Szczepienia to ludobójstwo ! – powiedział Donald Trump.

Szczepienia Trump

Prezydent Trump walczy z kartelami farmaceutycznymi i przeciw szczepieniom !!!

Jeśli obecna, w zawrotnym tempie nasilająca się epidemia autyzmu w USA nie zostanie zatrzymana, to za 20 lat ok. 80% chłopców będzie chorych na autyzm. I to oznacza koniec znanej nam cywilizacji.

Wraz z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA nastaje nowa era w polityce, cywilizacji i medycynie – co zauważyło wielu światowych polityków.

Trump jest jedynym w świecie prezydentem, który przeciwstawił się globalnemu establiszmentowi, który w ciągu paru dekad antyspołecznej, neoliberalnej, mafijno-kapitalistycznej, prowojennej polityki doprowadził USA a także Europę do ekonomicznej i cywilizacyjnej zapaści oraz do niespotykanego biologicznego wyniszczenia społeczeństwa (tyczy to szczególnie USA i Polski).

Już dwie generacje młodych Amerykanów są poważnie zdegenerowane i chronicznie chore począwszy od pierwszych tygodni życia.  Są to ofiary toksycznych, ludobójczych i bezużytecznych szczepień, które pod przymusem lub wręcz terrorem politycy oraz medyczni urzędnicy wmuszają dzieciom od pierwszych godzin życia.
Jeśli obecna, w zawrotnym tempie nasilająca się epidemia autyzmu w USA nie zostanie zatrzymana, szacuje się, że za 20 lat ok. 80% chłopców będzie chorych na autyzm. I to oznacza koniec znanej nam cywilizacji. Już dziś w USA brakuje normalnych mężczyzn do wykonywania zawodów elektryków, hydraulików, mechaników, pilotów, techników, żołnierzy oraz innych typowo męskich profesji. Wybór Trumpa na prezydenta USA ma kardynalne znaczenie dla ratowania młodych generacji, bowiem jest to jedyny polityk, który otwarcie mówi, że chce zastopować epidemię autyzmu.

Będąc ojcem okaleczonego szczepieniami, autystycznego syna, Trump doskonale rozumie, jak wielkim zagrożeniem dla rozwoju dzieci są współczesne toksyczne szczepionki i przeładowane programy szczepień.

Jeszcze przed oficjalnym zaprzysiężeniem na prezydenta, Trump powołał „Vaccine Safety Panel”, na czele którego będzie stał Robert Kennedy Jr, znany prawnik ochrony środowiska, syn zamordowanego przed laty senatora Roberta Kennedyego.  Zadaniem tej grupy będzie zbadanie bezpieczeństwa szczepień oraz ujawnienie korupcji, fałszowania wyników badań oraz mengelowskich eksperymentów i oszustw szczepiennych na wielką skalę, jakie miały miejsce w CDC, których ofiarami są miliony trwale okaleczonych lub zabitych dzieci. Kilkudziesięciu uczciwych naukowców z CDC ujawniło te przestępstwa. Ma to kluczowe znaczenie dla radykalnej zmiany programu szczepień i ratowania młodych pokoleń.

Jak można było oczekiwać, winni szczepiennych zbrodni (kartele farmaceutyczne, urzędnicy medyczni, politycy, lekarze, dziennikarze) natychmiast zaatakowali Trumpa za powołanie tego panelu.  Jak diabeł święconej wody boją się oni ujawnienia prawdy, że szczepienia są groźne i nieskuteczne w ochronie przed chorobami.   Boją się przeprowadzenia rzetelnego, niezależnego kontrolowanego badania, które porówna zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych, bo przecież, gdyby byli pewni, że szczepienia są bezpieczne, sami prosiliby o takie badania.  Wcześniej korporacyjni fanatycy szczepień blokowali wszelkie badania tego typu i publikacje w pismach naukowych oraz mediach.  Jeśli Trumpowi uda się zatrzymać obecną epidemię autyzmu, z całą pewnością zostanie uznany za jednego z najwybitniejszych prezydentów USA, który uratował naród od biologicznej zagłady.

A tymczasem, w oczekiwaniu na antyszczepienną rewolucję w USA, polski rząd nasila szczepienny terror wobec polskich dzieci, wprowadzając kolejne groźne obowiązkowe szczepienia. Prawdopodobnie wynika to z rosnącej presji karteli farmaceutycznych na rząd, który nie potrafi lub nie chce bronić swych obywateli przed szczepiennymi okaleczeniami lub ludobójstwem.

Trzeba oczekiwać, że zanim obecne ludobójcze programy szczepień zostaną obalone lub zreformowane, naciski ze strony karteli farmacji będą się nasilać, bo tracąc rynki zbytu w krajach bogatych, będą coraz agresywniej atakować kraje politycznie słabe, takie jak Polska.

Nie ma obecnie  takiego polityka, który wziąłby w opiekę polskie dzieci, więc rodzice muszą stać się bojownikami walczącymi o ich zdrowie i życie.  Rodzice nie mogą się poddawać żadnej presji ze strony lekarzy, MZ, Sanepidu, czy mediów i godzić się na szczepienia, których nie chcą i których się obawiają.

Wierzę, że wkrótce programy szczepień i same szczepionki ulegną radykalnym zmianom, i że niedługo będziemy patrzyć na masowe szczepienia jak na błędy lub zbrodnie medyczne, podobne do popularnego w ubiegłych wiekach upuszczania brudnym kozikiem krwi.

/martabrzoza.pl/autyzm/trump-rozpoczal-walke-z-koncernami-farmaceutycznymi/

W poniedziałek rano 23 stycznia 2017 roku, prezydent Trump nakazał FBI przeszukać siedzibę CDC w Atlancie. Powodem było ukrywanie związku między szczepionkami i autyzmem.

CDC to Centers for Disease Control and Prevention – agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych, wchodząca w skład Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej. Zajmuje się kontrolą, zwalczaniem i zapobieganiem chorób.

Kennedy przeciwko koncernom farmaceutycznym

Kilka godzin po spotkaniu Trumpa z dyrektorem FBI James Comey, agenci o trzeciej nad ranem przeprowadzili nalot w budynku CDC. Informatorem okazał się dr William Thompson, który zyskał sławę po zdemaskowaniu systematycznego tuszowania przez CDC, związków między szczepieniami i autyzmem.

Whatdoesitmean.com pisze:

„Prezydent Trump mianował anty-szczepionkowego aktywistę Roberta F. Kennedy Jr. na prezesa Golden Vaccine Safety Task Force (rada bezpieczeństwa szczepionek). Był to  szok dla lewicowych elit w Ameryce, które przez dziesięciolecia brały udział w zatruwaniu milionów dzieci, podczas gdy w tym samym czasie prezydent Clinton podpisał ustawę o nazwie „Narodowy Program Rekompensat dla Poszkodowanych na Skutek Stosowania Szczepionek”. Ustawa Clintona wyeliminowała jakąkolwiek odpowiedzialność producentów farmaceutycznych i ich współudział w zbrodni przeciwko ludzkości, czyli skutków ubocznych szczepionek”. 

Drugim ważnym elementem jaki podjął Trump, było mianowanie Sally Yates na prokuratora generalnego Departamentu Sprawiedliwości (DOJ).

Yates współpracowała z międzynarodowym gigantem prawnym King & Spalding, który w czerwcu 2014 roku stworzył spółkę z prywatną kancelarią Trumpa – Jones Day. Spółka nosi nazwę: Health Care and Life Sciences.

Trump informował o toksycznych szczepionkach

Przez okres kampanii prezydenckiej, Trump informował Amerykanów o powiązaniach szczepionek z autyzmem.

Oto kilka wpisów na portalach społecznościowych:

“Gdybym był prezydentem to wpływałbym na wdrażanie odpowiednich szczepień, ale nie pozwoliłbym na stosowanie szczepionek, które doprowadzają do autyzmu”.

“Zdrowe małe dziecko idzie do lekarza, zostaje napompowane szczepionkami różnych rodzajów, nie czuje się dobrze i nabywa – AUTYZM. Wiele jest takich przypadków!”.

„Zostało udowodnione, że miałem rację o masowych szczepieniach, lekarze kłamali”.

W maju 2016 roku Donald Trump mocno wypowiedział się na temat szczepionek w CNN:

Trump zwolnił skorumpowanego dyrektora CDC

Dr Thompson, informator FBI powiedział do prawników Trumpa, że pracował nad „zmienianiem numerów”, w celu zmniejszenia liczby ciemnoskórych dzieci, które ucierpiały na skutek pewnego rodzaju szczepionki.

Przekazał informacje o tym, jak CDC popełniło oszustwo naukowe w odniesieniu do manipulowania kluczowego badania. Wykazało ono korelację pomiędzy odrą, świnką i różyczką (MMR) a wystąpieniem autyzmu. Ujawnienie tajnych dokumentów przemycanych z CDC zawierało sposób, w jaki niszczyli wszelkie dowody potwierdzające związek szczepionek z autyzmem.

Tuż przed wyborami prezydenckimi w USA 2016, które wygrał Trump, ówczesny dyrektor CDC – dr Tom Frieden, zabronił dr Thompson zeznawać w sprawie naukowych oszustw i niszczenia dowodów przez wyższych urzędników CDC na temat badań bezpieczeństwa szczepionki i powiązaniem szczepionek z autyzmem.

Natychmiast po przejęciu władzy w dniu 20 stycznia, prezydent Trump zwolnił dr Tom Frieden i mianował na dyrektora CDC – dr Anne Schuchat.

Czy Trump wygra z koncernami farmaceutycznymi?

Przyznam, że imponuje mi determinacja z jaką Trump realizuje przynajmniej niektóre przedwyborcze obietnice. Walka z koncernami farmaceutycznymi jest bardzo trudnym i ryzykownym przedsięwzięciem. To nie jest łatwe, ponieważ koncerny mają mnóstwo pieniędzy i ogromne wpływy w administracji państwowej i polityce.

To jest walka, która będzie trwać latami. Chyba, że… CDC przetrzymuje dowody zbrodni, chyba że ludzie Trumpa przez całe lata zbierali dokumenty obciążające koncerny farmaceutyczne, chyba że udowodnią im udział w przestępstwie jawnego okaleczania dzieci.

Tu jest duża nadzieja na wygraną. Trump zna temat, wie dużo o przekrętach koncernów farmaceutycznych i CDC, ponieważ jego dziecko Barron ma autyzm. Zdiagnozowano u niego tę chorobę natychmiast po otrzymaniu szczepionki pod koniec 2013 roku.

Melania, żona Trumpa obiecała złożyć pozew.

I tu jest nadzieja. Rodzice dziecka, które zostało okaleczone przez przekupstwo polityków, naukowców i lekarzy będą bardzo zdeterminowani. Przez lata zdobywali wiedzę na temat pochodzenia autyzmu. Wiedzą doskonale, że skład szczepionek jest winowajcą milionów nieszczęść dzieci i ich rodzin.  

Nie wiem, czy Donald Trump wygra tę walkę. Jeżeli nie znajdzie dowodów zbrodni, to będzie musiał zlecić badania dotyczące bezpieczeństwa szczepionek.

Koncerny mają swoich naukowców i prawników. 

Będą ciągnąć proces w nieskończoność, a milionom dzieci będą poddawane szczepionki. Ta gra nazywa się: rosyjska ruletka, czyli, które dziecko po zaszczepieniu dostanie autyzm.

25 May 2017 Prof. Maria Dorota Majewska

Opublikowano za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20316&Itemid=53

Polska  przeciw przymusowi szczepień

Kraj, w którym maleńkiemu noworodkowi jest wstrzykiwana ryzykowna szczepionka przeciw gruźlicy – wycofana już 18 lat temu w Niemczech! (1)

Kraj, w którym szczepi się nawet wcześniaki przeciw zakażeniom wzw B z powodu ignorowania standardów higieny w placówkach medycznych – tanią, koreańską szczepionką nie stosowaną nigdzie w Europie! (2) 

Kraj, w którym ciągle podaje się wycofaną w Europie, bardziej ryzykowną, pełnokomórkową szczepionkę przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi. (3)

Kraj, w którym przetarg na szczepionkę przeciw pneumokokom wygrywa koncern, dla którego pracował wiceminister zdrowia. (4)

Kraj, w którym szczepi się dzieci niedopuszczonymi do obrotu szczepionkami stosując przepisy dotyczące… klęski żywiołowej. (5)

Kraj, w którym zmuszą cię grzywną do zgody na podanie tych „dobrodziejstw” dziecku. (6)

Kraj, który nie ratyfikował Konwencji Bioetycznej i testuje się w nim najwięcej w Europie szczepionek.  (7)

Kraj, w którym władza i korporacje cenzurują programy telewizji publicznej, bo do głosu dopuszczono w nich rodziny dzieci poszkodowanych przez obowiązkowe szczepienia. (8)

Kraj, w którym lekarzom zakłada się sprawy w sądzie o odebranie prawa wykonywania zawodu za informowanie o działaniach niepożądanych produktów farmaceutycznych. (9)

Kraj, w którym lekarze nie potrafią rozpoznawać odczynów i powikłań poszczepiennych. (10)

Kraj, w którym szczepi się największy na świecie procent dzieci, mimo najmniejszej liczby szczepionych przeciw grypie lekarzy. (11) (12)

Kraj, w którym jedynym praktycznym przeciwwskazaniem do szczepienia jest zgon dziecka. (13)

Kraj gdzie koncerny zamawiają medialne kampanie szczujące społeczeństwo przeciw jedynym adwokatom praw pacjenta strasząc zmyślonymi epidemiami! (14)

Kraj, w którym główny urzędnik rapuje zamiast wykonywać swoje obowiązki kpiąc z poszkodowanych przez zaniedbania obywateli. (15) (16)

Kraj, w którym wycofuje się „ze skutkiem natychmiastowym” uznaną za niebezpieczną doustną szczepionkę przeciw polio, a jednocześnie zastrzega, że ma być zużyta „do wyczerpania zapasów”. (17) (18)

Kraj, w którym nie ma odszkodowań dla ofiar, a lekarze i urzędnicy są ponad prawem. (19)

POLSKA – kraj w którym za petycję, która ma to zmienić możesz trafić do więzienia. (20)

Paradoks polega na tym, że Polska leży w Europie, gdzie szczepienia w większości państw są dobrowolne, a rodzice MAJĄ WYBÓR: czy, czym i kiedy zaszczepić dziecko. (21) (22) 

W Europie, gdzie mogą również wybrać szczepionki pojedyncze i szczepić w dłuższych odstępach czasu. Mogą też zrezygnować ze szczepień bez żadnych konsekwencji prawnych i kar.  Nigdzie nie spowodowało to epidemii, którymi jesteśmy regularnie straszeni w mediach. (23)

Literatura:

 1. http://www.rki.de/DE/Content/Infekt/Impfen/Bedeutung/Downloads/meyer_anerkannte.pdf;jsessionid=1C65713CEEE527B4875F4207AFD1BF43.2_cid290?__blob=publicationFile
 2. https://autyzmaszczepienia.files.wordpress.com/2015/05/spc3b3r-specjalistc3b3w-w-sprawie-szczepionki-na-c5bcc3b3c582taczkc499.pdf
 3. http://www.medonet.pl/ciaza-i-dziecko/choroby-dzieciece,program-szczepien,artykul,1681778.html
 4. http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/wiceminister-zdrowia-krzysztof-landa-dotowany-przez-firme-gsk,657538.html
 5. http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/314478-bardzo-dziwny-przetarg-na-szczepionki-czy-ktos-podklada-bombe-pod-ministrem-zdrowia
 6. http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/katowice/a/szczepionka-albo-mandat-nie-zaszczepisz-dziecka-bedziesz-ukarany-pierwsze-mandaty-juz-wystawione,10102486/
 7. https://clinicaltrials.gov/ct2/results/map/click?map.x=417&map.y=140&term=Vaccines%20Poland
 8. http://stopnop.com.pl/skandal-cenzura-farmaceutyczna-w-polsce-odpowiedz-od-krrit-na-skarge-w-sprawie-usuniecia-programu-tvp-szeptem/
 9. http://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/3933-szczepionkowi-cenzorzy-knebluja-lekarzy
 10. http://stopnop.com.pl/statystyki-nop-sa-falszywe-twarde-dowody/
 11. http://www.newsweek.pl/polska/przez-lekarzy-ludzie-nie-szczepia-sie-przeciwko-grypie,artykuly,270985,1.html
 12. http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/index_p.html#05
 13. http://pediatria.mp.pl/szczepieniaochronne/57797,kiedy-nie-nalezy-szczepic-dziecka
 14. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:n2PAWUDUk0QJ:medyczneinteresy.pl/wiadomosci/lobbing-koncernow-zwiazany-z-ustawa-rozszerzajaca-obowiazek-szczepien/+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
 15. https://www.youtube.com/watch?v=2tfQVrITp4c
 16. https://www.youtube.com/watch?v=6P8j1SoEG7M
 17. http://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2017/01/Szczepienia_Polio_pismo_zamiana_OPV_na_IPV.pdf
 18. https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/1136484589712301:0
 19. http://www.who.int/bulletin/volumes/89/5/10-081901/en/
 20. http://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/4285-pozwijcie-nas-wszystkich-sprawa-w-sadzie-za-petycje-o-ujawnienie-korupcji-w-systemie-zdrowia
 21. http://www.asset-scienceinsociety.eu/reports/page1.html
 22. http://www.eurosurveillance.org/ViewArticle.aspx?ArticleId=20183
 23. http://apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/schedules

http://stopnop.com.pl/wzywamy-europe-i-swiat-do-protestu-przeciw-przymusowi-szczepien-3-czerwca-2017-r/

Od redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o konwencjonalnej medycynie akademickiej, farmacji i ich oddziaływaniu na zdrowie ludzi, połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz oraz przemyślenie zupełnie odmiennego sposobu podejścia do profilaktyki i leczenia. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

 1. Medycyna akademicka, farmaceutyki, szczepienia i konsekwencje dla zdrowia ludzi:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-1/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/gary-null-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-2/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/gary-null-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-3/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/statystyka-w-medycynie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-jerzy-jaskowski-korupcja-i-oszustwa-w-medycynie-akademickiej-to-kamien-wegielny-tej-medycyny-a-nie-marginalne-wynaturzenie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/szczepionkowe-ludobojstwo/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-jerzy-jaskowski-szczepieni-rozpowszechniaja-zakazenie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/prof-maria-d-majewska-szczepienny-holokaust-polakow/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/czy-ludobojstwo-szczepionkowe-jest-elementem-planowej-eksterminacji-polakow/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/prof-maria-majewska-pytania-do-lekarza-zanim-zaszczepisz-dziecko/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-j-jaskowski-alfabet-szczepien-czyli-jak-dyskutowac-z-pediatra-szczepionkowcem/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/morderstwa-lekarzy-w-celu-ochrony-szczepionkowego-ludobojstwa/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/morderstwa-lekarzy-skutecznych-w-leczeniu-raka-dla-ochrony-biznesu-onkologicznego-ludobojstwa/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-jerzy-jaskowski-75-lat-trucia-rtecia/

CHOROBA ZAKAŹNA MEDYCYNY, czy MEDYCYNA ZDROWIA ?

Ile dostali w łapę? Na marginesie oszustwa szczepionkowego.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-jerzy-jaskowski-twory-zwane-panstwem-a-nowe-choroby/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-jerzy-jaskowski-fluor-trucizna-dla-ludzi/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ludobojstwo-w-prawie-miedzynarodowym/

Protest przeciwko podpisaniu porozumienia CETA. Kryminalne i podstępne działania polskiego rządu.

Zastąpienie władzy rządów narodowych przez korporacje za pomocą CETA (TTIP, TISA) ze szkodą dla społeczeństw

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ceta-zamiast-ttip-pod-przykrywka-zakazu-aborcji/

 1. Alternatywne podejście do zachowania zdrowia i leczenia :

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/krzysztof-romanowski-zanim-stracisz-zdrowie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-jerzy-zieba-ukryte-terapie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-jerzy-zieba-jak-rozpoczac-leczenie-chorych-ustaw-i-procedur-medycznych-oraz-farmaceutycznych/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/lynne-mctaggart-superbohater-gcmaf-czy-nowa-superczasteczka-uratuje-swiat/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/peter-kelder-zrodlo-wiecznej-mlodosci-piec-rytualow-tybetanskich/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Comments

 1. nanna says:

  Ktoś posługuje się „szczepionkami” do zwalczania „lewicy”:

  „„Prezydent Trump mianował anty-szczepionkowego aktywistę Roberta F. Kennedy Jr. na prezesa Golden Vaccine Safety Task Force (rada bezpieczeństwa szczepionek). Był to szok dla ____ lewicowych elit ___ w Ameryce, które przez dziesięciolecia brały udział w zatruwaniu milionów dzieci, podczas gdy w tym samym czasie prezydent Clinton podpisał ustawę o nazwie „Narodowy Program Rekompensat dla Poszkodowanych na Skutek Stosowania Szczepionek”.”

  – w ussa nigdy nie było żadnych lewicowych elit. Widzimy tu, że kapitaliści już znaleźli sobie kozła ofiarnego i durni ludzie to kupią. Lewica – w tym nieistniejąca lewica amerykańska, rzekomo władająca koncernami farmaceutycznymi – nigdy nie miała wpływu ani na produkcję szczepionek w kapitalistycznych koncernach ani na dystrybucję tych szczepionek w kapitalistycznej służbie zdrowia w ussa.

  I analogicznie – za czasów Polski Ludowej nie było masowego, przymusowego szczepienia niemowląt, a jest ono teraz, w czasie utworzenia tzw. wolnej III. RP.

 2. marcin says:

  @ NANNA

  Bez zrozumienia treści Protokołów trudno pojąć obecny system polityczny.

  Jeśli chodzi o „wolność”, to mówi o niej wprost Protokół I § 20

  Było to jeszcze w czasach starożytnych, kiedy to po raz pierwszy rzuciliśmy narodowi wyrazy: ,,wolność, równość, braterstwo”, wyrazy od tej chwili tyle razy powtórzone przez papugi bezmyślne, które ze wszystkich stron zleciały się na tę przynętę. Wraz z nią uniosły dobrobyt świata, istotną wolność jednostki, tak chronioną dawniej od ucisku tłumu. Rozumni rzekomo, inteligentni goje, nie wyczuli abstrakcyjności wyrazów wypowiedzianych, nie spostrzegli, że w naturze nie ma również i nie może istnieć wolność, że natura sama ustaliła nierówności rozumów, charakterów i zdolności, jak równości i podległości prawom swoim. Nie rozumieli, że tłum to potęga ślepa, że parweniusze, wybrani spośród tłumu do objęcia rządów, w dziedzinie polityki są również ślepi jak i tłum, że człowiek nawet ograniczony, lecz świadomy jej tajników, może rządzić; nie wtajemniczony zaś, nawet geniusz, nie jest w stanie zrozumieć nic z polityki.

  O szczepionkach mowa jest w Protokole X § 18

  Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.

  • nanna says:

   Marcin, ja Ciebie rozumiem, ale Ty mnie nie.
   Dlaczego?
   Wyjaśnię: cokolwiek by jakieś „mędrce” nie pisali czy nie mówili, to jest to TYLKO pisanie albo mówienie, i absolutnie nic poza tym.

   Oni niech sobie mówią i niech sobie piszą, co chcą.

   Nam powinno to być obojętne, no, chyba że chcemy się temu mówionemu i pisanemu PODPORZĄDKOWAĆ. No to w takim przypadku rzeczywiście powinniśmy być biegli w tej materii.

   Ale jeżeli mamy na względzie nasze własne życie, to nie ma dla nas znaczenia, co ktoś tam powiedział czy napisał, ponieważ dla nas sprawą główną i jedyną jest zawsze i wszędzie to, co my sami robimy.

   Co możesz mieć z tego, że marnujesz czas na czytanie gróźb pod Twoim adresem? Przecież powinieneś główny punkt działania przenieść na zbudowanie OBRONY.

   Wszyscy już od dawna wiemy, co „oni” robią, czego „oni” nam życzą i jakie „oni” mają dla nas plany.
   Taka wiedza zobowiązuje nas do działania w kierunku przeciwnym, do aktywności i jednoczenia frontów w celu utworzenia realnej przeciwwagi.

   Nie ma więc co tracić czasu na czytanie w kółko jakichś bredni.

   Nie ma co tracić energii na zbędne i szkodliwe emocje wywołane czytywaniem takich bredni.
   To można i należy załatwić krótko i szybko. Czyli przyjąć do wiadomości nie nadając temu rangi, jakiej te brednie nie posiadają i zająć się konstruktywnym programowaniem własnego życia, a także życia polskiej społeczności.

   Cokolwiek by gdzieś ktokolwiek napisał czy nie napisał, na nasze życie ma wpływ to, co my robimy czy też czego zaniechaliśmy robić zajmując się byle czym.

   Jeżeli uznasz te zapiski tych owych za ważne i „potężne” no to sam stawiasz się w roli podrzędnej i potem co się dziwisz, że „oni” mają nad Tobą władzę? – wszak sam „im” ją dałeś!

   Natomiast traktując takie zapiski jak to, czym są naprawdę – czyli byle czym i pustym straszeniem mas ludzkich przez antyludzkie kreatury – odbierasz im moc sprawczą, Twoja uwaga jest na generowaniu własnej siły do własnej obrony.

   Słowa to zakodowane w nich treści i często podprogowe, wcześniej przygotowane i sukcesywnie wszczepiane ludziom w świadomość, by wywołać w ludziach oczekiwane przez „nich” działanie i myślenie. A tu należy im powiedzieć: chała! czyli r/g/ówno i żyć własnym życiem doskonaląc swoje talenty i rozwijając swoje umiejętności.

   W Przyrodzie z reguły wszystko zorganizowane jest na zasadzie balansu; to znaczy, 50% dostajesz z zewnątrz, 50% musisz sam dołożyć od siebie, wygenerować.
   Jeżeli nie pojedziesz na pływalnię, to nie będziesz mógł w danym basenie pływać.
   Jeżeli nie kupisz chleba, to nie będziesz mógł go zjeść – tego właśnie chleba, który sam kupisz. Będziesz być może mógł zjeść chleb, który kupi dla Ciebie ktoś inny, ale nie możesz zjeść chleba, który sam kupiłeś jeśli go nie kupiłeś – bo go nie masz.

   Więc niech „oni” sobie piszą i robią co chcą.
   Jeżeli my ze swojej strony nie dołożymy tych brakujących „im” 50%, to nic, absolutnie nic nie będzie mogło się wydarzyć.

   Oczywiście, istnieją zależności międzyludzkie i gdy na naszą sytuację nie mamy wpływu my, ale „oni” no to krewa.

   Czyli jak widzisz, cała sztuka polega na tym, by mieć KONTROLĘ nad sytuacją nas dotyczącą , czyli nie bawić się w to, co ktoś tam kiedyś powiedział, ale zbroję polerować do połysku, żeby nie zardzewiała. A zbroją tą są pozytywne cechy człowieka, chroniące go jak puklerz przed złem wszelakim.

   Myśląc odpowiednio, bez nienawiści i złości, działamy bez nienawiści i złości. A więc znajdziemy się zgodnie z tym w miejscu wygenerowanym przez nasze dobre i życzliwe działanie.

   Mając „dobrą jakość wewnętrzną” tym samym jesteśmy „przenoszeni” w regiony dla takich energii właściwe, a więc nawet, jeśli spotkamy na swojej drodze szubrawców, to oni nie mają do nas dostępu, choć można by czasem sądzić, że mają.

   Nie jest więc zupełnie istotne, jacy są „oni”, lecz dla nas ważne jest wyłącznie to, jacy my jesteśmy.
   Kosmos jest zorganizowany doskonale i to w najdrobniejszym szczególe. Nie ma w nim żadnych pomyłek ani tymczasowych improwizacji.

   Rolą naszą, jako pojedynczego człowieka, nie jest zajmowanie się tym, co ktoś powiedział czy zrobił. Naszą rolą – jako człowieka pojedynczego – jest rozpoznać własne przeznaczenie i swoje miejsce w ludzkiej kolektywności.

   Problemy masz wtedy, jeżeli koniecznie chcesz wepchać się tam, gdzie nie Twoje miejsce. Wówczas musisz stosować różnego typu zabiegi: przekupstwo, perswazje, podstępy, wymuszanie, narzucanie własnej woli innym, kłamstwo, czy wręcz fizyczne usuwanie z drogi domniemanych przeciwników.

   Jeżeli żyjesz zgodnie z własnym sumieniem i zgodnie z własnym przeznaczeniem wykorzystując dane Ci przez Stwórcę talenty, to zawsze i wszędzie znajdziesz się w miejscu dla Ciebie najodpowiedniejszym, dla Ciebie najlepszym, pozwalającym Ci na dalszy rozwój i dającym radość życia.

   We wszystkim możesz być albo (lepszym czy gorszym) rzemieślnikiem, albo artystą.

   Mistrz z kamienia i patyka stworzy dzieło sztuki. Chałturnikowi nie pomoże posiadanie najlepszej jakości materiałów, bo nie ma on możliwości ich odpowiednio wykorzystać.

   Gdy staniesz się mistrzem samego siebie, wówczas nie będziesz widział konieczności naprawiania świata, ponieważ świat poprzez Twoje mistrzostwo sam z siebie będzie stawał się lepszy.

   Najsilniejsze i najpiękniejsze rośliny rosną na łajnie. Warto o tym pamiętać i nie tracić cennego czasu na byle co.

   • Klub Inteligencji Polskiej says:

    Pani Nano
    Bardzo celne myśli duchowe. A ta w podsumowaniu: „Najsilniejsze i najpiękniejsze rośliny rosną na łajnie.” jest wręcz myślą „diamentową” !!!
    Pozdrawiamy ciepło

Wypowiedz się