Wojna nowego typu w Europie, aby zbudzić leniwe, zaprogramowane umysły ?

Imigracja Kadafi ostrzegałWojny i destabilizacja Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki były pierwszym etapem do wywołania naturalnej fali uchodźców, która została umiejętnie logistycznie  nakierowana do Europy. Stanowi ona „przykrywkę” do przemycenia przeszkolonych w obozach szkoleniowych i zaprogramowanych ( operacje „mind control”) w różnym stopniu, jako maszyny do zabijania. Ta operacja została w znacznym stopniu utrudniona przez skuteczne działania Rosji w Syrii. Operacja ta jest zaplanowana przez przez finansjerę ( tak jak I i II Wojna Światowa) i realizowana przy pomocy swoich agentów we władzach UE i rządach krajów członkowskich.

Do preparowania przyzwolenia społecznego i trzymania w ryzach tych ludzi w rządach, którzy się temu przeciwstawiają, służą: polskojęzyczne globalne mendia, cała sieć organizacji pozarządowych opłacanych przez UE i banksterów, a nawet Watykan i Kościół Katolicki w tym pomagają. Lansują one wielokulturowość i mieszanie ras, jako „ubogacenie”, „miłość bliźniego” jako chrześcijańskie przykazanie, tolerancję jako zgodę do nadstawianie „drugiego policzka” i „policzków swoich najbliższych” bez stawiania oporu. Preparowanie społeczeństw europejskich trwało kilkadziesiąt lat, w warunkach rozleniwiającego dobrobytu. Skutki w Szwecji są już nieodwracalne (na linkach: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/samozaglada-szwecji-i-europy/ ; http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dlaczego-zydzi-chca-mieszac-rasy-multikulturalizm/ ).

W Polsce i krajach Środkowej Europy to programowanie społeczeństw trwało krócej. Nastąpiło zderzenie z biedą, zamiast oczekiwanego dobrobytu po 27 latach transformacji. Sytuacja ta mimo kolonialnych rządów, tak jak i w Zachodniej Europie, jest więc lepsza, ponieważ trudności życia zmuszały do zaradności, a niski socjal nie zachęca imigrantów do pozostawania w tych krajach. W przypadku Polski w sygnalizowanych planach globalistów jest ściągnięcie 5 milionów Ukraińców ( na razie), których liczba jest przykryciem do imigracji z jednego kraju na Bliskim Wschodzie. Elementem tej strategii jest ekonomiczne „wypędzanie” Polaków z Polski spowodowane zaprogramowanym bezrobociem, chyba największym w Europie oraz także najniższym przyrostem naturalnym. GUS celowo metodycznie fałszuje stan bezrobocia zaniżając go 3-4 krotnie, nie uwzględniając „wypędzonych” (patrz wykres ).

Bezrobotni wyrejestrowani w Polsce

Takie operacje planowane są wielopłaszczyznowo. Nacisk imigrantami na Europę ma m.in. na celu zmuszenie społeczeństw europejskich do podpisania TTIP – umowy o wolnym handlu UE i USA ( na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/ttip-umowa-o-wolnym-handlu-unii-europejskiej-ze-stanami-zjednoczonymi-to-kolejny-krok-wielkich-tego-swiata-do-globalizacji-i-nwo/ ).

Zawarcie tej umowy umożliwi globalnym korporacjom w warunkach wojennego chaosu w Europie, wyeliminowanie oporu władz państwowych, samorządowych, firm krajowych i zastosowanie ludobójstwa na znacznie większą skalę poprzez:

Jak się przed tym bronić ? Jest to zbyt złożone zagadnienie, aby nawet ogólnie je tu omówić. Kluczowym podejściem jest jak najszybsza zmiana świadomości ludzi, co do istnienia realnie tych zagrożeń, osób które je powodują lub pomagają w tym procederze oraz sposobów zapobiegania im. Prostota życia i żywienia żywnością wiadomego pochodzenia, od polskiego rolnika, najlepiej znanego, jest także podstawową sprawą. Zrozumienie trzeciej fundamentalnej sprawy, że nagromadzone pieniądze i majątki staną się bez znaczenia, gdy będzie chodziło o przeżycie, zmusi do odejścia od materialistycznego postrzegania świata. Oznacza to nie czekanie na Mesjasza, że przyjdzie da nam na „talerzu” wybawienie z sytuacji ( co judzą, różne wydumane proroctwa i zjudaizowane religie) lecz przede wszystkim czynne działanie zgodne z fundamentalną zasadą: NIE RÓB NIKOMU TEGO, CO NIE CHCESZ ABY TOBIE ROBIONO. Ale też nie nadstawiaj „drugiego policzka” jeśli zostałeś uderzony w „pierwszy policzek”, tyle że oddawaj co najwyżej adekwatnie do tego, jak cię ktoś „uderzył”. To oznacza, że nie powinieneś jak owca lub baran dawać się prowadzić do rzeźni różnym fałszywym pasterzom i innym „autorytetom”, także we władzy.

Na podsumowanie wybrane „złote myśli” jak postrzegać rzeczywistość i sobie z nią radzić:

1. Lawrence Durrell: „Rozpoznać zło, to znaczy je obezwładnić.”

2. Autor nieznany: „Strach jest tylko Twoim wyobrażeniem o nim”

3. Charroux Robert: „Prawdziwa historia cywilizacji jest zakazana. Potężne spiski pozwalają jedynie na publikowanie wersji zniekształconej. Ludzie, którzy sądzą, że są wolni od zaprogramowanych poglądów, ponieważ uważają się za wolnomyślicieli, anarchistów lub masonów, są w rzeczywistości sterowani przez potężną dyktaturę, która warunkuje ich działalność i zachowania.”

4. Pinter Harold słynny brytyjski dramatopisarz, laureat nagrody Nobla z literatury: „Najgorszym państwem łotrowskim na świecie są Stany Zjednoczone. Niby miłują wolność, a zabijają i torturują wszystkich, którzy tej wolności pragną. Państwo łotrowskie coraz bardziej potwierdza – nawet o tym nie myśląc, nie zastanawiając się ani przez chwilę, bez żadnej wątpliwości, nie mówiąc o wstydzie – że jest skończonym potworem, ucieleśnieniem zła zakutym w złotą zbroję. Wydał on wojnę całemu światu. Zna tylko jeden język: język śmierci i bomb.”

4a. Amerykanie padli ofiarą moralnej „degeneracji popromiennej”, wybuch bomb atomowych nad Hiroshimą i Nagasaki  pozbawił ich sumienia i wrażliwości etycznej. – Jacek A. Rossakiewicz na podstawie przedmowy Roberta Jungka do książki NO MORE HIROSHIMA.

5. Rosenbladt Sabine, dziennikarka niemiecka tygodnika Die Woche: ” Zachód stracił rozum. Nikt nie ma oporów, by znów głośno mówić o Wielkiej Wojnie”.

6. Mohammad Mahathir, premier Malezji: „Podobno wojna z terroryzmem to nie wojna z islamem, ale nikt nie zaprzeczy, że ściga się tylko terrorystów muzułmańskich”.

7. Collins David Poul:

 • Terroryzm jest surogatem wojny, spreparowanym kryzysem, którego zadaniem jest spowodowanie społecznych zmian.
 • Terroryzm jest wykorzystywany do trzymania w ryzach motłochu, oczywiście w interesie elity, która pragnie utrzymać i poszerzyć zakres swojej władzy.
 • „Ogólnie rzecz biorąc ogłupione społeczeństwo traktuje skutki manipulacyjnych działań establishmentu, jako zbieg okoliczności lub jako działania niezamierzone bądź o dobrych intencjach.”

8. Henry L. Mencken: „Najniebezpieczniejszym dla każdego rządu człowiekiem jest ten, który zdolny jest do samodzielnego myślenia i nie kieruje się dominującymi przesądami i zakazami. Człowiek taki nieuchronnie dochodzi do wniosku, że rząd sprawujący władze w jego własnym kraju jest nieuczciwy, obłąkany i nietolerancyjny.”

 9. Stanisław Staszic: „Przestrogi dla Polski” 1790 r.: „Tylko w złych rządach, tylko w tych krajach, gdzie próżniacy mają obronę i trzymają pierwszeństwo bezrządne, tylko tam żydzi obfitują, gnieżdżą się i mnożą.”

10. Monteskiusz: „Kiedy byłem dzieckiem odczuwałem lęk wobec większości możnych, odkąd ich poznałem przeszedłem od razu do pogardy”

11. Wódz Luther, Stojący Niedźwiedź: „Gdy byłem mały, uczono mnie jak dzielić się wszystkim co mam i brać nic ponad to czego potrzebuje. Wszystkiego tego zapomniałem, gdy mnie ucywilizowano”

12. Gandi Mahatma: „Najefektywniej wspomagamy nikczemny system, podporządkowując się jego rozkazom i dekretom. Taki system w żadnym razie nie zasługuje na takie posłuszeństwo, które oznacza współudział w nim. Uczciwy człowiek powinien przeciwstawić się niegodziwemu systemowi całą duszą.”

13. Meksykańscy zapatyści (potomkowie Indian Majów): „Nie próbujcie nas definiować. Nie będziemy tacy, jakimi wy chcecie nas mieć. Nie zaakceptujemy losu, jaki wy dla nas wybraliście. Nie przyjmiemy waszych warunków. Nie nagniemy się do waszych reguł. Jedynym sposobem wyeliminowania nas jest zniszczenie, a wy nie jesteście w stanie tego zrobić. My jesteśmy wolni.”

14. Żeromski Stefan: „Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.”

 15. Roman Dmowski: „Zorganizowany należycie naród jest potęgą, której nic na świecie przeciwstawić się nie zdoła. Wobec tego organizacja narodowa ma obowiązek działać uczciwie i otwarcie. Tylko obozy, działające przeciw narodowi i jego dobru, mają potrzebę uciekania się w walce o swe cele do środków nikczemnych – do kłamstwa, obłudy, oszczerstwa, nawet do skrytobójstwa.”                                                                                               

16. Albert Einstein: „Problemów istniejących w dzisiejszym świecie nie da się rozwiązać używając tego samego poziomu myślenia, który je stworzył”.

17. Napoleon Bonaparte: „Są tylko dwie potęgi na świecie: miecz i duch. W końcu miecz zawsze ulega duchowi.”

18. Lewin Steven: Jesteśmy duchowymi istotami, które gromadzą fizyczne doświadczenia, a nie fizycznymi istotami, które gromadzą doświadczenia duchowe

Redakcja KIP

 

 Przygotowania do konfliktu zbrojnego w Europie

W oryginalnym artykule mowa jest o wojnie domowej. Wojna domowa charakteryzuje się działaniami w zasięgu jednego państwa pomiędzy podmiotami należącymi do tego samego państwa czy narodu.

Jak jednak nazwać taki konflikt, gdy podmioty go wywołujące wewnątrz kraju, nie należą ani do danego państwa, ani nie są częścią jego narodu?

Tak jest w przypadku migrantów starających się o azyl, którzy mając wojskowe wsparcie logistyczne podmiotów trzecich, mogą stać się bojownikami, jeśli nie regularną armią, wywołującą konflikt z ludnością, na której koszt żyją i niszcząc kraj, którego rząd ich zaprosił.

Jak nazwać taki konflikt, którego powyższy scenariusz rozgrywał by się jednocześnie nie w jednym, a w wielu krajach tego samego kontynentu?

Obawiam się, że historia nie zna takiego przypadku i że, jeśli poniższe informacje mają pokrycie, będziemy mieli z nowym rodzajem wojny dotąd nieistniejącej  w historii świata.

Materiał wideo z Niemiec. Nagranie nie wymaga komentarza:

 Dzień X – Szturm na Europę

Transkrypt:

Decydentom tej polityki imigracyjnej przypisałbym pewną złowrogość i nie możesz zapomnieć, że ci ludzie, którzy rzekomo zostali wybrani, są tak naprawdę w gruncie rzeczy jak nasi wrogowie bo nie rządzi się wedle woli wyborców tylko wedle wytycznych Amerykanów albo wedle planu Morgenthaua, planu Kauffmana, planu Hortona albo planu Kalergi – jakkolwiek się te plany nazywają; one mają jeden cel: by pomieszać jak najwięcej ludzi i to na siłę.

Do niebezpieczeństwa tego masywnego natarcia imigrantów dochodzi drugi ważny element i to jest tak zwany ISIS, to znaczy wedle informacji, które sam otrzymałem w lecie od poufnych źródeł, które już teraz zostały zneutralizowane i nie wiadomo czy żyją czy gdzieś się ulotnili, że do Hamburga i Bremerhaven przybiły statki pełne broni, gdzie były całe kontenery pełne broni z Ameryki i to samo wydało się też pod koniec lata w Grecji gdzie odkryto cały statek pełen broni i nagrano to kamerą. Otwarto tam jeden kontener, ale podczas przeszukiwania stało się to jasne, że był to cały statek pełen broni ale to zostało zbagatelizowane; można to jeszcze zobaczyć na youtube.

W lecie jeszcze w to nie wierzyłem i myślałem, że to wszystko się jeszcze ustabilizuje, ale teraz już widać, że te plotki jednak są prawdą. Rozmawiałem później z przyjacielem, który zna generała broni w Bundeswehrze i który ma przyjaciela w MID (Military Intelligence Digest) i ten opowiedział, że w sierpniu 2015 doszło do wypadku, gdzie ciężarówka wjechała w kolumnę samochodów i było to gdzieś w Hesji i powypadał ciężki sprzęt wojenny różnego rodzaju: pancerfausty, broń… i to nie jakaś tam broń pneumatyczna, tylko ciężka broń wojenna. Policja natychmiast tam wszystko ogrodziła, a 45 minut później przyjechało wojsko amerykańskie i odesłało niemiecką policję do domu. Potem przyjechała przyczepa niskopodłogowa i załadowano tam na nią całą ciężarówkę a broń została zebrana i wszyscy zniknęli, a najlepsze jest to, że ten samochód nie miał nawet tablic i wtedy powiedziałem, że teraz będzie ciekawie.

A potem doszła do mnie jeszcze jedna informacja bo jeden z moich przyjaciół pracował w takiej grupie opieki nad uchodźcami tutaj w Hamburgu i on powiedział „Słuchaj, ja rozmawiałem tu z paroma ludźmi bo oni znali angielski i można było z nimi pogadać i byli to Arabowie, czy to byli Syryjczycy, tego nie wiem, ale byli to Arabowie i oni powiedzieli: „ jesteśmy tu by was zabijać; czekamy na nasz dzień X” – powiedzieli ci młodzi mężczyźni do opiekuna uchodźców – mieli względem siebie dość dobry stosunek i byli „cool” a broń jest tu schowana, gdzieś w pobliżu w starych magazynach Bundeswehry itp. I jak ją dostaniemy to zaczniemy zabijać niewiernych.

To będzie synchronizowane przez smarfony, które pochodzą od Carlosa Slim z Meksyku i zostały najczęściej rozdane na granicy, poświadczyła o tym Eva Herman, bo zanim idą do kontroli na granicy/rejestracji to idą do takiego namiotu, gdzie jest niby czerwony krzyż i tam dostają te komórki i jakieś instrukcje i wszyscy mają za darmo tzn. zarejestrowane numery sim (karta w telefonie) i numery telefonów, a wszystko idzie przez wspólną centralę w Turcji i przez nią starowane, tak jak to było w przypadku tego flashmobu (w Kolonii) a` la ISIS, gdy w ten dzień X wybiorą się, by wysadzać w powietrze elektrownie, plądrować muzea albo wejdą do banku, bo jak 300-400 osób zacznie wysadzać banki w powietrze, to nie będzie tyle policji na miejscu, gdy oni (uchodźcy) będą mieli ciężką broń, a potem są jeszcze rzekomo oficerowie Blackwater, którzy pomagają w sprawach logistycznych, by przetransportować łup przez chronione lotnisko za granicę – takie są plotki i powiedział to jeden współpracownik wywiadu pewnego kraju, którego nie chciałbym tutaj wymienić, i powiedział że tak, jest taki plan i że jest tu (w Niemczech) rozmieszczonych około 400 tysięcy bojowników ISIS, którzy dostaną broń – myślimy tutaj o tych 80% samotnych, agresywnych młodych mężczyznach między 20-tym a 35-tym rokiem życia, którzy nie wyglądają tak jakby byli uchodźcami ze względów ekonomicznych, bo tylko żądają, żądają i jeszcze raz żądają i tutaj przyszli z takim zadaniem, że jest tutaj łup do zdobycia czy dom czy coś innego.

A w mediach jest to bagatelizowane i pokazuje się kobiety i dzieci, ale to są tylko małe segmenty w mediach, a jak się tak przyjrzeć, to jest to kamuflaż, bo reszta to sami mężczyźni – i wyglądają jak dobrze wyszkoleni i dobrze wyżywieni żołnierze – w wiadomościach widziałem jak podciągają się na belkach stropowych; oni utrzymują dobrą kondycję i to też stwierdził ten młody człowiek (opiekun uchodźców), a współpracownik wywiadu to potwierdził, że dojdzie do przemarszu, który jeszcze nie jest zakończony i dlatego jeszcze ich tu więcej przychodzi, bo brakuje jeszcze paru bojowników Taliban, którzy kiedyś walczyli na wojnie w Libii i zostali przetransportowani do Syrii i teraz Syria jest akurat opróżniana, no to dokąd się idzie?

To są najemnicy-koczownicy w stylu szarańczy, którzy pasożytują, zbierają łupy i idą dalej to już ma charakter prywatnych wojsk kierowanych przez różnych ludzi (neo cons) – nie chcę przytaczać tutaj nazwisk – i którzy przemierzają świat jak włócząca i plądrująca armia. Arabska wiosna idzie na ich rachunek, Syria… a teraz dostałem wiadomość od przyjaciela, Tunezyjczyka, który rozmawiał z pewnym profesorem o tym, że amerykańska armia szkoli w Egipcie armię, które ma wejść do Libii i to też usłyszałem tak przypadkowo. Oni mają najechać na Libię, tzn. egipska armia kierowana przez Amerykanów.

Normalnemu człowiekowi nie można tego wszystkiego opowiedzieć i teraz dochodzimy do twojego tematu, nikt nikomu nie wierzy nawet jak w Internecie zobaczy, że znowu znaleziono kontener pełen broni, a teraz w Paryżu doszło do zamachów 2 tygodnie temu i powinno się powiedzieć, że trzeba natychmiast zamknąć granicę! Ale nie! Zostawiają wszystko otwarte; to nieszczęsne pojedyncze przypadki to wszystko dzieje się przypadkowo i to nie ma nic wspólnego z tym. I dalej zostawiamy otwarte granice, a słyszę od ludzi którzy się tutaj leczą, członkowie ISIS, że potem wracają do walki do Syrii tzn., że jeżdżą tam i z powrotem i czasami można znaleźć w plecaku kałasznikowa itp.

I potem jeszcze coś: w Hamburgu policjantka opowiedziała nam przez pewną rodzinę, że szturmowali ośrodek dla azylantów i że tam też było kilku azylantów, którzy akurat fachowo demontowali pistolety typu Walther PPK i to była broń, która nie była zgłoszona jako kradziona, a pochodziła z magazynów policyjnych Hamburga i nie wiem co z tego przeszukania wyszło, ale matka tej rodziny znajduje się w rozterce i najwyżej wszystko jest odgórnie odpierana i utrzymywane w ciszy.

I to samo widzimy u policji, bo komputery na posterunkach nie są ze sobą połączone i nie wiedzą, co się stało w sąsiedniej miejscowości, bo jest taki że tak powiem mur. Nikt nie wie co się stało.

I co mi powiedział ten współpracownik wywiadu, to to, że wie o tym przemarszu od 1,5 roku a planowane to było 4 lata temu, to było wiosną 2011 a w 2011 roku zniesiono dziwnym przypadkiem powszechny obowiązek służby wojskowej w Niemczech. I dokładnie ze zniesieniem powszechnego obowiązku służby wojskowej zaplanowano ten program „szturm na Europę”.

Wedle wypowiedzi tych ludzi za tym wszystkim stoją Anglicy, którzy chcą zbombardować Niemcy od lat 50-tych. Dalej stoją za tym pewne kręgi osób pewnego małego kraju na Bliskim Wschodzie, potem Turcy i Sudańczycy Katarczycy – i USA pewnie też – USA też – ale czy to rząd USA czy odłączony rząd równoległy i wszyscy się jakoś cieszą z tego, że sytuacja cofnie się o 50 lat, bo myślą, że taki duży kraj jak Oregon z trzecią co do wielkości potęgą gospodarczą, wznieca wiele zazdrości… i zawiści – a dla celów nowego porządku świata mają zostać rozbita państwa nacjonalne – tak jest i w gruncie rzeczy ma tutaj stać obóz dla Palestyńczyków, gdzie wygląda to jak w strefie Gazy, a jak się pójdzie do szpitala Sanki Georg to są tam na salach chorych całe rodziny wielopokoleniowe, które sobie gotują jagnięcinę na Sali, a personel sprzątający, który tam co godzinę dogląda, jest traktowany agresywnie i to mamy też w ośrodkach dla uchodźców i to że udaje się znosić to nieustanne upokorzenie można wyjaśnić tylko przez „mind control” bo to nie jest normalne, że musimy jeszcze sprzątać odchody i taką mamy teraz akurat sytuację.

A Seehofer powiedział w lecie, że jesteśmy już u kresu naszych możliwości i było też przemówienia w sierpniu, lipcu, a dalej wpychali imigrantów i jesteśmy jednym z ostatnich krajów bo Austria i Szwecja już zamknęły swoje granice. Polska, Czechy, Węgry zamknęły dla nich granice, Francja też, a w Niemczech przyjmuje się jeszcze 10-20 tysięcy dziennie.

W nocy rozdziela się tych ludzi pociągami po kraju i autobusami z wszystko dzieje się w nocy. To się dzieje w nocy podobnie jak za Trzeciej Rzeszy, gdzie transportowano ludzi a następnego dnia są w jakimś miasteczku namiotowym w małych gminach w Dithmarschen albo w Meklemburgii i nagle na pojezierzu mamy Afgańczyków albo Erytrejczyków. Cała sprawa wygląda upiornie.

Czasami dostaje się wiadomość tak, jak teraz dwa dni temu, że w Trieście znaleziono cały kontener z bronię, który był w drodze do Brukseli. Jak się dowiadujemy 1% z tego co zostało odnalezione, to możemy sobie wyobrazić, że 200…300…400 tysięcy ludzi z bronią w ręku może wyrządzić wiele szkód, zwłaszcza, że Niemcy nie SA uzbrojeni. W najlepszym przypadku będziemy po cichu wpędzani w biedę, a w najgorszym przypadku będą nas zabijać strzałem w kark, a kobiety pójdą w niewolę.

– możesz dokładniej coś powiedzieć o tym źródle wywiadu, z jakiego kraju…?

– raczej bym nie chciał, ale to są ludzie, którzy są profesjonalnie od 20 lat w tym zawodzie… i mogą wiele wyjaśnić i mają też na to odpowiednie wyjaśnienie i tych nie mogę (zdradzić), ale są też inni ludzie o których wiemy, że zniknęli i dlatego jest to tak niebezpieczne…

– jakaś sędzina sądu federalnego…

– A tak, racja. Jeden mój przyjaciel rozmawiał z sędziną sądu federalnego – nie chcę mówić z jakiego resortu – i ona potwierdziła, że w Niemczech jest 10 tysięcy osób, które wiedzą o tym militarnym przemarszu i te osoby jak i rodziny tych osób, które o tym wiedzą są zagrożeni śmiercią i dlatego są cicho i może dostaną później jakąś lepszą posadę. Pod koniec opowiadała tylko „tak” albo „nie” bo się sama bała, bo to co powiedziałem z tymi 300…400 tysiącami ludzi, co można też przeczytać na stronie hartgeld.com ten sam scenariusz terroru jest dobrze opisany. Niektórzy mówią że Eichelburg (autor strony hartgeld) ma bzika, ale dla sumiennego Niemca, który – jak się wcześniej mówiło przebada każdą opcję, jest to opcja które jest całkiem możliwa. Mamy 5 milionów ludzi, a 10% to bojownicy co jest jeszcze zaniżone i potem mamy jeszcze mnóstwo ludzi, którzy razem z nimi wyjdą z kijem bejzbolowym albo żelaznymi prętami – którzy są niezadowoleni, bo nie mają pracy – albo że im się nudzi… a ci ludzie nie są zdolni do integracji i nie muszą na nic zważać… nie mają żadnego wpisu w „Schufa”, oni nic nie mają, a jak coś porozbijają to nie da się od nich wyciągnąć pieniędzy do pokrycia szkód’ co oni mają do stracenia poza łupem?

A o gwałtach nie muszę już wcale mówić, bo ich liczba jest bardzo wysoka; Szwecja była numerem 1 na liście i możliwe, że Niemcy za niedługo dogonią Szwecję, a nic się nie zgłasza i nigdzie się o tym nie pisze, a gwałciciele zostają następnego dnia wypuszczeni przez sądy.

Jest takie tajne polecenie dla sędziów by obcokrajowców wypuszczać, a Niemców ukarać z całą surowością prawa – to jest takie wewnętrzne polecenie i widzę, że się to potwierdza. Azylant dostaje tutaj (do) 1050 euro zasiłku plus mieszkanie i darmową opieką medyczną. To jest więcej niż zarabia sprzedawczyni z dwójką dzieci.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-Y83vTdfM65_kspdU8lmDg

Transkrypt: Staszek

P.S. Na deser obraz wart więcej niż tysiąc słów:

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/w-przededniu-wojny-domowej-w-europie-2016-03

WYBRANE KOMENTARZE

Wydarzenia z Sylwestra były niczym manewry, sprawdzające łączność i gotowość przeprowadzenia takiej akcji. Ten milion, bądź dwa pohańców, które ostatnio napłynęły do Niemiec (oni już dawno stracili nad tym kontrolę) zacznie tam ten cały młyn, do nich dołączy kilka milionów już mieszkających w Niemczech bisurmanów, o których dotąd jakoś się milczy. ISIS to podobno państwo islamskie. Moim zdaniem państwem islamskim jest Turcja, to stamtąd przybywa najwięcej tych bisurmanów i pewnie to Erdogan za przyzwoleniem lewactwa tym wszystkim kręci. Pozdrawiam (5)

romanwers 03.03.2016 19:29:28

 • @romanwers 19:29:28

Niestety, w świetle powyższego, sylwester mógł faktycznie być próbą przed właściwą akcją. Wykorzystano dzień, w którym gromadzenie się dużej ilości osób w jednym miejscu miasta nie budzi podejrzeń.

Turcja – jak najbardziej ma ogromny udział w tej akcji, ale także rządy, które nie walczą z nawałnicą, a mogłyby, oczywiście od Niemiec poczynając. Podobno Grecja ma dużą armię, a dalej wpuszcza migrantów na swoje terytorium i dalej do Europy.

Lotna 03.03.2016 19:45:44

 • okres legowy gadających papug sie skończy

Bez prawa do posiadania broni, jesteśmy jak bydło ubojowe. Udowodnili to niemcy, łapali naszych dziadków jak krowy, pakowali do ciężarówek lub wagonów dla bydła i wywozili, gdzie chcieli. Jak ktoś myśli, że będzie inaczej to jest inny .
Do wojny trzeba się przygotowywać, rodziny starać się zabezpieczyć przed głodem i mordem. Władze tego nie zrobią, bo to one będą nas mordować, każdy musi zadbać o siebie i o swoje.

Zorion 03.03.2016 19:59:55

 • @Lotna 19:45:44

Owszem, również uważam, że jest to plan znacznie szerszy, Turcja jest jego istotną częścią.

romanwers 03.03.2016 20:08:21

 • – Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne – mówił przed ponad trzydziestoma laty o swojej wizji, franciszkanin o. Klimuszko.

staszek kieliszek 03.03.2016 20:35:10

 • wyć się chce; kosy na sztorc;

Na razie wszystko się Sorosowi ślimaczy z rozlokowaniem bojowników w poszczególnych krajach zgodnie z rozdzielnikiem, stąd to zniecierpliwienie i niemożność zaczęcia akcji właściwej. Jak się z tym problemem uporają, to potem już wystarczy prowokacja – n.p. jakieś bombardowania pozostałych na Bliskim Wschodzie członków rodzin bojowników przez NATO (Turcję), a brutalne akcje odwetowe muzułmanów na Europejczykach na ich własnym terytorium wybuchną z całą mocą i znajdą, tym samym „uzasadnienie” w lewackich mediach. A dalej to już eskalacja jak w Libii i Syrii.

Nibiru 04.03.2016 04:59:27

 • @Nibiru 04:59:27

Masz rację, ale przecież tak czy inaczej może się zacząć coś dziać, kiedy się te wypasione byczki zniecierpliwią, bo kraje pękają w szwach i warunki dla azylantów są coraz mniej luksusowe.

Lotna 04.03.2016 10:04:19

 • PIS i Ustawa 1066

10 stycznia 2014 r. Sejm VII kadencji przegłosował ustawę nr 1066 o „bratniej pomocy”. Za głosowało wtedy 268 posłów z PO, PSL, SLD i Twojego Ruchu. Przeciwni takiemu działaniu było 140 polityków PiS i SP. Rok później rząd Platformy poszedł o krok dalej. 9 lipca 2015 r. w życie weszła umowa o współpracy policji niemieckiej i polskiej. Umożliwiła ona samodzielne działanie na terenie Polski niemieckiej policji i służb specjalnych włącznie z tzw. funkcjonariuszami „pod przykryciem”. Takie porozumienie dało możliwość użycia broni palnej na naszym terytorium – nie tylko w wypadku zagrożenia życia. Odpowiednio interpretowane przepisy mają pozwolić również na podporządkowanie polskich jednostek policji zwierzchnictwu niemieckiemu.

kfakfa 04.03.2016 11:45:59

 • @Lotna 10:04:19

Ma Pani rację, ale to raczej będą incydentalne rozruchy – mówimy oczywiście o takich spontanicznych zajściach. Natomiast prawdziwa akcja, dla której sprowadzono do Zachodniej Europy chmary tych wypasionych byczków, rozpocznie się nagle, jednocześnie w wielu miejscach. Wojsko i policja w Zachodniej Europie ma swoje rozkazy z góry, wedle których nie należy reagować na ekscesy islamistów. Jednak gdyby na przykład doszło do zamieszek z masowym użyciem broni palnej przez imigrantów w jednym mieście, rząd byłby zmuszony do wprowadzenia stanu wyjątkowego, a ugodowa polityka rządu spotkałaby się ze sprzeciwem ze strony służb siłowych. Wtedy, w następnych przypadkach zbrojnych wystąpień, policja tym razem z wojskiem pacyfikowałaby rozruchy i byłaby szansa na opanowanie zagrożenia. Zwłaszcza, ze nastawienie psychiczne do islamistów byłoby już zupełnie inne – byliby śmiertelnymi wrogami, których trzeba jak najszybciej zneutralizować – obojętnie jakimi środkami. Dlatego, o czym zresztą wspominał ten pan na zamieszczonym filmie, broń zostanie rozprowadzona po całym kraju i dopiero na dany znak, rozpocznie się …. w zasadzie nie można tego inaczej określić jak rzeź. Kilkaset tys uzbrojonych zdeterminowanych i zdemoralizowanych ludzi rozlokowanych od Odry do Pirenejów zacznie strzelać do wszystkiego co się rusza.
Jeżeli czytają nas Polacy przebywający w krajach Zachodniej Europy, warto aby rozważyli swój powrót do kraju, bo sprawy nie rokują najlepiej. Wygląda na to, że atak islamistów nastąpi w tym roku na 100%, a kto wie czy nie z najbliższych miesiącach. Nie dalej jak 2 tygodnie temu podawano informację o rozładunku 5000 ton uzbrojenia w niemieckim porcie. Broń przypłynęła ze Stanów Zjednoczonych i według deklaracji tak duża partia broni (największa od czasów zimnej wojny) ma być użyta podczas wiosennych, czy też letnich manewrów. Tylko dlaczego transport uzbrojenia zawierał też karabiny? Wszak żołnierze biorący udział w manewrach mają swoje karabiny ze sobą?

Krzysztof Szotowicz 04.03.2016 11:46:19

 • @Nibiru 04:59:27

Użycie białej broni (np. kosy) przeciwko nowoczesnym karabinom i granatnikom, to zwykła głupota. Jeżeli islamiści po osadzeniu się na zachodzie, będą chcieli wejść do Polski – jesteśmy bezbronni – o ile nie nastąpi w takich czasach zamętu i ujawniania prawdziwych intencji polityków wypowiedzenie rządowi posłuszeństwa przez Polskie Wojsko i nie zostanie wydana broń rezerwistom.

Krzysztof Szotowicz 04.03.2016 12:13:15

 • @Krzysztof Szotowicz 12:13:15

„… i nie zostanie wydana broń rezerwistom „

Nie wiem skąd ten gruby optymizm względem broni ,której nie ma

Wszystkie magazyny ZN zlikwidowały chazary wszystkich opcji politycznych przez 26 lat. Broń została sprzedana lub oddana wraz z amunicją.

kfakfa 04.03.2016 13:46:13

 • @kfakfa 13:46:13

dobry łuk w terenie miejskim czy zalesionym może być niezłą bronią

Oświat 04.03.2016 15:48:08

 • @Oświat 15:48:08

„Dobry łuk” tzn taki, którym można skutecznie zneutralizować uzbrojonego człowieka. W zasadzie jest to możliwe, kiedy strzela się z ukrycia z odległości do 50m. Wymaga ogromnej odwagi, umiejętności celnego strzelania z łuku oraz oczywiście siły fizycznej. Siła fizyczna jest potrzebna, bo „dobry łuk” ma zwykle siłę naciągu w okolicach 30kg. Kiedy zaprezentowałem członkom mojej rodziny taki łuk, żaden z nich (a byli to zdrowi, dorośli faceci) nie potrafił go naciągnąć. Najtańsze „dobre łuki” kosztują na allegro około 800 zł (http://allegro.pl/luk-bloczkowy-skull-camo-26-65-lbs-akcesoria-gls-i6001535838.html)

Krzysztof Szotowicz 04.03.2016 16:32:14

 • @kfakfa 13:46:13

W takim razie pozostaje nam ufać opatrzności, że los potraktuje nas łagodnie.

Krzysztof Szotowicz 04.03.2016 16:33:34

http://lotna.neon24.pl/post/130116,przygotowania-do-konfliktu-zbrojnego-w-europie

Wypowiedz się