Czy grozi nam utrata Ziem Zachodnich?

Ziemie Zachodnie
Ślepota środowisk narodowych na największe zagrożenie??? – utratę Ziem Zachodnich

Dlaczego narodowe czasopisma nie badają tej sprawy? Dlaczego milczą?
Zachęcam do zapoznania się na stronie www.stowarzyszenierkw.org z akcją Stowarzyszenia RKW związaną z obroną polskiej ziemi (ziemia prywatna w rękach tzw. słupów wcale nie jest chroniona przed cudzoziemcami, nowej ustawy jeszcze nie ma, a pierwsze jej czytanie w sejmie będzie dopiero w przeddzień dopuszczenia do sprzedaży ziemi prywatnej (a jeszcze senat i decyzja prezydenta – notariusze zdążą przepisać ziemie ze słupów na obcokrajowców).

Wyprzedaż polskiej ziemi to sprawnie przeprowadzana akcja koordynowana z zagranicy i od wewnątrz przez ukrytych zdrajców, w pełnej zasłonie dymnej różnego rodzaju działań, które mają odwrócić naszą uwagę i nas zmylić przed tym NAJWIĘKSZYM planem pozbawienia Polaków Polski!!!:

Zbieramy podpisy i w sprawie ochrony ziemi polskiej przed wyprzedażą cudzoziemcom oraz
w sprawie tzw. uchodźców. Wniosek o referendum ws zakazu sprzedaży ziemi osobom, które
nie są obywatelami polskimi oraz wniosek o referendum ws przyjęcia uchodźców do pobrania
w pdf.

PODAJ DALEJ!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy!

 

1. Zebraliśmy w ostatnich latach – gdy nie było przychylnego prezydenta, rządu, sejmu i senatu – ponad 2,6 mln podpisów pod referendum domagającym się OBRONY POLSKIEJ ZIEMI czyli renegocjacji układu akcesyjnego z UE, a to po to by nie doszło do sprzedaży cudzoziemcom polskiej ziemi rolnej i lasów.

Obecnie, gdy mamy nowego prezydenta, rząd, sejm i senat zapadło MILCZENIE w sprawie obrony przed wyprzedażą polskiej ziemi. NIE MA mowy o żadnych renegocjacjach traktatu akcesyjnego w sprawie ziemi (nawet w sprawie wyrównania dopłat dla rolników NIE MA żadnych działań), a trudno sobie wyobrazić lepszą dla Polski sytuację i bardziej osłabioną Unię Europejską niż teraz, gdy musi iść na ustępstwa wobec państw narodowych i boryka się z odśrodkowymi działaniami np. Wielkiej Brytanii stawiającej twardo warunki dalszego członkostwa w unii. Polska zamiast się przyglądać i pozytywnie kibicować Brytyjczykom powinna wystąpić sama (lub wraz z innymi państwami) o uzyskanie renegocjacji wielu niekorzystnych zapisów.

Wspólnie TERAZ można UE zmusić do ustępstw, gdyż jest realnie zagrożona rozpadem i musi iść na ustępstwa, by w ogóle ocalić dalsze swoje istnienie.

Brak działań w sprawie obrony polskiej ziemi, gdy tego domagało się ponad 2,6 mln Polaków, w sytuacji gdy mniejsza ilość podpisów pod referendum w sprawie sześciolatków była słusznie wykorzystana do obalenia zamachu na polskie rodziny – wskazuje na to, że MUSIMY PONOWNIE ZAŻĄDAĆ referendum w tej dramatycznie ważnej kwestii!!!

Referendum ogłosić możne natychmiast Prezydent RP dodając od siebie i inne pytania, którymi rozstrzygnąć może ostatecznie i inne bardzo ważne kwestie (n. p. Trybunału, zmiany Konstytucji itp.)

2. NIE JEST prawdą jakoby przygotowywane obecnie propozycje zmian w ustawie zabezpieczały wyprzedaż ziemi w obce ręce – w proponowanej nowej ustawie wprost mowa jest o tym, że CUDZOZIEMCY nie mogą być traktowani INACZEJ jak obywatele Polski, będą mieli równe prawa w nabywaniu ziemi i w nowej ustawie wprost broni się takiej postawy (jeśli są utrudnienia w zakupie ziemi to tak samo dotyczą Polaków jak i cudzoziemców). A przecież na przykład w Danii, na Litwie i na Węgrzech NIE MA sprzedaży ziemi ojczystej w ręce cudzoziemców!!! A te państwa należą do UE!

3. Mówi się już tylko i wyłącznie o wstrzymaniu sprzedaży ziemi PAŃSTWOWEJ, a nie ziemi polskiej w ogóle. Ziemia rolna i ziemia zalesiona prywatna może być od 1 maja 2016 sprzedawana w obce ręce BEZ OGRANICZEŃ.

4. Mowa jest też w proponowanych zmianach w ustawie – nawet jeśli chodzi o ziemię państwową – tylko o moratorium sprzedaży na 5 lat. A przecież rząd się może zmienić w przyszłości i brak zabezpieczenia sprzedaży w obce ręce da możliwość w każdej chwili kolejnemu rządowi odstąpienie od takiego postanowienia i sprzedawanie państwowej ziemi rolnej i leśnej cudzoziemcom.

5. Proponowane w ustawie „zabezpieczenia” dotyczące tak samo Polaków jak i cudzoziemców, są dziecinnie łatwe do obejścia. Np. konieczność zamieszkiwania (nie zameldowania i obywatelstwa!) na terenie gminy lub gminy sąsiedniej co najmniej od 5 lat będzie łatwo można ominąć poprzez działania korupcyjne i uzyskanie za łapówkę stosownego poświadczenia od urzędników lub od mieszkańców gminy cierpiących ubóstwo lub bezrobotnych, którzy za odpowiednią kwotę „potwierdzą” nabywcy  „zamieszkiwanie” (jest to bowiem termin bardzo nieprecyzyjny i trudny do podważenia – nie ma bowiem konieczności stałego zamieszkiwania, a tymczasowe zamieszkiwanie jest dowolnie interpretowane).

6.  Proponowane przez rząd zmiany w ustawie nie wiadomo dlaczego mają być głosowane dopiero w ostatnich dniach kwietnia, a przecież od 1 maja ma być dopuszczony wolny obrót ziemią – zatem, zanim wejdą nowe przepisy w życie (i tak nie chroniące wystarczająco ziemi przed wykupem), tzw. „słupy”, na które Niemcy od ponad 25 lat dokonują wykupu ziemi, zdążą NOTARIALNIE przenieść tytuły własności na nowych niemieckich właścicieli.
O szczegółach tych niewystarczających zmian ustawy można dowiedzieć się telefonując do Ministerstwa Rolnictwa – 226231397 lub 226231561, a projekt zmian jest na stronie Rządowego Centrum Legislacji http://www.rcl.gov.pl/
[ https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12280704 ]

7. Ze sprawą obrony ziemi łączy się nierozerwalnie kwestia tzw. uchodźców eskalowana (na siłę i pozornie bez sensu) przez bezdzietne Niemcy. Otóż islamscy NACHODŹCY, gdy już staną się obywatelami Niemiec, jako obywatele Niemiec (i obywatele Unii Europejskiej) będą mieli nieograniczone prawo do osiedlania się w całej Unii Europejskiej, także w Polsce, a może przede wszystkim w Polsce – o ile na przykład rząd niemiecki wesprze ich osiedlanie się w naszym kraju (w granicach niemieckich z 1937 roku) stosownymi, umarzalnymi kredytami, a dodatkowo ich rodziny wielodzietne będą wsparte socjalną opieką niemiecką lub do wyboru polską (+500). Trzeba wiedzieć, że Niemcy od dziesiątków lat konsekwentnie udzielają swym obywatelom umarzalnych kredytów, jeśli tylko zechcą „odkupić lub nabyć” ziemię położoną w jakimkolwiek rejonie naszych Ziem Odzyskanych.

W związku z tym KONIECZNE jest, jak najszybciej, zebranie minimum 500 000 podpisów domagających się referendum. Zbieramy podpisy pod referendum zarówno w kwestii obrony polskiej ziemi, ale także w sprawie sprowadzania do Polski tzw. uchodźców.

W obu przypadkach Prezydent RP może dodać do tych pytań inne ważne pytania dotyczące spraw ustrojowych naszej Ojczyzny – do tego jednak potrzebne są nasze podpisy. Formularze są w załącznikach ale można je także pobrać ze strony: http://wp.me/p3vwgV-16N

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do włączenia się w tę NAJWAŻNIEJSZĄ dziś kwestię polską.

Marcin Dybowski

21 kwietnia , 2016 | ‚Kategorie: Polska-bezprawie | |

Opublikowano za:  https://www.monitor-polski.pl/czy-grozi-nam-utrata-ziem-zachodnich/#more-12477

Od redakcji KIP:

Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie  i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o zjawiskach gospodarczych, a w konsekwencji społecznych jakie przyniosła Polsce kolonialna transformacja ustrojowa.  Obraz, który się pojawi z połączenia wielu „puzli” w całość, będzie szokujący, zwłaszcza dla tych, którzy wierzą w kłamstwa  mendiów ( jako instrumentu w „zorkiestrowanej” propagandzie globalistów NWO), polityków, edukacji na wszystkich szczeblach, pielęgnując własne lenistwo umysłowe i zwyczajne tchórzostwo. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania co najmniej kilkunastu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Comments

 1. fiesta says:

  Pisalem na grupach dyskusyjnych na dlugo przed referendum unijnym w Polsce, ktore mialo miejsce w czerwcu 2003r, ze nie nalezy glosowac za wejsciem Polski do UE, poniewaz:
  1. Rzad w Polsce nie przedstawil Polakom warunkow na jakich miala wejsc Polska do UE tlumaczac, ze nie ma przetlumaczonych dokumentow na j.polski, ktore dotyczyly wstapienia do UE.
  2. Nie bylo w tej sprawie otwartej debaty publicznej za wyjatkiem zmasowanej propagandy medialnej w j.polskim, popierajacej wejscie Polski do UE, w czym uczestniczyl rowniez JP2 (Wojtyla-Katz jako agent globalizmu) i hierarchia KK w Polsce o zydowskim rodowodzie.
  3. Konstytucja neo-stalinowska zyda Stolzmana vel A.Kwasniewskiego z 1997r zawierala Art.90 , ktory zezwalal na przekazanie wladzy obcej organizacji miedzynarodowej co nosi znamiona ZDRADY STANU. Ponadto dodatkowo pisalem, ze konstytucja z 1997r nie jest wazna, poniewaz nie spelnila warunku, jakim byl wymog 50% frekwencji wyborczej w czasie referendum konstytucyjnego w Polsce.
  4. Ostrzegalem rowniez, ze wejscie Polski do UE na nieznanych zasadach oznacza umozliwienie Niemcom legalnego przejecia terytorium panstwa polskiego, jak Pomorza i Slaska i to bylo juz widoczne w okresie tzw. „prywatyzacji” (czytaj: grabiezy) polskiego majatku narodowego od poczatku lat 1990-tych, kiedy Niemcy wykupywaly polskie fabryki i zaklady na Slasku i Pomorzu oraz w pasie o szerokosci 200 km z polnocy na poludnie Polski z Poznaniem wlacznie, czyli w dawnych granicach III Rzeszy Niemieckiej.
  To byl niemiecki plan odzyskania utraconych obszarow polskiej ziemi i kontynuacja odwiecznego tzw. DRANG NACH OSTEN (niemieckiego pochodu na wschod).
  5. Ostrzegalem rowniez przed zydostwem, ktoremu wejscie Polski do UE umozliwialo calkowita penetracje polityczna, ekonomiczna, handlowa, finansowa etc Polski, w czym aktywnie uczestniczyl „Bolek” Walesa oraz zyd Stolzman vel A.Kwasniewski jako prezydent Polski w latach 1995-2005; w 1996r A.Kwasniewski pojechal na letnie igrzyska olimpijskie do Atlanty (USA), a nastepnie spotkal sie prywatnie z przedstawicielami organizacji zydowskich Nowego Jorku za zamknietymi drzwiami, calkowicie ignorujac spotkanie z Polonia Amerykanska.
  A po wizycie A.Kwasniewskiego posypaly sie do sadow w Nowym Jorku zydowskie pozwy o zwrot zydowskich majatkow w Polsce, ktore tamtejszy rzad odrzucil z powodu braku jurysdykcji, co wprawilo w szal tamtejsze zydostwo.
  6. Pisalem rowniez, ze Polska bedzie uzalezniona od decyzji z BRUKSELI (w okresie PRL byla uzalezniona od decyzji z Moskwy) oraz ze Bruksela jest opanowana przez zydo-masonerie, a wszystkim steruje MIEDZYNARODOWA MAFIA ZYDOWSKA poprzez takie zydowskie organizacje, jak:
  – B’nai B’rith (Synowie Przymierza); ma swoje siedziby na wszystkich kontynentach oraz w Brukseli i w 27 panstwach czlonkowskich UE (w Polsce od 2007r), a nawet ma siedzibe w Watykanie od czasu spotkania sie JP2 z przedstawicielami lozy B’nai B’rith z Nowego Jorku w 1984r w Watykanie.
  – AIPAC (Amerykansko-Izraelski Komitet Spraw Publicznych)
  – WJC (Swiatowy Kongres Zydow)
  – EJC (Europejski Kongres Zydow); prezes Mose Kantor jest miliarderem, ktory wzbogacil sie okresie tzw. „pierestrojki” w ZSRR po 1991r, jak setki innych dzisiejszych zydowskich oligarchow z Putinem wlacznie. Ponadto M.Kantor jest bliskim przyjacielem W.Putina, a Putin utrzymuje rowniez bliskie stosunki z zydowska sekta Chabad-Lubawicz, ktorej prezesem B.Lazarem, ktory towarzyszy Putinowi podczas wazniejszych wydarzen panstwowych w Rosji.
  – Banksterzy z Nowego Jorku (Wall Street) i Londynu (City).
  – MFW (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy)
  – EBC (Europejski Bank Centralny)
  – Mosad (spec sluzby Izraela)

  Pytanie:
  Ilu Polakow zna te informacje ?

  Glowna przyczyna, ktora spowodowala opowiedzenie sie Polakow za wejsciem do UE byly przyczyny materialne, czyli ogolnie panujaca bieda i niepewnosc jutra w Polsce oraz nowe perspektywy dla Polakow, ktore stwarzala UE.
  Gros Polakow i Polek nie myslalo wowczas o zagrozeniach dla Polski, a takze dla narodu polskiego w nadchodzacej przyszlosci, bo mysleli, ze UE da Polsce i Polakom wszystko za darmo.
  Tymczasem Polacy polkneli haczyk jak zglodniale ryby, a zdradzieckie rzady wywodzace sie z SLD, PSL, PO i PiS probuja teraz dokonczyc rozpoczety w 1990r demontaz Polski poprzez wyprzedaz polskiej ziemi, co zajelo im okolo 27 lat poprzez ciagle pranie Polakom mozgow propaganda sukcesow, zamiast prowadzenia wojny, Polakom, ktorzy naiwnie wierzyli w „Druga Japonie”, ktora im obiecal „Bolek” Walesa, w „Swietlana Przyszlosc” , ktora im obiecal A.Kwasniewski, w „Druga Irlandie”, ktora im obiecal D. Tusk i w „Polske Naszych Marzen”, ktora Kaczynscy obiecali Polakom, co z kolei ma podwojne znaczenie, poniewaz spelniaja sie marzenia Kaczynskich, ktorzy swiadomie oddali Polske pod obce panowanie w 2009r – vide podpisanie Traktatu Lizbonskiego, a L.Kaczynski swiadomie judaizowal Polske poprzez wprowadzenie kultu zapalania menory w palacu prezydenckim w Warszawie, co kontynuje obecny prezydent A.Duda – typowy zydowski wazeliniarz, ktory dziala z taka upierdliwoscia, jakby na nowo odkryl swoje korzenie rodowe.
  Tak, to jest Polska zydowskich marzen, czyli „Polin”, ktora za niedlugo bedzie wlasnoscia Niemcow i Zydow, poniewaz Polacy nadal spia i naiwnie wierza polskojezycznym politykom i polskojezycznej propagandzie, ktora jest w lapach niemieckich i zydowskich w Polsce.

  W polowie lat 1990-tych, kiedy trwala masowa wyprzedaz polskiego majatku narodowego ostrzegalem na grupach dyskusyjnych, ze to skonczy sie zle dla Polski i Polakow, ale ten temat nie obchodzil wtedy nikogo i nie pomogly moje przestrogi, ze jak Polacy obudza sie to beda mieli reke w nocniku.
  Po ponad 20-tu latach od tamtego czasu jest to dzisiaj faktem.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Dziękujemy za trafny komentarz. Piszący te słowa podobnie przewidywał od 1989 r., także w postaci oficjalnych dokumentów ( jest jeden na tej stronie) i artykułów. Przed referendum akcesyjnym, ksiądz w byłej parafii w Warszawie na Ursynowie zwrócił się o poradę do piszącego, przed referendum, czy popierać wejście do UE. Uzyskał odpowiedź: ” jeśli ksiądz chce za kilkanaście lat patrzeć swoim parafianom prosto w oczy, to niech sam nie propaguje swoim parafianom poparcia dla wejścia do tego eurokołchozu”. Posłuchał i odczytał popierający list Episkopatu,zgodny z dyspozycją „świentego” i od siebie nic nie dodawał.
   Pozdrawiamy ciepło

   • fiesta says:

    Tu gdzie mieszkam na obczyznie bylo dwoch kardynalow z zydo-episkopatu w Polsce i tez byli „za” UE, nie mowiac juz o tym, ze prowadzili kampanie pro-unijna w mediach koscielnych w Polsce, wlacznie z JP2 (Wojtyla-Katz), ktory byl rowniez zwolennikiem globalizacji lub inaczej mowiac NWO (New World Order – Nowego Porzadku Swiata) i tez opowiadal bajki koscielnym owieczkom i baranom, ktore wierzyly w kazde jego slowo.
    Radio Rydzyk z Torunia zaprowadzilo nawet kult JP2 i na okraglo szlo pranie mozgow.
    Tymczasem za kulisami Watykanu i KK dzialali diably w ornatach karydnalow i biskupow KK na czele z „papiezami”.
    I tak np. papiez Jan 23 (kard.Roncalli) byl zydem i masonem i sam oglosil sie papiezem, pomimo, ze papiezem zostal wybrany kard. Siri na konklawe w 1958r, ktory przyjal imie „Grzegorza XVII” , ale zostal odsuniety od wladzy i zamkniety w odosobnieniu w Watykanie przez bande kard. Roncalli – patrz informacje na stronie (http://www.thepopeinred.com/).

    Nastepca zyda i masona Jana 23, ktory rozpoczal Sobor Watykanski II w 1962r i zmarl w czasie trwania obrad soborowych byl papiez Pawel 6 (kard.Montini) – tez zyd, mason i pederasta, ktory kontynuowal obrady soborowe przez nastepne lata – sobor trwal 3 lata (1962-1965).
    Propaganda koscielna KK nie podaje co dzialo sie podczas obrad soborowych przez 3 lata, a jedyna informacje jaka slyszalem w propagandzie koscielnej w latach 1960-tych byla wiadomosc, ze „obradom przewodniczy Duch Swiety” oraz ze „Duch Swiety czuwa nad obradami soborowymi”.
    Po wielu latach dowiedzialem sie, ze oprocz wielu masonow w ornatach kardynalskich i biskupich w obradach brala udzial grupa rabinow z USA na czele z rabinem A.Heschelem (wrog chrzescijanstwa), ktorzy wywracali dogmaty przedsoborowego KK do gory nogami oraz tej grupie rabinow towarzyszyli przedstawiciele zydo-masonskiej B’nai B’rith z USA na czele z masonem J.Lichtenem (zydem urodzonym w Polsce), ktory byl prawnikiem – Watykan odznaczyl J.Lichtena orderem Sw.Jerzego (najwysze odznaczenie watykanskie) za rzekomy „wklad” w stosunki chrzescijansko-zydowskie.
    W soborze bral rowniez udzial kard.S.Wyszynski oraz biskup K.Wojtyla z Krakowa, ktory juz wtedy przejawial poglady modernistyczne.
    Obydwaj byli jedynymi przedstawicielami KK z Europy Srodkowo-Wschodniej na soborze, poniewaz wladze komunistyczne innych krajow nie zezwolily na wyjazd tamtejszym biskupom.
    Np. kard. J.Mindszenty z Wegier przebywal na terenie Ambasady Amerykanskiej w Budapeszcie , ktora udzielila mu azylu w 1956r – wczesniej za swoja wrogosc do komunizmu zostal aresztowany i przebywal z wiezieniu dla kryminalistow i przestepcow, a w czasie rewolucji 1956r na Wegrzech zostal uwolniony przez wegierskich patriotow z wiezienia i schronil sie w ambasadzie, gdzie przebywal przez 10 lat.
    Po negocjacjach Watykanu z komunistami u wladzy na Wegrzech pozwolono kard.J.Mindszetnemu na wyjazd do Austrii, bo Watykan prowadzil polityke ugody z komunistami – sam papiez Pawel 6 mial lewackie poglady.
    A poniewaz kard.J.Mindszenty bedac juz na wolnosci w Austrii wciaz krytykowal komunizm nie patrzac na polityke prowadzona przez Watykan, wiec zostal po prostu zdegradowany przez papieza Pawla 6 z funkcji kardynala do stopnia ksiedza.

    Po smierci Pawla 6 papiezem zostal wybrany JP1 (Luciani), ktory po 33 dniach zostal otruty, poniewaz nosil sie z zamiarem wyczyszczenia Watykanu z gnoju, ktory tam zalegal (masoneria, korupcja, pranie brudnych pieniedzy, powiazania z wloska mafia etc) – patrz udokumentowany material autorstwa wieloletniego dziennikarza przy Watykanie D.Yallopa z USA i ksiazka pt. „In God’s Name” (W imie Boze) na stronie (http://www.yallop.com/ingodsname.aspx) oraz fragmenty na stronie (http://churchandstate.org.uk/2013/05/in-gods-name-an-investigation-into-the-murder-of-pope-john-paul-i/).

    Wreszcie przyszla kolej na JP2 (Wojtyle) , o ktorym Polacy nie wiedzieli, ze ma poglady modernistyczne i zydowskie pochodzenie po matce i JP2 zaczal zaprowadzac „ekumenizm”, czyli zrownanie wszystkich religii i bratal sie z judaizmem, islamem, hinduizmem, buddyzmem i nawet przywodcami plemion, ktorzy odprawiali czary nad chorymi czlonkami swojego plemienia. A z kolei tzw. Lefebrystow (nazwa od arcybiskupa M.Levebrve, ktory odrzucil modernizm posoborowy w KK) skupionych w organizacji papieza Piusa X (Sarto – matka Wloszka, ojciec Polak o nazwisku Krawiec, co znaczy „Sarto”) po prostu ekskomunikowal (wyrzucil z KK).
    Krotka informacja o polskim papiezu Piusie X
    (http://www.dailycatholic.org/issue/2003Sep/spioxbio.htm)
    Polskosc papieza Piusa X potwierdzil kardynal Jan Puzyna z Krakowa, ktory zablokowal wybor masona kard.Rampolla na papieza w 1903r po interwencji cesarza Austrii Francisza Jozefa, ktory mial prawo zglosic sprzeciw (prawo eksluzywy) oraz dzieki zabiegom ministra spraw zagranicznych na dworze cesarza Austrii A.Goluchowskiego – krotka nota biograficzna o kardynale Janie Puzynie
    (http://www.ultramontes.pl/puzyna.htm).

    c.d.n.

Wypowiedz się