holokitu. Wrabiając nas w holokaust-holokit chcą wzmocnić te żądania i storpedować sprzeciw Polonii.

kula Lis 67 04.02.2018 15:51:56

@Andrzej Tokarski 11:49:15

Adresy do kongresmenów USA, do tych którym nie podobała się ustawa o IPN raphael.dominguez@mail.house.gov; kaylan.koszela@mail.house.gov; marguerite.biagi@mail.house.gov; meghan.mccann@mail.house.gov; abrielle.hart@mail.house.gov; ashley.pennington@mail.house.gov;tamara.edwards@mail.house.gov;dan.maher@mail.house.gov; emery.boyer@mail.house.gov; caitlin.mcbride@mail.house.gov; daniel.tillson@mail.house.gov; ronald.carara@mail.house.gov;justin.ahn@mail.house.gov; katie.weiss@mail.house.gov; alisa.sarkisian@mail.house.gov; eva.hicks@mail.house.gov; kate.barlow@mail.house.gov; darlene.murray@mail.house.gov; janae.cardinali@mail.house.gov; lauren.covintgton@mail.house.gov; kim.fuller@mail.house.gov; maytee.sanz@mail.house.gov; jacob.peterson@mail.house.gov; eliot.harding@mail.house.gov; jacqueline.sanchez@mail.house.gov; emily.saleeby@mail.house.gov; bridget.brennan@mail.house.gov; carrie.kohns@mail.house.gov; brandon.neal@mail.house.gov; lauren.radice@mail.house.gov; nicole.paciello@mail.house.gov; kate.regan@mail.house.gov; eliza.thurston@mail.house.gov; kelly.kotner@mail.house.gov; kelly.zams@mail.house.gov; bambi.yingst@mail.house.gov; bert.johnson@mail.house.gov; tony.presta@mail.house.gov; mimi.rothfus@mail.house.gov; carol.wiest@mail.house.gov; lisa.mcghie@mail.house.gov; alex.rocha@mail.house.gov; jackie.conley@mail.house.gov; gina.foote@mail.house.gov; emily.scheinost@mail.house.gov; tripp.grant@mail.house.gov; elizabeth.hyers@mail.house.gov; ellie.arbeit@mail.house.gov; lauren.mcilvaine@mail.house.gov; TulsiOffice@mail.house.gov; david.oleksak@mail.house.gov;

kula Lis 67 04.02.2018 15:53:40

@kula Lis 67 15:53:40

dzięki za świetne jak zawsze komentarze – zapraszam do następnego tekstu

Andrzej Tokarski 04.02.2018 16:06:50

@Andrzej Tokarski 16:06:50

Miał rację Ryszard Czarnecki – to jest współczesna szmalcowniczka należy tępić takie postawy wybory do parlamentu EU już niedługo mam nadzieję że Polacy pokażą jej i tym którzy szmalcują na Polskę ICH MIEJSCE. Była Wanda co nie chciała Niemca i ma kopiec oraz jest Róża co Niemca chciała i z niemieckiej rodziny jest dumna , a w rodzinie powieszony za zbrodnie SS-man , inny ”tylko” w NKWD i trzeci co tylko mocno Hitlera i jego politykę silnie wspierał . Rózia nie miała serca by dzieci wychować na Polaków bo światowość internacjonalistyczna bardziej do łba niektórych trafia. Ja mam tylko pytanie czy Państwo Woźniakowscy są z ostatnich dokonań Rózi dumni, a może jednak im wstyd? Więcej tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=_vrmSJlEVSo

kula Lis 67 04.02.2018 16:42:03

@Andrzej Tokarski 16:06:50

Świetny wywiad z dr Ewą Kurek na temat Jedwabnego w YouTube. Rabini żydowscy chcą ekshumacji Jedwabne-ekshumacja.org Dlaczego raport prof. Koli wskazujący na pochodzenie łusek, broni i kolejnych odsłanianych warstw ziemi został UTAJNIONY I DO TEJ PORY JEST TAJNY??? Dlaczego przedstawiciel Mossadu na Polskę Daniels jest cytowany przez wszystkie polskie media jak współczesny Nowosilcow??? Kim w ogóle jest ta persona i kto ją sponsoruje?? Dzisiaj p. Daniels był gościem Ojca Rydzyka w Radio Maryja. ! Ojciec zadowolił się odpowiedzią p. Danielsa, że żydzi nie lubią robić ekshumacji, bo ciało i dusza są złączone. ( na pyt .o Jedwabne)!

Ekshumacja w Jedwabnem przy zachowaniu należytego szacunku powinna być dokończona, w tym celu należy wywierać presję na nasze władze i to będzie kolejny test na ich samodzielność. Miejsce położone jest na terytorium Polski, a cała rzecz dotyczy polskich obywateli. Żydzi też oburzają się, gdy mówi się o tym, że i wśród nich byli też szmalcownicy, którzy donosili na współbraci. Wg nich nie należy o tym mówić…

kula Lis 67 04.02.2018 21:15:47

@Andrzej Tokarski

Doskonale, szanowny Panie Tokarski! Wygarnął Pan im pełną prawdę o ich mentalności i ich postępowaniu. W tym miejscu przypomnę wielkiego Polaka, Prymas Polski kard. Stefana Wyszyńskiego, który jako redaktor „Ateneum kapłańskiego”, jak nikt inny określił zgubną i i szkodliwą dla Polski na przestrzeni stuleci obecność tego „narodu” na naszych ziemiach. Niestety, gdzieś zapodział mi się ten tekst, a chętnie bym go tutaj przytoczył. Może ktoś z czcigodnych Bloggerów i Komentatorów dysponuje tym bezcennym świadectwem, jednego z największych Polaków?
A w załączeniu do tego komentarza dzielę się z Państwem zapewne znanym już portalem internetowym, kopalnią wiedzy historycznej, literackiej i społecznej, czyli politycznej w obecnych czasach.
http://web.archive.org/web/20071027054055/http://polonica.net/

emsi 05.02.2018 00:21:50

@Andrzej Tokarski 11:49:15

Jak żydzi witali Niemców – równie entuzjastycznie jak Sowietów. Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939
Stosując tą samą broń, jaką obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom, — zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni Milicji Żydowskiej, która we wrześniu 1939r. w Zamościu po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich rozstrzeliwując ich na miejscu albo przekazując NKWD. We wrześniu 1939 roku, gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie
“Gdy kolumna szła przez miasteczko miejscowi żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami…”

https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/screenhunter_1767-jan-31-16-37-1.jpg?w=587&h=395

Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku, Krakowie.

https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/screenhunter_1768-feb-01-12-06-3.jpg?w=640

W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w odświętnym stroju – cyt prof. Krzysztof Jasiewicz.

Albo, że — całowali wjeżdżające czołgi sowieckie do Wilna lub z radością —nosili trumnę z napisem Polska — we w Lwowie.

Albo mówmy o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939r. w licznych miejscowościach na wschodzie, o masowej kolaboracji żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście

— o czym pisali nawet żydowscy pisarze — świadkowie tamtych dni —

Emanuel Ringelblum,
Chaim Aron Kapłan
czy nawet sam Marek Edelman
jak również tysiące polskich świadków
I tak żydzi powiedzą, — że to wyrwane z kontekstu, lub, że Polacy to antysemici więc nie są wiarygodni.

I tak jak w wypadku tego dzieciaka zrobią wszystko, aby pokazać, że to nie oni a swoi sami go zabili.

https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/screenhunter_1772-feb-01-12-42-4.jpg?w=374&h=483

https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/screenhunter_1769-feb-01-12-14-5.jpg?w=356&h=837

Żydowski capo kolaborujący z oficerem SS. http://detektywprawdy.blogspot.com.au/2013/06/zydzi-wyapywali-i-mordowali-polakow.html

http://ruch-obywatelski.com/polska/zydzi-wylapywali-i-mordowali-polakow-podczas-kampanii-wrzesniowej-1939/

Jak żydzi witali Niemców równie entuzjastycznie jak Sowietów.
Później zaczęła się tragedia…Wkroczenie Niemców w czerwcu 1941 r. do Międzyrzeca Koreckiego pan Julian zapamiętał równie dobrze jak Sowietów w 1939 r. W jakiejś mierze było ono podobne do ich wejścia do miasta. — Nowych okupantów witał ten sam kahał żydowski.

Materiał pochodzi ze strony KRESY.PL

Byłem znowu na rynku i widziałem, z jakim entuzjazmem żydzi witali Niemców wspomina Julian Jamróz. Ci zbaranieli, byli zdziwieni i wściekli. Oficerowie zaczęli bić po twarzach i kopać starszyznę żydowską, a żołnierze wywracać przygotowane stoły. Zrobił się wielki lament aj waj, szatan przyszedł można było usłyszeć z tłumu uciekających żydów. Polacy też byli przestraszeni. Okazało się jednak, że nie było tak źle.
Niemcy wprowadzili porządek i unormowali wszystkie sprawy. W sklepach ponownie pojawiły się towary. Ludzie odetchnęli, bo za Sowietów po najprostsze artykuły takie jak nafta, czy mydło trzeba było stać w kolejce. Jak ktoś nie piekł sam chleba, to też miał kłopot z jego kupnem. Niemcy zamknęli tylko szkołę i zamienili ją w koszary miejscowego garnizonu, składającego się z kompanii Wehrmachtu.
Ukraińcy tolerowani przez Niemców od początku zaczęli się szarogęsić.
Dokonali pogromu żydów, w trakcie którego splądrowali ich domy. W 1942 r. w Międzyrzecu zostało utworzone getto żydowskie, szybko zresztą zlikwidowane przez (nadzorowaną przez Niemców) policję ukraińską. W tym samym czasie tu i ówdzie słyszało się już o napadach na Polaków, które w 1943 r. zaczęły przybierać masowy charakter. Byłem wtedy ministrantem w parafii św. Antoniego, której proboszczował ks. Jan Pająk i uczestniczyłem w pogrzebach ofiar z okolicznych miejscowości, których było po kilka dziennie. Naoglądałem się tylu strasznych rzeczy, które wciąż śnią mi się po nocach.

https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/liberators-6.jpg?w=640
Ludność ukraińska wita oddziały niemieckie.
Za:

http://justice4poland.com/2016/02/01/zydzi-wylapywali-i-mordowali-polakow-podczas-kampanii-wrzesniowej-1939/

PS…Niestety zdrada państwa polskiego przez żydów była powszechna. Ich ojczyzną był i jest nadal ZSRR, a nie Polska. Żydzi z trudem przeżyli Jeden holokaust-holokit. Obecnie z jeszcze większym zaangażowaniem pracują na drugi ten może okazać się ostateczny.

kula Lis 67 05.02.2018 10:12:36

@Krzysztof J. Wojtas 18:36:02

http://niezalezna.pl/216170-znany-varsavianista-pochodzenia-zydowskiego-odsyla-ambasador-izraela-wyroznienie

kula Lis 67 05.02.2018 12:35:10

@Repsol 21:15:48

Przepraszam a w jakim sojuszu z Izraelem jest Polska ? Ciągle to słychać z ust naszych polityków. Polska jest w NATO, oni nie. Izrael był też „strategicznym partnerem” Gruzji, a jak to wyglądało podczas „agresji” Rosji na Gruzję (np. kody do izraelskich dronów), to chyba już wiemy. Ubolewać nad takim priorytetem określanym z pozycji kolan. Myślałem że naszym priorytetem było i nadal jest bycie silnym i suwerennym. Dlaczego nikt nie zrobi uczciwego bilansu w stosunkach polsko – izraelskich ??? Wymiana handlowa z Izraelem w 2017 r. to UWAGA …. aż 0.2 % całkowitej wymiany handlowej Polski. Żydzi przyjeżdżają do Polski bez wiz ( i na tej zasadzie mogą podróżować później po całej Europie ). Polacy na wjazd do Izraela muszą mieć wizy. Żydzi prowadzą w Polsce wiele firm, handlowych jak i też deweloperskich, chcą nas przymusić do zakupu ich sprzętu wojskowego. Polscy lotnicy na naszych F16 latają tam chroniąc żydowskie dupy a nasze państwo w związku z tym ponosi koszty …. Pomijam tu promowanie i finansowanie przez Polskę różnych inicjatyw i imprez kulturalnych ….. Więc jak wygląda ten bilans ??? Poprzedni premier Izraela mówił : Ameryką rządzimy my i oni o tym wiedzą. Nie chcę, żeby było to samo w Polsce. W Ameryce wcześniejszy tuskowaty prezydent oddał w ich ręce bank krajowy i teraz każdy z prezydentów musi się prosić, żeby oni mu dali amerykańską złotówkę, która jest w ich banku, a jak nie przyznają dotacji dla Izraela, to też mogą nie dostać swojej kasy. Dobrze, że przyszedł PIS , bo u nas też byłoby tak samo. Ale oni inną drogą chcą nas pozbawić suwerenności. I teraz zależy od polskiego prezydenta czy nas sprzeda czy pójdzie za podszeptem Thun i jej podobnych. .Tak się składa, że Polonia Amerykańska ma dwa razy tyle wyborców, co Diaspora Żydowska, albo więcej. Nie przypadkiem Prezydent USA powiedział co powiedział w W-wie w ubiegłym roku w lipcu, i co zostało skrytykowane w Izraelu oraz przez sprzyjające mu media na całym świecie m.in. dlatego, ponieważ wg nich przemówienie POTUSA przyczyniło się do rozbudzania nacjonalizmu w Polsce. Prezydent Trump został wybrany przez patriotycznych Amerykanów, których wielu nazywa ekonomicznymi nacjonalistami. Gowin nie rozumie Ameryki i przecenia wpływy środowisk żydowskich. Nie wie, że MSM w USA upadły, nie wie, że właśnie Partia Demokratyczna popełniła polityczne samobójstwo, ani jakie są przyczyny, że tak się stało. Gowin wierzy, że ponad 300 mln Amerykanów nie ma nic do powiedzenia. Otóż ma, i to bardzo dużo. Ale może prawda jest inna ? Skoro Gowin twierdzi, że jest inaczej, to musi być coś na rzeczy. Ładnie to tak zdradzić publicznie, że to nie demokracja rządzi Ameryką, tylko środowiska żydowskie ? A skąd Gowin wie takie rzeczy ? Skądś musi wiedzieć. No to jest dopiero SENSACJA ! Proszę, Ameryka jest rządzona autorytarnie przez środowiska żydowskie, kto by to pomyślał ?

kula Lis 67 05.02.2018 13:17:11

@kula Lis 67 13:17:11

Zapewne są to jakieś tajne sojusze, z których jak zwykle dla Polski wynika samo tylko zło. Vide pakt Ribbentrop-Mołotow. Nie ma przecież różnicy w tym, kto takowe sojusze poza plecami suwerena, czyli polskiego narodu zawiera. Wszystkie jednakowo obracają się w końcu przeciwko Polsce. Dlatego musimy tutaj z naciskiem pytać, jakim sojuszu z Izraelem jest Polska ?

emsi 05.02.2018 14:43:02

Opublikowano za: http://att.neon24.pl/post/142285,list-otwarty-podziekowanie-dla-pani-ambasador-izraela

 Ps. od red.: Polski żyd Czesław Bielecki podczas spotkania w Tetrze Żydowskim w 2005/6 r. przed wyborami na prezydenta Warszawy powiedział do swoich współbraci: „Opamiętajcie się, bo jak dalej będziecie robić tak z Polakami jak do tej pory, to nie będzie w Polsce nikogo kto  chciałby schować was za szafę…”.

Comments

 1. nanna says:

  Sześćset tysięcy Radzieckich Żołnierzy oddało swoje życie na ziemiach przekazanych potem Polakom przez władze Związku Radzieckiego decyzją Józefa Stalina !!! Ziemiach zajmowanych przez Polaków do dziś.

  600.000 !!!!!!!!!!

  SZEŚĆSET TYSIĘCY Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej oddało życie za Polaków, dla Polaków, by ich ratować przed zagładą z rąk niemieckiego okupanta !!!

  I jak zachowują się Polacy?

  – Czy są za to wdzięczni?

  – Czy oddają hołd Bohaterom?

  – Czy pielęgnują Ich Miejsca Wiecznego Spoczynku?

  – Czy szanują Potomków Bohaterów?

  NIC TAKIEGO !!!

  Polacy obsrywają własną historię, szkalują Radzieckich Bohaterów i pastwią się nad Ich Grobami i Pomnikami ! ! !

  Cóż więc innego należy się takim zaprzańcom i kreaturom zasiedlonym w Polsce niż pogarda ze strony wszystkich uczciwych ludzi?

  Dlaczego żydzi mieliby być Polakom za cokolwiek wdzięczni, jeżeli Polacy nie znają żadnej wdzięczności dla Wyzwolicieli, którzy za Polaków i dla Polaków polegli na Polu Chwały? – na Polu Zwycięstwa nad niemieckim faszyzmem?!?

  Za taką postawę, za zakłamywanie Historii, należy się Polakom najsurowsza kara i tę wymierzą Polakom łzy Radzieckich Mateczek, opłakujących Swoich Poległych Synów, poległych za wolność Polaków, na którą to wolność srają Polacy gremialnie szkalując Bohaterów!

  Nie będzie żadnej litości, bo na żadną litość Polacy nie zasłużyli bezczeszcząc Groby Radzieckich Bohaterów i niszcząc Pomniki Ich Chwały.

  Rosjanie nie muszą w ogóle reagować na nikczemną wobec nich postawę Polaków. Żydzi wymierzą Polakom sprawiedliwość boleśniej i skuteczniej, niż zrobiliby to Rosjanie – Potomkowie Bohaterów, którzy oddali swoje życie za wolną Polskę.

  Jakkolwiek szkalują i obrażają żydzi Polaków to jest to niczym w porównaniu z przewiną Polaków wobec Wyzwolicieli z Armii Radzieckiej i Radzieckiego Dowództwa.

  Chcieliście, Rodacy Polacy, fałszować Historię, no to macie za swoje. Dostaliście za to mistrza w fałszerskim fachu i będziecie straceni; utracicie swoje ziemie i cały dobytek i to słusznie. Bo taka może być ta – choć najmniejsza kara! – za nikczemną postawę wobec Tych, Którzy za was, Polacy, Oddali Własne Życie.

  Właściwie to, Rodacy Polacy, powinniście stracić to życie, które zawdzięczacie opluwanym przez was, zaprzańcy, Bohaterom.

  Ale przy życiu zostaniecie i będziecie cierpieć męki bo taka kara należy się wam, Rodacy Polacy, za niesłychaną nikczemność z waszej strony wobec Bohaterów.

  Rosja – Bracia Słowianie – się za wami, Rodacy Polacy, ujęła. Ta sama Rosja, która poświęciła życie
  600.000 ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
  swoich Obywateli by was, Rodacy Polacy, ratować przed zagładą.

  Czym Im za to odpłaciliście?!?

  I teraz biadolicie, że żydzi wam wszystko odbierają?
  A co w tej niechcianej przez was, Rodacy Polacy, Polsce było wasze?
  Kto was, Rodacy Polacy, wyzwolił i dał wam ziemię?
  Kto przez pół wieku dostarczał wam tanią ropę naftową?
  Kto dostarczał wam tani gaz do waszych mieszkań?
  Kto brał od was za to nawet miernej jakości towary, bo uważaliście za punkt honoru dawać śmiecie Rosjanom, którymi gardziliście i gardzicie do dziś?

  Ziemia się wam, Rodacy Polacy, należy?
  No to ją sobie zróbcie, jak potraficie.
  Jak do tej pory, to tylko macie naokoło wrogów, ponieważ nie jesteście, Rodacy Polacy, zdolni do prawdziwej przyjaźni z kimkolwiek. Wasza buta i zarozumiałość każe wam ustawiać się ponad innymi a więc jesteście nie lubiani i osamotnieni.

  Jeżeli Rosja zechce, to całą ziemię między Odrą i Bugiem przejmą żydzi, bo wy tej ziemi, Rodacy Polacy, nie chcieliście szkalując Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej i niszcząc Pomniki Ich Chwały.

  Więc albo Rodacy Polacy pospieszycie z kwiatami i wieńcami pod Pomniki Radzieckich Bohaterów prosząc o przebaczenie, albo stracicie kraj dany wam, Rodacy Polacy, przez Związek Radziecki i waszym udziałem stanie się los wam, Rodacy Polacy należny: los zaprzańców i zdrajców niegodnych posiadania własnej ziemi.

Wypowiedz się