Ocenzurowana i wymazana z kart prawdziwa historia Lechii

Lechia poczet królów na Jasnej GórzePoczet Królów Wielkiego Imperium Lechitów z klasztoru na słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze [POWIĘKSZ]
HISTORIA PRAWDZIWA JEST MAŁO ZNANA, A HISTORIA ZNANA JEST MAŁO PRAWDZIWA, PONIEWAŻ JEST CELOWO FAŁSZOWANA, IM DALEJ W CZASIE OD WYDARZEŃ TYM WIĘCEJ.

„Wybitne” zasługi w fałszowaniu historii Lechitów/Polachów ma Watykan, w tym jego agenda Kościoła Katolickiego w Polsce oraz tajne judeosatanistyczne organizacje Zachodu. Należy tu przypomnieć, że podziemne Tajne Archiwum Watykańskie ma według różnych danych od 20 do 90 kilometrów długości i zawiera zgromadzoną wiedzę sprzed nawet kilkudziesięciu tysięcy lat, w tym z Atlantydy, dostępną tylko dla nielicznych według stopnia wtajemniczenia.

Znane są dokonania Kościoła Katolickiego ostatnich wieków podbojów kolonialnych, kiedy od podbitych ludów wycofywał z obiegu ich wiedzę niczym „odkurzacz” i gromadził w tym Archiwum. Więc z pewnością Watykan ma w swoim posiadaniu dużo wiedzy zgromadzonej o Lechii, Słowianach, i Ariach.

Innym źródłem wiedzy jest starożytne archiwum Persji ( Iranu), stąd nieustanne próby judeosatanistycznego Zachodu, aby go podbić i tą wiedzę zniszczyć lub przejąć, tak jak m.in. w Iraku. Najświeższym przykładem niszczenia starej wiedzy i jej ciągłości jest Syria, mająca swoją udokumentowaną historię  od starożytności, i będąca kolebką chrześcijaństwa, w swojej pierwotnej formie.

Na szczęście w czasach współczesnych dzięki upowszechnieniu nowej prasy drukarskiej Gutenberga w 3 potędze – czyli internetu, prawdziwa historia świata, w tym Lechii i Lechitów jest odkrywana i upowszechniana. Do pomocy w tych odkryciach przyszła współczesna genetyka, wspomagając obalanie sfałszowanej historii Lechii, Słowian i Ariów. I to jest już nie do zatrzymania przez wielowiekowych cenzorów, niezależnie od tego jakich pieniędzy i innych środków użyją na ten cel.

Publikujemy poniżej cztery filmy oparte głównie o odkrycia Janusza Bieszka w trzech książkach, gdzie powołuje się na kilkadziesiąt źródeł zagranicznych, w tym wiele map, w wielu różnych językach. Te odkrycia i wiele innych na ten temat, spotykają się z wściekłymi atakami ośrodków zainteresowanych zachowaniem obecnej sfałszowanej historii, także tej z ostatnich wieków.

W związku z notorycznym fałszowaniem historii, także tej najnowszej, przez zawodowych historyków, jest to tylko kwestia czasu, że zostaną wprowadzone kary za świadome i płatne fałszerstwa historyczne

Na naszej stronie publikowaliśmy szereg artykułów w tym temacie, które zamieszczamy na linkach na końcu.

Redakcja KIP

Terytorium i stolice Imperium Lechitów na przestrzeni wieków

Historia Starożytnej Polski Lechia

Opublikowany 3 kwi 2017

Janusz Bieszk opracował na podstawie ponad 50 kronik i materiałów źródłowych, polskich i zagranicznych, oraz 36 starych map cudzoziemskich, po raz pierwszy, poczet słowiańskich królów lechickich w okresie od XVIII w. p.n.e. do X w. n.e. Dokonał także opisu terytorium Lechii, jej gospodarki, handlu, budownictwa miast, grodów, portów oraz żeglugi, transportu i bitych monet lechickich, a także głównych wojen i bitew, pominiętych dotąd. Niniejszy film powstał w konsultacji z Januszem Bieszkiem i prezentuje terytorium oraz najważniejsze stolice Imperium Lechitów na podstawie książek tego autora.

Czy Imperium Lechitów istniało naprawdę?

Inne Medium

Opublikowany 24 lip 2017

Słynne Imperium Lechitów, które miało egzystować w czasach gdy dopiero powstawały egipskie piramidy, mogło istnieć naprawdę. Wskazują na to kolejne dowody potwierdzające, że historia dzisiejszych Słowian sięga dalekiej starożytności. Historię o Lechitach, którzy stworzyli imperium, w czasach gdy nie doszło jeszcze nawet do rozkwitu antycznej Grecji, nieoczekiwanie wspierają badania genetyczne i odkrycie pobojowiska wielkiej bitwy w okolicy Szczecina, której według współczesnej wiedzy, nie powinno tam być.

 14 starożytnych królestw słowiańskich i koronacja cesarza Bolesława w Paryżu – Janusz Bieszk

PorozmawiajmyTV

Przesłany 2 sty 2018

– manipulacyjne słowo „turbosłowianie”
Trylogia Lechicka Janusza Bieszka
– spójność starożytnych kronik między sobą
– kim są Germanie
– jakie starożytne imperia funkcjonowały w Europie Azji Mniejszej
– napis na Kolumnie Zygmunta
– Zbigniew nie był bratem Bolesława krzywoustego lecz był bękartem papieża
– inskrypcja na tablicy nagrobnej króla Awiłło Leszka IV
– bitwa w 9 roku n.e.
– dlaczego Koszyszko i Wrocisław byli królami Lechii
– autentyczność kroniki Prokosza i Kagnimira
– walki Lechitów z Frankami w roku 805 i 872
– koronacja króla Bolesława I Wielkiego w roku 1000 i 1024

W temacie dawnych Słowian i Lechii, wielu pseudo-historyków i dezinformatorów aby wykpić naszą historię sprzed roku 966, używa określeń „turbosłowianie”, „turbolechici”, „wyznawcy turbosłowiaństwa”, itp. Janusz Bieszk obala te wszystkie dezinformacje w swoich trzech książkach, opracowanych na podstawie kilkunastu starożytnych kronik i innych dowodów. Oto wywiad Eddiego Słowianiana z Januszem Bieszkiem:

Królowie Lechii Janusz Bieszk udziela wywiadu Eddiemu Słowianinowi

Eddie Słowianin Leh

Opublikowany 21 lis 2017

Jest to autorski wywiad mój z Januszem Bieszkiem przy wspólnej umowie z wydawnictwem Bellona, które z tych względów zezwoliło na jego publikację na moim kanale Eddie Słowianin !! Rozmowa przeprowadzona została wspólnie przez Janusza Bieszka i Eddiego Słowianina , a nagrana przez wydawnictwo Bellona !!! Sława i Chwała Naszym Przodkom!!! Prawda

Od Redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o: fałszowaniu historii Polski przez Watykan i Hierarchie Kościoła Katolickiego,  relacjach Polski z Watykanem, współuczestnictwie Watykanu w budowie Nowego Porządku Świata  i historii Ziemi, ponieważ te z pozoru odległe tematyki łączą się ze sobą w pełny obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki” lub „świątobliwej”, wyłączającej umysł „nowomowy”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się