CHAOS JEST WSZĘDZIE PONIEWAŻ AKTUALNY PORZĄDEK ŚWIATA NADAL UTRZYMUJE SIĘ W ZAPAŚCI, KIEDY NOWA ERA SIĘ ROZPOCZYNA

Fulford 4Benjamin Fulford – 19 lipca 2016.

Sytuacja na świecie staje się coraz bardziej chaotyczna z najważniejszymi wydarzeniami mającymi miejsca w Turcji, Francji, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i innych krajach. Wszystkie zdarzenia są powiązane z trwającym załamaniem globalnej struktury, która została wprowadzona pod koniec II wojny światowej. Chińscy analitycy rządu wierzą, iż cała obecna architektura świata  zniesie całkowicie zapadające systemy do roku 2018, po którym nowa, ulepszona struktura to zastąpi . Z tego powodu należy oczekiwać przyspieszenia globalnego zawirowania teraz i wtedy.

Zacznijmy od spojrzenia w niedoszłym zamachu stanu w Turcji w zeszłym tygodniu. Źródła Mosadu próbowały przypiąć próbę do Rosji i dodały: „To była po prostu runda pierwsza.” Jednak źródła Pentagonu mówią odrzutowce pilotowane przez pilotów izraelskich przeszkolonych w Arabii Saudyjskiej,  lecących z bazy lotniczej NATO w Incirlik  zrzucały  jasne migające pociski, ale nie bardzo powodujące uszkodzenia, to było przyczyną niskiej jakości broni jądrowej przed tureckim budynkiem Parlamentu podczas próby obalenia prezydenta Recepa Erdogana.

http://www.veteranstoday.com/2016/07/15/turkish-parliament-nuked-during-coup-attempt/

Źródła Pentagonu podejrzewają, że Erdogan użył pokazy świetlne  w ten sposób jako część z zainscenizowanego zamachu stanu przeciwko samemu sobie, aby dać mu usprawiedliwienie, by oczyścić tureckie wojsko i ścigać agencje rywali. Jedno ze źródeł Pentagonu powiedziało, że „z powodu  odnowionych więzi Erdogana z Mossadem on może próbować ukraść USA broń nuklearną z Incirlik i uzbroić ISIS, zamach jest daleki od zakończenia.”

Chińskie źródła rządowe, miały jednak zupełnie inną interpretację wydarzeń w Turcji. Mówią, że rząd turecki został zaatakowany, ponieważ oddala się od NATO i zbliża do Szanghajskiej Organizacji Współpracy. Turecki rząd również negocjuje z rządem irańskim, by utworzyć Sunnickie / Shia muzułmańskie przymierze  i odnowić Kalifat. Organizacja służąca za parawan mafii Khazarian ISIS (izraelski Tajny Wywiad) próbuje zatrzymywać to przez tworzenie fałszywego Kalifatu i granie we wstrętnych drogach zaprojektowanych, by sprawiać, że każdy nienawidzi muzułmanów. Stawką jest $ 2 biliony pieniędzy ropy i gazu pochodzących z Bliskiego Wschodu rocznie.

Przy tak wysokich stawkach, Erdogan jest obecnie celem zamachu wysokiego priorytetu i możemy spodziewać się dużo więcej problemów na Bliskim Wschodzie, zanim opadnie kurz. Jednakże, jeśli Turcja pracuje w tandemie z Iranem i naprawia ogrodzenia z Rosją i Egiptem również , oni wydają się mieć najsilniejszą rękę.

Teraz pozwól nam spojrzeć na to, co dzieje się we Francji. Tutaj mamy szalenie niepopularne rządy  inscenizujące fałszywe ataki terrorystyczne w celu przedłużenia stanu wojennego. Rząd robi to dlatego, ponieważ włoski system bankowości zapada się i będzie rozbierał francuski system bankowy w związku z tym. Tak więc, aby odwrócić uwagę Francuzów od kłopotów finansowych muszą tworzyć fałszywego wroga zewnętrznego, aby zjednoczyć kraj dookoła.

Filmy w następstwie zamachu w Nicei, gdzie ciężarówka podobno zabiła 84 osoby, a kolejne 200 rannych wydają się pokazać ślad prawdziwych ciał (pozbierano ze szpitali w całym kraju?). Jednak przyjaciel, który  pracuje w japońskim narodowym nadawcy wiadomości NHK mówi, że NHK zgłaszał przez około 4 godziny, że ciężarówka w Nicei była pełna broni i granatów ręcznych. Jednak reporter CNN na miejscu tragedii zgłosił, że broń była fałszywa, po którym CNN, NHK i inni upuścili „pełen broni” mem z ich relacji. Potem jest fakt ubogi domniemany zabójca wysłał $ 100,000 do swojej rodziny przed incydentem.

Również z jakiegoś powodu, korporacyjne media postanowiły całkowicie ignorować to, co wyglądało na spektakularną próbę wysadzenia( zdmuchnięcia) wieży Eiffla w tym samym dniu. Może nie było zbyt wielu świadków tamtejszego fałszerstwa, więc postanowili udawać, że mały wyczyn nigdy nie wydarzył się . Wideo tego incydentu zostało usunięte z sieci, ale zdjęcia można zobaczyć tutaj:

http://www.whatdoesitmean.com/index2072.htm

Bez względu na to jednak,  francuskie faszystowskie  Gladio operacje nie powstrzymają rewolucji, która rozwija się w tym kraju.

W każdym przypadku, zarówno francuski i turecki pokaz dym i lustra próbują odrywać od znacznie ważniejszych wydarzeń zachodzących w Azji. Możemy potwierdzić to z własnego CIA i chińskich źródeł, o czym Neil Keenan poinformował  Sekretarza Generalnego ONZ, Bank Ki Moon i Davida Rockefellera dzieje żebractwa, i nie dostającego nic.

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-china-shoves-keenan-pushes-to-put-an-end-to-un-nwo-ban-ki-moons-foolishness/

Możemy również dodać nowe informacje o  ogłoszonej rezygnacji cesarza (Impreatora) Japonii Ban Ki-moon był w Korei i Chinach, próbując znaleźć złoto, aby utrzymać Rockefeller ONZ Corporation interes  i prosił o pracę prezydenta Korei Południowej. Powiedziano mu, buzz off ( aby się zmył). Następnie David Rockefeller zadzwonił do swojego „starego przyjaciela rodziny” cesarza Akihito i poprosił o złoto. Akihito powiedział Rockefellerowi, że nie wolno mu było tak zrobić. Natychmiast po tym rozmowa telefoniczna miała miejsce, NHK wiadomości rządu ogłosiły, że Cesarz, ze względów zdrowotnych, to będzie pierwszy raz od 200 lat, zrzecze się tronu. Japoński urzędnik rządowy, który niedawno uczestniczył w uroczystości w której przewodniczył cesarz potwierdził, że  zrobił rażące pomyłki podczas uroczystości  i pokazał oznaki otępienia. Źródło dodało, że cesarz został wyczerpany trwającymi negocjacjami w sprawie utworzenia rządu światowego i chciał przekazać pracę swojemu synowi i następcy Naruhito.

Skoro nie udało się w Chinach, Korei i Japonii, Rockefeller / Bush / Clinton frakcja mafii Khazarian jest teraz zamiar zrobić wielki impuls do kradzieży złota z Indonezji. Źródła CIA w Indonezji powiedziały, że kraj ten jest na najwyższym poziomie wojskowego alarmu jako skutek. Źródło dodaje, że Khazarians próbują zamordować prezydenta Widodo’a i zaoferowały klanowi Suharto (Friends of Henry Kissinger) władzę i bogactwo, jeśli pomogą obalić Widodo i klan Sukarno, który go popiera. Suharto kazano wycofać się lub zostanie zabity.

Odnotowano również próbę Khazarians użycia napięć na Morzu Południowochińskim do sprowokowania 3 wojny światowej, aby utrzymać się w biznesie. Orzeczenie sądowe orzekające przeciw roszczeniom Chin na południu Chińskiego Morza przez trybunał ONZ jest używane, by spróbować sprowokować wojnę między USA i Chinami. Admirał Dennis C. Blair, była głowa USA Amerykańskiego Dowództwa doniósł USA Kongresowi na 13 lipca ,  USA powinno użyć siły, by zatrzymać Chiny na Południu Chińskiego Morza. Blair teraz pracuje dla Narodowego Biura Azjatyckiego Badania, którego korporacyjni sponsorzy stanowią Korporację Szewronu, ConocoPhillips Spółkę, Ernst,&Młody, ExxonMobil Korporacja, GE, Microsoft, itd.. Innymi słowy on pracuje dla Rockefellerów.

http://nbr.org/About/bod.aspx?id=d1ffb522-d222-48eb-913b-f83249c5fa63

W każdym razie, targowanie się między Chinami a  wojskowym kompleksem przemysłowym USA utrzymuje się na South China Sea jako problem, który jest jednym z najlepszych chipów negocjacji handlowych stron „. W następstwie orzeczenia przeciwko Chinom, Sekretarz Stanu USA John Kerry udał się do Rosji, aby lobbować Władimira Putina do współpracy z USA przeciwko Chinom w SCS. USA również zbliża się do Indii, Wietnamu, Japonii itp z tym wyrokiem w ręku, aby spróbować szukać pomocy. Chińczycy przeciwdziałają przez umizgiwanie się  do Europejczyków i innych.

Chiński urzędnik rządowy wyjaśnił prawdziwy powód, który Chiny brały jako uparte podejście do kwestii SCS, że ocean wokół podstawy podwodnej  na wyspie Hainan jest zbyt płytki dla okrętów podwodnych do ukrywania się. Dlatego budują kolejną bazę okrętów podwodnych do 2000 metrowej głębokości wody w Morzu Południowochińskim. Chińczycy twierdzą, że muszą zachować ich odstraszanie nuklearne w stanie nienaruszonym, a tym samym zapobiec każdemu z miscalculating,  by mogli wygrać wojnę nuklearną przeciwko Chinom z wyprzedzającego uderzenia.

Ten gest Morza Południowych Chin zapewne skończy z Chińczykami przyjmując nową amerykańską bazę morską na indonezyjskich wyspach na Morzu Południowochińskim i Amerykanie pozwolą Chinom zbudować bazę okrętów podwodnych znajdującą się obok w głębokiej wodzie.

Chińczycy mówią też, że nie mają żadnego interesu w użyciu bankructwa USA i Europie, aby spróbować nałożyć chińską hegemonię. Najwyższy Chinese Red i Blue Towarzystwa członek opisał  Chiny, USA i Europę jako trzy nogi stołu, które potrzebne są aby zachować stół przed przewróceniem.

Armia USA oraz agencje i Chiny mają też wspólnego wroga w mafii Khazarian. Na tym froncie Rosjanie i Watykan są również w porozumieniu. Aby wymusić na Khazarian mafii poddanie się, uderzenie pocisku jest obecnie planowane w kompleks Rothschild rodzinny w  Zug, Szwajcaria. Dla dobra przyszłych pokoleń, Rothschildom zostało podane, że  do 25 lipca powinni ewakuować wszystkie bezcenne skarby sztuki , które mają tam. Po tym, chyba, że Rothschildowie poddadzą się, kompleks będzie hit, urzędnicy Pentagonu powiedzieli.

Inne źródła także wydają się mówić, że Rothshilds tylko udaje, że jest oddzielony od gangu Rockefeller / Bush / Clinton i nie należy ufać w zachowaną  jakąkolwiek umowę, chyba że nie ma innego wyboru.

Również przedstawiciele Towarzystwa Białego Smoka  spotkali się z kilku azjatyckimi frakcjami w celu omówienia hojności 1 tony złota umieszczonej przez WDS na niektórych członków mafii Khazarian. WDS wyjaśnił, że Zachód był jak piękne kobiety zakażone kiłą i że Azjatom należy upewnić się, że biorą antybiotyki, zanim staną się zbyt przyjazne. Azjaci uzgodnili i potwierdzają, że złoto i środki zostaną udostępnione. Pentagon i źródła agencji odpowiedziały na prośby dobrodziejstw o dodanie więcej nazwisk. Tak więc, w Pentagonie żądanie nagrody od Agencji jednej tony złota  zostanie położone na ludzi, o których mowa:

Jacob de Rothschild, Evelyn de Rothschild, Jay Rockefeller, George Soros, Dick Cheney, Paul Kagan, Henry Kissinger, Angela Merkel, Neil Bush, Jeb Bush, Marvin Bush, Michael Mukasey, Lewis Libby, 911 sędzia Alvin Hellerstein, Paul Wolfowitz, Richard Perle, Dov Zakheim, Michael Chertoff, Frank Lowy, Larry Silverstein, Rudolf Giuliani, Michael Bloomberg, Paul Singer, Mark Zuckerberg, Michaił Chodorkowski, Tony Blair, Haim Saban, Sheldon Adelson, Arnon Milchan, Hank Paulson, Bob Rubin, Sandy Weill ( Citigroup) Lloyd Blankfein (Goldman Sachs), Jamie Dimon (JP Morgan) i Stanley Fischer.

Upadły Clinton / Bush / Rockefller klan jest teraz w takim niebezpieczeństwie, że wydaje się, że nawet Bóg jest przeciwko nim. Według CNBC, Bill Clinton, George Bush i Tony Blair Jr. byli ścigani na spotkaniu w Arkansas przez tornado, które jest zdecydowanie rodzajem zdarzenia określanym jako „akt Boga”.

http://www.msnbc.com/way-too-early/watch/severe-weather-forces-bush-clinton-to-flee-725728835965

Przestępcy wymienieni powyżej muszą się poddać.

Przez Benjamin Fulford

Utworzono: 19 lipca 2016

Źródło: http://benjaminfulford.net

Opublikowano za: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/07/benjamin-fulford-19-lipca-2016.html

Benjamin Fulford 25.07.2016

 Zamieszczone w dniu 25 lipca 2016 roku przez NewSunUnity

  Pełny raport

 Ostateczny plan gra Rothschildów było odwrócić wyniki I wojny światowej od przywrócenia monarchii niemieckiej, austro-węgierskiej i rosyjskiej, źródła w Niemczech i Stanach Zjednoczonych zgadzają. Plan, który obecnie rozwija się w Europie wzywa do wojny domowej przeciwko „muzułmańskiej” wroga. Tak zwane „muzułmańskie” terroryści są finansowane z pieniędzy rzekomo zostać przeznaczone na walkę tzw węgla wywołanej globalnym ociepleniem, reklama źródeł.   To dlatego jesteśmy świadkami dziennik „muzułmańskie” ataki terrorystyczne Wydaje się, że zawsze wiązać „samotnych wilków”, który zginął w ataku. Dzięki temu nie ma potrzeby, aby mieć bałagan próby, gdzie fakty mogą mieć szansę przeszkadzam w świadomości społecznej.

 W każdym przypadku źródła podają, że po lecie coraz ostrzejszych ataków terrorystycznych, europejskie bankomatów banku zostanie zamknięty, prawdopodobnie w sierpniu lub wrześniu.   To właśnie w tym miejscu, gdzie królewskie rodziny zaprezentuje się jako „zbawicieli” i zapewnić ludziom z ogromną ilością pieniądza fiducjarnego i „bezpieczeństwo”, w zamian za przywrócenie ich monarchii.

 Przywrócony royalty Europejska będzie kierowany przez niemieckiego „Kaiser” (Cezar), który będzie miał cztery króle zostanie powołany pod nim, mówią. Kandydat na Kaiser będzie prawdopodobnie pochodzić zarówno z Habsburga lub Hohenzollern rodzin królewskich, zauważają. Oznacza to, że Karl Habsburg lub Hohenzollern Georga Friedricha księcia Prus. Innym kandydatem wspomnieć jest Ferdynand Habsburg-Lothringen Zvonimir.

 Car Rosji byłby najprawdopodobniej Michał z Kentu

 https://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Michael_of_Kent

 bo ma najwięcej Romanowów krew wszystkich europejskich monarchów. Wpisuje się to w jakich źródeł rosyjskich dawno powiedziano nam, i to, że Władimir Putin został wprowadzony w mocy przez frakcję w KGB, który był lojalny wobec rosyjskiej rodziny królewskiej.

 Ten ruch w połączeniu z naciśnięciem Turcji Recep Erdogan w celu przywrócenia osmańskiego imperium tureckiego będzie, jeśli się powiedzie, przywrócić imperia niemieckie, austro-węgierskiej i tureckiej; zasadniczo przybliżenie Europy i Bliskiego Wschodu-powrót do sytuacji, która istniała przed I wojny światowej

 Tak, sto lat Działka odwrócić zwycięstwo Anglo-American w I wojnie światowej został un-zamaskowane.

 Głosowanie Brexit w tym kontekście oznacza, że brytyjska rodzina królewska nie będzie musiał spaść pod panowaniem odrestaurowanych monarchie Europy.

 Pytanie oczywiście brzmi, czy Europejczycy biernie zgadza się terroryzował i finansowo szantażowany do przywrócenia tych Bloodlines formalnej władzy? Możemy również dowiedzieć się latem i jesienią. W międzyczasie oczekujemy Gladio szał coraz lurid ataków false flag i dobrze finansowane, gwałtownych demonstracji.   Jest to również dobry zakład, że kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Francois Hollande stracą moc pod koniec tego roku.

 Tymczasem poważna walka o władzę jest również przychodzi do głowy w Stanach Zjednoczonych. Źródła CIA powiedzieć, że „Chiny wydał tajne kody dla dużej ilości złota (tysiące ton) … należy podawać jako kredyt dla Skarbu USA tak, że dolar nie będzie implozji.” Połów jest jednak, że ” chłopców w DC muszą oskarżyć Killary „.

 Ponieważ konwencja prezydencka Partia rozpoczęła się w tym tygodniu z dużym „rosyjskiej” e-mail przecieku na temat Partii Demokratycznej mosiądzu sfałszowane rzeczy dla Hillary Clinton, nie może być żadnych wątpliwości, poważna walka o władzę trwa w Waszyngtonie. Szef Partii Demokratycznej Komitet Narodowy Debbie Wasserman Schultz, który dotknął w wycieku e-mail, zapowiedział, że rezygnuje „po konwencji.” Źródła CIA powiedzieć, że jest bardzo prawdopodobne, że zostanie zabity wkrótce powstrzymać ją od świadczący o tym, jak ona wygrałem wybory dla Clinton.

 Pentagon i agencje już zmuszony zarówno demokratycznych i republikańskich obiecać partie będą one przywrócić czynność Szkło-Steagall. Oznacza to wymuszone kres nieuczciwym kasynie że frakcja Bush / Clinton mafii Khazarian zamieniły systemu finansowego w USA.

 P2 masonem Lodge zmuszony również Hillary przyjąć Tim Kaine, Jezuita, jako swojego kandydata na wiceprezydenta, źródła CIA powiedzieć. Od Trump jest również wspierany przez jezuitów i P2, to znaczy, że mają po obu stronach pokryte w USA teraz. Tak, jak Sowieci mawiał w czasie zimnej wojny, Amerykanie mogą wybierać pomiędzy Pepsi Cola i Coca Coli, ale można mieć pewność, wino, herbata, kawa itp nigdy nie będzie na kartach do głosowania.

 Wyraźne wskazanie, w jaki skorumpowanej i dekadenckiej amerykańskiego systemu stał widać w Sekretarz Stanu John „Skull and Bones” Kerry działając jako podbijania dla satanistycznych korporacji chemicznych takich jak Dupont. Kerry był w Wiedniu ostatni piątek mówiąc „klimatyzatory były tak duże zagrożenie dla życia, jak terroryzm.” Co się dzieje, jest to, że 17 lat upłynęło od Dupont Corporation oraz jej partnerzy przestępcze dostał gazu fluoru być zakazane tak jak ich patent na było upływającym. Ich spowodowane dziura ozonowa BS fluoru historia nabrać prawie wszyscy w tym czasie. Teraz patent na ich zamiennik fluor, hydroflourocarbons (CFC) upływa też, więc ich moronic niewolnikiem Kerry jest paradowali na zewnątrz wobec dygnitarzy świata twierdzą, że zakaz CFC będzie „dosłownie uratować życie na samej planecie.”

 http://www.foxnews.com/politics/2016/07/23/kerry-air-conditioners-as-big-threat-as-isis.html

 Co tak naprawdę oznacza to, że będzie on uratować swoich kumpli chemicznych roczna 20 $ mld albo tak przychodów na sprzedaży opatentowanych chłodniczych dla światów klimatyzatory, lodówki itp Jakie zdegenerowanego systemu politycznego jest to, że staje się ministrem spraw zagranicznych, co kiedyś jest największym krajem na świecie, aby powiedzieć bezwarunkowe kłamstwa w imieniu korporacji, aby mogły wyłudzić pieniądze od ludzi w biednych krajach, którzy rozpaczliwie potrzebują klimatyzację? Jest to system tak uszkodzony musi być obalony.

 Mówiąc o którym nastąpiła reakcja na jeden ton złota laska umieszczonego na wielu najlepszych szefów mafii Khazarian przez White Dragon Society. Komenda amerykańskich sił specjalnych skontaktował się z WDS prosić o pisemnych zawiadomień nagród, które mogą być przedstawione do osób znajdujących się na liście. Chcą to dlatego, że nie chcą, aby rozpocząć „owczarek owczarek” na sytuację, w której siły specjalne walczą ze sobą, jak niektórzy starają się chronić ludzi na liście, a inni próbują ich aresztować.

 Dokumenty te są przygotowywane, a siły specjalne będą działać w harmonii do przeprowadzenia anty-Khazarian misji mafii. Dobrodziejstw będą wydawane przez ogólnym dowództwem Armii Wyzwolenia planetarne w połączeniu z WDS.

 WDS wie również, to straci twarz, jeśli niektóre działania nie zostaną podjęte po terminie poświęcić Rothschildów wygasa o północy czasu Hawajach w dniu 25 lipca.   Od Rothschildowie są obecnie ukrywa się w Szwajcarii, może wystąpić opóźnienie, zanim zostaną podjęte odpowiednie działania, ale to będzie zrobione.

 Nathan Rothschild, który początkowo zgodził się na spotkanie z WDS, publicznie ogłosił, że nie jest zachęcający ojca do swojego ślubu, aby usunąć blokadę transakcji jest obowiązkiem ojca i wujów, a nie nim.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3693672/Snub-80-year-old-Lord-Rothschild-ahead-son-s-wedding-family-torn-apart-feud-GIRL-TOWN.html

 Z tego powodu, jedna tona złota laska na Nathan został zawieszony. Również azjatyckie tajne stowarzyszenia, choć cierpiał zniszczenia niezastąpionych dóbr kultury, takich jak Pałac Letni, nie chce zniszczyć bezcennych dzieł sztuki, dziedzictwa całej ludzkości, aby uzyskać kilka starych ludzi.   Oznacza to, że kompleks w Zug, Szwajcaria nie będzie trafiony pociskiem. Zamiast tego spodziewać „precyzja chirurgii”, mówią.

 Rothschildowie można myśleć niedawne orzeczenie przeciwko Chinom w Morzu Południowochińskim można wykorzystać do manipulowania wojska USA i ich sojuszników w wojnie z Chinami. Oczywiście źródła Pentagonu czują mieli prawo po swojej stronie teraz, że orzeczenie sądu zostało wykonane. Więc nie jest na pewno będzie trochę ciężki Spoiwo do przodu jak USA threating wysłać wielonarodową morską grupę zadaniową na Morzu Południowochińskim egzekwować orzeczenia, źródła Pentagonu powiedzieć.

 Chińczycy twierdzą tymczasem trybunał był „polityczną farsą” i zauważył, że żaden z jego członków był 5 Azji lub Azji wiedział wiele o historii i kulturze.

 http://news.xinhuanet.com/english/2016-07/25/c_135536663.htm

 Niemniej jednak, Chińczycy zgodzili się, by Singapur rozstrzygać w kwestii South China Sea z ASEAN. Od Singapore regionalne siedziby CIA i MI6, jest oczywiste, że Chińczycy szukają kompromisu.

 Oczywiście cała ta sprawa South China Sea jest tylko pretekstem do Rothschildowie odegrać swoją kartę amerykańską potęgę wojskową w ramach trwających negocjacji upadłości Rockefeller i Rothschildów „Stanów Zjednoczonych Ameryki i korporacji STANY narodami. Republika Stanów Zjednoczonych nie jest w stanie upadłości i nie mogą dać się manipulować w ten sposób przez właścicieli korporacji z siedzibą w Waszyngtonie.

 Tymczasem na Bliskim Wschodzie, reperkusje od nieudanej próby zamachu w Turcji są nadal odczuwalne na wiele sposobów. Źródła mówią Pentagonu Prezydent Turcji Recep Erdogan „mogły podpisał swój własny wyrok śmierci od 90 amerykańskie bomby i 1500 amerykańskich lotników są potencjalnymi zakładników w Incirlik” bazy lotniczej. Źródła Pentagonu twierdzą także, że Turcja może okazały Wschodzie, ale to było „wciąż pod czujnym okiem Rosji, Iranu, Iraku i Syrii, ponieważ nikt nie ufa Erdogana.”

 Jednak źródła Pentagonu również powiedzieć, Cabal Bush jest „motania z utraty CIA narkotyków lotów do iz Incirlik”.

 Inna sprawa, że działo się na Bliskim Wschodzie jest to, że Rosja wysłała drona nad Izraelem systematycznie zbierać informacje na temat rozmieszczenia izraelskiego wojskowego. Ponadto dron był w stanie wyłączyć 3 izraelskich pocisków, co oczywiste, mają całkowitą przewagę w powietrzu i że Siły Obronne Izraela „kaczki”. Oczekuje się obecnie, Izrael, aby stać się autonomiczna strefa żydowska w odrestaurowanym kalifatu. Ich próba oczernić umiarkowany islam, tworząc fałszywe radykalne islamskie ISIS Boogey-man nie powiodło się.

Benjamin Fulford

Wypowiedz się