„Niemcy Przygotowują się do wojny” – Fulford Report – 29 sierpnia 2016

clinton-hilary

Niemcy czynią grę zmieniającą ruch, przygotowują się do wojny, aby pokonać khazarian mafię.

W ciągu ostatnich kilku tygodni koła geopolityki ubijają błoto podczas letniego „zawieszenia broni”. To teraz kończy się.

Niemiecki rząd podjął zdecydowane zerwanie z mafią Khazarian i kazał swoim obywatelom składować na 10 dni wartość aprowizacji dostaw żywności , gdyby nastąpił nagły wypadek, że trzeba przygotować się do wojny o niepodległość, zgodnie z obu źródłami CIA i MI6. Ponadto rząd niemiecki mobilizuje 600.000 członków milicji w ramach przygotowań do tej wojny, źródła mówią. Impulsem, przyczyną dla tej mobilizacji była prośba przez Khazarian kontrolowanego rządu USA dla Niemiec, by zaakceptować masowe ataki fałszywych flag na ich terytorium jako usprawiedliwienie dla totalitarnych rządów Khazarian. Niemcy zdecydowali się odmówić tej prośbie i zamiast tego łączą się z Rosjanami i skutecznie dołączą do Wielkiej Brytanii i Turcji, doprowadziło to do ruchu na Zachodzie przeciwko kontrolowanemu przez  Khazarian rządowi amerykańskiemu, źródła potwierdzają. Informacje te mogą zostać potwierdzone w szeregu niemieckich sprawozdań rządowych widocznych w mediach korporacyjnych. Należą do nich , ogłoszenie prośby awaryjnego zaopatrzenia w  żywność, oświadczenie niemieckiego ministra spraw zagranicznych, że Niemcy muszą współpracować z Rosją oraz oświadczenie ministra gospodarki, że USA Khazarian prowadziły do wymuszenia umowy handlowej TTIP ,  która jest martwa.

http://sputniknews.com/europe/20160720/1043362667/german-campaigner-kills-ttip.html

Niemiecki ruch otwarcie zastrzega, czego oczekują i co jest decydujące w kampanii, by trwale zakończyć Khazarian kontrolę Zachodu i jego pozostałych państw niewolniczych. Oczekiwać należy podobnych ruchów w wielu krajach, ponieważ ofensywa jesienna przeciwko ostatnim  twierdzom Khazarian mafii wchodzi w pełny bieg. Ponieważ efekt kuli śnieżnej trwa, miej oczy na Francję, Japonię, Turcję, Arabię Saudyjską i Brazylię i inne miejsca na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Kolejny wyraźny sygnał, że rzeczy nie są tak normalne jest faktem, że kandydat  Khazarian na prezydenta, Hillary Clinton została zbyt przestraszona, by spotkać się z obecnymi prawdziwymi ludźmi i zaczęła używać zielonego ekranu i kasety z  jej występami w kampanii. To jest dlatego, ponieważ ludzie na liście hojności wydanej przez White Dragon Society znikają z widoku publicznego, jeden po drugim. Jest to również dlatego, że jej masowi mordercy  bossowie mafii Bush / Clinton / Rockefeller są znienawidzeni przez ogromną część światowego przebudzonego społeczeństwa, Chińczycy, ze swej strony, zrezygnowali z Hillary, i oni  również nie mają miłości do kandydata Republikanów Donalda Trumpa, rozważają obecnie bardziej radykalne posunięcie. Oni zaprosili kanadyjskiego Premiera Justina Trudeau, by odwiedził Chiny przed wielkim spotkaniem członków G20, 4 i 5 września, których Chińczycy będą gościć. Źródła tajnych stowarzyszeń w Azji mówią, że Chińczycy spytają Trudeau czy byłby zainteresowany prowadzić Meksykańsko / Americańsko / Kanadyjski sojusz Ameryki Północnej.

Nie jest jednak jasne, jak bardzo świadomy rzeczywistości jest Trudeau. Kanadyjskiej prasy korporacyjnej papugi , swoich amerykańskich odpowiedników, takich jak New York Times, przedstawiają całkowite kłamstwa jako fakty. W ich wizji świata nie było Saudyjczyków i ich sojuszników Bush / Clinton, którzy użyli gazu Sarin w Syrii, ale raczej „dyktator Assad” (nieważne, że został wybrany w legalnych wyborach, obserwowanych przez  międzynarodowych obserwatorów). W ich wizji świata także w  Rosji Władimir Putin jest złym dyktatorem, który najechał na Krym. Ta sama prasa trzyma się światopoglądu, że Hillary Clinton jest rozsądnym status quo kandydatem i że Donald Trump jest szalonym maniakiem, który nie powinien mieć władzy.

Tego pisarza własna matka, która dostaje informacje z kanadyjskich gazet i kanadyjskiej Broadcast Corporation (CBC), trzyma widoki wzdłuż tych linii. Robert Fulford, wybitny kanadyjski pisarz (nie jest bezpośrednim krewnym twojego korespondenta) na przykład, napisał wstępniak w kanadyjskiej prasie, i również poszedł wraz z tym światopoglądem. Więc to jest całkiem możliwe, że Trudeau jest nadal zbyt pod wpływem prania mózgu, by zrozumieć historyczną szansę, którą Azjaci będą mu oferować.

W każdym razie, Chińczycy będąc gospodarzam, będą próbowali wykorzystać jak najlepiej większość spotkania G20 .  Oni zaprosili do udziału także kraje, które nie są w G20, a także czołowych liderów Unii Europejskiej, jest to znak, że mają zamiar mocno naciskać na duże zmiany w sposobie, w jaki ta planeta jest prowadzona. Spotkanie następuje po miesiącach uzgodnionej sprzedaży amerykańskich obligacji skarbowych przez banki centralne na całym świecie. Tym razem jest to oczywiste, że Azjaci nie mają zamiaru pozwolić, by zwykli przestępcy przejmowali obowiązki po tym jak  negocjacje upadłościowe amerykańskiej korporacji rządu skończą się.

Właściciele systemu Federal Reserve Board ze swej strony są zamknięci w spirali śmierci. Oni drukują własne pieniądze fiat, aby kupić udziały i korporacyjne kontrakty przez własne spółki. To jest tak jakby wąż połykał własny ogon. Wszyscy inni, w tym menedżerowie funduszy emerytalnych i inni instytucjonalni  inwestorzy z integralnością, unikają tego całego szamba, czym amerykańskie rynki finansowe się stały.

To jest prawdziwy powód, dlaczego Przewodnicząca Fed Janet Yellen wskazywała na podniesienie stóp procentowych w zeszłym tygodniu. Jeśli oni spróbują podnieść stopy procentowe, będzie to mieć odwrotny skutek tego czego się spodziewają, bo to będzie postrzegane jako oznaka desperacji, a nie siły. Nawet grabież emerytur narodowego funduszu japońskiego w wysokości ponad 100 mld $ nie wystarczy, aby pomóc tym przestępcom utrzymać wypłacalność imperium.

Sytuacja stała się taką, że Jacob de Rothschild ostrzegł, że system banków centralnych jego rodziny walnie przyczynił się do bankructwa systemu.

Rand Corporation, wojny siejący neo-con think tank, zareagował na sytuację, mówiąc, USA powinny wypowiedzieć wojnę Chinom raczej prędzej niż później. Jest to jednak około 10 lat za późno, aby dokonać tego zwrotu. W czasie, gdy Pentagon prowadził symulację po symulacji z udziałem w wojnie z Chinami , to wynik był zawsze taki sam, przegrany będzie uwalniać wojnę nuklearną, a wynik będzie, że 90% ludności na świecie umiera i północna półkula planety staje się niezdatna do zamieszkania . To jest ten sam powód, dlaczego Azjaci nie będą robić nic aroganckiego, co może sprowokować wojskowy kompleks przemysłowy w wyborze wzajemnie gwarantowanego zniszczenia.

Zamiast tego, mądra część wojskowego kompleksu przemysłowego już zajmuje się  sytuacją z niekwestionowanym argumentem, że nie chcą wymienić Khazarian gangsterów na chiński totalitaryzm. Japończycy, Koreańczycy, Indonezyjczycy, Wietnamczycy, Hindusi i inni zrozumieli ten argument, podobnie jak Chińczycy.

Na Bliskim Wschodzie, Pentagon trzyma się jego umowy z Rosjanami by podzielić wpływy swoimi regionami wzdłuż rzeki Eufrat z Rosjanami uzyskując co jest na zachód od rzeki, podczas gdy Rosjanie uzyskają to, co jest na wschód od rzeki. Turcy również teraz zgadzają się z tym.

Walka teraz w tym regionie jest przeciwko armii najemników pracujących dla koncernów naftowych, wciąż kontrolowanych przez mafię Clinton / Bush / Rockefeller. Izraelczycy również zgadzają się na to i zaprosili Rosjan, by spróbować pomóc im znaleźć pokój z ich sąsiadami. Będzie to oznaczać, iż  będą musieli porzucić swoje mesjańskie urojenia, złudzenia o panowaniu nad światem z Jerozolimy i akceptują jasną, uczciwą umowę z Palestyńczykami i innymi. Oni nie mają już super mocy manipulowania w walkach o nich i tak muszą nauczyć się być pokorni.

Benjamin Fulford

Http://benjaminfulford.net/

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/08/niemcy-przygotowuja-sie-do-wojny.html

PS od redakcji KIP:. Potwierdzeniem zarysowanych w raporcie Fulforda procesów jest wypowiedź przywódcy Palestyńczyków, który zaproponował, aby rozmowy pokojowe z Izraelem odbyły się w Moskwie w obecności najwyższych przedstawicieli władz Rosji. Dowodzi to szybko słabnącej pozycji USA na arenie międzynarodowej  oraz skłonności do zawarcia pokoju z Palestyńczykami przez Izrael.

W Niemczech w związku z omawianą sytuacją wprowadzono od 1 września br. obowiązek służby wojskowej dla wszystkich Niemców w wieku poborowym.

Wypowiedz się