Ile dostali w łapę? Na marginesie oszustwa szczepionkowego.

szczepienie

Z cyklu:  „N-27  nie daj się ogłupić.”    

 “Nie karze się tego, kto zabija ustami, ani też nie łupi się tego, który zabija językiem”.  Tajna Historia Mongołów PIW Warszawa 2005.

To, że przemysł farmakologiczny żyje z chorych, nie ulega żadnej wątpliwości. Konkretnie, czym więcej chorych, tym lepiej dla koncernów. A jak ludzie nie chcą chorować? To wystarczy wymyślać nowe choroby. W okresie ostatnich dwu pokoleń takimi nowymi chorobami. wymagającymi permanentnego przyjmowania leków są:

* osteoporoza,

* hipercholesterolemia,

* cukrzyca typu 2

* przewlekłe zapalenia układu pokarmowego

* niedobory pokarmowe.

 Dwie pierwsze jednostki chorobowe zostały wymyślone w bardzo prosty sposób. Po prostu przesunięto tzw. normy w badaniach laboratoryjnych. Bez przeprowadzania poważnych badań, nie wiadomo na jakiej podstawie, obniżono poziom cholesterolu o około 50% i podano, że ten nowy poziom to wartość prawidłowa, a wszystko, co odbiega od niego, wymaga przyjmowania stałego, czyli do końca życia, oczywiście już przez nas wymyślonych leków. To, że te leki powodują inne choroby, to nie ma znaczenia. Generalnie przecież nie chodzi o wyleczenie, tylko o przelewanie waszych, czyli pacjentów pieniędzy do naszych, czyli dilerów kieszeni. Po drodze skapnie trochę urzędnikom z vatu.

Osteoporoza jako choroba powstała w jeszcze prostszy sposób. Przyjęto, że norma to gęstość kości u 32-letnieh kobiet. To, że z wiekiem kości stają się mniej gęste, że za duża gęstość kości koreluje z rakiem piersi, kogo to obchodzi. Masz brać, mniej wartościowy ludku, nasze preparaty i nie pyskować.

Dodawanie do pożywienia środków bakteriobójczych, enigmatycznie zwanych konserwantami, powoduje stały stan zapalny jelit, a wiec mamy nowych chorych. I o to chodziło.

Niedobory pokarmowe łatwo przygotować, wystarczy wmówić ludkowi, że ten siny płyn w kartonikach to mleko pomimo, że definicja pojęcia mleko jasno mówi, że mlekiem możemy nazywać tylko i wyłącznie produkt od krowy, nie przekraczający 41 stopni Celsjusza. Czyli wszystkie te płyny pasteryzowane itd. to po prostu wyroby mlekopodobne. I szkodliwe dla człowieka, co udowodniono już w latach 1940.

No, ale przecież to my mamy na usługach całą masę troli, zwanych naukowcami, którzy już wam tak ponakręcają w główkach, że nie będziecie znali własnego imienia.

Poza tym mamy monopol na informację, ponieważ wszelkiej maści tzw. czasopisma naukowe są w naszych „rencach”. Stworzyliśmy także system awansów, polegający na drukowaniu w naszych czasopismach. Awansują tylko ci „naukowcy”, których prace drukujemy w naszych biuletynach. Urzędnicy rozmaitej maści doskonale wiedzą, dzięki pomocy naszych przedstawicieli, kogo mają nagradzać grantami, a kogo nie.

W rezerwie mamy jeszcze tzw. korporacyjne organizacje samorządowe, które za odpowiednie opłaty będą „uspokajały” tych niepoprawnych politycznie.

System jest sprawdzony i działa na całym świecie.

W Polsce, widzimy to po działaniach tworu zwanego Izbami Lekarskimi. Pomimo, ze arbiturient zdaje państwowy egzamin i otrzymuje prawo wykonywania zawodu, to musi się z automatu zapisać do Izby Lekarskiej, stworzonej tylko i wyłącznie w celu kontroli korporacyjnych członków. Proszę zauważyć, najwyższy akt prawny, czyli Konstytucja twierdzi, że w Polsce istnieje wolność zrzeszeń i zgromadzeń, ale w zawodach lekarskim i prawniczym jest dodatkowy bat w postaci Izb, kontrolujących swych przymusowych członków.

Przykład negatywny takiej kontroli to sprawa p. prof. Jana Talara. Swoim bogatym doświadczeniem i rzetelną pracą udowodnił, że monopolistyczna teoria o śmierci mózgowej, to zwykły kit, wstawiany ciemnemu ludkowi, w celu swobodnego dysponowania narządami do przeszczepów. Przecież przemysł transplantacyjny to wielki biznes.

Handel narządami od Chin, poprzez Ukrainę i Izrael, i wszędzie tam, gdzie toczą się wojny, trwa nieprzerwanie. Mieliśmy nawet polski film o tym, jak to służby dorabiają sobie na przeszczepach.

A tutaj wstaje jakiś tam profesorek i chce zepsuć taaaki interes. Przy pomocy Izb, po cichutku odebrano mu prawo wykonywania zawodu i człowieczek pracuje teraz w Norwegii w jakiejś fabryce łodzi. Tak przynajmniej podał jeden z portali internetowych 13 kwietnia 2016 roku. I co najważniejsze, nikt z jego współpracowników ani kolegów, ani wybudzonych pacjentów, czy ich rodzin, nie zaprotestował. Zrobiono to po cichu, jak w czasach działań osławionego UB, czy NKWD.

W podobny sposób chce Okręgowa Izba Lekarska w Poznaniu zniszczyć innego lekarza, który ośmielił się w publicznym wystąpieniu podać powikłania poszczepienne.

W dodatku, jako „ekspert” wystąpił wędrujący dyrektor, często zmieniający stanowiska, lek. med. G. Wrona. Próżno byś szukał Szanowny Czytelniku, śladów materialnych pracy naukowej tego Pana, dotyczącej szczepień, powikłań poszczepiennych, toksykologii, czy medycyny środowiskowej, itd.

Jako Rzecznik poznańskiej Izby od razu poczuł się nawiedzonym, który doskonale wie, co jest współczesną medycyną, a co niesławną historią tej niezwykłej dziedziny wiedzy. Będąc dyrektorkiem, zlecił swojemu podwładnemu badanie psychiatryczne p. dr Dąbrowskiej. Metody z minionej epoki ubeckiej: słynne gorbaczowskie psychuszki. A ten psychiatra posłusznie wykonuje polecenie szefa, pomimo posiadanej wiedzy, że przełożony nie jest żadnym naukowcem, ani ekspertem. Typowy Robot Biologiczny.

Przypomnę to właśnie Miszka Gorbaczow zmienił łagry na psychuszki i u swoich przeciwników politycznych masowo rozpoznawał schizofrenię bezobjawową. W czasach „głasności” Gorbaczowa więcej ludzi było zamkniętych w psychuszkach, aniżeli za czasów Stalina w łagrach. Czyżby następował powrót tylnymi drzwiami?

Ale co tam. To nie tylko u nas niszczy się przeciwników poprawności politycznej.

Przed rokiem na zlecenie Biskupów Katolickich w Kenii przeprowadzono badania szczepionek i udowodniono, że badane szczepionki, takie jak polio i DiPeTe, zawierają środki powodujące bezpłodność. Zaangażowanych w to było dwu lekarzy, p.dr Nagre i dr Karanja, położnicy i ginekolodzy, w których specjalizacji jak najbardziej mieściła się bezpłodność.

Badania wykazały, że w szczepionce DePeTe znajdują się przeciwciała HCG powodujące poronienia, a w szczepionce  przeciw polio jest estrogen, zmieniający chłopców w kapłonów. Znane jest także działanie rakotwórcze estrogenów. W pozostałych szczepionkach jest Polisorbat 80, także wpływający na bezpłodność.

Generalnie o tym, że do szczepionki DePeTe podaje się anty HCG, wiadomo było do 1974 roku. Szczepionki takie sprzedawano do krajów tzw. trzeciego świata. Jak wiadomo, Polska jest zaliczana do takich krajów. Faktycznie, mamy obecnie epidemię samoistnych poronień u młodych kobiet. W roku 1974 było nas już 40 milionów, a obecnie jest tylko 38, ale jak podała prasa niemiecka, aż 8 milionów zmuszono do wyjazdu, czyli pozostało nas tylko 30 milionów. Czyli jest to po prostu realizacja postanowień tzw. Klubu Rzymskiego, organizacji powołanej przez CIA w roku 1970, słynnej z opracowania Raportu pt.: Zrównoważonego Rozwoju. W tomie drugim podano, że liczebność populacji Polski to 15 300 000, stanowiących siłę roboczą dla zachodniej EUROPY. POLSKIM PRZEDSTAWICIELEM BYŁ, CHYBA MAJOR, UB BIEGAJĄCY Z TT- TKĄ  ZA „BANDAMI”,  A POTEM ROBIĄCY ZA PROFESORA FILOZOFII, NIEJAKI LESZEK KOŁAKOWSKI.

Niestety, nie mamy w Polsce Kenijskich Księży Biskupów.

Na rzetelne badania PZH z p. prof. Bucholc raczej nie można liczyć, ponieważ nawet jak publicznie zobowiązuje się do przedstawienia składu szczepionek, to pomimo umówienia się, zakazuje wpuszczać takich Ludzi na teren PZH. Na stronie internetowej jej zakładu brak śladu wykonanych badań szczepionek.

Po tej publikacji o zawartości środków poronnych w szczepionkach do akcji włączył się kenijski odpowiednik Izb Lekarskich i dopiero wówczas powołał specjalną komisję, mająca dokonać oceny tych szczepionek.

Zdziwiłbyś się Dobry Człeku, jaki jest skład powołanej komisji. Nie wiadomo jakie specjalizacje reprezentują członkowie komisji. Szefem jest stomatolog. Ale ta dziwna komisja chce odebrać licencje wymienionym lekarzom za ich badania.

Nie jest to nic osobliwego. W mojej sprawie Gdańska Izba Lekarska także powołała sąd, w skład którego wchodził stomatolog i dwie młode lekarski bez śladów pisanych prac dotyczących toksykologii, medycyny środowiskowej, szczepień, epidemiologii etc. Zawsze w Polsce powtarzano: nie matura lecz chęć szczera czyni z ciebie…….[wpisać proszę właściwe słowo].

Otóż ta kenijska Izba Lekarska wystosowała otwarty list do społeczeństwa stwierdzający, że popiera program szczepień WHO. Oczywiście podkreślając, że tylko ona jest profesjonalnym stowarzyszeniem medycznym. Potem jest kilka punktów bzdetów, mających podkreślić powagę Izby.

Generalnie zakwestionowali wyniki wykonanych w Republice Pd Afryki przez profesjonalne laboratorium badań i namawiają do dalszych szczepień.

I mamy problem.

Po pierwsze, to Biskupi pierwsi przeprowadzili badania, a Izba Lekarska nawet przysłowiowego tyłka nie ruszyła, aby te badania powtórzyć. Zupełnie jak w Polsce. Wszyscy zrzeszeni w sekcie wakcynologicznej namawiają do szczepień, ale żadnych badań ta sekta nie przeprowadziła. Mało tego, jej członkowie nawet nie znają wiedzy zawartej w ogólnie dostępnych podręcznikach medycznych. Niestety, jak to wynika bezpośrednio z badań, tylko 2 promile osób w Polsce rozumie słowo pisane. Natomiast bardzo często wakcynolodzy powołują się na hochsztaplerów i zwykłych kryminalistów.

Taki dr hab.  z  Warszawy, Ernest Kuchar. cały czas opowiada gdzie się da i nie da, że słynny dr Wakefield jest oszustem, ponieważ jego badania nie potwierdziły się. Wygląda na to, że pomimo posiadania tytułu wskazującego na znajomość pisania prac naukowych, nie bardzo wie jak to się robi i gdzie należy szukać informacji naukowej.

Konkretnie.

Badania dr Wakefielda potwierdziło aż 17 Klinik z całego świata.

Po drugie, powoływanie się przez dr hab. med. E. Kuchar na badania duńskie, jest co najmniej nieporozumieniem. Udowodniono bowiem już przed wielu laty, że badania były sfałszowane. Główny fałszerz jest ścigany kilkoma listami gończymi za defraudacje kilku milionów dolarów. Jak wiadomo, każdy ma takich znajomych, jakich sobie wybiera. Ale pracownik naukowy, który powołuje się na kryminalistę?

Poza tym, już co najmniej dwukrotnie biegli sadowi udowodnili, że jest związek pomiędzy szczepionką MMR a autyzmem. P. dr hab. E. Kuchar także o tym nie wie, a całość uzasadnienia jest dostępna w internecie.

Ujawniono przy okazji raport firmowy z przebiegu badań nad szczepionką, gdzie także podano istnienie związku pomiędzy szczepionką a autyzmem. Widać wyraźnie, że p. dr hab. med. E. Kuchar nawet badań korporacyjnych nie zna.

W ogóle ta Akademia Warszawska, o przepraszam, obecnie Uniwersytet Medyczny, ma pecha. Najpierw jacyś znachorzy występowali w roli medyków namawiających do szczepień przeciwko grypie, co było wielką fikcją i naciąganiem społeczeństwa. Ale Uniwersytet nie protestował. Potem p. prof. Bernatowska wykazała się kompletną niewiedzą, nie tylko z zakresu epidemiologii, czy toksykologii, ale nawet immunologii. Przecież nie kto inny, tylko izraelski uczony, ojciec immunologii twierdzi, że szczepionki powodują liczne uszkodzenia dzieci. No, może za jakieś 20 lat dotrze to do niej.

I najważniejsze, pomimo istnienia od dekad kodeksu etycznego, zobowiązującego do informowania o związku pomiędzy autorami, a koncernami farmaceutycznymi, jakoś nikt z tzw. wakcynologów nie czuje się w obowiązku podawania, jakie pieniądze dostaje od koncernów za mówienie tych dezinformacji. Przypomnę więc poniżej parę nazwisk. Warto sprawdzić, kto namawia do szczepień. Rozwieje to wszelkie wątpliwości.

prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – Zastępca przewodniczącego Zespołu http://www.podyplomie.pl/?id=apd_imm_program (grant edukacyjny firmy Baxter Polska)

 • dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu, po opuszczeniu stanowiska w Narodowym Instytucie Leków założył prywatną Fundację Instytut Profilaktyki Zakażeń o koniecznych do wyjaśnienia źródłach finansowania. http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (wykłady dla GSK, Polfa)
 • prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu
 • (uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki)
 • dr hab. n. med. Teresa Jackowska – członek Zespołu oraz Krajowy Konsultant ds. Pediatrii, a także doradca ”społeczny” Rzecznika Praw Dziecka
 • http://www.bip.mz.gov.pl/ministerstwo-zdrowia/oswiadczenia-konsultantow-w-ochronie-zdrowia (według swojego oświadczenia wykonuje zajęcia zarobkowe zlecone przez producentów szczepionek Pfizer, MSD, GSK i Novartis)
 • prof. dr hab. n. med. Leszek Szenborn – członek Zespołu
 • http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X (honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK), prowadzenie badań klinicznych (GSK))
 • prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz – członek Zespołu

Oraz:

O cenzurowaniu informacji, świadczących o głupocie stosowania szczepień, najlepiej świadczy brak publikacji w biuletynach Izb Lekarskich prac dr Hookera. Dr Hooker udowodnił, że już od 2003 roku CDC wiedziało o związku szczepionki MMR z autyzmem. W 2004 roku sfałszowało prace w Pediatric, a potem zniszczyło dane. No, ale dlaczego lekarze mają o tym wiedzieć? Oni przecież występują w roli dilerów i wykonawców procedur.

Od myślenia to jesteśmy MY, czyli starsi i mądrzejsi [St. Michalkiewicz]!

 Fitoterapia, czyli bezpieczne leczenie.

BEZ CZARNY.

Może już trochę za późno, ale warto nazbierać sobie kwiatów bzu. Przygotowanie nalewek ze świeżych roślin jest wielokrotnie skuteczniejsze aniżeli z suszonych. Poza tym czas maceracji można dokładnie określić, a wiec powstały koncentrat ma podobną zawartość czynników czynnych. Natomiast suszone rośliny, zaparzane jako herbatki, różnią się znacznie pomiędzy sobą, w związku z czasem przygotowywania naparu, dodatkami, temperaturą wody.

Kwiat bzu można używać jako środek napotny, w czasie przeziębień, jest lekko moczopędny, czyli może być dodawany do mieszanek wspomagających pracę serca.

Na jesień, po pierwszych przymrozkach, zbieramy owoce bzu, które doskonale nadają się do leczenia stanów zapalnych przewodu pokarmowego. W związku z zawartością konserwantów, czyli środków bakterio i grzybobójczych w przetworzonych pokarmach, sprzedawanych w kubeczkach, czy kartonikach, możemy sobie taką nalewkę z owoców bzu popijać po 20 ml wieczorem, nawet co kilka dni przez cały rok.

 1. Adiuwanty. MF59.www.cvi.asm.org/contant/13/9/2010.ful
 2. A na drzewach jak liście… www.aleksjones.pl/ 16kwietnia 2016,
 3. Aluminium PMID 16019791
 4. ASIA. Zespół autoimmunologiczny wywołany przez szczepionki PMID 21776441
 5. Autyzm, sprawozdanie. www.educate-yourself.org/autismreportnvic2009.
 6. Badania nad czynnikiem ryzyka. www.cdc.gov/ncbddd/autism/seed.
 7. Barbarzyńskie praktyki szczepień. www.naturalnews.com z 18czerwca2015
 8. Były szef NBC stwierdza.www.J.Rappoport 23kwietnia 2016
 9. CDC potwierdzenie, epidemia odry wśród zaszczepionych dzieci. www.naturalnews/13.stycznia 2015
 10. Centralna postać wakcynologii ucieka z 2 mil. dolarów.  www.cphpost.dk/news/international z 11.05.2010.
 11. Ciemne strony MMR – szokujące dokumenty sądowe US. www.naturalnews/25.stycznia 2015
 12. Ciemne strony szczepień. www.greenmedinfo.com/migraines-linked-certain-heavy-and-mineral
 13. Co jest naprawdę w szczepionkach. www.naturalnews/24października 2012
 14. Commercially Corrupted Medicine… www.childhealthsafely.wordpress.com.2013/01/07/
 15. Czemu dzieci z zamożnych rodzin częściej nie są szczepione.www.rynekzdrowia.pl.06.02.2015. 10;45
 16. Częstość występowania działań niepożądanych.  Jama 11998.279.1200-5.
 17. Czy szczepionka MMR jest przyczyna autyzmu.www.ageofautism.com/2016/04/did
 18. Czy obowiązkowe szczepienia MMR?  www.naturalsociety.com/ 26luty2015.
 19. Czy dr Wakefield,,,www.ageofautism.com./2011/01/autism-advocaty…
 20. Czy NFZ zadba… www.rynekzdrowia.pl 26.09.3025 ;05.45

 c.b.d.o

Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdańsk, 17 czerwca 2016

 Opublikowano za: http://www.polishclub.org/2016/06/22/dr-jerzy-jaskowski-3/

PS od redakcji KIP. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o konwencjonalnej medycynie akademickiej, farmacji, ich oddziaływaniu na zdrowie ludzi oraz o CETA, TTIP i próbach wywołania III wojny Światowej, ponieważ te z pozoru odległe tematyki łączą się ze sobą w pełny obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować ( i drukować oraz upowszechniać dopóki czynny jest internet) … i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się