4 grudnia – Barbórka w żydo-reżimowej IIIRP

Żydo-reżimowe rządy restrukturyzują polskie górnictwo zgodnie z wytycznymi światowej syjonistycznej finansjery, a więc zgodnie ze światłymi standardami Zachodu.

 BarbórkaBarbórka 2Barburka 3IIIRP to wielki sukces żydowskiej V kolumny i Kościoła

  https://www.youtube.com/watch?v=dzM6sJ55NT4

Jeszcze górnicze orkiestry przygrywają – gdy Tytanic tonął, to orkiestra rżnęła do samego końca.

 Zapamiętajmy i przeanalizujmy poniższe diagramy.

Wegielwegiel 2A w IIIŻydo-RP

Wegiel 5wegiel 6wegiel 7Poniższe obciążenia nie wynikają z rzeczywistych kosztów funkcjonowania kopalń, są wyłącznie efektem polityki żydo-reżimowych rządów – są narzucane odgórnie przez ministerstwo finansów.

wegiel 8wegiel 9

Bywa, że górnicy protestują przeciw likwidacji miejsc pracy

wegiel 10Żydo-reżimowa władzo każ zabić ich żony i córki, które zmusiliście do utrzymywania rodzin z prostytucji – na Śląsku jest to problem społeczny ! -, one nie mają kas fiskalnych i nie odprowadzają od swojej gospodarczej działalności podatków na IIIŻydo-RP.

A przecież

Mordasewicz i indoktrynacjajak radzi i życzy nam wszystkim nasz żydowski ekspert, J.Mordasewicz, pasożytujący na pracy polskich górników jako członek rady nadzorczej Enea SA.

Nawet żydowska gadzinówka Michnika poczuła się zmuszona wyrazić zdziwienie:

Paradoks: mamy własne kopalnie a importujemy coraz więcej węgla. Dlaczego?

Czy górnicy wyjdą wkrótce na ulice? Dlaczego kupujemy węgiel za granicą? I jaki problem, skoro na rynku jest koniunktura?

Janusz Steinhoff, były wicepremier i minister gospodarki w żydo-rzadzie kreatury Jrzego Buzka:

Górnictwo jest w niezłej kondycji, ceny węgla są bardzo wysokie, niedawno znów poszybowały w górę, za 3 kwartały branża będzie miała ponad miliard 700 milionów zysku netto. To świetny wynik, natomiast niewystarczająco szybko przebiegają procesy restrukturyzacji … 

Zdaniem byłego ministra gospodarki były rządy, które restrukturyzowały górnictwo w sposób odpowiedzialny.

za (kolor niebieski):  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,22724110,bedziemy-sprowadzac-do-polski-coraz-wiecej-wegla-janusz-steinhoff.html

 Tym odpowiedzialnym rządem był żydo-rząd kreatury J.Buzka. To wtedy podjęto decyzję – i ją zrealizowano – o zalaniu 23 kopalń razem z całym wyposażeniem,  urządzeniami i maszynami górniczymi.

Dążenie do likwidacji żydowskiego reżimu IIIRP i przykładnego ukarania przestęców realizujących politykę niszczenia Polski w interesie syjonistycznej finansjery jest nie tylko uzasadnione, ale jest obowiązkiem każdego Polaka.

Dariusz Kosiur

PS

Jak niszczono górnictwo węgla kamiennego w III Rzeczpospolitejdr Wojciech Blasiak http://www.bibula.com/?p=35029

http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/141278,4-grudnia-barborka-w-zydo-rezimowej-iiirp

Wypowiedz się