Czołowy rabin Izraela o zamachach w Paryżu: to rewanż za Holocaust!

Rabin Dov LiorInformacja ta ukazała się w czołowej gazecie izraelskiej Jeruzalem Post, a zachodniej społeczności ujawniono ją na forum Davida Icke. Czołowy rabin tzw. „osiedleńców” w Kiryat Arba w Zachodnim Brzegu, Dov Lior, podczas sobotniego pogrzebu izraelskiego ojca i syna, którzy zostali zabici przez Palestyńczyków, oświadczył, że zamachy w Paryżu były zasłużone z uwagi na to co Europejczycy zrobili Żydom 70 lat temu. Jako pierwsza o tym zdarzeniu poinformowała agencja Walla!. Lior dokładnie powiedział „ci nikczemnicy w zmoczonej krwią Europie zasłużyli na to za to co zrobili naszym ludziom 70 lat temu”. Co ciekawe, Facebook zablokował jeden z profilów, który przekopiował tę informację z forum Davida Icke na 5 dni!

Jak podaje Jerusalem Post, rabin Dov Lior napisał pochwałę dla rasistowskiej książki Tora Króla (King’s Torah), współautorstwa rabina Yitzhaka Shapira, w której m.in. nakłania się do zabijania nieżydowskich cywilów w czasie wojny. Izraelska policja próbowała go przesłuchać w tej sprawie, jako że jest to nakłanianie do przemocy, jednak rabin odmówił twierdząc, że sprawy poruszone w Torze nie są mogą być poruszane na przesłuchaniach policyjnych.  W zeszłym roku Lior opublikował list, w którym uznał, że prawo żydowskie zezwala na zniszczenie całej strey Gazy po to by na południu kraju zapanował pokój.

Tymczasem jest coraz więcej przesłanek na to, że zamachy w Paryżu są operacją fałszywej flagi dokonaną przez żydowską masonerię, tzw. Illuminati. Cała symbolika jest podobna do tego co się wydarzyło 11 września 2001 roku w Nowym Jorku. Piątek, 13 tego, 11 miesiąca, w 11 dzielnicy. W całym wydarzeniu aż się roi od liczb 33. Filmiki, które opublikowano są prawdopodobnie fałszywkami stworzonymi przez hollywoodzkie studio. Wikipedia miała gotowy artykuł zanim doszło do pierwszego zamachu! Ale o tym szerzej w kolejnym wpisie.

zob:

Opublikowano za: http://www.monitor-polski.pl/czolowy-rabin-izraela-o-zamachach-w-paryzu-to-rewanz-za-holocaust/

PS. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie w tym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o charakterze historycznym i geopolitycznym, wraz z tekstami objaśniającymi bieżące wydarzenia i procesy oraz połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/klamstwa-i-falszerstwa-ekonomii-polityki-i-historii/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/kwiaty-nie-tylko-dla-paryzan-kto-steruje-terroryzmem/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/operacje-falszywej-flagi-w-historii/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gearoid-o-colmain-o-zamachach-w-paryzu-13-11-2015-dla-rt-international-pl/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/francja-we-wlasnych-sidlach/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/czolowy-rabin-izraela-o-zamachach-w-paryzu-to-rewanz-za-holocaust/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/spij-spokojnie-mosad-czuwa-przeczytaj-jak-rzad-finansuje-antypolskie-organizacje-z-pieniedzy-polskich-obywateli/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/wnikliwa-analiza-sytuacji-globalnej-i-atakow-w-paryzu-benjamina-fulforda/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się