Udostępnienie światu niezwykłych technologii przez Fundację Keshe

Cóż, to co wciąż niewyobrażalne, jakby jednak się realizuje na naszych oczach. Fundator  Keshe Foundation M.T. Keshe ogłosił na forum Fundacji, że w następstwie obydwu prezentacji (z kwietnia 2012 oraz z 6 września 2012), na które zostali zaproszeni ambasadorowie wszystkich państw, rozpoczyna ujawnianie zapowiedzianych technologii.

Jak pisze M T. Keshe – w trakcie tej wrześniowej prezentacji Fundacja została zaproszona przez rząd Sierra Leone (Afryka) do pierwszej serii publicznych wykładów dla naukowców, które mają ujawnić podstawy nowych technologii. Prezentacja ma się odbyć na Uniwersytecie we Freetown (Sierra Leone) w dniach od 12 do 17 października 2012. Pan Keshe zaprasza do kontaktowania się z ambasadą Sierra Leone, jeżeli chcesz wziąć w tym spotkaniu udział.

Fundacja potwierdza zamiar publicznego transferu posiadanej technologii w ręce naukowców na całym świecie. Potwierdza też udział własny w uruchomieniu pierwszego kosmicznego programu dla Afryki. Hmm.

Link do wypowiedzi M.T. Keshe na forum Fundacji
http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=2704&start=0

No to albo jesteśmy świadkami niemożliwego, albo świat naprawdę się zmienia 🙂

 Zobacz też  niedawny wywiad z M.T.Keshe w naszym Kinie Anglojęzycznym

 PIERWSZY WPIS Z DNIA 9 sierpnia 2012

 To jest bardzo ciekawe zjawisko na mapie świata. W lipcu 2012  Fundacja Keshe ponowiła zaproszenie do polityków całego świata, by wzięli udział 6 września w drugim międzynarodowym pokazie technologii, które mogą – zdaniem autorów – kompletnie zmienić oblicze naszej planety. Chodzi o darmowy dostęp do energii.

Fundacja Keshe ma już za sobą jeden taki pokaz – w kwietniu 2012. Nie wiadomo, ilu polityków wzięło w  nim udział. Fundacja organizuje teraz drugą demonstrację, w Belgii. W ślad za tym wydarzeniem, 21 września, Fundacja zamierza udostępnić publicznie naukowcom na całym świecie dokumentację ich technologii.

Technologie Fundacji są opatentowane z zamiarem uniemożliwienia uczynienia tego przez kogokolwiek innego. Ale, jak deklaruje Fundacja, cała dokumentacja ma być udostępniona za darmo wszystkim – i ma być użyta dla dobra nas wszystkich.

 Link do zaproszenia Fundacji na jej stronie:

http://www.keshefoundation.org/en/media-a-papers/keshe-news/316-the-world-peace-invitation-and-release-of-technology

Uff. Brzmi to niesamowicie. I co o tym myśleć? Szczerze powiem, że sam nie wiem….

Na stronie Fundacji znajduje się informacja o dekrecie Baracka Obamy, który nakazuje ściganie wszystkich, którzy podejmą próbę upowszechniania albo wspierania technologii, które Fundacja chce ujawnić. Jest też fotokopia owego dekretu, ale bez żadnych urzędowych atrybutów. Trudno to skomentować.

Fundator, Pan Mehran Tavakoli Keshe jest Irańczykiem. Fundacja została zarejestrowana w Holandii, zaś od marca 2012 ma siedzibę w Belgii, gdzie też odbędzie się druga międzynarodowa prezentacja technologii Fundacji. Na tej stronie znajdziesz ciekawy wywiad z Fundatorem (po angielsku)

Jak zebrać razem to, co jest w dostępnych tekstach Fundacji i w powyżej wspomnianym wywiadzie, Fundacja mówi – z jednej strony o przewadze technologicznej nad siłami USA i innych krajów uzyskanej waśnie dzięki owej technologii – a z drugiej o ogromnej gamie pokojowych zastosowań ich technologii. Istotą jest dostęp do wolnej energii. Jest to dziwny przekaz siły i deklaracji pokojowych zarazem.

Na stronie PESWIKI, która od lat dokumentuje badania technologii, których oficjalnie nie ma, jest bardzo wiele niesamowitych informacji o Keshe Foundation. Istotą technologii Fundacji – według ich własnych słów – jest odkrycie zależności między grawitacją i magnetyzmem. O tej zależności mówiło także już kilku naszych „kolegów z góry”. Mówili oni, że przełom technologiczny na naszej planecie nastąpi, gdy tę zależność odkryjemy. Czy Fundacja Keshe jest tym, za kogo się podaje? Zobaczymy już we wrześniu 2012. Czyli zaraz.

W sieci jest dostępne tłumaczenie tekstu zaproszenia do rządów świata na wrześniowe spotkanie. Tekst tłumaczenia pochodzi z bloga soulowicz.wordpress.com (z podziękowaniem dla Tłumacza:)

Fundacja Keshe a uwolnienie technologii kosmicznych

Poniższy tekst jest kopią oficjalnego zaproszenia do liderów waszych rządów za pośrednictwem ich ambasady w Belgii. Te maile zaczną opuszczać fundację i zostaną przekazane do każdego ambasadora w Belgii w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Będziemy publikować nazwę kraju i używany adres mailowy, dzięki czemu można śledzić postępy w odpowiedzi waszego rządu. Od teraz to do was należy widzieć, że konsekwencje tej technologii są rozumiane w waszym kraju.


Zaproszenie: pokój na świecie i uwalnianie technologii.


Po spotkaniu Fundacji Keshe z ambasadorami świata zaproszonych do Brukseli w dniu 21 kwietnia 2012 roku, teraz nasze zaproszenie wysyłamy do narodów świata za pośrednictwem ich ambasadorów i ich liderów do udziału w spotkaniu w dniu 6 września 2012 w Centrum Fundacji Keshe w Ninove, w Belgii (lub w każdym innym miejscu jakim narody wybiorą)


Jak Szanowni Państwo mają świadomość, zaprosiliśmy przedstawicieli każdego kraju na pierwszą prezentację naszej technologii w dniu 21 kwietnia 2012. Ambasadorowie niektórych krajów uczestniczyli w tym spotkaniu, inni zdecydowali się zignorować zaproszenie z powodu nacisków innych krajów i postanowili nie uczestniczyć lub wycofała się w ostatniej chwili.


Z tym drugim zaproszeniem my bezpośrednio i jednoznacznie zapraszamy przywódców waszych narodów do powołania wykwalifikowanych osób, które mogą wziąć udział w nadchodzącym spotkaniu w Fundacji w dniu 6 września w imieniu swoich rządów.


Powody tego zaproszenia i spotkania są następujące:
W dniu 21 września 2012 Fundacja Keshe uwolni pierwszą część kosmicznych technologii i systemu grawitacyjnego i magnetycznego (Magravs), które rozwinęła, dla wszystkich naukowców na świecie jednocześnie, w celu powielania i produkcji. Od tego momentu, granice międzynarodowe przestaną mieć istotne znaczenie. To dlatego, ponieważ został zbudowany i oddany do publicznego użytku pierwszy taki system lotniczy, gdzie podróż z Teheranu do Nowego Jorku będzie trwała maksymalnie 10 minut.


Nowy system lotniczy pozwoli każdemu człowiekowi, aby odbył taką samą długość podróży w tym samym czasie i prawie bez kosztów z każdego punktu na tej planecie. Statek nie będzie wykrywalny dla dzisiejszej techniki radarowej.


Kryzys energetyczny zostanie rozwiązany za jednym zamachem, a raz wprowadzona technologia w praktyce spowoduje, że zniknie władza kontrolujących energię, a przez nich obecne struktury finansowe zastaną swoje ręce puste.


Niedobór wody na świecie będą rozpatrywane i rozwiązywane niezwłocznie po przedstawieniu tej technologii do publicznej wiadomości i wydaniu naszej energetycznej i kosmicznej technologii.


Jak  to zrobiliśmy?

Przez ostatnie sześć lat używaliśmy międzynarodowego systemu patentowego, aby upewnić się, że każdy naród i główni naukowcy na całym świecie mają w posiadaniu kopię naszych patentów. (Prosimy o sprawdzenie patentu europejskiego i międzynarodowe serwery pod kątem liczby pobrań)
Zapobiegliśmy więc ewentualnym blokowaniom tej technologii przez jakąkolwiek osobę lub grupę i teraz większość narodów jest w posiadaniu naszych patentów na wytwarzanie energii, systemów medycznych i podróży kosmicznych.


W ten sposób metody stosowane w przeszłości, aby zapobiec międzynarodowemu rozwojowi zostały ominięte i teraz wszystkie narody mają taką samą okazję pracować razem, aby zobaczyć, że ta technologia została opracowana w sposób bezpieczny. Głównym punktem jest to, że nasza technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzec wszystkich obywateli. Nasz system opracowaliśmy tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także nowe metody opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem.


Zgodnie ze statutem Fundacji Keshe wszystkie jej technologie są własnością narodów świata. Patenty są aktywami każdego człowieka na tej planecie i nie może być zgłoszone roszczenie przez żadną osobę lub organizację, czy też naród. Oznacza to, że wszystkie dochody generowane przez technologię należą do narodu, który z niego korzysta.


Wydamy listę krajów zaproszonych na spotkanie w dniu 6 września 2012 i pełne adresy mailowe, na które wysłaliśmy zaproszenia, więc będzie wiadomo, że wasz rząd o tym wie i kto będzie uczestniczył  w tym spotkaniu.


Do tego czasu maile będą wysyłane do waszych ambasad a kopie będą zamieszczane na forum Fundacji oraz na stronie internetowej, dzięki czemu obywatele będą świadomi oferty, jaka została im przedstawiona. Wtedy będzie wiadomo wam jak jest reakcja na nie, jak i Fundacji i my będziemy zbierać nazwiska delegatów mianowanych, a wasi urzędnicy wiedzą gdzie i jak się spotkać.


Po tym spotkaniu, prezentacja w dniu 21 września 2012 będzie pierwszym krokiem w programie nauczania w Fundacji Keshe aby dzielić się wiedzą i umieścić ją w ręce ludzi na całym świecie. Kiedy te nowe technologie i ich zalety będą znane opinii publicznej, przywódcy każdego narodu będą musieli zdecydować, jak mają zamiar realizować wdrożenia ich dla dobra wszystkich.


W tym momencie pojawią się dwie opcje:  albo będziemy działać razem, aby zmieniać życie na lepsze każdego na ziemi poprzez prawidłowe wzorce postępowania, albo zaawansowane narody świata zobaczą w bliskiej przyszłości napływ imigrantów w dziesiątkach tysięcy uciekających do wielkich miast.


Jesteśmy gotowi przedstawić technologię waszym przedstawicielom w każdym otoczeniu, aby mogli zrozumieć jego znaczenie i jakie zmiany przyniesie. Od teraz możemy się upewnić, że żadne dziecko lub dorosły nie umrze z pragnienia czy głodu i że żaden naród nie zostanie zaatakowany przez inny, ponieważ potencjalne militarne zastosowania nowej technologii są tak horrendalnie destrukcyjne, że nie będziemy mieć innego wyboru, jak przyjąć, że walka o zasoby planety jest już przeszłością.


Nie było w tym nic złego w ochronie majątku narodowego, ale teraz jako liderzy małych regionów Ziemi jesteście odpowiedzialni, aby zobaczyć, że jej zasoby są dostępne do podziału, a z pomocą naszych technologii wszyscy mają spełnione podstawowe potrzeby energii, wody, żywności i opieki zdrowotne.


Fundacja Keshe nie bierze pod uwagę kolor skóry, narodowość, religię czy przynależność polityczną, a tym samym nasze wezwanie wychodzi do każdego rządu do powołania zespołu naukowców, aby przyjść i zobaczyć nasze technologie na żywo. Następnie mogą zdecydować czy korzystać z nich czy też nie. Jeśli zignorujecie to zaproszenie, wasz naród wkrótce nie będzie mieć innego wyboru, jak iść śladem narodów, które zdecydowały się rozwijać. Apelujemy do waszych narodów, aby rozpoczęli proces współpracy jak najszybciej, ponieważ podczas, gdy ten system jest w pracy, granice, które oddzielają jeden kraj od drugiego, nie będą miały żadnego znaczenia.


Ustawiliśmy scenę na zmianę kursu dla ludzkości i w najbliższych miesiącach zobaczymy go. W niedalekiej przyszłości ludzie zdadzą sobie sprawę, że jesteśmy tutaj, aby służyć sobie nawzajem, a nie by mu służono, gdyż wszystkie zasoby będą dostępne dla wszystkich w tym samym czasie i tym samym stopniu.


MT Keshe
Założyciel i dyrektor opiekuńczy Stichting the Keshe Foundation
Źródło: http://www.keshefoundation.org/en/media-a-papers/keshe-news/316-the-world-peace-invitation-and-release-of-technology

AKTUALIZACJA 15 września 2012

Opublikowano za: http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1374:fundacja-keshe&catid=44:swoje&Itemid=125

PS. Polecamy bardzo ważną informację:

Ewa

31 sierpnia 2016 at 23:53 · Odpowiedz

Może kogoś zainteresuje i ma ochotę zabawić się w małego majsterkowicza
Pojawiły się w internecie wszystkie patenty Nikola Tesli:
http://www.ancient-code.com/wp-content/uploads/2016/08/TeslaCompletePatentList.pdf
wygląda na to, że ujawnienie się rozkręca,

Wypowiedz się