Blogi

Miejsce na BLOGU powinno zapewnić,  możliwość ustosunkowywania się  do podejmowanych przez decydentów decyzji, nieskrępowanego wyrażenia własnych myśli, bowiem w naszym kraju dzieją się różne rzeczy, obok których nie powinniśmy być milczącymi obserwatorami, nie powinniśmy unikać wypowiedzi w sprawach państwa i narodu tylko, dlatego,  że profesjonaliści usiłują zakrzyczeć nas w mediach. BLOGERZY mają prawo być  również  recenzentami partii i polityków. Ważne dla losów narodu i państwa problemy powinny być naszymi problemami. Dlatego udostępniamy BLOG, WOLNY OD SYSTEMOWYCH, CZY IDEOWYCH OGRANICZEŃ. Oczywiście, każdy ma wolny wybór, więc ustanowione zasady na innych witrynach, a będące w opinii zarządzających optymalnymi, muszą być uwzględnione przez chętnych do wypowiadania się

Posiadając określone doświadczenie uczestnictwa w takich polemikach, optymistycznie patrzymy na zainteresowanie osób mających coś do powiedzenia w tematyce społeczno-gospodarczej, historycznej i obronności  kraju w szerokim pojęciu.

 

BLOG na witrynie  KLIUB INTELIGENCJI POLSKIEJ będzie w zamyśle organizatorów nie tyle konkurencją dla innych portali dyskusyjnych , ale wypełni lukę, która w decyzjach sprawujących pieczę nad tą witryną została ustanowiona.

Dlatego ważne będą nie tyle poglądy polityczne piszących, co kultura i merytoryczność wypowiedzi.

Oczywiście nie będziemy pobłażliwi dla piszących z błędami ortograficznymi, czy szukających miejsca do indywidualnych wycieczek. 

Tematów jest bardzo wiele. Zupełnie nie przeszkadza nam krytyczne ustosunkowywanie się do wypowiedzi na witrynie KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ. Ale jedno należy dopowiedzieć, aby była pełna jasność, chamstwa i głupoty nie będziemy tolerowali..

Pisząc na swój rachunek, każdy ułatwia sytuację zarządzającym WITRYNĄ. Nie będziemy mieli kłopotu,

a dyskusja nie ucierpi.

                Zapraszamy do dyskusji

Aby opublikować swój artykuł należy: ZAREJESTROWAĆ SIĘ  I NASTĘPNIE ZALOGOWAĆ