Elity Polityczne-kompletna tragedia

Obecne elity polityczne to kompletna tragedia- pisze Ryszard Opara na Nowym Ekranie

Kontynuacja obecnej geopolityki gospodarczej Rządu RP doprowadzi nieuchronnie do kompletnej katastrofy finansów wszystkich filarów państwa: administracji, ZUS, emerytur, służby zdrowia, edukacji, etc.,pociągając za sobą wszystkie aspekty funkcjonowania Kraju. Utrata suwerenności jest kwestią czasu, odliczania sekund bomby zegarowej dziejów i upadku III RP. Polska stacza się po równi pochyłej w niebyt państwowy – w niedalekiej przyszłości. UE Niemiec i Rosja, wystąpią w roli międzynarodowych komorników – kiedy nie będzie czym spłacić długów i… rachunków za energię.

W Naszym Kraju istnieje od dawna kryzys myślenia pro-państwowego, który prowadzi do kryzysu świadomości obywateli i wyborców – decydujących pośrednio o naszej przyszłości. Efektem kryzysu obywatelskiego myślenia pro-państwowego, będzie kryzys istnienia Polski.

Obecne elity polityczne to kompletna tragedia. Polsce brak męża stanu na miarę czasów. Zresztą, chyba od czasów świetności Jagiellonów (z małymi wyjątkami) w Naszym Kraju brakowało zasadniczej, strategicznej koncepcji rozwoju. A przecież polityka to umiejętność robienia międzynarodowych interesów dla najwyższego dobra – jakim jest lub powinna być dla wszystkich obywateli OJCZYZNA. A Polityka to powołanie – to służba dla ojczyzny.

Jeżeli nie zgadzasz się z tym poglądem-napisz.

Całość: http://ryszard.opara.nowyekran.pl/post/66458,bomba-zegarowa-iii-rp