Jonas E. Alexis: Polska powstaje przeciwko holokaustowi

Publikujemy interesujący artykuł Jonasa E. Alexisa ze strony założonej i prowadzonej przez amerykańskich emerytowanych oficerów wywiadu ( strona uważana jest za tubę propagandową Pentagonu), głównie analityków, o holokauście, którego prawdziwość porównuje do „nagiego króla” z bajki Andersena. Pisze, też o Polsce, która stanęła na drodze żydowskiej narracji holokaustu.

Redakcja KIP

 

Organizacja Holokaustu nie jest tak rygorystyczna pod względem historycznym, jak ją uważają. Zakład prosperuje, ponieważ wielu ludzi po prostu boi się śmierci, by powiedzieć, że „król jest nagi”.

Holokaust 30… przez Jonas E. Alexis

Komentarz edytora: W 2006 roku Carol i ja spędzaliśmy wakacje w Niemczech, jak to często robiliśmy. Po opuszczeniu Berlina próbowałem wytropić rodzinę. Niemieccy Lehmanowie zniknęli, ich farma w Posen już dawno zniknęła. Moja babcia przyjechała do Ameryki w 1882 roku z dwoma braćmi.

Następnie pojechaliśmy do Krakowa, cudownego miasta. Tam pojechaliśmy do Auschwitz i spędziliśmy dzień na fotografowaniu obozów śmierci, Auschwitz i Birkenau. Nie wezwę wszystkich, którzy zeznają kłamców, ale nie ma tam śladu obozu śmierci. Czy to wszystko zostało usunięte, w tym dziesiątki tysięcy ton gleby? Zastanawiam się.

Stamtąd poszedłem do Czech, spotkałem się z przyjaciółmi w żydowskim browarze (Podvokan) i przedyskutowałem otwarcie centrum dystrybucji żywności w Koszorach w Pradze. W Czechach jest niewielu Żydów. Potem do Wiednia, gdzie mam żydowską rodzinę (z pieniędzmi), która przygotowała dla nas mieszkanie, z naszymi nazwiskami na tabliczce z drzwiami i zaopatrzoną kuchnią.

Tam spotkaliśmy się z moimi partnerami bankowymi, Austriakami i Niemcami, którzy załadowali nasz samochód (samochód, kierowca) z piwnicy.

To była Europa najbardziej nie widziała, przypominająca czas, kiedy Żydzi dowodzili jednostkami armii niemieckiej, a europejska gościnność istniała przed dziesięcioleciami nienawiści i podejrzeń.

To i wiele więcej, dlatego wiem, że nienawiść i walka na świecie jest dziś obciążona, jest częścią szerszego planu. Żydzi i Arabowie żyli razem w Palestynie przez tysiąc lat przed syjonizmem. Nienawidzimy niewłaściwych ludzi, złego wroga, na pewno starego wroga, którego nigdy nie nazwano g

Polska ostatnio zaszkodziła organizacji Holocaustu i Izraela, zatwierdzając projekt ustawy, który zasadniczo rzuci wyzwanie jednemu kluczowemu aspektowi narracji o Holokauście. Ale zanim o tym porozmawiamy, po prostu zróbmy krótkie historyczne podsumowanie.

Jeśli czytałeś Dylerancką egzekucję Daniela Jonaha Goldhagena, wiesz, że obwinił on całą populację niemiecką za to, co wydarzyło się w nazistowskich Niemczech. Ci Niemcy, jak tytuł Goldagena, jasno mówią, chętni kaci Hitlera.

W The Devil That Never Dies , Goldhagen rozwija kolejną równie niespójną tezę, która zasadniczo stwierdza antysemityzm wszędzie na świecie. Pisze jednoznacznie ten antysemityzm

„Długo poprzedza zachodnią ideę wolności, która stała się powszechna, co nastąpiło dopiero w czasach nowożytnych. Wśród uprzedzeń międzygrupowych długowieczność antysemityzmu jest niezrównana. ” [1]

Goldhagen z przewrotną postawą bez scyntylacji poważnych argumentów, że ludzie tacy jak William Shakespeare, Johann Sebastian Bach, Charles Dickens, TS Eliot, byli antysemitami! [2]

Co więcej, Goldhagen bezspornie postuluje, że stwierdzenia takie jak „Żydzi kontrolują media”, „Żydzi psują sztukę i kulturę”, „Żydzi próbują niszczyć narody”, „Żydzi są za komunizmem”, „Żydzi kierują Związkiem Sowieckim”, „Żydzi są Wyścig „,” Żydzi spowodowali wojnę w Iraku „, itd., są antysemickimi sentymentami. [3]

Jest to intelektualnie kłopotliwe, biorąc pod uwagę fakt, że Goldhagen jest profesorem na Uniwersytecie Harvarda, powszechnie znanym jako jeden z głównych ośrodków akademickich na świecie. Szczerze wspieram młodych ludzi, którzy zapłacili tysiące dolarów za przyzwoite wykształcenie, tylko po to, by uświadomić sobie, że niektórzy z ich bohaterów, takich jak Szekspir i Dickens, byli ipso facto antysemitami, ponieważ Goldhagen im to mówi.

Oczywiście Goldhagen nie jest zainteresowany dążeniem do prawdy i nauczaniem jej swoich uczniów, co jest częścią jego pracy. Zamiast robić to, na co mu płacono, wybrał indoktrynację swoich gorliwych studentów i rozwinął zasadniczo talmudyczną ideologię.

Holokaust a prawda

Odkopywanie prawdy o holokauście

Czy Gilad Atzmon, Israel Shamir, Uri Avnery, Norman Finkelstein, brat Nathanael Kapner, Mortimer Adler, David Moss, John J. Mearsheimer itd., Za Związkiem Radzieckim? Czy spowodowali wojnę w Iraku? Dlaczego Goldhagen nie może słuchać argumentów i reagować na nie w cywilizowany sposób? Dlaczego musi wypaczać, odwracać i przekręcać problemy, a następnie atakować perwersję, którą stworzył? Dlaczego ten słomkowy mężczyzna?

Kiedy historycy mówią, że Japończycy zbombardowali Pearl Harbor w 1941 roku, czy chcą powiedzieć, że każdy Japończyk, który kiedykolwiek żył, zbombardował Pearl Harbor? Kiedy mówią, że Związek Radziecki był najkrwawszym reżimem w niedawnej pamięci, czy to obejmuje chłopów? Czy to Aleksander Sołżenicyn? Kiedy ludzie mówią, że Ameryka dokonała inwazji na Irak w 2003 roku, czy to obejmuje każdego Amerykanina? Czy Jonas E. Alexis w Iraku dokonał uboju mężczyzn, kobiet i dzieci w 2003 roku?

Nie jest to równanie różniczkowe czy rachunek różniczkowy, a profesor Harvardu nie powinien być zbyt trudny do zrozumienia. Fakt, że Goldhagen zdecydował się posunąć naprzód niezrównoważoną tezę, mówi niewiele o jego zdolności rozumienia podstawowych pojęć. Ale robi się ciekawiej.

Kilka lat temu żydowski uczony o imieniu Ruth Bettina Birn rzucił wyzwanie Goldhagenowi w Cambridge Historical Journal. Goldhagen, zamiast reagować na krytykę w sposób naukowy i odpowiedzialny,

„Zaciągnąłem londyńską kancelarię prawną, by pozwać Birn i Cambridge University Press za” wiele poważnych pomówień „. Żądając przeprosin, wycofania się i obietnicy od Birna, że ​​nie powtórzy jej krytyki, adwokaci Goldhagena zagrozili, że „generowanie jakiegokolwiek rozgłosu z twojej strony w wyniku tego listu będzie skutkować dalszym zaostrzeniem odszkodowania.” [ 4]

Pytanie za milion dolarów brzmi: czy Goldhagen jest poważnym uczonym, skoro ludzie tacy jak Michael Shermer chcą, żebyśmy uwierzyli? [5] Odpowiedź brzmi: nie. W rzeczywistości są pewne rzeczy, których Goldhagen nigdy nie zwróci twojej uwagi.

Goldhagen nigdy nie konfrontuje się z pisarzami żydowskimi, uczonymi i naukowcami, takimi jak Nathan Abrams, Jack Gottlieb, Joel Stein, Neal Gabler itd. Ci ludzie napisali bezczelnie prowokujące tytuły, takie jak „Kto prowadzi Hollywood? Dalej, ” [6] Własne imperium: jak Żydzi wymyślili Hollywood , [7] Zabawne, to nie brzmi żydowskie: jak pieśni żydowskie i melodie synagogalne mają wpływ na Tin Pan Alley, Broadway i Hollywood , [8] ] Dokonywanie Amerykanów: Żydzi i Broadway Musical , [9] Metropolia Berlińska: Żydzi i nowa kultura, 1890-1918 , [10] Zbyt żydowscy ?: Wyzywające tradycyjne tożsamości , [11] Rock ‚N’ Roll Jews , [12] Wybrani ludzie z Hollywood: żydowskie doświadczenie w kinie amerykańskim, [13] Aktorzy żydowscy: Negocjowanie etniczności na amerykańskiej scenie i ekranie , [14] Nowy Żyd w filmie: Odkrywanie żydostwa i judaizmu we współczesnym kinie , [15] Nieczyste wargi: nieprzyzwoitość, Żydzi i kultura amerykańska , [16] Żydzi i Booze: bycie Amerykaninem w epoce prohibicji [17] itd.

Mogę was zapewnić, że te naukowe prace były na rynku pomysłów od dziesięcioleci i są publikowane przez największe uniwersyteckie prasy. Ani jedna osoba nigdy nie oskarżyła swoich autorów o antysemityzm. Dlaczego więc Goldhagen wylewa swój witriol na ignorantów Gojów, podczas gdy żydowscy uczeni chwalą się, jak podbili XX wiek?

Co powiesz na interesujący tytuł Yuri Slezkine’a, The Jewish Century , opublikowany przez Princeton University Press, [18] lub The Fatal Embrace Benjamina Ginsberga : Żydzi i państwo (University of Chicago Press), [19] a nawet The Neoconservative Revolution Murraya Friedmana : Jewish Intelektualiści i kształtowanie polityki publicznej (Cambridge University Press)? [20] Czy Goldhagen może wyjaśnić nam te kwestie w sposób racjonalny i naukowy?

Tak więc, założenie Holocaustu nie jest tak rygorystyczne historycznie, jak to się im wydaje. Zakład kwitnie, ponieważ wielu ludzi po prostu boi się śmierci, mówiąc, że cesarz nie ma ubrań. Polska podjęła wysiłek, by przynajmniej rzucić wyzwanie jednemu aspektowi Holokaustu. Zgłoszono, że:

„Senat Polski zatwierdził ustawę, która zakazuje obwiniać Polaków o okrucieństwa popełnione w obozach zagłady II wojny światowej na ziemiach polskich, a nawet używając zwrotu” polski obóz zagłady „. Ustawa wcześniej rozwścieczyła izraelskich przywódców.

„Izba wyższa polskiego parlamentu zatwierdziła projekt ustawy z 57 głosami w sprawie wniosku i 23 przeciw. Dwie osoby wstrzymały się od głosu. Aby stać się prawem, musi teraz zostać podpisany tylko przez prezydenta kraju Andrzeja Dudę.

„Zgodnie z nowym ustawodawstwem używanie zwrotu” polski obóz zagłady „lub innego rodzaju sugerowanie, że Polacy byli współwinni zbrodni nazistowskich podczas II wojny światowej, może doprowadzić do trzech lat więzienia” [21].

Benjamin Netanyahu, oczywiście, oświadczył, że ustawa jest „wypaczeniem prawdy, przepisaniem historii i negowaniem Holocaustu” [22]. Z pewnością należy się tu trochę pośmiać.

Kiedy po raz ostatni Netanjahu powiedział prawdę o Bliskim Wschodzie? Co on w ogóle wie o prawdzie? Czy nie oddycha i nie odtwarza wiecznych kłamstw i mistyfikacji? Czy nie powiedział, że system prawny Izraela opiera się na Talmud? [23]

I czy Talmud nie uczy, że ludzie tacy jak Bibi celowo mogą okłamać głupiego Gojima? Czy nie utrwalał kategorycznego kłamstwa, że ​​Iran ma zamiar zdobyć bomby nuklearne około 1996 roku w swojej książce?

Polska oczywiście powinna być oklaskiwana za kwestionowanie Mocy, które tu są. Miejmy tylko nadzieję, że nadal będą to robić.

przez Jonas E. Alexis

 • [1] Daniel Jonah Goldhagen, Diabeł, który nigdy nie umiera: wzrost i zagrożenie globalnego antysemityzmu (New York: Little, Brown & Company, 2013), 3-4.
 • [2] Ibid., 4.
 • [3] Ibid., 5.
 • [4] Norman Finkelstein, The Holocaust Industry: Reflections on Exploitation of Jewish Suffering (Nowy Jork: Verso, 2000), 65.
 • [5] Michael Shermer i Alex Grobman, Denying History: Kto mówi, że Holocaust nigdy się nie wydarzył i dlaczego to mówią? (Berkeley: University of California Press, 2002), 253.
 • [6] Joel Stein, „Kto prowadzi Hollywood? Dalej, ” LA Times , 19 grudnia 2008.
 • [7] Neal Gabler, własne imperium: jak Żydzi wymyślili Hollywood (New York: Anchor Books, 1988 i 1989).
 • [8] Jack Gottlieb, Śmieszne, nie brzmi żydowskie: jak pieśni w języku jidysz i melodie synagogalne mają wpływ na Tin Pan Alley, Broadway i Hollywood (New York: State University of New York, 2004).
 • [9] Andrea Most, Making Americans: Jews and the Broadway Musical (Cambridge: Harvard University Press, 2004).
 • [10] Emily D. Bilski, Berlin Metropolis: Żydzi i nowa kultura, 1890-1918 (Berkley and Los Angeles: University of California Press, 1999).
 • [11] Norman Kleeblatt, red., Too Jewish ?: Challenging Traditional Identities (New Brunswick: Rutgers University Press, 1996).
 • [12] Michael Billig, Rock ‚N’ Roll Jews (New York: Syracuse University Press, 2001).
 • [13] Murray Pomerance i Daniel Bernardi, wyd., Wybrane osoby z Hollywood: żydowskie doświadczenie w amerykańskim kinie (Detroit: Wayne State University Press, 2013).
 • [14] Henry Bial, Aktorstwo żydowskie: Negocjowanie pochodzenia etnicznego na amerykańskiej scenie i ekranie (Ann Harbor: University of Michigan Press, 2005).
 • [15] Nathan Abrams, Nowy Żyd w filmie: Odkrywanie żydostwa i judaizmu we współczesnym kinie (New Brunswick: Rutgers University Press, 2012).
 • [16] Josh Lambert, Unclean Lips: Obscenity, Jews and American Culture (New York: New York University Press, 2014).
 • [17] Marni Davis, Żydzi i Booze: Bycie Amerykaninem w epoce prohibicji (New York: New York University Press, 2012).
 • [18] Yuri Slezkine, The Jewish Century (Princeton: Princeton University Press, 2004).
 • [19] Benjamin Ginsberg, The Fatal Embrace: Jews and the State (Chicago: University of Chicago Press, 1993).
 • [20] Murray Friedman, The Neoconservative Revolution: Jewish Intellectuals and Shaping of Public Policy (Cambridge: Cambridge University Press, 2005).
 • [21] Polski Senat uchwala ustawy związane z Holokaustem, które wywołały spór dyplomatyczny z Izraelem, ” Rosja dzisiaj , 1 lutego 2018 r.
 • [22] Ibid.
 • [23] Netanyahu poinformował, że mówi system prawny oparty na Talmud, „Times of Israel, 8 maja 2014.

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2018/02/01/poland-rises-against-the-holocaust-establishment/

Tłumaczenie: https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.veteranstoday.com%2F

Comments

 1. marcin says:

  Spekuluję, że całe to zamieszanie, które trwa od kilku tygodni, jest częścią starannie zaplanowanej operacji. Nic nie jest tu spontaniczne.

  POPiS zawsze konsultował treść planowanych ustaw z warszawskimi ambasadami bądź z innymi delegaturami hegemona. W dobie upowszechnienia transportu lotniczego można to zresztą zrobić w różnych miejscach. Być może zresztą to ambasady czy inne delegatury hegemona konsultowały planowane ustawy z POPISem. Chodzi o to aby Sejm nie był zaskoczony, co dostaje do głosowania.

  Ustawa, która była przyczyną całego zamieszania, również została uzgodniona z hegemonem w standardowym trybie.

  Na tyle na ile mam do czynienia z polskojęzycznymi mass-mediami to widzę potężną kampanię szczucia różnych „sajanim” na żydów czy na twór syjonistyczny. Ponad 90% mediów „alternatywnych” to kontrolowana opozycja i właśnie ta opozycja uaktywniła się ze swoim „antysemityzmem”. Zwykle jest on niskich lotów, fałszywy – ale uaktywnił się na skalę zauważalną.

  Przypuszczam że im wszystkim chodzi o sprowokowanie w Polsce jakichś antyżydowskich wystąpień. To będzie miało miejsce, będzie to albo fakt rzeczywisty, albo „fakt prasowy”. Czy odbędzie się to w rzeczywistości realnej czy wirtualnej – nie ma to znaczenia przy całkowitej kontroli mass-mediów. Rzeczywistość wirtualna jest odbierana przez ludzi tak, jak realny świat.

  Takie antyżydowskie wystąpienie Polaków pozwoli na uzasadnienie akcji demonizacji Polski i Polaków i przygotuje grunt pod akcję „odkupienia grzechów”, chociażby w postaci jakiejś akcji rozdawnictwa polskiego majątku na rzecz żydów czy innych koncesji na rzecz zorganizowanego żydowstwa.

  W każdym razie widać wyraźnie że żydzi i kryptożydzi szczują Polaków. To dość podejrzane, sądzę że to część tego planu.

Wypowiedz się