Kto pierwszy w kolejce do zagłady: Unia czy III RP ?

UE 2

Początek destabilizacji Unii Europejskiej nie kazał na siebie długo czekać po rozpoczęciu na skalę masową inwazji „uchodźców” islamskich na Europę, czego potwierdzeniem jest ostatnia seria zamachów terrorystycznych w Brukseli.[i]

Jedyne czego można w dalszym ciągu oczekiwać, to eskalacja terroru, zarówno w rozmiarach,  jak i zakresie terytorialnym.  Islamscy terroryści są dobrze do tego przygotowani i  co najważniejsze bezpieczni w muzułmańskich gettach europejskich metropolii, do których, tak jak w przypadku brukselskiego Molenbeek[ii], nawet oddziały regularnej armii boją się zaglądać.  Biorąc na dodatek pod uwagę fakt, że wszystkie bez wyjątku ugrupowania terrorystyczne są bękartami zachodnich służb specjalnych, a w szczególności CIA i Mossadu[iii] i na bieżąco mniej lub bardziej przez nie kontrolowane w przygotowaniu i wypełnianiu prowokacji terrorystycznych, zwanych w anglosaskiej nomenklaturze  „false flag operations”[iv], trudno spodziewać się zmiany tego trendu.

Unijnym „politykom” pozostało więc robić dobrą minę do złej gry i udawać, że mogą coś ponad to co zostało mi zlecone przez ich nieformalnych pryncypałów z międzynarodówki oligarchicznej.  Mogą też ronić krokodyle łzy, jak to publicznie zrobiła Federica Mogherini[v], pokazując że zachodnie współczucie zarezerwowanie jest wyłącznie dla „swoich”, a  inne nacje mogą tonąć w morzu krwi bez wzbudzania większych emocji wśród „nadludzi”.   Zademonstrowała tym samym zachodni egoizm i hipokryzję podwójnych standardów.

Żadna doza egoizmu i hipokryzji nie pomoże zachodnim społeczeństwom w walce z agresywnym islamem.  Unijne „elity” pozostawiły je na pastwę losu, realizując strategiczne założenia globalizmu (NWO).

UE 3

Retorycznym wydaje się pytanie czemu, rządząca de facto światem zachodu, żydowska oligarchia postanowiła ostatecznie zniszczyć pozostałości chrześcijańskiej Europy?  Pewnym jest natomiast, że w tej sytuacji narodom zachodu pozostała jedynie oddolna samoorganizacja, a w konsekwencji rewolucja i wojna domowa z muzułmańską częścią społeczeństw.  W rezultacie, bez względu na wynik takowej konfrontacji, Unia Europejska przestanie istnieć.

Choć przyczyny są nieco inne, to również III RP i jej „europejskie” społeczeństwo znajdują się w agonii.  Dokumentna dezorientacja obywateli, nie pozwala im nawet rozeznać najbardziej fundamentalnych faktów, jak na przykład, jakie są główne zagrożenia ich egzystencji.

W wyniku stopniowego zaniku realnej gospodarki kraj pustoszeje poprzez masową emigrację stymulowaną wspomnianym chronicznym zjawiskiem.  Pomimo to, w świadomości obywateli, III RP to nadal  „duży czterdziestomilionowy kraj w centrum Europy”.  Tym czasem Jego możliwości, jako gigantycznego obozu dla uchodźców, rosną z każdym rokiem.   Rządzące Polską żydostwo zdaje sobie z tego sprawę, a dyspozycyjne mu „elity” wykonają bez chwili wahania każde jego polecenie.  Tak więc można się spodziewać, że w najbliższym czasie ten „potencjał”  III RP zostanie wykorzystany.  Polskojęzyczni „europejczycy”, nie będą zbyt oponować, mogąc po raz kolejny zademonstrować Europie przywiązanie do takich wartości”, jak „tolerancja” i „unijna solidarność”.

Hierarchia kościoła przekona z łatwością „Polaków- Katolików”, do potrzeby kolejnego „chrześcijańskiego” gestu w stosunku do „bliźnich w potrzebie”.  Zdradę purpuratów w tej i każdej innej kwestii, można zilustrować parafraza przypowieści o Dobrym Samarytaninie.  Jeśli drogą opodal pobitej i ograbionej ofiary (symbolizującej Naród Polski) przechodziłby purpurat, to w odróżnieniu od żydowskiego rabina, przystanąłby przy poszkodowanym, aby uświadomić mu  imperatyw bezwarunkowego  przebaczenia sprawcom rozboju, pod groźbą wiecznego potępienia, po czym w poczuciu dobrze spełnionego „pasterskiego” obowiązku poniósłby swój tłusty tyłek w dalszą drogę.  Na swe nieszczęście naiwni polscy katolicy od lat akceptują taką przypowieść, jako moralny pozytyw.

W takiej sytuacji pozostaje jedynie zadać pytanie, kto jest pierwszy w kolejce do zagłady?  III RP czy Unia Europejska?  Najbliższy czas da na to pytanie odpowiedź.

Dr Nowopolski

[i] http://news.antiwar.com/2016/03/22/panic-spreads-after-36-killed-by-isis-bombings-in-brussels/

[ii] http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11997410/Paris-attackers-linked-to-Belgian-suburb-where-the-authorities-have-lost-control.html

[iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Mossad

[iv] https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag

[v] http://www.euronews.com/2016/03/22/eu-foreign-policy-chief-mogherini-weeps-over-brussels-bombings/

Opublikowano za: http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/130550,kto-pierwszy-w-kolejce-do-zaglady-unia-czy-iii-rp

 UE 4

Młodzi islamiści zaczynają terroryzować przygraniczne polskie miejscowości

Ubogacenie kulturowe, którego skutki widzieliśmy niedawno na ulicach niemieckich miast, a objawiające się molestowaniem przygodnie spotkanych kobiet przez czujące bezkarność grupy młodych islamistów, dociera do Polski. Niemcy rozmieszczają tak zwanych uchodźców, w obozach zlokalizowanych między innymi na wschodzie kraju. Skutkuje to tym, że i na ulicach polskich miast zaczynają się pojawiać młodzi Arabowie wezwani przez panią Merkel.

Najnowsze plany UE zakładają, że napływ imigrantów będzie się utrzymywał i powstaną specjalne klucze rozdziału tych młodych islamistów na państwa członkowskie. Zapewne to dlatego komunikuje się coraz częściej chęć wyrzucenia ze strefy Schengen krajów frontowych, przyjmujące największe masy imigrantów zaproszonych przez Niemcy.

Ze strefy Schengen mają być wkrótce usunięte takie kraje jak Hiszpania, Grecja, Włochy czy Węgry. Jednak przy okazji, jak gdyby za karę, mają być też wyrzucone z niej takie kraje jak Polska czy Słowacja, które nie mają przecież problemów z islamistami udającymi uchodźców, ale ostatnio naraziły się niemieckim politykom sprzeciwem w kwestii planowej islamizacji naszego kontynentu.

Biorąc pod uwagę sytuację w jakiej znalazł się obecnie Zgorzelec czy Słubice, gdzie władze musiały wprowadzić więcej patroli ze względu na dramatyczny spadek poczucia bezpieczeństwa, wyjście Polski ze strefy Schengen nie wydaje się jednak sankcją, ale koniecznością. Islamiści, którym Niemcy ochoczo rozdają dokumenty uprawniające do swobodnych podróży w strefie Schengen, mogą w każdej chwili przyjechać do naszego kraju i nie ma nad tym żadnej kontroli.

Polskojęzyczne media ze zgrozą wypowiadają się o planach stworzenia tak zwanej małej strefy Schengen, a Polakom wpaja się poczucie, że byłoby to coś strasznego i zaprzeczenie idei Unii Europejskiej zakładającej swobodny przepływ towarów i usług. Mało osób jednak wie o tym, że można być członkiem UE i nie być w strefie Schengen jak Rumunia czy Wielka Brytania, albo być w Schengen jak Norwegia i nie należeć do UE. Są to po prostu formy prawnego stowarzyszenia od siebie niezależne.

W obecnej sytuacji, największego w historii kryzysu migracyjnego, wprowadzenie na nowo kontroli granicznych wydaje się koniecznością i tylko fakt, że jesteśmy biednym krajem ratuje nas od zalewu islamistów chętnych łatwych pieniędzy bez pracy. Zachodnia Europa jest już właściwie stracona, a rzeka Odra stała się obecnie barierą między tym co pozostało z tradycji europejskiej, a barbarią.

Aby zachować własną tożsamość narodową i utrzymać obecny poziom bezpieczeństwa naszych obywateli, trzeba nie tylko jak najszybciej opuścić strefę Schengen i zbudować na granicy z przyszłym „kalifatem niemieckim” pięciometrowy płot graniczny z drutu kolczastego. Polska musi też opuścić tą dziwaczną strukturę międzynarodową zwaną Unią Europejską, która wyewoluowała od gospodarczego związku państw narodowych w kierunku Związku Socjalistycznych Republik Europejskich.

Opublikowano za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mlodzi-islamisci-zaczynaja-terroryzowac-przygraniczne-polskie-miejscowosci

UE dobro - wążniejsze niz gwałt 

Wybrane komentarze

 Grzechonauta

5 lutego 2016 at 00:16 · Odpowiedz

Ludzie POLACY zrozumcie to wreszcie raz i na zawsze. Te wszystkie niby rządy 3-Rzeczypospolitej nawet te 2-Rzeczypospolitej były przesiąknięte sługami masonerii. I tak jest do dzisiaj. Nie zmieni się to kiedy im będziemy popuszczać. POLACY TU TRZEBA WALCZYC A NIE POPADAC W NOSTALGIE I NIEMOC. Mamy orendownika w niebie Jezusa Chrystusa Matke jego I BOGA. Tam do BOGA trzeba iść po pomoc a nie do uni=jewropejskiej lub wyjeżdżać na imigracjie to nic nie da. WKRÓTCE WSZYSCY SIĘ PRZEKONAMY co oni nam zgotowali. TRZEBA WALCZYC,  WALCZYC POLACY = RODACY WALCZYC.

Grzechonauta

5 lutego 2016 at 00:26 · Odpowiedz

A co do szczepień rodzice nie bądźcie naiwne tumany. Ze to co z zachodu jest the best gówno prawda sam shit. Czy my jako ludzie Europejczycy po takiej hekatombie jaka była 2-wojna światowa. Nauczyliśmy się cos czy nie. TRZEBA BYC KOMPLETNYM IDIOTĄ BY SWOJE DZIECKO SZCZEPIĆ PRZECIW JAKIMŚ CHOROBOM, WIRUSOM – to są wymysły tych zbrodniarzy. POLACY NIE DAJCIE SIE NABRAC..
OGLASZAM POBUDKIE DLA CALEJ POPULACJI POLSKIEJ…..VICI, VICI, VICI  – DO SZABEL DO BRONI WASZMOSCIOWIE.

Graża

5 lutego 2016 at 10:34

no i uzbrojeni co mamy robić, wyjść na ulice? u mnie w mieście, kiedy zaparkowałam w niedozwolonym miejscu samochód, strażnik miejski ulżył swojemu strachowi (no i dobrze bo może raka nie dostanie ) że już remontują dla uchodźców budynek straży granicznej i tam ich przywiozą, bo trudno powiedzieć osadzą – bo oni szybko znajdą sposób wy wyleźć z pięknie odnowionych pomieszczeń ( a policja pracuje w pomieszczeniach za małych, już brudnych, maja stare monitory, komputery), sami strażnicy miejscy się boją emigrantów, a co mamy zrobić, iść w pospolitym ruszeniu na wroga jakim jest System, który owinął mackami świat cały? Świadomość i odwaga obnażania wszystkich poczynań przeciwko Narodowi Polskiemu – to chyba jest droga na teraz, nie widzę zbyt często informacji na onecie i wp – wklejanych w komentarze – informacji z tego bloga, a jednak to miejsce, gdzie ludzie czytają, tutaj trafiają Ci ,,zaproszeni” , jak my zbrojnie to na nas tez zbrojnie – kto teraz przetrwa? Do czego nawołujesz? jaki masz plan dalszy po wydaniu okrzyku DO SZABEL DO BRONI!

Comments

 1. 1abezmetki says:

  Bojktuj Neon24
  Dzień dobry,

  Wpadam na chwilę by podzielić się moimi ostatnimi doświadczeniami związanymi z NE24.
  Obserwując postępującą i rozmyślną degradację portalu przez elementy antypolskie, zastanawiałem się nad celowością mojej dalszej tam obecności.
  Od jakiegoś czasu badałem rozmiar klatki dostępnych swobód i reakcję hasbary na publikacje promujące pro-polskie inicjatywy, kwestionujące obecny społeczno-ekonomiczny status quo. Osiągały one średnio po 2000 otwarć i nieodmiennie
  po inicjalnym pałowaniu, dźwigały się, odzwierciedlając pozytywną ocenę czytelników.

  Bezpośrednim powodem mojego wyrzucenia, bez uprzedzenia i wyjaśnienia było zamieszczenie pod wybranymi notkami, żądania odbanowania p.Dariusza Kosiura – podobnie, jak to uczyniłem w swoim czasie, broniąc „Partyzanta”

  Napisałem:
  „Banowanie Pana Kosiura to skandal. Natychmiast przywrócić Mu dostęp do Neonu.
  Wyczyścić rynsztok! Usunąć hasbarę!”

  Wkrótce po zamieszczeniu, stwierdziłem znikanie mojego żądania. Wdałem się wtedy w przepychankę; oni usuwali a ja wklejałem ponownie, aż do momentu zamknięcia dostępu do komentarzy, dostępu do portalu, kulminującego wreszcie usunięciem wstystkich publikacji i komentarzy. 404! Nie mam pretensji. Wróg zachował się jak tego mogłem oczekiwać.

  Co mnie zastanawia – to kompletny brak reakcji; Kamień w wodę. Wygląda na to, że ludzie są bardziej spacyfikowani, niż przed 1989r. Co ich trzyma na NE24? Jaki komfort moralny mają autorzy o uznanym dorobku, deklarujący pariotyczne i prospołeczne poglądy a swoją obecnością legitymizują rynsztok. Co oni tam jeszcze robią?

  To co się na NE24 dzieje to nie tylko ordynarne inwektywy na myślących inaczej, To nie tylko mafijne usuwanie blogierów i komentatorów mających odwagę mówienia prawdy, to nie tylko kameleonowe zmiany „nicków” najbardziej agresywnych chamów, wspieranych przez „administrację”, to nie tylko powrót Ruszkiewicza – osobnika o mentalności i galanterii zomowca, to nie tylko odkrycie prawdziwego koloru przez „Marksa8888”; to sterowany proces pozbawiania społeczeństwa ostatnich złudzeń wolności słowa w Polsce.
  Tak dłużej być nie może! BOJKOTUJ NEON24!

Wypowiedz się