Ludzkość popełnia samobójstwo, świadomie zatruwając żywność podawaną własnym dzieciom

NWO 14

To ciekawe, że aż 15 000 naukowców podpisało ostrzeżenie stwierdzające, że ludzkość popełnia samobójstwo i że Ziemia jest niszczona przez toksyczne związki chemiczne, kurczenie się zasobów, wycinkę lasów, wymieranie życia w oceanach i tak dalej.

 Ale nie tylko nasza planeta jest poważnie zagrożona – zanik łowisk na Zachodnim Wybrzeżu osiągnął właśnie katastrofalny poziom. Faktem jest też, że ludzie są niewiarygodnie głupi, świadomie zatruwając własną żywność przy użyciu toksycznych pestycydów, herbicydów, fungicydów, GMO i substancji zaburzających gospodarkę hormonalną, takich jak atrazyna, która powodu je zniewieścienie samców. Monsanto, DuPont, Syngenta i Bayer masowo mordują Ziemię „w imię nauki”.

„Ostrzeżenie dla ludzkości ukazujące zagrożenia, przed jakimi stoi nasza planeta, podpisało ponad 15 000 naukowców z całego świata” – pisze UK Daily Mail.

Nagle całe środowisko naukowe zaczęło mówić podobnie jak „niezależne” media, które przestrzegają przed tymi zagrożeniami od lat.

Teraz ponad 15 000 naukowców powtarza to samo co une.

„W tym drugim już ostrzeżeniu dla świata ponad 15 000 naukowców z 184 państw oznajmiło, że ludzie spowodowali rozpoczęcie masowego wymierania, szóstego w ciągu blisko 540 milionów lat, w następstwie którego, wiele obecnie występujących form życia może ulec zagładzie albo wyginąć do końca tego stulecia” – pisze UK Daily Mail.
Co ci naukowcy proponują jako rozwiązanie tych problemów? Niestety, zwykłą globalistyczną paplaninę: depopulację, zamianę wszystkich w wegetarian i zjadaczy owadów, „reglamentację” reprodukcji zakazującą niektórym ludziom posiadania dzieci, zakaz wykorzystywania silników spalinowych, kryminalizację dwutlenku węgla i tak dalej.
Plany nauki rodem z Orwella zakładające eksterminację około 90 procent światowej populacji są czymś zupełnie realnym. Pierwszym celem jest Afryka, ponieważ przyrost ludności jest tam najszybszy.

Źródło: https://tinyurl.com/y8y3dlpx

Opublikowano za: NEXUS nr 1 (117) styczeń-luty 2018 r

Od Redakcji KIP: Świecka „religia” czyli tzw. nauka podpisami 15000 „poprawnych” naukawo i potylicznie naukawców twierdzi, że to ludzkość jest winna sama samobójstwa planety.

Czyli jest to klasyczny mechanizm: PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE.  A więc PROBLEMOWI masowego wymierania, REAKCJA naukawców nawołuje do globalnego ROZWIĄZANIA  w postaci Nowego Porządku Świata i ludobójstwa 90 % ludności świata zgodnie z działaniami judeo-satanistycznych elit globalistycznych, które głównie same ten PROBLEM stworzyły !!!
Te twierdzenia naukawców z wielu dziedzin nauki jest podobne do średniowiecznego dogmatu Kościoła Katolickiego, że ZIEMIA JEST PŁASKA, A KTO CHCIAŁBY DOTRZEĆ DO KRAŃCA ZIEMI I SPRAWDZIĆ, TO WPADNIE DO PIEKŁA.

Na szczęście nie wszyscy utytłani uczeni tak twierdzą, a dobitnym przykładem jest laureat Nagrody Nobla z Literatury  w 2005 r. Harold Pinter, który z okazji jej wręczenia powiedział na podsumowanie:

Jak wynika z dostępnych nam danych, większość polityków nie jest zainteresowana prawdą, ale władzą i jej utrzymaniem. Aby ją utrzymać, kluczowe jest trzymanie ludzi w ignorancji, tak by byli nieświadomi prawdy, nawet tej o ich własnym życiu. Tak więc to co nas otacza jest gęstą osnową kłamstw, którymi się żywimy.”

Comments

 1. nanna says:
 2. chybanie says:

  Jaki interes mają „elity” aby wytłuc 90% populacji? Kto wówczas będzie produkował im dobra wszelakie i świadczył usługi?
  Chociażby ich podróżowanie stanie się niemożliwe, gdy usuniemy 90% stacji paliwowych na trasie, 90% kapitanów tankowców przewożących ropę naftową, 90% pracowników elektrowni itp.
  Podsumowując – nie do końca jest przekonujący ten argument. Elity są pazerne i bezwzględne, ale nie głupie.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Niestety Pan się myli. Temat dlaczego to robią jest zbyt szeroki aby go wyłożyć, ale na naszej stronie jest dużo tekstów, które w znacznej części mogą to wyjaśnić. Natomiast jest prosty sposób, który wymaga tylko dociekliwości poznawczej, aby stwierdzić, że ten proces eksterminacji 90% populacji jest zaawansowany w realizacji. Po pierwsze powszechnie zatruta żywność. Po drugie GMO, czyli żywność genetycznie zmanipulowana, która jest bronią biologiczną masowego rażenia, co potwierdził publicznie szef wywiadu USA (chyba) James Harper ( czy Charper). Ta broń to zwykłe trucie żywością należałoby podnieść do 3 potęgi. Po czwarte trucie lekami, zwłaszcza intensywne w Polsce, oraz za pomocą produktów perfumeryjnych. Po czwarte to ludobójstwo za pomocą szczepionek, zwłaszcza dla dzieci, co określił jako ludobójcze sam Prezydent USA Donald Trump, którego syn w wyniku szczepienia jest chory na autyzm. Na marginesie, polskojęzyczni w Polsce nie korzystają z powszechnie dostępnych aptek, lecz zaopatrują się się w zdrowe leki w nieznakowanych aptekach, najczęściej w prywatnych domach. Po piąte fluor w paście do zębów i w wodzie pitnej, zamiennie z chlorem. Po szóste smugi chemiczne ( czyli chemtrails) to są opryski z samolotów ludzi jak stonki, co próbuję się przykryć kłamstwem o smogu węglowym i ze spalania w samochodach. Po siódme telefonia komórkowa i Wi-FI niszczące genom i powodujące raka. Po ósme ideologia neoliberalna, w tym ludobójcza ekonomia co przyznał były nadzorca Balcerowicza Jeffrey Sachs i publicznie stwierdził to Andrzej Lepper, że „w Polsce realizuje się ludobójstwo metodami ekonomicznymi” co potwierdza jeden z najniższych lub nawet najniższy przyrost naturalny w Polsce w stosunku do wszystkich krajów świata wynoszący według oficjalnych danych 1,23 dziecka na kobietę. To są najważniejsze FAKTY, a można wymienić jeszcze wiele !!!

   • chybanie says:

    Nie neguję ukazywania ich zaplanowanych działań, a jedynie poddaję w wątpliwość oczekiwany stopień depopulacji.
    90% wydaje mi się nadmierny nawet jak na plany szaleńców.
    Mam wrażenie, że celem jest zmniejszenie populacji Ziemi o 20-40%.

 3. marcin says:

  ///Plany nauki rodem z Orwella zakładające eksterminację około 90 procent światowej populacji są czymś zupełnie realnym. Pierwszym celem jest Afryka, ponieważ przyrost ludności jest tam najszybszy.///

  Na tyle na ile wiem powyższe wyjaśnienie jest fałszywe. Faktem jest że w Afryce kreowane są wojny, głód, wszczepia się ludziom przeróżne trucizny w ramach kampanii przymusowych szczepień (HIV). Powód koncentracji kampanii depopulacji na ludności Czarnej Afryki jest jednak inny. Wynika on z żydowskiej hierarchii ras.

  Tutaj o Murzynach wielki autorytet judaizmu, Drugi Mojżesz, Mojżesz Majmonides (Rambam) (http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2011/01/judaism-or-racism-the-rambams-view-of-black-people-456.html):

  ///Jednymi z niezdolnych do osiągnięcia najwyższych przymiotów religijnych są ludzie o czarnej skórze i inni przypominający ich, żyjący w podobnym klimacie. Mają naturę niemych zwierząt. Wśród żyjących stworzeń znajdują się poniżej człowieka i wyżej małpy.///

  Niższy status rasowy Murzynów, i generalnie ludzi o ciemnej skórze, to fundament współczesnej dogmatyki rasowej. Nie zawsze tak było, z dostępnych nam źródeł wynika że pogląd taki był nieobecny w starożytności w Egipcie czy na Bliskim Wschodzie. Murzyni byli po prostu inni, wcale nie gorsi.

  W czasach nowożytnych Hiszpanie czy Portugalczycy nie uważali ludzi o ciemnej karnacji za niższych rasowo. Wyrazem braku takiej fobii były małżeństwa mieszane chociażby konkwistadorów z indiańskimi księżniczkami. Ten sam proces występował w dzisiejszej Angoli, podobno także na Malajach.

  Przekonanie o niższym statusie rasowym „czarnuchów” do dogmat Imperium Judeoanglosaskiego, podobno właśnie o judejskiej proweniencji. Podobno nigdzie indziej, poza literaturą talmudyczną, takiego poglądu nie udało się znaleźć.

Wypowiedz się