Fundacja Keshe wprowadza pokój na świecie siłą – za pomocy technologii

Keshe 2

Wczoraj, po raz pierwszy od kilku tygodni założyciel Fundacji Keshe, Mehran Tavakoli Keshe, ujawnił kilka zakulisowych działań Fundacji w celu, jak to się wyraził, „wprowadzenia pokoju na siłę poprzez technologię”. Fundacja podpisała umowy z rządami kolejnych krajów, w tym z najwyższymi dostojnikami Kościoła Katolickiego, choć jeszcze nie z samym Papieżem Franciszkiem. Jednakże Mehran Keshe ujawnił, że Papież wystąpił również z planem wprowadzenia pokoju na świecie, tak więc jak to się wyraził, „mówimy tym samym językiem”.

Przypomniał, że dokładnie 3 lata temu technologia plazmowa została przekazana w postaci schematów na pendrivie USB na ręce Ambasadora USA w Belgii Howarda Gutmana. Fundacja zaoferowała pomoc techniczną dla USA i NASA we wprowadzaniu nowej technologii, a Keshe jako Irańczyk miał nadzieję, że doprowadzi to do pokoju pomiędzy krajami, co z kolei będzie początkiem budowania pokoju światowego. Niedługo potem M. Keshe wyszedł z inicjatywą, że Iran udostępni do wglądu wszystkie swoje placówki nuklearne. Jak widać z perspektywy czasu, działania te przyniosły pozytywne rezultaty.

Fundacja, obecnie znacznie wzmocniona i działająca szerszym frontem, ma zamiar w ten sam sposób zaprowadzić pokój na Bliskim Wschodzie, a potem na całym świecie. Propozycja rozmów pokojowych została już złożona na ręce premiera Izraela, przy czym inicjatywa ta ma poparcie samego Watykanu. Zarówno Palestyńczycy, jak i Izrael otrzymają w najbliższych dniach pierwsze zestawy reaktorów plazmowych. Rozmowy pokojowe pochłaniają sporo czasu, dlatego intensywność szkolenia przez internet nieco zmalała. M. Keshe zaprosił premiera Izraela do Iranu – „drzwi do pokoju zostały otwarte”. Keshe przyznał się, że zagrożono mu śmiercią, jeśli by to ujawnił, ale jak stwierdził, „jedno życie jest warte pokoju pomiędzy tymi narodami”. „Mossad też dostał ofertę przystąpienia do pokoju z Iranem” – stwierdził. „Jest to dłoń pokoju wystawiona przez kraj islamski krajowi żydowskiemu” – dodał.

Rozmowy pokojowe krajów, które przez ostatnie 30 lat skakały sobie do gardła mają zapobiec powtórce tego co się niedawno wydarzyło w Paryżu czy też ludobójstwom w innych krajach. Żaden z tych krajów, tzn. ani Iran, ani Izrael, nie spowodował tych sytuacji – to dwa inne kraje były prowokatorami. Dalsze rozmowy pokojowe mają być prowadzone dzisiaj (piątek), M. Keshe apeluje o pomoc wszystkich jego zwolenników, w różnej formie, jak np. w postaci e-maili z poparciem dla tych działań do ambasad Izraela i Iranu. Problemem jest to, że nie ma zbyt wiele czasu.

W dalszym ciągu swojego wczorajszego wystąpienia M. Keshe ujawnił terrorystyczną działalność 25 wpływowych osób w Belgii z tzw. „Czerwonego Kręgu”, które zastraszają konstruktorów, którzy są na dobrej drodze do stworzenia działającego urządzenia. Zastraszani są także wykładowcy Fundacji, jak Alez, Nigeryjczyk, któremu chciano zabić dziecko czy też Peter w Austrii. Mehran Keshe ostrzegł członków tej grupy, że jeśli ten proceder nie zostanie przerwany, w internecie w ciągu 7 dni zostaną opublikowane wszystkie dane personalne tych osób ze zdjęciami, adresami zamieszkania, numerami butów i personaliami wszystkich członków ich rodzin włącznie, a nawet nagrania dźwiękowe ich gróźb. „Nie ukryjecie się pod zmienionymi nazwiskami czy też za serwerem proxy”. „Wewnętrzna policja ma o was wszystkie informacje” – dodał. To ci ludzie właśnie przez 10 lat nękali w Belgii Mehrana Keshe i jego wspólników, fabrykując na nich dowody.

Zdenerwowany Keshe zaprezentował nagranie działającego już od kilku tygodni reaktora plazmowego, który zasila wszystkie urządzenia domowe, jak lodówkę, komputery, wentylatory i światła bez pobierania energii z sieci. Nagranie niestety nie było zbyt wyraźne, być może na YouTube jest w lepszej jakości. Keshe wyjaśnił, że są pewne opóźnienia z wysyłką gotowych reaktorów, gdyż dokonywane są pewne korekty. Jednak pierwsza seria reaktorów do samochodu zostanie wysłana już dzisiaj.
Kolejne kraje wchodzą w bliską współpracę z Fundacją Keshe. Jedna z głównych baz w Europie znajdzie się w Bułgarii, której rząd poparł już niemal oficjalnie działania Fundacji. Planowane są specjalne programy telewizyjne, gdzie promowana będzie działalność Fundacji. Niestety, w Polsce media nadal milczą na temat tego rosnącego z dnia na dzień ruchu. Widać po czyjej stronie stoją i że jeśli sami nie zaczniemy interweniować, to Polska zostanie w tyle za resztą świata.
Opublikowano za: https://www.monitor-polski.pl/fundacja-keshe-wprowadza-pokoj-na-swiecie-sila-za-pomocy-technologii/

PS. Polecamy bardzo ważną informację:

Ewa

Może kogoś zainteresuje i ma ochotę zabawić się w małego majsterkowicza
Pojawiły się w internecie wszystkie patenty Nikola Tesli:
http://www.ancient-code.com/wp-content/uploads/2016/08/TeslaCompletePatentList.pdf
wygląda na to, że ujawnienie się rozkręca,

Wypowiedz się